Tentoonstelling Nederlandse beeldende kunst in Chicago Verkiezingen El Salvador PZC/provincie FAMILIE BERICHTEN VAN DER LOUW: IN RECESSIE MEER AANDACHT VOOR KUNST MAANDAG 29 MAART 1982 Goedemorgen Lieve vader en papa. Harte- lijk gefeliciteerd met uw 45-ste verjaardag. Jan Sietske en de kleine Alexander. Het bestuur van de Stichting Streeklaborato rium Zeeland heeft met leedwezen het overlijden vernomen van haar eerste directeur/bacterio loog FREDDY BALFLU Zijn persoonlijke inzet en bijzondere betrokken heid bij de uitbouw van onze laboratoria in de provincie Zeeland, zullen met erkentelijkheid in onze herinnering blijven. Namens het bestuur: G. H. E. M. van Waes, voorzitter. J. M. van Daal. secretaris. Tot onze droefheid is plotseling overleden onze buurman JAAP VOS In hem verliezen we een buurman die altijd voor ons klaar stond. Zijn opgeruimdheid zullen wij nooit vergeten. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en fa milie. Familie Karman Familie Van de Walle Familie Van der Haar Diepbedroefd maar met grote dankbaarheid wat hij voor ons is geweest en heeft betekend delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze vriend HENDRIK MARINUS PETRUS VAN HILST op de leeftijd van 50 jaar. Gooi Cas Chris Temeuzen. 25 maart 1982. Diepbedroefd maar dankbaar voor wat hij voor mij heeft betekend is van mij heengegaan, mijn lieve en zorgzame man JANNIS JACOB NOTEBAART echtgenoot van Maria Adriana Leenhouts op de leeftijd van bijna 57 jaar. Oostburg: M. Notebaart-Leenhouts 4501 G8 Oostburg, 27 maart 1982, 8teenbok 7. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 30 maart om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Oostburg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Kerkcentrum. Liever geen bezoek aan huis Diepbedroefd maar met grote dankbaarheid voor wat hij voor ons is geweest en heeft bete kend, delen wij u mede, dat van ons is heenge gaan onze zorgzame broer, zwager, oom en oud oom JANNIS JACOB NOTEBAART echtgenoot van Maria Adriana Leenhouts op de leeftijd van bijna 57 jaar. Hoek van Holland: B. M. de Boever-Notebaart Krimpen aan de IJssel: C. E. Zandee-Notebaart A. Zandee Nijmegen: A. B. Smolders-Notebaart C. P. Smolders Oost-Souburg: J. J. Notebaart E. Notebaart-van der Plas Middelburg: P. J. Notebaart J. A. Notebaartrde Ruijter Middelburg: W. Notebaart C. F. Notebaart-Witte Neven en nichten Hoek van Holland: 27 maart 1982. Diepbedroefd maar met dankbaarheid voor wat hij voor ons is geweest en heeft betekend, delen wij u mede, dat van ons is heengegaan onze lieve zwager, oom en oudoom JANNIS JACOB NOTEBAART echtgenoot van Maria Adriana Leenhouts op de leeftijd van bijna 57 jaar. Canada: P. Leenhouts Biervliet: H. Klaeijsen-Leenhouts Watervliet: C. van Beveren-Leenhouts C. van Beveren Sluis: J. van de Bussche-Leenhouts A. van de Bussche Schoondijke: C. Ekkebus-Leenhouts D. Ekkebus Neven en nichten Canada: 27 maart 1982. Heden overleed zacht en kalm. toch nog geheel onverwachts, tot onze grote droefheid, mijn ge liefde vrouw en onze lieve moeder MARTINA LOUWERSE geboren Thorenaar op de leeftijd van 64 jaar. P. Louwerse Wim Lies Ella. 4374 NB Zoutelande. 28 maart 1982. Werendijkseweg 12. De overledene is opgebaard in de rouwkamer het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur dage lijks van 17.30 tot 18.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 1 april a.s. om 12.00 uur op de begraafplaats te Zoutelande. Vertrek vanaf 'De Wegwijzer", Willibrordusplein om 11.45 uur. Na de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren direct bij terugkomst in de 'Weg wijzer'. Dankbetuiging Voor de zeer vele blijken van medeleven die wjj, zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het plotseling overlijden van onze allerliefste man en vader JOHANNES MARINUS CORNELIS NET betuigen wij u gaarne onze oprechte dank. In het bijzonder de doktoren en verplegend personeel van het Gasthuis Middelburg. Uit aller naam: O. K. Net-Herzog Middelburg, maart 1982, Jacob Catsstraat 11. Tot onze diepe droefheid is geheel onverwachts van ons heengegaan onze lieve zorgzame vrouw, moeder en oma CORNELIA VAN NIMWEGEN-DE JONGE in de leeftijd van 62 jaar. Middelburg: C. H. van Nimwegen Middelburg: A. W. Helm-van Nimwegen W. F. Helm Carla Thijs. 4335 PH Middelburg, 28 maart 1982. Oosterscheldestraat 14. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis, Noordpoortplein te Middel burg. Bezoek dagelijks van 17.30 tot 18.30 uur. De crematie zal plaatshebben woensdag 31 maart 1982 om 15.00 uur in het crematorium aan de Nieuwlandseweg te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Vertrek van huis om 14.40 uur. Na een kortstondig ziekbed is onverwachts overleden onze innig geliefde zuster, schoonzus ter en tante CORNELIA VAN NIMWEGEN-DE JONGE in de leeftijd van 62 jaar. Middelburg: M. Jasperse-de Jonge P. Jasperse Delft: Fam. De Zeeuw Den Haag: Fam. De Jongh. Middelburg, 28 maart 1982. Door ernstige ziekte is van ons weggenomen mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder, zuster en grootmoeder echtgenote van Barend Tennissen in de ouderdom van 71 jaar. Laat mij, o God, een boom zijn in Uw tuin: de wortels in de aarde, maar de takken omhoog, om zo de hemel vast te pakken, en recht de stam, en bloemen in de kruin. Laat mij een schaduw en een schuilplaats zijn, en laat mij recht staan, als Uw stormen loeien. Laat, Heer, mij langzaam naar Uw hemel groeien, en laat mij wuiven in Uw zonneschijn. Ik bid U ook, Heer, dat Gij vruchten vindt, wanneer de tijd van oogsten is gekomen; Uw levenssappen moeten door mij stromen - Laat mij een boom zijn, ruisend in Uw wind (Eenboomindeimnd) Van: Nel Benschop Uit aller naam: B. Teunissen 26 maart, 1982, Teldersweg 35, 3911 PT Rhenen. Op woensdag, 31 maart, is er gelegenheid de fa milie te condoleren in het wijkcentrum: 'Rhe- nen-Hoog', Anjerlaan 1 te Rhenen van 10.00- 11.00 uur. Aansluitend zal om 11.15 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehouden waarin hoopt voor te gaan de Weleerwaarde heer ds. P. van Die. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben omstreeks 15.00 uur op de algemene begraaf plaats aan de Kerklaan te Heinkenszand. Na afloop is er eveneens gelegenheid tot condo leren in het dienstgebouw van de Ned. Herv. kerk aldaar. Met droefheid geven wij kennis, dat na een lang durig geduldig gedragen smartelijk lijden is overleden onze lieve man en vader JAN SCHOUWENAAR op de leeftijd van 73 jaar. Yerseke: J. Schouwenaar-Minnaard H. J. Schouwenaar E. J. Schouwenaar Veere: P. van der Hooft- Schouwenaar P. A. van der Hooft Yerseke: W. Schouwenaar E. Wijmer. 4401 ES Yerseke, 28 maart 1982. Bemhardstraat 29. Bezoekuur rouwkamer van 16.00 tot 16.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 31 maart a.s. op de algemene begraafplaats te Yer seke om 10.30 uur vanuit het verenigingsgebouw Molenlaan la. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemd gebouw. Heden overleed geheel onverwacht mijn innig geliefde man en onze liefhebbende zorgzame va der en opa JACOB GO VERT VOS echtgenoot van Adriana Cornelia Slimmen, óp de leeftijd van 78 jaar. Goes: A. C. Vos-Slimmen Kloetinge: Corrie Nijsse-Vos Adrie Nijsse Kats: Joop en Cobie Berbel en Maaike Goes: Sjaak en Yvonne Erik en Coriene Kerkwerve: Kees en Jeanneke Sylvia en Jeroen. 27 maart 1982. Zaagmolenstraat 58,4461 BM Goes. Geen bezoek aan huis. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het ziekenhuis 'Bergzicht', Reigerstraat 5 te Goes. Bezoek aldaar dagelijks van 15.00 tot 15.30 uur. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 31 maart a.s. om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oudehavendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 10.50 uur aldaar aanwezig te willen zijn. Na de crematie is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van het crematorium. Plaats uw familieberichten in de PZC IDoor André Oosthoek) CHICAGO - Minister André van der Louw zei vrijdagavond in bet Museum of Contemporary Art in Chicago zich zowel blij als vereerd te voelen dat hij in deze stad vol magnifieke en baan brekende architectuur, een tentoon stelling over hedendaagse Nederland se beeldende kunst mocht openen. Van der Louw trad er op in het kader van de viering van Tweehonderd jaar officië le betrekkingen tussen de Verenigde Staten en Nederland. De tentoonstel ling die na Chicago ook Toronto, New York, San Diego, Houston en La Joila (Californiè) zal aandoen, wordt gezien als een van de hoogtepunten in de reeks activiteiten die deze Bicenten- nial-viering inhoud geven. Van der Louw ging in zijn toespraak uit voerig in op de nood der tijden. Zo hield hij zijn gehoor onder meer voor dat „de cultuur van een land zich in de kunsten het meest zuiver uitdrukt, omdat de kunsten in de eerste plaats een esthe tisch bepaalde vorm geven aan vrij en onafhankelijk denken". „Daarom", al dus de minister van CRM, ..moet men in tijden van economische neergang nog meer aandacht schenken aan de kun sten dan anders". overheid draagt zorgt voor een niet al te ruim. maar regelmatig inkomen van zo n 3000 kunstenaars, door steeds hun werk af te nemen". Dorado „Ik weet dat dit in de ogen van buiten landse kunstenaars klinkt als Eldora do. maar de regeling heeft ook zijn scha duwkanten, waarvan ik wil noemen het feit dat hierdoor kunstenaars en hun werk nog verder van de maatschappij verwijderd kunnen raken. „Deze tentoonstelling van uitstekende Nederlandse kunstenaars is niet wat Vrije markt Een van de grootste problemen voor de Nederlandse kunstenaars, en dus voor de regering, is gelegen in het feit dat er maar een heel beperkte vrije markt be staat voor de kunsten. In financieel op zicht zijn de kunsten vrijwel volledig af hankelijk van de overheid. Voor beel dende kunstenaars bestaat er een spe ciale sociale zekerheidsregeling. De (Slot van pagina 1) regerende christen-democraten en vijf rechtse partijen. Links boycot de ver kiezingen omdat die als gevolg van de burgeroorlog onmogelijk zouden zijn. Van die kant zijn de verkiezingen een 'farce' genoemd, een opvatting waar aan ook bij talrijke betogingen in het buienland. Volgens links zijn de verkiezingen al leen bedoeld om de macht in handen te houden van de grond bezittende elite die het land REGEERT sinds het 150 jaar geleden onafhankelijk werd van Spanje. Politieke kringen zeiden dat de strijd voornamelijk gaat tussen de christen-democraten van president Jo se Napoleon Duarte en de uiterst recht- ste 'nationalistische republikeinse alliantie' (Arena) van majoor Roberto d'Aubuisson. In totaal waren er 331 kandidaten voor de 60 zetels. Het aantal stemgerechtig den bedraagt circa 1,2 miljoen. De nieu we nationale vergadering krijgt tot taak een tussentijdse president aan te wijzen, een grondwet op te stellen en presidentsverkiezingen voor te berei den die in beginsel volgend jaar moeten worden gehouden. Het huidige bewind kwam in oktober 1979 bij een militaire staatsgreep aan de macht Vanmorgen voreg om half twee sloten de stembureaus. Volgens de autoritei ten zou de einduitslag tegen acht uur in de ochtend tegemoet worden gezien. Een Nederlandse free-lance journaliste, Jacqueline DE Gier, is zaterdag in El Salvador terechtgekomen in een schietpartij tussen soldaten en guerilla- strijders. Zij zat in een auto met drie buitenlandse fotografen, van wie er een is gewond. Zelf bleef zij ongedeerd. wy in Nederland een tentoonstelling voor het grote publiek zouden noemen. In de keuze herkent men de kunstken ner en Ik ben oprecht trots op deze uit stalling van 'met de hand geplukte' kunst uit mijn land. Maar tegelijkertijd spijt het mij oprecht te weten dat dit hoogstwaarschijnlijk niet de keuze ge weest zou zijn van een groot Nederlands publiek". Deze laatste opmerking van de minis ter slaat onder meer op het feit dat voor de samenstelling van de tentoonstel ling geen beroep is gedaan op een Ne derlands keuzeheer. De Amerikaanse toemee-collectie is sa mengesteld door museumdirecteur John Hallmark Neff uit Chicago en zoverre controversieel dat ditmaal in het geheel niet volgens het 'verwachte lijstje' is gewerkt. Hallmark Neff heeft zich in Nederland persoonlijk op de ate liers van een groot aantal kunstenaars op de hoogte gesteld en heeft de aan vankelijke groslijst beperkt tot een exe cutieve die de volgende namen laat zien: Ben Akkerman, Peter Struycken, Jan J. Schoonhoven, Carel Visser. J. C. J. van der Heyden, David van de Kop, Marinus Boezem, Sigurdur Gudmunds- son, Pieter Laurens Mol, Marina Abra- movic, Ulay Ulay, Alphons Freijmuth, Pieter Holstein, John van 't Slot en Jan Commandeur. In de sector 'videoprojecten' komen we de namen tegen van Marina Abramo- vic, Boezem, Michel Cardena, Nan Hoover en Harrie de Kroon. Er is begeleidingsmateriaal - een fraaie kleurencatalogus en de film 'Five Sce nes of Dutch Art' van Pieter Hoender dos. De Heere heeft plotseling tot Zich genomen onze lieve, zorgzame moeder en oma FRANCINA GEERTRUID ADRIAANSE weduwe van Gerard Schouwenaar, op de leeftijd van 73 jaar. ,fHaar geloven wordt aanschouwen". Krimpen a/d IJssel: A. Schouwenaar L. K. Schouwenaar- Zuijdwegt 's-Heer Hendriks kinderen: A. D. Danker-Schouwenaar W. Danker St.-Catharines (Canada): J- C. Schouwenaar F. C. H. Schouwenaar-Roest Goes: J. Verburg-Schouwenaar J. M. Verburg Leiden: H. Schouwenaar J. A. Schouwenaar- van Wingen St.-Catharines (Canada): G. Schouwenaar H. Schouwenaar-Bliek Amsterdam: F. G. Schouwenaar J. Nauta en kleinkinderen. 4421 CP Kapelle, 26 maart 1982. Bruëlisstraat 107. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 30 maart a.s. om 13.00 uur op de algemene be graafplaats te Wemeldinge. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Hervormd Kerkelijk Centrum. op 73-jarige leeftijd. Kapelle: J. C. Adriaanse Wemeldinge: W. J. Adriaanse A. Adriaanse-Meulpolder Canada (Fineland): G. F. Murre-Adriaanse C. Murre Middelburg: D. C. A. Comelisse-Adriaanse H. I. Comelisse Wemeldinge: F. Adriaanse A. C. B. Adriaanse-Rommes Kapelle: T. F. Spruit-Adriaanse M. J. Spruit Temeuzen: S. P. van Duyvenbode- Adriaanse Wemeldinge: C. D. v. d. Kuijl-Adriaanse G. D. v. d. Kuijl Kapelle, 26 maart 1982. FAMILIEBERICHTEN Ruwe stormen mogen i alles om mij heen zij nacht, God, mijn God zal mij behoeden God houdt voor mijn heil de wacht. Moet ik lang zijn hulp verbeiden zijne liefde blijft mij leiden door een nacht, hoe zwart hoe dicht, voert Hij mij in t eeuwig licht Gez. 445:3 Met droefheid, maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons is geweest, geven wy u ken nis dat na een langdurige liefdevolle verpleging in het Verpleeghuis 'Ter Schorre' te Temeuzen, de Heere tot zich heeft genomen. Zijn kind, onze lieve zuster TANNEKE JACOBA MEIJER op de leeftijd van 78 jaar. Vlissingen: C. J. Hollebrandse-Meiler Breskens: J. C. Meijer Temeuzen, 28 maart 1982. Corr adres: Boulevard 54, 5411 AD Breskens. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op woens dag 31 maart a.s. om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Breskens. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in ge bouw 'De Uitkomst', Langeweg 10 te Breskens. welke aanvangt om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in voornoemd ge bouw na de begrafenis. Heden overleed in het Academisch Ziekenhuis te Utrecht mijn geliefde man, onze zorgzame va der en opa PIETER SIMON KODDE op de leeftijd van 75 jaar. Koudekerke: J. Kodde-Huljsman Kraggenburg: J. Lampert-Kodde P. Lampert Tollebeek: K. J. van Liere-Kodde W. van Liere Koudekerke: J. J. Kodde C. Kodde-Reynierse en kleinkinderen 4371 PN Koudekerke, 26 maart 1982, Duinstraat 22. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag van 19.00-19.30 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden, waarin zal voorgaan Ds. M. J. de Jong, zal wor den gehouden woensdag 31 maart a.s. om 12.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Koudekerke, waar na de teraardebestelling zal plaatshebben om 13.00 uur op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren in de aula op de be graafplaats. Met droefheid geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze broer en zwager P. S. KODDE op de leeftijd van 75 jaar. Grijpskerke: S. A. Bierens-Kodde Serooskerke: 8. L. Kodde C. E. Kodde-Meijers Vlissingen: C. D. Kodde J. Kodde-Rooze Grijpskerke: A. C. Melis-Kodde K. Melis Grijpskerke: N. J. Cevaal-Kodde J. Cevaal Vlissingen: D. Kodde J. Kodde-Janse Sint-Laurens: W. Kodde M. Kodde-Francke Middelburg: C. P. Vos-Kodde B. Vos. Serooskerke, 26 maart 1982. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden, van onze geliefde zorgzame broer, zwager, oom en oudoom JOOST VAN GILST op de leeftijd van 80 jaar. Familie Van Gilst. 4484 AR Kortgene, 28 maart 1982. W. Alexanderstraat 39. De overledene wordt opgebaard in de rouwka mer van het pensiontehuis 'Noord-Beveland'. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 1 april om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Kortgene. Wanneer u de begrafenis bij wilt wonen wordt u verzocht om 13.30 uur in het pensiontehuis "Noord-Beveland" aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het pensiontehuis "Noord-Beveland*. Enige en algemene kennisgeving Heden is van ons heengegaan, na een geduldig gedragen lijden, onze lieve zuster, schoonzuster en tante JOHANNA PIETERNELLA CRUCQ weduwe van Johannes van der Kuijl op de leeftijd van 84 Jaar. Uit aller naam: G. Crucq 4382 GS Vlissingen, 27 maart 1982, Arbeidstraat 2. Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in het rouwcentrum 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheidnemen dinsdag van 19.45-20.15 urn- De crematie zal plaatshebben woensdag 31 maart a.s. om 12.00 uur in het crematorium aan de Nieuwlandseweg te Middelburg. Vertrek van Arbeidstraat 2 om 11.30 uur. Na de crematie is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. ,JDe Heer is mij tot hulp en sterkte" (Ps 118) Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij U kennis, dat de Here tot Zich heeft genomen, onze lieve en zorg zame moeder en oma GERDINA SCHOENMAKERS weduwe van Izaak Adriaanse op de leeftijd van 87 jaar. Bodegraven: F. J. de Jong-Adriaanse A. M. de Jong Gerdien Franceline Amsterdam: J. G. Adriaanse Nunspeet: D. C. Jobse-Adriaanse W. H. A. Jobse Goes: J. Adriaanse P. H, Adriaanse-de Koster Bodegraven: W. J. Adriaanse K. Adriaanse-Vleugel Sjaak Rien Willem Jan Goes, 26 maart 1982. 'Schild en Hof, Voorstad 80. Correspondentieadres: Nieuwstraat 28, 4461 CH Goes. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het ziekenhuis 'St.-Joanna', Kloetingseweg 47 te Goes. Bezoek aldaar van 16.00 tot 16.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 31 maart 1982 om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Goes. Vooraf wordt om 13.15 uur een rouwdienst ge houden in een der zalen van de Oosterkerk, in gang J. D. van Mellestraat, Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de Oosterkerk. Liever geen bloemen Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, geven wjj kennis, dat na ge sterkt te zijn door het Sakrament der Zieken, van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en kleine oma ANNA MARIA DE WITT-SMITS sinds 22 juni 1949 weduwe van Rommert de Witt in de' ouderdom van 93 jaar. H. J. de Witt C. P. de Witt-Broeksma Ans van der Linde-de Witt Sjaak van der Linde Romke Marije. 4382 EK Vlissingen, 27 maart 1982. Koudekerkseweg 110. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De gezongen uitvaartdienst zal plaatshebben woensdag 31 maart 1982 om 11.00 uur in de pa rochiekerk van O.L. Vrouw, Singel te Vlissingen, gevolgd door de begrafenis op het R.-K. gedeelte van de Noorderbegraafplaats om ongeveer 12.00 Enige kennisgeving. Na langdurige en liefdevolle verpleging in Ter Schorre' te Temeuzen is op 28 maart 1982 overle den ADRIANA VERSTRAATE geboren te Middelburg 18 september 1890 weduwe van Adriaan de Pooter eerder weduwe van Martinus van der Ende Middelburg, 28 maart 1982. S. Stam-van der Ende (Hand. 24:15). C. 8tam 8. Nonnekes-van der Ende Klein- en achterkleinkinderen. De crematie zal plaatsvinden te Middelburg op woensdag 31 maart 1982 te 13.00 uur. Correspondentieadres: Buitenhove 177, 4337 HH Middelburg. Begrafenisverzorging v/h Adr. A. Hillebrand Goes Fa. J. HOEKMAN Zn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 18