Uit de praktijk van een verzekeringsadviseur: Neem een goede verzekeringsadviseur. Dan sta je niet alleen. Die bewuste dag in juni op de drukke E5 bij Keulen gebeurde het. Vlammen uit de caravan. Hoe dat kwam wist niemand, maar binnen een half uur zagen de heer en mevrouw Bouma hun vakantie in rook opgaan. Ondanks de snelle hulp van politie en brandweer. Terug naar Nederland was 't enige wat er op zat. Mèt de geblakerde caravan. En daar zaten ze dan, de Bouma's. De vakantie was al voorbij voordat-ie goed en wel begonnen was. Wat nu? Eerst zijn verzekeringsman bel len, vond meneer Bouma. En dan eens kijken of hij z'n vakantie nog verzetten kon. Binnen de kortste keren stond z'n verze keringsadviseur bij deBouma's op de stoep. Hij had een plan om de Bouma's snel uit de brand te helpen. Vandaar dat hij gelijk een schade-expert had mee genomen. Zo kon direct bepaald worden wat de caravan nog waard was. En welke uitkering er zou kunnen plaatsvinden. En toen ontvouwde de verzekeringsadviseur zijn plan. Samen zochten zij een be trouwbaar adres voor occasion caravans en misschien stond daar een mooi exemplaar om toch nog met vakantie te gaan. Over de betaling hoefde meneer Bouma zich geen zorgen te maken. Daar zorgde z'n verzekeringsadviseur voor, in afwachting van de schaderegeling. En zo kon het gebeuren dat de Bouma's 'npaar dagen later wéér op de E5 bij Keulen reden, richting Gardameer. Op de ansichtkaart die een week later op het kantoor van hun verzekeringsadviseur arriveerde, stond „Mille Grazie'.' Dit verhaal is gebaseerd op ware gebeurte nissen. Maar het is geen uniek verhaal. Dagelijks bewijzen verzekeringsadviseurs dat zij een steun en toeverlaat zijn voor hun klanten. Niet alleen om een schade te regelen of u rompslomp uit handen te nemen, maar vooral ook om u te adviseren tegen welke risico's (en op welke wijze) u zich't beste kunt verzekeren. En omdat zij voor u de er bij ver- appijen zijn. Verzekeren is een vak. En verzekeringsadviseurs verstaan hun vak. Zij helpen u bij het in kaart brengen van uw speci fieke risico's, lichten uw zeker heden van tijd tot tijd door, en wijzen u op veranderingen. Zij geven u zekerheid, en zijn er als u ze nodig hebt. Denk daar even over na voordat u een verzeke ring gaat afsluiten. Hoe de Bouma's toch nog met vakantie konden. Dit is een publikatie van de Unie van Assurantietussenpersonen, UVAT, Postbus 5088,1007 AB Amsterdam.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 28