ECHTPAAR TERNEUZEN WAS 65 JAAR GETROUWD Wissel Zemiws-Vlaandertn Oudercommissie verbaasd over voordracht voor schoolhoofd in Hulst C Cl le vi le PZC DINSDAG 27 APRIL 1982 NSC VANDAAG GESPREK WETHOUDER HULST - De oudercommissic van de openbare lagere school die in augustus in Hulst van start moet gaan, is ver baasd over de voordracht van het col lege van b en w voor de benoeming van een schoolhoofd. In een voorstel aan de gemeenteraad laat het college van b en w weten een voorkeur te hebben voor de heer E. van den Bergen uit Spijke- nisse, terwijl de voorlopige oudercom missie liever L. Huijsman uit Etten- Leur als schoolhoofd had gezien. Huijs man staat als tweede op de voordracht van b en w. Mevrouw M. Goessens van de voorlopi- Granaten gevonden in Breskens BRESKENS - Personeel van rijkswa terstaat vond bij werkzaamheden aan de Westhavendam te Breskens maan dag twee 7,5 mm granaten. De explosie venopruimingsdienst is in kennis ge steld. Bij een zoekactie in 'De Veste" te Breskens werd maandag een 7,3 cm gra naat gevonden. Successen Clingse schutters in Horst CLINGE - Een vijftal leden van de Schietvereniging De Schutterij uit Clinge heeft het afgelopen weekeinde deelgenomen aan het Nederlands kam pioenschap geweerschieten in het Limburgse Horst. Bij het onderdeel dienstgeweer behaal de A. Lossle uit Goes in de C-klasse het Nederlands kampioenschap met een totaal aantal punten van 82/. Bij het on derdeel vrij geweer behaalde hy in de A-klasse een tweede plaats Hierbij scoorde hij 80 punten. Herman Naes- sens kwam in het onderdeel vrij geweer uit in de Hoofdklasse en behaalde met een totaal van 86 punten een tiende plaats. Bij het onderdeel dienstgeweer wist hij met 90 punten een tweede plaats te behalen. Dodenherdenking in Hulst voortaan jaarlijkse traditie HULST - In Hulst wordt dinsdag 4 mei de dodenherdenking gehouden. Het oranjecomité en het gemeentebestuur van Hulst vinden het zinvol om daar voortaan een jaarlijkse traditie van te maken. Tot nu toe was dit niet het ge val. Vorig jaar besloot de gemeente om samen met het oranjecomité jaarlijks de stille tocht te organiseren. De herdenking van de slachtoffers, die in de tweede we reldoorlog zijn geval len, moeten worden geaccentueerd door het halfstok hangen van de vlag gen. De horeca is gevraagd dinsdag tus sen 19.30 en 20.30 uur geen openbare vermakelijkheden te organiseren en de lichtreclames te doven. In de gemeente Hulst kan iedereen meedoen aan de do denherdenking door om zeven uur naar de burgerzaal van het stadhuis in Hulst te komen. Leerlingen van de muziek school zorgen voor een passende muzi kale omlijsting. Mejuffrouw A. A. Wil- lems uit Graauw draagt het gedicht 'De Achttien Doden' van Jan Campert voor. Na de kranslegging bij de gedenkplaat in de burgerzaal voor de Hulster slacht offers waaraan ook de afdeling Zeeland van de Vereniging van ex-politieke ge vangenen deelneemt, wordt voor het stadhuis een stille tocht geformeerd. Bij het monument voor de gevallenen aan de Glacis, waar een erewacht door een peleton van de Nationale Reserve wordt gevormd, worden kransen ge legd. De gemeente zou graag zien dat de verenigingen een delegatie naar de kranslegging afvaardigen. Nieuwe gemeentegids Hulst vandaag 'uit' HULST - De nieuwe gemeentegids voor '82 - '83 van de gemeente Hulst wordt vandaag (dinsdag) aangeboden aan het college van b en w van Hulst. Het boekwerkje, waarin informatie staat over allerlei voorzieningen, in stellingen, verenigingen en diensten in de gemeente Hulst, wordt de komende week huis aan huis in de gemeente ver spreid. Een medewerkster van Publi- Media, die de gemeentegids uitgeeft, overhandigt vanmiddag om 14.00 uur in het stadhuis het eerste exemplaar aan burgemeester P. Molthoff. Het is voor het eerst dat de gemeente Hulst de uitgave zelf ter hand neemt. Tot nu toe deed de stichting Gemeen- schapswerk in Hulst dat. Het Gemeen- schapswerk heeft de gids vier keer uitr gegeven. De nieuwe gids krijgt een vierkleuren omslag met het wapen van Hulst. Alle informatie in de gids is voor de gehele gemeente alfabetisch gerangschikt. In de uitgaven zoals die door het Gemeen- schapswerk werden samengesteld was de informatie per kem gerangschikt. De gemeente Hulst besloot vorig jaar de gids zelf samen te stellen, omdat zij een uitgever had gevonden die de gids gratis wilde drukken. „Het kost ons nu geen cent", zegt gemeentevoorlichter D M. Hollaardt. De laatste uitgegeven gids heeft ruim 15.000 gulden gekost. Het 'weghalen' van het gid^e bij het Gemeenschapswerk is volgens de stich ting zeer plotseling en zonder overleg gebeurd. Dat is de stichting in het ver keerde keelgat geschoten. Het Ge meenschapswerk stelt ook dat het ma ken van de gids op haar manier nooit gratis kan zijn. Men is het er helemaal niet mee eens dat het onderbrengen van de informatie per kem door de ge meente wordt losgelaten. Het Gemeen schapswerk vindt dat haar opzet ge handhaafd moet blijven om zo een over zicht van de activiteiten per kern te hebben en 'omwille van een herkenbaar kemenbeleid', liet de stichting de ge meente vorig jaar weten. Het Gemeen schapswerk zegt benieuwd te zijn of het kostenloos zijn van de uitgave de ko mende vijfjaar inderdaad mogelijk zal blijken. ge oudercommissie zei daar niet op te hebben gerekend, want het college van b en w had geen rangschikking bij de voordracht opgegeven, terwijl de ou dercommissie dit wel had gedaan. In eerste Instantie was de boosheid bij de oudercommissie na het bekend worden van de voorkeur van b en w dan ook groot Mevrouw Goessens zwakte dit maandag echter af.Jk geef toe dat wij de kandidaten onderwijstechnisch niet kunnen beoordelen. Dat is trouwens onze competentie niet Wy hebben hen beoordeeld op organisatorische talen ten en persoonlijke ideologie ten aan zien van het onderwys. Zo is de volgor de bij ons ontstaan. Wij hebben onze eigen beoordeling en die zullen we toch moeten staven aan die van b en w". zegt mevrouw Goessens. Wel vindt zij dat b en w de oudercommissie laat over de voorkeur heeft ingelicht. „We kunnen nu zo weinig meer doen", zei zy. Met betrekking tot de voorkeur van de ou dercommissie zei mevrouw Goessens verder: „Wij moeten onze eigen beper kingen onder ogen zien. Misschien ver- galloperen we ons". Vanmiddag (dinsdag), is er een gesprek over de benoeming tussen de ouder commissie en de 'onderwijswethouder' B. de Keijzer van Hulst. De wethouder zei dat de volgorde van de voordracht is vastgesteld in samenwerking met de in- spectrice van het kleuter- en lager on derwijs. Dit is gebeurd nadat de uispec- trice en ambtenaren van de gemeente Douaneloods in Terneuzen doelwit van vernielingen TERNEUZEN - Onbekenden hebben afgelopen weekeinde voor duizenden guldens vernield in een douaneloods van het Terneuzense havenbedrijf Au gust de Meijer aan de Beneluxweg. Ze staken van twee vorkheftrucks de ach terband lek en beschadigden van een derde de slangrol. Ook werden er zeven pallets onbruikbaar gemaakt. De da ders kwamen het gebouw binnen door een van de roldeuren uit de rails te lichten. De inbraak is gepleegd tussen zaterdag- en maandagmorgen. Soos voor Hulster alleenstaanden HULST - De soos voor alleenstaanden 'Kontakt' uit Hulst houdt zaterdag 1 mei haar maandelijkse bijeenkomst in het gemeenschapscentrum 'Den Dul- laert' te Hulst. Op het programma staan een verloting en een bingo. Daar naast kan er gedanst worden op de mu zikale klanken van een dansorkest. Buiten de leden van de Hulster soos is de bijeenkomst ook toegankelijk voor leden van andere sozen voor alleen staanden uit Zeeuwsch-Vlaanderen. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Eerste prijs voor Axelse hond in Gent AXEL - Op de internationale honden tentoonstelling in Gent heeft de hond 'Maik' van "mevrouw H. J. van Dijk uit Zuiddorpe de eerste prijs gewonnen. 'Maik' en zijn bazin werden beloond met een bokaal van de stad Gent en een legpenning met de beeltenis van de Belgische koning Boudewijn. 'Maik' is een telg van het Belgische hondenras Papillon. Het was overigens niet de eerste keer dat mevrouw VanDijkinde prijzen viel. In het verleden behaalde zy met andere honden al eens het wereld en Europese kampioenschap. Hulst enkele proeflessen van de kandi daten hadden bijgewoond. De ouder commissie is beslist van plan haar standpunten met betrekking tot de volgorde van de voordracht naar voren te brengen tijdens het gebrek vanmid dag".// vanmiddag. Het voorstel over de benoeming van een schoolhoofd wordt donderdag in de vergadering van de gemeenteraad be handeld. De school, die in augustus van dit jaar moet starten, komt te staan aan de Sportlaan in Hulst- Het is de eerste openbare school in Hulst. Twee personenauto's beschadigd bij aanrijding Hulst HULST - Bij een kop-staartbotsing op de kruising van de Gro te Kreekweg met rijksweg 60 bij Hulst zijn maan dagmiddag twee auto's beschadigd. Het ongeluk gebeurde toen de automo bilist E. B. uit Heikant, die op de Grote Kreekweg reed, remde voor het ver keerslicht, dat juist op oranje sprong. De achter hem rijdende Belg P. P. uit Kruibeke zag dit te laat en botste tegen de achterzijde" van de auto van B. Auto vernield bij botsing tegen boom HULST - De Hulstenaar A. van H. reed maandagmorgen omstreeks vijf uur met zijn auto tegen een boom in de Wit te Burgstraat in Hulst. Zijn voertuig werd daarbij onherstelbaar bescha digd. H. bleef ongedeerd. Wat de oor zaak van de botsing is geweest is bij de politie niet bekend. Van H. was onderweg naar zijn werkge ver De B. in Kieldrecht om deze te ver tellen dat uit zijn vrachtauto, eigendom van De B„ de accu's waren gestolen. De vrachtauto waarmee Van H. weg moest, stond by Den Dullaert geparkeerd. De waarde van de accu's bedraagt ruim 500 gulden. Koninginnedag in Hoofdplaat HOOFDPLAAT - Het Evenementenco- mité in Hoofdplaat zorgt dat koningin nedag ook dit jaar weer uitbundig wordt gevierd. Evenals vorig jaar zul len de meeste activiteiten plaatsvin den in de Dorpsstraat en op het Neder lands hervormde kerkplein. De Hoofdplaatse kinderen beginnen de dag om 9.45 uur met het lossen van dui ven op de Spuikom. Aansluitend wordt bij het voormalig gemeentehuis de vlag gehesen. Daarna zijn er voor de kinde ren van de kleuter- en lagere school tal van activiteiten georganiseerd in de Dorpsstraat. 's Middags om 13.30 uur beginnen de volksspelen voor de leeftijdsgroep van 13 tot 18 jaar. Om 14.00 uur krijgen alle kinderen die 's morgens aan de spel letjes hebben meegedaan een tractatie van de barbeque. Ter afsluiting van de middag wordt om 15.30 uur op het voet balveld de wedstrijd Veteranen Hoofd plaat 3 gespeeld. 's Avonds krijgen alle kinderen van het evenementencomité een lampion met lichtje aangeboden, waarna in samen werking met de Hoofdplaatse muziek vereniging 'Oefening Baart Kunst' (OBKi vanaf het Kerkplein de lampion optocht begint. Als afsluiting van koninginnedag zal op het Kerkplein een stoelendans worden gehouden waaraan 'OBK' de muzikale medewerking zal verlenen. Hengelwedstrijd 'De Knorhanen' Heikant HEIKANT - De zeehengelclub 'De Knorhanen' uit Heikant hield zondag de tweede culbwedstrijd van het sei zoen '82 in de Westerschelde nabij het 'Oude Gemaal' te Ossenisse. Aan de wedstrijd namen 48 hengelaars deel. In totaal werden 92 bovenmaatse en 4 on dermaatse vissen gevangen. Na afloop werden in zaal A. Bogaert in Heikant de prijzen uitgereikt. De uitslag 1 M. Paellnk. Stekene 1530 pun ten; 2 A. Tirtngen. Westdorpe. 1175, 3 E van Hooye. Zandberg. 1140. 4 Th. van Broeck, CUnge 1120; 5 D. van Dorsselaer. Sint-Jon- steen. 835. 6 N. van Maele, Hulst. 810. 7 Fr. Reunis. Clinge. 735. 8 R de Keyzer, Cltnge. 705. 9 Th. van Broeck jr. CUnge, 665, 10 W de Poorter. Vogelwaarde. 655 Vereniging Protestants Christelijk Onderwijs Hoek hield vergadering HOEK - De Vereniging voor Protes tants Christelijk Kleuter- en Basis-on- derwys in Hoek hield de jaarlijkse le denvergadering gecombineerd met een ouderbijeenkomst in verband met de instelling van de nieuwe medezeggen schapsraad. Een toelichting op deze wet werd gegeven door het hoofd van de christelijke lagere school "t Kompas', J. A. de Visser. Hierop volgde de verkie zing van twee ouders voor de voorlopige raad. Gekozen werden mevrouw Ver hoef-Tollenaar en de heer A. Tollenaar. Na de pauze kwamen de jaaroverzich ten van de christelijke kleuterschool "t Lenteklokje' en de christelijke lagere school "t Kompas' aan de orde. De twee scholen werden met het oog op de ko mende integratie van kleuter- en lager onderwys door het ministerie als acti- veringsschool aangewezen. Tenslotte werden er bestuursverkiezingen gehou den. Als nieuwe bestuursleden zijn ge kozen de heren J. de Jonge en P. Si mons. De voorzitter, de heer J. I. Mee- sen, nam, na jaren lid geweest te zijn van het bestuur, afscheid. Eerste prijs voor Clings EHBO-team bij landelijke wedstrijd CLINGE - Twee teams van de EHBO- afdeling Clinge hebben deelgenomen aan EHBO-wedstrijden in Gemert. Aan deze grote wedstrijd, die dit jaar voor de 26e maal werd georganiseerd, deden meer dan 100 teams mee, afkom stig uit Zuid-Nederland. Het tweede team van Clinge behaalde een eerste prijs met lof. Clinge I behaal de een tweede prijs. Het winnende Clingse team scoorde tevens het hoogst aantal punten, waardoor het in het be zit kwam van de wisselbeker. De in structeurs van de Clingse teams waren G. Bertram en G. van Dorsselaar. Kortsluiting was oorzaak brand in platenzaak Hulst HULST - De brand in de grammofoon platenwinkel 'Grammophonehouse' aan de Gentsestraat in Hulst is veroor zaakt door kortsluiting. Dat heeft.de technische recherche van de rijkspoli tie maandagmiddag vastgesteld. De kortsluiting is vermoedelijk ontstaan in de geluidsapparatuur achter in de winkel op de begane grond. De brand, die zondagavond omstreeks zes uur uitbrak, verwoestte de gehele benedenverdieping. De bovenverdie ping liep rook- en waterschade op. Over de omvang van de schade was maandag bij de politie en brandweer niets be kend. De eigenaar van de grammofoon- platenzaak. R. Taalman uit Hulst, was niet voor commentaar bereikbaar. TERNEUZEN - Het echtpaar Riemens-De Bokx in Ter- neuzen vierde maandag het 65-jarig huwelijk. Dat ge beurde tijdens een feestelijke bijeenkomst in de ge meenschapszaal in bejaardentehuis 'Scheldeoord' en een receptie. In de ochtenduren zetten de bewoners en het personeel van het tehuis het paar in het zonnetje, 's Avonds volgde een erg druk bezochte receptie. Jan Riemens (88) werd geboren in Temeuzen, was jaren land bouwer, werkte daarna tientallen jaren op de Cokesfa- briek. Vijfenzestig jaar geleden trouwde hij met de even oude Lucia de Bokx. Het echtpaar heeft geen kinderen. Tijdens de feestelijke bijeenkomst maandagochtend kwam burgemeester C. Ockeloen en zijn echtgenote het echtpaar feliciteren. Zij brachten een groot bloemstuk mee. Van de commissaris der koningin en de koningin zelf was er een gelukstelegram. Burgemeester Ockeloen feliciteert het bruidspaar Rie- mens-Bokx tijdens de bijeenkomst in bejaardentehuis Scheldeoord. Op 1 mei a s. hopen onze ouders J. M. v. TATENHOVE M. v. TATENHOVE-DE REGGE hun 25-jarig huwelijk te vieren. Gelegenheid tot feliciteren van 20.3C H. C. R. Atlanta te Sluiskil Sluiskil, Ir. C. Lelyplein 1. Mare Jean Marie Myriam Gij o Heere alleen zult mij doen zeker wonen. Ps. 4:9 Op 26 april 1982 is in zijn Heer en Heiland ontsla pen, op de leeftyd van 79 jaar. onze geliefde va der. behuwdvader. grootvader, overgrootvader, behuwdbroer. oom en neef GERRIT VAN LEIDEN weduwnaar van Albertjc van Dalen a.b. "Vita": B. van Leiden C. van Leiden-van Poelgeest Gouda: G. Jut LJzendijke: G. van Leiden L. van Leiden-Riemens a.b. 'Sabina': H. van Leiden G. van Leiden-de Groot a.b. 'Marina': J Reyngoudt-van Leiden W Reijngoudt Klein- en achterkleinkinderen De Familie Van Leiden De Familie Van Dalen De teraardebestelling zal plaatshebben op don derdag 29 april a.s. om 14.45 uur op de Zuiderbe graafplaats te Temeuzen. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Goede Herderkerk, die aanvangt om 14.00 uur. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Julianaziekenhuis te Temeuzen. Be zoekdag woensdag van 19.00 tot 20.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in de aula van de Zuiderbegraafplaats. Wilt u, indien wij vergeten zijn u een kennis geving te zenden, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Algemene dankbetuiging Wy willen u allen heel veel dank zeggen voor de blijken van medeleven tijdens de ziekte van onze lieve moeder, mevrouw C. VAN MUNSTER-OVERHOFF Paul Krugerstraat 43, Vlissingen, en ook met het overlij den op haar verjaardag. Wij danken u ook voor de kaartjes, bloemen en belang stelling tijdens de crematie. Het hielp ons die dag door te komen. Wij willen ook onze bijzondere dank overbrengen aan de broeders en zusters van de afd. hartbewaking van het Elisabethziekenhuis in Sluiskil. Ook de buurtjes onze dank die altijd veel vriendschap aan onze vader en moeder gaven en later toen onze moe der alleen was haar toch wat gezelligheid trachten te geven. Ook haar zuster Bertha, die haar ook heel erg mist, veel dank voor alles. Wij maken nu een heel moeilijke tijd door, door dit grote verlies in 3 maanden, maar zullen hopen dat wij dat samen kunnen verwerken. Wij denken met veel liefde aan hen. Tonny en Jan Sas van Gent gemeente 7 Burgemeester en wethouders van Temeuzen brengen ter openbare kennis, dat de rekening van inkomsten en uitgaven der gemeente, alsmede die van de gemeentelijke sociale dienst, het gemeen telijk grondbedrijf, de dienst openbare werken en de dienst schouwburgcommissie over het dienst jaar 1978 en 1979 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage zijn neergelegd en in afschrift tegen betaling der kosten verkrijgbaar worden ge steld. Temeuzen, 23 april 1982. Burgemeester en wethouders voornoemd. C. Ockeloen, burgemeester gemeente OOSTBURG BEKENDMAKING De burgemeester van Oostburg maakt ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 28, lid 6, van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat gede puteerde staten van Zeeland bij beschikking van 26 januari 1982, nummer 1122/326, 4e afd. r.o., ge deeltelijk hebben goedgekeurd het door de ge meenteraad op 18 juni 1981 vastgestelde bestem mingsplan Hoofdplaat. Goedkeuring is onthouden aan enkele gedeelten van de voorschriften en aan een gedeelte van de voorschriftenkaart. Genoemde beschikking en het bestemmingsplan liggen met ingang van 1 mei 1982, gedurende een maand, ter gemeentesecretarie, bureau ruimtelij ke ordening, Schouwburgstraat 2. Oostburg voor een ieder ter inzage. Zij die zich tijdig met bezwaren zowel tot de ge meenteraad als tot gedeputeerde staten van Zee land hebben gewend, kunnen gedurende boven vermelde termyn van een maand, bij de kroon beroep instellen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen de onthou ding van goedkeuring door gedeputeerde staten. Ook degenen, die zich tijdig met bezwaren tot gedeputeerde staten hebben gewend tegen de bij de vaststelling van het plan door de gemeente raad aangebrachte wijzigingen, kunnen geduren de bovenvermelde termyn van een maand bij de kroon beroep instellen. De beroepschriften moeten worden gericht aan H M. de Koningin en worden gezonden aan de afdeling voor de geschillen van bestuur van de raad van state. Binnenhof 1, te 's-Gravenhage. Oostburg, 27 april 1982. De burgemeester voornoemd, mr. C. T. Spijkerboer. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons allen is geweest, is na een langdurige ziekte van ons heengegaan, voorzien van het Sacrament der Zieken, onze zorgzame vader, groot- en over grootvader FRANCISCUS ALPHONSUS VAN TROOST weduwnaar van Carolina Cornelia Perdaan in de ouderdom van 84 jaar. Hoek: A. L. Nieuwelink-van Troost P. Nieuwelink Terneuzen: R L Faas-van Troost J. J. Faas J P L. van Troost E. C. van Troost-v. d. Velde Klein- en achterkleinkinderen 25 april 1982. Correspondentieadres: J. van Troost. Pieter de Hooghstraat 4, 4532 HK Temeuzen. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op donderdag 29 april a.s. om 10.00 uur in de Trimteitskerk te Temeuzen. waarna de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Samenkomst aan de Kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. !R> ach Hi BlS BSPC tel litist ntal. Tot onze diepe droefheid overleed heden in het St.-Antoniusziekenhuis te Oostburg, voorzien van het H. Sacrament der Zieken onze lieve moe der en oma EMMA VAN WAES sinds 19 augustus 1963 weduwe van Edemond Ferdinand Pijck in de leeftijd van 95 jaar. Waterlandkerkje: I. A. Dhondt-Pijck W. J. A. Dhondt Lewedorp: Wouter en Dora Dhondt-Rootsaert Sylvia Sint-Kruis: Jos en Ghislain De Smet-Dhondt Elsrje IJzendijke, 24 april 1982. Huize 'Emmaus' Correspondentieadres: Elmarestraat 44, 4508 AB Waterlandkerkje. De plechtige uitvaartdienst waarbij u beleefd wordt uitgenodigd zal plaatshebben op woens dag 28 april a.s. om 10.00 uur in de Parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendij ke, waarna begrafenis op het R.-K. kerkhof al daar. De vigiliedienst wordt gehouden op dinsdag avond om 19.00 uur in de kapel van Huize 'Em maus'. Samenkomst voor de familie woensdagmorgen om 9.45 uur in Huize 'Emmaus'. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. gemeente OOSTBURG BEKENDMAKING De burgemeester van Oostburg maakt ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 28, lid 6, van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat gede puteerde staten van Zeeland bij beschikking van 26 januari 1982, nummer 1121/327,4e afd. r.o., ge deeltelijk hebben goedgekeurd het door de ge meenteraad op 18 juni 1981 vastgestelde bestem mingsplan Schoondijke Noord-West. Goedkeuring is onthouden aan enkele gedeelten van de voorschriften. Genoemde beschikking en het bestemmingsplan liggen met ingang van 1 mei 1982, gedurende een maand ter gemeentesecretarie, bureau ruimtelij ke ordening. Schouwburgstraat 2, Oostburg voor een ieder ter inzage. Zij die zich tijdig met bezwaren zowel tot de ge meenteraad als tot gedeputeerde staten van Zee land hebben gewend, kunnen gedurende boven vermelde termyn van een maand, bij de kroon beroep instellen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een leder, die bezwaren heeft tegen de onthou ding van goedkeuring door gedeputeerde staten aan enkele gedeelten van de voorschriften. De beroepschriften moeten worden gericht aan H. M. de Koningin en worden gezonden aan de afde ling voor de geschillen van bestuur van de raad van state. Binnenhof 1, te 's-Gravenhage. Oostburg, 27 april 1982 De burgemeester voornoemd, mr. C. T. Spijkerboer. IOC rui.K' Jiieti rs d( tólag Dde, i ig ir hutt ■oots ■ilta: irme ive C tslag eine< voge deC koewa AFF aats wam iffel afTel ■sta aarvi yVe srtks fstc Asw havenschap terneuzen BEKENDMAKING De directeur van het Havenschap Temeuzen, maakt bekend, dat in verband met de op- en af bouw van een hijskraan op het terrein van de Sui ker Unie U. A. te Sas van Gent, de St.-Albertdijk en de Valckeweg gelegen tussen de Rijksweg Tei- neuzen-Sas van Gent en de Tweekwartweg in de periode van 26 t/m 29 april 1982 tijdelijk gestremd zullen zyn voor alle doorgaande verkeer. Temeuzen, 24 april 1982. De directeur voornoemd, W. H. Blok. :ho: agv rn. emc leye ey enu luist lelsj De burgemeester van Temeuzen brengt ter alge mene kennis, dat op donderdag 29 april 1982 te 19 30 uur in het stadhuis een openbare vergade ring van de raad der gemeente zal worden gehou den. Temeuzen, 27 april 1982. De burgemeester van Temeuzen. C. Ockeloen R.K. School voor L.H.N.O. Hollandiastraat 1Sas van Gent, vraagt met ingang van 1 september 1982, i vervroegde uittreding van de huidige docente LEERKRACHT TEXTIELE WERKVORMEN voor een halve weektaak. Van de kandidaten wordt een positieve instelling t.o.v. de identiteit van de verwacht. Sollicitaties binnen 14 dagen aan het bestuur van bovengenoemde school. Inlichtingen verstrekt de direkteur van de school, J. M. G. de Rijk, tel. 01158-1545, privé 01157-1268. 'n dijk van een kran P

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 26