'teweer Bezoek van Mitterrand —O aan Roemenië afgezegd EG-ministerraad streept in begrotingsvoorstellen PZCfi Slechte start VN-conferentie vergrijzing wereldbevolking Oosters-orthodoxe rem op oecumene OAE VRAAGT POLÏSARIO ZICH TERUG TE TREKKEN UIT 'TOP' REACTIE OP VERDWIJNEN VAN SCHRIJVER TEGEN ZIN DAGELIJKS BESTUUR SPRAAKVER WARRING EN KIBBELARIJ DONDERDAG 29 JULI 1982 (Van onze correspondent) PARIJS - President Mitterrand heeft zijn tegen september aangekondigd bezoek aan Roemenië afgezegd. De minister voor buitenlandse handel Jobert, die op het ogenblik in Roemenië is, had tot taak dit nieuws voorzichtig aan de gastheren over te brengen. De Franse regering heeft het sterke vermoeden dat het regime van president Ceaucescu de hand heeft gehad in de kidnap van de Roemeense schrijver Virgil Tanase, die op klaarlichte dag in Parijs verdween. Ook op het gebied van de wederzijdse handel is er de klad in de Frans-Roemeense relatie gekomen. PZC/binnen-buitenland ROTTERDAM (ANP) - Gina. een parmantige gorilla van twee maanden, balt de knuistjes, als zij woensdag in Blijdorp in een luier in de armen van verzorgster Truus Winterswijk voor de lens poseert. Eén week na haar geboorte moest Gina bij haar moeder Salomé worden weggehaald. BRUSSEL - De knip zit op de beurs. Niet alleen in Den Haag, waar bet kabinet- Van Agt het ene bezuinigingsplan na het andere ontwikkelt om de financiële gaten te dichten, maar ook in Brussel. De Europese ministerraad is daar deze week de nieuwe begrotingsvoorstellen van de Europese Commissie, bet dage lijks bestuur van de Europese Gemeenschap, voor 1983 en aanvullende uitgaven voor 1982 met een fors rood potlood te lijf gegaan. in geschrapt worden en dat hebben de Europese ministers dan ook gedaan. De Commissie wil deze niet-verplichte uit gaven volgend jaar met zo'n 23 procent gemiddeld laten stijgen, terwijl officieel slechts 11,8 procent mogelijk is. Weersvooruitzichten voor vrijdag t/ro maandag: Perioden met zon, maar na vrijdag ook enkele regen- of onweers buien. Middagtemperatuur ongeveer 26 graden. Deltagebied 29 juli 1982 Gisteren lag de kern van een hogedruk- gebied bij Schotland. Dit hogedrukge- bied verplaatste zich langzaam oost waarts. De luchtstroming die gisteren nog noordoostelijk was, wordt van daag oostelijk, waardoor warmere en drogere lucht in ons land arriveert. Vandaag dus vrij zonnig, geen neerslag en een matige oostelijke wind. De mid dagtemperatuur zal ongeveer 24 gra den worden. Vooruitzichten voor vrijdag: Droog, zonnig en warm. Middagtemperatuur 26 tot 28 graden. Nautisch bericht Wind: oost tot noordoost3 tot 4 Bfl; vanmiddag 4 tot 5 Bfl. Zicht: goed. Tem peratuur kustwater: 19 a 20 graden Cel- cius. Afwijking waterstanden: geen af wijking van betekenis. Maximum golf hoogte monding Scheldes: bij hoogwa ter ongeveer een halve meter ZON EN MAAN 30 juli zon op 05.57 onder 21.34 maan op 17..25 onder 01.38 Hoog water Donderdag, 29 juli Vlissingen 09.38 155 22.05 157 Temeuzen 10.01 177 22 28 181 Zlerikzee 10.47 127 23.05 128 Hansweert 10.29 190 22.59 194 Wemeldinge 11.03 149 23.26 149 Kreekrak 11.03 178 23.26 177 Bruinisse 11.31 150 23.52 150 Vrijdag, 30 juli Vlissingen 10.44 151 23.15 154 Temeuzen 11.08 173 23 28 177 Zlerikzee 11 51 125 00.15 128 Hansweert 11.33 188 0007 192 Wemeldinge 12.09 146 00.36 150 Kreekrak 12.08 174 00.34 177 Bruinisse 12 34 146 00.56 152 Laag water uur Donderdag 29 juli Vlissingen 03.32 Temeuzen 03 59 Zlerikzee 04.20 Hanswee rt 04 16 Wemeldlnge 04-29 Kreekrak 04.48 Bruinisse 04.41 Vrijdag 30 juli Vlissingen 04.37 160 17.17 149 Temeuzen 05.01 172 17.37 160 Zlerikzee 0518 141 17.59 133 Hansweert 05 36 189 17.49 178 Wemeldinge 05 36 158 18.08 147 Kreekrak 05 55 158 18.24 170 Bruinisse 05 43 161 18.20 150 Vakantielanden Weersvooruitzichten voor Europa gel dig voor vrijdag en zaterdag: Noord- en Midden Scandinavië en Fin land: wisselend bewolkt, enkele buien en middagtemperatuur van 15 tot 20 graden. Zuid-Scandinaviè en Denemarken: zonnige perioden en droog. 18 tot 24 graden. Britse eilanden: zonnige perioden en droog, temperaturen -van 18 graden in het noorden tot 24 graden in het zuiden. Benelux, Noord- en Midden-Duitsland en Noord-Frankrijk: zonnige perioden en kans op een bui. Middagtempera tuur 18 tot 25 graden. Zuid-Duitsland, Alpengebied, Noord- Italië, Oostenrijk, Oost-Europa en Noord-Joegoslavië: veel bewolking en regen of onweersbuien. Middagtempe ratuur van 16 tot 23 graden. Landen rond de Middenlandse Zee: overwegend droog en zonnig, langs de Atlantische kust 18 tot 23 graden, overi gens 25 tot 30 graden, in het binnenland rond 35 graden. Alarmcentrale DEN HAAG - Hier volgen de oproepen van de ANWB-alarmccntrale: Lim burg of Zeeland: J. F. Lacher uit Hil versum, grijze met. Mazda 626 met ca ravan; Nederland of België: H. Des- seaux uit Oss, zeilboot 'Boris'. Boven staande personen worden dringend verzocht contact op te nemen met de ANWB-alarmcentrale in Den Haag, te lefoon 070-264426. Shultz: Verbetering rechten van de mens in El Salvador WASHINGTON (AFP/RTR) - De Ame rikaanse regering heeft het congres dinsdagavond schriftelijk laten weten dat er sprake is van een verbetering op het gebied van de rechten van de mens in El Salvador. Het congres ontving een document van deze strekking, ondertekend door de minister van buitenlandse zaken, Shultz. Dit betekent dat de Amerikaan se hulp aan El Salvador met een half jaar verlengd kan worden. De Amerikaanse regering is wettelijk verplicht om de zes maanden een certi ficaat op te stellen waarin staat dat in El Salvador vooruitgang wordt geboekt inzake de rechten van de mens. om de militaire hulp aan dit land te kunnen voortzetten. Een Amerikaanse organisatie voor plattelandsontsluiting, Oxfam-Ameri- ca, is daarentegen van mening dat het landbouwhervormingsprogramma in El Salvador om hals is gebracht door geweld, intimidatie, corruptie en rege ringsdecreten. Al op zijn persconferentie van afgelo pen juni had president Mitterrand op een vraag geantwoord dat de relatie tussen Roemenië en Frankrijk „ernstig zou worden verstoord" voor het geval „de heer Tanase verdwenen is en niet meer terug komt". Sindsdien hebben de Roemeense machthebbers niets ge daan om helderheid te verschaffen over het lot van de schrijver, die in Frankrijk asiel gevonden had. Lijst Minister voor buitenlandse handel Jo bert heeft voor zijn terugkeer naar het Virgil Tanase Eerder op de middag had het Centrale Comité zich geruime tijd beziggehou den met de eis van de orthodoxe kerken om in het nieuwe Centrale Comité, dat volgend jaar voor zeven jaar gekozen wordt, tenminste een kwart van de ze tels te bezetten. De samenstellig van een nieuw comité is een ingewikkelde zaak, omdat rekening moet worden ge houden met de verhoudingen tussen de confessionele afkomst, de leeftijd, het geslacht, de deskundigheid en het ver tegenwoordigde land van de gekoze nen. Bovendien moet gelet worden op de verhouding tussen theologen en le ken. De meeste niet-orthodoxen voelden er dan ook niets voor om de vertegenwoor diging van een van de confessionele tra dities binnen de oecumenische bewe- Suarez verlaat Centrumpartij MADRID (DPA/RTR) - De voorma lige Spaanse premier Adolfo Sua rez heeft woensdag aangekondigd dat hij zijn partij, de Unie van het Democratisch Centrum (UCD), zal verlaten. Tevens liet hij aan het persbureau 'Europa Press' weten dat hij zaterdag een persconferen tie zal geven waar hij nadere bij zonderheden zal geven over zijn politieke plannen in de nabije toe komst. De aankondiging bevestigde de ge ruchten dat de 49-jange Suarez een eigen partij wil oprichten om de hervormingsplannen en de door hem tot zijn plotselinge aftreden als premier in januari 1981 gevolg de centrum-linkse koers verder te propageren. De aanhangers van Suarez verwij ten zijn opvolger Leopoldo Calvo Sotelo dat hij een toenemend rechts-conservatieve koers volgt. vaderland de Roemeense minister van buitenlandse zaken een hele lijst voor gelegd van „humanitaire gevallen". Daar komen onder meer ook de „ver dwijningen" op voor uit de rijen van de Roemeense oppositie, zoals die van de vakbondsleider Paraschiv en van de katholieke geestelijke Calciu. Afghaanse leger van uitmoorden dorpen beticht STOCKHOLM (AFP) - Tweeduizend dorpelingen zijn door het Afghaanse leger gedood en zes dorpen zijn door acties van Afghaanse en Sowjet-mili- tairen van de kaart verdwenen. Dit heeft het Zweedse dagblad 'Dagens Ny- heter' gemeld. De krant heeft dit vernomen van de vi- ce-voorzitter van het Zweedse Afgha nistan comité. Carl Schoenmyer. die zich baseert op Afghaanse ooggetuigen. Bovendien zouden 200 gewapende guerrillastrijders de dood hebben ge vonden in de gecombineerde operatie van Afghaanse en Sowjet-troepen in de provincie Lagor, ten zuidwesten van de hoofdstad Kaboel. Volgens Schoenmyer, die werkt voor het Zweedse bureau voor ontwikke lingssamenwerking en drie jaar in Af ghanistan was in opdracht van UNI CEF woonden in de getroffen dorpen 5000 mensen. Volgens dezelfde bronnen waren de dor pen vernietigd en hun bewoners uitge moord voor de hulp die ze gegeven had den aan de guerrillastrijders in het ge bied. ging vast te leggen in een percentage. De orthodoxen brachten al hun argu menten in stelling, maar gingen uitein delijk toch akkoord met de weglating van het percentage. Maar niet voordat van verschillende zijden was bevestigd dat de feitelijke uitkomst van de verkie zingen niet ver van het geëiste percen tage zal liggen. Het besluit over een voorzichtige vorm van vetorecht voor kerken die hun leer gezag in discussie zien komen, betreft de gang van zaken tijdens de assem blee. Letterlijk zegt het besluit dat een lid van de assemblee, geconfronteerd met een onderwerp dat tegen het zelf- verstaan van zijn of haar kerk ingaat, kan verzoeken dat er niet gestemd wordt. In dat geval moet het uitvoerend comité in overleg met die kerk of groep van kerken bekijken of de leer inder daad in het geding is. De meerderheid van het comité ging door de knieën voor het argument van dr. Potter dat de nieuwe regel altijd weer terug genomen kan worden en dat het in geen enkel geval verstandig is om over wezenlijke theologische za ken met meerderheid van stemmen te beslissen. Tot de twaalf tegenstem mers behoorden dominee Marja van der Veen, afgevaardigde van de gere formeerde kerken in Nederland. De hervormde secretaris-generaal dr. Mooi stemde vór het besluit. (Van onze correspondent) WENEN - De VN-conferentie over ver grijzing van de wereldbevolking ver toonde de eerste dagen tekenen van een babylonische spraakverwarring. Tot op heden heeft een speciaal advies comité dat een ontwerp-aktieplan moet opstellen, de tijd verspild met kibbelen over twee nauwelijks van el kaar verschillende ontwerpen. De mil joenen verslindende conferentie is zo doende op het verkeerde been gestart. De schuld van deze onnodige tijdver spilling ligt gedeeltelijk bij het secreta riaat van de Verenigde Naties. Aan het eind van de conferentie moet een aktie- plan op tafel komen dat ongeveer 47 adviezen bevat om de toenemende ver grijzing van de wereldbevolking te on dervangen. Tegen het jaar 2000 name- Op het gebied van de buitenlandse han del wordt de Franse relatie met de Roe menen tragisch gesymboliseerd door de mislukking van het plan om Citroen- auto's onder de naam Oltcit in het land van Ceaucescu te bouwen Het plan heeft de Fransen al twee miljoen francs Het college van gedeputeerde staten van Utrecht maakt zich grote zorgen over de gevolgen die het intrekken van de subsidie voor Kerk en Wereld te Driebergen en Kontakt der Kontinen ten te Soesterberg zullen hebben. Deze twee stichtingen voor vormingswerk in mtemaatsverband hebben inmiddels ontslag aangevraagd voor 102 perso neelsleden. In een brief aan minister De Boer van erm vragen gs dan ook om de genomen beslissing te heroverwegenvooral met het oog op de criteria die de minister heeft aangelegd. Geen erkenning Falkland-zone door Argentinië NEW YORK (AFP/UPI) - Argenti nië heeft woensdag gezegd dat de 'oorlogszuchtige aard' van het Ver enigd Koninkrijk in het zuiden van de Atlantische Oceaan bewijst dat de oorlog om de Falkland-ei- landen verre van voorbij is: hij is slechts opgeschort. In twee brieven aan de Verenigde Naties houdt Buenos Aires vast aan zijn 'onbetwiste soevereini- teitsrechten' over de Malvinas, South Georgia en de South Sand- wich-eilanden. Britse troepen ver overden de Falkland-eilanden, die Argentinië op 2 april bezette, na een conflict dat 74 dagen duurde De Argentijnse regering houdt Groot-Bnttannië 'als enige verant woordelijk voor elk incident dat kan voortkomen uit het instellen van verboden zones'. Londen hand haaft een 'beschermde zone' van ruim 200 km rond de Falkland-ei landen, die 700 km verwijderd zijn van het Argentijnse vasteland. Volgens de Argentijnse zaakgelas tigde bij de Verenigde Naties. Ruth Quevara Achaval. toont de Britse actie aan dat er geen definitief eind is gekomen aan de vijandelijkhe den rond de eilanden, maar dat het vechten slechts tijdelijk is ge staakt. Argentijnse diplomaten in New York zeggen dat de brieven onderdeel vormen van een poging van Buenos Aires om de Falkland- eilanden op de agenda te krijgen van de algemene vergadering van de Verenigde Naties die in septem ber begint. lijk zal het aantal ouderen boven de zes tig jaar nagenoeg zijn verdubbeld. De Verenigde Naties heeft weliswaar niet de pretentie om met pasklare oplossin gen te komen die gelden voor alle 157 lidstaten, wel wil de organisatie een aantal aanbevelingen en adviezen ge ven waarin het merendeel van de deel nemende landen zich kan vinden. Daarom is het afgelopen jaar in consul tatie met alle VN-lidstaten een ont- werp-aktieprogramma opgesteld. Maar tot grote verbazing van de adviescom missie die zich met dit plan bezighoudt, schoof VN-secretaris-generaal Perez de Cuellar aan het begin van de conferen tie z'n eigen rapport naar voren. Het bleek een gedeeltelijk herschreven ver sie van het door de adviescommissie opgestelde rapport gekost en er is nog geen Citroen van de lopende band gekomen, Het model dat men had willen maken, is intussen al zo overjarig, dat het nooit meer een succes had kunnen worden De buitenlandse schuld van Roemenië beloopt ruim tien miljard dollar. Het land staat zowel intern als naar buiten op een breekpunt. De reis van presi dent Mitterrand had, vooral met het oog op het buitenland, Ceaucescu eni ge korte glans kunnen verschaffen. Raketexplosie bij NAVO-depot PIRMASENS (AFP) - Een zelfgemaakt projectiel is dinsdag ontploft bij een brandstofopslagplaats van de NAVO vlakbij de Westduitse stad Pirmasens, op enkele kilometers van de grens tus sen de bondsrepubliek en Frankrijk. Dit heeft de Westduitse politie woens dag gezegd. Het projectiel was in de lucht ontploft en had geen schade aan gericht. Men vraagt zich af of deze aanval iets te maken heeft met de ontdekking in Mei- senhelm dit weekeinde van een verla ten auto, die waarschijnlijk toebehoort aan de meest gezochte terrorist van de bondsrepubliek. Christian KI ar Christian KI ar, die lid is van de stads- guerrilla-organisatie Rote Armee Frak- tion (RAF), wordt overal gezocht we gens de aanslag in september 1981 op de opperbevelhebber van de Ameri kaanse grondstrijdkrachten in Europa, generaal Frederik J. Kroesen. Daarover zal zich ongetwijfeld de ko mende maanden met de Commissie en het Europese Parlement weer een flink conflict ontwikkelen. Want het gaat niet alleen om de uitgaven, maar veel meer nog om de politieke invloed die Commissie en Parlement (Europa dus) op de Europese ministerraad (de lidsta ten) weten te bevechten. De eerste ron de is duidelijk voor de lidstaten, in het najaar gaat de strijd verder. Een voorstel van de commissie om dit jaar nog zo'n 1,3 miljard gulden extra uit te geven omdat dit geld toch door meevallers in de landbouw overblijft. Een Nederlandse is door de Franse politie gearresteerd nadat die in een door haar bestuurde auto zuivere he roine ter waarde van ruim 100.000 gul den had ontdekt, zo heeft de politie woensdag verklaard. De 42-jarige J. W. werd dinsdag in verzekerde bewaring gesteld Vooral de Verenigde Staten en de Sow- jet-Unie protesteerden heftig tegen dit ongevraagde initiatief Aanvankelijk wilde het adviescomité het VN-rapport helemaal terzijde schuiven, maar voor zitter Anthony de Bono uit Malta stak hier een stokje voor. Na lang beraad aanvaardde de commissie het rapport van de secretaris-generaal uiteindelijk toch als discussiestuk: drie dagen con fereren voor niets. Spraakverwarring Een ander verwarring stichtend inci dent deed zich voor met de tolken. De minister van volksgezondheid van Jor danië stak in de plenaire vergadering een deel van zijn speech af zonder dat het overgrote deel van de delegaties in de zaal zijn woorden kon volgen, om- stierf in ieder geval een zachte dood. Het merendeel van de lidstaten, inclu sief Nederland, vond het nergens tfoor nodig om dit geld weer in Europa te steken, men zag het liever terugvloeien in de nationale portemonnees. De Euro pese Commissie mag in september nog wel een paar overschrijdingen voorstel len voor nuttige zaken als hongerbe strijding in de wereld en werkloosheids bestrijding in Europa, maar veel meer dan zo'n 150 miljoen gulden zal daar niet extra voor beschikbaar komen. Ook ten aanzien van de nieuwe begro ting heeft de Europese ministerraad zich zacht gezegd „zeer terughoudend" opgesteld. De commissie heeft een to taal budget voorgesteld voor de uitga ven in 1983 van zo'n 62.4 miljard gulden Het grootste deel daarvan. 65 procent, gaat op aan de landbouwuitgaven, en die liggen vast. Dat is niet het geval met de zgn. „niet-verplichte uitgaven", waarover het Europese Parlement het laatste woord heeft. Daar kan duchtig dat de Arabische tolk niet op zijn post zat. Na enig omhaal en vele verontschuldi gingen moest de minister zijn speech de volgende dag herhalen. Ditmaal wel si multaan vertaald. Nederland is bij deze conferentie een buitenbeentje, omdat Den Haag als eni ge Europese regering niet op ministers niveau is vertegenwoordigd Het minis terie van CRM stuurde een hoge ambte naar, de heer Peter Blommestijn, hoofd van de afdeling bejaardenzorg en socia le revalidatie. Hij vestigde de aandacht op het feit dat Nederland met 12 procent het land is met het hoogste aantal bejaarden in tehuizen. Zelfs verzorgingsstaat Zwe den komt maar tot een percentage van 8 procent. „De spelregels zijn duidelijk. Ik krijg er een beetje grijze haren van als ik zie dat de commissie in deze tijd een dub bel stijgingspercentage van de uitga ven voorstelt", zei de Nederlandse staatssecretaris Van den Broek van buitenlands zaken, die namens Neder land de onderhandelingen deze week in Brussel voerde. Streep erdoor kort om. Directie K. Scherphuis. W. F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman en C. van der Maas. BUREAUS: Vlissingen Walstraat 56-60.4381 EG Vlissingen, tel. (01184) 15144. Middelburg: Markt 51. 4331 LK Middelburg, tel. (01180) 27651. Goes: Grote Markt 2, 4461 AJ Goes, tel. (01100) 16140. Temeuzen: Nieuwstraat 22, 4531 CW Terneuzen, tel. (01150) 94457 Hulst: Steenstraat 6, 4561 AS Hulst, tel. (01140) 14058. In de avonduren is de centrale redac tie bezet van zondag t/m vrijdag van af 19.00 uur: (01184) 15144. Klachten bezorging Plaatselijke kantoren, maandag t/m vrijdag van 08.00-17.00 uur. 's Zaterdags van 09.00 tot 11 30 uur. Telefoonnummers buiten kantooruren: Expeditie: (01184) 63533. Advertentie-afdeling: (01186) 1584. 's-Zaterdags (01184) 15144 van 09.00-11.30 uur. Redactie (01184)-14796. Overlijdens advertenties maandag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur (01184) 15144. Zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Abonnementsprijzen per kwartaal 57,30; franco per post 68,-, per maand 19.55; losse nummers 0.80 (alle bedragen in clusief 4 pet. btw). Postrek. nr.: 3754316, t.n.v. PZC ab.rek. Middelburg. Advertentietarieven: 117 cent per mm; minimumprijs per advertentie 17.55; ingezonden mededelingen 2 'A x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 4,25 meer. Volledige tarieven met contractprij zen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro. 35 93 00, Uitgeverij Provincia le Zeeuwse Courant B.V. Middel-, burg. WERELDRAAD VERDEELD GENEVE - De jaarlijkse bijeenkomst van het hoogste bestuursorgaan van de Wereldraad van Kerken is gisteren in Genéve geëindigd met twee stevige debat ten, waarin de scheidslijn zichtbaar werd tussen de oosters-orthodoxe kerken en de meerderheid van de overige lid-kerken. Op aandrang van de orthodoxen ging het Centrale Comité ermee akkoord, dat tijdens de assemblee die volgend jaar in Canada plaatsvindt, niet gestemd mag worden over zaken die een of meer kerken beschouwen als het afbreuk doen aan hun leer. De Engelse baptist David Russell omschreef dit besluit als het begin van een vetorecht. Om aan de kritiek tege moet te komen, werd besloten de nieuwe regel een experimenteel karakter te geven. 170 16.05 146 181 16.26 157 150 16.50 128 199 1637 174 166 16.59 143 182 17.16 166 168 17.13 146 TRIPOLI (UPI/RTR) - De bijeenkomst van ministers van buitenlandse zaken van de Organisatie van Afrikaanse Een heid in de Libische hoofdstad Tripoli is woensdag voor de derde keer in successie uitgesteld. De organisatie heeft een beroep gedaan op het Polisario - het bevrijdingsfront van de voormalige Spaanse Sahara dat een gelijknamige republiek heeft uitgeroepen - zich vrijwillig terug te trekken van de topconferentie van staatshoofden van de OAE op 5 augustus, om aan de door Marokko geleide boycot van de ministersconferentie een einde te maken. Het compromisvoorstel aan Polisario is een belangrijke di plomatieke overwinning voor Marokko en pro-westerse Afri kaanse staten en het werd bereikt na een informele vergade ring van drie uur van de raad van ministers van de OAE. De voorzitter van de raad, Archie Mogwe uit Botswana, maakte het naar buiten bekend. Het compromis staat volgens Mog we de „Arabische Democratische Republiek Sahara" (Poli sario) toe de informele ministersconferentie wel bij te wonen maar de top niet. Het is ter kennis gebracht van het Polisario en de voorzitter van de OAE. president Daniel Arap Moi van Kema. Na de informele vergadering had het Polisario geen commen taar op het compromis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 3