Bedrijven? 8 m i Den Uyl streeft naar een sociaal akkoord Actie metaal geëindigd na akkoord ziektegeld Suriname VRIJDAG 19 MAART 1982 PZC /binnen-buitenland Op 25 maart hoopt D.V. onze lieve moeder en oma M. LEIJS VAN OOSTEN 90 jaar te worden. Wij geven de 27ste maart een receptie van 16.00 tot 17.30 uur in hotel 'Royal', Lepelstraat 9. Wol- phaartsdijk. Haar dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Nieuw Zorgvliet Wolphaartsdijk- Getrouwd: WALTER VAN BEUSEKOM Bedroefd laten wij u weten dat ons kindje zonder overlevings kans werd geboren. Cor en Annelies Net-Joziasse Middelburg, 17 maart 1982, Driewegenhof 117. Heden werd door een noodlottig ongeval uit ons midden weggerukt ons dierbaar dochtertje, zus je en kleinkind CAROLIEN in de leeftijd van 9 jaar. Vlissingen: J. B. Hoogesteger CG.A. Hoogesteger-Veldhuis Marjolein A. J. Veldhuis C. Veldhuis-van de Kreeke M. Hoogesteger-Mabelis 4385 BA Vlissingen, 18 maart 1982, Westerzicht 297. Carolien ligt opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620. Gelegenheid tot afscheidnemen zaterdagavond, 19-19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 22 maart 1982 om 14 00 uur op de algemene begraaf plaats te Oost-Souburg. Vertrek van Westerzicht 297 om 13.35. Na afloop van de teraardebestelling is er gele genheid de familie te condoleren in de aula op de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Heel onverwachts, door een noodlottig ongeval ging uit ons midden heen CAROLIEN HOOGESTEGER oud 9 jaar. Wij herinneren ons haar als een fijne, heve leerlinge. Moge God haar ouders en zusje bijstaan en de kracht geven om dit verlies te kunnen dragen. Bestuur P.C.O. te O.-en W.-Souburg, Oudercommissie Mamixschool. Schoolteams Marijke-Marnixschool Van Doornlaan 40,18 maart 1982. Renate, Dennis, Remy, Ramon, Mark, Renate, Martin. Daan, Kees, Karin, Agnes, Martin, Angela, Edward. Dorien, Linda, Herma, Paul. Peter, Hanco, Erika, Sander, Serge, Renzo, Michel. Maxime, Dennis, Dennis, Ingeborg, Mariska. Marjan, Talitha, Albert, Jeroen. Suzan. Martin en Henk Veerman missen CAROLIEN ons vriendinnetje en klasgenootje. Voortaan is er één lege plaats in de knng van klas 4. Mamixschool, 18 maart 1982. Van Doornlaan 40, West-Souburg. Op 16 maart 1982 is op 39-jarige leeftijd overle den FRANS WILLEMSEN Moegestreden heeft hij afscheid genomen van allen die hij liefhad. Wij zullen hem heel erg missen. Amsterdam: Ineke Willemsen-Meilink Annegien en Marieke Kapelle: H. Willemsen M. J. Willemsen-Claveaux Breugel: Herman Willemsen Nimburg (W.-Dl.): Joke Mitzkus-Willemsen Degenhard Mitzkus Ringwood (Eng Korrie Julseth-Willemsen Goes: Martien Willemsen Emmy Willemsen-Korstanje Ruurlo: H. E. Meilink-Ter Beek Ulestraten: Marko en Mariet Meilink De crematie zal plaatsvinden op maandag 22 maart a.s. om 14.30 uur in het crematorium Westgaarde, Ookmeerweg 275, Amsterdam-Os dorp (bereikbaar met bus 23). Huigenbos 31, 1102 KA Amsterdam. Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de crematie. Na een langdurige ziekte is heden uit ons mid den weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa HERMANUS VAN DE WORP echtgenoot van Dymphna Lambregts op de leeftijd van 56 jaar. Goes: D. van de Worp-Lambregts Breda: H. M. A. van de Worp F. H. A. van de Worp-van Oers Bavel: D. Beekers-van de Worp R. Beekers Breda: A M. Hendriks-van de Worp P Hendriks Goes: L. Smits-van de Worp A Smits Goes: A. van Heusden-van de Worp W van Heusden en kleinkinderen 18 maart 1982, J. D. van Mellestraat 7, 4461 VP Goes. Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van het ziekenhuis 'St. Joanna', Kloetingseweg 47, Goes. Gelegenheid tot bezoek aldaar dagelijks van 16.00-16.30 uur. De crematie zal plaatshebben maandag 22 maart om 11.00 uur in het crematorium te Mid delburg, Westelijke Oude Havendijk 3. In de ontvangkamer van het crematorium is na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot con doleren. Heden overleed tot onze droefheid na een lang durig geduldig gedragen lijden en zorgvolle ver pleging in Huize Ter Valcke' onze lieve vrouw, moeder en oma JACOBA MARIA LAURET echtgenote van Pieter Michiel Hoste in de ouderdom van ruim 78 jaar Groede: P. M Hoste Goes: M. S. Hoste Terneuzen: A. A. Hoste L Hoste-Luteijn Fien Karin Goes, 18 maart 1982. Ter Valcke'. Corr.adres: P M. Hoste. Blekestraat 39. 4503 DE Groede De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize 'Ter Valcke' De begrafenis zal plaatshebben maandag 22 maart a.s. om 15.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Groede. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Franse Kerk te Groede. Jk zal de halmen niet meereien, noch binden ooit de volle schoven, maar doe m ij in de oogst geloven waarvoor ik dien- Op 17 maart is, tot ons groot verdriet, gestorven mijn lieve man. onze vader en grootvader CORNELIS LIJNZAAD Ridder der Kroonorde van België op de leeftijd van 79 jaar. Haarlem: M. Lijnzaad-Paarlberg Huizen (N-H.): A. A. van der Kolk-Lijnzaad Wouter Frank Monique Domburg: M. F. Nyst-Lijnzaad M. Nyst Eva Cecilia Victoria Ellecom: I. L. Wery-Lijnzaad P. R. Wery 2012 PC Haarlem, 19 maart 1982, Johan de Wittlaan 7. De crematie heeft heden in besloten kring plaatsgehad in het crematorium 'Velsen' te Drie- huis-Westerveld. De God van alle leven heeft heden thuisgehaald. Zijn kind, mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en grootmoeder LOURINA DUVEKOT-GEERSE op de leeftijd van 79 jaar. „De zekerheid van Gods beloften geeft ons kracht in het geloof onze levensweg te vervolgen 1 Thess. 4 13-18 P. Duvekot W. Duvekot J. Duvekot-Joosse Peter, Lean. Aijen, Martin Paul. Frans, Nanda F W. Castel-Duvekot J C W. Castel W. F. Schoe-Duvekot A. Schoe Lourina. Adriaan, Pieter. Willem Jan 4354 AB Vrouwenpolder, 17 maart 1982. Dorpsdijk 51. Geen bloemen 1 De begrafenis zal D V, plaatsvinden op maandag 22 maart a.s. om 15.00 uur op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Vooraf is er om 14.15 uur een samenkomst voor familie en belangstellenden in de Geref Kerk. Schoolstraat 9 te Vrouwenpolder Gelegenheid de familie te condoleren na de be grafenis in voornoemde kerk. Met droefheid, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wü kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa JAN PHILIPPUS KNEGT weduwnaar van Anna Honig in de leeftijd van 81 jaar. Capelle a/d IJssel J. M. Knegt F. Lievense Dinteloord. F W. Knegt E. Knegt-Huster Astrid en Robert Linda Capelle a/d IJssel: H. J. Knegt M. J. Knegt-Mac Jannet Carmen Manna Oost-Souburg: J. A Versluis-Knegt C. L. Versluis Mark Vincent Vlissingen, 18 maart 1982. Sterkenburg 2 Correspondentieadres Lingestraat 27. 4388 SC Oost-Souburg. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 20 maart 1982 van 11.00-11.30 uur. Daarna zal de teraardebestelling plaatshebben om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Vertrek van voornoemd rouwcentrum om 11 45 uur. Bedroefd maar dankbaar voor hetgeen zij voor ons heeft betekend geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder MAATJE JOZINA STOUTHAMER weduwe van Jan Thomas Pikkaart op de leeftijd van 84 jaar. Ellewoutsdijk: Machiel Pikkaart Sien Pikkaart Francois De Wael 4437 AG Ellewoutsdijk 17 maart 1982 Van Hattumstraat 4 De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 20 maart a.s. om 11.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Ellewoutsdijk vanuit het M J. van Hat- tumhuis. (Slot van pagina 1) makkelijk te vinden zijn omdat de doel stellingen uit het regeerakkoord met el kaar kunnen botsen. „Maar het kabinet is verplicht een verantwoorde en goed gedoseerde oplossing te vinden" Kritiek CDA-fractieleider Lubbers eiste tij dens het debat dat het kabinet „met spoed" de nota moet laten verschijnen. „Het kabinet moet niet wegvluchten voor moeilijke beslissingen, maar de afspraken van het regeerakkoord uit voeren", aldus Lubbers. Hij vindt dat het kabinet daarbij de nadruk moet leggen op het bestrijden van de werk loosheid. Daarvoor is terugdringing van het overheidstekort hard nodig. In een uitspraak, die duidelijk gericht was tot coalitiepartner PvdA. wees hij erop dat verder uitstel van het nemen van de beslissingen het straks alleen maar moeilijker zal maken de werkgele genheid te verbeteren. Lubbers her haalde daarbij zijn opvatting dat de be zuinigingen best over twee jaar uitge smeerd kunnen worden, mits er voor dit jaar maar 4,5 miljard wordt omgebo gen. Hij had ook felle kritiek op recente uit spraken van ministers, die openlijk filo sofeerden over nieuwe verkiezingen. „Dat betreur ik in hoge mate", zei Lub bers. Nieuwe verkiezingen leiden vol gens hem slechts tot verder uitstel van de noodzakelijke beslissingen. „Minis ters behoren leiding te geven en beslui ten te nemen. Men heeft een eigen ver antwoordelijkheid en heeft dat werk te doen", aldus Lubbers. Philips samen met Control Data in optische recorders GELDROP (ANP) - Philips Gloeilam penfabrieken en Control Data Corpo ration in Minneapolis in de Verenigde Staten gaan samenwerken bij het ont wikkelen van digitale optische recor ders en de daarbij behorende beeld plaat. Daartoe zijn twee nieuwe ondernemin gen opgericht die zich respectievelijk zullen gaan bezighouden met de ont wikkeling van de recorder en de ontwik keling van de plaat. Dat laatste zal in Eindhoven gebeuren. De andere activi teit vindt in Colorado Springs in de Ver enigde Staten plaats. Dat heeft mr. G. Jeelof van de raad van bestuur van Phi lips donderdagmiddag bekendge maakt op een persconferentie in Gel- drop. AMSTERDAM (ANP) - De directie en de raad van commissarissen van de Nieuwe Rijnvaart Maatschappij (NRM) in Amsterdam zullen de aan deelhouders voorstellen het bedrijf te ontbinden. Onder-directeur C. P. Scha- gen verklaarde donderdag dat de voor bereidingen voor de ontslagaanvragen voor de 46 werknemers al in volle gang zijn. Texas-Instruments ontslaat 2700 man DALLAS (Reuter/UPI/ANP) - De Ame rikaanse onderneming Texas Instru ments, een fabrikant van rekenmachi nes en andere elektronische appara tuur, zal over de hele wereld 2700 men sen ontslaan, drie procent van het tota le aantal personeelsleden. Ruim de helft van de ontslagen zal vallen in de fabrieken in Dallas en Houston in de Amerikaanse staat Texas. Het debat, waarbij de PvdA- en D'66- woordvoerders in vrij algemene ter men het woord voerden en begrip toon den voor de vertraging van de kabi netsnota, was aangespannen door WD-fractieleider Wiegel. Deze ver klaarde dat uit de brief van minister Van der Stee (financiën) blijkt dat het overheidstekort dit jaar waarschijn lijk nog verder zal oplopen. Volgens Wiegel kan dat verdere bezuinigingen later dit jaar nodig maken. De WD'er benadrukte dat naast de 4,7 miljard aan reeds bekende tegenvallers er nog eens minstens 3,5 miljard tegen vallers op komst zijn. Dat komt omdat de aardgasverkopen blijven tegenval len, de WW-uitkeringen toenemen en de rentelasten blijven stijgen. Hij wilde dan ook van het kabinet we ten welke maatregelen genomen zullen worden. In twee moties, die overigens geen kans maakten, vroeg hij het kabi net dan ook om de voorjaarsnota nu rond 1 april te publiceren In totaal zou daarbij ongeveer 4,5 miljard omgebo gen moeten worden. De socialist Meijer wees erop dat de nieuwe tegenvallers de reeds ingezette bezuinigingen neutraliseren. „De ver slechtering van nu komt bovenop de erfenis van het vorige kabinet. Dat op lossen valt niet mee We zitten met een topzware hypotheek", aldus de PvdA'er. Nieuwe forse bezuinigingen zijn vol gens hem echter niet meer mogelijk, omdat anders de koopkracht van de laagstbetaalden te zeer achteruitgaat. Ook de investeringen zouden dan ver der teruglopen. Vandaar dat de PvdA voorstander is van een meerjarige aanpak van de problemen. Volgens Brinkhorst (D'66) bevatte de brief van Van der Stee weinig nieuws. Hij vindt, net als de andere regerings fracties, dat het kabinet nu snel met de nota moet komen. (Slot van pagina 1) doorbetaling van hun normale netto loon voor de volle 100 procent nu vast. Afgesproken is echter wel dat de over eenkomst alleen zal gelden als het ziek- tegeldplan van de regering niet wordt gewijzigd. Uitlatingen van CDA'ers wijzen erop dat vanuit die partij wijzigingsvoorstel len zijn te verwachten die alsnog zou den leiden tot een verbod op het aan vullen van het ziektegeld tot het volle netto-loon. Ook uit de kring van D'66 waren die klanken gekomen, maar in een vergadering van de Tweede-kamer commissie Sociale Zekerheid deelde mevrouw drs Groenman gisteren mee dat men die gedachte heeft laten varen. De overeenkomst in de metaal is be doeld voor de periode tot 1 januari 1990. De werkgevers nemen volgens het ak koord de eerste vijf ziektedagen van de werknemer voor hun rekening. Bij eventuele verzekering van dat risico (Slot van pagina 1) geval zou het slachtoffer aan de verwon dingen zijn overleden. Verwacht wordt dat het nieuwe decreet bij de Surinaamse bevolking erg hard zal aankomen, vooral onder Hindoesta nen, waar al een sfeer groeit die verge lijkbaar is met de situatie van 1975, toen velen van hen uit angst voor racia le conflicten rond de onafhankelijk heid. naar Nederland vertrokken. Te gen de executie van Hawker zijn de laatste dagen verscheidene protesten gepubliceerd, onder meer van de orde van advocaten. Meer dan duizend scho lieren van het openbaar atheneum en het Miranda college hebben hun hand tekening gezet onder een protestbrief tegen deze executie. Eerder al hadden de vakorganisaties felle kritiek geuit op de terechtstelling. Bevelhebber Bouterse beklaagde zich erover, gevraagd naar deze protesten, dat mensen als Hawker en Rambocus al eerder het leven van de militaire lei ders hebben bedreigd, en een nieuwe kans hebben gehad. Dit bewijst, aldus Bouterse, dat het nodig is de mensen voor te lichten „over het militaire le ven". zijn de kosten hiervan dan ook voor re kening van de werkgever. De ziektewetpremie voor de werkne mer blijft dit jaar op 2,2 procent. De premie voor de werkgever gaat om laag van 6,6 naar 2,6 procent; daar ko men dan de kosten van de eerste vijf wachtdagen bij. Deze percentages gel den tot 1 januari 1983. Na die datum zullen premieveranderin gen tussen werkgevers en werknemers worden verdeeld in de verhouding 60:40. De werkgevers hebben daarbij bedongen dat hun premieaandeel niet boven de 4 procent mag gaan. Mocht met de normale premie-opbrengst niet kunnen worden voldaan aan de ver plichtingen die uit het nieuwe akkoord voortvloeien, dan mogen de reserves in de ziektegeldkassen worden aange sproken. Volgens de voorzitter van de werkgeversvereniging FME ir. Ter Hart brengt het akkoord geen extra loonkos ten met zich mee. Bond betaalt De Industriebond FNV zal de stakers van de werf Wilton Fijenoord in Schie dam en van het havenbedrijf Vlaardin- gen-Oost 70 gulden per stakingsdag uit keren. Pas na die toezegging wensten de stakers weer aan het werk te gaan. Dat vloeide voort uit het vonnis van de rechter, dat de Industriebond zich van stakingsacties diende te onthouden. Banken In de bankwereld hebben de werkge vers laten weten dat zy tot volledige doorbetaling van het netto-loon bij ziekte bereid zijn mits de verhoogde premielast niet voor rekening van de ondernemingen zal komen, weten. Het ziektegeld is voor 90 procent van het personeel voor eigen risico van de banken. Vorige week stelden de Dienstenbon den van FNV en CNV de banken een ultimatum dat zij zich inschikkelijker dienden op te stellen in het cao-over leg, omdat anders acties zouden vol gen. Tweede kamer In een hoorzitting van de Tweede-ka mercommissie Sociale Zekerheid heb ben delegaties van werkgevers- en werknemersorganisaties gisteravond nog eens hun klachten over het ziekte wetplan uiteengezet. Zonder uitzonde ring wezen zij nogmaals de plannen af. PvdA hekelt geheimzinnigheid rond bezoek van prins Claus DEN HAAG (ANP) - De tweede kaaciE'j leden Buurmeijer en Van den Beid (PvdA) willen van premier Van IJ weten waarom de rijks voorlichting dienst geen bekendheid heeft gegeii aan het bezoek dat prins Claus wo» dag 10 maart heeft gebracht aan landse Signaal Apparaten B.V.inHafcffi gelo. „Hield de geheimzinnigheid van (fill zoek onder meer verband met de vm durende protesten by dit bedrijf te? de aanwezigheid van Argentijnse na ne-officieren bij HSA", zo hebben! PvdA-kamerleden de premier schrift lijk gevraagd. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest geven wij u kennis dat na een langdu rig lijden van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze lieve vader, behuwd-, groot- en over grootvader JAN MARKUSSE in de ouderdom van 86 jaar. Colijnsplaat: P. Markusse-Goudzwaard Oost-Souburg: D. Serier Markusse L. Serier 's-Heer Hendrikskinderen: J. Sener-Markusse Th. L. Serier Boxtel: J. ter Horst-Markusse A. M. ter Horst Klein- en achterkleinkinderen Colijnsplaat, 18 maart 1982, Bejaardencentrum 'Rustoord'. Dr. Maasstraat 4. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het bejaardencentrum 'Rustoord'. Bezoek dagelijks van 18.00 tot 19.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 22 maart om 14.00 uur te Kats. vertrek vanuit het bejaardencentrum 'Rustoord'. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het bejaardencentrum 'Rustoord'. Hartelijk dank voor alle te- licitaties en attenties, ont vangen na de geboorte van onze dochter Ridderstr 9, 's-Heer Arendskerke D. P. W. KEIZER arts te Goes is AFWEZIG van 22-3-'82 Vm 26-3-'82 Collega's nemen waar. Getroffen door de vele bewijzen van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader en grootvader PETRUS ANTONIUS PAULUS betuigen wij onze oprechte dank. Familie Consemulder-Paulus Begrafenisverzorging v/h Adr. A Hillebrand - Goes Fa. J. HOEKMAN Zn. LANGEWEG 1, 4431 CE 's-GRAVENPOLDER TEL. 01103-1444-2408 HOTEL-RESTAURANT ZOUTELANDE Tel. 01186-1210 WEEKEND MENU 19, 20. 21 MAART 1982 Gerookt forel, toast en boter Kippesoep Tournedos Stroganof Gemengde salade Pommes frites Chocolade mouse 27,50 fn'i llirriiairl^iTmn'iaf KLEDING de krant helpt u op weg r Höhns Parket eiken lamel 59," p. m2 1<ACHEL INTERIEUR] HUIS Korte Noordstraat 47 4431 CH Middelburg Tel. 01180-33183 f"1 Vers f rund- en j varkensvlees j 14.00 uur. J Seisweg 158, Middelburg I ev« Grafische Bond CS De laatste twee dagen heb Ik aw. concluderen dat de redactie vandei vmciale Zeeuwse Courant niet voliy en juist is geïnformeerd omtrek Grafische Bond CNV Ten eerste de editie van dinsdaz maart j. waarin u een foto plaatst 13 Harm van de Meulen samen aê voorzitter van de Grafische Bondot Als onderschrift geeft u deze de ca van Rob Kellerman; dit moet zijnSa van Kesteren. Ten tweede de editie van maart, in het artikel dat Druk en te een staking aankondigt betreffende* PZC, gesteund door twee vandelah taal 18 CNV-leden. Dit aantal onjuist. Het ledenbestand van de Bond CNV. werkzaam bij de ProvSaJ le Zeeuwse Courant is 21 Waany- te. A. E State Afdelingssecretarisiin Middelburgset Kou Stakingsactie Druk en Papier Naar aanleiding van het bencht tn 1 PZC van 17-3-'82, betreffende saa kondigde stakingsaktie FNVtmt., Druk en Papier, voelen wij ons genoc tie zaakt, als afdelingsbestuur de juistec li» fers bekend te maken. Er wordt in dit artikel gesproken en 72 Druk en Papierleden bij de PZC.c f*[ moet echter zijn bij de afdeling Vlii gen. We hebben n.l. ook ledendiess zaam zijn bij het ADZ, Drukkenjv Hoeven, Den Boer, boekbinderij t. Woestijne en Pittman Druk, bliiftm 50 leden werkzaam bij de PZC, d:e Jöffl len onder de Grafische technische* die in het geding is. Van deze 50 leden waren er 28 aanm op de ledenvergadering van 16 maariji £f Van voornoemde 28 aanwezige lei jpe spraken 26 zich uit vóór statóngi stemden 2 leden tegen. Ook waren er 7 leden met kennisgenJü c afwezig, maar deze hadden zich ra bij voorbaat uitgesproken vóördeea me bij eventuele akties Vermeldenswaard is ook nog dat (I den van de Grafische Bond CNVs bereid hebben verklaard aan evens akties mee te doen Uit bovenstaande cijfers mogen wtca cluderen dat de meerderheid van 1 technische werknemers bij de PZCW aktie is. Het afdelingsbestuur Druk en Papier afd. Vlissingen en Middelburg Th. J. W. Berendsen. secreten Kanariesprenk 171, Vli gra Ieder, die iets te vorderen heeft van, verschuldigd is aan, of onder zijn berusting heeft, behorende tot de on der het voorrecht van boe delbeschrijving aanvaarde nalatenschap van de heer Jan Labruyère, in leven zonder beroep, wonende te Koudekerke, gemeente Valkenisse, Middelburgse straat 90, en overleden te Middelburg op 16 novem ber 1981, wordt verzocht daarvan vóór 15 april 1982 opgaaf te doen ten kantore van notaris H. Beyer, Bad huisstraat 181 te Vlissin gen Regelmatig zal de speciale advertentiepagina 'P.Z.C. Bedrijven Krant' verschijnen. Met infor matie over wat (Zeeuwse) bedrijven leveren. Een ideale gelegenheid om uw produkten en diensten onder de aandacht te brengen van uw doelgroep: zakenmensen. Voor inlichtingen over adverteren op deze pa gina kunt u kontakt opnemen met de adver tentie-acquisitie: Vlissingen tel. 01184-15144 Middelburg tel. 01180-27651 Goes tel. 01100-16140 Terneuzen tel. 01150-94457

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 12