Sluiskil wijst ook Goes terug Halsteren beter dan een klasse Vlissingen Voor Kees van der geen toernooien en Sluis WK... JONG AMBON NA 6-3 ZEGE OOK VOLGEND SEIZOEN DERDEKLASSER Clinge eindigt in het spoor van Ria PZC/sport autn adria VEERSE BOYS DEGRADEERT TEGEN DOSKO ER BRUUT UITGESCHOPT MAANDAG 17 MEI 1982 11 OeonbeUoiste uitblinker Piet Rokven isAbKatsin een rechtstreeks duel weer eens te snel af De spits van Halsteren braght de lente goal aan en scoorde zelf het tweede doelpunt. MIDDELBURG - In de laatste wed strijden werd Terneuzen het slechtof- fer in de derde klas D. Steen deed zijn sportieve plicht en won met 1-0 van Terneuzen. Omdat Jong Ambon met 6- 3 van Zierikzee won. is Terneuzen ge degradeerd. Breskens nam het zekere en won met 2-0 van RCS. BSC had nog in de proble men kunnen komen, want Divo deed ook niets cadeau en won met 1-0. Kam pioen Sluiskil won ook de laatste wed strijd: met 2-1 van Goes en Steenbergen won met 4-2 van Zeeland Sport. 22 12 8 2 32 46-20 22 10 8 4 28 38-28 22 9 9 4 27 2920 22 10 6 6 26 45-34 22 9 6 7 24 32-30 22 9 5 8 23 42-32 22 6 11 5 23 27-29 22 4 12 6 20 27-29 22 5 9 8 19 27-31 22 5 9 8 19 20-29 22 4 9 9 17 21-35 22 0 6 16 6 10-47 Sluiskil - Goes Het was merkbaar, dat de spanning was geweken voor de beide ploegenEr werd veel rustiger gespeeld, dan enkele we ken geleden in Goes. Scheidsrechter Uitterhoeve kende geen problemen en ondanks een vijftal invallers (nog steeds zijn Peter Zwart, Peter van der Hooft, Leo Koch. Paul van der Hooft en Jan de Block geblesseerd en na rust moest ook Paul van Kou teren met een liesblessure uitvallen) was Sluiskil net iets beter Niet overtuigend en achteraf mag best besteld worden, dat de geluk kigste ploeg heeft gewonnen Dat was dan de kampioen Sluiskil, die in een redelijke eerste helft via Ronald Bree- poel na twintig minuten op 1-0 kwam. Vijf minuten voor de rust knokte Goes zich via Hemmie van der Sluis naast de Zeeuws-Vlamingen: 1-1. Het bleef ook na rust een gelijkopgaand duel. Beide ploegen kregen weinig uit gespeelde kansen en een kwartier voor het einde kwam de overwinning toch bij Sluiskil, via Peter van Kouteren: 2-1. Vijf minuten na rust had Fred Franssen Kommer Verwijs maakte er daarna 4-1 geluk, dat een hard schot via een Steen- van en Jan Fliers stelde enkele minuten bergense rug in hetdoel verdween (3-1). later de eindstand op 4-2 vast. (ADVERTENTIE) lepimdLe, dmlvt: cbmm wesihavendijk 150 4463 AE goes 01100 20440 Steenbergen - Zeeland Sport VLISSINGEN - Eén minuut voor het einde kon Halsteren in de laatste wedstrijd tegen Vlissingen de emoties niet meer de baas. De treffer van Piet Rokven in het zicht van de finish was nog eens het duidelijke bewijs van de overmacht die de Brabanders hadden gedemonstreerd. Er was ook voordien niet de minste twijfel geweest over de afloop van het duel. Met een gedeelde winst zou Halsteren immers al zeker geweest zijn van de titel in de tweede klas. En de tegenstander van Vlissingen had gisteren geen enkele moeite om het kampioenschap veilig te stellen. Al vroeg In de wedstrijd scoorde Amo Scheepers (0-1) met een schitterende kopbal. Maar daarna had Vlissingen geen moment de indruk gewekt dat het Halsteren nog enigszins kon bedreigen. De Zeeuwen vielen wel aan, maar de overtuiging en de wilskracht ontbra ken. En toen Piet Rokven de Braban ders vlak voor tijd zelfs nog naar een 0-2 score schoot, kon het geweld losbar sten. Met ruim vijfhonderd supporters was Halsteren afgereisd naar het belangrij ke duel met Vlissingen. De bonte me nigte was na het laatste fluitsignaal niet meer te stoppen. Want terwijl Vlis singen ook dit jaar weer met een scha mele troostprijs genoegen moest ne men, was Halsteren er opnieuw in ge slaagd om de titel op te eisen. Vier jaar terug speelde deze Brabantse formatie nog in de vierde klas van de KNVB. In een snel tempo heeft Halsteren zich In middels opgewerkt naar een niveau dat de club nooit eerder bereikt had. Het was voor trainer Jos Haneveer de kroon op een succesvol seizoen. De 43- jarige oefenmeester uit Roosendaal had het zelf niet verwacht, want in zijn eerste jaar bij Halsteren had hij al vroeg ontslag gevraagd. „Ik vond dat het tus sen Halsteren en mij niet klikte", zei hij gisteren, voor de laatste wedstrijd te gen Vlissingen. „Zoiets voel je eigenlijk al vrij snel aan. omdat ik al lang genoeg meeloop in de trainerswereld. Maar merkwaardig genoeg Is het, nadat ik mijn vertrek had aangekondigd, steeds beter gegaan. We speelden toen een reeks van zeven wedstrijden waaruit we dertien punten haalden. En na de winst op Dosko kwamen we er plotseling erg goed voor te staan". Routiniers Vooral ook tegen Vlissingen bleek Hal steren over een geroutineerde ploeg te beschikken. In de voorhoede is Piet Rokven de absolute uitblinker die vrij wel altijd aanspeelbaar is. Hij maakte Ab Kats vaak tot een kansloze bewaker en werd beloond voor zijn werklust met de tweede goal van Halsteren. Maar ook In de verdediging heeft het Brabantse team een paar uitstekende spelers. De 27-Jaiige Ad van de Avert bijvoorbeeld, moeizaam, maar het is later goed gaan draalen. Toen was er pas de bereidheid om te knokken voor de winst. En we hadden op dat moment nog alle kans om Dosko nog in te halen". De Brabantse ploeg leed slechts één ne derlaag op eigen veld tegen Berkdijk. De 1-0 winst tegen Dosko en de 2-0 te gen Internos bleken echter later beslis send voor de titel. Voor het ingaan van de laatste ronde stond Halsteren met twee punten voorsprong op Internos en Dosko aan de leiding. En achteraf bleek het duel met Vlissingen nog slechts een formaliteit. De Walcherse opponent liet zich het spel dicteren en kwam maar zelden los uit de strakke greep die Halsteren op de wedstrijd had. In de middelste linie werd Vlissingen (met alleen Zutterman af en toe sterk aan de bal) zelfs volledig overspeeld door Van de Werf en Fran ken. Zij dwongen al vroeg het overwicht af, dat na 40 minuten met succes werd afgerond. Eerder had Arno Scheepers de onderkant van de lat al geraakt. Maar nog net voor de rust kopte de spits van Halsteren een voorzet van Rokven in (0-1). Pas na die Brabantse goal trok Vlissin gen even het initiatief naar zich toe. Omdat de opbouw (Zutterman) te veel DAMES VAN VEERE WINNEN DE BEKER MIDDELBURG - Dankzij de 3-2 over winning op eigen veld op het Goese GDVV is Veere winnaar van de Zeeuw se damesvoetbalbeker geworden. In Goes bleef het zaterdagmorgen op 0-0 steken en daarom is de 3-2 winst op eigen veld beslissend. Na het kam pioenschap dus nu ook de beker tijd vergde en de spitsen (Livramento en Moens) onzichtbaar waren, leverde dat geen kansen op. Eén keer was Vlis singen gevaarlijk, maar toen miste Re- né Moens voor open goal. Door die misser kon Halsteren de wed strijd moeiteloos uitspelen en zelfs nog bij vlagen brutaal in het offensief gaan. Het zou, nadat Vlissingen was uitge raasd. nog een tweede goal opleveren. En het was typerend voor de kracht van Halsteren, dat het in deze belangrijke wedstrijd zo koel overeind bleef De Brabanders speelden in Vlissingen met de klasse van de ware kampioen. Een gezapig duel. Steenbergen had de strijd al voor rust beslist. Na tien minu ten scoorde Ger de Jong 1-0 en John Dogger en Kommer Verwijs voerden die voorsprong regelmatig op tot 3-0. MIDDELBURG - De beslissingen zijn in de tweede klas allemaal gevallen. Halsteren is kampioen door de 2-0 winst in Vlissingen en Veerse Boys de gradeert ondanks de 2-2 bij Virtus, om dat Madese Boys met 2-1 won van Berkdijk. Internos - VOAB 3-1, Dosko - Middel burg 3-1, NOAD - Alliance 5-2. Halsteren 22 12 6 4 30 32-21 Internos 22 9 10 3 28 39-23 Dosko 22 11 6 5 28 31-20 NOAD 22 9 6 7 24 33-28 Virtus 22 8 6 8 22 30-23 Berkdijk 22 8 6 8 22 18-23 Vlissingen 22 7 7 8 21 24-22 Middelburg 22 8 5 9 21 30-37 Alliance 22 7 6 9 20 32-38 Madese Boys 22 6 6 10 18 25-35 Veerse Boys 22 5 7 10 17 27-35 VOAB 22 5 3 14 13 32-48 MIDDELBURG - Met een 3-1 overwin- na drie minuten kopte Henk Michels de ning in Westkapelle op Noormannen heeft Clinge de tweede plaats van de vierde klas H veilig gesteld. Dat ging achteraf gemakkelijk, want Koewacht verloor met 2-1 in Vogelwaarde. Ria sloot de competitie als een waardig kampioen af en won met 2-0 bij Patrij zen. Axel en HW zorgden nog voor een aantrekkelijke laatste wedstrijd. HW won met 3-2. Biervliet verloor thuis met 3-1 van Aardenburg en IJzendijke en Hontenisse besloten het seizoen met een 1-1. Ria W 22 14 5 3 33 54-21 22 11 8 3 30 32-23 22 10 6 6 26 34-21 Clinge Koewacht Vogelw. HW Axel IJzendijke Hontenisse Aardenburg Biervliet Patrijzen Noormannen 7 24 27-: 22 8 6 8 22 28-31 22 9 3 10 21 38-31 22 6 8 8 20 22-24 22 8 4 10 20 25-28 22 9 1 12 19 30-38 22 5 8 9 18 23-31 22 7 4 11 18 24-40 22 3 7 12 13 21-41 AXEL - HW - Beide ploegen hebben er een aantrekkelijk duel van gemaakt. Er stond niets meer op het spel. Axel en HW speelden aanvallend voetbal en al (door Peter Verhage BERGEN OP ZOOM - Voor Middel burgs laatste man Kees van der Sluis is zondagmiddag het seizoen geëindigd. Weliswaar besloot zijn team tegen kampioenskandidaat Dosko in Bergen op Zoom de competitie, maar het sei zoen had nog een aantal aantrekkelij ke partijen via toernooien en het WK (Walchers voetbalkampioenschap) voor de hoofdstedelijke 'libero' in pet to. Acht minuten voor rust werd de naar het Bergen op Zoomse strafschop gebied opgerukte Van der Sluis door een Dokos-verdediger zo hard en onbe suisd onderuit geschopt, dat de centra le verdediger krimpend van de pijn aan zijn linkerenkel de strijd moest staken. Met de enkel in 'ijsverpakking' moest Kees van der Sluis door twee medespelers naar de kleedkamer wor den gedragen. Het vertrek van Van der Sluis (hij werd vervangen door Eric Malcorps) was er indirect de oorzaak van, dat Middel burg vlak voor rust zijn 1-0 voorsprong kwijtraakte en tenslotte naar huis moest met een volslagen onverdiende 3-1 nederlaag. Dosko schoot daar overi gens niets mee op, want de grote con current Halsteren kon in Vlissingen de kampioensvlag hijsen. Van der Sluis was niet de enige gebles seerde in de Middelburgploeg. Het Zeeuwse team moest de strijd namelijk beginnen zonder doelman Ad Vermeu len (die vocht in de arm heeft) en ver vangen werd door de met veel enthou siasme maar weinig ervaring opereren de Peter Ingelse (die in het tweede en derde keepte en aan zijn eerste senio- repjaar bezig is). Evenmin waren van de partij Leon Kuijs (die zich vorige week tegen Internos verstapte, en spits Ger- rie Eijkenhout, die in het WK-duel te gen Nieuwland donderdag een midden voetsbeentje in zyn rechtervoet kneus de. Eerder was de spits een tijd uit de roulatie door een geblesseerd midden voetsbeentje links- Middelburg bleek goede vervangers te hebben en dicteerde tot het uitvallen van Van der Sluis de strijd. Dosko pro beerde via snelle counters tot sncces te komen, maar de Zeeuwen hielden de Brabanders goed in toom. Zelf wijd den de Middelburgers zich geconcen treerd aan de opbouw van de acties: het waren vaak uitstekende combina ties, er werd goed 'geroepen'. Het was dan ook volkomen verdiend, dat Mid delburg na 31 minuten op voorsprong kwam, toen de bal uit een door Wim Dekker opgezette actie door een goed doorzettende voorstopper Gijs Baan naar de actieve Johnny Tahapary ('een nieuwe Tahamata', riepen de suppor ters van Dosko...) verlengd werd en de BRESKENS - Breskens heeft zondagmiddag op sportpark Baersande op o vertui- dieiü twaalf jaar in heteerste team van 6ende w'Jze het behoud van het derde klasserschap veilig gesteld. RCS, dat de Hïlsteren speelt. De robuuste aanvoer- Punten zeker niet cadeau heeft gegeven, werd volkomen verdiend naar een 2-0 der heeft met Halsteren de fantastische nederlaag gespeeld, waarmee de Souburgers zelfs niet mochten mopperen, opmars meegemaakt Ik had het nooit Direkt na het begin signaal van scheidsrechter Jan Hutten trok Breskens het - - - initiatief naar zich toe. De Bressiaanders waren zich er terdege van bewust dat ze het spel zelf moesten maken en bouwden aan een offensief, dat tot een aantal kleine scoringskansen leidde. gedacht, dat we nog eens zo hoog zou den komen", glunderde hij na afloop In Vlissingen. Bijna het hele elftal van Halsteren is Zo schoot de zondag goed op dreef zijnde Henk Ottens in de 19e minuut, hard en opgebouwd uit eigen rangen. Jan Fran- laag in. maar zijn schuiver werd door Dijkhuizen bekwaam gestopt. Vier minuten ken (van Dosko) is de enige speler die later was het echter wel raak. Na goed voorbereidend werk van Robby de Munck van buitenaf komt. ,Jk zag het eerst he- op de rechtervleugel, scoorde Ottens met een droge knal in de korte hoek (1-0). lemaal niet zitten in deze ploeg", zei Gesteund door deze treffer domineerde Breskens verder de rest van de eerste helft trainer Jos Haneveer. „De start was Met goed voetbal werd RCS vrijwel constant op eigen helft gehouden. Breskens maakte goed gebruik van alle linies, bewoog goed en stoorde in de voorhoede. Hoewel de opbouw van achter uit aanvankelijk door een gebrek aan rust wat slordig verliep, kwam daar vooral onder impuls van De Munck (de onbe twiste uitblinker) en Pietersz een kentering in. De tweede helft was echter nog maar een paar minuten oud. toen RCS de beste kans op een tegentreffer kreeg. Invaller Eddy Wallaart schoot van vijf meter echter veel te zacht in, waardoor een Breskens-verdediger de bal van de lijn kon trappen. Daarna waren de beste mogelijkheden voor de formatie van de scheidende oefen- meester Van Avermaete. In de 13e minuut werd één van de vele kansen uit de tweede helft door Adrie Kodde verzilverd. Jimmy Pietersz ging op rechts goed door tot de achterlijn en legde de bal terug op het hoofd van de middenvelder, die schitterend inkopte (2-0). Met deze treffer viel de druk definitief van de schouders van de Breskens-équipe donkere spits de actie verzilverde: 0-1. Middelburg bleef ook na het vertrek van Van der Sluis de zaak naar zijn hand zetten, totdat scheidsrechter Van Es (die de veel te forse aanpak van Dos ko zeer coulant behandelde) de Berge- naren van een cadeautje voorzag. Drie minuten voor rust rolde de bal als bij toeval op de arm van de In het 16-meter- gebied staande middenvelder Tom Huiskens (hij merkte niet eens, dat de bal er aankwam...) waarop de arbiter gedecideerd naar de witte stip wees. Ondanks hevige protesten van de Zeeu wen mocht Schuurmans vanaf 11 meter raak schieten: 1-1. Middelburg benutte de rust om zijn rit me te hervinden en zette in de tweede helft (waarin Koos Kempe de voor rust ook al aangetikte linkerflankverdedi ger Nico Koster verving) Dosko op nieuw onder druk. Wim Dekker zag een "knal' in de 6e minuut op de lat uiteen spatten en Johnny Tahapary zag in de 18e minuut uit een werkelijk schitteren de aanval tussen Jan de Wilde en Johan le Conté betrokken waren, de bal net ober het Doskodoel scheren. Foutjes ln de Middelburgse acties zet ten in het laatste speldeel de verzwakte Zeeuwse defensie onder te grote druk. In de 24e minuut profiteerde daarvan eerst de Zeeuwse spits Hans Vaders (van Vosmeer gekomen) en in de slotfa se moest Middelburg nogmaals capitu leren bij een door Hagenaars benutte counter 3-1. Het was een bijzonder ge flatteerde zege voor Dosko, dat uit eer dere ontmoetingen dit seizoen met de Zeeuwse tweede klassers nog geen en kel punt greep (twee zeges voor Vlissin gen en een thuisoverwinning van Mid delburg) maar vooral van Middelburg de les kreeg, dat het beslist niet in de eerste klas thuishoort. stand naar 1-0. Paul Steijaert maakte er na 18 minuten 1-1 van. Dat bleef tot de rust ongewijzigd, maar na rust werden de kansen wel benut. HW deed dat be ter en won verdiend. Tien minuten na rust werd het 1-2 door Peter van Eeke- len. Clijman maakte er daarna 1-3 van. Axel miste te veel kansen en verder dan 2-3 dankzij Ambrosini, vijf minuten voor tijd. kwam de thuisclub niet. VOGELWAARDE - KOEWACHT - Een gehaverd Vogelwaarde heeft Koewacht op inzet geklopt. Tonnij Buijs maakte er weliswaar eerst 0-1 van, maar uit een vrije trap van Rini Adriaansen werd het nog voor rust 1-1. Vogelwaarde werd na rust sterker. De thuisclub deed er veel meer aan en de hardwerkende Eddie Lambert zorgde voor de verdiende 2-1 eindstand. BIERVLIET - AARDENBURG - Door de warmte kon Biervliet niet tot groot se daden geïnspireerd worden. Aarden burg werkte zich met speels gemak naar een 3-1 winst. De techniek gaf de doorslag en dat bleek al in de eerste helft, toen Ronald Buzeijn (strafschop) en Martin Quataert de stand al op 0-2 hadden gebracht. Raymond Ingels maakte er na rust wel 1-2 van, maar de zege kwam niet in gevaar. Dankzij Eric Goethals werd het nog 1-3. NOORMANNEN - CLINGE - Daaf Jon- gepier nam net als zijn ploeg afscheid. Noormannen van de vierde klas en Jon- gepier na zestien seizoenen van het eer ste elftal. Clinge knokte nog voor de tweede plaats. Noormannen speelde vrijuit en zo werd het een erg leuke wed strijd. Clinge begon erg goed, maar doelman Wim Huiszoon stond aanvan kelijk doelpunten in de weg. Vlak voor rust kopte Danny van Puijvelde de stand nog naar 0-1. Noormannen pakte het initatief na rust, maar vond toen Clinge-doelman Frits Haak op zijn weg. Debutant Adrie Simonse kon met een van richting veranderd schot de stand toch op 1-1 brengen, maar in de laatste minuten liep Clinge nog naar een gefiat teerde 1-3 score door Van Puijvelde en Fred Vercauteren. IJZENDIJKE - HONTENISSE - Een ge- lijkopgaande wedstrijd, die verdiend met 1-1 werd afgesloten. IJzendijke was voor rust beter en kwam toen ook door Boudewijn Corijn op 1-0. Hontenisse toonde na de hervatting de meeste in zet en kwam toen verdiend op 1-1 door Morcus. Vermeldenswaard is nog de hoofdwond van Hontenisse-aanvoerder Van Kerkhoven, die gehecht moest worden. Een juiste uitslag. PATRIJZEN - RIA - De Westdorpse kampioen won ook de laatste wedstrijd in de vierde klas verdiend. Het betere en vooral gevaarlijkste voetbal liet Ria zien en de Zeeuws-Vlamingen veroor loofden het zich zelfs om twee straf schoppen te missen. In de eerste helft vond Egbert Audenaerd tot tweemaal toe vanaf elf meter de Patrijzen-doel man Gerard van den Dries op zijn weg en in de boek. Toch scoorde hij ook nog 0-1. In de tweede helft verhongde Patrijzen al vast zijn ploeg. Ria bleef de betere ploeg en vier minuten voor tijd werd de eind stand door Audenaerd vastgesteld op 0-2. TERNEUZEN - Dit weekeinde ontvin gen de volgende Zeeuwse trainers het diploma oefenmeester 2, dat recht geeft op het trainen vn amateurverenigingen tot met ded derde klas. George de Block Temeuzen, Jan Kolljn Zaamslag, Jan Geelhoed Terneuzen, Erik Mercx Clinge, Edy de Witte Sint- Jansteen, Jan Pleunis Sint-Jansteen, Theo Moerland Sint-Annaland en Wim Geluk uit Bruinisse. MIDDELBURG - Toen kort na het einde van de wedstrijd Jong Ambon-Zierikzee bekend werd dat Steen met 1-0 van Terneuzen h*d gewonnen, gingen de handen van sommige Jong Ambon- spelers voorzichtig de lucht in. De degradatie was ontlopen. Het was echter het enige gebaar, waaruit viel op te maken dat de Middelburgse ploeg zich echt druk maakte om de degradatiepe rikelen. Want zowel vóór als tijdens de wedstrijd was Jong .Am- bon de rust zelve. Zelfs toen Zierikzee al vrij vlot op een 1-0 voorsprong kwam, was dat voor Jong Ambon nog geen reden tot paniek. Integendeel: uiterst kalm werd daarna het karwei ge blaard, 6-3. Natuurlijk trof Jong Ambon het zondag dat de tegenstander Zie rikzee was, Voor de Schouwse ploeg stond niets meer op het spel, omdat men zichzelf in een eerder stadium van de competitie al uitschakelde voor het kampioenschap. Het duel tegen Jong Am- bon werd als zuiver plichtmatig gezien. De enige opdracht, die trainer Bas de Zeeuw aan zijn spelers meegaf, was het vermijden vsn boekingen. Voor de rest mocht zijn ploeg frank en vrij voetbal len. Dat droeg er toe bij dat Jong Ambon weinig agressiviteit aan de dag hoefde te leggen om Zierikzee uiteindelijk te verslaan, al zag het er in de beginfase even donker uit voor de Middelburgers, toen Zierikzee al in de negende minuut een 1-0 voorsprong nam via Wim Overweel. Met opvallend gemak en via technische hoog standjes kwam Jong Ambon daarna terug en greep eindelijk weer eens een overwinning. Prestatiecurve De laatste zege dateerde van 22 maart tegen BSC (1-0). Afgezien van die ene overwinning had de prestatiecurve van de Middel burgse ploeg na de winterstop de vorm van een sterk dalende lijn. Tot zondag werden in de veertien wedstrijden na de winterstop slechts acht punten behaald (één overwinning en zes gelijke spe len). Opmerkelijk was ook dat Jong Ambon voor de winterstop nog in de race lag om de titel, maar na de winterpauze tn sneltein- vaart omlaag ging naar de degradatieplaatsen. Interim-coach- trainer Ron Telussa van Jong Ambon wijt de terugval voor een groot gedeelte aan de winterstop. „Die voetballoze maanden zijn voor ons funest geweest. Ook het wegvallen van Paul Telussa (een kaakblessure) is de oorzaak van de terugval. Paul Is een enorme organisator en beschikt over de nodige routine. Als zo iemand dan wegvalt, merk je dat". „En", zo vervolgt Telussa. „we hebben na de winterstop nogal wat pech gehad. De aanvalsopzet was vaak heel goed. maar bij de afwerking was het geluk niet aan onze zijde". Daar kwam nog bij dat Jong Ambon twee weken terug tegen Divo (1-11 een belangrijk punt moest inleveren, omdat de scheidsrech ter tien minuten te lang liet doorspelen. Ondanks de niet voor 100% gemotiveerde tegenstander bewees Jong Ambon zondag dat het nog thuishoort in de derde klas. Het zou eeuwig zonde zijn als een zo technische begaafde ploeg in de vierde klas zou moeten voetballen Doelpuntenmakers bij Jong Ambon waren Dick Manuhuwa (2x), Wim Sabander (2x). Bert Tuankotta en een eigen doelpunt van Han van de Sande. Bij Zierikzee scoorden Wim Overweel. Jan Leen Boot en Kees Ver- kaart. Kees Ver kaart! uiterst rechts j van Zierikzee wordt aangevallen door Bert Pentury tmidden) van Jong Ambon. Dick Manuhuwa (links) kijkt toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 11