Iraanse troepen ontketenen offensief tegen leger Irak Amerika kiest partij Afghanen vernielden toestellen op luchtmachtbasis bij Kaboel PZCfi Communistenleider Sicilië vermoord I PZC/. STRIJD OM OLIEHA VEN CHORRAMSHAR Westduits banenplan verworpen weer Koninklijke familie vierde koninginnedag GEVANGEN GENOMEN RUSSISCHE KAPITEIN SIDIELNIKO: ATERDAG 1 MEI 1982 binnen-buiten land TEHERAN/BEIROET (AFP, RTR, UPI) - Iraanse troepen hebben vrijdag in de oorlog met Irak een grote aanval uitgevoerd en proberen de zuidelijk gelegen stad Chorramshar, een belangrijke oliehaven, te heroveren. Volgens Iran hebben zijn troepen de rivier de Karoen overgestoken en inaderen deze liun doel. Irak ontkende dit, verklaarde dat het Iraanse offensief een mislukking was |en zei dat de vijandelijke troepen geheel zijn verslagen, jln de vroege ochtend zetten de Iraanse neerde aanval over land, in de lucht en 'troepen aan het zuidelijke deel van het jfront het offensief in met een gecombi- BONN (RTR) - De bondsraad, de 'eer ste kamer' van het Westduitse parle ment, heeft vrijdag het banenplan van deregering-Schmidt verworpen. De regeringspartijen SPD en FDP heb ben geen meerderheid in de bondsraad. !Ook binnen de links-liberale regerings coalitie bestaat overigens nog verschil van mening over de financiering van het banenplan, waarvoor 12,5 nuljard mark is uitgetrokken. Bondskanselier Helmut Schmidt beschouwt het banen plan als een hoeksteen van zijn econo misch herstelprogram, dat het aantal werklozen - nu 1,8 miljoen - moet terug dringen. De nieuwe minister van finan cien, Manfred Lahnstein, verklaarde in fle bondsraad dat de regering het plan nu zal voorleggen aan een parlementai re arbitragecommissie, waarin alle par ijen zijn vertegenwoordigd. Weersvooruitzichten voor zondag tot en met Woensdag. Koud weer en nu en dan buien. Middagtem- peratuur ongeveer tien graden. \Z mei pon Maan ZON EN MAAN op 0610 op 14.36 op 06.08 op 15.50 Hoog »'ater r.aterdag, 1 mi gissingen femeuzen tierlkzee ïansweert Vemeldlnge Creekrak lruinis.se tonrtag, 2 mei [lissingen rerneuzen lierlkzee lansweert vemeldinge fcreekrak Iruinlsse Haandag, 3 mi rlissingen rerneuzen tierikzee Hans weert vemeldinge beekrak Bruinisse 09.08 174 09.31 197 1020 139 10,04 210 10.37 163 10.37 195 11.09 167 uur cm 10.33 168 10.56 191 11.42 136 11.27 206 11,59 159 11.55 191 12.33 164 11.49 170 12.13 194 13.02 137 12.48 211 13.20 161 13.13 192 01.03 126 Laag water aterdag, 1 mei uur cm uur cm lissingen 02.58 200 15.33 158 'erneuzen 03.28 211 15.54 168 lerikzee 03.39 176 16.23 137 lansweert 03.48 229 16.12 186 /emeldinge 03.50 196 16.35 154 I reekrak 04.03 223 16.48 173 Iruinlsse 04.02 192 16.49 153 uur cm ondag, 2 mei lissingen 04.22 196 16.58 158 erneuzen 04.51 206 17.21 167 ierlkzee 05.00 175 17.44 136 lansweert 05.13 225 17.38 186 lemeldinge 05.14 193 17.57 152 Ireekrak 05.27 221 18.10 172 rulnisse 05.24 191 18.11 153 laandag. 3 mei uur cm lissingen 05.42 194 18.16 164 'erneuzen 06.12 205 18.39 175 lerikzee 06.17 173 19.00 139 lansweert 06.34 223 18.58 193 'emeldinge 06.36 190 19.14 156 Ireekrak 06.50 219 1927 177 iruinlsse 06 46 19! 19 30 157 op zee, zo meldde Radio Teheran. Het Iraanse leger zou delen van de strate gisch belangrijke weg tussen Chor ramshar en de provinciehoofdstad Ah- waz op de Irakezen hebben veroverd. Hiermee is een wig gedreven tussen de Iraakse troepen in het noorden en het westen van de provincie Choezestan, al dus Radio Teheran. In het offensief, dat de codenaam 'Heili ge Stad' heeft, is volgens Iran de verde diging van Irak langs het front vernie tigd. zijn vijf Iraakse vliegtuigen neer gehaald en 3.000 Irakezen gevangenee- Deltagebied Een depressie die boven Scandinavië is aangekomen, voert met westelijke win den koude en vochtige lucht aan. Uitge strekte wolkengebieden passeren nu in ten snel tempo ons land. Af en toe zal er ilit deze wolkenpakketten enige lichte \egen vallen. Vanmiddag zijn er echter Opklaringen, en na dit tijdstip zijn er af tn toe buien. Ook zondag voeren noor- telijk gelegen depressies koude en tochtige lucht aan. Voorlopig moet ben dus rekening houden met koud peer en af en toe buien Nautisch bericht Vind: west 5-7 Bft; zicht: matig, van- liddag goedtemperatuur kustwater a 9 graden; afwijking waterstanden: en geringe verhoging; maximale golf- oogte monding Scheldes: ongeveer en meter. onder 21.05 onder 04.37 onder 21.07 onder 05.00 nomen. Een Iraans legercommuniqué meldde dat 'islamitische strijders de vijand zware slagen toebrengen' en dat „zij oprukken in de richting van Chor ramshar om de laatste klap toe te bren gen aan Saddam" (Iraks president Sad dam Hoessein, red.). Volgens het com muniqué wordt er ten zuiden van Ah- waz zwaar gevochten Tegenspraak Irak daarentegen liet via zijn officiële persbureau weten dat het Iraanse of fensief werd afgeslagen en dat zijn strijdkrachten een tegenaanval voor- (Slot van pagina 1) Claus, Willem-Alexander. Friso en Conslantijn, zich niet verleiden tot deelname aan de spelen. Grote hilariteit ontstond wel bij de prinsen toen zij een plakkaat ontwaar den waarop „Leuk hoedje. HM" ge schreven stond. Hilariteit, maar dan bij de omstanders, ontstond er ook toen bleek dat de koninklijke familie over een afzetting heen moest stappen om een in de haven uitgevoerd piratenspel te kunnen bekijken. Het koninklijk gezin maakte de tocht langs de Noorderhaven sneller dan was gepland, ondanks het rekken van de tijd tijdens het bekijken van de (weini ge) spelen. Als gevolg daarvan bleef de koninklijke trein enige tjjd in Harlingen wachten, vanwaar naar het Groningse Haren werd gereden. Tijdens de treinrit naar Haren stonden op de tussenliggen de stations honderden mensen om het langs rijdende koninklijke gezin toe te juichen. Per auto ging het vervolgens van Haren naar Zuidlaren, waar de weg omzoomd was door met feestelijk oran- jestnkjes getooide lommeren. Bezem groepen uit de stad Groningen Zij richtten ook een open brief aan konin gin Beatrix en prins Claus waarin zij stelden dat. hoewel „niet ieder van ons een even groot voorstander is van de monarchie, wij onze waardering willen uitspreken voor de wijze waarop u m Amerika begrip hebt willen kweken voor de brede verontrusting in ons land over de wapenwedloop". In de open brief vragen de vredesgroepen het ko ninklijk paar ook in Nederland bij te dragen aan de bewustwording over de bewapening. In Zuidlaren waren de drie, in hun nat te blauwgrijze pakken kleumende, prinsen meer bereid deel te nemen aan de spelen. Zo sjouwden Friso en Con- stantijn elkaar rond in een kruiwagen en probeerde het voltallige trio samen met hun vader prins Claus de kunst van het hoepelen machtig te worden. Het bezoek aan Zuidlaren werd afge sloten met een korte rijtoer. Amsterdam In Amsterdam hebben ongeveer hon derd jongeren vrijdagmiddag vernie lingen aangericht aan trams en gebou wen. Zij waren afkomstig uit het cultu reel centrum Paradiso, waar de hele dag een manifestatie werd gehouden, aldus de politie, die zei niet te weten waartegen de jongeren precies protes teerden. In Zuidlaren waren zo'n 30.000 mensen uitgelopen om met het koninklijk ge zin koninginnedag te vieren. In het feestelijk opgetuigde dorp bezichtigde koningin Beatrix en haar familie een aantal oude ambachten zoals bezem binden (wat de drie zoons ieder een kleine bezem opleverde, die al door prins Claus en prins Friso als haarbor stel was uitgeprobeerd), karnen, dor sen en klompenmaken. Ook bij dit laat ste ambacht kregen de drie prinsen weer een geschenk in de vorm van drie paar klompen op maat, getooid met de Zuidlarense held Berend Botje. Tijdens het bezichtigen van een aantal spelen op de Brink in Zuidlaren werd koningin Beatrix telkens geschenken overhandigd. Zo kreeg zij ook een tas getooid met de tekst „Alle kernwapens de wereld uit", vol vredesartikelen zo- Maar de hoop dat een consensus be- bereiden. Volgens het persbureau zou den ten noorden van Ahwaz ruim 2.500 Iraniérs zijn omgekomen en vier Iraan se helikopters zijn neergeschoten. Langs dit deel van het front werden honderden lraniers gevangengeno men. aldus het persbureau Het innemen van Chorramshar was één van de belangrijkste overwinningen van Irak in de nu 19 maanden durende oorlog Ruim een maand geleden voer de Iran met succes een operatie uit in het westen van Choezestan, waarbij het ongeveer 2.000 vierkante kilometer her overde. Daarna is het vrij rustig ge weest aan het front Volgens militaire deskundigen is het een uiterst moeilijke opgave om Chor ramshar terug te winnen. Zij zeggen dat de Irakezen zich goed hebben ver schanst. De eens welvarende haven stad is vrijwel met de grond gelijkge maakt door maandenlange bombarde menten. In Amsterdam is donderdagavond de 28-jarige Duitser H P overleden op een politiebureau De man werd door de politie om elf uur 's avonds in zijn auto op het Bos en Lommerplein aange troffen. Hij verklaarde oververmoeid te zijn en werd overgebracht naar het po litiebureau waar hij een paar uur later overleed. OFFENSIEF TEGEN GUERRILLA'S IN EL SALVADOR SAN SALVADOR (UPII - Het Salvado- raanse leger heeft de afgelopen week in het noorden van het land een uitge breide aanval uitgevoerd tegen de guerrilleros. Volgens militaire bron nen is het ofTensief het grootste dat de regeringstroepen ooit in de nu drie jaar durende binnenlandse strijd heb ben ingezet. Uit de militaire bronnen werd verno men dat ongeveer 4000 soldaten deelna men aan de aanval in de buurt van de grens met Honduras. De radio van de verzetstrijders Vencemeros meldde dat de opstandelingen zware verhezen toe brachten aan de regeringstroepen Rechterlijke autoriteiten bevestigden vrijdag de moord op een fotograaf van een Salvadoraanse commissie voor de mensenrechten. De 26-jarige fotograaf werd woensdag dodelijk getroffen toen onbekende mannen zijn auto bescho ten. Hij was de vierde medewerker van een mensenrechtencommissie die de af gelopen twee jaar is vermoord BESTRIJDER MAFIA Van onze correspondent) ROME - Het communistische kamer lid en gewestelijk partijsecretaris van Sicilië, Pio la Torre (55), is vrijdag op klaarlichte dag doodgeschoten in het hartje van Palermo. La Torre had zijn hele leven gewijd aan de bestrijding van de georganiseerde misdaad op zijn eiland. De aanslag komt twee dagen voor de installatie van de houwdegen generaal Dalla Chiesa als prefect van Palermo, de hoofdstad van Sicilië. Toen La Torre vrijdagmorgen op weg was naar het communistische partijbu reau in Palermo, werd zijn auto in een stille zijstraat klemgereden door een overvalcommando, dat hem met tien tallen schoten uit machinegeweren ver moordde. Zijn chauffeur, die een revol ver trok en vier schoten afvuurde, werd eveneens doodgeschoten. Als jongeman van 19 jaar leidde La Torre de bezetting van landbouwgron den door enkele honderden straatarme boeren in de omgeving van Corleone, toen een van de belangrijkste zetels van de agrarische Mafia. Hij had er an derhalf jaar voor in de gevangenis ge zeten. Langzaam opklimmend in de partijhiërarchie werd hij in 1972 voor het eerst tot kamerlid verkozen. Als lid van de parlementaire anti-Ma- fia-commissie was hij verantwoordelijk voor het uiteindelijke minderheidsrap port, waarin de verbindingen tussen Mafia en christendemocratische politi ci werd aangeklaagd. In de afgelopen maanden stelde hij zich aan het hoofd van de Siciliaanse protestbeweging te gen de door de regering besloten opstel ling van kruisraketten op het militaire vliegveld van Comiso. Generaal Carlo Alberto dalla Chiesa, bekend om zijn meedogenloze strijd te gen de terroristen van de Rode Briga des en uit dien hoofde benoemd tot pre fect van Palermo, waar op het ogenblik een hevige Mafia-oorlog heerst, was juist die morgen in Rome op bezoek bij regeringsleider Giovanni Spadolini. Het lijdt geen twijfel, dat de aanslag in zijn standplaats Palermo bedoeld was als een typische Mafia-waarschuwing. (Slot van pagina 1) Argentinië en Engeland te helpen bij het vinden van een vreedzame oplos sing. aldus de bewindsman. Pym naar US' De Amerikaanse ommezwaai is in En geland met enthousiasme ontvangen. Minister van buitenlandse zaken Fran cis Pym zal dit weekeinde naar de Ver enigde Staten afreizen om er met Haig te praten. Hij wil er ook de Britse positie uitleggen aan de secretaris-generaal van de Verenigde Naties, de Peruaan Perez de Cuellar. Pym gaf vrijdagavond een verklaring uit, waarin hij zei de Amerikaanse stap te verwelkomen en er nu meer dan ooit zeker van te zijn dat gerechtigheid zal zegevieren Engeland zal niet nalaten te blijven zoeken naar een vreedzame regeling van het con flict, aldus de verklaring. De Argentijnse militaire junta onder leiding van generaal Leopoldo Galtieri De ontploffing van een mijn in het Noordierse Belleek heeft vrijdag het Ze- heeft niet gereageerd op de jongste Amerikaanse beslissing. De junta hult zich in een volstrekt stilzwijgen over de door Washington opgeschorte militaire steun aan Argentinië en over de harde economische en financiële maatregelen die de Verenigde Staten, Groot-Brit- tanniè, de Gemenebest- en EG-landen tegen Argentinië zullen nemen. Terugtrekking De Argentijnse minister van buiten landse zaken Costa Mendez heeft vrij dag in New York besprekingen ge voerd met de secretaris-generaal van de Verenigde Naties. De Argentijn zei na afloop van deze gesprekken dat zijn land nu bereid is de resolutie van de Veiligheidsraad over de Falklandcri- sis op te volgen. In die resolutie staat, dat vijandelijkheden moeten worden gestopt, dat de Argentijnse troepen zich van de ei landen moeten terugtrek ken, en dat over de toekomst van de Falkland-eilanden moet worden on derhandeld. Maar Costa Mendez voegde aan zijn ven gekost aan een Britse soldaat. Een. woorden toe dat voor Argentinië het tweede lid van de Britse militaire pa trouille werd gewond. Belleek ligt aan de. grens met de Ierse republiek VERENIGDE NATIES, NEW YORK (DPA/RTR) - Na acht jaar onderhande len is vrijdag de zeerecht-conferentie van de Verenigde Naties afgesloten met het aannemen van een internatio nale conventie waarin regels zijn vast gelegd voor het gebruik en de exploita tie van de zee en de zeebodem. als gebroken geweertjes. Het geschenk was afkomstig van leden van vredes- reikt zou kunnen worden over de con ventie is niet vervuld. De Verenigde Staten, Venezuela, Israël en Turkije stemden tegen. Voor de conventie stemden 130 landen: 17 landen onthiel den zich van stemming, waaronder West-Duitsland, België. Italië, Luxem burg, Nederland, Groot-Brittanruë. de Sowjet-Unie, de DDR en andere Oost- europese staten. De geïndustrialiseerde landen menen dat de conventie te weimg ruimte laat voor het particuliere bedrijfsleven, en teveel bevoegdheden concentreert bij de internationale autoriteit voor de zee bodem, die alle mijnbouw-activiteit zal reguleren. De conventie bevat onder meer be- plaingen over de ontginning van de zee bodem. de instelling van territoriale wateren van 12 zeemijlen uit de kust en een exclusieve economische zone van 200 zeemijlen voor kuststaten, met het recht van doorgang voor andere landen door de territoriale wateren en smalle zeestraten. vraagstuk van de soevereiniteit niet on derhandelbaar blijft. Daarmee blijft het kernvraagstuk in dit geschil overeind, ondanks de verzekering van Costa Mendez, dat voor het overige over alles kan worden gepraat. Engeland heeft vrijdagavond nog geen officiële reactie gegeven op de uitspraken van Costa Mendez, die men eerst verder wil bestu deren. Minister Pym zei dat de uitspra ken van de Argentijn verdere ophelde ring behoeven. De Argentijnse regering heeft vrijdag om redenen van staatsveiligheid de pers onder censuur gesteld. De militai ren schrijven niet voor wat er wel of niet over de Falkland-crisis gezegd of ge schreven mag worden. De junta schuift hierbij de verantwoordelijkheid van de censuur af op de binnen- en buitenland se journalisten, die volgens de autori teiten naar eigen eer en geweten moe- 21.42 142 22.06 168 22 44 105 2239 180 2308 125 23.08 150 23.38 128 23.05 139 23.29 165 00.03 104 00.04 179 00.33 124 00.30 149 Een Afghaanse opstandelingen groep heeft onlangs een aantal journalisten meegenomen naar een gucrillabasis binnen Afgha nistan. De journalisten werden in de gelegenheid gesteld te spreken met twee gevangen genomen Rus sische militairen die in het kamp werden vastgehouden. Hier het verslag van de ontmoeting. ALLAH JIRGA (AP) - Een Russische officier die vorige maand door Af ghaanse opstandelingen gevangen werd genomen zei dat een belangrijke Russische luchtmachtbasis even ten noorden van de hoofdstad Kaboel, een aantal vliegtuigen heeft verloren in verrassingsaanvallen door Afghaanse guerrillas. „De basis is drie keer aangevallen, ie dere keer met raketwerpers", zei kapi tein Alexander Petrovitch Sidielniko, een van de vijf Russische soldaten die door de opstandelingen in Allah Jirga worden vastgehouden. Allah Jirga is een door de rebellen veroverde Af ghaanse legerpost, een kleine 20 kilo meter ten westen van de Pakistaanse grens. „Tot nu toe zijn 25 mig-jagers en 13 heli copters vernietigd", zei Sidielniko. die werd geïnterviewd in aanwezigheid van gewapende bewakers en die sprak met behulp van door de rebellen geleverde tolken. Hij zei dat hij sinds november 1980 in Afghanistan was. Sidielniko. afkomstig uit de Oekraine. zei dat zyn eenheid van 80 man en 25 tanks deel uitmaakte van een veilig heidsbrigade op de luchtmachtbasis Bagram, de grootste Russische lucht machtbasis in Afghanistan, ongeveer 50 kilometer ten noorden van Kaboel. De gevangene zei dat zijn eenheid er nooit op uit was gestuurd om te vech ten. Hij zei echter wel dat hij Afghaanse vrouwen en kinderen had zien doden bij bombardementen van dorpen en bij huiszoekingen. „Daarvoor zijn we hier niet gekomen", zei hij via zijn Afghaan se tolken. „Ik heb het met eigen ogen gezien: Russische troepen die onschul dige mensen doodden, de sloten van huizen forceerden en ze plunderden om souvermrs naar huis te kunnen sturen". Het werd niet duidelijk of de Rus zijn uitspraken onder druk deed. Hij en een andere Russische gevangene. Kissilov Verli Yurkevitch waren tijdens het ge sprek zichtbaar nerveus. Hun antwoor den werden uit het Russisch in het Dar- fi, een Afghaans dialect van het Farsl, vertaald en daarna in het Engels. Chemische wapens De 19-jarige soldaat Yurkevitch zei niet op de hoogte te zijn van mogelijk ge bruik van chemische wapens door Rus sische soldaten. Zonder verder uit te wijden zei hij dat als dergelijke wapens werden gebruikt, die in handen zouden zijn van een 'bijzondere' brigade. Sidiel niko, een van de vijf gevangenen die in Allah Jirga door de Gulbiddin Hekme- tyar fractie van de fundamentalistische Hezbi Islami (Islamitische partij) wor den vastgehouden, zei dat hem in de Sovjet-Unie was verteld dat hij niet al leen tegen Afghaanse opstandelingen zou moeten vechten, maar ook tegen Amerikanen, Chinezen, Britten, Pakis- tanen en Egyptenaren. „Dat werd ons verteld voor we uit Rus land vertrokken", vertelde hij een groep Westerse. Chinese en Iraanse journalisten m de versterkte basis in de Afghaanse provincie Zaboel. Sidielniko zei dat hij toen hij op 15 maart gevan gen werd genomen niet anders ver wachtte dan te worden geexecuteerd Yurkevitch, die een maand eerder in hetzelfde gebied gevangen werd geno men. zei daar ook bang voor te zijn ge weest. „Er was ons verteld dat we zouden wor den onthoofd als we gevangen werden genomen", zei Yurkevitch. ..Maar we worden goed behandeld We krijgen goed voedsel te eten. Ik denk niet dat ze ons zullen doden. Eens hoop ik naar huis te kunnen terugkeren" Basiscommandant Zaffaruddin Kban zei dat er over het lot van de gevange nen nog niet was beslist. Hij zei dat er met het Internationale Rode Kruis zal ALLAH JIRGA - Soldaat Yurkevitch rlinks i en kapitein Sidielniko. ticee door Afghaanse guerillastrijders gevangen genomen Russen, tijdens een gesprek met journalisten. ten berichten zonder dat de staatsvei ligheid van Argentinië in gevaar wordt gebracht Journalisten, die naar de me ning van de militaire junta onjuiste of gevaarlijke informatie over de Falk land-crisis verstrekken, zullen worden vervolgd. Berichten van buitenlandse persbureaus mogen niet door kranten, radio of televisie verspreid worden Blokkades Inmiddels is vrijdagmiddag de totale blokkade die Engeland rond de Falk- landeilanden heeft afgekondigd, van kracht geworden. Die blokkade houdt in, dat geen schip en geen vliegtuig zich in een zone van 200 zeemijlen rond de eilanden mag bevinden. Argentinië op zijn beurt kondigde donderdag nacht een soortgelijke blokkade af. Er is wel een subtiel verschil in de ma nier waarop beide partijen hun blokka des hebben afgekondigd. Argentinië heeft verklaard alleen Engelse schepen en vliegtuigen aan te zullen vallen; Lon den heeft aangekondigd alle schepen en vliegtuigen in de zone aan te vallen, dus ook de Russische marineschepen die hun posities hebben ingenomen in de Argentijnse vloot. Op de Falkland-Eilanden staan tien duizend Argentijnse militairen paraat om een Engelse aanval af te slaan. In Zuid-Argentinië is de luchtmacht, aan gevuld met meer dan honderdduizend militairen, gereed om in te grijpen. Vrijdagavond laat waren geen inci denten als gevolg van het van kracht worden van de blokkade gemeld. worden onderhandeld over een moge lijke uitwisseling van gevangenen. Als die besprekingen niets opleveren, zo zei hij, dan zullen de gevangenen vol gens de Islamitische wet worden be recht en hoogst waarschijnlijk worden doodgeschoten. Directie: K. Scherphuis. W. F de Pagter en F van de Velde Hoofdredactie M P Dieleman en C. van der Maas. BUREAUS: Vlissingen Walstraat 56-60.4381 EG Vlissingen. tel. (01184) 15144 Middelburg: Markt 51. 4331 IK Middelburg. tel. (01180) 27651 Goes. Grote Markt 2. 4461 AJ Goes. tel. (01100) 16140 Temeuzen Nieuwsuaat 22. 4531 CW Terneuzep. tel. (01150) 94457 Hulst: Steenstraat 6. 4561 AS Hulst, tel. (01140) 14058 In de avonduren is de centrale redac tie bezet van zondag t/m vrijdag van af 19 00 uur (01184) 15144 Klachten bezorging Plaatseli|ke kantoren, maandag Mm vri|dag van 08.00-17 00 uur s Zaterdags van 09.00 tot 11 30 uur Telefoonnummers buiten kantooruren: Expeditie: (01184) 63533 Advertentie-afdeling. (01186) 1584 's-Zaierdags (01184) 15144 van 09.00-11.30 uur. Redactie (01184)14796 Overlijdens advertenties maandag- t/m vrijdagavond van 20 30 lol 22 00 uur (01184) 15144 Zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Abonnementsprijzen per kwartaal 57,30; franco per post 68.-. per maand 19,55. losse nummers 0,80 (alle bedragen in clusief 4 pet. btw.l. Postrek nr.: 3754316. t.n.v PZC ah.rek. Middelburg. Advertentietarieven 117 cent per mm; minimumprijs per advertentie 17,55; ingezonden mededelingen 2 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 4.25 meer. Volledige tarieven met contractprij zen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro: 35 93 00. Uitgeverij Provincia le Zeeuwse Courant B.V. Middel burg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 3