Landschap tussen Goes Kattendijke op de schop Tholenaren kunnen ook naar deFloriade! Directe televisie-uitzending van Walcherse ziekenomroep Jati WfSSEL BEVELANDEN WISSEL SCHOUWEN BURGEMEESTER VLISSINGEN EREGAST 0% Y Den Hengst Zierikzee winnaar Saint-Quentin Van de Vrede Krabbendijke winnaar van Saint-Quentin Dan naar autorijschool Poortvliet autobedrijf WS& w. j. mte\êgèJ ZATERDAG 1 MEI 1982 PZC/ streek Kleurwedstrijd Hulst promotion HULST - Meer dan vijfhonderd kinde ren van alle basisscholen uit de ge meente Hulst hebben deelgenomen aan een kleurwedstrijd die was uitge schreven door Hulst Promotion in het kader van het Oranje-weekend. Een ju ry. onder het voorzitterschap van Ron- ny d'Hondt van Hulst Promotion, heeft daaruit de beste 35 tekeningen gekozen die de komende week in de etalages van de winkels in Hulst worden ten toongesteld. Voor de winnaars van de tekenwedstrijd volgt een uitstapje naar het jeugdtheater in Antwerpen. De winnaars zijn. Sint-Willibrordusschool: Angela Elzas, Wai yee to. Anne-Marie. Davy de Koek. Wllbert Boênne. Mireille de Vriend. Idotelijne Duerinek. Yin Nugcheung. Moer- schanssehool: Conny Maasmans. Jeroen Schuts. Dick van de Waart. Mario de Keivs- maeker. Joyce Boussen. Charlotte Stolte, Murièlle Reunis. Nadia Blommaert. Joyce Raats, Wendy de Bakker. Petra Weemaas en Wendy Smits. Nobelhorstschool: Jollen Pol let, Mitella van Eetvelt, Angelo Urgent. Mi chelle Brugeja, Annemiek van Cauteren, Dennis van Veenendaal, Christine van Gles- sen, Marsha Verhulst, Eddy Rentmeester en Marcia Visser. De winnaars van de school 'De Ark' worden volgende week bekend ge maakt. Ouderavond van Speelzaal Zaamslag ZAAMSLAG - De Stichting peuter speelzaal 'T Overstapje in Zaamslag houdt donderdag 6 mei een ouder avond. De ouders krijgen informatie over het beleid in het voorbije jaar en daarna geven twee dames van de ver eniging 'Kind en Ziekenhuis' een lezing over de behandeling van jonge patiën ten in de Ziekenhuizen. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. KATTENDIJKE - Het historisch ge groeide landschap tussen Goes en Kat tendijke wordt ingrijpend op de schop genomen. Dat gebeurt in het kader van de ruilverkaveling 'Kapelle-Wemel- dinge'. De grillige lijnen van waterlo pen, wegen en kavels verdwijnen, hoogteverschillen worden afgevlakt en (drink)putten met erg waardevolle flora en fauna verdwijnen. De natuur wetenschappelijke en cultuurhistori sche belangen moeten noodgedwon gen plaats maken voor de rechte lij nen, die door de ambtenaren van de Zeeuwse landinrichtingsdienst ge trokken worden. Onlangs passeerde het jongste boek van de ruilverkaveling (waarover al zo'n tien jaar geleden gestemd werd) het college van gedeputeerde staten van Zeeland. Er waren tegen de uitvoe ring van het werk geen overwegende be zwaren. Wel stelden gedeputeerde sta ten met nadruk vast dat de werkzaam heden waarvoor een nadere vergunning vereist ls. pas mogen worden aangevat als goedkeuring verleend is. In dit ver band moet onder meer met het rooien van landschappelijk fraaie bomen langs de Kattendfjksedijk gewacht worden, tot een kap vergunning is afge geven. Ook zijn er vergunningen nodig op grond van de gemeentelijke bouw verordening. Het bestek waarover gedeputeerde sta ten zich bogen nummer 14), geeft onder meer aan: het rooien van bijna 700 me ter struikbeplanting; het kappen van bijna 200 fruitbomen; het neerhalen van 250 strekkende meters windscher men. Er zullen 11 putten worden ge dempt. Voorts verdwijnen er duikers en bruggen (er komen trouwens ook nieu we voor terug) en worden bestaande we- G. Vandale wint hengelwedstrijd ZHV De Wielingen CADZAND - G. Vandale heeft - met een gewicht aan vissen van 484 gram - de derde hengelwedstrijd van de zee- hengelvereniging 'De Wielingen' in Cadzand gewonnen. Er waren 49 deel nemers van wie er 32 succes hadden. De verdere uitslag is: 2 mevrouw Van Houte 436 gram. 3 Iz. Dierkx 418 gram, 4 A. Vasseur, 406 gram. 5 Iz. Bertou 386 gram, de stand in het klassement: 1 Iz. Dierkx 295 punten. 2 J. v. d. Broeke. 282 punten. 3 Fr. de Rue, 280 punten. 4 C. Riemens 272 punten, 5 N. Bogers 270 punten. gen verwijderd. Er komen in het gebied tussen Goes en Kattendijke twee nieu we. kaarsrechte, wegen terug en enkele fietspaden. Het bestek voorziet ook in het afgraven van hoger gelegen gron den en het ophogen van lagere gebie den. Volkszangavond in Terneuzens Zuidlandtheater TERNEUZEN - Ruim 300 belangstel lenden woonden donderdagavond de, zo langzamerhand traditionele, volks zangavond in het Zuidlandtheater in Terneuzen bij. De zangavond wordt jaarlijks de avond voor koninginnedag gehouden en is een initiatief van de Stichting Evenemen tencommissie. De muzikale leiding was andermaal in handen van Janneke Ve ling. Aan de zangavond werd meege werkt door het bejaardenkoor, 'De Lof- stem', 'Shaloom', het kinderkoor Zaam slag, het koperkwartet en de Bejaar dendansgroep. Als solist trad Ad Meeuwsen op. VLISSINGEN - De ziekenomroep RA- WA (Radio Walcheren) heeft vrijdag middag voor het eerst een directe tele visie-uitzending verzorgd vanuit de polikliniek van het Vlissingse Bethes- da-St. Josephziekenhuis Dat gebeurde ter gelegenheid van Koninginnedag. Het programma duurde van 15.00 tot 17.00 uur en werd gecombineerd met radio-uitzendingen, die ook in het Gasthuis in Middelburg waren te be luisteren. Het is de bedoeling van de RAWA om in de toekomst maandelijks een video-programma uit te zenden. Uit financiële overwegingen moet dat voorlopig nog in zwart-wit, maar men wil later ook in kleur uitzenden. Het programma dat op verschillende plaatsen in het ziekenhuis was te vol gen, gaf ondermeer informatie over fes tiviteiten die nog in Vlissingen worden gehouden, maar bood ook muziek, zo als van het Vlissingse trio Har. Ere-gast was burgemeester drs Th. J. Wester hout van Vlissingen. Interviewer Alex Dronkers vroeg hem naar de plannen van de gemeente, na de vernieuwing van de Vlissingse boulevards. Ook wil de hij de mening van de burgemeester weten over het nieuwe uiterlijk van de boulevard. .,De boulevard wordt met de dag mooier en krijgt een heel nieuw ge zicht. Ik heb alleen nog maar positieve reacties gehoord over de wijze, waarop de boulevard in de toekomst er uit komt te zien", aldus burgemeester Wes terhout. Hij sprak verder de hoop uit, dat aansluitend op de boulevardwer- ken als volgend project de vernieuwing van de Koopmans- en Vissershaven kan worden aangepakt, met inbegrip van een verbouwing van het arsenaal voor verschillende activiteiten. Secre taris C. W. Louwerse van het Vlissings Activiteiten Fonds vertelde in hetzelf de vraaggesprek, welke festiviteiten dit jaar nog worden gehouden in het kader van de herdenking van de geboortedag van Michiel de Ruyter, 375 jaar geleden, zoals een vlootschouw en maritieme ex positie, met ondermeer een éénman- storpedoboot, die wordt geplaatst voor het gebouw van het Maritiem Instituut De Ruyter aan de boulevard. Dronkers interviewde tijdens deze uit zending ook de heer W. Jansen van de Recreatieraad Vlissingen, de secretaris van de Showband Juliana uit Middel burg en trainer Cas Huibregtse van de voetbalvereniging 'De Meeuwen'. Het televisieprogramma werd gepresen teerd door John Cevaal en Addie Velt- Vrijwilligers Een beeld van de tv-opnamen van de Rawa in het B et hesdal Sinl-Joseph-zie kenhuis. Alex Dronkers ll) interviewt de heer W. Jansen van de recreatie- raad. Jeugd-EHBO'ers uit Sint-Jansteen in de prijzen in Gemert SINT-JANSTEEN - Negen jeugdploe- gen van de EHBO in Sint-Jansleen de den mee aan de landelijke wedstrijd in Gemert. en wonnen 7 eerste prijzen en twee 2de prijzen. Er werd gewerkt op A-niveau. De jeugd werd opgeleid door: de senioren behaalden een eerste en een tweede prijs. Winkeliers Oostburg houden forumavond OOSTBURG - De winkeliersvereni ging Oostburg houdt maandagavond in 'De Eenhoorn' in Oostburg een fo rumavond. Daarvoor zijn vertegen woordigers van de PvdA, CDA, WD, D'66 en de lijst Dorpsbelangen en Toe risme uitgenodigd. De discussie wordt geleid door het tweede-kamerlid voor de WD, drs. D. Dees. Er zal worden gesproken over ac tuele politieke zaken, die raakvlakken vertonen met het midden- en kleinbe drijf. De forumavond begint om 20.00 uur. Bridge Lamswaarde LAMSWAARDE - De bridgeclub Lamswaarde speelde in het kader van een voorjaarscompetitie de dertiende wedstrijd in zaal 'De Vier Jaargetijden' in Lamswaarde. Er werd gespeeld met een howell twaalf met elf paren. De uitslag: 1 Mevrouw Biesbroeck-de heer Rademakers; 2 Mevrouw Goossen- mevrouw Kint; 3 Mevrouw Van Es- broeck-mevrouw Van de Wielen; 4 Me vrouw Van Waterschoot-de heer De Schrijver; 5 Mevrouw Joossen-de heer Van Waterschoot. DUIVEN NOORD-ZEELAND -&j BEVELANDSE D UI VENR UB RIEK COLIJNSPLAAT - De duiven die zater dag vanuit Saint-Quentin, waar ze om 09.00 uur in vrijheid werden gesteld de kampioenspunten moesten verdienen, kregen te maken met een koude en har de noordenwind, dus de wind pal op kop. Vandaar ook dat de duiven laag boven de grond bleven en maar een tiental duiven een snelheid wist te be halen van boven de 1000 meter per mi nuut. Evenals vorige week waren de duiven die de korste afstand moesten overbruggen in het voordeel. Hoewel de tijd waarin de prijzen verdiend konen worden ook nu weer te lang was. kende het concours een goed verloop en zullen maar weinig duiven verloren zijn ge gaan. De snelste duiven in de verschillende regio's waren in Zeeuwsch-Vlaanderen van D. Deurwaarder te Terneuzen met 1020 meter per minuut, op de Bevelan- den van J. van de Vrede Dzn. te Krab bendijke met 1010 meter per minuut. In Walcheren was dat Joh. van Belzen te, Arnemuiden met bijna 1002 meter per minuut en in Noord-Zeeland waren het J. den Hengst te Zierikzee en W. Theu- nisse en zoon uit Tholen beide met 970 meter per minuut. Uit de?» r^Hr. hp- haalde niet een duif een snelheid van 1000 meter per minuut. De postduivenvereniging 'Eendracht-Maakt- Macht' te Terneuzen; in concours 313 duiven, afstand ongeveer 170 kilometer. Aankomst eerste duif 11.47 uur, snelheid 1020 meter per minuut. Laatste prijsduif 12.00 uur, snelheid 877 meter per minuut. De eerste tien pry swin- nende duiven waren van: 1,5,9 en 10 D. Deur waarder 14 van de 30); 2. 6 en 7 G. Snelders (17 van de 33); en 4 gebroeders Scheele (18 van de 30); 8 J. de Jonge had 7 prijzen en 12 duiven mee. De postduivenvereniging 'De Reisduif te Breskens; in concours 213 duiven, afstand on geveer 166 kilometer. Aankomst eerste duif 11.46 uur, snelheid 1002 meter per minuut. Laatste prijsduif 12.17 uur, snelheid 877 me ter per minuut. De eerste tien prijswinnende duiven waren van: 1 mevrouw Simpelaar; 2 en 8 F. Scheele en Zoon; 3 en 10 P. v. d. Lijke: 4 J. de Meester; 5 mevrouw L. Verstraeten; 6 J. Ekkebus; 7 R. A. Versaevel; 9 A. Ribbe. De postduivenvereniging 'De Voorwaarts' te Zaamslag-Veer; in concours 233 duiven. Af stand ongeveer 160 kilometer. Aankomst eer ste duif 11.48 uur, snelheid 997 meter per mi nuut. Laatste prüsdulf 12.15 uur, snelheid 885 1 meter per minuut. De eerste tien prijswinnen de duiven waren van: 1 en 8 H. de Fefjter; 2 en 7 W. de Putter: 3 M. Scheele: 4 gebroeders de Hamer; 5 H. Scheele; 6 D. Bareman Dzn.; 9 J Witte en 10 P. J. COLIJNSPLAAT- De duiven die zater dag vanuit Saint-Quentin, waar ze om 09.00 uur in vrijheid werden gesteld, de kampioenspunten moesten verdienen, kregen tc maken met een koude en har de noordenwind, dus de wind hal op de kop. Vandaar ook dat de duiven laag boven dc grond bleven en maar een tiental duiven een snelheid wist te be halen van boven de 1000 meter per mi nuut. Evenals vorige week waren de duiven die de korste afstand moesten overbruggen in het voordeel. Hoewel de tijd waarin de prijzen verdiend kon den worden ook nu weer te lang was, kende het concours een goed verloop en zullen maar weinig duiven verloren zijn gegaan. Concours-hippique 'De Honteruiters' in Kloosterzande KLOOSTERZANDE - Op koninginne dag werd in Kloosterzande door 'De Honteruiters' het traditionele kring- concours hippique gehouden op het terrein bij de hervormde kerk. Er werden door de organisatie niet minder dan 250 combinaties ontvan gen, waarvan het gros uitkwam in de dressuurringen. Een aanzienlijk klei ner aantal combinaties nam deel aan de springrubrieken. De uitslagen: ring 1 B-dressuur pony's: 1 J. Wijna 158 punten (de Kleppertjes); 2 A. Mun ter 143 (Noord-Beveland); 3 V. Dullinga 134 (de Kleppertjes). Ring 2 B-dressuur pony's: 1 Wilby Lion 124 (Luctor et Emergo); 2 Jan Noordhoek 121 (N oord-Beveland); 3 Petra Provoost 120 (Zwinruiters). Ring 3: 1 Wilco Vinke 127; 2 Erika de Gucht 125 (Luctor et Emergo); 3 Nico Wijnakker 124 (Haringrui- ters). Ring 4 L-dressuur pony's: 1 J. den Ha mer 132 (de Kleppertjes); 2 W. Stejjaart 131 (Zwinruiters); 3 C. de Kouijer 123 (Luctor et Emergo). Ring 5 L2-dressuur pony's: 1 V. Berth 132 (Zwinruiters); 2 J. Noordhoek 126 (Noord-Beveland); 3 C. Fassaert 126 (Vosse- reijers). Ring 6 L-dressuur pony's: 11. de Fey- ter 121 (de Kleppertjes); 2 W. Grootaert 120 (de Kleppertjes); 3 E. de Fey ter 116 (Luctor et Emergo). L2-dressuur paarden: 1 M. Verdan- schot 127 (Vossereijers); 2 A. Surat 120 (Zwin ruiters); 3 D. Messagie 115 (Zwinruiters). Ring 7 B-dressuur paarden: 1 D. Biezenaar 135 (Graaf Jan); 2 C. Dees 130 (Haringruiters); 3 T. Dekker 129 (Haringruiters). Ring 8 Ll-dres- suur paarden: 1 S. Malcops 126 (Zwinruiters); 2 H. Pica vet 124 (Luctor et Emergo); 3 J. Mur- re 124 (Orapjeruiters). Hing 9 Ll-dressuur paarden: 1 J. de Feijter 130 (Luctor et Emer go); 2 W. Huis 126 (Luctor et Emergo); 3 M. van 't Westeinde 117 (Haringruiters). Ring 10 M-dressuur pony's: 1C. Haak 132 (Haringrui ters): 2 M. Haak 120 (Luctor et Emergo); 3 E. de Bliek 118 (Luctor et Emergo). Z-dressuur pony's: 1 J. Cijsouw 126 (de Kleppertjes): 2 C, Haak 125 (Haringruiters): 3 R. Mahu 116 (Honteruiters).Z-dressuur paarden' 1 D. Bie zenaar 121 (Graaf Jan): 2 A. van der Peijl 116 (Zwinruiters); B-dressuur paarden: 1M. van Willigenburg 124 (Noord-Beveland); 2 CJ3a- rat 123 (Zwinruiters); 3 H. Doorns 121 (Luctor et Emergo). Ring 11 M-dressuur paarden: l M. van 't Westelnde 124 (Haringruiters); 2 I. Beens 120 (Vossereijers); 3 mevrouw Pluym 120 (Zwinruiters). B-dressuur paarden: 1 M. Dieleman 132 (Luctor et Emergo); 2 P. van Hijfte 123 (Haringruiters); 3 H. Tazelaar 120 (Zwinruiters). De snelste duiven in de vers hilleii regio's waren in Zeeuwsch-Vlaandef van D. Deurwaarder te Terneuzen ri 1020 meter per minuut, op de Bevety den van J. van de Vrede Dzn. te Kr^ bendijke met bijna 1002 meter per ij nuut en in Noord-Zeeland waren het den Hengst te Zierikzee en W. Tehurf' se en zoon uit Tholen belde met 970 nplie ter per minuut.Uit deze regio behaaia(j niet een duif een snelheid van 1000 a* ter per minuut. en 1 De postduivenvereniging 'Zlerick' te Zie$n de zee. in concours 382 duiven, afstand ongev^oef 206 kilometer. Aankomst eerste duif rifront uur, snelheid 970 meier per minuut. Laair prijsduif 13.08 uur. snelheid 827 met^r per nuut. De eerste tien prijswinnende dui«"^ waren van: 1 en 6 J. den Hengst; 2 en 7 Wesdorp; 3 en 10 J. v. d. Bande; 4 J. Verwijs en 9 F. MaiJs; 8 J. Vermeule. De postduivenvereniging 'De Trouwe DulljL Tholen; In concours 244 duiven, afstandfll. geveer 200 kilometer. Aankomst eerste 12.25 uur, snelheid 970 meter per minu Laatste prijsduif 12.47 uur, snelheid 881 h*t t ter per minuut. De eerste tien prijswinneijy duiven waren van: 1 en 7 W. Theunisse] Zoon, 2 en 3 C. Van Luyk; 4 Joh. Kegge; 5 eLn v P. Laban; 8 C. v. d. Berge; 9 L. v. d. Klein SgPUI: 10 L. Soomers. !'c De postduivenvereniging 'Duiveland' pen Nieuwerkerk; in concours 411 duiven, se n stand ongeveer208 kilometer. Aankomst«Oe ri ste duif 12.38 uur, snelheid 963 meter per ^en nuut. j0[- De laatste prijsduif kwam aan om 13.10 ir oaj; De eerste tien prijswinnende duiven wai van: 1 combinatie IJzelmeeuw; 2 combina fa Dane-Dooge; 3 en 7 COMBINATIE Dai'" Dooge; 3 en 7 combinatie Van Noorden-Da nar! bout: 4 en 5 combinatie Kno-Stouten; 6 en lelt: C. van Dyke; 8 C. J. Kryger; 9 A. S. de Konlr jan De postduivenvereniging 'De Reisduif njsc Sint-Phllipsland; in concours 474 duiven. fer[, stand ongeveer 206 kilometer. Aankomst ei ste duif 12.34 uur. snelheid 967 meter per t nuut. Laatste prijsduif 13.09 uur, snelheid S meter per minuut. De eerste tien pnjswinnefe 13 de duiven waren van: 1, 2,3.6 en 7 Izak VjlU z; mey (14 prijzen en 24 duiven mee); 4 L. Reijie ai houdt (5 pryzen en 8 duiven mee); 5 a bjec Hooglander; 8 J. van Oeveren; 9 W. Buerkeü 10 combinatie Vermaas-Verwijs. De postduivenvereniging 'De Zwaluw' Oud-Vossemeer; in concours 226 duiven, i stand ongeveer 202 kilometer. Aankomst ee ste duif 12.30 uur, snelheid 967 meter per nuut. Laatste prijsduif 12.59 uur. snelheid 8 meterpermlnuut. De eerste tien prijswinne de duiven waren van: 1 en 7 H. Buitenhuis, 4 en 5 R. Vaders (16 pryzen en 25 duiven mei 3 en 7 C. Potappel; 6 J. C. Vaders; 8 en 9 Havermans; 10 M. Moerland. De postduivenvereniging 'De Reisduif i Scherpenisse: in concours 346 duiven. stand ongeveer 200 kilometer. Aankomst ee ste duif 12.30 uur. snelheid 951 meter per nuut. Laatste prijsduif 13.02 uur, snelheid 8: meter per minuut. De eerste tien prij swinna de duiven waren van: 1,4,8.9 Jo Moerland (j^ pryzen en 22 duiven mee): 2 en 10 P. Bevela der; 3 en 5 mevrouw Scherpenisse: 6 Izs Moerland (10 prijzen en 11 duiven mee); 7 i Moerland. pee De postduivenvereniging 'De Reisduif tooei Zonnemaire; in concours 105 duiven, afstamou ongeveer 213 kilometer. Aankomst eerstpers duif 12.45 uur, snelheid 940 meter per minuut Laatste prijsduif 13.32 uur, snelheid 777 r' ter per minuut. De eerste tien prijswinm duiven waren vanl,4,5en6W.J. Wiltenbi 2 en 10 A. J. Flikweert; 3 en 7 J. J. M. Steket 8 en 9 T. H. Steketee. Uitlinker was W. J. tenburg met 6 prijzen waarvan 4 by de eer tien en 12 duiven mee. In totaal hebben 18 vrijwilligers mee gewerkt, onder wie verschillende ca meramensen en geluidstechnici, maar ook velen die de verantwoordelijkheid hadden voor een goede organisatie en vlot verloop van het programma. De Rawa wil ook een directe televisie uitzending verzorgen tijdens de Franse week, die deze zomer wordt gehouden in Vlissingen. Maar de televisie-uitzen dingen zullen volgens de Rawa zeker niet ten koste gaan van de radio-uitzen dingen. Er bestaan zelfs plannen om de ze nog uit te breiden. Daarbij denkt men aan meer sport, maar ook geestelij ke muziek en nieuws uit de kerken. De directe televisie-uitzending heeft ruim vier weken voorbereiding gekost. AUTORIJLES? 37,50 per vol uur B Kerkhoekstr. 47, 's-Gravenpolder, tel. 01103-1479 Maandag vriend schappelijke Yerseke I - Corby Town Deze Engelse ploeg komt uit in de Midland Division. Aanvang 19.00 uur.Terrein Hogeweg. Entree 2,50 In een klein iand met veel mensen en veel honden moeten de mensen oppassen en zorgen dat hun honden zich aanpassen zodat ze er allemaal inpassen volg daarom met uw hond een gehoorzaamheidscursus Wacht niet te lang kleine hondjes worden groot! a.s. zaterdag start de IM. R. C. Rottweiler Werkgroep 'Zeeland' met nieuwe cursussen t.w. Puppy - E.G. - G. G. en V. H. aanvang 9.30 Terrein Hellenburgstraat Baarland, inl. tel. 01104-208. Een grote kollektie speciale maten 46'/« t/m 60'/4 47 t/m 57 PLAATS EENS EEN KLEINTJE IN DE PZC Schildersbedrijf P. J. de Dreu B.V. te Goes deelt u mede, dat ons bedrijf per 1 mei 1982 zal worden voortgezet door schildersbedrijf C. DE KRAKER EN ZN. B.V. Wij danken u voor het genoten vertrouwen m en bevelen onze opvolger van harte aan. w Schildersbedrijf P. J. de Dreu B.V. I Wijngaardstraat 28, Goes Schildersbedrijf w C. de Kraker en Zn. B.V. deelt u hierbij mede, dat wij het schilders- l bedrijf van P. J. de Dreu B.V. voort zullen zetten. Wij hopen met de gezamenlijke medewer-1 kers de goede relatie met u te continueren. Beleefd aanbevelend. Schildersbedrijf C. de Kraker en Zn. B.V. Ooststraat 13, Kapelle. Telefoon 01102-3607. Wilhelminastraat 14-16, Wemeldinge. Telefoon Z 01192-1370. De PZC organiseert in samenwerking met het Reisburo van Van Fraassen Zonen, kantoor Bergen op Zoom. op 5 mei een trip naar de Floriadc in Amsterdam. Het vertrekschema ziet er als volgt uit:,? 07.00 uur Oud Vossemeer, bushalte 07.10 uur St. Annaland, bushalte 07.20 uur Stavenisse, bushalte 07.30 uur St. Maartensdijk, bushalte 07.35 uur Scherpenisse, bushalte 07.40 uur Poortvliet, bushalte 07.50 uur Tholen, markt/dorpsplein U kunt uw boeking maken bij: Holland International Reisburo Van Fraassen Antwerpsestraat 5.4611 AA Bergen op Zoom Telefoon 01640-37943- Ken Geweldig Dagje Uit voor 59'A Gulden Reis Mee met de PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 36