Walcheren krijgt slechts 24 psychiatrische bedden Mijnendienst marine krijgt bij jubileum een koninklijk vaandel Gerestaureerde molen in Arnemuiden in gebruik Schade zwembad Hulst voorlopig geschat op 5 a 6000 gulden BESLISSING MINISTER: Politierechter Middelburg bestrafte rijders onder invloed Open dag in dertig molens LEIDSCHENDAM - Minister M. Gardeniers-Berendsen van volksgezondheid en milieuhygiëne vindt dat er in het nieuw te bouwen streekziekenhuis op Walcheren een psychiatrische afdeling moet komen met slechts 24 bedden. De bewindsvrouw wijst dan ook het verzoek van de stichting streekziekenhuis Walcheren - een psychiatrische afdeling met 40 bedden - van de hand. De afde ling moet naar de mening van de minister worden verwezenlijkt binnen de toegestane hoeveel heid van 420 bedden voor het te bouwen streekziekenhuis. Mevrouw Gardeniers volgt met haar eveneens 24 bedden als maximum aan gegeven. De minister erkent overigens wel dat er. mede gezien de geografische situatie van Zeeland, op Walcheren behoefte be staat aan een eigen psychiatrische voorziening in de vorm van een PAAZ. „Deze PAAZ kan worden gerea liseerd beslissing een advies van het college van gedeputeerde staten van Zeeland. Mede gelet op de totstandkoming van het nieuwe psychiatrische ziekenhuis Zeeland bij Kloetlnge, hadden gedepu teerde staten namelijk gepleit voor een psychiatrische afdeling algemeen zie kenhuis (PAAZ) op Walcheren met 24 bedden. In een onlangs door de provin ciale raad voor de volksgezondheid in Zeeland uitgebracht discussienota over de geestelijke gezondheidszorg, is Bevestiging vonnis geëist wegens mishandeling door belastingambtenaar DEN HAAG - De procureur-generaal bij het Haagse gerechtshof heeft beves tiging geëist van het vonnis van de po litierechter te Middelburg, waarbij de 57-jarige hoofd-assistent bij de belas tingen M. van B. uit 's Gravenland werd veroordeeld tot tweehonderd gulden boete, wegens mishandeling. Op 20 februari 1979 hield verdachte te Tholen de bestuurder van een auto aan voor controle ingevolge de Wegenbelas tingwet. Toen betrokken autobestuurder moei lijkheden maakte, riep verdachte de hulp in van de politie. De autobestuur der wilde wegrijden waarop verdachte het contactsleuteltje probeerde weg te nemen. Daarop gaf de autobestuurder de ambtenaar een duw. Toen zou de verdachte de man in diens lendenen hebben getrapt. Hierbij werd ook ver- dachtes bril vernield. De procureur-generaal was van oordeel dat dit optreden toch wel de perken te buiten gaat en ook aan een politieman niet zou zijn toegestaan bij diens optre den. De verdedigster wees op de moeilijkhe den waarmee de ambtenaren soms te kampen hebben. Het was niet de bedoe ling van verdachte de man pijn te doen, maar om het wegrijden te verhinderen. Arrest op 10 mei. gen er niet zijn, kunnen verslaafden nu eveneens worden opgenomen in alge mene psychiatrische ziekenhuizen. De minister: „In dit verband dient met betrekking tot hulpverlening aan vei-- in het te bouwen nieuwe streekzieken huis Walcheren te Vlissingen, welk streekziekenhuis de ziekenhuizen het Gasthuis te Middelburg en Bethesda- St. Joseph te Vlissingen zal vervangen", aldus de minister. Verslaafden Het bestuur van de stichting streekzie kenhuis Walcheren had om 40 bedden gevraagd, vanwege het feit dat er mo menteel nogal wat (school)verslaafden in de PAAZ worden geholpen. Voor dat argument is de minister, zo blijkt, niet gevoelig. Ze onderstreept dat het be leid er op gericht is om hulp aan ver slaafden in toenemende mate te doen verlenen in specifieke voorzieningen. Alleen als die specifieke voorzienin- Fiom Zeeland viert tweede lustrum met cabaretvoorstelling VLISSINGEN - De Fiom, stichting tot hulpverlening bij zwangerschap en al leenstaand ouderschap, bestaat bin nenkort in Zeeland 10 jaar. Om dat te vieren is een groep studentes van het jeugdwelzijn in Den Haag uitgenodigd die het cabaretprogramma 'Ik ben er ook nog' qaan opvoeren. Het program ma gaat over kind en echtscheiding, De cabaretgroep heeft het cabaret ge kozen als eindexamenwerkstuk. Tek sten en muziek schreven ze zelf. De Fiom brengt hetcabaretdinsdagll mei in 'Het Anker' in Vlissingen. De voor stelling begint om 20.00 uur. slaafden mogelijk eerst een hierop ge richte structuurvisie voor de provincie Zeeland te worden opgesteld, eventueel aangevuld met initiatieven die speci fiek zijn gericht op bedoelde hulpverle ning". Wanneer hierover duidelijkheid is, belooft de minister op één en ander terug te komen. Mevroue Gardeniers herinnert eraan dat de nieuwbouw van het streekzie kenhuis Walcheren, voor zover thans is te overzien, in 1988 mag beginnen. Op grond hiervan zal de minister aan de stichting streekziekenhuis Walcheren binnenkort berichten wanneer kan worden overgegaan tot het ontwikke len van een programma van eisen voor de psychiatrische afdeling, "welke een onderdeel zal vormen van het totaal plan voor het nieuw te bouwen streek ziekenhuis". Bijeenkomst werkgroep CNV in Middelburg MIDDELBURG - De regionale werk groep ontwikkelingssamenwerking van het CNV in Zeeland houdt maan dag 3 mei een bijeenkomst in gebouw De Schakel in Middelburg. Na afhandeling van enkele huishoude lijke zaken, zal voorzitter Arnold van Dam praten over het onderwerp 'Azië en de vakbweging', hetgeen hij doet aan de hand van een dia-serie. De bijeen komst begint om half acht. VAF betuigt b en w van Vlissingen dank voor medewerking VLISSINGEN - Voorzitter G. van Geel kerken van het Vlissings Aktiviteiten Fonds bood vrijdag tijdens een feeste lijke bijeenkomst ter gelegenheid van koninginnedag burgemeester drs Th. H. Westerhout van Vlissingen een te geltableau aan, voorstellende een ge zicht op de stad vanaf de Westerschel- de. Hiermee wilde het bestuur van het Fonds dank betuigen aan de gemeente Vlissingen voor de medewerking die het genoot bij de organisatie van de viering van de 375e geboortedag van Michiel de Ruyter. Ook de vier wethouders deelden in het dankbetoon en mochten ieder een in ei kenhouten omlijsting gevatte tegel in ontvangst nemen, waarop een karakte ristieke Vlissingse plek was afgebeeld. De heer Westerhout sprak in zijn dank woord bewondering uit voor het niveau en de stijl van de evenementen die het Vlissings Aktiviteiten Fonds telkens weer van de grond weet te krijgen. Daarbij noemde hij met name de De Ruyterherdenking, zoals die onlangs werd gehouden in de St. Jacobskerk. NA LEEGSTROMEN INSTRUCTIEBAD HULST - Volgens een eerste voorzich tige schatting bedraagt de schade in het zwembad 'De Driehoek' in Hulst, nadat een buis in het instructiebad brak en 120.000 liter water in de kelder stroomde, tussen de vijf- en zesduizend gulden. Dat heeft hoofd gemeentewer ken L Lambert van Hulst verklaard. De schade is inmiddels hersteld en met het vullen van het bad kon vrijdagmid dag worden begonnen. Vrijdagavond laat was het zwembad weer met water gevuld. Vandaag, zaterdag, kan het weer gebruikt worden. Alle activiteiten rond koninginnedag konden vrijdag in het bad overigens ge woon doorgaan. „Een meevaller", zo omschrijft de heer Lambert de schade. „Ik zag het maar donker in, toen ik don derdagavond naar het zwembad werd geroepen voor de lekkage". Donderdag nacht is de brandweer nog tot half twee bezig geweest de kelder watervrij te krijgen en het bad leeg te pompen. Dat gebeurde met een motorspuit en een turbinepomp. Toen de kelder vrijwel leeg was en er nog altijd water uit het zwembad stroomde, bleek dat de pomp meer water kon verwerken dan door het lek in de kelder stroomde. De brand weer is toen begonnen met het leegzui gen van het instructiebad zelf. De buis brak, zoals gemeld, donderdag avond tegen tien uur. Onmiddellijk ging het alarm. De brandweer was vrij snel ter plaatse doordat op dat moment oefeningen in de kazerne gaande waren en er brandweerlieden aanwezig waren. Met het alarm werden tegelijk alle elec- trische installaties in de kelder uitge schakeld. Aan de apparatuur ontstond geen schade, omdat deze op een beton nen voet is geplaatst en zo hoog kwan het waterpeil niet. Er kwam een laag water van rond de zeventig centimeter in te staan. Het weggepompte water liet de brandweer buiten weglopen en het werd zo afge voerd via de riolering. Schade aan het milieu kan volgens brandweercom mandant hierdoor niet ontstaan. Daar voor is volgens hem het chloorgehalte te laag: „Dat stelt niets voor". Ook voor de beplanting levert het gechloreerde water geen probleem op. Vacuum Volgens Lambert houdt de installateur die het watertechnische gedeelte voor het zwembad beeft gebouwd, het erop dat de breuk is ontstaan door een va cuum in de buis. Waardoor dat vacuum is ontstaan is nog onduidelijk. Een van de weinige mogelijkheden is dat het rooster in het instructiebad, waarach ter de zuigleiding van het circulatie systeem zit, geblokkeerd is geweest. Vast staat dat een in die leiding aange brachte klep wel degelijk goed heeft ge werkt. Deze stond gewoon open, zoals het hoort. Vanaf twee uur vrijdagmorgen tot on geveer drie uur is 's middags een mon teur met de reparatie bezig geweest. De schade bestaat hoofdzakelijk uit mate riaal- en reparatiekosten. De 120 kubie ke meter water en de verwarming daar van vergen hoogstens ruim zeshonderd gulden. In hoeverre de schade voor re kening van de eigenaar, de gemeente Hulst komt, is nog onbekend. Om voor garantie in aanmerking te komen, moet wel onomstotelijk kunnen worden vast gesteld dat een constructiefout de oor zaak van de breuk is geweest. ARNEMUIDEN - Het gemeentebestuur van Arnemuiden heeft de Nationale Molendag, die op zaterdag 8 mei sa menvalt met de landelijke fietsdag, aangegrepen om de molen in Arnemui den feestelijk te openen. Gedeputeerde A. L. van Geesbergen zal de geheel ge restaureerde molen 'Nooitgedacht' 's morgens om tien uur in gebruik stel len. Daarmee is de molen weer terugge bracht in de oude luister van vóór juni 1977, toen de 'Nooitgedacht' door onbe kende oorzaak tot op de grond toe af brandde. De restauratie heeft in totaal 380.000 gulden gekost. Al spoedig na de fatale brand, op 24 juni '77, kwam een molencomité van de grond dat erin slaagde om door middel van huis aan huis-collectes een flink be drag bijeen te garen. Samen met giften uithetbedrijfsleven kwam er op die ma nier ongeveer 42 mille binnen. Het rijk kwam met dertigduizend gulden over de brug en verschillende organisaties, zoals het comité Kinderpostzegels, het Prins Bernhardfonds en de ANWB de den eveneens een duit in het zakje. Deze in totaal tachtig mille werden aange vuld met de verzekeringspenningen (40 duizend gulden) en met een provinciale bijdrage van ruim zeventigduizend gul- den.Voor de gemeente Arnemuiden bleef het merendeel van 180.000 gulden over. Nadat monumentenzorg in juni '78 een jaarlijkse bijdrage in de afschrijvings kosten in het vooruitzicht had gesteld, verleende het Arnemuidse gemeente bestuur in juli '78 aan de molenbouwer Meedendorp uit het Drentse Zuidlaren opdracht een nieuwe molen te bouwen. Deze Drent wist een onderbouw uit Duitsland op de kop te tikken en zette er een Zeeuwse kap op. De molen vol doet nu weer aan de eisen van monu mentenzorg, maar de binnenwerk en de maalinrichting wijken daarvan af. Aan vankelijk overwoog het gemeentebe stuur overigens om maar helemaal van het binnengebeuren af te zien. Een showmolen, die alleen maar kan draai en maar niet kan malen, zou met zoveel hoeven te kosten, was het argument. Al gauw kwam men echter tot inkeer: Een molen die niet kan malen is geen 'echte molen' en zou door geen enkele mole naar worden gebruikt. De 'Nooitge dacht' kreeg dus zijn stenen en viel in de smaak bij de zoon van de vroegere mo lenaar in Arnemuiden: de heer Meulen- berg uit Serooskerke (W). Malen Deze heeft toegezegd dat hij de molen minstens één keer per maand zal laten draaien en zoveel vaker als voor het malen van het meel nodig zal zijn. De heer Meulenberg bezit, een meel ver werkend bedrijf in zijn woonplaats, waardoor de maalinrichting van de molen hem goed van pas kan komen. Na enige jaren van bouwen werd de mo len in september technisch opgeleverd. Met het oog op de naderende winter en in verband met het feit dat de molen berg er nog wat kaal bij stond, besloot het college van b en w de opening 'over de winter heen te tillen'. Op de Nationa le Boomplantdag, die 31 maart werd ge houden, plantte de lagere-schooljeugd een groot aantal boompjes rond de mo len, waarna de opknapbeurt van de 'Nooitgedacht' was voltooid. Burgemeester M. M. Markusse en ge meentesecretaris J. Kroon lieten dins dag weten dat de heer Van Geesbergen is benaderd om de opening te verrich ten, om dat zij deze wijze hun waarde ring willen uitspreken voor de rol van de provincie bij de restauratie van de molen. Bovendien is de heer Van Gees- MIDDELBURG - De 20-jarige Middel burger J. M. de W. had vorig jaar april met 1,72 promille alcohol in zijn bloed op de fiets door zijn woonplaats gere den. Hij liep tegen de lamp, doordat hij zonder licht fietste. Om het allemaal nog erger te maken had hij de bekeu rende agent een valse naam opgege ven. Voor het rijden onder invloed moet hij van de Middelburgse politie rechter mr G. H. Nomes 300 gulden boe te betalen en voor de valse naam 50 gulden. Op een zondagmiddag in april 1981 reed C. J. S. (34) uit Middelburg met een flin ke dosis alcohol op een geparkeerde au to total loss. Dat komt hem op 750 gul den boete te staan en hij raakt zijn rijbe wijs voor 9 maanden kwijt. Bovendien moet hij nog voor de schade van de ge dupeerde autobezitter opdraaien, voor zover de verzekering dat niet vergoedt. De 48-jarige Vlissinger W. R, G. moet zijn alcoholgebruik met 850 gulden boe te bekopen en moet ook zijn rijbewijs 9 maanden missen. Dat hij by zijn aan houding alleen een onleesbaar Engels rijbewijs kon tonen komt hem op nog eens 100 gulden te staan. J. L. van de S. uit Zierikzee (21) kwam er met een voorwaardelijke rijontzegging van 5 maanden voor het rijden onder invloed vanaf en een boete van 800 gul den Hij mag twee jaar lang geen nieuwe misstap van dit soort maken. J. J. G. (24) uit Oud-Vossmeer had met 6 pilsjes op autogereden. Omdat het de eerste keer was dat hij voor zoiets was gepakt, kwam hij er met een boete van 400 gulden af. De 21-jarige L, R. uit Bergen op Zoom was op 1 mei vorig jaar met een flinke portie alcohol in zijn lijf de sloot langs de Weg van St. Hilaire in Zierikzee inge reden. Dat kost hem 600 gulden boete en hy moet zijn rijbewijs voor 6 maan den inleveren. Hij houdtnog3 maanden ontzegging tegoed als hij binnen 2 jaar nog eens in de fout gaat. W. F. V. (28) uit Koewacht reed vorig jaar tijdens de kermis in zijn woon plaats met een gangetje van minstens 70 km per uur tussen de zondagse be zoekers door. Hij gaf toe gedronken te hebben maar weigerde de bloedproef. Omdat een rijontzegging voor hem on verbiddelijk ontslag betekent, wilde politierechter mr Nomes hem nog een kans geven: 6 maanden voorwaardelij ke ontzegging van de rijbevoegdheid met 2 jaar proeftijd en een boete van 1200 gulden. De eis was 6 maanden ont zegging en 800 gulden. De 21-jarige C. N. uit Assenede (Belgie) had in de vroege morgen van 25 april vorig jaar dronken op de rijksweg bij Terneuzen gereden. Hij werd gestraft met 9 maanden rijontzegging en 1000 gulden boete. De mijnenveger Hr Ms Abcoude uit de Dokkum-klasse. De ondiepwatermijnenveger Hr Ms Bussenmaker. FESTIVITEITEN ROND 75-JARIGE IN DEN HELDER VLISSINGEN - De mijnendienst van de Koninklijke Marine bestaat in mei vijfenzeventig jaar. Ter gelegenheid daarvan zijn er voor deze maand enke le activiteiten georganiseerd. Die acti viteiten (kranslegging, tentoonstel ling) spelen zich af in Den Helder. Daar ook zal koningin Beatrix vrijdag 14 mei een vaandel uitreiken aan de mij nendienst. Het besluit een vaandel toe te kennen ter gelegenheid van het jubi leum, is reeds in 1980 getekend door koningin Juliana. Om die reden is de letter J in het vaandel geborduurd. Verder verschijnt er een jubi leumboek en in september wordt een reünie ge houden. Ook dat gebeurt in Den Hel der. In Vlissingen blijven de festivitei ten beperkt tot het hijsen van de feest- vlag. In het kader van de viering van het vijf enzeventig-jarig bestaan wordt dins dagmorgen 4 mei om elf uur op de alge mene begraafplaats te Den Helder een krans gelegd bij het monument ter na gedachtenis van de dertig omgekomen bemanningsleden van de mijnenveger Hr. Ms. Willem van Ewijck. Zij waren de eerste mobilisatieslachtoffers van Ne derland. De Willem van Ewijck liep op 8 mei 1939 bij Terschelling op een mijn en verging. Tijdens de plechtigheid op 4 mei zullen tevens de gevallenen bij de mijnendienst in en na de tweede we reldoorlog herdacht worden. Naast het personeel van de mijnendienst (er zijn ongeveer 1150 man werkzaam) zullen acht overlevenden van de ramp met de Ewijck de herdenkingsbijeenkomst bij wonen. In het Marinemuseum in Den Helder wordt van vrijdag 7 mei tot vrijdag 18 juyi een tentoonstelling over de mijnen dienst gehouden. Op '2 september is er (ook al in Den Helder) een reünie voor oud-gedienden en het huidige perso neel. Mijnenleggers heeft de mijnendienst van de Nederlandse marine niet meer. Mijnenvegers en mijnenjagers wel. De mijnendienst beschikt over twee bases: Den Helder en Vlissingen. De hoofd taak van de mijnendienst is het mijnen- vrij houden van de scheepvaartroutes langs de Nederlandse kust en de toe gangen naar de Nederlandse zeeha vens. zodat de koopvaardij ook in een conflictsituatie door kan gaan met de aanvoer van voor Nederland en West- Europa noodzakelijke goederen. Om die taak te kunnen uitvoeren, beschikt de mijnendienst onder meer over een vloot van vijfendertig mijnenbestrij- dingsvaartuigen. Daarvan zijn er tien (tweehonderdvijftig bemanningsleden) in Vlissingen gestationeerd. Een deel van de vloot wordt vervangen door een nieuw type mijnenbestrij- dingsvaartuig, dat in samenwerking met Belgie en Frankrijk is ontworpen en dat geheel vervaardigd is van met glasvezel versterkt polyester. Het gaat daarbij om zestien ondiepwater-mij- nenvegers van de Alkmaarklas.se, De schepen worden gebouwd bij Van der Giessen - de Noord in Alblasserdam. In de jubileummaand zal het eerste schip van deze serie te water worden gela ten. Volgens de verwachtingen zal het nieuwbouwprogramma aan het eind van de tachtiger jaren afgerond zijn. Sinds 1965 zijn alle mijnenbestrydings- opleidingen geintegreerd met die van de Belgische zeemacht ln de mijnenbe- strijdingsschool te Oostende. De lei ding van de school berust afwisselend bij een Nederlandse of een Belgische of ficier. De mijnendienst heeft in Den Helder de beschikking over een duiktechnisch centrum, waar nieuwe apparatuur en toestellen voor het duikbedrijf op doel treffendheid worden beproefd. Daarbij wordt nauw samengewerkt met het duikmedisch centrum. Dat is een be drijfsgeneeskundig Instituut, Verder kent de mijnendienst twee duik en demonteergroepen, waarvan er een (bestaande uit vijf man) in Vlissingen is ondergebracht. Die groepen houden zich vooral bezig met het ruimen van explosieven uit de eerste en tweede we reldoorlog, Nu, ruim vijfendertig jaar na de beëindiging van de tweede wereld brand heeft de 'Zeeuwse' demonteer- groep er nog de handen aan vol. Het aantal meldingen van explosieven- vondsten neemt zelfs toe. In 1981 kwa men er bij de mijnendienst in Vlissin gen 292 meldingen binnen. In de eerste vier maanden van dit jaar waren dat er al 113. bergen als voorzitter van het recreatie schap Het Veerse Meer gaan onbeken de in Arnemuiden. De opening zal 's morgens om tien uur worden opgeluis terd door de muziekvereniging Arné's Genoegen'. MIDDELBURG - Ruim dertig Zeeuwse molenaars houden tij dens de Nationale Molendag, za terdag 8 mei, een open dag. De mo lens die toegankelijk zijn, onge veer de helft van het totale Zeeuw se molenbestand, zijn herkenbaar aan een rood-wit-blauwe vlag. De molens zijn van tien tot vijf uur geopend. De vereniging 'De Zeeuwse Molen' in Tholen houdt ter gelegenheid van de molendag een foto- en dia wedstrijd. Onderwerp hiervan is 'de Zeeuwse molen in de ruimste zin van het woord'. Volgens me vrouw N. van Leijen van de vereni ging houdt dat in dat ook foto's en dia's van bijvoorbeeld restauratie werken aan molens kunnen mee dingen in de wedstrijd. Deelnemers aan de wedstrijd dienen van te vo ren een voorwaardenformulier bij de vereniging aan te vragen. Tijdens de Nationale Molendag, die samenvalt met de landelijke fiets dag, zullen de volgende molens voor het publiek toegankelijk zijn: Walcheren: Weltevreden Domburg, molen Aag- tekerke, molen Biggekerke, De Noorman Westkapelle, Ons Genoe gen Middelburg, De Peere Oost- Souburg, Oranjemolen Vlissingen, Nooitgedacht Arnemuiden, De Le lie, Koudekerke. Noord-Beveland: De Onderneming Wissenkerke. Sint-Philipsland: De Hoop Sint-Philipsland. Schouwen-Duiveland: Graanhalm Haamstede, Het Hert Eikerzee, De Zwaan Middenschou- wen, molen Nieuwerkerk en molen Oosterland. Zuid-Beveland: De Hoop Wolphaartsdijk, molen Heinkenszand, De Korenhalm 's- Gravenpolder, De Koornbloem Goes, molen Kloe tinge, Aeolus We- meldinge. De Oude Molen Kruinin- gen, De Rozenboom Krabbendijke, De Witte Molen Rilland-Bath. Zeeuwsch-Vlaanderen: Nooitgedacht Cadzand, molen Sluis, molen Nieuwvliet, De Har monie Biervliet, Eben Haèzer Spui. Vogelzicht Kuitaart en de Stads- molen van Hulst, Tholen: De Hoop Tholen, Koorenbloem Scherpenisse, De J ager Oud-Vosse- meer en de Standaardmolen te Sint-Ann aland. Afscheid voorzitter J. Tramper van hout- en bouwbond afdeling Arnemuiden ARNEMUIDEN - Tijdens een werkver gadering van de hout- en bouwbond af deling Arnemuiden in het verenigings gebouw 'De Arne' in Arnemuiden werd afscheid genomen van voorzitter J. Tramper. Tramper heeft deze functie bijna dertig jaar vervuld maar stelde zijn plaats be schikbaar omdat hij niet langer in de bouw werkzaam is. Districtsbestuurder L Reygersberg bedankte de scheldend voorzitter voor zijn werk de afgelopen I jaren en bood Trampere namens het hoofdbestuur en de afdeling een Delfts- blauwbord en een geschenkbon aan. Tijdens de bestuursverkiezing werd het bestuurslid A. de Ridder herkozen. Als nieuw bestuurslid werd P. Kasse be- noemd. Verder werd meegedeeld dat de jaarfeestherdenking dit jaar op 29 okto ber wordt gehouden. De plannen om met gepensioneerde leden van de bond een bezoek te brengen aan de Ooster- scheldewerken werd eveneens bespro- j ken. Districtsbestuurder Reygersberg besprak verder de diverse uitkeringen. J De duur en de hoogte van de uitkering 1 kwamen daarbij aan de orde. PZC/provincie ZATERDAG 1 MEI 1982

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 6