Huurwoningen rmr\ Als u voor de grond zorgt, zorgt het Bouwfonds voor het huis DePZC brengt t bijubinm ONROERENDE GOEDEREN Hypotheek? Een Kwestie van goed overleg. A. W. ROOSE nv Bouwfonds goes Noordhoeklaan - Hoogewei - Albardastraat vlissingen Offenbachlaan Interim Sinke Komejan Rabobank Q Onroerend goed bv Koddelaan 46 Zoutelande Telefoon 01186-1675/1811 MIDDELBURG Eengezinswoning aid Duunmede 39. Ind.: hal, woonkamer met open keuken en plavuizenvloer; 1e verd.: 3 sl.k., badkamer met ligbad en 2e toi let: 2e verd.: grote zolderkamer met berging en c.v. Dubbel glas in woon- kamer en keuken. VLISSINGEN Ruime woning met achtertuin aid Emmastraat 46-48. Ind.: hal met douche/toilet, kamer en suite, keuken en ruime kelder in souterrain; Ie verd.: ruime overloop, 5 sl.k., keuken, douche, toilet; 2e verd.: grote zolder met 1 sl.k. Gelegen op 215 m2 grond. Zeer geschikt voor pension. Vraag prijs 75.000,- k.k. VLISSINGEN Maisonette op da 2e en 3e verdie ping aid P. Krugerstraat 165. Ind.: hal, woonkamer, keuken, bergkast, toilet: 1e verd.: 3 sl.k., balkon, douche/ toilet; schuurtje. Vraagpr. 80.000,- k.k. VLISSINGEN Vrijstaande bungalow met garage aid De Savomin Lohmanlaan 65. Ind.: hal, L-kamer met open haard, sl.k., badkamer met ligbad/douche/ v.w., eiken keuken met ingeb.app., sl.k. met badkamer, waarin douche en v.w., berging en garage; 1e verd.: 3 sl.k., overloop met v.w. Gelegen op 725 m2 grond. Vraagprijs 275.000,- k.k. VLISSINGEN Vrijstaande Oostenrijkse woning met berging aid Wielingenlaan 15. Ind.: hal, woonkamer met zijkamertje, keuken, kelder, sl.k., toilet; 1e verd.: 3 sl.k., douche; 2e verd.: bevloerde vlie ring. De houten buitenwanden zijn geïsoleerd. Gelegen op 794 m2 grond. Vraagpr. 165.000,- k.k. ZOUTELANDE Eengezinswoning met berging aid Scheldestraat 8. Ind.: hal, woonka mer, keuken, toilet; 1e verd.: 3 grote sl.k., badkamer met doucheAoilet en v.w.; 2e verd.: grote 4e sl.k., berging met c.v. Voll. gemeubileerd en goed onderhouden. Gelegen op 172 m2 grond. Vraagprijs 137.500,- k.k. ZOUTELANDE Houten zomerhuisje aid Zandput 54. Ind.: woonkamer, keuken, dou che/toilet, 2 sl.k. Volledig gemeubi leerd. Huurgrond. ZOUTELANDE Bovenwoning met bedrijfsruimte aid Bellink 7. Ind.: open ruimte. 2 sl.k., douche, toilet, achterterras; 1e I verd.: woonkamer met open haard, keuken, douche, toilet. 3 sl.k., balkon. I C.V.-gas. Gelegen op 100 m2 grond. ZOUTELANDE I Royale 2/1-kapwoning mat garage aid Swaalingestraat 86. Ind.: hal, L-kamer met plavuizen en open haard, open keuken, grote achtertuin; 1e verd.: 3 sl.k., badkamer met ligbad en "e toilet; 2e verd.: 4e sl.k., berging en Ic.v. Gelegen op 300 m2 grond. Leuk uitzicht. GRIJPSKERKE Vrijstaand boerderijtje aid Marie- kerkseweg 31. Ind.: hal, portaal, keuken, kelder, sl.k., badkamer met zitbad, woonkamer van 50 m2 met open haard; 1e verd.: 3 sl.k., berging, c.v. en 2e toilet. Gelegen op 2800 m2 grond. Dubbele garage, schuur, vij ver. Het geheel is goed onderhouden en heeft in de woonkamer dubbel glas. OOSTKAPELLE Perceel bouwgrond aid Ambacht straat 2. Dit perceel groot 1700 m2 is geschikt voor het bouwen van een loods met woning van ongeveer 1200 m2. De grond is reeds bouwrijp; riole ring, water en elektra zijn reeds aange bracht. Prijs 72,- per m2 excl. btw. OOSTKAPELLE Vrijstaande bungalow met gara ge/berging aid Begonialaan 3. Ind.: hal, woonkamer met bar en open keu ken, toilet, 3 sl.k., badkamer met lig- bad/v.w.; Ie verd.: vliering met c.v. Gelegen op 735 m2 grond. Vraagpr. 200.000,- k.k. OOSTKAPELLE Halfvrijstaande bungalow i/h Oos terpark 105. Ind.: hal, sl.k., douche/ toilet, woonkamer met keukenhoek, 2 sl.k., terras. Gelegen op 400 m2 grond. Goed onderhouden en volledig ge meubileerd. Vraagprijs 137.500,- k.k. OOSTKAPELLE 2 vrijstaande bungalows a/h Oos terpark 19 en 20. Ind.: hal, woonka mer met kachel (gas), 3 sl.k., keuken, douche/toilet. Volledig gemeubileerd en op 600 m2 grond gelegen. Prijs resp./ 130.000,- k.k. en 135.000,-k.k. OOSTKAPELLE Vrijstaande bungalow met garage aid Magnolialaan 2. Ind.: hal, L-ka- mer met open haard en open keuken met bar, sl.k.; 1e verd.: 3 sl.k., badka mer met douche, 2e toilet en v.w. Ge legen op 654 m2 grond. Vraagprijs 260.000,- k.k. OOSTKAPELLE Vrijstaande bungalow i/h Duno- park 21. Ind.: hal, keuken, woonka mer, 3 sl.k., badk., met ligbad, terras op het Z. Volledig gemeubileerd en rustig gelegen. OOSTKAPELLE Vrijstaande bungalow mot garage aid Randduinweg 4. Ind.: hal, L-ka mer met open haard, halfopen keuken met inbouwapp., sl.k., toilet, garage, terras; 1e verd.: 3 sl.k, badkamer met ligbad en 2e toilet, berging met c.v. Gelegen op 855 m2 grond. Vraagprijs 225.000,- k.k. SEROOSKERKE Halfvrijstaande bungalow met ga rage aid Laan van Wervenhove 14. Ind.: hal, woonkamer, keuken met app„ badkamer met ligbad, douche en v.w., sl.k.; 1e verd.: overloop, 2 sl.k., badkamer met douche, v.w. en 2e toi let. Garage heeft een bergzolder. Het pand heeft een spouwmuur-, dak- en vloerisolatie. Goed onderhouden en leuke ligging. Vraag voor verdere aanbiedingen onze gratis fotowoninggids ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★-a Q_ O SC Vrijstaande woning met garage op enige minu ten afstand van station. Met o.a. een werkruimte ,van 8 m x 6.30 m. 3 slaapkamers. MIDDELBURG Koepoortstraat Monumentenpand in centrum. In goede staat van onderhoud. Op 1e verd.: 2 sl.k. Op 2e verd. eveneens 2 sl.k. Prijs: 115.000,- k.k. Hoekwoning met gara ge. Met c.v. 1e verd.: 3 sl.k., badkamer. 2e verd.: 1 sl.k. alsmede een 4-tal bergruimten. Gelegen in moderne woonwijk op korte af stand van Middelburg. GOES Westsingel 32 Halfvrijst. herenhuis op 1e klas in het centrum gelegen. Tuin op het zuiden. 5 sl.k., event. 6e. Badkamer. Met c.v. VEERE Langedam 2 Prachtig gerestaureerde woonboerderij met ruim 15.000 m2 grond. Het geheel is in Oudhol landse stijl opgebouwd. Uniek gelegen aan het Kreekengebied van Vee- re op korte afstand van Veerse Meer. Eengezinswoning met schuur in rustige buurt, vlakbij een groot wan delpark. Vrije achterom. O.a.: 4 slaapkamers, badkamer. In woonka mer. open haard en par ketvloer. Prijs: 102.500.-. 's-GRAVENPOLDER Populierestraat 7 Semi-bungalow met ca. 560 m2 grond met gara ge. Ind.: L-kamer met open haard, open keu ken, studeer/werkka mer, badkamer. Op verd. 3 sl.k. Prijs n.o.t.k. Biezelingsestr. 22-24, Kapelle. 01102-2610. j De helft van een twee-onder-een-kap voor de prijs van een rijtjeshuis. Dat kan wanneer u zelf over een stukje grond beschikt. In dat geval bouwt het Bouwfonds voor 110.000,- een oersolide huis voor u. Geen bouwpakket maar een ambachtelijk gebouwd huis dat bovendien compleet geïsoleerd is. In de bouwprijs van 110.000,- zit werkelijk alles inbegrepen: de fundering, de riolering, de aansluitingen voor gas, water en electriciteit, de bouwvergunning, BTW, toezicht tijdens de bouw, centrale verwar ming, warm watervoorziening. Kortom, alles. En geen verrassingen achteraf. Met subsidie Door de lage bouwkosten zal dit huis - afhankelijk van de plaatselijke grondkosten - bijna altijd onder de premie-A-regeling vallen. Dat betekent een forse rijkssubsidie die, afhankelijk van uw inkomen, kan oplopen tot liefst 10.900,- in het eerste jaar. Met garantie Het Bouwfonds biedt u driedubbele zekerheid. 1 Prijsgarantie: wat er ook gebeurt, uw huis wordt voor de afgesproken prijs gebouwd. 2- Afbouwgarantie: zelfs als de aannemer failliet zou gaan, wordt uw huis toch afgebouwd. 3. Kwali teitsgarantie: de garantie van kwaliteit krijgt u zwart op wit. Met uitbreidings mogelijkheden Met een ruime woonkamer, moderne keuken, 3 slaapkamers, luxe badkamer en een flinke zolder. uitbreidingsvoorbeeld 2 verdieping begane grond biedt uw twee-onder-een-kap huis alle ruimte. Wilt u direct of later een garage aanbouwen, de keuken bij de kamer trekken (voorbeeld 1 of op zolder een extra kamer maken (voorbeeld 2), dan is dat bijna altijd mogelijk. Geen grond, toch geïnteresseerd? Als u geen grond hebt, kunnen we wellicht samen een plekje zoeken. Laat ons uw voorkeur weten. Vloerisolatie Met komplete isolatie Dubbele ramen, vloer-isolatie, spouwmuur-isolatie, dak-isolatie. Belangstelling? Uitvoerige informatie wordt u graag verstrekt door het Bouwfonds-infocentrum in Middelburg, Korte Delft 2, tel. (01180)271 58. U kunt ook gebruik maken van de informatiebon. Informatiebon Wij zijn geïnteresseerd in een twee-onder-een- kap huis voor de prijs van een rijtjeshuis in de gemeente Stuur ons dokumentatie. Bel ons voor een afspraak thuis. Naam: Adres: Postcode/plaats: Telefoon: Bon in envelop zonder postzegel aan: Bouwfonds, Antwoordnummer 4, 4330 WB Middelburg. I Extra afdichting van naden. Tocht- profielen. Uw huis is veel beter geïsoleerd dan de overheid voor- I schrijft en dat bespaart u jaarlijks een fikse hoeveelheid stookkosten. Nederlandse Gemeenten Te huur gevraagd: bedrijfsruimte in Goes of omg. Opp. ca. 100 m2, event, als deel van een reeds in gebruik zijnd pand. TELEFOON 01106-1967. Zeer binnenkort komen beschikbaar enkele bijzonder royale huurwoningen, voorzien van carport of garage, badkamer, open haard, c.v., tuin etc. Huren vanaf F 650,- per maand. Voor verdere inlichtingen, dokumentatie en afspraak voor eventuele bezichtiging Korte Delft 2, 4331 AT Middelburg, Telefoon 01180 - 27158 NIEUW! Voor deze prijs alles uitgevoerd in betongrijs metselprofiel. BETONGARAGES div. afmvanaf 2.600;- BETONTUINSCHUREN div. afmvanaf 1.400,- BETONSCHUTTINGEN 2 mtr. hoog en geplaatst per strekkende meter78,- Minder dan 10 mtr. 15% extra, exclusief 18% btw. Bij deze prijzen is plaatsing inbegrepen. Ook te leveren als zelfbouw. Ook alles te leveren in vlakke grijze beton 10% goedkoper. Vraag vrijblijvend onze folder. A. en B. BETONBOUW Barrierweg 239, 5622 CN EINDHOVEN Telefoon ook 's avonds 040-815041, 815559/434643. fabriek en werkplaats: Heipolderstraat 6, Heeze. Je huisin de krant brengt mensen over de vloer. En de makelaar weet van wanten en kranten Je huis in de krant met een beste combinatie theelen van der weele makelaars en taxateurs o.g. badhuisstraat 31-33,4381 LN vlissingen telefoon 01184-13920* THORBECKELAAN 19 VLISSINGEN Vrij gelegen bungalow met grote dicht beboste tuin (633 m2) op het zuiden. - mooie living met open haard en eiken deuren - moderne keuken met apparatuur, bijkeuken - 3 slaapkamers - 1 studeer- c.q. logeerkamer - grote garage - moderne douche met wastafel - modern toilet - dubbele beglazing in woonkamer - geheel centraal verwarmd, ook de garage - 4 tv-aansluitingen met 2 nieuwe antennes - dak is recentelijk geheel vernieuwd - gehele stoffering e.d. is ter overname - alles in uitstekende staat van onderhoud - kopen is nu interessant, mede door de lage rente Voor serieuze kandidaten is de interessante koop som op aanvraag ter beschikking. Al onze aanbiedingen zijn vrijblijvend. Bezichtiging na afspraak. Bij een hypotheek heb je een duidelijk advies nodig. Over rente, aflossing, betalen, reserveren en de nodige verzekeringen. Bij de Rabobank hebben ze alles keurig op een rijtje gezet. Zodat je precies weet waar je aan toe bent als je je handtekening zet. Maatwerk in hypotheken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 13