eindstrijd De Veste Spannende in toernooi Fietscross Oostakker Horemans eindwinnaar Tweede Internationale concours in Zaamslag biljarten op uitstekend niveau bridge twee dagen ruitersport van hoog gehalte Concoursprijs Organisatie Programma's BKC kan zich nog handhaven Rode Kruis-rit Zaalvoetbal: zege damesteam Hulst TERNEUZEN - Op Hemelvaartsdag (donderdag 20 mei) en zaterdag 22 mei wordt op de terreinen van Rob Picavet aan de Kamperseweg in Zaamslag het Tweede Internationale Concours Hippi- que van de landelijke rijvereniging en ponyclub Luctor et Emergo uit Terneuzen gehouden. Op hemelvaartsdag komen 300 combinaties (paarden) in actie in dressuur en springen. Inzet is dan de Vliegende Hollander-trofee. Zaterdag 22 mei is gereserveerd voor de pony's. Uit Belgiè en Neder land zitten dan ongeveer 350 combinaties in de slag om de Vliegende Hollander-penning. Na de première in 1981een opening die voor een grandioze paardensporthap- oening zorgde, nu dus twee dagen rui tersport van hoog "gehalte. „Het was ge woon nodig om er een tweedaagse van te maken. Bij onze eerste uitgave kre gen we zo'n 500 deelnemers. Nu dat aan tal ver overschreden wordt, is het op éen dag door jury en organisatie prac tised niet meer te verwerken", beseft oen b(j Luctor et Emergo. Omdat de interesse voor het tweede concours al vxoeg de pan uitrees, was het dan ook taak de wedstrijden op te splitsen in eon paarden-en ponydag. Daarbij speelde ook de verre trip die de deelne mers moesten maken om in deze uit hoek van Nederland in de ring te kun nen komen. mensen krijgen we ook in het tweede jaar de garantie dat ruitersport van hoog niveau geboden zal worden", is voorzitter Jacques de Bliek zeker. Door eerdergenoemde unieke Belgische deelname werkt Luctor et Mergo nog steeds aan die eigen identiteit die men bij oprichting van de vereniging voor ogen had: „Geen kopie van andere paardensportdagen in de regio, wel een optreden dat een geheel eigen stempel t", aldus De Bliek. Deelname Twee internationale concoursen der- hilve, met een deelname die ook nu weer een aantal topruiters aan de start brengt Daarbij blijft het selecte gezel schap beperkt tot Belgiè en Nederland. Dat in tegenstelling tot de eerste mani festatie. Toen mocht Luctor et Emergo ook combinaties uit Duitsland, Enge land, Denemarken en Frankrijk verwel komen en was de Franse amazone - en Olympisch kampioene - Nathalie de Se rai groot publiekstrekker. In de tweede uitgave speelt de organiserende rijver eniging een andere troef uit: via contac ten met het secretariaat van de Belgi sche bond van Landelijke Rijverenigin- gen (LRV) is men er in geslaagd LRV- paarden en pony's op het programma te krijgen. „Uniek", verzekert Paul Lion, „het is de eerste keer dat ze buiten Bel gië optreden. Deze groep van 'De Boe renbond' komt met 38 combinaties naar Zaamslag. „Allemaal echte lief hebbers, boerenzonen die hun dieren bij de buitenconcoursen nog bisschop pelijk laten zegenen. Een erg attractie- re groep. We zijn erg gelukkig dat deze nensen besloten hebben af te wijken van de regel die hen niet in buitenland se concoursen brengt", zegt Lion. Is het Luctor et Emergo op die manier toch weer gelukt om aan dit concours een apart tintje te geven, de rest van het tweedaagse deelnemersveld kan de toets van alle kritiek gemakkelijk door staan. „We hebben dan wel geen Euro pees veld. dank zij de komst van een aantal Nederlandse en Belgische top- Dat eigen gezicht ziet de vereniging dan graag vertaald in Terneuzense er kenning. Een streven dat overigens maar moeizaam lijkt gerealiseerd te kunnen worden. „We hebben na ons eerste concours bij de gemeente Ter- neuzen voorizchtig gepeild hoe de kan sen lagen op een eigen oefenterrein. Daarbij is de naam van sportpark Ou de Vaart gevallen. Een oefenterrein daar gesitueerd zou ideaal zijn", vond men bij de verenigingContacten met de gemeentelijke overheid resulteer den vorig jaar in een toezegging dat een dergelijk terrein er zou komen. Nu, een jaar later, is men echter geen stap verder. Een zaak die bij Luctor et Emergo erg gevoelig ligt: „Met de Vliegende Hollander-trofee doen we toch aan een stuk Terneuzen-promotie. Gelet op de geringe belangstelling van de kant van de gemeente stelt men daar kennelijk geen prijs op", denkt Luctor et Emergo nu. Contacten Zit dat bepaald niet lekker, bij de orga nisatie van het tweede concours heeft die tere kwestie geen rol gespeeld. In ternationale contacten die paardenlief hebbers kennelijk probleemloos uit de mouwen schudden, brengen een schit terend deelnemersveld naar de Kam perseweg. „Daar zit voor een deel na tuurlijk tussen dat we ook nu weer met geldprijzen werken. Geld is het tover woord voor een aantal topruiters om aan de start te komen", weet De Büek, die zich overigens realiseert dat die prij- zenpot er wat moeilijker gekomen is dan in het eerste jaar. „Logisch, in een tijd dat we allemaal een stapje terug moeten doen, krijg je de financiële kant ook wat stroever rond. Omdat concour sen hippique de laatste jaren, zowel ac tief als passief, aan belangstelling pro- De concoursprijs die de organiserende vereniging Luctor et Emergo heeft ingesteld om een eigen gezicht aan het concours te geven, is de 'Vliegende Hollander-trofee". Het symbool van de gemeente Terneuzen is de hoofdprijs voor de best geklasseerde combinatie M- en Z-paarden over zowel het klas sieke als het jachtspringconcours. De trofee is uitgevoerd in goud en zilver en heeft een waarde van 2.500,-. Deze prijs kwam vorig jaar in het bezit van Ame Kouwenbergh uit Ossendrecht. De "Vliegende Hollander-penning', een gouden penning op standaard, wordt toegekend aan de beste combinatie M- en Z-spnngen. pony's De prijs die een waarde heeft van 350.- werd vorig jaar gewonnen door de Deense Jutta Winkler. Het organisatiecomité van het tweede internationale concours hippique ziet er als volgt uit: Jacques de Bliek vz.). Christian de Feyter-Seydlitz (seer.), Paul Lion, George van de Meyden, Ronald Badts. Rob Picavet, Kode Feyter, Noud de Feyter en Jaap Meertens (leden). Parcoursbouwers zijn de heren H. Knook (paarden) en A. Scilleman (pony's). Hoofdringmeester op beide dagen is de heer I. de Feyter. Paarden: 9.00 uur: Individuele dressuur alsmede acht- en viertallen, mennen 9.30 uur: B-springen in de bijring 10.00 uur: M-springen in de hoofdring, klassiek parcours barrage 11.00 uur: L-springen in de bijring, bij foutloos aansluitend barrage over verkort parcours 12.00 uur: Klassiek Z-parcours in de hoofdring met barrage en prijsuitrei king 14.00 uur: Paradeo.l.v. Aamout de Feijter voor acht-en viertallen. Prijsuit reiking van acht- en viertallen en M-dressuur 15.00 uur: Progressief springen klasse M met barrage en prijsuitreiking. Voor de barrage prijsuitreiking mennen 16.00 uur: Prijsuitreiking klasse Z-dressuur alsmede korte demonstratie van de prijswinnaars met commentaar van dhr. Bouman 16.30 uur: Progressief springen klasse Z met barrage en prijsuitreiking van de VLIEGENDE HOLLANDER-trofee voor de hoogstgeklasseerde M- of Z-combinatie over klassiek en progressief parcours Pony's: 9,00 uur Individuele dressuur alsmede acht- en viertallen 10.00 uur: B-springen in de bijring, prijsuitreiking cat. AB - CD 11.00 uur: M-springen in de hoofdring met barrage en prijsuitreiking, cat. AB-CD 11.30 uur: L-springen in de bijring met barrage en prijsuitreiking, cat. AB- CD 12.30 uur Z-springen in de hoofdring met barrage en prijsuitreiking, cat. AB-CD 14.00 uur: Parade o.l.v. Marie Paule Picavet voor alle deelnemers, prijsuit reiking van acht- en viertallen en M-dressuur 15.00 uur: M-springen progressief met barrage en prijsuitreiking AB - CD ±15.30 uur: Prijsuitreiking Z-dressuur en demonstratie met commentaar door dhr. Bouman ±16.00 uur: Z-springen progressief met barrage en prijsuitreiking AB - CD. Uitreiking van de VLIEGENDE HOLLANDER-penning voor de hoogstge klasseerde M- of Z-combinatie over klassiek en progressief parcoprs. moten Via een uniek evenement dat een massaal publiek kan boeien. In dat kader passen ook de lage toegangsprij zen", aldus De Bliek. Daarvoor biedt Luctor et Emergo een all-in pakket aan. Aan de Kamperse weg moet dat in een demonstratie dres suur, springen en - als bijprogramma - mennen naar een nieuw hoogtepunt voeren. Een show van krachten elegan tie ook. Niet alleen bestemd voor de ras echte liefhebbers en kenners, tevens voor een publiek dat aan deze twee in ternationale concoursen een plezierig contact met de sport over kan houden. „Axel heeft met zijn pinkstertoernooi- en een grote naam gekregen", vindt De Bliek. De favorieten zijn. Hemelvaartsdag (paarden): B-springen: Mej. J. M. Urre op Granat (Orai\)eruiters), In springen' Ame Kouwenbergh op VOL (Os sendrecht) en Annemiek Picavet op Renate (Luctor et Emergo), M-springen Johan Ham mings op Sander t Zuidlaren I en Ad Bergs op Istrid (Hulst): Z-spnngen- Simone den Exter op Signatuur (Kortgene), Ame Kouwen bergh op Seven Oax, Ineke Goense op El Gaucho (Paardenbloem en Izaak van Eijze- ren op Interpol 2 (Weelrulters). De Belgen spelen met Wilfried Rooms op Tulipe en Ste fan van de Walle op Oregon bij het Z-springen zeker een belangrijke rol mee Verdediger van de Vliegende Hollander-tro fee is Ame Kouwenbergh. Zaterdag 22 m?i (ponies) L-springen: Zeker acht combinaties doen een gooi naar de hoofdprijs in een uitgebalan ceerd veld van 36 combinaties. M-springen; Austin Lion op Derby (Luctor et Emergo) en Nathalie d'Halleyn (Hulst), de BRESKENS - Het ziet er naar uit dat BKC Breskens het in de laatste wed strijden van de veldkorfbalcompetitie gaat redden. Na een seizoen waarin een aantal mindere prestaties de ploeg op de rand van degradatie brachten, werd zaterdag overtuigend van Zuidwes ters 2 gewonnen. De eindsprint van de Breskensploeg, al eerder goed voor behoud, doet het ook nu weer. Opmerkelijk daarbij was voor al dat de dames - in de afgelopen duels vaak onzichtbaar nu ineens wel konden vlammen. Bij rust hielden de beide teams elkaar nog in evenwicht (2-2). Toen Vera van de Broecke, Sonja Faro, Karin Hubregtse en Jacqueline Ooster ling in de slotfase de juiste nchting wel vonden, mocht Zuidwesters het verder vergeten. Via doelpunten van genoemd kwartet en twee goals van Huib van de Lijke kwam de 8-3 zege tot stand. In de laatste wedstrijd van het seizoen lijkt handhaving in de derde klasse A nog slechts een formaliteit. wmnaar van het. concours op Kloosterzande. Z-springen. Ludo Kielman op Patron (Klep- pertjes), Marie Paul Picavet op Peter Pan (Luctor et Emergoi. Carla Haak op Vera (Ha- rlngruiters) en Peter Klaasse op Sjoerd (Wal cheren). Bij de dressuur pony's zijn in de Z-klasse Mar- ja Kielman iBorutoi, Annelies Bax (King Brown) en Mariel Haak «Killy i groot favoriet In de M-dressuur wordt Ellen de Bliek iJoli Coeur) getipt. Coopertest Hulster atletiekvereniging HULST - De Hulster atletiekvereni ging hield voor de vierde keer haar jaar lijkse Coopertesten waarvoor zich heel wat Hulstenaren op het sportpark in Hulst lieten inschrijven, in leeftijden van 6 tot 58 jaar De gelopen afstanden varieerden van zo'n 1600 meter voor de alleijongste, met getrainde lopers tot meer dan 4000 meter voor wedstrijd-at leten. Voor alle deelnemers(sters) was er na afloop een diploma met daarop vermeld de gelopen afstand binnen de twaalf minuten. OOSTBURG - De West-Zeeuws- Vlaamse Automobielclub houdt zon dag 23 mei de jaarlijkse Rode Kruisrit. Het is dit jaar een rit die voor iedereen toegankelijk is omdat de deelname openstaat voor zowel auto's als fietsen. Inschrijven voor deze rit kan vanaf 12.30 uur in café 'De Vier Emmers' op de Markt te Oostburg. De start zal plaatsvinden op het par keerterrein bij Albert Heyn vanaf 13.301 uur. De lengte van de rit voor de fietsen' bedraagt 20 kilometer. Men kan zowel solo als per duo deelnemen. Voor auto's heeft de rit een lengte van 44 kilometer en ze dient te worden gereden met een gemiddelde snelheid van 20 kilometer per uur. Er wordt gereden in twee wed strijdklassen, A en B, die zullen meetel len voor het WZ A-Clubkampioenschap. Tevens is er een tourklassc voor begin ners en'of donateurs van het Rode Kruis. De opbrengst van de puzzel-orièntatie- rit komt geheel ten goede van het Rode Kruis. De organisatie berust namens de WZA in handen van de heren Andnes van Engelenburg, Joop Kolijn en Fred dy Tresonie. Familiecompetitie Onderwatersport Vereniging Breskens BRESKENS - De onlangs gehouden fa miliecompetitie van de Onderwater sport Vereniging Narwal uit Breskens in het zwembad de Veerhoek te Oost burg gaf de volgende uitslagen te zien: categorie heren 1 Jan Piet de Huilu. Aarden burg; 2 gedeelde plaats voor Hessel Bakker, Aardeburg en FTed Raydt, Sas van Gent. 3 Henk Faas. Terneuzen. Categorie dames: 1 Tanny de Hullu. Aardenburg. 2 Ilse van Ha- neghem, Aardenburg, 3 Diane de Kruyter, Aardenburg Categone junioren jongens 1 Stefan Heyboer, Aardenburg. 2 Jurgen Pley- te. Aardenburg, 3 Luc Corthals. Aardenburg. Categorie junioren meisjes: 1 NatasjavanHa- neghem, Aardenburg, 2 Manse du Chène, Aardenburg, 3 Rebecca van den Akker, Sas van Gent. Ludo Kielman is één van de kanshebbers bij het Z-springen voor pony's in het concours dat zaterdag in Zaamslag wordt gehouden. TERNEUZEN- Cees van de Velde in de A-poule en Piet van de Berge in de B- ploule hebben het derde bejaarden- toernooi in Terneuzen op hun naam ge schreven. Zaterdag ging in het dien stencentrum De Veste dit biljarttoer- nooi van Jaap Verhage over de eind streep. Met 24 finalisten, die zich in de voorron den van een winterlang toernooi had den geklasseerd voor de eindstrijd. In die voorwedstrijden was al naar een voorlopige plaatsing toegewerkt en ontmoeten de laagstgeklasseerden uit de twee groepen elkaar. Er werd vervol gens naar een climax gewerkt, met de nummers één van de beide poules in de strijd voor de toernooizege. In De Veste bleek dat een aantal bejaar den nog uitstekend de biljartkeu weet te hanteren. In de A-poule ontwikkelde zich een fraai duel tussen de heren Van de Velde en Kalfsvel, waarbij een groot aantal genodigden met bewondering keek naar het niveau dat de finalisten wisten te halen. Halverwege de partij moest een te gespannen Kalfsvel echter afhaken en mocht Gerard Timmers als invaller fungeren. Timmers deed wat hij kon om de titel alsnog voor Kalfsvel in de wacht te slepen. Tegen een sterk spelende Van de Velde, die over een ge weldig eindschot bleek te beschikken, was dat echter onbegonnen werk. Met 50-32 haalde Van de Velde de party en de titel naar zich toe. Het moyenne van 2,50 maakte nogal indruk by het dis- trictsbestuur van de Koninklyke Ne derlandse Biljartbond, dat door de aan wezigheid van voorzitter Cor Dirven, wedstrijdleider Paul Baart en bestuur der Theo Verlinde blijk gaf van zyn be langstelling. Op de andere tafel was Piet van de Ber gen van de Sasse Veteranen door mid del van een 14-11 overwinning op Geor ge Meert (De Veste) kampioen gewor den in de B-poule. Districtsvoorzitter Dor Dirven roemde bij de prijsuitreiking het voortreffelyke werk van de organisatie. Hij zag er een stuk biljartpromotie in, dat heel wat mensen voldoening had gegeven. Voor die inzet bracht hij dank aan de heren Verhage en Leenhouts. waarna ook Theo Tas en Theo Verlinde en de da- mes-arbiters In grid Toet en Loes Ver linde woorden van waardering kregen. Theo Tas en Theo Verlinde hadden in een demonstratie bandstoten en drie banden het intermezzo voor de finale- partyen erg verdienstelijk opgevuld. Vooral de staaltjes 'fantasie classique' van het biljartduo werden enthousiast ontvangen. een keu verloten. Dat kan ook leuk op brengen", wist Verhage, die echter wei gerde en ook daarvoor geen toestem ming gaf. „En toen moest Platjouw op eens werken", was Verhage veront waardigd. Het dlstrictsbestuur wilde de afwezigheid van Platjouw niet van een kanttekening voorzien. Onformeel viel echter te beluisteren, dat men niet di rect stond te juichen bij de late afceg- ging. Het was de enige dissonant in een overi gens uitstekend toernooi. Voorzitter L. Uylenbroek van de Stichting Welzyn voor Ouderen stelde het als 'een voor beeld voor de maatschappij'. „Als meerder mensen zich op zouden stellen als de organisatoren hier, zag het er in de samenleving heel wat beter uit", vond hij. De einduitslag van het derde toernooi zag er als volgt uit: A-poule: 1 C. van de Velde; 2 L. Kalfsvel; 3 J. Brugge; 4 J. Dey; 5 R Kalle; 6 L. de Kraken 7 A Vemlmmen: 8 R de Roo; 9 O. Krtekaert: 10 E. Cattolr. 11 M. Moes; 12 S Laurens B-poule: 1 P. van de Bergen; 2 G Meert; 3 J. Cordes; 4 P. van DUke. 5 W. Lensen; 6 L. de Regt; 7 L. Lauret; 8 K. Wlllemsen, 9 R. Ver mast; 10 G. Groeneschey; 11 R. Slben, 12 A Dekker. OOST AKKER (B> - Nu het fietscross- seizoen volop op gang gekomen is, krijgt het Zeeuws-Vlaamse peloton het wat moeilijker om in de wekelijkse Belgische wedstrijden met de bloemen aan de haal te gaan. In Oostakker, waar 284 deelnemers zich lieten in schrijven, waren er wel hoofdprijzen voor de 'vaste' winnaarsploeg: Jimmy Vermeire, Mark Micras, Jean Pierre Grandsaert en Erik Ploegaert. Na een proeftyd van enkele weken schaarde ook de 11-jarige Alexander de Meyer zich in dat rijtje en kwam ook Sylvia vam Beveren tot winst. Met een grote groep 'volgers' die daar erg dicht achter zit, valt te verwachten dat de Zeeuws-Vlamingen Binnen afzienbare tyd ook andere namen naar voren schuiven. In Oostakker werd de groep als volgt geklasseerd: JAARVERGUNNINGEN 7 jaar 1 Jimmy Vermeire Hoek, 9 jaar 4 Arjan de Mey Westdorpe, 10 jaar 1 Mark Mieras Axel. 3 Peter Vermeire Hoek. 8 Erwin Sartafi Sluiskil. 9 Mike Ploegaert Terneuzen, 11 As- win van Damme Zuiddorpe, 14 Aschwin van de Abeel Westdorpe. 11 jaar l Jean Pierre Grandsaert Hulst. 3Mllan van 3 Milan van der Veldt. 8 Michel Zaan Zulddorpe. 12jaarll Ad Lucasse Zuiddorpe, 13 jaar 3 Danny Brustle Hulst. 8 Mark Zaan Zuiddorpe. 10 Stanny Samljn Zuiddorpe, 14 jaar 4 Johnny Verberkmoes Axel, 6 Alex de Koning Axel, 15 jaar 4 Axel Schoot Axel, 6 Jean Marc Hen driks Axel DAGVERGUNNINGEN 10 jaar 7 Michel Valckx Zuiddorpe. 9 Remco de Boer Axel. 11 jaar 1 Alexander de Meyer Axel. 2 Jacco Sol Axel. 4 Johnny Dey Axel, 13 jaar 1 Erik Ploegaert Terneuzen, 2 Johnny de Jonge Terneuzen. MEISJES Cat. 7. 8 en 9 Jaar. 2 Monique Grandsaert Hulst, 10.11 en 12jaar5ColettaSol Axel. 13, 14 en 15 jaar 1 Sylvia van Beveren Sluiskil. Afzeggen Minder enthousiast was organisator Jaap Verhage over de houding van Theo Platjouw. Zeelands beste biljarter had maanden geleden toegezegd de de monstratie voor zyn rekening te zullen nemen. „Dinsdag belde hy af Werk zaamheden zouden hem verhinderen om te spelen", trok Jaap Verhage dat excuus in twyfeL „Een rotstreek", aldus Verhafe. die op het laaste nippertje een andere speler moest zoeken en Theo Verlinde bereid vond dat gedeelte voor zyn rekening te nemen. „Eerst lag Plat jouw te zeuren over centen. Toen we daar niet aan wilden beginnen, wilde hy SINT-JANSTEEN - Tijdens een geani meerde feestavond zijn zaterdag de prijzen uitgereikt van het nederlaag- toernooi dat de biljartvereniging De Steense Carambole het afgelopen win terseizoen heeft gehouden. In totaal waren in die organistie 27 verenigin gen in clublokaal De Bigodes te gast. Het toernooi was een onderdeel van de viering van het 25-jarig bestaan van de Steense vereniging. De beste prestatie van de bezoekende teams werd gele verd door Theo Platjouw van Ed Hore mans. De 'thuisclub' had in Frans van Eek zyn sterkste vertegenwoordiger. Wethouder Van de Voorde van de ge meente Hulst reikte in De Bigodes de ereprijzen uit. Eindstand nederlaag- toernooi 1 Ed Horemans. Axel; 2 Den Ouden Arend. Sint-Jansteen; 3 SBC Sluiskil; 4 KOT Sas van Gent. 5 OBV Oostburg. HULST - Het dameszaalvoetbalteam van 'Haulez' uit Hulst is zaterdag avond winnaar geworden van het eer ste 'Paul de Vliegere dameszaal voet baltoernooi' dat gespeeld werd in de sporthal 'Den Dullaert' in Hulst. De openingstreffer kwam op naam van Bernac(.ette van de Berg van het t«am van de familie Buysse. Het damesteam van Racing White uit Sas van Gent wist geen enkele keer de bal tussen de palen te krijgen. Het DAZteam uit Terneuzen nam in de finale een 1-0 voorsprong, maar in de slotfase wist Haulez op gely- ke hoogte te komen. Beide teams kre gen daarna nog enkele kansen, maar het bleef gelijk. Strafschoppen brach ten daarna de beslissing en in dat spe- londerdeel toonde Haulez zich het bes te team. Het team van De Kledingbok- ser stelde zyn derde plaats veilig door in het duel voor de derde en vierde plaats tegenstander Belle-Vue met 4-2 te ver slaan. Voor de vijfde en zesde plaats wonnen de dames van Paul de Vliegere met 2-0 van de familie Buysse. Het team van Klaus werd zevende door in het laatste duel met een treffer van me vrouw d'Olieslagers tegenstander Ra cing White met 1-0 te verslaan. Eindstand: 1 W. Haulez uit Hulst, 2 OAZ uit Terneuzen; 3 Kledingbokser uit Terneuzeni' Hulst. 4 Belle-Vue uit Hulst; 5 Paul de Vliegere uit Hulst6 familie Buysse uit Hulst; 7 Klaus uit Hulst; 8 Racing White uit Sas van Gent. Na afloop volgde in de foyer van de sporthal de prijsuitreiking. Als scheidsrech ters fungeerden de heren J Daalmljn en G. Leenknegt. De prijsuitreiking van het toernooi in Sintjansteen. Voorzitter Theo Verlinde tweede van links) van Ed Horemans ontvangt de hoofdprijs. LAMSWAARDE - De bridgeclub Lamswaarde speelde in het kader van een voorjaarscompetitie de laatste wedstrijd in zaal 'De Vier Jaargetij den' te Lamswaarde. Er werd gespeeld met een draaiende mitchell met der tien paren. De uitslag: 1 mevrouw Goossen-mevrouw Kuit; 2 de heer Van de Wielen-de heer De* Waal; 3 mevrouw Joossen-de heer Van Water schoot; 4 mevrouw Van Esbroeek-mevrouw Van de Wielen. 5 de heer en mevrouw De Kort. 6 de heer Rademakers-de heer Van Leeuwen, 7 de heer Van Kiuyssen-de heer Helzler; 8 de heer De Kerf-de heer Senarens; 9 mevrouw Van Hooteghem-de heer Glesen; 10 mevrouw Ktnt-mevrouw Heizier. PZC/sport DINSDAG 18 MEI 1982

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 31