RUIJFF WIL DIET IN ORANJE Johan schittert HUGHES OVERWEEGT BEROEP Rijvers maakte zonder overleg betrokkenen selectie bekend Kracht Feyenoord vloert PSV: 1-2 Hoopvolle rentree van Gerard Nijboer Vonck stopt lot augustus Puttemans wint marathon Rome 15 MAART 1982 RECHT- Johan Cruijff heeft de uitnodiging van bondscoach s Rijvers om mee te spelen in de vriendschappelijke inter- i tegen Schotland op dinsdag 23 maart afgeslagen. Cruijff dit besluit na overleg met zijn zakelijke compagnon Hans leren voorzitter Ton Harmsen van Ajax. Kees Rijvers ver aarde gisteravond desgevraagd echter nog niets van Cruijff [vernomen te hebben over zijn bedanken voor Oranje, jer overleg met de uitverkorenen Ruud Krol, voorstopper Michel van Korput, AZ-libero John Metgod, middenvelders Arnold Muehren en Jan Peters en de invallers Simon Taha- mata en Tcheu-la Ling gebandhaaft. Geschrapt uit het notitieboekje van Rijvers zijn Feyenoorder Bennie Wjnstekers. Jan Poortvliet. Johan Neeskens, Johnny Rep en Kees van Kooten, terwijl ook voor reserve Huub Stevens geen plaats meer is inge ruimd. Opvallend in de groep van zestien is verder de terugkeer van Ronald Spel- bos. bij de eerste kwalificatiewedstrij den onder Jan Zwartkruis een zekere keus. maar in het vervolg door Rijvers naar het B-elftal (waarvoor Spelbos be dankte) verbannen. Spelbos was ver rast door zijn selectie. „Ik kwam om een uur of acht thuis van de wedstrijd tegen Roda, kreeg de felicitaties van mijn eclubs maakte Kees Rijvers gister- 16 namen bekend waaruit hij het ilgaatkiezen voor de oefenpartij te- Schotland. „Deze zestien zijn uitge- Éiiedereen heeft de vrijheid te ko- iof te bedanken, ik hoor het wel", wde de technisch leider van de de eerste berichten over af- ETgpn „Officieel heb ik van nie- i iets gehoord, ook nog niet van In een eerder stadium heb ik bij bet Nederlands elftal gehaald, iroee beb ik duidelijk gemaakt dat iloofdat hü voor Oranje bruikbaar [wil graag zien wat hij in het Neder- k elftal gaat doen". een gebroken middenhandsbeen- moet ook tweede doelman Piet injvers vermoedelijk afhaken (aan einde van deze week zal hij bekij- lofhijmee kan naar Glasgow), ter- de bondscoach niet weet of de irbem geselecteerde buitenlanders d. Yin de Korput. Muhren en Taha- lü beschikbaar zijn voor de uit- jdstrijd tegen de Schotten. Re interland tegen Fankrijk liet Rij- iveten dat voetballers ouder dan 28 goede hui2e moesten komen willen Ki handhaven in het Oranje in op- Record-international Ruud iHugo Hovenkamp. Willy van der rthof, Arnold Muehren, Piet Schrij- en Johan Cruijff hebben, zo blijkt de selectie, aan die eis voldaan. De idscoach wenste zijn keuze niet met iimenten te ondersteunen en wenste geen antwoord te geven op de vraag «rom bepaalde spelers afgevallen „Vrijdag is er een persconferentie, kunnen er vragen gesteld worden", ide dertien spelers die in het Pare Princes in Parijs het Oranje-shirt legen, heeft de bondscoach doelman k van Breukelen, laatste man 10STERHOUT - Piet Vonck uit ialst heeft gisteren voorlopig zijn aatste wedstrijd gelopen. In de sterk bezette Warandeloop in Oos- terhout sprintte hij na negen kilo meter tenslotte naar een uitste- Mde zesde plaats. Vonck stelde dnraa nadrukkelijk: „Tot augus tus stop ik er nu mee. Ik heb er rwrlopig helemaal geen zin meer hMurik wil niet zeggen dat ik er kfinitief mee stop. Misschien gaat Kop den duur toch weer in mijn ben kriebelen. Daarom zeg ik nu in angustus weer ga begin- jfct Vonck was ontgoocheld om- «at de Nederlandse atletiekunie feen ploeg afvaardigde naar het *Hïidkampioenschap veldlopen [jRome, Tijdens de nationale titel strijd in Norg had Vonck zich ge plaatst voor een (eventuele) Neder- todse ploeg voor het WK. „In Oos- krhout Uep lk nog sterker dan tij- toshetnatlonaa] kampioenschap SNorg", zei Piet Vonck gisteren na afloop van de Warandeloop. „maar «nebnu toch geen goesting meer. uitnodigingen voor nog een loop in Oosterhout en voor een loop in B-Visum heb ik dan ook afgesla- ^de Warandeloop was de Belg «r de Beek twee seconden sneller de Nederlandse kampioen sraas Lok. In de stryd om de vijfde K zesde plaats werd Piet Vonck in g aatste meters verslagen door «eter van de Haas. Vonck: „Ik ™ide laatste bocht iets te ruim en wdoor kon De Haas me nog net terslaan". u^SplErik de Beek. Leuven. 9 km 2 mi,as Lok. Phoenix, 28.02. 3 gUmbrechts, Unltas, 26 38: 4 Joost Phoemx. 26.48; 5 Pteter van de 27-18. 6 Piet Vonck. 'c --o o 7 Kees Langelaan. AV -'■sa.BJoa Konluszek. Sprint. 28.04 Seke Kluft, Thor, won bij de da- £*_Kaitn de Nijs van SOS uit tweede op 18 seconden B'J de Jongens B werd f3 °e Schrijver van RKHAV ^«.Jacco Stigter van AV '56 ze- ffjbde bij de jongens D In deze «kgorle werd Ronnie Legemaate J® AV 56 vijfde en Johnny Sinke 'an AV 56 25e. EINDHOVEN - „Sorry Thijs...". Het nauwelijks hoorbare be dankje van Vaclav Jezek als antwoord op de felicitatie van Thijs Libregts klonk erg timide, als wilde de oefenmeester van Feye noord zich bij zijn Eindhovense collega verontschuldigen over de wat gelukkige overwinning (1-2) van de Rotterdammers, za terdagavond voor 28.000 toeschouwers in Eindhoven. Maar dat was toch echt niet nodig. Feyenoord was fysiek veel sterker gebleken dan de Brabantse formatie en had alleen al op grond daarvan in feite de overwinning verdiend. In het Nederlandse voetbal anno 1982 de knieën wilde krijgen met een aan- Feyenoorddoelman Ton van Engelen wordt gefeliciteerd doorzijn oude clubmak ker Willy van de Kerkhof. kan. misschien met uitzondering ploegen als Ajax en AZ. van de eredivi sie-ploegen nu eenmaal geen verfijnd voetbal meer worden verwacht. Zowel Feyenoord als PSV zijn onder de druk van de omstandigheden uitgegroeid tot regelrechte knokploegen en wanneer daarbij ook nog eens een flinke portie fysiek in de strijd kan worden gewor pen. blijkt men in de hoogste afdeling van het vaderlandse voetbal toch nog een heel eind te kunnen brengen. Omdat René van de Kerkhol op de rechtervleugel een allesbehalve domi nerende rol vervulde, werd hij in de tweede helft vervangen door Koolhof. Een maatregel waarmee Libregts wil de onderstrepen dat hij Feyenoord op vrouw. Ik dacht dat ze de overwinning op Roda bedoelde Toen ze zei dat ik weer geselecteerd was dacht ik aan een grapje". Spelbos die zich bijzonder boos ge maakt heeft over de wijze waarop het Oranje-avontuur voor hem eindigde is overigens niet rancuneus en reist graag mee naar Schotland. „Een erken ning voor mijn voetbalprestatie", zegt de AZ-voorstopper. Ook Ajacied Edo Ohof, door Rijvers destijds op aanra den van Johan Cruijff opgesteld in de interland tegen Frankrijk keert terug in de selectie. Feyenoord heeft geen spelers in de groep van zestien. Willy van de Kerkhof is de enige representant van koploper PSV terwijl de selectie in eerste irfstan- tie zes man van Ajax telde, waarvan Schrijvers en Cruijff dus inmiddels af gevallen z(jn. De voorlopige selectie zonder Cruijff ziet er als volgt uit: Doel Van Breuke len {FC Utrecht) en Schrijvers (Ajax), achter: Hovenkamp, Spelbos. Metgod (AZ'67). Krol INapoliOphof en Van de Korput (Torino), midden: Peters (AZ'67), Willy van de Kerkhof (PSV), Rijkaard (Ajax) en Muehren (Ipswich Town); voor: Ling, Kiefl (Ajax) en Ta- hamata (Standard Luik). ALPHEN AAN DE RIJN - Na zich al twee keer te hebben laten zien bij regionale crossen heeft Gerard Nijboer zaterdag in Alphen aan de Rijn een hoopvolle rentree gemaakt in de wegatletiek. Ruim twee minuten sneller dan hij zich had toegedacht finishte de zilveren.medaillewinnaar van de olympische marathon in Moskou in een sterk bezette 20 kilometer-wedstrijd. „Ik wilde de afstand in 1 uur en 6 minu- Bataven) 1.01.07; 4. Alex Campvoert (Bel) ten afleggen. Geen optimale belasting dus. maar wel een pittige inspanning", aldus Nijboer, die al na 1.04.42 finishte. De klassering (14e) was voor hem niet belangrijk. „Ik voel me goed. De knie heeft het gehouden, lichamelijk kon ik het goed aan, maar ik moet natuurlijk nog wel afwachten hoe het lichamelijk effect in de komende week is", aldus Gerard Nijboer voorzichtig. Aan een marathon-optreden denkt Nij boer. die bijna een jaar vanwege blessu reproblemen op non-actief stond, voor lopig nog niet. „Daarvoor is de basis nog te klein. Wanneer de progressie zich voortzet, moet het mogelijk zijn om in september tijdens de Europese kam pioenschappen in Athene mijn eerste marathon weer te lopen". Nijboer pakt in zijn voorzichtige op bouw wel de halve marathon van Am sterdam mee, waarna de Nederlandse kampioenschappen op de 25 kilometer (3 juli) vormbepalend zijn voor zijn af vaardiging naar Athene. De wedstrijd in Alphen aan de Ryn werd een fraaie triomf voor Nederlands tweede marathonloper Cor Vriend, die de erg snelle tijd van 1.00.35 voor zich liet afdrukken. Ook Jacques Valentin en de al midden-dertiger Bram Wasse naar kwamen tot knappe tijden van res pectievelijk 1.00,57 en 1.01.07. B(j de da mes werd Brigit de Nijs tweede achter Annie van Stiphout. De uitslagen zijn 20 kilometer heren: 1 Cor Vriend (PSV) 1.00.35; 2. Jacques Valentin (Olympus'70) 1.00.57,3. Bram Wassenaar (De .01.13' 5. Gerard Mentink (Daventrial .01.18,6 WlmZegers (AV'34) 1.01.19. 7. Henk Mentink (Daventrial 1.0120; 8. Peter Rus- mann (Unitas) 1.01.29; 9. Jules Grimont(Bel) 10145; 10. Wim van Miltenburg (Hellas) 1.02.10: 14 Gerard Nijboer (Daventria) 1 03.42. Veteranen 15 km: 1 Rob ter Poorten iHollandial 47.55. 2 Wlm Roelofs (Zaanland) 48 27:3 Joop Keizer (Edam 148.47.4. Piet van Alphen (AAC) 48 54 Dames 15 km: 1 Annie van SUphout iHAC) 53.49, 2 Brigit de Nijs (Sparta) 54.58.3. Irene Wentzel (Hellas) 55 15. 4 Eefje van Wissen (Hollandia) 55 30. 5. Mar jan Hoogerhoud (Olympus'70) 56 06. ROME - De Belgische veteraan Emiel Puttemans is zondag uit een veld van 40.000 lopers winnaar geworden van de marathon van Rome in de snelle tijd van twee uur, negen minuten en 52 se conden. Puttemans. die de zilveren me daille won op de 10.000 meter tijdens de Olympische Spelen van 1972 achter de Fin Lasse Viren, Had een voor sprong van meer dan twee minuten op de Bril Ian Thompson en zijn landge noot Karei Lismont. De uitslag is 1 Emlel Puttemans (Bel l 2 09,53,2 Ian Thompson iG Bri 2.12,09: 3 Ka- rel Lismont (Bel2 12.36; 4 Marco Marchei (Ital.) 2.12,38. 5 Giampaolo Messina (ita.) 2.12.59; 6 Paul Eals (G.Br.) 2.13,43, 7 Dave Clarke (G_Br.) 2.15.06; 8 Eric Stahl (Zwe.) 2 15.24; 9 Moasir Marconi (Bra.) 2.16,06; 10 Martin Cauldwell (Nw.-Zee 2.16,43. Met een weergaloze solo is Johan Cruijff door de defensie van MVV gegleden en met een zacht, maar effectvol schot passeert hij de Limburgse doelman. Via de binnenkant van de paal zal de bal in het doel caramboleren. AMSTERDAM - Het gaat Ajax een beetje te goed de laatste weken. Het elftal speelt zijn, op dit moment voor Nederland uniek voetbal met zo veel gemak en allure, dat spelen uitsluitend om het spelen het doel lijkt. De tegenstan ders werken daar aan mee, zondag ook MVV. De Maastrichtenaren benader den Ajax uiterst omzichtig en kwamen uil de Watergraafsmeer weg met een nederlaag die niet werkelijk pijn deed. Een uitslag van 2-0 is toch een vrij magere score in een duel waar de ene ploeg de andere vrijwel steeds op een speelhelft houdt Johan Cruijff. die weer meer dan 21.000 mensen trok, blijft natuurlijk de man om wie alles draait. MVV dat hem van afstand door Noud Janssen liet schaduwen, was zich daarvan zeer wel bewust. Wat echter van nog meer invloed op het spel bleek, was het feit dat niemand Cruijff werkelijk durfde aan te pakken, ook met bin nen de normen, die het manlijke spel dat voetbal is toestaan. „Wij hebben daarover gesproken", vertelde MW's trainer Leo Steegman „Wij zijn er ons zeer wel van bewust dat Cruijff op dit moment geweldig veel betekent voor het Nederlandse voet bal Hij haalt het publiek met alleen naar het Ajax-stadion. maar ook naar alle andere velden waar Ajax speelt. Onder die omstandigheden durft vrijwel niemand er 'in' te gaan, want stel je voor dat jij de man bent, die Cruijff voor een aantal weken zou uitschakelen door een ongelukkige charge Dan ben je toch dicht bij het punt dat je je verdere voetballoop baan in Nederland wel kunt verge ten". Mythevorming Die gedachte overheerste binnen de afweer van MW, waar een vrij man nelijk gedrag ten opzichte van de Ajacieden plotseling ophield als Cruijff de te benaderen persoon was. MVV droeg er dus toe bij dat de my thevorming rond de teruggekeerde ster alleen maar groter wordt. MW betaalde daar ook de prijs voor. Zel den kwam iruijn ecni oinnen het strafschopgebied, maar de twee ke ren dat hij zich werkelijk in het ge drang stortte, leverden doelpunten op. De eerste keer rondde Kieft af, de tweede maal deed Cruijff het zelf na een schitterende solo waarbij hij een viertal Maastrichtenaren ont liep, spelers die op zijn benrt ook weer hun uiterste best deden hem niet omver te lopen. De afronding was perfect en alleen met die actie waren de toeschouwers al aan hun trekken gekomen. Er was natuurlijk meer, door Cruijff maar ook door Vanenburg. Rijkaard, Ol- sen en Van 't Schip. Ling probeerde ook zijn portie van de bewondering en het applaus binnen te halen Het lukte hem niet. Voor hem is eigenlijk alleen nog plaats binnen het elftal omdat trainer Linder zijn jonge ster ren niet voortdurend met volledige wedstrijden wil belasten. Dit oppermachtige Ajax had ruimer moeten winnen, maar concludeerde trainer Linder- Wij hebben niet ge noeg doelgericht voetbal gespeeld" Misschien komt daar het publiek ook wel niet speciaal voor. aan de reac ties te oordelen was men meer dan tevreden. MW. dat door Van Stave ren en Schapendonk (twee keeri voor rust ook nog een paar kansjes kreeg, heeft daaraan rijn volle medewer king verleend. En waarom ook niet. de 'Harlem Globetrotters' treden al jaren op in duels die geen echte wed strijden zijn en ook dat is zeer verma kelijk. ROTTERDAM - Sparta-trainer Barry' Hughes overweegt in beroep te gaan tegen de uitspraak van de KNVB- tuchtcommissie, die hem donderdag naar aanleiding van zijn gedrag tij dens het duel Sparta-Feyenoord voor vijf duels schorste en hem een boete oplegde van 750 gulden. Op advies van Jaap van der Leek. secre taris-generaal van de WON, en ge steund door het Spart a-bestuur (Floor Bouwer: „Ook wij vinden die straf wel erg hoog heeft Hughes contact ge zocht met de Haarlemse advocaat mr Meerbach Met deze pleitbezorger tast de gestrafte trainer vandaag de moge- Sparta lrainer Barry Hughes, door de KNVB voor vijf icedslrgden geschorst als coach, kon de wedstrijd van zijn ploeg tegen PEC Zwolle niet m de dug out volgen. Daarom zocht hij een posi tie op het dak van de tribune van het Spartastadion. lijkheden af een beroepsprocedure te gen de door hem gewraakte uitspraak te starten. „Ik vind die straf schandalig Of je legt iemand een boete op of je geeft hem een schorsing, maar mij hebben ze op twee manieren aangepakt", voelt Hughes zich door de tuchtcommissie van de KNVB wel erg zwaar gestraft. „Ik voel me niet schuldig, heb scheidsrechter Mulder in die wedstrijd Soarta-Feye- noord niet beledigd. Dat heb ik ook in mijn verweerschrift vermeld, maar die tuchtcommissie heeft alleen maar naar Mulder geluisterd" Hughes zal rich hoe dan ook neerleggen bij het oordeel van mr Meerbach „Hij moet maar beoordelen wat kan en wat niet kan Zegt hij dat er aanleiding be staat tegen deze uitspraak m beroep te gaan. dar. doe ik dat Vindt hij geen juri dische argumenten om de zaak door te zetten, dan rit ik die vijf wedstrijden in vredesnaam maar uit Hoe belachelijk die straf ook is". ,-alspalroon over de vleugels. Boven dien kwam daar nog eens bij dat PSV de tweede helft in ging met een 0-1 ach terstand. een doelpunt dat na 15 minu ten op naam kwam van Jan van Dein- sen. voorbereid door een in de eerste belft excellerende Jeliazkov. In het Feycnoord-concept vervulde deze Bul gaar. samen met Van Hanegem als laatste man, een belangrijke rol. Zoals in de 15e minuut. Een hoekschop van Vermeulen belandde op het hoofd van de Bulgaar, die zelf een poging tot scoren had kunnen ondernemen, maar in een flits Van Deinsen in een nog bete re schietpositie zag staan 0-1. Feyenoord nam evenwel aanvallend geen enkel risico. Wanneer geen enkel aanspeelpunt kon worden gevonden, werd de bal weer ingeleverd bij Van Ha negem. die op rijn beurt Van Engelen dan weer belastte om via een verre uit trap de bal voor het doel van PSV te deponeren. Evenzovele malen kreeg de in Eindhoven opgeleide Ton van Enge len echter de bal weer terug, omdat PSV alle beschikbare mankracht bleef mobiliseren om hun oude clubmakker te passeren. Hetgeen evenwel niet lukte. Van Enge len was ongenaakbaar. Speelde een voortreffelijke wedstrijd en pareerde tenminste drie ogenschijnlijke doel punten. Van Engelen: „Dat ik nu tegen mijn oude club speelde was geen extra stimulans voor mij. Ik ben een geld- voetbaüer en waar ik speel, maakt me niet zoveel uit. In de meeste wedstrij den is Feyenoord de aanvallende ploeg. Nu moest er met man en macht worden verdedigd en dan krijg je als doelman nu eenmaal meer kans een paar moeilijke ballen te pakken en je op die manier te onderscheiden". Toch zou Van Engelen eenmaal wor den gepasseerd. In de tweede minuut van dc tweede helft door een straf schop van Koolhof, die bij zijn aller eerste actie al tegen de paal had ge knald en vlak voor tijd nog eens tegen de onderkant van de lat zou schieten, evenals Poortvliet deed zes minuten na de gelijkmaker van Koolhof. Gebroken tenen Die penalty was indirect een gevolg van het feil dat Feyenoord zijn verde diging anders had moeten formeren, omdat Van Hanegem een kwartier voor rust een tweetal gebroken tenen („Landsbergen ging per ongeluk op mijn linkervoet staan", aldus De Kromme) had opgelopen en na de rust niet meer terugkeerde, waardoor Sta- fleu als laatste man moest gaan opere ren. Jezek: ,Jk was bang dat onze ver dediging het na rust niet langer meer zou kunnen houden. Troost was als voorstopper aangewezen, maar die bleek zoveel pijn in de rug te hebben, dat tijdens de wedstrijd Bouwens in die positie moest gaan spelen". Bouwens deed het evenwel prima; steeds zorgde hij met kopballen voor opluchting Minder zeker van de zaak was Stafieu Hij had een handsbal no dig. nadat hij zich verkeken had op een door PSV voor het doel getrokken bal. PSV-nleuweling Koolhof voltrok daar op het vonnis. Een wat merkwaardige zaak: een new-comer die even op een erg belangrijk moment een strafschop komt nemen. Koolhof: „Ik 2ag al een paar man teruglopen, terwijl de ande ren elkaar wat weifelend aankeken. Omdat Geels normaliter de strafschop pen neemt en hij nu afwezig was. heb ik maar gezegd dat ik die strafschop per se wilde nemen. Niemand verzette zich daartegen, zodat ik maar achter de bal ben gaan staan". Die strafschop plus het gegeven dat Feyenoord defensief de zaken had moe ten opzetten, was er de oorzaak van dat Feyenoord begon te wankelen. Onder impuls van de „werkvoetballers" Wijn stekers. Stafieu en Van Til vijzelde Feyenoord evenwel rijn fysiek weer wat op. Zeker nadat Wijnstekers zijn inspire rende arbeid ook nog eens met een werkelijk schitterend doelpunt in de 59e minuut had bekroond. Opnieuw werkte de PSV-defensie een hoekschop van Feyenoord matig weg. waardoor Wijnstekers op ongeveer 40 meter van het doel de bal voor de voeten kreeg, uithaalde, en de bal tot zijn ook niet geringe verbazing in de rechter boven hoek zag verdwijnen. Wijnstekers: „Ik zag geen enkele mogelijkheid de bal aan iemand af te spelen. Nee heb je, dacht ik toen, en ja kun je krijgen". Assistent-trainer Jan N'ijman nam gis- termiddac tijdens de confrontatie Sparta-PEC Zwolle de honneurs voor Hughes waar. De gestrafte zelf bekeek het gebeuren vanuit het tv-commenta- torshokje op het dak van de eretribu ne. Hij hield zich eveneens aan het ver bod voor. in de rust en na afloop van het competitietreffen de kleedkamer te betreden. Hughes: „Vooraf had ik goede afspraken gemaakt met Nijman. Bovendien zat elflalbcgclcider Jaap van de Water naast me. Hij onderhield de contacten met dc bank. Dat ging re delijk. al voelde ik mij een gevangene, een besmet verklaarde in dat hok. Het is toch belachelijk dat je als trainer niet eens in de kleedkamer van je eigen spelers mag komen .Maar weten die gasten van de KNVB veel. die kunnen zich niet inleven in de gedachten van een voetbaltrainer. Want die gasten hebben alleen maar gehockeyd". Motorsportbond weer in opspraak DEN BOSCH - De tijd heelt alle won den. maar de leden van de Nederlandse Motorsport Bond (NMB) zijn wel erg kort van memorie. Alsof er niets was gebeurd, zo vanzelfsprekend werd Mi chel van Bokhoven (59) zaterdagavond in Den Bosch na een onvrijwillige on derbreking van twee jaar door de le denvergadering tot voorzitter herbe noemd. Nog geen jaar geleden had die zelfde ledenvergadering dc grijze emi nentie van de NMB voor zijn dubieuze rol in de affaire Harry van der Kruijs, waarbij drie NMB-coureurs met ver valste startlicenties bij de races in Bel- gie om het leven kwamen, terzijde ge schoven. Vanwege zijn vele verdien sten werd hij nog net niet geroyeerd (Van der Kruijs wel), maar wel het recht ontnomten nog enigerlei fünctie binnen de bond te bekleden. Zaterdagavond werd Van Bokhoven kort na het begin van de vergadering door intenmvooratter Vitters gereha biliteerd. Concrete bewijzen voor zjjn medeplichtigheid waren immers nooit boven tafel gekomen. Vijf uur later, na heftige en emotionele discussies, stapte het interimbestuur en bloc op en vierde Van Bokhoven een glorieuze rentree.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 9