Stijging van zuiveringsheffing Bevelanden met ruim 10 procent Aitohendriks Voorwaardelijk hechtenis voor herhaald rijden zonder papieren PZC/streek Duiven kampten met slech weer bij vlucht Orleans Gemeente Brouwershaven van de ^l^nnderdaQ iU - DONDERDAG 10 JUNI 1982 WISSEL BEVELANDEN VOORSTEL DAGELIJKS BESTUUR WATERSCHAP GOES - Het bedrag per vervuilingseenheid dat bedrijven en particulieren in het werkgebied van het waterschap 'Noord- en Zuid-Beveland' in 1983 moeten gaan betalen zal met meer dan tien procent stijgen. In 1982 werd per vervuilingseenheid nog 64,- gerekend, in 1983 wordt dat 71,-, als het aan het dagelijks bestuur van het waterschap ligt. De algemene vergadering van het schap vergadert over dit voorstel van het dagelijks bestuur op maandag 21 juni om 14.00 uur in het waterschapsgebouw aan de Nassaulaan in Goes. heffing tot het aanvaardbare wordt te ruggebracht. Niet op tijd Aan de orde komt dan ook de vraag van het dagelijks bestuur of het algmeen be stuur een principe-uitspraak wil doen over de temporisering van zuiverings- technische werken, maar dan wel zoda nig dat de doelstelling (dat de kwaliteit van het gezuiverde water niet mag wor den aangetast) overeind blijft. Volgens het dagelijks bestuur is een temporisering van de zuiveringstechni- sche werken noodzakelijk omdat de kostenstijging als gevolg van die werken de pan dreigen uit te rijzen. De commissie waterkwaliteit die zich over deze problematiek gebogen heeft, is nog wel akkoord gegaan met een stij ging van het bedrag per vervuilingseen heid. maar men was het er unaniem over eens dat de voortdurende forse stijgingen van de verontreinigingshef fing (het bedrag per vervuilingseen heid) de grens van het maatschappelijk aanvaardbare naderen, Om deze grenzen niet te overschrijden is temporisering van de zuiveringstech- nische werken noodzakelijk, aldus het Zuiveringsheffing waterschap Tholen met 4,- omhoog SCHERPENISSE - De zuiveringshef fing in het werkgebied van het water schap Tholen gaat, per vervuilingseen heid met 4,naar boven tot 54.-. Daar mee blijft het waterschap op het sche ma dat enige tijd geleden is vastge steld en dat uitgaat van een geleidelij ke jaarlijkse verhoging van de zuive ringsheffing. Voor 1983 moet een bedrag van 1.479.000,- gedekt worden. Aangezien Tholen en Sint Philipsland te maken hebben met 25.000 vervuilingseenhe den betekent dit een bedrag van 58- .per vervuilingseenheid, ofwel een stij ging te- opzichte van 1982 met 8,-. Van die 8.- wordt evenwel de helft betaald uit de reserve egalisatie zuiveringslas- ten. Hierdoor komt de lastenstijging voor de bedrijven en de particuliere huishoudens op Tholen en Sint Philips land per vervuilingseenheid neer op ƒ4,-. In het heffingsbedrag is rekening ge houden met de kapitaalslasten voor de investeringen voor de uitbreiding van de rioolwaterzuiveringsinstallatie (tweede fase) te Sint-Maartensdijk in combinatie met de aanleg van een pers leiding vanaf Sint Annaland en Stave- nisse naar de installatie bij Sint-Maar tensdijk. Dit werk zal in 1983 gereali seerd worden. De algemene vergadering van het wa terschap Tholen komt over de verho ging van de zuiveringsheffing op dins dag 22 juni bijeen. Dat gebeurt vanaf 16.00 uur in het 'Holland Huis' te Scher- penisse. Op de agenda staan verder voorstellen om een aantal sloten die gedempt zijn te verkopen, om het jachtrecht op ver schillende percelen te verhuren, om verschillende zogenaamde quartaire wegen te verbeteren en om de grote ge malen te automatiseren. Haagse gerechtshof: bevestiging straf geëist tegen inwoner Philippine DEN HAAG - De procureur-generaal bij het Haagse gerechtshof vond de straf door de politierechter te Middel burg de 30-jarige A. H. uit Philippine opgelegd zeer redelijk, maar verdach te was het daar evenwel niet mee eens. Een totaal van 1.100 gulden boete en vier maanden onvoorwaardelijke in trekking van het rijbewijs luidde het vonnis, omdat verdachte te Oostburg over rijksweg 81 had gereden en onder invloed van drank verkeerde. Er werd bovendien vastgesteld dat de auto van verdachte niet verzekerd was. „Ik heb tien klein epilsjes gedronken had verdachte aan de politie meege deeld toen hij werd aangehouden. Hij kan voor zijn werk het rijbewijs niet missen, aldus zijn verklaring. De procu reur-generaal constateerde dat ver dacht in België waar hij werkt, van de intrekking van het rijbewijs geen last heeft en er ook om die reden geen aan leiding is de straf te wijzigen, waarvan de bevestiging werd gevorderd. Ver dachte wilde wel een niet te hoge boete en een voorwaardlijk uitrekken van het rijbewijs, zo deelde hij mee. Arrrest op 22 juni. Drive-in discoshow in dorpshuis Renesse RENESSE - Zaterdagavond 12 juni om negen uur houdt de stichting Interieur Dorpshuis Renesse een drive-in disco show in het dorpshuis, waaraan belan geloos wordt meegewerkt door de dri ve-in show 'Eldorado' Het programma is niet alleen voor de zeer jeugdigen be doeld, ook voor ouderen is er muziek bij om op te dansen. Kruiningse Ierse Setter bekroond in Innsbruck KRUININGKM - De Ierse Setter 'Beni- dro My Pretty Maid' van Anton Kome- jan uit Kruiningen heeft op de Olym piade hondententoonstelling in Inns bruck, Oostenrijk, het reserve-kam pioenschap behaald. Eerder dit jaar be haalde de Kruiningse setter een eerste plaats in Bern, Zwitserland. voorstel aan het algemeen bestuur. De ze opstelling is weliswaar in strijd met het door de algemene vergadering in W atersportvereniging Brouwershaven viert 15-jarig bestaan BROUWERSHAVEN - De watersport vereniging Brouwershaven viert deze maand het 15-jarig bestaan. De officie- Ie oprichtingsdatum passeerde reeds in maart, maar de derde lustrumvie ring werd naar juni verplaatst om zo veel mogelijk van de 400 leden in de gelegenheid te stellen aan de festivitei ten deel te nemen. Deze beginnen zater dag 12 juni met een receptie voor leden en genodigden van 15.00 tot 17.00 uur in het Tonnenmagazijn. Verder wordt deze dag vanaf 19.30 uur een feestavond gehouden in de boter- loods van gebroeders Van Ast Als gast heer treedt op Herman Emmink. Ver der werken mee het dansorkest Black Birds, de brass- en drumband Apollo en de majorettes Apollonia. Over de ge schiedenis van de watersportvereni ging verhalen Thomaesvaer en Pieter nel. Zaterdag 19 juni (14.00 uur) wordt nabij de haven van Brouwershaven een grote vlootschouw gehouden met zo'n 70 jachten. Voor zondag 20 juni staan on derlinge zeilwedstrijden voor alle type jachten op het programma. Deze begin nen om 11 00 uur. De watersportvereniging Brouwersha ven ging in maart 1967 van start met het aanbrengen van een drijvende steiger voor 20 jachten in de oude haven. Het Grevelingenstadje Brouwershaven had toen nog een getijhaven. Na de afslui ting van de Grevelingen in 1971 werd de oude haven aangepast tot een jachtha ven met 80 ligplaatsen. Verder kwam bij Brouwershaven in 1973 binnendijks een grote jachthaven met 300 ligplaat sen tot stand. De jubilerende vereni ging kreeg bekendheid met het organi seren van nationale en internationale zeilwedstrijden. Voor 1983 worden we reldkampioenschappen Cadetklasse voorbereid. Viswedstrijd in Tholen THOLEN - Zaterdag 12 juni organi seert de watersportvereniging De Kog ge in Tholen haar jaarlijkse viswed strijd. Tussen 7.30 en 8 uur 's morgens zullen in het clubgebouw de Visnum- mers worden uitgereikt. Einde wed strijd is 12.30 uur. Er zal worden gevist in 2 groepen, voor de jeugd en volwasse nen. Fietsfotorit in Tholen THOLEN - Zaterdag 19 juni om 13.00 uur start er vanuit zaal De Kroon in Tholen een fotorit per fiets, voor de vele 27 MC-ers die Tholen rijk is. Volwasse nen en kinderen kunnen deelnemen, en elke deelnemer mag een introducé mee nemen. Receptie en feest in Hoofdplaat voor kampioenselftallen HOOFDPLAAT - De voetbalvereni ging Hoofdplaat houdt zaterdag 5 juni een receptie in de kantine op het sport veld. Het eerste, tweede en het dames team zijn kampioen geworden Na de receptie is er voor de drie kampioenself tallen een feestavond in de kantine De receptie duurt van 15.30 uur tot 17.30 uur. het verleden vastgestelde bestrijdings- plan, maar de commissie meent dat bij de afweging van de toenmaals neerge legde voornemens en de huidige maat schappelijke realiteit, bijstelling van het bestrijdingsplan gerechtvaardigd is. Temporisering op zich tast de doel stelling evenwel niet aan, aldus het voorstel aan de algemene vergadering, en heeft als effect dat de stijging van de Twee muziekkorpsen gaven concert in Oosterland OOSTERLAND - De muziekverenigin gen 'Nu met Hope' uit Bruinisse en 'Oe fening en Uitspanning' uit Nieuwerkerk hebben samen een concert gegeven in de muziektent in Oosterland. Voor het concert bestond een grote belangstel ling. In de opvatting van het dagelijks be stuur dat de werken best wat getempo riseerd kunnen worden aangepakt, wordt men gesterkt door de constate ring dat verschillende gemeenten 'hun deel aan de bestrijding van de veront reiniging van de verontreiniging niet op tijd kunnen leveren'. Het dagelijks be stuur doelt hiermee op de aanleg van rioleringsstelsels in een aantal gemeen ten die moeten aansluiten op de zuive- ringstechnische werken van het water schap De laatste tijd wordt echter dui delijk dat de gemeenten met die riole ringen zich niet aan het schema van het waterschap kunnen houden De alge mene vergadering van het waterschap 'Noord- en Zuid-Beveland' praat verder onder meer over de verkoop van ver schillende stukken grond Het gaat bij voorbeeld om de verkoop van een stuk grond in de Burenpolder aan de ge meente Reimerswaal Ook staat het aanpassen van de afwatering van de west-Kraaijertpolder op de agenda van de vergadering, alsmede het verruimen van een waterloop in de Zimmerman- polder Plattelandsvrouwen van Sint-Annaland op excursie SINT-ANN AL AND - Dinsdag heeft de afdeling Sint-Annaland van de Platte landsvrouwen een bezoek gebracht aan de geitekaasboerderij 'Van Dijk' in Hui ten (N. Br.i De dames kregen uitleg over de werkzaamheden op de boerde rij. Na de koffie vertrok het gezelschap naar Hoeven, waar in 'Centrum Boven donk' een demonstratie werd bijge woond van een pottenbakker en een glasblazer Verder werd een tentoon stelling bezichtigd van schilderijen en sieraden. Vergadering van 'Uit in Tholen' THOLEN - Dinsdag 15 juni komt in Meulvliet 'Uit op Tholen' bij elkaar voor de jaarlijkse vergadering, waarbij het jaarprogramma van de culturele evene menten vastgesteld zal worden. De werkgroep heeft besloten haar werk op dit terrein voort te zetten ondanks de opheffinf van het ondersteunende bu reau in Middelburg. Verder wordt er een opvolger gezocht voor de heer H. Vene kamp die zich terugtrekt uit de werk groep en zal er kandidaatstelling zijn voor een vertegenwoordiger in de be heerscommissie van Meulvliet De ver gadering begint om 20.00 uur. Zang en cabaret bij Youth for Christ POORTVLIET Youth for Christ Tho- len geeft zaterdag een zang- en cabaret avond in het 'Ouwe Raedhuys' in Poort vliet. Medewerkenden zijn de zanger-gi tarist Rob Tavier en de cabaretgroep Netwerk. De avond begint om 20.00 uur. D UI VENR UB RIEK BEVELANDEN ZITTING KANTONRECHTER MIDDELBURG MIDDELBURG - De 37-jarige Krab- bendijkenaar R. R. P. moest voor de kantonrechter in Middelburg verschij nen omdat hij in december van het vo rig jaar voor de vijfde keer betrapt werd op het rijden zonder rijbewijs. De politie nam zijn auto in beslag, maar door een misverstand heeft hij deze in middels teruggekregen. Daardoor werd verkeersschout J. C. P. M. Boog- ers de gelegenheid ontnomen het voer tuig verbeurd te laten verklaren, maar in plaats daarvan eiste hij toen een for se boete van 1000 gulden. Bovendien eiste hij 2 weken hechtenis voorwaar delijk met een proeftijd van een jaar, die P. dus tegoed houdt als hij opnieuw zonder rijbewijs achter het stuur gaat zitten. Kantonrechter mr B. J. R. P. Verhoeven vonniste conform de eis. Geen duidelijkheid kwam er in de zaak van J. J. R. uit Rotterdam, die op 8 no vember van het vorig jaar op de Hoog straat in Kruiningen een voetgangster aanreed, waarbij deze door zijn buiten spiegel in het gezicht getroffen werd. De vraag was of R. teveel rechts gehouden had of dat de voetgangster op de rij baan had gelopen en op dat punt spra ken de getuigenverklaringen in het pro ces-verbaal elkaar tegen. De zaak werd aangehouden zodat de getuigen voor het kantongerecht hun kuk op de toe dracht kunnen geven. C. A. S. uit Ovezande veroorzaakte op 31 oktober van het vorig jaar een aanrij ding bij 's Heerenhoek toen hü, rijdend op de Beeldhoeveweg een van rechts komende auto geen voorrang gaf. Het uitzicht op de kruising is bijzonder slecht en volgens de politie zou S. op het moment van de aanrijding bijna 60 km zonder kleerscheuren te ontwijken en vloog naar rechts de stoep op om tegen een gevel tot stilstand te komen. De verkeersschout vond dat B. gezien de omstandigheden te hard gereden had en eiste 150 gulden boete, welke eis werd bevestigd door het vonnis. P. C M. van E. uit Son kwam 26 oktober vorig jaar met zijn wagen in de sloot terecht naast de afslag Kapelle-Bieze- per uur gereden hebben, maar hijzelf linge van de rijksweg Hij was erg ver- verklaarde dat het maar 30 km per uur was geweest. Beide partijen liepen let sel op en dat was voor verkeersschout Boogers aanleiding om een hogere geld boete te vragen dan wanneer de voor- rangsfout alleen maar materiële schade tot gevolg gehad zou hebben: 225 gul den. Mr J F. C. van Deinse. die als raadsman van S. optrad, had enige twij fels over de methode waarmee de poli tie achteraf de snelheid van zijn cliënt berekende en veronderstelde dat S waarschijnlijk op het laatste moment gas gegeven had om een botsing te voorkomen- Het vonnis van mr Verhoe ven luidde 150 gulden boete. Te hard J. F. H. B. zag op 23 oktober vorig jaar geen kans om op het Kerkplein in Ove zande een vrachtwagencombinatie ontwaardigd over het feit dat de politie dit in het procesverbaal weet aan te snel rijden, waardoor hij de macht over het stuur verloren zou hebben. Hij ver klaarde dat hij door op de weg liggend slik wa^ gaan slippen en daardoor zachtjes in de sloot gegleden was. Hij zelf noch de auto liep daarbij een schrammetje op. De zaak werd aange houden om de verbalisant en een inzit tende van Van E.'s auto te kunnen ho ren. Mevrouw J. I. M. P. uit Kapelle haalde vorig jaar mei op de rijksweg 258 een politieauto rechts in. „Ik kon niks an ders doen anders kostte het m'n eigen hachje, anders was ik tegen de politie auto of een vrachtwagen opgereden", verklaarde ze. Mr Boogers vond dit een ernstige verkeersovertreding en vroeg een boete van 125 gulden. Zo luidde ook het vonnis. COLIJNSPLAAT- Regen en dicht mist veroorzaakten heel wat moeilijkheden voor de duiven tijdens de wedvlucht vanuit het Franse Orleans. Het werd een onregelmatige en traag verlopen vlucht. Veel duiven worden nog ver mist. De uitslag: De postduivenvereniging 'De Blauwe Doffer' te Kortgene: in concours 286 duiven, afstand ongeveer 426 kilometer. Aankomst eerste duif 12.14 uur, snelheid 1201 meter per mi nuut. Laatste prijsduif 14.14 uur, snelheid 902 meter per minuut. De eerste tien prijswinnen de duiven waren van: 1 en 7 S M. Brander horst; 2 P de Waal en Zoon; 3 J. C. de Fouw; 4 K Fllius; 5 W. C. Leenpoel, 6 A C. Hollestelle; 8 H. J. v/d Moere; 9 J. Brouwer en Zoon en 10 gebroeders Amperse Uitblinker was K Fi lms met 5 van de 6 duiven prijs. De postduivenverenigivgng 'De Scheldevlie- gers' te Borssele: in concours 193 duiven, af stand ongeveer 416 kilometer Aankomst eer ste duif 12.10 uur. snelheid 1185 meter per minuut. Laatste prijsduif 14.11 uur. snelheid 882 meter per minuut. De eerste tien prijswin nende duiven waren van: 1 W Wiskerke; 2 en 6 Walhout-Hage, 3 gebroeders Moerdijk, 4 L. Traas, 5 F Nieuwenhuijse, 7 S. Tilroe. 8 Joh. Janse, 9 M Priester: 10 C. Pleterse. De postduivenvereniging 'De Postduif te Wemeldinge: in concours 101 duiven, afstand ongeveer 425 kilometer. Aankomst eerste duif 12 31 uur, snelheid 1150 meter per mi nuut. Laatste prijsduif 14.09 uur, snelheid 910 meterper minuut. De eerste tien prijswinnen de duiven waren van: 1 J. v. d. Cingel; 2 F. Timmerman; 3 en 5 Ko Wilderom; 4 H. Paau- we; 6 J. Feijtel; 7 J. Corré; 8 M. Oudeman; 9 A. Klap; 10 Sjaak Beenakker De postduivenvereniging 'De Luchtbode' te Krabbendijke: in concours 219 duvelven, af stand ongeveer 421 kilometer. Aankomst eer ste duif 12.30 uur, snelheid 1135 meter per minuut. Laatste prijsduif 13.54 uur, snelheid 925 meter per minuut. De eerste tien prijswin nende duiven waren van: 1J. Dekker. 2.3 en 7 J de Jonge; 4 en 10 E. Theenaard; 5 A. Paau- Hervormd predikant S. P. de Roos (69) overleden GOES - Op de leeftijd van 69 jaar is overleden ds. S. P. de Roos, hervormd emeritus predikant te Hapert. Ds. de Roos, die 31 juli 1912 in Leiden werd geboren, was predikant te Hellevoet- sluit van 1937 tot 1946 en te 's-Heer Hendrikskinderen van 1946 tot 1958. Vervolgens is ds. De Roos tot 1964 di recteur van 'Ons Huis' te Rotterdam ge weest en ook was hij enige jaren werk zaam als staffunctionaris bij CRM. Daarna was hij van 1967 tot 1977 direc teur van de kerkelijke sociale arbeid der hervormde gemeente Rotterdam, en de laatste jaren verleende hij bij stand in het pastoraat te Bladel. Ds. De Roos is lid geweest van de Generale Sy node, is betrokken geweest bij de tot standkoming van de nieuwe kerkorde in de Nederlands hervormde kerk en was tevens lid van de commissie Boer winkel der Generale Synode. Van zijn hand verschenen ook enkele boeken. Collecte BORSELE - In de gemeente Borsele is onlangs een collecte gehouden voor het Rode Kruis. De opbrenst bedroeg 1400 gulden. we; b J NageiKereK. 8 en 9 gebroeders Cfc ment. De postdulvenvereninging 'De Blauwe Dg fer' te Wolphaartsdijk in concours 53 duly® afstand ongeveer 424 kilometer Aankon» eerste duif 12.35 uur, snelheid 1131 meter p® minuut. Laatste prijsduif 13.56 uur. snelheid 928 meter per minuut. De eerste tien prtjswli}. nende duiven waren van. 1 en 7 P. A. van Loo; 2 J, Houtekamer, 3,4,5,6,8 en 10 gebroedeii Houtekamer; 9 S. Wessels. De postduivenvereniging 'De Luchtpost' It Rilland-Bath: in concours 186 duiven, n|. stand ongeveer 421 kilometer Aakomsteer, ste duif 12.34 uur, snelheid 1129 meter p« minuut Laatste prijsduif 14.24 uur, snelheid 861 meter per minuut. De eerste tien prljswiiv nende duiven waren van' 1C. Meesters; 2,4,; en 10 Jac Moerland (had 6 duiven van is duvenmeebljdeeerste20);3M Verrijzer.sp D Hlllebrand: 6 H. Hillebrand: 8 T H% brand; 9 A. Geerst Zaterdagavond was 304 van het aantal Ingekorfde duiven nog mr, thuis. De postduivenvereniging 'De Rode Doffen* Goes in concours 156 duiven, afstand onge veer 422 kilometer. Aankomst eerste dia 12.50 uur. snelheid 1074 meter per minuut lLaatste prijsduif 14.38 uur. snelheid 845 me ter per minuut De eerste tien prijswinnend* duiven waren van 1 J. van Es, 2,3 en 9C W Geers; 4, 5 en 7 W C. Beekenkamp; 8 E Ven tevogel; 7 1. Boer; 10 L. de Kok. Bewoners Overslag krijgen toch aardgasaansluiting OVERSLAG - Axel's kleinste woon kern Overslag wordt toch nog aange sloten op het aardgasnet. Dat is moge lijk geworden doordat de PZEM de ei sen van het minimum aantal aanslni- tingen heeft verruimd; aanvankelijk was dat 75 procent, nu is dat percenta ge verlaagd tot 50 procent. Volgens wethouder J. M. van Schaik van Axel zal Overslag nog voor de winter op het aardgasnet zijn aangesloten. Na een enquête hebben 41 gezinnenin Overslag toegezegd een aardgasaan sluiting te willen nemen. Voor de ge meente Axel en de PZEM was dat aan tal voldoende. Per aansluiting moeten de inwoners een bedrag van 177 gulden neertellen; de gasaansluiting ligt voor dat geld in huis. Naast Overslag zullen binnen afzienba re tijd in de gemeente Axel nog meer moeilijk aansluitbare gebieden op het aardgasnet worden aangesloten. Aard gas ligt eveneens in het verschiet vow de bewoners van de Klapstraat en de Axelsestraat in Koewacht. Het gaat daarbij om ruim veertig aansluitingen, waarvoor de gemeente Axel een ruime subsidie (evenals in Overslag) beschik baar heeft gesteld. Daardoor staat de eigen bijdrage van bewoners van de Axelsestraat (waarvan een deel op het grondgebied van de gemeente Hulst ligt, In schril contrast met de inwonen van Axel. Hulstenaren in de Axelse straat moeten voor een aansluiting 1300 gulden betalen. Axelaars slechts 177 gulden. Wethouder Van Schaik zal overigens trachten voor de Hulstere bewoners van de Axelsestraat een rege ling met b en w van Hulst te treffen. Openbare bekendmaking Burgemeester en wethouders van Brouwersha ven brengen ter openbare kennis, dat met ingang van 11 juni 1982, gedurende 14 dagen ter gemeen tesecretarie voor een ieder ter inzage ligt een bouwplan van de heer P. Deurloo, Kloosterweg 19 te Noordgouwe voor het oprichten van een zonne- kollektor met energie-installatie op een-perceel grond, kadastraal bekend gemeente Brouwersha ven, sectie H, nr 436. plaatselijk bekend Klooster- weg 19 te Noordgouwe Het bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan Schuddebeurs. Er is evenwel een herziening van dit bestem mingsplan in voorbereiding, in verband waarme de door de raad bij besluit van 3 mei 1982 een zgn. voorbereidingsbesluit is vastgesteld. Daar het bouwplan met deze voorgenomen her zien wel in overeenstemming is. zijn wij voorne mens met toepassing van artikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening, juncto artikel 50. lid 8, van de woningwet, de gevraagde vergunning te verlenen. Gedurende bovengenoemde termijn bestaat voor een ieder de mogelijkheid schriftelijk bezwaren tegen dit bouwplan in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders, Markt 2, 4318 AG Brouwershaven. Brouwershaven, 10 juni 1982. Burgemeester en wethouders van Brouwershaven, de burgemeester, C. Slabbekoorn De sectretaris C. M. Padmos. .m run ii.- coll.'. ii" ANWB' qekeürdè mniilw-iquns "int Bov.ki n-.i-inti"1 •ENGELAND* "ROVEP 2600S Lps- A980 AUSTIN -PglNCeSS 4^8 TtfiUMPHTP} dec. 4380 OiU. OPEIS KAUETT CITY I ascona MANTA REicoeo coMMOooee AUDI 60 '48- 'S4j 3MW 548 498c; FOfcO TAUNUS 46GL 49^ TAUMU S 461 AUT. 4949 ESCOCT 4300 -188-1 D»V. V.w. GOLF be*i-&«ê! v.td POLO GT 498O' Bi| elke- verkochte «lulo; geven wij een feestmand met wijn enz. en een vakantiepakket KADO ClTCOEN GS PE.uGE.OT 30A- PEUGEOT 305 PEUGEOT SOA RENAULT 6 Renault 44Tl Renault u SlMCA 40ÖO i TALBOT HQgNT-ON HNANUILRIN'i lei plaatse vjen /i c i «Hm- tiy- v- •nv-x.ni. nl OPEL GM 1 U bent van harte welkom. Klein Frankrijk 31 4461 ZN GOES - Tel. 01100-16210

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 30