Schooltandarts blijft voorlopig in Zeeuwsch-Vlaanderen actief E G E Geslaagden Petrus Hondius9 Terneuzen Wissel Zeeuws- Vlaanderen ONDANKS KLEINER AANTAL DEELNEMERS Geslaagden Koningin Wïlhelmina9 Oostburg kerkdiensten medische diensten Café-toernooi DUBBELGLAS ZATERDAG 5 JUNI 1982 Geslaagden rk mavo Sint Qemens Hulst TERNEUZEN - De schooltandarts blijft voorlopig actief in Zeeuwsch-Vlaanderen. Uit onderzoek is gebleken dat, hoe de ontwikkelingen in de nabije toekomst ook zijn, toch minstens 2000 scholieren aangewezen zouden blijven op de schooltandverzorging. Reden voor de Stichting ter Bevordering van de Jeug:dtandverzorging in Zeeuwsch-Vlaanderen om door te blijven gaan. Het algemeen bestuur boog zich vrij dagmiddag en -avond over de toe komstverwachtingen van de school tandverzorging. Landelijk gezien daalt het aantal deelnemers. Daarnaast drin gen de in de gemeenschappelijke rege ling deelnemende gemeenten steeds nadrukkelijker aan op bezuinigingen. Vrijdag lagen er brieven van de ge meente Sas van Gent, Oostburg, Axel en Temeuzen waarin werd aangedron gen op een herbezinning als het ging om de kostenontwikkeling en toch in ieder geval het maken van 'een pas op de plaats', hangend een onderzoek naar die ontwikkeling. De vertegenwoordiger van Hulst in het algemeen bestuur, mr E. N. J. H. de Rechter, sloot zich daarbij staande de vergadering aan. Ook hij bleek voor stander van die pas op de plaats en een herbezinning. Het aantal kinderen, dat door de schooltandarts wordt onderzocht. daalt door allerlei omstandigheden ge staag. In '79/'80 keek de tandarts nog in de mond van 4910 kinderen, in het nu bijna ten einde lopende schoolseizoen waren het er nog maar 4245. En in de begroting voor het komende schooljaar wordt uitgegaan van ruim 3000 kinde ren. Die sterke daling heeft overigens alles te maken met een degelijker uitge voerde schatting. Filatelieloket Hulster postkantoor HULST - Ten behoeve van de postze gelverzamelaars wordt dinsdag 8 juni in het postkantoor in Hulst een 'filatelie loket' geopend. Hier kunnen in de toe komst de filatelisten elke tweede dins dag van de maand terecht van 16.00 tot 17.00 uur. De officiële opening wordt om 15.00 uur verricht door de voorzitter van de postzegelvereniging 'Het Land van Hulst'. Geslaagden 'Sint Eloy' in Oostburg Voorzitster J. M. Doppegieter-Thiel bleef, ondanks het dalend aantal deel nemers. een belangrijke functie zien voor de stichting. „Hoe het aantal ook zakt - en dat wil ik er ook op wijzen dat het aantal tandartsen in Zeeuwsch- Vlaanderen stijgt - het moet duidelijk zijn dat er toch een groep overblijft, die tussen kaai en schip terechtkomt. En daarbij gaat het om zo'n 2000 kinde ren". Mevrouw Doppegieter verbond daaraan overigens wel een maatregel tot afslanking van 'de dienst'. „Het zal allemaal wat goedkoper worden", voor spelde ze. Secretaris C. H. Wellhüner onder streepte haar w oorden. „Er zijn gebie den in Nederland, waar de schooltan dartsendienst werd opgeheven, maar waar bleek dat een groot deel van de schoolkinderen vervolgens niet naar de particuliere tandarts stapte". Een goed voorbeeld in dat verband is Breu- kelen. Een onderzoek daar wees uit dat bij de opheffing van de dienst 35 pro cent van de 'ziekenfondskinderen' niet naar de landarts ging en 45 procent van de 'particuliere kinderen'. Terloops becijferde voorzitster Doppe gieter dat de daling van 600 kinderen per jaar vooral was toe te schrijven aan 'de geringere aanwas'. Ze voegde er di rect aan tne: „Maar ik denk dat we het dal nu hebben gehad; we zitten alweer iets beter". De stichting streeft overigens naar een efficiëntere aanpak. Daarom wordt ge dacht aan het benoemen, op part-time basis, van een 'manager'. Die zou nog eens met een kritische blik langs de 'praktijk van alledag' moeten wande len. Het dagelijks bestuur was er vrij dag duidelijk over: „Die man zal zich zelf verdienen". En heeft hij orde op za ken gesteld, dan is de kans groot dat de functie weer wordt opgeheven. Het algemeen bestuur besloot vrijdag om de bijdrage voor particulieren te verhogen van 65 naar 110 gulden. Dat is een verhoging om van te schrikken, maar de betrokkenen krijgen binnen kort een verklarend briefje in de bus. Daarin zal onder meer worden gewezen op het feit dat dat bedrag volledig wordt terugbetaald door de particulie re verzekeringsinstelling. HULST - Aan de r-k mavhoschool 'St.- Clcmens' te Hulst behaalden de vol gende leerlingen het mavo-4diploma: Robert van Heel uit Axel, Richard Bertram, Carl Bogaert, Nico Heye, Tommy Schelfhout en Marco Willaert allen uit Clinge, Christian den Boer. Charlotte Bruggemen, Johnny v. d. Dlres, René Kips. Crhristian Steijaert, Chris tian van Troost en Caroline Vermue alleen uit Graauw. Frank Bertram en Marnix Stroob- and uit Heikant, PVETRA VAN Acker, Su zanne van Acker, Monique Begijn, Crhlstian Bertram, Martieta Bogaert. Marcel de Bruin, Declan BruUns, Toon Dieleman, Jack Dobbe laar, William van Eek, Peter Geene, Annelles Hamelink, Harold Hamelink, Marc van Hee- se, An ton de Koek, Tina v. d. Lavoir, José van Leuven. Rob Lockeleer, Patrick Lossie. Hans Meuldijk, Linda Roodhuizen. Roger de Rijke, Elly van de Sande, Marion Serie, Sophie van der Steen. Nancy Suy. Trees Valckx, Paul Verdunnen. Evert Verwer. Mare Warmenho- ven en Robby van Waterschoot, allen uit Hulst. Luc v. d. Bergen. Edward Broekaart, Alexander Mast. Marion van Mleghem en Etlenne v. d. Veeken. alleen uit Kloosterzan- de. Carlo de Bakker.Johnnie BegheiJn, Wil liam v. d. Bilt. Eddy de Vleigher en Mario' Wijnacker allen uit Koewacht, Wemer Bis schop, Frank Hoogstraate. Marja Kindt. Ed dy van Pamelen en Mario Wijnacker allen uit Lamswaarde. Mario Ferket, Marc van Goe- them. Monique de Kesel, Esther Malefason, Kin grid Meljs, Theo Misseghers. Veronique Plcavet. Mare Ras. Carlo Ruymbeek. Karin Simonse. Werner van Weasberghe. Danny der Weduwe, Alexandra Wentzler en Kann Wlndhey allen uit Sint-Jansteen en Ka peil e- OOSTBURG - Voor het eindexamen van de scholengemeenschap 'Sint Eloy' in Oostburg zijn geslaagd: Atheneum: Karin Bukkens, Sluis. Paul de Clerck, Schoondijke, Ray Cornips, Schoon- dijke, Argen Goossens, Biervliet, Hans van Helden, Aardenburg, Esther van der Helm, Oostburg, Patrick van den Hemel, IJzendij- ke, Jan Huijben, Schoondijke, Hans Mor- nout. Oostburg, Frank Nijssen. Biervliet, Gonny de Rijk, Schoondijke, Karin de Smet. Eede. Pejke de Smet, IJzendjjke, René Tas, Aardenburg. Havo: Christine de Badts, Sluis. Ronnie Bas- sie. Sluis. Annemarie Begheijn. Schoondijke. Paul van Belleghem, Eede. Frank Blaakman, Hoofdplaat. Gerda Boer, Oostburg, Ireen de Bruyckere. Aardenburg, Marga Dierikx. Wa terlandkerkje. Martin Fikke. Aardenburg, Rudi Heijens, Sluis. Patricia Hinneman, IJ- zendijke. Raymond Hubregtse. Sluis. Florian Kalkman, Biervliet. Bennie Lampaert, Aar denburg, Brian Moens, Sluis, Mamix Quist, Schoondijke. Inge Reyniers, Eede. Thea de Rijcke. Aardenburg, Marleen de Smit. Oost- burg. Carolien van Vooren, Sluis, Mare Wae- beke. Hoofdplaat. Ronald Wieme, IJzendijke. Mavo-4: Peter Baas. Oostburg, Jurghen de Bakker, Oostburg. Albertina Balzani, Sluis, Marlou van Beek, Oostburg, Miranda van den Bekke. Oostburg. Sibyl van Bellegem, Eede, Corinne Benne, Sluis, Rianne Boerjan, Biervliet. Nicole Bonte, Aardenburg, Bianca van den Broecke, IJzendijke, Theo de Buck, Hoofdplaat, Tiny Buysse, IJzendijke, Jackie Caniere, Sluis, Claudia Claeys, IJzendijke, Jackie Cornells, Hoofdplaat, Miranda Corne lls, Hoofdplaat, Stefan Ceulenaere, Eede, Ka ren van Deursen, Sluis, Edwin de Dobbelae- re, Oostburg, Laurent van den Dries, Aarden burg, Erwin Faas, Sluis, Jurgen Faes, Oost burg, Edwin Geerse, Oostburg, Werner Govers, Aardenburg, Eric Hamelijnck, Bres- kens, Wilco van Hommeien, Oostburg, André de Koek. Oostburg, Monique de Krijger, Ma rian de le Leys, Sluis, Johnny de Lijser, Bres- kens, Arno Maenhout. Aardenburg, Sandra Mollet. IJzendijke. Ella Mussche. IJzendijke, Frank Neve, IJzendijke, Yvonne Nleuwen- hout. Oostburg. Edo Pfaff, Zuidzande. Luc Remijn. Sluis, Paul de Rujjsscher, Aarden- burg, Patrick Rijckaert, Zuidzande. Desiree Sandhof. Sluis. Karei-Jan Sassen. IJzendij ke. Canne de Smet. IJzendijke, Ingrid Staal, Sluis, Dominique Thilleman. Oostburg, Ed win Thomaes. Biervliet. Maren te Trimpe Burger. Aardenburg, Sandra Verdonck, IJ-. zendijke. Erwin Vermeire. Retranchement, Annemarie Vervaet, Biervliet, Ludo de Vriend. Aardenburg. Peter Waebeke, Schoondijke, Peter van de Waeter, Groede. Loes Wolfert, IJzendijke. OOSTBURG - Aan de rijksscholenge meenschap 'Koningin Wilhelmina' in Oostburg legden de volgende leerlin gen met goed gevolg het eindexamen af: Mavo-3: Ronald den Dekker, Brekens; Linda Ekke- bus, Brekens; Ike van Grieken, Breskens; Jo- han de Reu, Biervliet (aantal herexamens: 2). Mavo-4: Miranda Baarends, Groede; Carla Baas, Breskens; Jórgen Bergwerff, Oostburg, Ri chard Boekhout, Breskens; Walter Boender, Oostburg; Karin Bril. Zuidzande; Marion Dees, Schoondijke; Sonja Dees, Schoondij ke; Johan Dierings. Groede; Toni Dierings, Groede; Mark van Eenennaam Aardenburg; Adrie Fenijn, Breskens; Hanneke de Feijter. Cadzand; Marina den Hamer, Schoondijke; Esther van Hermon, Eede; Ronald den Hol lander. Schoondijke; Wim Huigh, Schoondij ke; Resi Huizing. Breskens; Petra de Jaeger, IJzendijke; Dirk Jansen, Aardenburg; Miran da Jansen, Oostburg; Anita Kools, Zuidzan de; Brigitte de Kramer, Zuidzande. Petra Kruidenier, IJzendijke; David Luteijn Zuid zande; Jean Luteijn. Oostburg; Marian Lu teijn, Groede; Dennis Meertens, Oostburg; Jenatte Murijn. Hoofdplaat; Carina Pielaat, Breskens: Hendiren Poissonnier. Retranche ment; Rudi Simpelaar. Groede; Peter de Smidt. Cadzand; Rudi van der Stel, Oost burg; Frans Verplanke. Breskens. (aantal herexamens; 4). Havo: Ronny Andeweg, Oostburg; Paul Basting, Groede; Gerard van Booma, Oostburg; An nette de Bourggraaf, Oostburg, Vera van den Broecke, Breskens; Petra de Bruijne, Cad zand; Liesbeth van der Burgh, Waterland kerkje. Jacky Comelis, Breskens; Marianne Dekker, IJzendijke; Ab Dieleman, Schoon dijke; Roel Dreve, Breskens; Anita Duininck Breskens; Alexandra Dijk Biervliet: Nina Gi- rolami, Waterlandkerkje; Karl Hamelink, Oostburg; Tom Hendriksen, IJzendijke; Mar tin van Hermon, Eede; Hans Herrebout, Oostburg; Han Hoste, Aardenburg-. Margreet Klaasse, Oostburg; Jacqueline van Kruinin- gen, Breskens; Sandra Krul, Biervliet; Willij Kuipers, Zuidzande; Lize Leenhouts Sluis; Suzette Luteijn, Groede; Cobij van Luijck, Schoondijke; Angelina van de Lijke, Bres kens; Marianne van der Meulen, Oostburg; Gerald Noteboom, Schoondijke: Michel van Opdurp Breskens; Milja Pielaat, IJzendijke; Eshter de Raat, Waterlandkeije; Bemardine Risseeuw, Groede, Jacob Risseeuw. Zuidzan de; Sallij de Rijk, Cadzand; Liesbeth Salomé, Groede; Michel Schipper. Breskens; Karin Speijer, IJzendijke; Jacqueline Stellemans, Retranchement; Peter Tazelaar, Cadzand; Nico Tissink, Breskens; Sandra Triou, Water landkerkje, Peter Verploeg, Oostburg. (aantal herexamens; 10). VWO: 8jaak Basting, Zuidzande; Honka Berendser Groede. Ellen le Clercq, Retranchement; Jacqueline Dekker. IJzendijke: Bert de Doel- der. Oostburg; Suzan Goossen, Breskens; Rinkie de Houck. Oostburg; Lisanne Hui zing. Breskens; Martin Jansen, Oostburg; Renee Kok, Sluis; Jan Lanse, Oostburg; Na thalie Meijer, Aardenburg; Ellen de Neef. Cadzand; Jacob Ooms, Oostburg; Jaap Oos terling, Breskens; .Ralph Otte, Breskens; Dirk Pieters. Oostburg-, Louise Pont. Oost burg: Hugo Rietveld, Cadzand; Minke Ris seeuw. Cadzand: Brenda Schieman, Bres kens; Bart Spijkerboer, Oostburg; Catolien Vermeulen, Sluis; Wim Wilschut, Schoondij ke; Bob Korodi, Schoondijke. (aantal herexamens: 1). Aan de Rijksscholengemeenschap 'Pe trus Hondius' te Terneuzen slaagden de volgende kandiaten voor het eindexa men. Afdeling VWO: Chi Keung Cheung, Terneu zen, Siep Dekker. Zuiddorpe, Karin Diele man, Temeuzen. Suzanne Dieudonné, Ter neuzen, Joeke Dreves, Temeuzen, Anke El- derson. Temeuzen, Sonja Faas, Temeuzen, Christianne Galle, Temeuzen. Annette Grui- sen, Temeuzen, Jeanet v. d. Hooft, Temeu zen. Karin Hoste, Temeuzen, Eddy de Jonge, Sint-Jansteen, Ludwig Jurriéns, Sluiskil, Er- minio Kegels Axel, Cees de Kramer. Terneu zen. Arjen de Leeuw, Temeuzen, Erwin van Leeuwen, Temeuzen, Carien v. d Lijcke. Hoek. Eric Meeusen, Temeuzen. Connlj Mie- ras. Temeuzen, Ilse Nieskens, Temeuzen. Alexandra v. d. Peijl. Axel, Hannie v. d. Peijl, Temeuzen, Joyce Strijbos, Temeuzen. SJou- ke van der Veen, Temeuzen, Lilian Verstrae- ten, Temeuzen. Leenden van Waart, Temeu zen. Jeroen van de Walie. Temeuzen Afdeling havo: Bianca Blomme. Temeuzen. Inge Borghsfijn Temeuzen. Inge Borghstijn Temeuzen. Car men van den Bulck Hengstdijk, Richard Ca- pello Temeuzen. Jan Krijn Casteleijn Ter neuzen. Margreeth van Dam Sluiskil, William Dieleman Temeuzen, Rudi Dingemanse Biervliet. Hedy van Duijne Axel, Hans van den Enden Spui, Marco Engelsma, Axel, Si- mone Esselbrugge Axel. Peter Fakkel Ter neuzen, Jack van Geldere Temeuzen, Sandra 't Gilde Hoek. Mark Guntcr Sas van Gent, Marjolein Hage Hoek, Ella Harpe Hoek, Wil liam Harte Temeuzen, Anita Hendrtkse Hoek, Theo Hermans Temeuzen, Erik de Hulster Axel. Wim Jansen Biervliet, Ene Jas- perse Spui, Angeiique de Klerk Temeuzen, Donny Koger Hoek, Johnny de Kok Terneu zen, Rinus Kolijn Temeuzen, Henk Koole HoekHelen Kosters Axel, Jan Kuljk Temeu zen, Christel Lauret Sas van Gent. Hans van Liere Biervliet, Marian Lievens IJzendijke, Peter Luteijn Temeuzen, Erik de Maaijer Vo gelwaarde, Johnny van der Meer Terneuzen, Guus de Meijer Temeuzen, Jurgen Michiel- sen Philippine. Aukje van Mieghem Terneu zen, Hans van Minnen Sluiskil, Sjaak Mole- wijk Temeuzen, Monisa Pel Temeuzen, Con- ny Pielaat, Temeuzen, Peter Ploegaert Phi lippine, Leo Riemens Temeuzen, Ad Rink- houd Temeuzen, Rhonda Risseeuw Temeu zen. Ellen Schipper Axel. Ronald Soemers Temeuzen. Isolde St m Temeuzen, Reina ter Steeg Temeuzen, Catrhijn Vaes Temeuzen, Jelle Vaiüujfte Ter neuzen. Yolanda Vanhijfte Temeuzen, Sand ra Verbrugge Sas van Gent, Marco Verman dei Sas van Gent. Arjan Versluis Biervliet, Karin Visscher Temeuzen, Karin Vroegop Terneuzen, Sandra Westbroek Sas van Gent- Afdeling mavo: Raymond van altena Temeuzen. Desirée As sies Temeuzen, Ankie van Bendegem Sluis kil. Eric Blaauw Temeuzen, Chantal Bogaert Temeuzen. Erika Boschitsch Temeuzen. El len van den Bout Temeuzen, Ronnie Broues- se Temeuzen. Ebrien Durger Temeuzen, An drea Dieleman Temeuzen, Gerda van Doom Zaamslag, Andrea van Eenennaam Axel. Anita Elve Temeuzen, Eelke Fransbergen Temeuzen, Colinda Helm Temeuzen. Eshter Heijnemans, Axel, Peter de Keijzer Temeu zen, Francien Molewijk Temeuzen, Mare Kruimink Temeuzen, Hans Krijger Terneu zen. Elianne van Meerendonk Temeuzen, Wilma van der Molen Temeuzen, Elly Neu- féglise Sas van Gent, Mario Oele Temeuzen, Sylvia van Oostende Temeuzen, Arm and Pe ters Temeuzen, Arnold Pluim Terneuzen, Wim van Putten Temeuzen, André de Regt Temeuzen, Albert-Wim Reijngoudt Temeu zen, Tjitske Ribbink Westdorpe, Bob Roos' Terneuzen, Marian Veerman Temeuzen, Har ry Vermeire Philippine, Liesbeth Vinke Sas van Gent, Mike de Vreugd Temeuzen. Nederlands Hervormde Kerk: Aarden burg 10.30 ds. Valk en ds. Santema; Axel 10 ds. Baas; Biervliet 9.30 ds. Meeuse; Breskens 9.30 ds. v. Manen; Cadzand zie Retranchement; Groede 9.30 ds. Hooymeijer; Hoek 10 ds. v. Meeuwen; Hontenisse 10.30 ds. Hartog; Hoofdplaat zie Breskens; Hulst 9 ds. Hartog; Nieuwvliet zie Groede; Oost burg 10 ds. Feenstra (HA); Retranche ment 11 mevr. ds. Den Herder; Sas van Gent 10.30 ds. Jeddens; Schoondijke 9.30 ds. Brinkman; Sluis 9.30 ds. v. Wijn gen; Sluiskil 9 ds. Jeddens; Sint-Anna ter Muiden zie Sluis; Sint-Kruis zie Aar denburg; Terneuzen: Opstandmgskerk 10.30 ds. Rietveld, Grote Kerk 10 ds. Hoogendoom, Goede Herderkerk lOds. Wolbers. 15 ds. Koelman, Julianazie- kenhuis 17.30 ds. Hartog; Waterland kerkje 9.30 zie Groede; IJzendijke 11 mevr. Taalman; Zaamslag 10 ds. Schel- levis; Zuidzande 9.30 zie Groede. Gereformeerde Kerk: Aardenburg 9.30 ds. Paksy; Axel 10 ds. Lunshof. 17 ds. Verhoog; Breskens 9.30 en 19 ds. Visser; Hoek 10 en 15 ds. Riemens; Oostburg 10.45 ds. Paksy; Terneuzen (Noord- straat) 10.30 ds. Verhoog, Opstandings- kerk 9 ds. Verhoog, 17 ds. Lunshof; Schoondijke 9.30 en 14.30 dhr. De Best; Zaamslag 10 en 15 dhr. Bazuin. Gereformeerde Gemeente: Axel 10 leesd. en 19 stud. Meeuse; Terneuzen 10 en 16 stud. Meeuse; Oostburg (ger. kerk) 14 en 19 leesdienst. Oud-Gereformeerde Gemeente: Oost burg 9.30 en 14.30 leesdienst, 7/6 19.30 ds. v. Prooijen; Terneuzen 10 en 17 dienst. Vrije Evangelische Gemeente: Bres kens 9 ds. Lucasse; Cadzand 9 ds. v. d. Vrie; Nieuwvliet 10.30 ds. Lucasse; Re tranchement 10.30 ds. v. d. Vrie. Zevende Dags Adventisten (zaterdag): Terneuzen (Goede Herderkerk) 10 dienst. ZEEUWSCH-VLAANDEREN 5 EN 6 JUNI Centraal alarmnummer: 01150-12200 Weekenddienst voor eerste hulp ziekenhuizen kanaalzone: vr. 16.30-ma. 8.00 uur: Juliana Ziekenhuis te Terneuzen. Artsen Terneuzen: zat. 8.00-zon. 8.00 uu-: H. J. W. A. Meijerink, Serlippensstraat 11, praktijk Beethovenhof 3b, tel. 13768. Zon. 8.00-ma. 8.00 uur: H. D. D. Zuiderbaan, Anna Bijnstraat 25, tel. 12324. Spreekuren alleen vopr dringen de gevallen zat. en zon. 11.30 en 17 uur. Oostburg en Aardenburg: vrij. 19-ma. 8 uur: H. D. Bruggeman, Nieuwstraat 53, Oostburg, tel. 01170-2121. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande: J. W. Beek, Zuidzande, tel. 01170-2424 Biervliet, Hoofdplaat en IJzendijke: H. van der Pas, IJzendijke, tel. 01176-1366. Breskens en Groede: A. G. Hermani- des, Dorpsstraat 17, Breskens, tel. 01172-1566. Axel: vrij. 17.30-ma. 8.00 uur: E. C. J. Frank, Noordstraat 8, tel. 01155-1666. Spreekuren zat. van 10-10.30 en 16-16.30 uur. Sas van Gent en omstreken: vrij. 18-ma. 8 uur: M. Dierick, Graaf Jansdijk A 185, Westdorpe, tel. 1366. Spreekuur zat. 10 30 uur op Bolwerk-Oranje 2. Hulst: vrij. 18-zon. 24 uur: W. Eysink, Glacisweg 50, Hulst, tel. 01140-12060, spoedgevallenspreekuur zat. en zon. 11.00 en 17.00 uur. J. G. A. M. Niesten, Grote Bagijnestraat 18, Hulst. tel. 01140-13373, spreekuur zat. 9.30-10 en 17.30-18 uur en zon. 12.30-13 uur. Hoek, Sluiskil en Philippine: M. Jongs- ma. Julianastraat 2, Hoek, tel. 01154- 1356. Spreekuur voor spoedgevallen zat. en zon. om 11.30 uur. Kloosterzande en Hontenisse: vrij. 18- ma. 8 uur: W. J. ter Burg, Cloosterstraat 29. tel. 01148-1377. Zaamslag: C. Verboom, Axelsestraat 2, tel. 01153-1377. Clinge, St.-Jansteen en Koewacht: vrij. 18-ma. 8 uur: B. Schulte, Hoofdstraat 34, Sint-Jansteen, tel. 01140-12928. Apotheken Terneuzen: zat. 8.30-17.30 en zon. 11.30- 12.30 en 17-18 uur: A. F. J, Hamann, Oostelijk Bolwerk 12a. tel. 12060 burg. Lucien Mannaert uit Terhole. Coen de Cock en Steven Erpelinck beiden uit Vogel waarde, Johan van Damme uit Walsoorden, Lux Ferket uit Zuiddorpe. Geslaagden mavo 'De Steelant' in Terneuzen TERNEUZEN - Aan de katholieke school voor mavo 'De Steelant' in Ter neuzen slaagden de volgende kandida ten voor het mavo-examen: M. L. M. Beauraln, B. H Boerjan, Y. A. F. Coens, C. A. L. Coers, I. Colpaert, M. J. A. van Damme. G. C. M. van Eyl, C. M. C. Fermont, F L Gelderland, M. T. Gelderland, C. A. O. Geljsels. L. C. M. de Groene, S. H. van Hoeij- en, A. J. ten Hoor. I. J. F. M. van Kouteren, L. L. N. MMartens, M. A. G. Martens, A. P. van der Meer, C. J. R. van Melr. S. A e Pauw. I. de Regt. R. E. J. M. de Ridder. E. L. M. Schelf hout, S. P. M. Schelstraete, S. P. Vermue. Bolwedstrijd Biervliet BIERVLIET - De bolclub 'Ons Genoe gen' hield een bolwedstrijd voor de le den. De uitslagen waren: 1J. de Krijger- A. Versluijs; 2 I. Boerman-W. Versluijs; 3 P. Raas-J. v. d. Velde; 4 B. Bracke-Jan Moens; 5 J. Dingemansen-Jas Moens; 6 A. de Krijger-A. Seijnesael. Feestavond HSVHoek HOEK - Vandaag (zaterdag 5 houdt de voetbalvereniging Hoek haar jaarlijkse feestavond. Dat gebeurt it het clubhuis van de Hoekse Rakkers De leden worden daar om 21.00 uur ver wacht. De muzikale omlijsting word: verzorgd door het dansorkest De Ver» nica's. HOOFDPLAAT - Op de Hoofdplaat# voetbalvelden wordt vandaag, zater dag, een café-toernooi gespeeld. Voor het toernooi, dat georganiseerd is dooi café Temmerman uit Hoofdplaat, het ben zich acht ploegen aangemeld: CA FÉ Temmerman uit Hoofdplaat e; Kantine WH uit Hoofdplaat. Casio- Breskens. De Donkere Wolk uit Axel café Van Grol uit Graauw, 't Keldert;-; uit Terneuzen en het Oude Raedthuü en De Landbouw uit Biervliet. De ploegen zullen in twee poules eet[ halve competitie afwerken. Hiernaa£.: len de nummers één van beide poules! voetballen om de eerste, tweede plaau de nummers twee om de derde en viert* j plaats. Het toernooi begint om 12$ uur en om 17.00 uur zullen de door 6] Tem. Boys beschikbaar gestelde beken i worden uitgereikt. Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt: Axel 10 en 15 ds. Borgdorff; Hoek 9.30 leesdienst. 15 ds. v. d. Berg; Terneuzen 10 en 16.30 ds. v. d. Berg; Zaamslag 9,30 leesdienst, 15 ds. v. d. Laan. Christelijk-Gereformeerde Kerk: Zaamslag 10 en 15 leesdienst. Leger Des Heils: Terneuzen 10 en 19 sa menkomst o.l.v. luit. en mevr. Jager. Volle Evangelische Gemeente Reho- both: Temeuzen (gebouw Pro Rege) 10 dienst. Gereformeerde Gemeente In Neder land: Temeuzen 9.30, 14 en 18 lees dienst; Oostburg 10.15 leesdienst; Hoek 9.30 en 14 leesdienst. Rooms-Katholieke Kerk: Aardenburg 8 en 10, zat. 19; Axel 11, zat. 19; Biervliet 10, zat. 19; Boschkapelle 10.30, zat. 17; Breskens 10, zat. 17; Clinge 8.30 en 10, zat. 19; Graauw 9. zat. 19: Groede 9.30, zat, 19; Groenendijk 7.30,9 en 10.30, zat. 18.30; Hengstdijk 9, zat. 19; heikant 9, zat. 19; Hoek 10, zat. 19: Hoofdplaat 9, zat. 17. Hulst 8.30, 10 en 11.30, zat. 19; Kloosterzande 7.30, 9 en 10.30, zat. 18.30; Koewacht 8.30 en 10, zat. 19; Lamswaarde 10, zat. 19; Nieuw-Namen 10.30,-zat. 17; Oostburg 10.30, zat. 19; Ossenisse 10. zat. 17; Philippine 9.30, zat. 17; Sas van Gent 9.30 en 11, zat. 19.15; Sasput 9. zat. 19.15; Sint-Jan- steen 8 en 10, zat. 19; Schoondijke 9.45; Sluis 8,10 en 19, zat. 19; Sluiskil 11, zat. 19; Slijkplaat zat. 17; Stoppeldijk 8 en 10, zat. 19; Terhole 8 en 10, zat. 19; Ter neuzen Triniteitskerk 9.15 en 10.30, zat. 19, Opstandingskerk 9.30 en 11, zat. 19; Westdorpe 8 en 10, zat. 19; IJzendijke 10.30, zat. 19; Zandstraat 10; Zuiddorpe 9.45, zat. 17. Pinkstergemeente: Temeuzen (gebouw Bethel) 10 dienst, 20 bidstond. Evangelisatiecentrum Oase: Temeu zen 19.30 dhr. Makkink Evangelische Gemeente Pro Rege: Ter neuzen 10 dhr. v. Nes. Axei: zat. 10-11 en 16-17 uur: Apotheek Axel. Oranjestraat 6, tel. 01155-2888. Hulst: zat. 11-12 en 15-17 en zon. 15.30- 16.30 uur: Apotheek Hulst, Steenstraat 35, tel. 01140-14255 (spoedrecepten tele fonisch). Dierenartsen Zaamslag en Hulst: R. T. Versol, Ple vierstraat 18, Hengstdijk, tel. 01148- 2365 en J. F. de Haas, Axelsestraat 108, Zaamslag, tel. 01153-1366. Terneuzen en Axel: M. P. Schaub, spreekuren: zat. Temeuzen, W. de Zwij gerlaan 2b, van 13.30-14.00 uur, tel. 01150-95017. Axel Dierenkliniek, van 11.00-12.00 uur. tel. 01155-1488. Zondag: volgens afspraak tel. 01150-95017. IJzendijke: K. G. M. v. d. Vijver, tel. 01176-1388 b.g.g. 01174-424. Weekend spreekuur zat. 13 en zon. 12 uur in de dierenkliniek te IJzendijke. Terneuzen: J. P. de Vos, Snelliusstraat 14, tel. 01150-19628, spreekuur zat. van 8.30-9.30 en 13.00-14.00 uur. Sluis, Oostburg en Aardenburg: A. L. J. van Bruinessen, Romanlaan 28, tel. 01177-2398, Aardenburg. Weekend spreekuren zat. en zon. 13.00 uur. Tandartsen West-Zeeuwsch-Vlaanderen: zat. 10- 10.30 en 18-18.30 en zon. 12-12.30 uur: A. van Herk, Breedestraat 25, Oostburg, tel. 01170-2493. Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: zat. 10- 10.30 en 18-18.30 en zon. 12-12.30 uur: J. A. M. Nijsten, Hondiusstraat 2, Temeu zen, tel. 01150-13780. Wijkverpleegkundigen West-Zeeuwscb-Vlaanderen: telefoon- no. 01173-1367, u krijgt hierop het tele foonnummer van de dienstdoende ver pleegkundige. Terneuzen: telefoonno. 13360, u krijgt hierop het telefoonnummer van de dienstdoende verpleegkundige. Hoek, Sluiskil, Philippine, Westdorpe en Sas van Gent: telefoonno. 01159-306, u krijgt hierop het telefoonnummer van de dienstdoende verpleegkundige. Huist en Hontenisse: telefoonno. 01140- 12191, u krijgt hierop het telefoonnum mer van de dienstdoende verpleegkun dige. Groot Axel, Zaamslag, Koewacht, Overslag en Zuiddorpe: telefoonno. 01155-1885, u krijgt hierop het telefoon nummer van de dienstdoende verpleeg kundige. Op 11 juni a.s. hopen onze ouders B. MARTENS C. MARTENS-RIJK hun 25-jarig huwelijk te vieren. vi Gelegenheid tot feliciteren in het Bonte Hert, Grote Markt. Hulst, van 19.00 tot 20.30 uur. Hulst, Fred. Hendriklaan 12. Nicole en Carlo Monique en Boudewijn Petra Op Zfjn tijd, gespaard voor verder lijden, heeft God tot Zich genomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa JACOBUS DE KRAKER echtgenoot van Sara Jansen op de leeftijd van 74 jaar. En een ieder die leeft en in Mij gelooft, zal in eeuwigheid niet steroen. Joh.1126 Axel: S. de Kraker-Jansen Voorschoten: L. J. de Visser-de Kraker J. de Visser Ab en Carla Job en Margriet Kapelle: J- L. van der Weijde-de Kraker J. van der Weijde Mario Johnny Sandy Axel, 3 juni 1982 Bejaardencentrum 'De Vurssche' Correspondentieadres: J. van der Weijde, Moolhoekstraat 19, 4421 GG Kapelle De teraardebestelling zal plaatsvinden op dins dag 8 juni a.s. om 14.45 uur op de Algemene Be graafplaats 'Westerzicht', Westsingel te Axel. Vooraf zal een dienst worden gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk, die aanvangt om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in het Torenlokaal van bovengenoemde kerk na de teraardebestel ling. Vader ligt opgebaard in de aula van de begraaf plaats 'Westerzicht'. Bezoek heden, zaterdag, van 19.00 tot 19.30 uur. Wegens 25-jarig huwelijk gesloten op 11 juni a.s. ADMINISTRATIEKANTOOR MARTENS Steenstraat 13a Hulst pilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllU Te huur 1600 m2 opslagruimte heftruck aanwezig omgeving Terneuzen 10 jaar fabrieksgarantie concurerende prijs rijkssubsidie Vraag vrijblijvende informatie bij WILHELM Zaamslag, Bedrijvenstraat 1, tel. 01153-1692 1S71 WOONHUIS TE SINT-JANSTEEN Notaris mr. A. W. Vroome te Hulst zal op donderdag 10 Juni 1982 n.m. 2 uur in café 'De Kroon' aan de Wilhelmi- nastraat 2-4 te Sint-Jansteen, ten verzoeke van de ge meente Hulst openbaar verkopen: het woonhuis met aanbehoren en bijbehorende grond, staande en gelegen aan de Brouwerijstraat nr. 11 te Sint-Jansteen, kadastraal bekend ge meente Hulst, sectie L nummer 399 gedeeltelijk, groot circa 10 are 40 centiare. Aanvaarding: direct na betaling van de koopsom. Zakelijke lasten vanaf 1 januari 1983 voor rekening van koper. Bezichtiging: in overleg met de gemeente Hulst (afd. Algemene Zaken). Betaling: koopsom met omzetbelasting binnen een maand na definitieve toewijzing en de onkosten binnen een week na de veiling. Meerdere inlichtingen ten kantore van de notaris voor- noemdftel. 01140-14355). De Vereniging voor Algemeen Christelijk Voortgezet Onderwijs voor Zeeuwsch- Vlaanderen te Terneuzen ALGEMENE LEDENVERGADERING op dinsdag 8 juni om 19.30 uur in de bovenkantine van het Zelden- rustcollege, ingang Sloelaan. nisti als I TIJDELIJKE VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders brengen ter open bare kennis, dat in verband met rioleringswerk zaamheden de westelijke rijbaan van de Willem de Zwijgerlaan. alhier voor het gedeelte gelegen tussen de Leeuwenlaan en de Jacob Catsstraat zal worden gesloten voor alle verkeer, behalve voet- s, in beide richtingen. Deze maatregel geldt met ingang van maandag 7 juni aanstaande tot en met vrijdag 25 juni aan staande of zoveel langer als noodzakelijk zal zijn of zoveel korter als mogelijk. Burgemeester en wethouders van Temeuzen C. Ockeloen, burgemeester Th. J. de Brauwer, loco-secretaris. Weer voor Zond I lerej toto kan zijn. binnt Celsi; ervoc wam ke to mar mei Voon WELZIJNSPLANNING HULST In het kader van de welzijnsplanning zullen er binnenkort weer openbare gespreksavonden plaatsvinden. Op deze avonden zal gesproken worden over het concept voorontwerp WELZIJNSPROGRAMMA 1983 Daarnaast is het ook mogelijk andere onderwer pen aan de orde te stellen. De gespreksavonden zullen worden gehouden in de diverse 7 juni Clinge 8 juni Nieuw-Namen 9 juni Heikant 10 juni Graauw 15 juni St.-Jansteen 16 juni Hulst Malpertuus De Kauter 't Helke Graauw De Warande Den Dullaen In dit verband wordt er ook verwezen naar de folder, die inmiddels bij u bezorgd moet zijn. Mocht dit niet het geval zijn, dan kunt u alsnog een exemplaar afhalen bfj de afdeling Welzijns zorg, Sportlaan 4, Hulst. De voorzitter van de commissie Wel zijnsplanning E. N. J. H. de Rechter Hierbij maken wij bekend dat van Texaco Olie maatschappij B.V., Weena 170 te Rotterdag een verzoek is ingekomen om een vergunning tot het oprichten van een self-service station op het per ceel Invalsweg Driewegen-Rijksweg 61alhier, ka dastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie F, nummer 1424 ged. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse gel dende bestemmingsplan 'plan in hoofdzaak van de voormalige gemeente Temeuzen' en 'partieel uitbreidingsplan in Hoofdzaak Industrieterrein Oostelijke Kanaaloever'. Op 27 mei 1982 heeft de raad van deze gemeente evenwel een partiële herziening van het bestem mingsplan 'Plan in hoofdzaak van de voormalige gemeente Temeuzen' en een partiële herziening van het 'partieel uitbreidingsplan in Hoofdzaak Industrieterrein Oostelijke Kanaaloever' in voor bereiding verklaard. Het bouwplan is hiermede wel in overeenstem ming. Aangezien wij tegen de uitvoering van het bouw plan geen bezwaren hebben en uitstel ervan tot na het onherroepelijk worden van de voormelde her zieningen ongewenst wordt geacht, zijn wij voor nemens reeds nu een bouwvergunning te verle nen. Alvorens hiertoe over te gaan, stellen wij een ieder in de gelegenheid om met ingang van maandag? juni 1982 gedurende veertien dagen ter gemeente secretarie (afdeling algemene zaken) van het bouwplan kennis te nemen en uw eventuele be zwaren daartegen gedurende de voormelde perio de schriftelijk bij ons college kenbaar te maken. C. Ockeloen, burgemeester. A. J. van Pagee, secretaris. Wind avon tot 3; tend icafei Grevi den; wtjkii Ziter Vllssu Terne Zlerik Wem( Kreel Bruin Vllssii Terne Zlerik Hansr Wcme Kreek Bruin Maan Vlissi Terne Zlerik Weme Kreek Bruin Ziter Yllsi Terne Zlerik Hans Weme Kreel Bruin Zond.- Vlissii Terne- Zlerik Hans? Weme Kreek Bruin Maan, VliiSil Terne Zlerik Harem Weme Kreek Bruin)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 38