BLITZ KADETT I Aito hendriks Allo hendriks Plan rioolzuivering Wissenkerke is klaar WISSEL SCHOUWEN Vereniging midgetgolf Bevelanden opgericht alleen bij. een BLITZ KADETT heeft vele ekstra's en rond 1000 gulden VOORDEEL matroos Ga NU naar uw Opeldealer KLEDING autobedrijf w. j. sonke ZATERDAG 27 MAART.1 TERREIN BIJ BOSDIJK WISSENKERKE - Het gemeentebe stuur van Wissenkerke heeft een be stemmingsplan laten maken voor de bouw van een nieuwe rioolzuiverings installatie nabij de kern Wissenkerke. Het ontwerpplan heeft de naam "riool waterzuiveringsinstallatie Bosdijk' gekregen. Op de installatie - te bouwen door het waterschap Noord en Zuid- Beveland - zal het afvalwater van de woonkernen Geersdijk, Kamperland en Wissenkerke worden gezuiverd. Ook het afvalwater van enkele re creatieobjecten, zoals zomerwonin genterreinen en kampeerterreinen, in westelijk Noord-Beveland gaat naar de installatie toe. De bouw van de installatie is opgeno men in het bestrijdingsplan van het wa terschap. De capaciteit is aanvankelijk vastgesteld op 13.000 vervuilingseenhe den. Over de definitieve capaciteit moet nog worden beslist. De omvang hangt mede af van het al dan niet hand haven van een bestaande zuiveringsin stallatie in de Onrustpolder ten behoe ve van recreatieobjecten). In elk geval zullen de verouderde zuiveringen in Kamperland en Wissenkerke buiten ge bruik worden gesteld (deze installaties zijn al geruime tijd overbelast). Het zoeken van een geschikte bouw plaats is niet van een leien dakje ge gaan. Aanvankelijk had het Wissen- kerkse gemeentebestuur het oog laten vallen op een terrein in de Thoornpol- der. Halverwege de rit werd besloten de planologische procedure voor dat ge bied te staken, mede vanwege veron derstelde natuurwetenschappelijke Simavi-collecte GOES - De Simavi-collecte heeft op Zuid-Beveland tot de volgende op brengsten geleid: Goes 3627,43, Bors- sele 286.81, Wilhelminadorp 157,30, Kats 96,20, Wolphaartsdyk 456,95, ""s-Heer Hendrikskinderen 275,en Yer- seke 1039,81. Jaarvergadering NCVB Zierikzee ZIERIKZEE - De afdeling Zierikzee van de NCVB hield de jaarvergadering, onder leiding van de presidente, me vrouw E. P. Tuitman-Van der Maas. Na een korte meditatie kwamen de jaarverslagen en de bestuursverkiezing aan bod. In de plaats van de aftredende dames M. van de Male-Paasse, P. Sies- Van Loo en L. Vermeulen-Meurs koos men de dames M.. Haak-Rotte, a'. van Loo-De Vin en J. Bil-Roskam. De afge treden bestuursleden kregen een herin neringslepeltje en bloemen. In de pauze werd een verkoping gehouden, waar van de opbrengst 223,- bedroeg. Een groep dames van de afdeling Bruinisse voerde daarna het toneelstuk 'De vrou wen hater' op. Penalty-bokaal in Sint-Maartensdijk SINT-MAARTENSDIJK - De regio-B- nale van de penalty-bokaal voor C-ju- nioren wordt vandaag, zaterdag, ge houden op de velden van voetbalver-'1 eniging Smerdiek. Om 10.45 uur begint men met de strafschoppen en daarbij jongeren van Stavenisse, SPS, WHS en Smerdiek. De winnaar van het geheel wordt afgevaardigd naar de finale van de Kring Bergen op Zoom, die binnen kort op het Dosko-veld wordt afge werkt. VVV Tholen houdt ledenvergadering SINT-MAARTENSDIJK - De streek- VW Tholen houdt maandag een alge mene ledenvergadering in café Smer diek aan de Markt 46 in Sint-Maartens dijk. De vergadering begint 20.00 uur en op de agenda staat het jaaroverzicht 1981-1982, bestuursverkiezing en het activiteitenprogramma voor komende periode. waarden. Vervolgens is naarstig ge zocht naar een andere plek. Een gebied nabij Geersdijk leek een oplossing te zijn, maar de betrokken grondeigena ren/gebruikers weigerden elke mede werking. Uiteindelijk is dan het gebied bij de Bosdijk (ten zuiden van Wissen kerke en de oostwestverbinding) uit de bus gerold, gelegen in de Camperland- polder. Het gebied waarvoor een ontwerp-be- stemmingsplan is gemaakt, valt nog onder het plan 'Buitengebied' van Wis senkerke. Het gaat om een oppervlakte van ongeveer twee hectare, waarvan ongeveer 520 vierkante meter bebouwd mag worden. Het gaat om een ontvang- put, een snijroosterput, een contact ruimte, een nabezinktank, slibstabili- satietanks met indikkers, droogbedden en een bedrijfsgebouw. Het bestem mingsplan is in nauw overleg met het waterschap Noord- en Zuid-Beveland tot stand gekomen. Vanaf 29 maart ligt het ontwerp-be- stemmingsplan ter inzage in de ge meentesecretarie te Wissenkerke- Ge durende één maand bestaat de moge lijkheid eventuele bezwaren schriftelijk bij de gemeenteraad in te dienen. Het ligt in de bedoeling dat de raad in mei aanstaande een beslissing over het plan Meer bewegen voor ouderen Driewegen DRIEWEGEN - De kruisvereniging Noord-Beveland en Zuid-Beveland- west houdt woensdag 31 maart een voorlichtingsbijeenkomst over meer bewegen voor ouderen. Uit reacties van een aantal inwoners van Driewe gen is de kruisvereniging gebleken dat in dat dorp belangstelling bestaat voor meer bewegen voor ouderen. De consulent die zich hiermee bezig houdt, zal de ouderen eerst iets vertel len over de bedoeling en de manier van werken bij meer bewegen voor ouderen. De voorlichtingsmiddag begint om 14.00 uur en wordt gehouden in het dorpshuis. Belangstellenden kunnen ook komen kijken bij de eerste les die op 5 april wordt gehouden in het dorps huis van 13.30 uur tot 14.15 uur. GOES - Vrijdagavond is de eerste mid getgolf vereniging voor Noord- en Zuid-Beveland officiéél opgericht in Goes. Dat gebeurde tijdens een bijeen komst in 'De Blauwe Steen' in Goes. In de vereniging kunnen de leden, om ver der te komen, zich oefenen op de mid- getgolfbaan Hollandse Hoeve in Goes. De oprichters denken aan deelname aan de competitie voor midgetgolvers en de Nederlandse kampioenschap pen. Per week kunnen de leden twee maal spelen: een ochtend en een avond. Het midgetgolfseizoen loopt van begin april tot ongeveer eind september, zo lang het weer mooi blijft. Het idee van de vereniging ontstond bij de opening van de baan in Goes, vorig jaar. Over de opstelling van de statuten en het huishoudelijk reglement is een jaar heen gegaan. Het voorlopig be stuur, bestaand euit A. J. Boerjan en J. Boerjan en H. M. B. de Vries-Bluemink, is van plan om in de toekomst bij ande re verenigingen te gaan kijken om daar ideèen op te doen. „Het is een fijne vorm van ontspanning", vindt Joke Boeijan, mede-oprichter. „Sommige mensen zien het zuiver als recreatie, maar mid getgolf kan uitgroeien tot een serieuze wedstrijsport. Hoe beter je leert spelen, hoe leuker het wordt". Streekmuseum in St. Annaland hield ledenvergadering SINT-ANNALAND - Het streekmu seum 'De Meestoof te Sint-Annaland, dat dit jaar tien jaar bestaat, hield de algemene ledenvergadering. Er zijn momenteel 235 personen, die met een lidmaatschap het museum steunen. Er werd in de vergadering even terugge keken op het afgelopen jaar, waarin de tentoonstelling 'Zaaien en oogsten' een groot succes was. Met 2000 bezoe kers werd een record in het tienjarig bestaan gevestigd. Verder werd meegedeeld, dat van de 3000,- uit de opbrengst van de zomer- postzegels een vitrine is aangeschaft, waarin de gouden munten bewaard kunnen worden die door de gemeente Tholen beschikbaar zijn gesteld. De af tredende bestuursleden M. A. Geuze. J.. Bevelander. J. Dekker en J van Gilst werden allen herkozen. Na het huishou delijk gedeelte hield de heer A. Beylen, directeur van het scheepvaartmuseum in Antwerpen, een causerie over zeil schepen in het Schelde-gebied. Dins dag 1 juni gaat het museum aan de Bie- rensstraat weer voor het publiek open met de tentoonstelling 'Reimerswaal'. Met uitzondering van zondag en maan dag is het museum dagelijks geopend van 14.30 tot 16.30 uur. Soosavond voor homofielen in Goes GOES - De werkgroep homofilie voor de Bevelanden organiseert morgen, zondag 28 maart, een soosavond. De bij eenkomst wordt gehouden in het cen trum 't Beest aan de Beestenmarkt te Goes. De soos, in de eerste plaats ge richt op homofilie vrouwen en mannen, is vanaf 20.00 uur geopend. Schieting te 's-Heerenhoek 's-HEERENHOEK-Inde'Korenbuers' hield de handboogvereniging 'Eensge zindheid' een schieting op de liggende wippen, er waren 47 schutters. Uitslag eerste wip: eerste hoofvogel P. Vette Concordia 's-Heerenhoek, tweede hoofdvo gel P. Oostdijk Willem-Teil Ovezande; eerste zijvogel Jac. Vermuè Jacoba van Beieren Goes: tweede zijvogel Jac. v. d. Dries VIOS 's-Heerenhoek. derde zijvogel P. Oostdijk; vierde ztjvogel J de Jonge beiden Willen-Tell Ovezande; eerste kal M. Koens Spes-Nostra Ovezande; tweede kal A. Voet Soranus Hein- kenszand. Meeste kleine vogels H. v. d. Dries Concordia 's-Heerenhoek, vier vogels. Uitslag tweede wip. eerste hoofdvogel Jac. Vermué Jacoba van Beieren Goes, tweede hoofdvogel H Huige Eensgezindheid 's-Hee- renhoek; eerste zijvogel C. Stouthamer Ede- le-Handboog Oudelande; tweede zijvogel L. de Jonge Concorida 's-Heerenhoek; derde zij vogel Jac. Traas, vierde zijvogel J. Huige bei den Eensgezindheid 's-Heerenhoek; eerste kal W. Boudens, tweede kal Jac. de Baar, der de kal en vierde W. Boudens alleen Willem- Teil Ovezande. Meeste kleine vogels J. v. d. Dries Concordia 's-Heernhoek, zes stuks. De vliegende vogelprljzen waren voor W. Bou dens Willem-Teil Ovezande en H. v. d. Dries Eensgezindheid 's-Heerenhoek. Leerlingen school Kruiningen traden op voor de ouders KRUININGEN - De leerlingen van de openbare lagere school 'Voorhoute' in Kruiningen gaven in het dorpshuis een feestavond voor hun ouders. De zaal was gevuld met ongeveer driehonderd ouders en andere familieleden. Eens in de twee A drie jaar wordt een dergelij ke avond op touw gezet door leerlin gen, onderwijzers en oudercommissie. Na de opening door de voorzitter van de oudercommissie brachten de leerlingen van de eerste drie klassen het muzikale spel 'De Groene Mannetjes', waarin een verschil van mening over het bestaan van marsmannetjes werd uitgevoch ten. Na een korte pauze speelden zes leerlingen van de vierde klas het toneel stukje 'Dorussie heeft werk'. Vervol gens was er een langere pauze, waarin ook een verloting werd gehouden. De leerlingen van de vijfde en zesde klas speelden hierna de jeugdmusical 'Adieu Paris', waarmee de avond werd besloten. Voorzitter Schouwse natuurwacht hekelt geringe subsidie voor gidsencursus BURGH-HAAMSTEDE - Vrijdag avond hield de natuur- en vogelwacht Schouwen-Duiveland de jaarvergade ring in de recreatiezaal van de gerefor meerde kerk in Haamstede. Voorzitter F. Jansen wenste de vereniging tot be houd van natuurmonumenten geluk met de verwerving van het landgoed Haamstede en in het bijzonder met het onderdeel daarvan Het Zeepe. Op 11 september zal de jaarlijkse IVN- dag op Schouwen-Duiveland worden gehouden. Een en ander zal zich afspe len rondom de Schouwse Boer in Haamstede. De voorzitter sprak er op deze vergade ring zijn grote teleurstelling over uit dat de gemeente Westerschouwen slechts honder gulden aan subsidiegeld ter be schikking heeft willen stellen voor de zogenaamde gidsencursus van de ver eniging. „Onze vereniging en de natuur- gidsen in het bijzonder leveren een be langrijke bijdrage in het voorzieningen pakket van deze toeristengemeente", aldus de heer Jansen. „Er zit ons nog iets hoog. en dat is de bijzonder luchthartigetwijze waarop sommigen voorstellen jaarlijks de 20 miljoen kubieke meter sterk verontrei nigde baggerslib uit de Rijnmond voor of tegen de Schouwse kust te storten. En dat onder het motto 'storten voor de Zuidhollandse kust zal jarenlange pro cedures ten gevolge hebben'. In Zee land zou men daar geen of minder be zwaar tegen hebben. Maar laten ze daar vooral niet op rekenen". De vereniging heeft op de begroting een tekort van 4700,-. Voorts werd een be stuursverkiezing gehouden: de heer Jansen was aftredend en werd herko zen; Johan Beijersbergen werd ook her kozen; verder was aftredend en niet her kiesbaar dr E. Boeke, in zijn plaats werd gekozen de heer H. Doomekamp (vice- voorzitter). Tot slot hield de heer J. P. C. Boot een lezing over de vlinders van de Schouwse Westhoek. De vergadering werd goed bezocht. Afscheid schoolhoofd in 's-Gravenpolder 's-GRAVENPOLDER - Jan Minnaar, schoolhoofd van de openbare lagere school 'Andendiek' in 's-Gravenpolder, verlaat na dertien jaar zijn school, om als hoofd aan een school in Putten te gaan werken. Vanwege zijn vertrek heb ben het schoolteam en de oudercom missie een speciaal afscheidsprogram- ma samengesteld op 31 maart. Het pro gramma begint 's morgens voor de kin deren. De ouders en andere belangstel lenden kunnen vanaf 20.00 uur op de receptie terecht in de school 'Anden diek'. Ter gelegenheid van het afscheid van Jan Minnaar heeft het schoolteam nog een afscheidskrant gemaakt en bij de ouders door de kinderen thuis laten be zorgen. Veel belangstelling bejaardenavond in Oosterland OOSTERLAND - De ontspannings avond voor bejaarden, die jaarlijks on der auspiciën van de Oranjevereniging in het dorpshuis 'Oosterhof in Ooster land wordt gehouden onder het motto 'Breng eens een zonnetje onder de men sen', trok ook dit jaar weer een goede belangstelling. Nadat de voorzitter van de Oranjevereniging, de heer M. Dale bout, de aanwezigen, onder wie burge meester en wethouders van Duiveland, welkom had geheten, kon men onder meer luisteren naar het Schelde-trio en naar de accordeonist S. Zwart, met me dewerking van de slagwerker Kees van den Berge. Verder werden er verschil lende toneelstukjes opgevoerd, die veel bijval kregen. Tot slot van de avond sprak burgemeester J. van Bommel van Duiveland een dankwoord tot alle me dewerkenden. uw veiligheid i m10oen console Bijzondere dienst in Kioetinge KLOETINGE - Zondag is er in de Ne derlands hervormde kerk in Kioetinge een dienst voor jong en oud De voor ganger is de heer W Tobé, rooms-ka- tholiek diaken uit Etten-Leur. Het the ma van de dienst is 'Jezus ten voeten uit'. Het koor en combo 'Nova-Melodi- ca' uit Kapelle zorgen voor de muziek. De dienst begint om 10 00 uur. Antilliaanse kunst in museum te Goes GOES - Het musuem voor Noord- en Zuid-Beveland te Goes wordt van 27 maart tot en met 27 april een tentoon stelling over Antilliaanse kunst gehou den. De expositie is dinsdag tot en met zaterdag van 10.00-12.00 uur en van 13.30-17.00 uur te bezichtigen. Koopochtend bejaarden en gehandicapten Goes GOES - De Goese vrouwenraad organi seert op woensdag 31 maart de maande lijkse koopochtend voor bejaarden en gehandicapten. Degenen die aan deze activiteit willen deelnemen, kunnen zich tevoren opgeven en wel op maan dag 29 maart aanstaande bij de dames Dijkgraaf. Van Dusseldorpstraat 33, 01100-276565 of De Bondt, Berken straat 80, 01100-16992. Plan voorjeugdsoos 's-Heer-Hendrikskinderen 's-HEER-HENDRIKS KINDEREN - Op zaterdag 27 maart wordt een jeugd- bijeenkomst gehouden in het Hendriks huis te 's-Heer-Hendrikskinderen, be doeld voor de jeugd van 's-Heer-Hen- drikskinderen om een jeugdsoos op te richten. Het is op deze avond de bedoe ling om met belangstellenden daarvoor plannen te maken. Iedereen in de leeftijd 12 tot en met 16 jaar die het belangrijk vindt, dat er een jeugdsoos komt, is welkom, vanaf 19.45 uur. Een aantal initiatiefnemers zijn een paar keer bijeen geweest met de jeugdwerkleider van de SJJC om deze avond te organiseren. Burgerlijke stand GOES Geboren: Marieke, dv A. M. Kunst en M. M. van Rooijen; Willemijna T. dv M. C. Geuze en C. Geene; Philippus A. zv P. A. Knijff en C. Dagevos; Lenny C. dv C. M. Clement en L. J. Duerink; Mirian, dv S. Jobse en L. A. Buitelaar; Pieter A. zv L. M. Gijzel en M. J. E. van den Elshout; Lauwrina M. dv L. Verwijs en C. Berre- voets; Pieternella J. dv P. Saaman en H. A. van Kleunen; Robbert J. zv J. W. de Kok en N. L. Lokker; Marinus W. zv J. Zandee en T. Boer; Adriaan, zv C. A. de Drue en J. C. M. Fraanje. Getrouwd: J. M. de Witte en A. Berre- voets. Overleden: S. Dikkerboom, 51 jr. ev D. L. Hamelink; M. P. de Kok, 87 jr.; S. Kok. 17 jr.N. Bosman, 76 jr. ev D. Boog- ert; N. Kole, 93 jr. wv F. Voois; M. Over- beeke, 86 jr.; E. J. Mieras, 84 jr. wv A. Priester; A. A. Brouwer, 76 jr. ev F. O. Schrier. Plattelandsvrouwen terseke bijeen YERSEKE - De afdeling Yerseke van de Nederlandse Bond van Plattelands vrouwen hield de maandelijkse verga dering, onder leiding van de presidente, mevrouw Prins-Van Boven. De heer Nol van Roessel uit Helmond hield deze avond twee conferences, getiteld: 'Een avond met en rond de verhalen van de Contente Mens', waarbij hij gebruik maakte van het Brabants dialect. De volgende bijeenkomst is dinsdag 20 april, wanneer het WD-statenlid me vrouw E. Maris-Koster zal spreken. Gecombineerde lijst GPV-SGP-RPF in Brouwershaven BROUWERSHAVEN - Het gerefor meerde politiek verbond, de staatkun dig gereformeerde partij en de reforma torische politieke federatie doen geza menlijk mee aan de gemeenteraadsver kiezingen in Brouwershaven. De naam van de lijst wordt GPV-SGP-RPF. De lijst wordt aangevoerd door P. van der Meide gpv), gevolgd door L. van As Czn (sgp) en P. H. Braacx (rpf). Medische dienslen Sch. Duiveland. Tholen, St.-Philipsland 27-28 maart Alarmnummer Sch. Duiveland 01100-1444 Alarmnummer Tholen en St.-Philipsland 0011 Zierikzee: v.a. vr. 19.00 uur tot ma. 8.00 uur: 'A. W. van Geer. Zierikzee. tel. 01110-2080; spreekuur voor spoedgeval len 11.00-11.30 uur. Westhoek en Brouwershaven: v.a. vr. 18.00 uur tot ma. 8.00 uur: J. L. Flach. J.- van Renesseweg 6. Renesse, tel. 01116- 1280; spreekuur voor spoedgevallen 11.30-12.00 uur en 16.30-17.00 uur. Bruinisse, Oosterland en Nieuwer- kerk: v.a. vr. 18.00 tot ma. 7.30 uur: M. M. van den Berg. Nieuwerkerk. tel. 01114-1810. Stavenisse, St. Maartensdijk, St. An naland. Scherpenisse: (patiënten dok ter v. d. Bel): E. H. Veldman, Stavenisse, tel. 01663-400. St. Philipsland en Nw. Vossemeer: H. Menger, St. Philipsland, tel. 01677-2500. Poortvliet. Oud-Vossemeer, Tholen en Scherpenisse: (patiënten dokter Padt): R. P. Kale. Molensingel al, Tholen, tel. 01660-2542. Dierenartsen Zierikzee: S. Bergma, tel. 01110-2180, v.a. zat. 9.00 uur. St. Maartensdijk: A. Rinses, tel. 01666- Beschermd Stadsgezicht Vlissingen vergadert VLISSINGEN - De werkgroep Be schermd Stadsgezicht van het wijkco- mité Binnenstad Vlissingen houdt don derdagavond 1 april een openbare ver gadering in het welzijnscentrum Bach- ten Komme, aanvang 19.30 uur. Tijdens deze bijeenkomst zal onder meer ge sproken worden over het Van Dis- hoeckhuis, de Vissershaven en Arse naal, het binnenstadsbulletin, de LPG- problematiek, Lampsinshuis en ver keerscirculatieplan. Optreden 'Proloog' in Oost-Souburg OOST-SOUBURG - De toneelgroep 'Proloog' geeft maandagavond 29 maart in gebouw 'De Zwaan' in Oost- Souburg een try-out-voorstelling van het discussiestuk ,,'t Spookt". Dat ge beurt op uitnodiging van de afdeling Oost-Souburg van de Industriebond FNV, Vrouwenbond FNV en de Bouw en houtbonden FNV. De avond, die om 20.00 uur begint, is voor iedereen toegankelijk en de toe gang is gratis. Het stuk van 'Proloog' handelt over bedrijfssluitingen, de posi tie van de werknemers en de rol van de vakbeweging. Het is gebaseerd op de gebeurtenissen rond de sluiting van de Adler-bedrijven. Na afloop is er gele genheid tot discussie over vorm en in houd van het stuk. Gezamenlijke lijst van SGP, GPV en RPF in Veere VEERE - De kiesverenigingen van SGP, RPF en GPV in de gemeente Vee-, re hebben besloten om aan de gemeen teraadsverkiezingen van 2 juni met' een gezamenlijke lijst mee te doen. In1 de huidige raadsperiode was er reeds, sprake van samenwerking tussen SGP, en RPF. De nieuwe lijst komt onder de naam SGP/GPV/RPF uit en telt 13 namen. Lijsttrekker wordt de SGP'er C. de Vis ser, de enige vertegenwoordiger van de drie samenwerkende partijen die op het ogenblik zitting heeft in de gemeente raad. De tweede plaats is ingeruimd voor de heer W. Duvekot (GPV). De der de is voor de SGP'er W. Wagenaar en de vierde voor de RPF'er H. Meyers. Van de overige plaatsen zijn de oneven num mers voor de SGP en de even nummers voor het GPV. Geslaagden Vlissings Instituut Gezondheidszorg VLISSINGEN - Bij de Stichting Insti tuut Gezondheidszorg - Opleidingen TGO' te Vlissingen slaagden de volgen de dames voor het examen kinderver pleging: E. Dingemanse en L Spoor. 2596. spreekuur vrijdag 18.30-19.00 uir en zat 9 00-9.30 uur Tandartsdiensten J. J. Bakker. Oude Haven 4, Zierikzet, tel. 01110-3016, spreekuur voor spoed- gevallen zat. en zo. 17.00-17.30 uur. Apotheek Apotheek 'Zierikzee', Dam 18, tel 01110-2906 geopend zat. 9.00-12.30 uui en 16.30-17.30 uur. zondag 12.00-12.3C uur en 18.00-18.30 uur. Wijkverpleging Tholen en St. Philipsland: zr. R Met» St. Maartensdijk, tel. 01666-3844. Bruinisse en Duiveland: zr. L. Giljam Stelbergstraat 15. Bruinisse, tel. 01113- 1652. Schouwen: zr. R. Adriaanse, Gaander- seweg 1, Dreischor, tel. 01112-1341. Zierikzee: zr. W. Verkaart, Zevengt- tijstr. 43, Zierikzee, tel. 01110-5023. Nederlands Hervormde Kerk. SCHOO WEN-DUIVELAND: Brouwershaven 11 dhr. De Jong; Bruinisse 10 en 17 ds. D« Meij; Burgh 10 ds. Mentzel; Dreischor 11 ds. Geers; Eikerzee (Scharendijke) 11 kand. Wegenrif; Haamstede 10 en 19 ds Teekens; Kerkwerve 9.30 kand. Wegen rif; Nieuwerkerk 10 ds. v. d. Ban; Noord- gouwe 9.30 ds. Geers; Noordwelle 11 di Malipaard; Oosterland 10 en 18 di Plan te. 19.30 Laterna; Ouwerkerk dhr. Van Es; Renesse 9.30 ds. Mali- paard; Serooskerke 10 mevr. De Boon; Siijansland 10 en 18.30 ds. v. d. Valk; Zierikzee: Gasthuiskerk 11 (HD) en IS ds. De Rooij. 9.30 ds. Assendorp; N.E Verenigingsgebouw 19 ds. Assendorp; Zonnemaire 9.30 dhr. De Jong. THOLEN: Oud-Vossemeer 10 ds. Lam 18.30 ds. Droogers; Poortvliet 10 en 18 ds. De Jong; Scherpenisse 9.30 en 14.30 ds. Budding; Sint-Annaland 10 en 18 (HD) ds. Geerse; Stavenisse 10 en 18 di Den Butter; Sint-Maartensdijk 9.30 en 14.30 ds. Van Loon; Rehoboth 10 di Dol, 19 ds. Roodsant; Sint-Philipslanö 9.30 ds. Cysouw en 14.30 ds. Scheepma ker; Tholen 9.30 en 18.30 kand. Haecfc Immanuël 10 ds. Roodsant. Gereformeerde Kerk. SCHOUWEN- DUIVELAND: Brouwershaven 10 ds Stutvoet, 15 ds. Blokland; Bruinisse 10 dhr. Verheul, 17 ds. Mantz; Haamstede 10 ds. Kooy, 19 avondgebed; Nieuwer kerk 10 ds. Nijhuis, 17 dhr, Baas; Scha rendijke 10 en 19 kand. Veenstra; Zie rikzee 10 ds. Blokland, 18.30 ds. Stut voet. THOLEN: Oud-Vossemeer 10 en 15 ds. Talsma; Poortvliet 10 en 14.30 ds. Den Boer; Tholen 10 en 17 ds. Moolenaar. Gereformeerde Gemeente. SCHOU WEN-DUIVELAND: Haamstede 10 en 15 leesdienst; Nieuwerkerk 9.30 en 15.30 leesdienst; Oosterland 10,14.30 en 18.30 leesdienst. THOLEN: Poortvliet 10,14.30 en leesdienst; Scherpenisse 9.30 (HA), 14 en 18.30 ds. Mouw 31/3 19.30 (HD) ds. Hogerland; Sint-Annaland 9.30, 14 18 leesdienst; Sint-Philipsland 9.30 en 18 leesdienst; Tholen 10,14.30 en 18,30 leesdienst. Oud-Gereformeerde Gemeenti SCHOUWEN-DUIVELAND: Bruinisst 10 en- 17 leesdienst; Oosterland 9.30, 14.30 en 18.30 leesdienst. THOLEN: Sint-Maartensdijk 9.30, 14 en 18 leesdienst; Sint-Philipsland 3.30, 14.30 en 18 leesdienst; Stavenisse 9.30, 14 en 18 leesdienst. Christclijk-Gereformeerde Kerk, SCHOUWEN-DUIVELAND: Haamste de 10 ds. Oosterbroek, 17 ds. v. d. Kerkwerve 10 ds. v. d. Sluys, 18 ds. De Graaf; Zierikzee 10 ds. De Graaf, 18 ds Oosterbroek. THOLEN: Oud-Vossemeer 10, 14.30 en 18.30 leesdienst; Tholen 10 en 18.30 lees dienst. Gereformeerde Gemeente in Neder land. SCHOUWEN-DUIVELAND Bruinisse 10 en 17 leesdienst; Nieuwer kerk 9.45 en 15.30 leesdienst; Zierikzee 11.45 en 16.30 leesdienst. THOLEN: OUD-VOSSEMEER 10, 14.30 en 18 leesdienst; Sint-Annaland 9.45, 14.15 en 18.15 leesdienst; Sint- Maartensdijk 9.30,14 en 18 leesdienst Leger des Heils Zierikzee 10 en 19 sa menkomst. Rooms-Katholieke Kerk. Haamstede 11.30, Oud-Vossemeer zat. 19 en zon 9; Tholen zat. 19 en zon 8 en 10; Zierikzee zat. 19 en zon. 9.30. Pinkstergem. SCHOUWEN-DUIVE LAND: Zierikzee (Meelstraat) 10, woensdag 20 samenkomst. ZANDHANDEL FAASSE B.V., J. A. v. d. Goeskade 41, 4461 BH Goes vraagt voor beunschip een: 5-daagse werkweek. Inl. en soil, tijdens kantooruren, ma. t/m vrij. 8.00 tot 17.00 uur. Tel. 01100- 20668. LftT FINANCIERING Sf TER PLAATSE □al INRUIL Jij MOGELIJKHEID VRIJBLIJVEND TAXATIE jSj VAN UW AUTO I Klein Frankrijk 31 Goes 01100-16210 aan de Ringbaan West bij de TV Toren BEGRAFENIS □NDERNÈMING GOES B.V. (v h J W BOUTENS) EERVOLLE UITVOERING VAN BEGRAFENISSEN TRANSPORTEN DOOR GEHEEL NEDERLAND de krant helpt u op weg SUZUKI Industriestraat 8-10 - Goes Tel. 01100-15415-14987 kledingspeciaalzaak DEN ENGELSMAN EN VAN DRIEL, Voorstraat 15, St.-Annaland. Tel. 01665-2490-2721. hoopt weer zijn GROTE COLLECTIE GEDEKTE KLEDING waaronder ook veel zwart en zwart/wit, voor dames en heren te tonen op: woensdag 31 maart, gebouw Oosterhof te OOSTERLAND; donderdag 1 april. Cultureel centrum te KRABBENDIJKE. Tevens grote sortering DAMES- EN MEISJESHOEDEN wordt u getoond door Maison Gonny, waaronder ook veel gedekte tinten. Graag tot ziens!

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 36