UITLAAT KAPOT kom )is naar wmeuwe deuren kiiken... .Kempenaer- deuren Woensdag 2 juni in Vlissingen PvdA stemmen PvdA-Vlissingen 'n Goeie pensioentijd, daar moetje ntï al aanwerken. VALKENISSE VALKENISSE nnrnni ril s jfoi* kom 'ns naar Uwnieuwe 'Kempenaer-deuren kijken bij dankzij de vakman en romax zo opgelost DEZE MAAND SPECIALE AANBIEDING bij: Autobedr. Van Zweeden Autobedr. St.-Laurens Autobedr. Veersedam PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 27 MEI 1982 Daan Bruinooge stemmen voor WERK stemmen voor WELZIJN stemmen voor EERLIJK DELEN Willem Wisse 't Leek altijd veraf Maar nu zie je het dichterbij komen-, je eigen pensionering. Hoe voelt 'n mens zich daarna? Uitgerangeerd? Het ligt vaak voor een groot deel aan onszelf Gemeente HINDERWET Burgemeester en wethouders van Valkenisse brengen overeenkomstig het bepaalde in de wet algemene bepalingen milieuhygiëne, ter openba re kennis dat de volgende aanvragen om vergun ning ingevolge de hinderwet bij hen zijn ingeko men van: 1. de heer J. Duvekot, Boudewijnskerke 56 te Zoutelande, voor' het uitbreiden van een land bouwbedrijf met een legkippenhouderij gele gen Boudewijnskerke 56 te Zoutelande; 2. mevr. C. J. Geschiere-Davidse, Dorpsstraat 53 te Biggekerke, voor het oprichten en in wer king hebben van een loonwerkersbedrijf aan de Dorpsstraat 53 te Biggekerke 3. de heer B. Koets, Valkenisseweg 39 te Bigge kerke, voor het oprichten en in werking hebben van een landbouwbedrijf aan de Valkenisse weg 39 te Biggekerke; 4. de heer PO vaa, Thijsweg 1 te Zoutelande. voor het oprichten en in werking hebben van een landbouwbedrijf aan de Thijsweg 1 te Zoute lande; 5. Fa. Gebr. Schreijenberg, Dorpsstraat 19 te Big gekerke, voor het oprichten en in werking heb ben van een timmerwerkplaats aan de Dorps straat 21 te Biggekerke; 6. de heer J. Simonse, Schuitvlotstraat 34 te Big gekerke, voor het oprichten en in werking heb ben van een agrarisch bedrijf aan de Tolweg 7 te Biggekerke; 7. de heer A. Wijkhuis, Dorpsstraat 65 te Bigge kerke, voor het oprichten en in werking hebben van een landbouw- en loonwerkersbedrijf aan de Dorpsstraat 43 te Biggekerke. Ten aanzien van de aanvragen, 1,5 en 7 wordt de zgn normale procedure toegepast hetgeen in houdt dat thans alleen de aanvraag ter inzage ligt. Ten aanzien van de aanvragen 2,3,4 en 6 wordt de zgn. verkorte procedure toegepast hetgeen in houdt dat naast de aanvraag ook de ontwerp-ver- gunning ter inzage ligt. Aan de ontwerp-vergun- ning zijn voorschriften verbonden ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving. De hiervoor bedoelde stukken liggen met ingang van 28 mei tot 28 juni 1982 voor een ieder ter inza ge ter gemeentesecretarie, afd. algemene zaken, en wel elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.00 uur, alsmede elke dinsdag van 18.30 tot 21.30 uur. Degene die de stukken in de avonduren wenst in te zien dient daarvan vooraf (tel. 01185-1555 tst. 27) mededeling te doen. Hierna, tot het eind van de termijn waarmnnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschik king op de aanvragen, liggen de bescheiden bo vendien elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.00 uur ter inzage. Desgewenst kan een mondelinge toelichting worden verkregen. Gedurende de hiervoor genoemde termijn van ter inzagelegging kunnen gemotiveerde bezwaren schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene, die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Voorts kunnen op verzoek tot 21 juni 1982 in per soon of bij gemachtige ook mondelinge bezwaren worden ingebracht. Hiertoe dient vooraf een af spraak te worden gemaakt. Tenslotte wordt de aandacht er op gevestigd dat alleen degenen die bezwaren hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en de belangheb benden die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, naar aanleiding van de te nemen beschikking, beroep kunnen instellen bij de kroon. Koudekerke, 27 mei 1982. Burgemeester en wethouders van Valkenisse, De burgemeester, S. Francke De secretaris A. Meijers. Gemeente HINDERWET Burgemeesters en wethouders van Valkenisse brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 31 van de wet algemene bepalingen milieuhygië ne. ter openbare kennis dat hun college op 19 mei 1982 de volgende vergunningen ingevolge de hin derwet heeft verleend: 1. aan de heer W. Brasser, Middelburgsestraat 116 te Koudekerke een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een agra risch bedrijf gelegen aan de Middelburgse straat 116 te Koudekerke; 2. aan de heer L. Dekker, Sivertstraat 12 te Me- liskerke, een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een viswinkel etc annex visbakkerij gelegen aan de Langstraat 31 te Zoutelande; 3. aan bouwmarkt Flipse b.v. i.o.. Badhuisstraat 8a te Koudekerke, een vergunning voor het uitbreiden van een houtbewerkingsinrichting met een bouwmarkt gelegen aan de Badhuis straat 8a te Koudekerke; 4. aan de heer P. Francke, Strandweg 5 te Kou dekerke, een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een landbouwbe drijf gelegen aan de Strandweg 5 te Koudeker ke; 5. aan de heer A. Janse, Zwaanweg 5 te Koude kerke, een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een agrarisch bedrijf gelegen aan de Zwaanweg 5 te Koudekerke; 6. aan de gebr. D. en W. Joziasse, Galgeweg 5 te Koudekerke, een vergunning om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, vergunning als bedoeld in artikel 6a van de hinderwet voor een kwekerij annex tuincentrum gelegen aan de Galgeweg 5 te Koudekerke; 7. aan gebr. Kesteloo, Brouwerijstraat 10 te Koudekerke, een vergunning voor het oprich ten en in werking hebben van een kwekerij gelegen aan de Middelburgsestraat 83a en de Beatrixlaan te Koudekerke; 8. aan de heer N. J. J. Kikkert, Breeweg 17 te Koudekerke, een vergunning voor het oprich ten, in werking brengen en in werking houden van een varkensmesterij gelegen aan de Bree weg 17 te Koudekerke; 9. aan de heer P. Lampert, Valkenisseweg 54 te Biggekerke, een vergunning voor het oprich ten en in werking hebben van een landbouw bedrijf gelegen aan de Valkenisseweg 54 te Biggekerke; 10. de heer C. J. de Looff, Biggekerksestraat 19 te Koudekerke, een vergunning voor het uitbrei den van een kassenbedrijf met een verwer kingsruimte annex koelcel gelegen aan de Ter Poorteweg te Koudekerke; 11. aan de heer J. van Maldegem, Lageweg 3 te Biggekerke, een vergunning voor het uitbrei den van een landbouwbedrijf gelegen aan de Lageweg 3 te Koudekerke; 12. aan de heer J. Meijers, Sint Janskerke 8 te Zoutelande, een vergunning voor het oprich ten en in werking hebben van een gemengd agrarisch bedrijf gelegen Sint Janskerke 8 te Zoutelande; 13. aan de heer P. W. Reijnierse, Middelburgse straat 89 te Koudekerke, een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een agrarisch bedrijf gelegen aan de Middelburg sestraat 89 te Koudekerke; 1^. aan de heer A. Schout, Klaassesweg 1 te Big gekerke, een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een landbouwbe drijf gelegen aan de Klaassesweg 1 te Bigge kerke; 15. aan de heer J. Simonse, Duinstraat 18 te Kou dekerke, een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een veehouderij ten behoeve van een veehandelbedrijf gelegen aan de Duinstraat 18 te Koudekerke; 16. aan de heer W. Verhage, Braamweg 12 te Kou dekerke, een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een rundveehoude rij met opslag van enige landbouwprodukten gelegen aan de Braamweg 12 te Koudekerke; 17. aan de heer W. de Visser, Boudewijnskerke 74 te Zoutelande, een vergunning voor het op richten en in werking hebben van een agra risch bedrijf gelegen Boudewijnskerke 74 te Zoutelande; 18. aan de heer L. Vos, Valkenisseweg 60 te Bigge kerke, een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een landbouwbedrijf gelegen aan de Valkenisseweg 60 te Biggeker ke; 19. aan transport en contamerbedrijf Wielema- ker b.v., Braamweg 10a te Koudekerke, een vergunning voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een trans portbedrijf gelegen aan de Braamweg 10a te Koudekerke. De vergunningen zijn overeenkomstig de ter inza ge gelegde ontwerp-beschikkingen verleend waarbij voorwaarden ter voorkoming of beper king van gevaar, schade of hinder voor de omge ving zijn gesteld. De vergunningen en andere terzake zijnde stuk ken liggen met ingang van 28 mei 1982 tot en met 27 juni 1982 voor een ieder ter inzage ter gemeen tesecretarie, afd. algemene zaken, en wel elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.00 uur, alsmede elke dinsdag van 18.30 tot 21.30 uur. Degene die de stukken in de avonduren wenst in te zien, dient daarvan vooraf mededeling te doen. (tel. 01185-1555 tst. 27.). Gedurende deze periode kan tegen de verleende vergunningen beroep worden ingesteld door de aanvrager, de betrokken adviseurs, degenen die tegen de aanvraag een ontwerp-beschikking be zwaren hebben ingediend en enige andere belang hebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet niet in staat is geweest om tegen de aanvraag en ontwerp-beschikking bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet aan Hare Majesteit de Konin gin worden gericht doch worden ingediend bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. Indien beroep wordt ingesteld kan overeenkom stig artikel 60A van de Wet op de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage een ver zoek worden gedaan tot schorsing van de beschik king of het treffen van een voorlopige voorziening Indien dit niet plaatsvindt wordt de beschikking na afloop van de beroepstermijn van kracht. Koudekerke, 27 mei 1982. Burgemeester en wethouders voornoemd De burgemeester. S. Francke De secretaris, A. Meijers. L,-l. iHMyl m Smi 'Kempenaer-deuren horen bij fijn wonen Hebt u er al 'ns bij stil gestaan wat deuren kunnen'doen' voor üw wonen? Mooie deuren horen bij fijn wonen, net als het meubilair, de gordijnen of de wandbekleding, Deuren kunnen veel meer dan alleen 'n opening afsluiten. 'Kemoenaer'-deuren doen veel meer. (Ze hebben een uitstekende warmte- en geluidsisolatie en een brandwerendheid van ca. 30 minuten.) Kempenaer-deuren zijn échte deuren Heel wat deuren gaan open en dicht. Die 'doen' verder niets. Dat zijn holle deuren, geschilderd of beplakt met imitatie houtfineer. 'Kempenaer'-deuren zitten goed in het hout. Ze zijn degelijk stevig en vooral ..érg mooi. Probleemloos-mooi, want ze eisen nauwelijks onderhoud. 'Kempenaer'-deuren zijn ook vol-hoi ze krijgen ook een vol iaar garantie. Kempenaer-deuren horen bij üw wonen 'Kempenaer'-deuren zijn er in verschillende houtsoorten En in diverse stijlen en smaken, van vlak fófTTV"T""Y»Yv~fiY»Y modem tot klassiek. 1 v 4 will 11 w 5f( tH i| Er is er dus zeker J] een voor üw smaak 'deuren met karakter lenwerse&de priester bv. Openingstijden showroom: maandag t/m vrijdag van 8.30 - 12.00 en van 15.00 - 17.30 uur. Zaterdag van 9.00 - 16,00 uur. DEN BOER MIDDELBURG/DRUKKERS MARKT 51 4331 LK MIDDELBURG TEL. 01180 - 27651 TOESTEL 42/47. Tenminste, als u het volgende verlangt, eerste klas drukwerk, rekening houden met uw wensen, kreatieve adviezen, zorgvuldige werkvoorbereiding aflevering op tijd en boven dit alles een scherp gekalkuleerde prijs, uitgerekend voor u. In uw voordeel. Ja, dan bent u bij Den Boer Middelburg/Drukkers op uw plaats. Taunus 1600 *f 00 Kadett C ft 54 Ford Taunus 160C vanaf het jaar 1975 Opel Kadett C t/m aug. 1976 Toyota Corolla KE 30 Volkswagen vanaf het jaar 1974 t 88," De prijzen zijn inclusief b.t.w. Gratis montage, klaar terwijl u wacht DOMBURG Schuitvlotstr. 11, 01188-1370 MIDDELBURG HI (II Hi Mai Hi In ll Kleverskerkseweg 9a 01180-36248 Noordweg 467, 01180-12042 VLISSINGEN IfmÏÏIÏÏW1 rifMlHl Alexander Gogelweg 18, 01184-65262 VROUWENPOLDER Vrouwenpolderseweg 75, 01189-1524 Verkeersmaatregelen te Veere Burgemeester en wethouders van Veere delen me de dat gedurende het zomerseizoen van 29 mei tot en met 31 augustus 1982 de volgende verkeers maatregelen in de kern Veere van kracht zullen zijn: - het inrijden van de Markt wordt verboden voor het gedeelte vanaf de splitsing Kaai/Markt tot aan de Stadhuisstraat, behalve voor (brom)fiet- sen. - Ingesteld wordt een stopverbod aan de noord oostzijde van de Markt, geldende voor de zuid westzijde van de weg vanaf de Vuilstraat tot aan de Stadhuisstraat en voor de zuid-westzijde van het gedeelte van de Markt, gelegen tussen de Stadhuisstraat en de splitsing Kaai/Markt. - Ingesteld wordt een parkeerverbod aan de nood-oostzijde van de Markt, geldende voor de noord-oostzijde van de weg vanaf de Oude straat tot aan de Vuilstraat. - Het inrijden van de Oudestraat wordt verboden voor het gedeelte vanaf de splitsing Rijkendijk/ Oudestraat tot aan de splitsing Oudestraat/Ka- pellestraat, behalve voor (brom)fietsen. - Het inrijden van de Kaai wordt verboden vanaf de kruising Wagenaarstraat/Kaai tot aan de splitsing Kaal/Markt, behalve voor (brora)fiet- sen. - Het gedeelte van de Kaai, vanaf de splitsing Kaai/Markt «tot aan de Campveerse Toren wordt gesloten verklaard voor voertuigen lan ger dan 7 meter in de richting van de Campveer se Toren. - Het inrijden van de Wagenaarstraat wordt ver boden vanaf de splitsing Veerseweg/Wagenaar- straat/Oudestraat tot aan de Kaai, in de rich ting van de Kaai, behalve voor (brom)fietsen. Ingevolge het bepaalde in artikel 135, lid 2 van het reglement verkeersregels en verkeerstekens staat van dit besluit beroep open op de Kroon. Dit be roep kan door iedere belanghebbende worden in gesteld binnen een termijn van dertig dagen na de dag, waarop het beroepenbesluit ter openbare kennis is gebracht. Het beroep dient te worden ingezonden aan de commissaris der koningin in Zeeland Veere, 27 mei 1982. B. Arendse, burgemeester wnd. J. Wattel, secretaris. Een huis met een hypotheek van zo'n ton kóst u per maand ongeveer 1000 gulden. Exclusief ergernis, ijdele hoop, slapeloze nachten en aspirines. Een grote, aparte advertentie kost meestal minderen verkoopt sneller, want:

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 21