Raad Middelburg akkoord met bouw parkeerkelder Nog geen beslissing over parkeertarieven Inspraakverordening Middelburg ongeschonden door gemeenteraad EEN GEZELLIGHEIDSTOCHT VOOR DE HELE FAMILIE MARKT MOGELIJK IN FASEN A UTO VRIJ PZC/ streek Bestuurscommissie voor welzijnsaccommodaties DINSDAG 25 MEI 1982 MIDDELBURG - De VVD-fractie, in het verleden altijd de grootste voorstander van een parkeer kelder in het Geere-gebied in Middelburg, stemde maandagmiddag verdeeld toen de Middelburg se gemeenteraad werd gevraagd een krediet voor deze grootschalige parkeervoorziening te verle nen. De liberalen wezen de 8,5 miljoen gulden kostende kelder niet plotsklaps van de hand. maar de manier waarop de voorbereidingen waren verlopen, zinde de heren J. Zoek en J. Griep niet. Zij en de CDA'er A. J. Peeck konden het niet verkroppen dat slechts één aannemingsbedrijf was gevraagd om de bouw voor zijn rekening te nemen. Ook de fracties van PPR en D'66 lieten weten tegen de bouw van de parkeerkelder te zijn. De rest van de raad stemde in met het voorstel en verleende het miljoenenkrediet. De bouw van een parkeergarage is lan ge tijd in verband gebracht met het au tovrij maken van het Plein 40 en de Markt. B en w staan nu echter op het standpunt, en ze herhaalden dat tijdens de raadsvergadering, dat "in overleg met belanghebbenden moet worden be zien of de Markt in fasen autovrij moet worden gemaakt'. De PvdA diende een motie in. waarin dit streven nog eens zwart op wit werd gesteld. Als deze mo- Oudere inwoners Middelburg maken stadswandeling MIDDELBURG - De groep 'Senioren voor Senioren' van de Stichting Wel zijnswerk voor Ouderen in Middel burg houdt woensdag een stadswande ling voor de oudere inwoners van de Zeeuwse hoofdstad. Deelnemer wor: n 's morger om kwart over negen ontvangen het dienstencentrum aan de Schuttershof- straat, waarna de wandeling begint die ongeveer anderhalf uur zal duren. PVDA-RAADSLID: Invoering van spreektijd in raad Middelburg wellicht gewenst MIDDELBURG - Het PvdA-raadslid mevrouw J. J. van der Wel-Beije heeft zich maandagavond afgevraagd of het zinvol is indien b en w in overleg met de fractievoorzitters spreektijd invoe ren. Het reglement van orde zou moe ten worden bezien en fractiewoord voerders zouden over een bepaald on derwerp slechts gedurende een vastge stelde tijd het woord mogen voeren. Ze deed die suggestie aan het eind van een ruim zes uur durende vergadering van de Middelburgse gemeenteraad. Die tijd had men nodig om 24 agendapun ten af te werken. „Zo kan worden voor komen dat enkelen te veel beslag leg gen op de tijd van velen", zo zei ze. Burgemeester drs P. A. wolters, - cue ae heer A. Kamermans (ppr) trachtte te bewegen het niet opnieuw tot die hefti ge confrontaties te laten komen, die in het verleden zijn voorgekomen - brach daar tegenin dat hem juist vroeger is verweten dat hij de discussies te strak zou leiden en de sprekers te weinig speelruimte zou geven. Ook leenden de agendapunten van maandag zich tot uitvoerige uiteenzettingen, zo meende hij. Toch pleitte ook hij voor 'meer effi ciency'. „De normale tijd voor zo'n agenda is toch vier uur, zodat we dan 's avonds niet meer terug hoeven te ko men". Hij riep de huidige en toekomsti ge raadsleden op om in e komende raadsperiode meer 'op resultaat te werken'. Raad Middelburg niet bevoegd in kwestie verbouwing bar aan Damplein MIDDELBURG - De gemeenteraadsle den van Middelburg moest maandag middag constateren dat zij niet be voegd zijn om opmerkingen te maken over de bouwvergunning, die b en w hebben verleend voor de verbouwing van het pand Damplein 25/21 - Pauw poort 3 tot disco-bar en dancing. Wel vonden de meeste raadsleden dat b en w de aanvraag voor de verbouwing be ter hadden moeten toetsten aan het be stemmingsplan. waarmee 'de vergun ning vermoedelijk in strijd is', zoals de PvdA'er T. F. C. Verduin zei. Hij wilde een motie indienen om het col lege nog eens aan zijn wettelijke plicht tot toetsing te herinneren, maar trok die weer in toen burgmeester drs P. A. Wolters liet weten dat hij er geen be hoefte aan had om op een wettelijke plicht opmerkzaam gemaakt te wor den. Bovendien sloot de burgemeester niet uit dat er 'ergens fouten gemaakt kunnen zijn'. Aanleiding was de eis van de Middel burger ir W. J Akkerman om de bouw activiteiten te laten staken en de ver gunning in te trekken. De voorzitter van de afdeling rechtspraak van de Raad van State heeft dat verzoek niet ontvankelijk verklaard. Op grond van de wet Arob zijn alleen b en w bevoegd tot het nemen van een beslissing op het bezwaarschrift van de heer Akkerman. Dat gebeurt uiterlijk op 13 juni. De raad mocht dan niet bevoegd zijn, kritiek had ze wel. Zo werd het college verzocht om in de toekomst zeer voor zichtig te zijn bij het afgeven van de andere vergunningen (horecavergun- ning en vergunning in verband met ge luidsoverlast! die de bar-dancing nog nodig heeft. Na een kleine schorsing, waarin CDA en PvdA over het al dan niet intrekken van de motie praatten, besloot de heer Verduin deze achterwe ge te lp ten Alleen de heer A Kamer mans (PPR) liet weten dat zeer te be treuren. tie niet zou worden aangenomen, zo deelde PvdA-fractievoorzitter T F C Verduin mee. kon op de steun van de sociaal-democraten aan de parkeerkel der niet worden gerekend. Wethouder A. Bergshoef (CDA) en de voltallige fracties van SGP/RPF en WD verwier pen het PvdA-schry ven; de rest van de raad stemde ermee in. Dat gebeurde aan het eind van de twee de ronde, die aan dit onderwerp was ge wijd, kort nadat wethouder W. P. J. Baars in een fel betoog uiteen had gezet waarom het bouwbedrijf De Delta als enige in aanmerking was gekomen om de parkeervoorziening te bouwen. „In het vrij verre verleden hebben we geko zen voor een integrale aanpak van de Geere. Alle deelnemers waren partners, van wie er sommigen ons zijn ontvallen De Delta is dus nog steeds een partner, zoals ook de rijksgebouwendienst, de AMRO-bank en de woningbouwvereni ging dat zijn". De eerste twee bouwen, zoals gemeld, kantoorgebouwen op het dak van de kelder. Bovendien heeft De Delta risico's gelopen om aan het pro ject mee te doen. Verder heeft deze maatschappij laten zien dat ze parkeer kelders kan bouwen (het Trefcenter- complex) en ook het feit dat het hier om een Middelburgs bedrijf gaat, speelt volgens de wethouder een rol. „Bij een openbare aanbesteding", waar alle par tijen op hadden aangedrongen, ont valt ons een partner die een kwart van het totale project invult", zo waar schuwde de heer Baars. Hij voegde daaraan toe dat een openbare aanbe steding de aanleg van het project zou vertragen. Hierdoor zouden de kosten stijgen, en dat is juist tegen de uitdruk kelijke wens van de drie grootste frac ties in de raad, die uitspraken dat het beschikbaar gestelde krediet absoluut niet mag worden overschreden. Die toe zegging kregen CDA, WD en PvdA van de heer Baars, 'tenzij er jaren wordt ge wacht tot de gunning'. Verder liet de wethouder weten dat de parkeergarage wordt betaald uit de opbrengsten van het betaald parkeren, die de eerstko mende zeven jaar geheel in deze kelder moeten worden gestoken. Wethouder A. Bergshoef van financiën legde verder uit dat de rijksgebouwendienst en de AMRO-bank samen een investerings bijdrage van 1.2 miljoen gulden leveren en dat zij tevens bedragen in de jaarlijk se variabele exploitatiekosten. De woordvoerders van de zes raads fracties hielden, zoals gebruikelijk bij de behandeling van projecten met een dergelijke omvang, uitgebreide be schouwingen over de parkeerkelder. CDA-woordvoerder G. Koole sprak Wandelvereniging Middelburg vierde het derde lustrum MIDDELBURG - De Middelburgse wandelsport vereniging 't Zand, van de gelijknamige wijkvereniging, heeft za terdag het derde lustrum gevierd met een receptie, een koffiemaaltijd en een feestavond. De drie activiteiten wer den gehouden in het wijkgebouw De Vergulde Baars aan de Baarsjesstraat in Middelburg. De belangstelling voor de receptie, die om half vier begon, was niet zo groot. Er werden 75 bezoekers genoteerd, van wie een groot deel lid was van zustervereni gingen. De belangstelling uit de wijk bleef beperkt tot het bezoek van enkele ouders en individuele wandelaars. On geveer dertig mensen namen deel aan de koffiemaaltijd, die was georgani seerd voor het bestuur van de wijkver eniging en het bestuur en de leiding van de wandelclub en de andere onderafde lingen van de wijkverenig-i ing. De voorzitter van de jubileumcommissie A. Kamerling spreekt van een 'gran dioos succes' als het derde onderdeel van de jubileumdag, de feestavond, wordt aangeroerd. Deze avond, alleen toegankelijk voor genodigden, werd door een kleine tachtig belangstellen den bijgewoond. Deze groep werd ge vormd door de vaste medewerkers en leid(st)ers, de al genoemde deelnemers aan de koffiemaaltijd, en door de zes hoofdprijswinnaars van de loterij, waarvan de trekking eerder die dag was gebeurd. De feestavond, die muzikaal werd opgeluisterd door het duo Anton Boer en Ko de Vos, duurde tot ongeveer één uur. MIDDELBURG - Pas volgende maand wordt bekend, of en hoeverre het par keren in Middelburg duurder wordt. De discussies over de tariefsverho ging, nodig in verband met de bouw van een parkeerkelder in het Geere-ge- bied, werden maandagmiddag zó tech nisch, dat de verantwoordelijke wet houder W. P. J. Baars met uitstel van de behandeling instemde. De gemeente raad van Middelburg zal zich nu in de vergadering van 28 juni over deze ma terie uitlaten. De spraakverwarring ontstond, toen de WD een amendement indiende, waar in werd gevraagd ook het parkeren voor een kwartje toe te staan; al zou de par keertijd daarbij slechts 20 minuten be dragen. In de praktijk is dit mogelijk, maar de parkeerverordening, die spreekt van 75 cent per uur. zou daar voor formeel moeten worden aange past. Ook de PvdA had zich achter het WD-standpunt geschaard en het CDA sloot zich hierbij aan. Wethouder Baars kon niet zeggen of het amendement de voorgenomen ombouw van parkeerme- ters en -automaten in de weg zou staan Burgemeester drs P. A. Wolters vreesde dat een effectieve controle bij het par keren voor één kwartje niet mogelijk zou zijn. PvdA-fractieleider T. F. C. Ver duin maakte een eind aan de discussie. „Kennelijk bestaat er bij het college on duidelijkheid. Neem het voorstel terug. onderzoek het en kom er volgende maand mee terug, eventueel in een commissie", raadde hij het college aan. Voordat b en w tot uitstel besloten, had den D'66 en PPR al meegedeeld dat zij, net zoals tegen de bouw van een par keerkelder, ook tegen de verhoging van de tarieven zouden stemmen. A. Ka mermans (PPR): „Op die manier wordt een zoneringsbeleid onmogelijk". B. Vleugel (D'66): „De voorgestelde stij ging is exhorbitant en buiten elke pro porties", zo beargumenteerde hij zijn afwijzende standpunt. Vergaderingen Commissies Middelburg uitgesteld MIDDELBURG - De vergadering van de Middelburgse verkeerscommissie, die dinsdag 25 mei zou worden gehou den. is uitgesteld tot donderdag 17 juni. 's Avonds om half acht komen de com- misieleden bijeen in de maquettekamer van het Middelburgse stadhuis. I en re den voor de verschuiving kon zaterdag nog niet worden gegeven. Ook de commissie bestuur-bestuurden komt later bijeen dan de bedoeling was. De vergadenng van woensdag 26 mei gaat niet door. Een nieuwe datum is nog niet vastgesteld. van een 'harde noodzaak', bleek voor stander van het invoeren \an betaald parkeren op de Koustecnsedi jk. maar wilde het parkeren aan de rand van het centrum gratis houden. Mr D. Vos( v vd) vroeg zich af of de voorgestelde tariefs verhogingen voor het betaald parke ren voldoende zullen zijn en kreeg op zijn vragen van wethouder Baars te horen dat de vrijkomende gebouwen van de AMRO en de rijksgebouwen dienst door andere takken van rijks- en provinciale overheid zullen worden gebruikt. De heer L. A. Kodde (SGP./ RPF) sprak zijn waardering uit voor het parkeerkelderproject, vond dat de Markt er nog niet aan toe is om auto vrij te worden gemaakt, pleitte voor gratis parkeren aan Koustecnsedijk en Hof van Tange en vroeg of er al met het Trefcenter was gepraat over invoering van betaald parkeren in de kelder van dat grootwarenhuis. Wethouder Baars beantwoordde die vraag bevestigend. De exploitatie-op zet van de parkeerkelder viel bij de heer Kodde overigens niet in goede aarde. „Hoewel wij in feite tegen de kelder zijn. stellen wij ons realistisch op. We moe ten de kans nu grijpen. anders is invul ling van het Geere-gebied niet haal baar". zei de PvdA'er T. F. C. Verduin. B. Vleugel (D'66) vond het risico te groot en PPR-fractievoorzitter A. Ka mermans vond dat de miljoenen die met dit project zijn gemoeid aan verbe tering van de bestaande parkeerruimte en aan het opheffen van de knelpunten van het openbaar vervoer moeten wor den besteed Hij voorspelde een drasti sche afname van het autogebrui en -be zit in de toekomst en hoopte op een rea listischer plan voor invulling van de Geere Tot slot liet de heer Baars weten dat het aantal perkeerplaatsen, dat in de kelder wordt gereserveerd voor perso neel van het door rijksgebouwen dienst te bouwen belastingkantoor en van de AMRO-bank, naar zijn mening op andere plaatsen in de stad zal vrij komen. Volksdansgroep in Vlissingen vierde 25-jarig jubileum VLISSINGEN - Een optreden van de Latijns-Amerikaanse dansgroep Arri ba Arriba besloot zaterdagavond het folkloristisch dansfestival dat de Volksdansgroep Vlissingen ter gele genheid van haar 25-jarig bestaan hield. De uit Amsterdam afkomstige groep bracht met professionele perfec tie een programma van ethnische dan sen uit verschillende delen van Zuid- Amerika. De ethnische dans is een in artistieke vorm gegoten volksdans en is niet be doeld om aan mee te doen maar om naar te kijken Dat er volop te genieten viel bleek uit het enthousiaste applaus van het ruim honderdkoppige publiek in de De Ruyterzaal van Britannia. De kleurige costuums van de dansers wa ren gedeeltelijk origineel Zuidameri kaans en voor het overige eigen crea ties. De groep, waarvan Anina Margio- no de leiding heeft, is samengesteld uit amateurs en de baten van hun optre dens komen ten goede aan het ontwik kelingswerk onder de Mexicaanse in dianen. Aan het eind van de avond lie ten twee Japanse meisjes een drietal volksdansen uit hun land z\en Daarmee werd het festival', dat al 's morgens begonnen was. besloten. Het ochtend- en middagprogramma werd verzorgd door Vranje van Volksdans groep Vlissingen, Avogro uit Aarden burg, De Grutmoole uit Sas van Gent. Hava Naguila uit Vogelwaarde en Kern uit Gent. Tussen de optredens van de groepen door konden de festivalbezoe kers zich zelf op de dansvloer begeven om het onder deskundige leiding ook eens te proberen. Mariekerke sprak over welzijnsplanning MARIEKERKE - Het gemeentebestuur van Mariekerke hield in 'Ons Huis' een inspraakavond over de welzijnsplan ning en de conceptsubsidieverorde* ning specifieke welzijn. Diverse vertegenwoordigers van ver enigingen vroegen om de Welzijnsraad niet alleen te laten bestaan uit raadsle den De gemeenteraad van Mariekerke behandelt, deze materie in de vergade ring van 22 juni. MIDDELBURG - De omstreden in spraakverordening van de gemeente Middelburg is aanvaard. De gemeente raad van Middelburg kon maandag echter niet nalaten er een aantal kriti sche kanttekeningen bij te plaatsen. Wel hadden de verschillende fracties waarderende woorden voor de handel wijze van het college, dat aanvanke lijk een aantal onderwerpen waarop burgers zouden kunnen inspreken, van de lijst wilde schrappen. Na fel protest van met name de commissie bestuur- bestuurden kwam het college op zijn schreden terug. J Zoek (VVDi liet weten tevreden te zijn B. Vleugel iD'66) vroeg zich alleen af hoe de ambtenaren instructies krij gen om de verordening uit te voeren. PvdA-woordvoerder T. F. C. Verduin pleitte voor een evaluatie van de veror dening, wanneer die twee jaar in ge bruik zal zijn. CD A'er A. J Peeck meen de dat de praktyk zal uitwijzen of de uitgebreide inspraakmogelijkheden van mvloed zullen zijn op het tempo van het uitvoeren van bestuursbeslui ten. De SGP. RPF-fractie liet bij mon de van de heer L. A. Kodde weten dat de nieuwe verordening haar veel te ver gaat. „Alleen het raadplegen van om wonenden is in veel gevallen voldoen de", zei hij A Kamermans van de PPR vond de verordening 'depolitiserend Iedereen, niemand uitgezonderd, moet vertellen wat hij of zij wil. was de strek king van zijn lange betoog. Wethouder W P J Baars nam als afsluiting een formulering van de heer Vleugel over. toen hij zei dat de inspraak op deze ma nier maar eens een kans moet worden gegeven. De evaluatievoorstellen van de heer Verduin vond hij een goed idee Huisvuil Het college komt over enige tijd met een rapport over de brug. waarin de kosten van de gemeentelijke vuilop- REORGANISATIE MIDDELBURG: NCVB Grijpskerke GRIJPSKERKE - De afdeling Grijps kerke van de NCVB hield een dezer da gen de laatste vergadering van dit sei zoen. Ds Den Hollander uit Oostkapelle sprak over de wijze waarop naar zijn mening de jeugd het beste bij het kerk gebeuren kan betrekken. De eerste ver gadering in het nieuwe seizoen is vast gesteld op 18 september MIDDELBURG - Ruim een uur stoeide de gemeenteraad van Middelburg maandagavond met de bestuurlijke reorganisatie, die nodig is door de op heffing van de culturele dienst in die plaats. De dienst kwam in de praktijk weinig toe aan voorbereiding en uit voering van het gemeentelijke cul tuurbeleid. Ze moest zich teveel bezig houden met het verhuur en onderhoud van de bij de dienst ondergebrachte ac commodaties. Daarnaast heeft de raad in het verleden gepleit voor concentra tie van het beheer over alle welzijnsac commodaties binnen één dienst. Hier door moet een aantal commissies en adviesraden worden gereorganiseerd. De reorganisatiemaatregelen zijn Instelling van een bestuurscommis sie welzijnsaccommodaties. Aanpassing van de bestuurscommis sie culturele zaken. Samenvoeging van de adviesraad voor cultuur en de adviesraad voor sport-, jeugd- en recreatiezaken tot een nieuwe adviesraad welzijnscommis- sies, en Uitbreiding van de verordening over de samenstelling en de bevoegdheden van de commissies. De aan dit onderwerp gewijde commis sievergaderingen leverden indertijd elf amendementen op, die het college niet wenste te honoreren. Maandagavond kregen de fracties alsnog de gelegen heid om deze amendementen toe te lichten. Ze hadden voornamelijk be trekking op formele zaken als organisa tie, samenstelling en taakstelling van de verschillende commissies, die na elf stemmingen over elk afzonderlijk amendement deels door b en w werden overgenomen. Huiskamerproject Verder ging de raad akkoord met de vaststelling van het intergemeenschap- pelijk beleidsplan drugshulpverlening en met de structurering daarvan. PvdA en PPR pleitten voor een grotere mate van voorlichting en preventie, waar voor volgens wethouder G. Schoenma kers het geld ontbreekt. Ongerustheid bestond er bij SGP/RPF en PvdA over de financiële gevolgen voor het Huiska merproject, nu de gemeente Goes te kennen heeft gegeven niet meer mee te willen doen. De heer Schoenmakers wees in de beantwoording op de ver schillen in karakter en benadering van het huiskamerproject aan de ene en het ZCAD aan de andere kant. Beide instel lingen kunnen naar zijn mening niet worden samengevoegd, zoals SGP/ RPF en WD hadden gesuggereerd. Dt heer A. Kamermans (PPR) zei van me ning te zijn. dat de crisisopvang voor verbetering vatbaar is. Scheldeloodsenkoor met 'Een Reis naar de Oost' VLISSINGEN - Het Scheldeloodsen- koor bracht zaterdagavond in de ge- heel gevulde grote zaal van het Schel, dekwartier zijn nieuwe muzikaleshow „Een reis naar de Oost". Evenals hun vroegere programma's is ook dit weer geheel opgebouwd ronddeseasongsen shanties uit de tijd van de zeilvaart. Het zeilschip „De Schoone Waardin- maakte ditmaal een reis naar de Moluk- ken. Het eerste bedrijf speelde zich afin het vooronder, het verblijf van de be manning voor de mast. Er blijkt een speelman onder de matrozen te zijn. die er muzikaal de stemming nogal in weet te houden. In het tweede bedrijf wordt de schijnwerper gericht op het werk aan dek. Er doen zich allerlei complicaties voor, zoals brand in de kombuis, het schip maakt water, en er verschijnt zelfs een verstekeling van vrouwelijke kunne ten tonele. Aangekomen bij de Molukken blijkt de bemanning nogal aangetrokken te worden door het tropi sche leven en het kost de grootst moge lijke moeite iedereen aan boord te krij gen voor de thuisreis De muzikale leiding was in handen van Han Beekman. R. van Es schreef het scenario, J. Ham ontwierp het decor en voor de toneeladviezen tekende A. van Noort. De dansgroep Mutiara uit Kou- dekerke verleende medewerking aan de voorstelling.De avond was georgani seerd door het Vlissings Aktiviteiten Fonds in het kader van de De Ruyter- herdenking. HSV Westkapelle hield wedstrijd WESTKAPELLE - De hengelsportver eniging 'Westkapelle' hield haar zesde viswedstrijd van het seizoen 1982 bij 'Haga' te Zoutelande. De 48 deelnemers vingen 18 bovenmaatse en 26 onder maatse vissen. De uitslag is: 1 P v. Keulen. 1 vis, 706 gram,2 A van Sighem 6. 566, 3 J. Wisse 1, 296. 4 J Peene 8.218,5 A Peene 5,205; 6 J. A de Witte 2, 117; 7 H Verstraate 2. 107; 8 L. Denlssel, 101; 9 W, de Visser 1.86; 10 A Dominicus 1,85. VERDUIN (PVDA): NA TWEE JAAR EVALUEREN haalactlviteiten worden vergeleken met die van particuliere ophaaldien sten. De WD-fractie had daar in het verleden naar gevraagd, en wenste niet akkoord te gaan met de opmerkingen van het college dat het ophalen van huisvuil een taak van de gemeente is. Een particulier bedrijf werkt volgens de liberalen goedkoper, waardoor de ge meente Middelburg kan bezuinigen PPR "kijk eens naar Lekkerkerk'i en D'66 iwie ruimt dan het zwerfvuil op?) waren principieel tegen. De PvdA waar schuwde tegen het ontstaan van een soort belasting, als de particuliere dienst goedkoper zou werken, maar de tarieven voor de burgers gelijk zouden blijven. De overige fracties lieten zich nu nog niet uil over de vraag of de ge meente deze taak moet afstoten .maar constateerden dat de beantwoording door het college wat aan de magere kant was B en w zegden daarop een uitgebreide kostenvergelijking loc De PZC organiseert in samenwerking met M.A.C. Scheldegouwen op 2e pinksterdag, 31 mei a.s. een FIETSPUZZELTOCHT Start: Markt Middelburg van 13-15 uur Inschrijven v.a. 12.30 uur bij de PZC -caravan op de Markt te Middelburg, of via onderstaande bon. Volwassenen 5,- p.p. Kinderen tot 12 jaar 1,50 p.p. Prijsuitreiking om plm. 18.00 uur in de foyer van de Schouwburg. Onderstaande personen nemen deel aan deze puzzeltocht Volwassenen: Kinderen tot 12 jaar: Insturen aan: Fietspuzzeltocht, p.a. PZC Markt 51 Middelburg. Inschrijfgeld te voldoen bij de start.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 4