Verkeersmaatregelen Binnenstad Gnes r si Ruim 400 bejaarden op ontmoetingsdag Heinkenszand Bijna 1000 deelnemers Rode-Kruisloop Tholen WISSEL BEVELAHDEN WISSEL SCHOUWfH J. Allemekinders Kapelle winnaar eerste concours GEMEENTE WISSENKERKE MAANDAG 19 APRIL 1982 SAMENWERKING OUDEREN ORGANISATIES HEINKENSZAND - De ouderen-ont moetingsdag in de gemeente Borsele is ook dit jaar goed aangeslagen. Zater dag herbergde De Stenge in Heinkens zand 425 bejaarden uit de verschillen de kernen van de Zuidbevelandse ge meente. Dat betekent ruim vijftig ou deren méér dan tijdens de eerste ont moetingsdag in 1981. „Reden om ook voor volgend jaar weer te denken aan het op poten zetten van een dergelijke bijeenkomst voor de Borselse bejaar- Aanrijding Nieuwerkerk NIEUWERKERK - Zaterdagavond om streeks tien uur is de autobestuurder A. K. uit Nieuwerkerk licht gewond ge raakt bij een aanrijding met de auto van J. van de B. uit dezelfde plaats. Van de B. reed in de Ooststraat en gaf geen voorrang aan de van rechts komende auto van K. Deze werd naar het Rode Kruis-ziekenhuis in Zierikzee gebracht en kon na behandeling naar huis ver trekken. De betrokken auto's liepen aanzienlijke schade op. Bezoek Zierikzees stadhuismuseum vrijwel gelijk ZIERIKZEE - Het aantal bezoekers van het Zierikzeese stadhuis bleef vo rig jaar met 10.428 nagenoeg gelijk aan het voorgaande jaar (10.412); het be zoek aan het Maritiem museum in de Noordhavenpoort steeg van 8.447 in 1980 naar 9.243 vorig jaar. In het Gra vensteen kwamen 640 bezoekers voor de Edzard Koningstentoonstelling. Vorig jaar was de belangrijkste aan winst van het stadhuismuseum een zil veren beker uit 1691. Deze beker draagt de stadskeur van Zierikzee en is gegra veerd met voorstellingen die betrek king hebben op de meekrapcultuur. Het aankoopbedrag was 19.800,-, waarvan slechts 1040,- voor rekening, van de gemeente kwam. Het Anjer fonds betaalde 3.960,-, de stichting dr Hendrik Muller Vaderlandsch Fonds 5000,- en de vereniging Rembrandt 9.800,- Planningsgroep welzijn Schouwen-Duiveland ZIERIKZEE - De intergemeentelijke coördinerende regionale plannings groep Schouwen-Duiveland vergadert woensdag 21 april (19.45 uur) in het ge meentehuis Duiveland in Nieuwerkerk. Op de agenda staat evaluatie van de welzijnsplanning. Genootschap van landmeters houdt congres in Goes GOES - De regio Zuid-West-Nederland van het Nederlands genootschap voor landmeetkunde houdt woensdag in de Prins van Oranje in Goes een congres, aanvang 10.00 uur. Er worden verschillende lezingen ge houden. na de opening door D. van de Steenhoven. H. Quee, chef sector geo desie. reprografie en technische docu mentatie van de nv Nederlandse Spoor wegen praat over de organisatie en acti viteiten van de landmeetkundige dienst van de NS R. R. Boerjan. assis tent rayonchef in Zeeland van de meet kundige dienst van rijkswaterstaat be licht de landmeetkundige activiteiten bij de pijlerdam die in de monding van de Oosterschelde wordt gebouwd. Gezinscontact zeevarenden in Vlissingen bijeen VLISSINGEN - Het gezinscontact zee varenden in Vlissingen houdt donder dag een bijeenkomst in 'Open HoF in Vlissingen. Deze bijeenkomst begint om 9.15 uur. Mevrouw Bazuin zal dan het een en ander vertellen over het werken met bloemen die gedroogd zijn tussen een bloemenpers. Op het programma van de contact groep in Vlissingen staat verder de jaar lijkse open dag in het zeemanshuis 'De Beer' in Rozenburg op 19 juni. Het ge zinscontact zeevarenden zal daar met een stand staan en proberen met de ver koop van allerhande spullen de kas een beetje te vullen. De jaarlijkse reis is vastgesteld op 13 mei. Er wordt dan een bezoek gebracht aan Gent. Collecte ELLEWOUTSDIJK - De collecte voor de Nederlandse Hartstichting in Elle- woutsdijk heeft 139,50 opgebracht. Snelheidscontroles KORTGENE - Tijdens een snelheids controle in het weekeinde door de ver- keersgroep van de rijkspolitie uit Mid delburg, in samenwerking met de groep Kortgene van de rijkspolitie, in de dorpskommen van Colljnsplaat en Kamperland werden in Colijnsplaat ne gen en in Kamperland acht automobi listen bekeurd wegens rijden met te ho ge snelheid. Auto in de sloot: bestuurder ongedeerd ZIERIKZEE - De auto van J. H. uit Bergambacht is zaterdagavond om streeks tien uur op de kruising Lange Blokweg-Heuvelweg in Zierikzee tegen een boom gereden en in de sloot te rechtgekomen. De bestuurder kon on gedeerd uit zijn zwaar beschadigde voertuig kruipen. Over de oorzaak is niets bekend. den", concludeerde de heer C. de Vriend uit Baarland, één van de orga nisatoren, na afloop van het gebeuren. De ouderen-ontmoetingsdag vloeit voort uit een samenwerking tussen het overlegorgaan Ouderensocieteiten, de ouderenbonden en de Stichting Wel zijn voor Ouderen in de gemeente Bor sele. Een uitgebreid programma tussen tien uur 's morgens en vijf uur 's middags vormde de omlijsting van het ontmoe- tingsgebeuren. Tussen de programma onderdelen was ruimschoots tijd gere serveerd voor het 'bijpraten'. De dertig vrijwilligers zorgden ervoor dat alles goed kon verlopen. Uit de reacties die bij de organisatoren binnenkwamen bleek dat zij daarin ook volkomen ge slaagd waren. „De mensen komen hier naar toe om weer eens wat oude beken den te spreken. Wij zorgen dat ze verder naar niets hoeven om te kijken en bie den een gevarieerd programma. Een formule die duidelijk blijkt aan te slaan", aldus de heer De Vriend. Het muziekkorps Prinses Juliana uit Baarland zorgde zaterdag voor de ope ning van de manifestatie. Later op de dag trad dit korps samen met de majo rettes van 'De Fazant' uit Ovezande nog een keer voor het voetlicht. Muziek kwam tijdens de ontmoetingsdag ver der van het mandoline-orkest Excelsior uit Kruiningen, het senioren-orkest Zeeland en de accordeonistes mevrouw Buijs-Rogge en haar dochter uit 's-Gra- venpolder. Met een welkomstwoord brak de voor zitter van de Stichting Welzijn voor Ou deren Borsele, dokter H. H. M. Zwarte- lé. de officiële spits af van de ontmoe tingsdag Voordrachten, een welzijns- markt en een verloting maakten het programma voor de Borselse bejaarden Achteruitrijdende kraanwagen ramt personenauto ZIERIKZEE - Bij een aanrijding tussen een rijdende kraan en een personenau to in de Laan van St Hilaire in Zierikzee is vrijdag omstreeks 17.00 uur de auto van P. H. K. uit Zierikzee zwaar bescha digd. Terwijl hij stil stond, reed de kraanwagenbestuurd door J. T. B. uit Dreischor, achteruit met een botsing als resultaat. Inbraken Poortvliet THOLEN - Zaterdagochtend werden bij de rijkspolitie te Tholen aangiften gedaan van inbraken in enkele bedrij ven in Poortvliet. In de Allmarkt van de firma B. P. ontdekte de bedrijfslei der 's morgens vroeg inbraak. Men bad het achterraam geforceerd en er bleek 200 gulden te zijn ontvreemd. De eigenaar van garage N. in de Molen straat bemerkte 's morgens dat men via de bijkeuken was binnengedrongen. Er bleek plus minus 185 gulden weg te zijn. Verder is ingebroken bij de firma Van D. aan de Burgemeet. waar een klein geld bedrag is ontvreemd. compleet. Omdat de burgemeester van de gemeente Borsele. drs G. C. G. van den Heuvel, niet kwam opdagen, was wethouder C. Eijssens samen met zijn vrouw bereid om de negentig prijzen bij die verloting uit te reiken. Activiteiten De opbrengst van de verloting, de toe- gangs-prijzen en een garantie-subsidie van de Stichting Welzijn voor Ouderen hebben deze dag voor de Borselse ou deren financieel mogelijk gemaakt. De ontmoetingsdag is tol nu toe de enige volledige samenwerking tussen de ou deren-organisaties in Borsele. Wel zijn er ook initiatieven op wat kleinere schaal. Zo wordt er dinsdag een voor lichtingsbijeenkomst gehouden in hel verenigingsgebouw in Baarland. De drie ouderen-sozen uit Baarland, Over- zande en Hoedekenskerke proberen die dag in dit deel van de gemeente onder meer een bejaarden-gymnas- tiekgroep van de grond te krijgen. Het sociaal-centrum en de PND zorgen dan voor de voorlichting. De organisatoren van de ontmoetings dag hebben ruim 2300 uitnodigingen de deur uitgestuurd voor het gebeuren in De Stenge. De belangstellenden die kwamen opdagen behoorden tot de leeftijdscategorie van zestig tot negen tig jaar. „Blijkt ook volgend jaar de groep bezoekers weer groter te zijn. dan zitten we waarschijnlijk met een volle Stenge. D-ar kunnen namelijk zo'n vijf honderd bejaarden terechtendanishet wel ongeveer vol", zei de heer De Vriend. Jeugdige trimmers in actie in Tholen. KO VAN DER GRIEK WON 15 KM Belangstellenden bij een handwerk-kraam. THOLEN - De derde Rode Kruis-loop. die de afdeling Tholen van deze organi satie zaterdagmiddag hield in Tholen. is op de 15 kilometer gewonnen door Ko van der Griek. De tien kilometer werd een overwinning voor A. Cool- bergen. Nadat burgemeester E. Bae- rends van Tholen het startschot voor de 520 trimmers op de 1 en 2 kilometer had gelost vertrokken de lopers voor de 3 en 6 kilometer, 'afgevuurd' door Rode Kruis-coördinator L. M. Nie- mantsverdriet. In totaal waen er 960 lopers op de been voor deze officiële KNAU-loop. Allen kregen een prestatiediploma en vaantjes als herinnering. Muziekvereni ging 'Concordia' zorgde voor de muzi kale aanmoediging. Speaker was Willy Mol. Medewerkers van atletiekvereni ging Spado uit Bergen op Zoom ver leenden assistentie verleenden De uitslagen waren: Trimmers 1 km 1 Nancy Roovers, 2 Herman Steurs. De groepsprijs ging voor de derde achtereenvolgende maal naar de Oosterscheldeschool uit Scherpenls- se. die met een team van 46 lopers de wissel trofee van de Eendrachtbode mee naar school konden nemen. De tweede groepsprijs ging naar de Halsterse atletiekvereniging Olympia, de derde naar de Thoolse lagere school 'De Regenboog'-. 3 km: 1 B. Boogaar- Program koninginnedag ELLEWOUTSDIJK - Het bestuur van de Oranjevereniging in Ellewoutsdijk heeft voor koninginnedag het volgen de programma samengesteld. Voor de schooljeugd wordt om 12.45 een straat- tekenwedstrijd gehouden op het schoolplein en vervolgens een fotopuz- zelwedstrijd om 13.30 uur voor ieder een. in de bebouwde kom van het dorp. Daarna wordt om 14.30 uur in het M. J. van Hattumhuls een kermis gehouden met onder meer een schiettent, sjoelen, grabbelton, vragenspel, visbakken en andere gezelschapspelen. Om 17.45 uur worden de prijzen uitgereikt van deze aktiviteiten waarna er om 18.00 uur een pannekoekmaaltijd voor de jeugd tot en met 17 jaar is. De viering wordt be sloten om 20.30 uur in het M. J van Hat- tumhuis met een Oranje bal voor jong en oud. d.Olympia Halsteren; 2 M de Beer. Thor Roo sendaal; 3 E de Haan Olympia; 6 km 1 P Wevers. Diomedon Steenbergen. 2 A. Fran ken. Spado Bergen op Zoom; 3 H. Schoonen, Diomedon 10 km A Coolbergen AUetiek- verenlglng Flakkee Middelhamis; 2 A. Ku- zee. AV '56 Goes. 3 J. Guiljam. AV '56.15 km. 1 K. van der Griek, Marathon Vlissingen; 2 R Brandweerwedstrijd op 8 mei in Rilland RILLAND - Op zaterdag 8 mei worden in Rilland brandweerwedstrijden ge houden. De wedstrijden beginnen om 9.00 uur en worden hervat om 14.00 uur. De morgenploegen beëindigen de strijd om 11.00 uur. Om 11.15 uur wor den jury en genodigden ontvangen door b en w van Reimerswaal. Het middagprogramma duurt tot 16.30 uur. De wedstrijden gaan van start bij het gymnastieklokaal aan de Cromvliet- straat te Rilland. De deelnemende brandweerkorpsen zyn Rilland, PTT post Goes, Kattendijke, Wissenkerke, Nieuwdorp, Colijnsplaat, Wemeldinge, Westerschouwen, 's-Gravenpolder, Waarde, Goes II en Aluminium en Che mie, Rotterdam. De wedstrijden staan onder auspiciën van de vereniging van Bevelvoerenden bij de regionale, gemeente- en bedrijfs- brandweren op de Bevelanden en vin den plaats in samenwerking met het Al gemeen Brandweerwedstrijdcomité van de Nederlandse Vereniging van Brandweercommandanten. De vrijwillige brandweren op de Beve landen houden verder op vrijdag 14 mei in 'De Vroone' een bindingsavond. De toneelvereniging OVU presenteert 'Lie ve Vrouwenbedstroo'. De aanvang is 19.30 uur. Vrouwenvereniging ooes houdt voorjaarsverkoping GOES - De vrouwenvereniging Tryfosa van de gereformeerde gemeente Goes houdt vrijdag 23 april een voorjaarsver koping. De verkoping wordt gehouden in de grote zaal en de hal van de Sion- kerk. van 18.30 tot 21.30 uur Jeroense. OLympia Halsteren, 3 Ch Haast, Spado Bergen op Zoom Dames 15 km: 1 Ka rin Frijters; Veteranen: 1 Jan van Oirschot. Oriëntatierit van 'De Bevelanden' Goes GOES - De motor- en autoclub 'De Be velanden' houdt zaterdagavond van uit Goes een oriëntatierit voor de A- klassers. De rit wordt verreden vol gens het KNMV-reglement en telt mee voor het clubkampioenschap. Daarnaast wordt zaterdag een puzzelrit gehouden. Deze vindt plaats volgens het puzzelrittenreglement Midden-Zee land. De inschrijving begint om 18.00 uur in garage Centrum Goes bv De eerste deelnemer start om 19.00 uur. Bekendmaking van de uitslagen en de prijsuitreiking vinden na afloop plaats in sporthal 'De Bevelanden'. Auto in sloot bij Tholen: 3 gewonden THOLEN - Drie personen raakten zon dagmiddag omstreeks half vijf ge wond toen de auto waarin zij zaten in een sloot naast de Oude Postweg in Tholen belandde. De bestuurder, de 20- jarige A. D. uit Bergen op Zoom, liep geen noemenswaardig letsel op maar twee inzittenden de dames L. N. (19) en de 18-jarige M. D. beide uit Bergen op Zoom werden overgebracht naar het ziekenhuis in Bergen op Zoom met res pectievelijk zware kneuzingen en een gebroken arm. De auto is vermoedelijk door te hoge snelheid van de weg geraakt. De be stuurder werd een bloedproef afgeno men. De auto werd totaal vernield. Competitie van tafeltennis Goes GOES - De uitslagen en standen na de negende week van de Goese tafelten- niscompetitie luiden: A-klasse: uitslagen Yerseke 1-NS 17-3; Goese Polder 2-Batje 1 8-2, Goese Polder 1-Yerseke 2 3-7; Yerseke 1-Goese Polder 110-0; Yerseke 2-NS15-5; Batje 1-Goese Polder 11-9. Stand 1 Yerseke 19-18; 2 NS 1 9-13: 3 Yerseke 2 9-9; 4 Goese Polder 1 9-9; 5 Goese Polder 2 9-4; 6 Batje 9-1. B-klasse uitslagen: Goese Polder 3-CJV 1 6-4; Yerseke 3-TVK 16-4; NS 2-Goese Polder 4 8-2; Goese Polder 3-NS 2 3-7; Goese Polder 4-Yerseke 3 6-4: TVK 1-CJV 1 5-5. Stand: NS 2 9-16; 2 Goese Polder 4 9-11; 3 Yerseke 3 9-11:4 Goese Polder 3 9-7; 5 CJV 1 9-6; 6 TVK 1 9-3. C-klasse uitslagen: NS 4- Batje 2 7-3; Goese Polder5-NS 3 10-0. TVK 2-CJV 2 8-2; NS 4-Goese Polder 5 2 8. NS 3- TVK 2 6-4. CJV 2-Batje 2 6-4 Standen 1 Goe se Polder 5 9-18; 2 NS 4 9-14; 3 TVK 2 9-8,4 NS 3 9-6; 5 Batje 2 9-6; 6 CJV 2 9-2. D-klasse: uitslagen Goese Polder 7-Batje 3 10-0; NS 5-Yerseke 4 0-10; Goese Polder 8-Goese Pol der 6 3-7; Goese Polder 6-Yerseke 4 5-5, Goese Polder 7-NS 5 10-0, Batje 3-Goese Polder 8 •0-10. Stand: 1 Yerseke49-17,2Goese Polder6 9-14, 3 Goese Polder 7 9-13 4 Goese Polder 8 9-5; NS 5 9-3:6 Batje 3 9-2. E-klasse uitslagen: TVK 3-Goese Polder 9 4-6; CJV 3- Batje 4 8-2; Kortgene l-Yerseke 5 9-1. Batje 4-Goese Pol der 9 3-7. TVK 3-Kortgene 1 4-6. CJV 3-Yerse- ke52-8. Stand: 1 Kortgene 19-16.2 Yerseke 5 9-16; 3 Goese Polder 9 9-12; 4 CJV 3 9-6; 5 TVK 3 9-4. 6 Batje 4 9-0 DUIVENR UB RIEK tVan een medewerken BIERVLIET- Met 772 duiven, gelost in Doornik, opende de Concoursbond Zuid-Beveland het seizoen 1982. De eerste winnaar van het seizoen werd J. Allemekinders, die nog steeds gebruik maakt van nestspel, een speltype, dat op bijna geen enkel hok meer toege past wordt. Het werd voor dit hok wel een buitengewone seizoen-inzet, want naast die eerste prijs won Allemekin ders bovendien nog de achtste, zestien de en 31e plaats. Opvallend goed spel speelden ook G. Verbart in 's-Heeren- hoek en W. Westrate in Goes. Doornik 772 duiven. 1ste 1122 mpm: 1-8-16 J Allemekinders Kapelle, 2 J Stroosnijder Kruiningen. 3 3-5-24 G. Verbart 's-Heeren- hoek. 4 C. Steenhard Goes; 6 H. Beulens Kwadendamme; 7 M. Poleij Kruiningen; 9 G. Koks en zn Goes; 10 J. Meijer Kruiningen, 11-13-18 W Westrate Goes, 12 G. de Bruine Kruiningen; 14 F. Glerum Kruiningen, 15 J Bauer Kruiningen; 17 A.Neve Kruiningen, 19 Kruidencursus in C A. Koks Goes; 20 J Eikenhout Goes Rayon West Zuid-Beveland met 218 duiven, lste 1116 mpm 1 G. Verbart. die ook 3de, We en 10de won, 2 C. Steenhard Goes. 5 J van de Velde: 6 P Pieters; 7 A Driedijk; 8 J van Maldegem. 9 Joh van de Velde Hansweertmet5l duiven, lste 11.27 uur IA. de Klerk2-5-6 De Keizer en zn3-4-8 Op 't Hof en zn; 7 D. Ocké; 9 L. van Ertvelde; 10 J Blom De Vrijheidsduif te Kruiningen met 172 dui ven, lste 11.21 uur: 1 J. Stroosnijder. 2 M. Poleij; 3 G de Bruine, 4 en 8 G Glerum.5J Bauer; 6 J Meier; 7 A. Neve: 9 M. Blok. 10J en P. Voois. De Zeeuw Goes met 218 duiven: 1 G. Koks 2-3-4 Westrate Martens; 5 C A. Koks, 6 J Eikenhout; 7 en 10 Verhagen Balvers; 8en9 L Schmid Kwadendamme met 26 duiven. lste 1117 uur: 1-3-4-5 H. Beulens en zn, 2 J. Bal. Yerseke met 24 duiven, lste 11.31 uur 1 en 6 Van Hyfle en zn; 2 en 4 A Wallenberg; 3 R Pekaar. 5 P Kuiper. Ellewoutsdijk ELLEWOUTSDIJK - De stichting voor huishoudelijke voorlichting ten platte- lande houdt in Ellewoutsdijk een krui dencursus. die uit drie lessen bestaat en waarbij ondermeer aandacht wordt be steed aan het kweken van kruiden en het gebruik daarvan in de keuken. De cursusavonden zijn 29 april, 14 juni en 21 juni om half acht in het M. J. van Hattumhuis en de dames M. Bulk en L. Straayer hebben de leiding van de cur sus in handen. Motorclub opgeheven HAAMSTEDE - Tijdens een bijeen komst in hotel 'Bom' in Haamstede is de motorclub 'De Koppeling' opgehe ven. Naast het bestuur waren slechts drie leden naar de bijeenkomst geko men. Een van de oorzaken van de opheffing van de vereniging is het ontbreken van een goed cross-terrein voor 'De Koppe ling'. Het kasgeld van de club, 920 gul den wordt geschonken aan de afdeling Schouwen (Westhoek) van het Rode Kruis. Het materiaal van de vereniging zal bewaard blijven bij één van de be stuursleden. „Als we in de toekomst nog eens een andere vereniging oprich ten hebben we daar nog spullen", aldus J. Klooster, voorzitter van de vereni- Collecte RILLAND BATH - De collecte voor de Hartstichting heeft in Rilland-Bath 1.511,62 opgebracht. B en w Reimerswaal voelen niet voor deelneming SCZ KRUININGEN - Burgemeester en wet houders van Reimerswaal stellen de gemeenteraad voor om de subsidiëring van de stichting cultuurspreiding Zee land (SCZ) te beëindigen. Het voorstel komt aan de orde in de raadsvergade ring op dinsdag 27 april. Het college vindt het onverantwoord toe te treden tot de deelncmersrcgeling SCZ. Dit met name gezien 'de krapper worden de budgettaire positie van de gemeen te'. In de komende raadsvergadering be handelt de raad van Reimerswaal ver der een voorstel van het college om een standpunt in te nemen ten aanzien van de stichting van een dorpshuis in Yerse ke. B en w noemen als de beste moge lijkheid de Korringaweg, waar het dorpshuis vrij gelegen zal zijn en dus de inwoners geen hinder zal veroorzaken. Verder biedt deze lokatie uitzicht over de Oosterschelde, wat de exploitatie kan bevor deren, aldus het college. De geraamde kosten belopen een bedrag van 1.795.800,-. Voor de planopzet wordt gedacht aan een grote zaal voor ongeveer 350 personen, een foyer en eni ge afzonderlijke ruimten. De raad van Reimerswaal vergadert in het gemeentehuis te Kruiningen, (aan vang 19.30 uur). Collecte HOEDEKENSKERKE - De collecte voor de Nederlandse Hartstichting in Hoedekenskerke heeft ƒ348,10 opge bracht. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Wissenkerke maken ingevolge het bepaalde in de wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend dat zij voorne mens zijn aan de heer A. van Damme een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning on der voorwaarden ingevolge de Hinderwet te verle nen voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een garagebedrijf, met her stelplaats voor motorvoertuigen annex show room, op het perceel, plaatselijk bekend Noord- eindstraat 23, 25, 30 en 32 te Wissenkerke. Vanaf heden ligt het ontwerp van de beschikking met de daarop betrekking hebbende stukken ter inzage op de afdeling algemene zaken van de ge meentesecretarie te Wissenkerke op werkdagen van 8.30-12.00 uur tot en met 3 mei 1982 en tevens na afspraak (tel. 01107-1655, toestel 23) op 20 en 27 april 1982 van 18.00-21.00 uur. Gemotiveerde bezwaren tegen het ontwerp van de beschikking kunnen schriftelijk worden inge diend bij het gemeentebestuur van 19 april tot en met 3 mei 1982 door: a. de aanvrager; b. degenen die tegen de aanvraag tijdig bezwaren hebben ingediend; c. ieder die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest eerder bezwaren in te dienen. De persoonlijke gegevens van degene die een be zwaarschrift heeft ingediend worden, indien daar om wordt verzocht, niet bekendgemaakt. Het ver zoek daartoe moet schriftelijk, tegelijkertijd met het bezwaarschrift worden ingediend. Wissenkerke. 19 april 1982 Burgemeester en wethouders van Wissenkerke De burgemeester, P. Wisse De wnd. secretaris, H van Strien. PZC 'n dijk van een krant Met ingang van maandag 20 april zullen in en rond de Goese binnenstad enkele verkeersmaatregelen worderrgenomen. Het doel hiervan is om te komen tot een betere afwikkeling van het verkeer in de binnenstad De verkeersmaatregelen zijn: KONINGSTRAAT: omdraaien van het eenrichtingsverkeer; fietsers worden in beide richtin gen toegelaten. GROTE KADE: omdraaien van het eenrichtingsverkeer Ook hier mogen fietsers in beide richtingen rijden. KRUISPUNT GROTE KADE-OOSTSINGEL- A. JOACHIMIKADE: op deze kruising zal een verplichting tot stoppen worden ingesteld. Het verkeer op de Oostsingel heeft voorrang op het verkeer van de Grote Kade. KLEINE KADE: instelling eenrichtingsverkeer. Er mag worden gereden vanaf de J. A. v. d. Goeskade in de richting van de Turfkade. Er geldt hier een maximum snelheid van 20 km per uur. SINT MAARTENSBRUG: instelling eenrichtingsverkeer in de richting van West (J. A. v. d. Goeskade) naar oost (de Oostsingel). (Brom)fietsers en voetgangers mogen in beide richtingen gebruik bli|ven maken van de brug. In de loop van maandag zullen de borden voor deze verkeersmaatregelen worden geplaatst. GEMEENTE GOES

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 22