Welzijnscommissie Hulst: zo snel mogelijk uit SCZ stappen Stemmen staakten in Oostburgse raad over subsidie voor 'Uit' C C Twee vrachtschepen veroorzaken flinke schade sluis Terneuzen Wissel Zeeuws- Vlaanderen B en w Hulst: korting erm op subsidies uit eigen zak aanvullen VRIJDAG 19 MAART 1982 BEVREESD VOOR FINANCIEEL A VONTUUR' HULST - Als het aan de Hulster com missie welzijnsbeleid ligt, stapt de ge meente op zo kort mogelijke termijn uit de Stichting Cultuurspreiding Zee land (SCZ). De meeste leden zeiden donderdagavond dat langer blijven wel eens kan uitdraaien op een 'hache lijk financieel avontuur' en een enke ling vond, dat de kleine club, die van 'cultuur met een grote K' wil genieten, best per bus of zelfs per taxi naar Ant werpen of Sint Niklaas kan worden vervoerd. Wethouder mr E. N. J. H. de Rechter, die Hulst vandaag (vrijdag) vertegen woordigt in het Zeeuwse subsidiénten- overleg, dat belangrijke besluiten moet nemen over de toekomst van "Uit in Zeeland', hief - min of meer tegen de stroom ui - een waarschuwende vinger. ..We moeten oppassen voor verschra ling en niet vergeten, dat het ons ook geld kost wanneer we zélf programma's verzorgen" Wél vindt hij, dat Hulst niet zonder voorwaarden vooraf moet 'bijtekenen' voor vier jaar SCZ. „Een heleboel finan ciële zaken zijn gewoon nog niet duide lijk. Als het gaat om het verrekenen van oude schulden, zou de provincie dat als zijn pakkie-an moeten beschouwen. Een ander punt Is de stemverhouding binnen het samenwerkingsverband, die de provincie de helft van de zeggen schap geeft. En tenslotte zouden wij graag willen weten of het budget be schikbaar blijft, wanneer je uitstapt". Volgens De Rechter wordt de soep van daag niet zo heet gegeten als hij lijkt te worden opgediend en krijgen de ge meentebesturen nog even bedenktijd. B en w overwegen de raadscommissie Jaarvergadering FNV-bond Hulst HULST - De afdeling Groot Huist van de Industriebond FNV houdt vandaag, vrijdag, haar algemene jaarvergade ring in restaurant 'Napoleon' aan de Stationsweg in Hulst. Hoogtepunt van de bijeenkomst vormt de huldiging van zes jubilarissen. A. Verstraeten wordt gehuldigd als 60- jarig lid; H. van Dorsselaer voor zijn 50- jarig lidmaatschap, terwijl W. Neve. J. Luycks, F. de Rechter en J. Mannaert 25 jaar lid zijn. Op de agenda staat verder ook een be stuursverkiezing. Periodiek aftredend is T. van Immerseel die zich niet meer herkiesbaar stelt. Het bestuur hoopt tij dens de vergadering ln de vacature te kunnen voorzien. De jaarvergadering begint om 19.30 uur. Fietstocht van 'tDuumpje OOSTBURG - De natuurbescher mingsvereniging West-Zeeuwsch- Vlaanderen 't Duumpje houdt zondag een fietstocht door De Biezen. Vertrek om 08.00 uur bij het gemeentehuis in Aardenburg. De tocht staat onder lei ding van Huib van Iwaarden. Vergadering van dorpsraad in Hoofdplaat HOOFDPLAAT - De Hoofdplaatse dorpsraad houdt vandaag, vrijdag 19 maart, de jaarvergadering. Op de agen da staan onder meer de herbestrating van de Dorpsstraat en de Havenstraat, de behandeling van het jaarverslag en de bestuursverkiezing. Op de vergadering wordt door de ge meente Oostburg voorlichting gegeven over de herbestrating van de Dorps- en Havenstraat. Vanuit de bevolking kun nen dan nog eventuele wensen of sug gesties over de groenvoorziening ken baar worden gemaakt. Bij de bestuursverkiezing zijn mevrouw A. Verstraete-Aerssens en de heer T. Martens aftredend, maar bieden heb ben zich herkiesbaar gesteld. Als adviserende leden van de dorps raad treden de in Hoofdplaat woonach tige raadsleden de heer J. Thomaes en de heer R. Calon op. Mevrouw Van de Ree-Slabbekoorn is niet langer advise rend lid van de Hoofdplaatse dorpsraad omdat in het afgelopen jaar de kern- grenzen opnieuw gewijzigd zijn, zodat zij nu niet meer woonachtig is binnen de kem Hoofdplaat De vergadering, die begint om 20.00 uur, wordt gehouden in café Temmer man te Hoofdplaat Studieproject over klachten gezondheid in Sas van Gent SAS VAN GENT - Twee studenten milieuhygiëne aan de Landbouw hogeschool in Wageningen, Wi- nand Dassen en Gerard Hoek, zijn een vooronderzoek begonnen naar het verband tussen luchtvervui ling en gezondheidsklachten in Sas van Gent. Ze denken het project, dat een on derdeel vormt van him studie, ko mende zomer af te ronden. Dan is ook duidelijk of er een breed opge zet onderzoek moet komen. Dassen en Hoek willen de komende maan den nagaan hoe het staat met de luchtverontreiniging in de Kanaal zone. Ze baseren zich daarbij op de resultaten van het landelijke meet net en voeren gesprekken met pro vinciale waterstaat en milieu-in spectie. Een aantal inwoners van Sas van Gent is gevraagd om milieuklach ten te noteren. Het vooronderzoek naar bepaalde gezondheidsaspec- .ten draagt een zuiver theoretisch karakter. Zelf doen Zijn milde houding vermocht de mees te commissieleden niet te vermurwen. Mevrouw F. Z. Z. M. van Gemert-Koch stelde al bij voorbaat vast dat een in derhaast toegezonden nota haar niet bepaald enthousiast had gemaakt voor de SCZ. „Het is niet bekend hoeveel gemeenten er meedoen en bovendien pakt een koppelsubsidie, zoals GS nu willen, altijd duurder uit". Ze vond het een bezwaar dat Hulst door de voorge stelde constructie geen direkte greep heeft op de gang van zaken en dacht dat de gemeente voldoende talent her- Ruilbeurzen Kieldrecht KIELDRECHT - De verzamelaarsver eniging 'De Kieldrechtse Verzame laarsvrienden' houdt zondag 21 maart haar maandelijkse ruilbeurs voor ver zamelaars van postzegels, munten, ou de ansicht- en prentbriefkaarten, stic kers, bidprentjes, lucifermerken en sleutelhangers in zaal 'Het Centrum' te Kieldrecht. De ruilbeurs begint om 9.00 uur. Zondag 4 april wordt een internationale ruildag gehouden in zaal 'De Klok' te Nieuwkerke-Waas. Het vertrek van zaal 'Het Centrum' te Kieldrecht is om ne gen uur. Zondag 11 april houdt de ver zamelaarsvereniging uit Kieldrecht haar eerste internationale ruildag in 'Het Centrum' te Kieldrecht. Centraal staan hier oude prentbriefkaarten. De ruilbeurs begint om 10.00 uur. Maandag 12 april wordt in Lokeren in zaal 'Rito' een internationale ruilbeurs gehouden. Het vertrek van "Het Centrum' in Kiel drecht is om 8.30 uur. bergt om zélf culturele evenementen te organiseren. Dat laatste werd volledig onderschreven door de heer O. E. M. Kips, die toelichtte dat een plaatselij ke opzet goedkoper en direkter werkt. „Een slecht doordacht stuk, dat het de commissie ln feite niet mogelijk maakt om advies te geven", meende adviseur C. van Leuven, die het als enige zou op nemen voor 'Uit in Zeeland'. Hij vond dat er dankzij de SCZ "toch heel wat is gebeurd" en het dan ook niet inging de instelling "met één hamerslag van tafel te vegen". „Als een aantal gemeenten nee zegt. zakt de SCZ volledig in el kaar". waarschuwde Van Leuven. Commissielid R. Eeman was van me ning dat er een serieus onderzoek naar de doelgroep van "Uit' moet worden in gesteld. Dan zal blijken - zo veronder stelde hij - dat de betrekkelijk kleine groep, die belangstelling heeft voor de voorstellingen, best naar Antwerpen of Sint Niklaas kan reizen. Zijn advies was dan ook: opstappen, nu daarvoor een gunstig moment is aangebroken. Zo'n actie leek hem bovendien rechtvaardig tegenover amateurverenigingen "die vaak moeten krabbelen om 1500,- subsidie los te krijgen" 'Belangstelling' De heer H. de Gucht signaleerde nog eens het gebrek aan belangstelling voor een aantal SCZ-produkties. Drie voorstellingen in 'Den Dullaert' trok ken respectievelijk 57, 50 en 4 bezoe kers. Dat laatste cijfer wordt 'ge scoord' door 'Figaro's bruiloft', die vanavond (vrijdag) te zien is "als het tenminste doorgaat". Zeven opvoerin gen door amateurs leverden 'Den Dul laert' 2200 mensen op. De Rechter vond dat beide zaken niet met elkaar konden worden vergeleken. Hy bleef erbij, dat het zeer de vraag is of vrijwilligers zonder steun van de SCZ tegen een lager bedrag een programma kunnen samenstellen. Voor '82 en '83 kosten apparaat en propaganda Hulst 7100,- en 9800,- en daarmee blijft de gemeente binnen de ramingen. Het beschadigde geleidewerk aan de zuidoostkant van de sluis. Wethouder De Rechter BEDRAG VAN 40 MILLE HULST - B en w van Hulst willen de korting, die het ministerie van CRM heeft toegepast op de rijksbijdrage So ciaal-Cultureel Werk, voor eigen reke ning nemen. Daarmee is een extra be drag gemoeid van 40.000 gulden voor de maatschappelijke dienstverlening, het gecoördineerd bejaardenwerk en het sociaal-cultureel werk in Hulst. Het college wil die extra uitgaaf put ten uit een potje van 75.000 gulden in het financieel beleidsplan. Dat geld is bestemd voor maatregelen in het ka der van de welzijnsplanning. Met betrekking tot de bezuinigingen van het ministerie van CRM op de rijks bijdragen hadden b en w van Hulst de keus uit een aantal mogelijkheden. Zo zou overgegaan kunnen worden tot ver mindering van de subsidies, hetzij voor de betrokken instellingen, hetzij voor alle welzijnsactiviteiten. Het college gaf er evenwel de voorkeur aan de korting voor '82 uit eigen zak bij te passen. „Aangezien aan de instellingen via de vaststelling van het welzijnsprogram- ma 1982 recht op subsidie is toegekend, het jaar al enkele maandexi ouU n> en de procedure voor aanpassing van het wel- zijnsprogramma geruime tijd in beslag zal nemen". Meevaller Tegen die tegenvaller van 40.000 gul den staat evenwel een financiële mee valler van 137.500 gulden uit de exploi tatie-opzet van het plan Heikant. Dat bedrag kwam vrij door het wegvallen van de rioleringswerken in dat plan. B en w willen het geld toevoegen aan de algemene reserve van de gemeente. Wat het college betreft, kan de oudheid kundige kring 'De Vier Ambachten' een extra subsidie krijgen van ruim 750 gul den. In 1980 stelde de Hulster raad zich garant tot een bedrag van 6000 gulden over 1980. Het uiteindelijke tekort over schreed dat bedrag echter met 750 gul den. Overigens zal ook het tekort op de begroting voor dit jaar hoger gaan uit vallen. De gemeenteraad van Hulst be spreekt de voorstellen in de vergade ring van donderdag 25 maart. Die ver gadering vindt plaats in het gemeente huis en begint om 19.00 uur. Halfvastenbal 'De Tauters' in Sas van Gent SAS VAN GENT - De carnavalsvereni ging 'De Toutters' uit Sas van Gent houdt morgen .zaterdag 20 maar haar jaarlijkse 'halfvastenbal'. Het feest, dat voor de tweede keer wordt gehouden, vindt plaats in buurtcentrum St. Albert aan de Van Millstraat. Op deze avond worden alle carnavalsverenigingen en carnavalsvierder uit Sas van Gent uit genodigd om na te praten over het afge lopen carnaal. Op deze avond, die muzi kaal ondersteund wordt door het Schel- dekwartet, hebben de Tautters vele verrassingen in petto. Voorafgaand aan het feest is er 's middags vanaf 14.00 uur eveneens in het buurtcentrum een kaartcompetitie. De feestavond begint om 20.00 uur. Tentoonstelling in Roosendaal van Ferdinand Slock WESTDORPE - De Westdorpse kunste naar Ferdinand Slock houdt vanafzon- dag 21 maart een tentoonstelling van zijn werken in de School voor Expres sie te Roosendaal. De opening wordt verricht door Willem Enzinck, die te vens het werk van Slock van een inlei ding zal voorzien. De tentoongestelde werken hebben allemaal het thema 'landschap' en bevatten indrukken van kreken en polders in Zeeuwsch- Vlaanderen. De tentoonstelling is tot stand geko men op uitnodiging van de School voor Expressie om de leerlingen van de school in de gelegenheid te stellen zich in het werk van Slock te verdiepen. Naast de voor het publiek toegankelij ke tentoonstelling is er een meer beslo ten expositie voor de leerlingen van de school waarbij tekeningnen worden ge toond van stillevens, bloemen en figu ren. De tentoonstelling duurt tot en met 12 april en is dagelijks geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Op dinsdag, donder dag en vrijdagavond ook van 19.00 tot 21.30 uur. SCHADEPOST ANDERHALF MILJOEN GULDEN TERNEUZEN - Twee vrachtschepen hebben de afgelopen weken de zeesluis van Terneuzen flink beschadigd. Ze ramden een meerstoel in de buitenha ven en het geleidewerk aan de zuid oostkant van de sluis. De totale schade bedraagt anderhalf miljoen gulden. Vorige week vrijdag botste het vracht schip 'Paulina C.' op een meerstoel in de buitenhaven. Schade: 800.000 gul den. En begin maart ramde het Griekse Commissievergaderign in Axel AXEL - De Axelse adviescommissie voor strafverordeningen vergadert dinsdag om 19.00 uur in het stadhuis. De commissie spreekt dan over wijzi ging van de algemene politieverorde ning en de marktverordening. Goed toeristisch seizoen Breskens BRESKENS - De 'zeebanketshow' is in 1981 het hoogtepunt geweest van het toeristisch seizoen in Breskens. De show werd bezocht door 20.000 belang stellenden. Secretaris Gerard van Grieken en informatrice Mimi van Grieken schrijven dat in het jaarver slag 1981 van de VW-Breskeus. Het be stuur behandelt dat verslag in de ver gadering van dinsdag 23 maart, om 20.00 uur in restaurant 'De Fuyck'. Breskens heeft een goed toeristisch jaar achter de rug. Hoewel de toeristen- stroom pas laat in het seizoen op gang kwam, werden er m totaal 210.000 over nachtingen geboekt. Met name het mooie weer was daar debet aan. Naast de 'zeebanketshow' tijdens de jaarlijkse visserijdagen trok ook de jaarmarkt enorme belangstelling. Op de agenda van de jaarveragering van de VW-Breskens staat verder het financieel jaarverslag 1981 en de begro ting 1982. Ook worden de activiteiten voor het komende seizoen besproken. WAARSCHIJNLIJK UITSTEL VAN EXECUTIE vrachtschip 'Denebola' het geleide werk aan de kanaalzijde van de sluis. Die botsing leverde rijkswaterstaat een schadepost van 700.000 gulden op. De reparatie van de Zuiderbrug. die eind vorig jaar door het autoschip 'Ma ple Ace' werd vernield, verloopt inmid dels voorspoedig. In de loop van decem ber werd de brug door bokken op een grote ponton getakeld en vervolgens Onderzoek naar verontreiniging in Sas van Gent SAS VAN GENT - De vakgroep ge zondheidsleer van de landbouwhog hogeschool in Wageningen begint bin nenkort met een vooronderzoek in ver band met de luchtverontreiniging in Sas van Gent. Het onderzoek, dat wordt gehouden op verzoek van de Sasse Welzijnsraad houdt in dat er be keken wordt of er in de toekomst een uitgebreid onderzoek kan plaatsvin den naar een eventueel verband tussen milieuverontreiniging en volksge zondheid. De welzijnsraad heeft in mei vorig jaar een verzoek gericht tot de landbouw ho geschool, waarna na enkele gesprekken met leden van de Sasse raad werdbesio- ten tot dit vooronderzoek. Middels een brief heeft de welzijnsraad het college en de gemeenteraad van Sas van Gent inmiddels van dit onderzoek op de hoogte gesteld. Voedingsbond FNV in Oostburg hield werkvergadering OOSTBURG - De voedingsbond van de FNV hield donderdagavond een ver gadering in café L'Ambassadeur te Oostburg. Districtsbestuurder P. M. Kenter noemde de bijeenkomst een werkvergadering. Er werd gesproken over het arbeidsvoorwaardenbeleid 1982. Tevens werd medegedeeld dat er loononderhandelingen gaande zijn. Over het verkrijgen van de 100 procent ziekengelduitkering waren de aanwezi gen het eens. De vergadering was hier unaniem voor. Ook werden dc voorstel len besproken, die worden behandeld op de vergadering van de voedingsbond eind april in Noordwijk. De heer H. Hen- drikse werd als afgevaardigde gekozen voor die vergadering. naar 'Hollandia' in Krimpen aan de IA sel getransporteerd. Als alles volgea plan verloopt wordt de gerepareerd! brug in de loop van augustus naar Te neuzen teruggevaren. Half septembe zou het landverkeer er dan weer g- bruik van kunnen maken Ing J ft Roos. hoofd van de dienstkring u* naai' van rijkswaterstaat: „Het loop tt tot nu toe precies volgens plan. Dele verantie van het hoogwaardig staal, no dig voor de reparatie, verliep zelfs ita vlotter dan we aanvankelijk hadda verwacht. Na een uitgebreide inspectie |t0' door deskundigen is het eigenlijke n paratlewerk 15 februari begonnen'1 De reparatie zal, volgens de meest re cente berekeningen, in totaal vijf mil joen gulden gaan kosten. De verzete ringsmaatschappij van de 'Maple Act keert 2,3 miljoen gulden uit, zudatrijb waterstaat voor meer dan de helft «sa de kosten opdraait. B en w van Hulst voelen niets voor emancipatieraad HULST - B en w van Hulst voelen8 niets voor een emancipatieraad ia tt stellen. Het college vindt een dergelij ke raad overbodig, aldus een voorstel aan de Hulster gemeenteraad, schrijven daarin, dat de jaarlijkse overlegbijeenkomst over emancip* tieacitieviteiten met alle v ganisaties en -groperingen voldocndt mag worden geacht. HET verzoek om in Hulst een erna» patieraad in het leven te roepen, is tl komstig van de afdeling Groot van de PvdA. De afdeling vindt dat h« particulier initiatief onvoldoende te langstelling toont en dat er organisa» «1 rische moeilijkheden bestaan om ft rijksbijdrage voor emancipatorisch ta activiteiten optimaal te benutten. emancipatieraad zou daar verandenij in kunnen brengen, aldus de PvdA. Het idee werd evenwel bjj de vrouwe groeperingen en de raadscommise voor het welzijnsbeleid met de nod# reserves bekeken. B en w hebben daar op ook hun advies aan de gemeen» raad gebaseerd: „geconcludeerd tut worden dat een aantal van de betrok ken groeperingen op dit moment behoefte heeft aan het instellen vaneen emancipatieraad". De raad van behandelt het voorstel in de vergade ring van donderdag 25 maart Die word! gehouden in het stadhuis en begint om 19.00 uur. OOSTBURG - 'Het tweede bedrijf in de volgende raadsvergadering'. D en T - raadslid A. J. Verhage had donderdag avond in de ruim drie kwartier duren de discussie over al dan niet stopzet ting van de subsidiering aan de stich ting Cultuurspreiding Zeeland (SCZ) het laatste woord. De gemeenteraad van Oostburg slaagde er gisteravond nie t in nog voor het subsidientenover- leg van vandaag een beslissing over 'Uit in Zeeland' te nemen. De stemmen bleven steken op acht tegen acht. Het lijkt voor de SCZ echter uitstel van executie. Dat de stemmen staakten, was enkel mogelijk door de absentie van wethouder G. A. Claeijs. De wet houder is, zo bleek al eerder uit het raadsvoorstel, er voorstander van de SCZ de rug toe te horen en de subidie- kraan dicht te draaien. De gemeenteraad van Oostburg voerde gisteravond een bij vlagen verhitte dis cussie over de eventuele stopzetting van de subsidie aan 'Uit in Zeeland'. De voor- en tegenstanders waren al na de eerste gespreksronde bekend: WD, CDA en wethouder J P S.A. Thomaes schaarden zich achter het raadsvoor stel. PvdA. Dorpsbelangen en Toerisme en wethouder J. J. Vergouwe kozen de zy dc van dc SCZ. Geen van beide partij en slaagde er in een stem naar zich toe te trekken De PvdA-er J. de Vries betichtte het col lege van b. en w. van 'paniekvoetbal', Recreatietoernooi TERNEUZEN - Zaterdag 20 maar houdt de badmintonclub Terneuzen' een teamtoernooi voor recreatiespelers met 16 teams. Er worden een dames- dubbel. een herendubbel, en twee ge mengd dubbels gespeeld, bestaande uit twee sets. Het toernooi dat plaatsvindt in sporthal 't Zwaantje te Terneuzen, begint om 9 00 uur en wordt gespeeld op zes banen. De prijsuitreiking is om 17.00 'crisispolitiek' en 'onbehoorlijk be stuur'. De socialist: 'Eind '81 zegt het college nog met de SCZ te willen door gaan, begin'82 wordt simpel geaegd we kappen ermee. B. en w. doen hier onsa menhangende dingen, zonder met goe de alternatieven te komen; oude scho- nenen worden weggegooid en er wordt nauwelijks gpdacht. aan nieuwe. Visie ho maar'. De Vries laakte de motieven die de meerderheid van b. en w. ertoe deed be sluiten de subsidie aan de SCZ stop te zetten. 'Als ik die motieven goed door zie, dan vrees ik het ergste voor het RPCZ. Daar is ook nauwelijks te zien, wat er wordt bereikt. Het college wijst onder meer op de aanwezigheid van cul tuursteden als Gent en Brugge. Lekker op de rug van de buurman meerijden onder het motto: laat die maar betalen. Proficiat, college'. De PvdA-er vond zijn partijgenoot wet houder Vergouwen aan zijn zijde. 'Ik ben best bereid over bezuinigingen te praten, maar zonder SCZ zal het niet gaan. Dat kunnen we als gemeente niet aan; het is geen eenvoudige zaak con tracten af te sluiten. Als we de SCZ de rug toekeren, gaan we ten opzichte van de cultuur in West-Zeeuwsch-Vlaande ren de mist in'. Podiumkunsten Burgemeester mr. Th. Spijkerboer vond dat een onjuiiste redenatie. 'Het is onjuist dat het podiumleven na de SCZ in elkaar zakt. Het staat zonder meer vast dat je buiten 'Uit in Zeeland' om ook evenementen kunt organise ren. Podiumkunsten worden hiermee zeker de das niet omgedaan'. De burge meester bekritiseerde touwens het feit, dat, waar andere verenigingen en instellingen drastisch moeten bezui- ningen, de geldelijke steun aan de SCZ blijft gehandhaafd. 'Dat is op zich al een merkwaardige zaak. Trouwens, de SCZ bereikt de grootste groep van de bevolking niet, zal die niet bereiken ook als ze zo doorgaan. Voor de subisi- die krijg je beslist te weinig terug'. De D en T-er Verhage vond de discus sies bepaald te veel tijd in beslag ne men. 'We moeten dit kort houden, an ders wordt het een afgezaagd theater stuk. Een treurspel is het'. Hij kreeg het gelijk aan de stok met mevrouw J. C. van de Ree-Slabbekoorn (PvdA), di ehet raadslid er weer van betichtte 'niet te kunnen luisteren al s hij zelf niet aan de discussie mee kan doen'. Overigens stemde de fractie van D en T, incluis het gisteravond beëdigde raadslid me vrouw J. C. Hyset-van Meerten voor deelname in 'Uit in Zeeland'. Een defini tieve beslissing daarover laat echter nog even op zich wachten. Tegen de zin van de PvdA ging de raad akkoord met een subisdie van 1100 gul den aan de stichting 'Zeeland-Frans- Vlaanderen' voor de organisatie van Frans-Vlaams culturele dag in Oost burg. Op aangeven van Verhage namen b. en w. tenslotte een voorstel tot grond ruil met de heer R. van de Luijster in Cadzand-Bath terug. Dat. nadat de raad in deze kwestie, die al jaren aan loopt, opnieuw niet tot een vergelijk leek te komen. B en w. hielden daarna de eer aan zichzelf en zullen nu de vol gende raadsvergaderng met een nader uitgewerkt voorstel terugkomen ~~7 l gemeente Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van mijn geliefde zuster, tante en oud tante EVA TOLLENAAR betuig ik mijn welgemeende dank. Uit aller naam C. Tollenaar-Wisse maart 1982, Wulpenhoek 7, Hoek. gemeente 7MFHMM1DD Voor de vele büjken van belangstelling na het overlijden van onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader CORNELIS VAN DOESELAAR betuigen wij onze oprechte dank. In het bijzonder aan directie en personeel van Vremdieke voor de goede zorgen aan hem be steed. Met grote droefheid, maar dankbaar voor het geen hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden in het St.-Liduina-zie- kenhuis te Hulst, gesterkt door de H.H. Sacra menten der zieken, van onze geliefde vader, schoonvader en grootvader, de heer ANDREAS JOSEPHUS BLOMMAERT weduwnaar van mevrouw Maria Lossie in de leeftijd van 83 jaar. Drager van de ere-medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Oud gemeenteraadslid van de gemeente Hulst. Venlo: P. A. A. Blommaert L. R, Blommaert-Steyns en kinderen Kemzeke: J. Maas-Blommaert F. Maas en kinderen Terneuzen: J. M Blommaert C. M. Blommaert-Meulenberf en kinderen St. Niklaas: E. M. van Haute-Blommaert O. J. van Haute en kind Fam. Blommaert Fam. Lossie Hulst, 16 maart 1982. Correspondentieadres: 4535 CJ Terneuzen. Berkelstraat 8. De plechtige uitvaartdienst, waartoe Ued. wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op zaterdag 20 maart 1982 om 10.30 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Samenkomst aan De Blaauwe Hoeve om 10.00 uur. Vrijdag om 19.00 uur gebedsdienst in de kapel van De Blaauwe Hoeve. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van De Blaauwe Hoeve Bezoekdag voor en na de gebedsdienst. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven dit be richt als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 28