Stuurgroep vreest inkrimping activiteiten voor werklozen 23 9,66 Fikse veranderingen op komst in raad Bruinisse WISSEL SCHOUWEN 'BANENPLAN VOOR ZEELAND MAGER Voor ton aan zonnebanken buit gemaakt In hoger beroep zes jaar voor moord in Terhole Deze week bij de melkman: Hoge rente enuwgeld blijft dagelijks opvraagbaar.* NMB BANK Archivarissen Zeeland en Vlaanderen willen samenwerking opbouwen AGENDA PINSDAG 25 MEI 1982 PZC/ provincie MIDDELBURG - De Provinciale Stuurgroep Werkloosheid vindt de mogelijkheden voor Zeeland van het werkgelegenheidsplan van Den Uyl voor 1982 vrij gering: „Zeeland is mager toebedeeld", #j secretaris A. H. Coomans maandag tijdens de vergadering van de stuurgroep. Voor het taak stellend beleid van de arbeidsbureaus in deze provincie is tussen de 9 en 10 miljoen gulden ter beschikking gesteld. Voor de vier projecten in het kader van de 'Experimentele Arbeidsmaatrege- len voor Jonge Werklozen' is voor vier jaar 7 miljoen gulden gegeven en voor de praktijk component Leerlingwezen 2,7 miljoen gulden. De stuurgroep vreest nu dat een aantal Secretaris Coomans deelde de stuur groep mee dat het aantal deelnemers aan sociaal-culturele activiteiten voor werklozen in Zeeland het laatste half jaar sterk is verhoogd- Er zijn nu zes van deze projecten met in totaal ongeveer 1000 deelnemers. Het secretariaat van de stuurgroep kent wel 16 mogelijke projecten voor jeugdige werkloze bouwvakkers. In een brief hebben de organisaties van werk gevers en werknemers in de bouw de stuurgroep verzocht af te zien van het ontwikkelen van activiteiten op het ge bied van de bouwnijverheid, omdat ge noemde organisatie en de overheid al actief zijn voor het behoud van werkge legenheid in de bouw. activiteiten voor werklozen zal moeten Horden getemporiseerd, en dat er be perkter mogelijkheden tot uitbreiding jullen zijn. Daarom zal de stuurgroep Gedeputeerde Staten en het ministerie van sociale zaken en werkgelegenheid laten weten dat het bijzonder moeilijk wordt bredere activiteiten op te zetten ten bate van de werklozen als het beleid niet wordt veranderd. Lo Polvliet winnaar Zeeuwse trap- en skeetwedstrijden S HEER ARENDSKERKE - Voor de vierde maal in successie is Lo Polvliet winnaar geworden van de jaarlijkse regionale skeet- en trapwedstrijd, die raterdag op het KNJV-jachtschietcen- Irum te 's-Heer Arendskerke werd ge houden. Met een score van 96 uit 100 wist hij alle mededingers achter zich Ie laten. Negenentwintig leden van de Konink lijke Nederlandse Jagersvereniging uit de gehele provincie namen deel aan de- re wedstrijd, die wordt beschouwd als ren laatste training voor de nationale' kampioenschappen jachthagelschie- ten, die de komende weken zullen wor den gehouden en waarin 100 kleiduiven moeten worden beschoten, verdeeld over twee ronden jachtskeet en twee ronden jachttrap. Over het gehele deelnemersveld gere kend was de gemiddelde score 79 pro cent op het onderdeel skeet was dit 81 procent, tegen 78 procent vorig jaar. Op het onderdeel trap was het scoreper centage 77 procent tegen 79 procent treffers vorig jaar. De uitslag ls: groep A. 1 L. Polvliet, Middel ing 96 treffers; 2 M. de Visser, Middelburg 11; 3 T. H. C. van Arenthals, Kortgene 90; soep B: 1 M. C. G. Verwijs. Yerseke 84; 2 J. SAS, Yerseke 84, 3 J. W. J. de Kok. 's-Heer Arendskerke 84; groep C: 1 H. M. Raas, Heln- ikenszand 75; 2 J. A. van der Bijl, Scharendij- 'te 75; 3J. P- Bliek, Kapelle 69. BIEZELINGE - In de nacht van zondag op maandag is ingebroken in de mon- tageloods van de firma De R. aan de Juffersweg in Biezelinge. Uit de loods werden circa 170 a 180 zonnebanken vermist, met een verkoopwaarde van circa 100.000,-. De inbraak werd om ongeveer één uur ontdekt door omwonenden. Een buurt onderzoek dat door de politie werd in gesteld, leverde enige gegevens op. De bouworganisaties zijn niet ingegaan op een uitnodiging tot een gesprek met de secretaris van de stuurgroep Werk loosheid: „Wij betreuren dat", zei secre taris Coomans. De stuurgroep - die zelf geen projecten opzet, maar wel op drachtgevers kent - gaat volgens de heer Coomans nu 'de discussie voeren op andere platforms, onder andere met de stuurgroep voor de leerlingbouw plaatsen en met een vertegenwoordiger van het districtsbureau voor de ar beidsvoorziening'. nog mee dat de provincie goedkeuring heeft gegeven aan een onderwijsproject in het kader van de integratie kleuter en lager onderwijs. Dit project start in december en biedt werk aan 16 werklo ze onderwijskrachten gedurende vier jaar. Het ministerie van sociale zaken heeft het sociaal-economische project 'Vege tarisch Eethuis Hulst' in principe goed gekeurd voor subsidie. Met het werk project "Leer-arbeidsproject Bevelan derworden volgens de heer Coomans gunstige resultaten behaald. Er wordt aan uitbreiding gedacht. J. Walhout te Heinkenszand wijnkampioen Eversdijk: PvdA en WD heel vaak onder één deken... MIDDELBURG - „PvdA en WD liggen heel vaak onder één deken, vooral als het gaat om niet-materiële zaken. Ed Nijpels, de nieuwe WD-leider, was destijds één van de organisatoren van de gesprekken tussen PvdA en WD on der het motto 'Regeren zonder het CDA'. Het grappige is overigens dat hij ons verwijt dat we zijn gaan regeren met de PvdA, maar hij wilde datzelfde bereiken". Met deze woorden richtte drs H. Evers- dijk, CDA-tweede kamerlid en fractie secretaris, zich maandagavond tot zo'n veertig aanwezigen in de Getuigenis- kerk te Middelburg. Hij deed dat op uit nodiging van het CDA-verband in de Zeeuwse hoofdstad. Drs Eversdijk: „Het naar elkaar toe kruipen van WD en PvdA gebeurt niet alleen landelijk, ook in Zeeland hebben PvdA en WD elkaar zeer stevig omarmd in hun geza menlijke strijd tegen de confessionele partijen. Zelfs driegde de WD samen met de PvdA om met behulp van klein links, zoals D'66 PPR en nota bene PSP/CPN het CDA uit het college van gedeputeerde staten te houden. Wie had ooit kunnen denken dat de WD uitgerekend PPR/PSP en CPN te hulp zou roepen om op het fluweel te komen? Politiek is dit een uiterst boeiende ont wikkeling. Het was overigens vermake lijk om te zien hoe snel WD en PvdA het in Zeeland eens waren over zaken, waar ze elkaar de afgelopen vier jaar steeds voor in de haren vlogen," aldus Eversdijk, die suggereerde dat de kus sens van de gedeputeerde zetels kenne lijk erg zacht en vooral aantrekkelijk zijn. Hij besloot met de woorden:„Ik wacht met enige spanning en een stukje gea museerdheid af, hoe links en rechts el kaar in een gs-college zullen behande len. Nu het CDA toch aan het college deelneemt, zal het wel wat genuanceer der worden". Middelburg De stuurgroep zal aandringen bij de ge meente Middelburg op een gesprek. In die gemeente functioneert de 'commis sie langdurig werklozen' en de begelei dingscommissie voor het project 'men sen zonder baan' niet meer. Stagnatie in de con tinuiteit en de verdere ont wikkeling van activiteiten voor werk lozen in de gemeente Middelburg acht de stuurgroep niet onmogelijk. De heer Coomans deelde mee via amb- - teljjke kanalen te hebben vernomen 3 j verstelle. Óud-SabbLnge! rood- dat de gemeente het werklozenproject medium-1 p. de Visser. Kruiningen; 2 J. van DEN HAAG - Het gerechtshof in Den Haag heeft maandag de 26-jarige Turk V. U. uit Sint Jansteen veroordeeld tot zes jaar gevangenisstraf wegens moord op zijn landgenoot Ismaël Bulucu en poging tot moord op diens zoon. Het hof bevestigde daarmee in hoger beroep het vonnis van de rechtbank in Midelburg. De procu- I reur-generaal had veertien dagen geleden eveneens tot bevestiging van het von- mis geconcludeerd. iU. verdacht zijn landgenoot ervan, de hand te hebben gehad in zijn huwelijksmoei lijkheden, die er uiteindelijk toe leidden dat hij zijn vrouw terug naar haar vader had gestuurd. Hij meende, hiermee te hebben voldaan aan de Nederlandse ge dragsregels voor een officiële echtscheiding. Het slachtoffer zou hem in Turkse kringen hebben belasterd en ook over zijn vrouw kwaad gesproken hebben. De al lang bestaande vete kwam tot een uitbarsting op 23 augustus 1981, toen U. zijn landgenoot opwachtte in een café nabij diens woning in Terhole. Hij verklaarde, toevallig in de buurt te zijn geweest en uit zelfverdediging te hebben geschoten, toen zijn slachtoffer 'iets tevoorschijn haalde'. Toen na de twee dodelijke schoten de 17-jarige zoon van het slachtoffer hem achtervolgde en daarbij ten val kwam. had hij ook op hem geschoten en hem daarbij ernstig gewond. U. heeft steeds volgehouden, maar één schot te hebben gelost. De politie trof echter meerdere [hulzen aan, die afkomstig bleken uit het wapen, dat de verdachte had gebruikt. ADVERTENTIE VLISSINGEN - Het Zeeuws Amateur Wijnmakersgilde 'Luctor et Fermento' hield in Vlissingen zijn jaarlijkse onder linge wijnkeuring voor het Zeeuwse kampioenschap. De titel ging naar J. Walhout uit Heinkenszand. Er werden 116 inzendingen ter keuring aangebo den. verdeeld over zeven klassen. De uitslagen per klasse waren als volgt: Witrdroog: 1 mevrouw J. Sentse-Hulge, Ka pelle; 2 J. Walhout, Heinkenszand, 3 C. Boot, Renesse; wlt-medium: 1 J. Walhout, Hein kenszand: 2 S. E. van Oorschot. Bergen op Zoom; 3 U. C. J Brand. Middelburg, wlt-zoet: 1 J. Walhout, Heinkenszand; 2 A. P. Fonteine, Vlissingen; 3 F. Teeuw. Haamstede; rood- wel wil voortzetten. Maar stuurgroeplid en FNV-bestuurder M. Strous zei verno men te hebben dat Middelburg twee mensen, betrokken bij de werklozen- projecten. zou willen ontslaan. De heer J. de Klerk, vertegenwoordiger 'com plementaire sociale voorzieningen' zei de indruk te hebben dat de Middelburg se projecten slechts op papier bestaan. Stuurgroep-secretaris Coomans deelde Schalk, Vlissingen. 3 en 4 W van de Schree- ven. Hoedekenskerke. 3 en 4 J. C. van Westen- brugge, Mijnsheerenland; rood-droog: 1 en 2 mevrouw Scheele, Ellewoutsdijk. 1 en 2 P. de Visser, Kruiningen; 3 F. Teeuw, Haamstede; 4 E. C. J. Brand, Middelburg, rosé. 1 mevrouw Vlsscher-Dulvewaarde, Kapelle; 2 U C. J. Brand, Brand, Middelburg: 3 A. P. Fonteine, Vlissingen; Zeeuws kampioenschap 1982:1J. Walhout, Heinkenszand; 2 P. de Visser. Krui ningen; 3 U, C. J. Brand, Middelburg. (ADVERTENTIE) NMB Kapitaalmarkt-Renterekening rente voor de maand juni De NMB Kapitaal markt-Rentereke ning geeft een rente die gebaseerd is op het ge middelde rendement van een groep aflosbare Nederlandse staatsle ningen. Een hoog ren dement dus. -§Xr- *Uw geld blijft dagelijks opvraagbaar. Over de opgenomen bedragen berekent de NMB een geleidelijk afnemende retourrente. Meer informatie? Stuur onderstaande cou pon in of haal de folder bij uw NMB-kantoor. Viditel pagina 484. De NMB denkt met u mee. Coupoi Stuurt u mij meer informatie. De heer/mevrouw Straat Postcode Ja, ik wil graag meer weten over de NMB Kapitaalmarkt-Renterekening. I Woonplaats In een gesloten envelop zonder postzegel opsturen aan deNMB, Afdeling KMR, Antwoordnummer 131,1000 PA Amsterdam. Jé BESPREKING IN MIDDELBURG deelname door archivarissen uit Frans- Vlaanderen, vanwege de historische banden met die streek. Tijdens de ver gadering werd er echter op gewezen dat er in dat gebied nog maar weimg colle ga's zijn die de Nederlandse taal kun nen spreken. Aan een tweetalige struc tuur hadden de meeste deelnemers maandag weinig behoefte. MIDDELBURG - Archivarissen uil Zeeland en de Belgische provincies Oost en West-Vlaanderen hebben maandag in Middelburg in principe besloten te starten met het 'Vlaams- Zeeuws Archivarissen Overleg'. Een zes leden tellende commissie, bestaan de uit drie Vlamingen en drie Zeeu wen, zal binnenkort bekijken hoe de samenwerking het beste gestalte kan krijgen. Deze besluiten vielen gisteren in de Sta tenzaal in Middelburg tijdens een over leg waar vijfendertig archivarissen uit Zeeland en Vlaanderen deelnamen. De bijeenkomst stond onder leiding van drs J. L. Koops, rijksarchivaris in Zee land. Uit de bijeenkomst werd duidelijk dat de samenwerking zich in de eerste plaats zal toespitsen op het bespreken van de problemen waarmee de archiva rissen in Zeeland en Vlaanderen te kampen hebben. Daarnaast wordt ge dacht aan het houden van lezingen en bijeenkomsten waar historische onder werpen aan de orde komen die zowel voor Vlaanderen als voor Zeeland inte ressant zijn. Voorlopig sterkt de samenwerking zich uit over Zeeland en de Belgische pro vincies Oost en West-Vlaanderen. De mogelijkheid is echter opengelaten dat ook collega's uit de provincies Antwer pen, Brabant en Limburg (in België) meedoen. Verder wordt er gedacht aan Werkgroep Er is besloten tot de instelling van een werkgroep die gaat bekijken hoe de zaak financieel en organisatorisch het beste opgezet kan worden. Van Belgi sche kant hebben daarin de stadsarchi varissen van Brugge en Gent en ie mand van het rijksarchief zitting. Van Nederlandse kant rijksarchivaris Koops, een stadsarchivaris en iemand van de archiefinspectie. De vergadering werd bijgewoond door gedeputeerde P. G. van den Bossche die eraan herinnerde dat het initiatief tot de bijeenkomst van de archivaris sen van Zeeland was uitgegaan De heer Van den Bosse hoopte dat er een bloeiend collegiaal overleg zou ont staan tussen de Vlaamse en Zeeuwse archivarissen Na afloop van de vergadering gebruik ten de deelnemers de lunch in het Schouwburgrestaurant waarna in de middaguren het Abdijcomplex werd bezocht, De jachthaven in Bruinisse 'VRIJ BRU' EN PROGRESSIEVE LIJST NIEUW OP POLITIEK ERF BRUINISSE/NIEUWERKERK Voor de partijen in de visserij-en re creatiegemeente Bruinisse staan fikse veranderingen op stapel. Het inwonertal is sinds de vorige raads verkiezingen gestegen tot boven 3000. En dat betekent uitbreiding van 7 naar 11 raadszetels. Op het Bruse politieke erf opereert boven dien sinds enige tijd een nieuwe groepering. Lijsttrekker van 'Vrij Bru' is G. van der Weele, die als voor naamste doelstelling aangeeft: „Het bevorderen van de democratie in Bruinisse". 'Vrij Bru' verwacht met tenminste 1 zetel in de raad te ko men. Maar gelet op de huidige ver houdingen zal onze stem vaak een beslissende zijn", stelt Van der Wee le. De Partij van de Arbeid in Bruinisse kampt met een tekort aan leden die kandidaat willen staan. Maar ande ren, met name uit de vakbeweging, doen dat wel. Zij groepeerden de pro gressieve lijst M. J. van der Velde, aangevoerd door de zittende wethou der die de afgelopen twintig jaar steeds met ruime meerderheid in de raad werd gekozen. Van der Velde spreekt zich onder meer uit voor een progressief beleid, behoud en zo mo gelijk uitbreiding van werkgelegen heid en verantwoorde betaalbare wo ningbouw. Van de huidige drie confessionele Bruse raadszetels bemant het CDA er twee en SGP 1. Algemeen Belang heeft momenteel 1 raads en 1 wet houderzetel. Deze partij wil mede de werkgelegenheid bevorderen door zich in te zetten voor de belangen van de buitendijkse bedrijven en gaat er van uit dat 'in de recreatie een goede boterham wordt verdiend'. Duiveland In de gemeente Duiveland treedt bij de raadsverkiezingen voor het eerst de RPF naar voren. Lijstaanvoerder W. van den Berge maakt gewag van veel vraag naar een positief christe lijke partij. „Want er zijn nogal wat mensen die er tegen opzien om CDA te blijven stemmen, maar voor wie de stap naar de SGP toch te groot is", aldus Van den Berge. De huidige sterkte van CDA en socia listisch Duiveland in de gemeente raad is met beide twee raadszetels en één wethouder identiek. Het PvdA- program maakt zich sterk voor deel tijdarbeid. Daarom moet bij elke va cature worden nagegaan of de funk- tie in deeltijdbanen gesplitst kan worden, vindt lijsttrekster Jeanne Hoogendoorn-Herfkens. Het PvdA-verkiezingsprogramma gaat ervan uit dat een kritische be zinning en politieke beslissingen op het bestaande takenpakket noodza kelijk zijn om nieuwe taken aan te kunnen pakken. Volgens de partij be horen voor nieuwe taken benodigde gelden eerder te worden gezocht in besparing en verschuiving, dan in ta riefverhoging. „En alle ambtelijke diensten moeten een lijstje met be- Politieke partijen Tholen bespraken hun programma's THOLEN - Vestiging van het com- postbedrijf CNC, het niet doorgaan van de manege, kabeltelevisie en so ciale woningbouw waren maandag avond de hoofdpunten tijdens een gezamenlijke verkiezingsbijeen komst in Tholen. Alle zeven deelne mende partijen waren in een vol 'Meulvliet' bijeen om de merendeels eigen aanhang van het eigen gelijk te overtuigen. De zeven lijsttrekkers kwamen eik eerst zes minuten de uitgangspunten toelichten, waarna onder leiding van burgemeester E. Baerends schriftelijke vragen wer den beantwoord. De PSP greep terug naar de raadsbe- slissing om CNC toe te laten, terwijl de bevolking tijdens een hoorzitting grote bezwaren liet horen. SGP, CDA en WD gingen hier fel tegenin en wa ren blij met de komende werkgele- genheid. Wat het afwijzen van de manege be trof, stelde de PvdA, dat de raad de politieke moed zou moeten opbren gen om subsidieverzoeken af te wij zen omdat niet alles meer kan. In de foyer hadden ook RPF/GPV en D'66 stands ingericht met informa tiemateriaal, waarvoor tijdens de pauze en na afloop ook aandacht zuinigingen opstellen waarover de raad beslist". CDA en PvdA Duiveland maken zich samen sterk' voor recreatieve moge lijkheden voor de jeugd. Socialis tisch programmapunt vormt in dit verband een actief welzijnsbeleid, waarin speciaal aandacht wordt be steed aan jeugd- en jongerenwerk, gehandicapten, werklozen, ouderen en emancipatie. Gemeenschappelijk aktiepunt van alle partijen Vormt met name een snelle verbetering van de uiterst onveilig geachte verkeers situatie aan de afslag Nieuwerkerk van rijksweg 18. De WD Duiveland (momenteel 2 raadszetels) pleit on der andere voor een grotere vrijheid voor agrariërs: zowel bij het opstellen van bestemmingsplannen als bij het treffen van voorzieningen aangaande milieu en natuur. CD A-kandidaat in Borsele: één baan per gezin is voldoende HEINKENSZAND - Sollicitanten van wie de partner al een volledige baan heeft, moeten niet zonder meer in aanmerking komen voor een be trekking bij de gemeente. Dat be toogde L. Q. Phermanbucq uit Kwa- dendamme maandagavond tijdens een verkiezingsbijeenkomst van het CDA Borsele te Heinkenszand. Hij staat op een twaalfde (onverkiesba re) plaats op de kandidatenlijst van het CDA Borsele. Hij pleitte maandag in zijn toespraak voor een situatie waarin man en vrouw samen niet meer dan bijvoor- beeldöO uur per week werken. „Daar mee zeggen we nadrukkelijk niet dat mensen met dubbele inkomens maar ontslagen moeten worden of dat de gehuwde vrouwen maar moeten op houden met werken", zo lichtte hij toe. Het ging er Phernambucq om, zo stelde hij, dat zolang de werkloos heid structureel blijft de werkgever - dus ook de gemeente - bij sollicitaties van gelijkwaardige kandidaten reke ning dient te houden met de inko menssituatie van de sollicitanten. Als het gaat om een situatie waarin man en vrouw samen niet meer dan 50 uur per week mogen werken, dan moet binnen zo'n gezin maar uitge maakt worden wie er gaat werken, aldus de CD A-kandidaat, die later in zijn betoog deze suggestie een nood oplossing noemde. Tevens voerde hij aan dat jongeren indien mogelijk de voorkeur moeten verdienen bij sollicitatieprocedures. De gemeente kan hierin volgens Phernambucq een voorbeeld-functie vervullen. in FNV in Goes wil meepraten over wekgelegenheid GOES - Werkgevers, werknemers en politici in de gemeente Goes moeten hun kennis en ervaring bundelen ten dienste van de werkgelegenheid. Daartoe zou een soort platform moe ten worden gevormd. Deze suggestie doet de afdeling Goes van de Federa tie Nederlandse Vakbeweging in een verlangslijstje voor de komende vier jaren dat met het oog op de ge meenteraadsverkiezingen is toege stuurd aan de gemeenteraad en het college van burgemeester en wet houders. De FNV stelt dat het werkgelegen heidsbeleid niet alleen een zaak is van werkgevers en politici. De werk nemersorganisatie wil er ook bij be trokken zijn. In zijn prioriteitenlijst vraagt de FNV verder woningen, waarvan de huurprijzen zijn afge stemd op het inkomensniveau van de bewoners. Levensgroot is volgens de FNV het risico van overbewinkeling in de Goese binnenstad. „Daardoor ont staat leegstand. Bepaalde bedrijven of winkels voelen zich benadeeld en dreigen met opheffing of verplaat sing. waarbij de werkgelegenheid in gevaar wordt gebracht", zo staat het in de brief aan het gemeentebestuur. „Goes heeft voor de toekomst meer dan voldoende winkelcapaciteit". Politiek café voor vrouwen in Oostburg OOSTBURG - Het vrouwencontact 'Lotje' in Oostburg houdt woensdag een politiek café voor vrouwen. Alle partijen, die meedingen naar raads zetels in de Oostburgse gemeente raad zijn aanwezig. Onderwerp tijdens de discussie avond is de vraag wat de politieke partijen de afgelopen vier jaar heb ben gedaan voor vrouwen en wat ze van plan zijn om de komende vier jaar voor dezelfde groep in Oostburg te doen, Het ligt in de bedoeling om maximaal vijf minuten spreektijd per politieke partij te geven. Daarna is er de mogelijkheid voor het pu bliek om vragen te stellen. De bijeen komst begint om 20.00 uur in het ge bouw Nieuwstraat 6 in Oostburg. Jinsaag 45 mei 3RESKENS - Hotel Valk, 19.30 uur: Politiek forum door CDA. PvdA, Dorpsbelangen en Toerisme, D'66, SGP en WD. Thema: 'De plaats van de kern Breskens binnen de gemeen te Oostburg'. Dienstencentrum 'Goedertljt', 14.30 uur: Forum over beleid ouderen met vertegenwoordigers politieke partij en Groot Oostburg, COLIJNSPLAAT - Dorpshuis De Brug. 20 uur: Info-markt politieke partijen. GOES - Wijkgebouw De Pit, 20 uur: Politiek debat over woon- en leefsi tuatie In Goes-Zuid, KOUDEKERKE - Ger. Kerk, 19,30 uur: Bijeenkomst CDA met als spre ker de heer E, Ph. Nieuwkerk, voor zitter CDA-fractie provinciale sta ten. OOST-SOUBURG - L. S. De Grote Belt, 20 uur: Politieke avond FNV. TERNEUZEN - Zeldenrustcollege, 20 uur: Politieke toernee CDA. WEST-SOUBURG - Mamixkerk, 19.30 uur: Bijeenkomst RPCU met als sprekers de heer Goud over werk gelegenheid en raadskandldaat Van der Weele over 'onze gemeentepoli tiek'. VLISSINGEN - VOC-gebouw, 20 uur: Politieke discussie vijf partijen met als gespreksleider de heer Th. Bosschaart.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 33