DOVRE Definitief aanleg riolering in Koewacht en Nieuwe Molen SCHIETINGEN Muller Terneuzen wil ziekenfondsgebouw ei Carnavalsjubilea in Sas van Gent Wissel Zeeuws-Vlaanderen IPZC/ MEER GELD VOOR BUURT- EN CLUBHUISWERK AXEL FASSAERT BOUWSTOFFEN UITNODIGING fnv Gemeente Hontenisse Smit verhuur videobanden DONDERDAG 11 FEBRUARI 1982 streek indei AXEL - De gemeente Axel gaat defini tief riolering aanleggen op de Emma- baan in Koewacht en in de Hazelaren- straat in Nieuwe Molen. De gemeente wil zelfs alle 210 woningen op het riool aansluiten zonder dat daar een eigen bijdrage van de bewoners tegenover staat. De aanleg van beide riolerings projecten is mogelijk geworden door dat bij de aanleg een ander technisch systeem wordt gevolgd. Dat systeem valt met een kostprijs van 1,8 miljoen gulden beduidend goedkoper uit dan het eerste plan, waarvoor drie miljoen op tafel moest worden gelegd. Axel kan de projecten geheel financieren uit subsidies. Die totale subsidiëring van de riole ringsprojecten betekent opnieuw een flinke financiële meevaller voor de ge meente Axel. Eind vorig jaar kreeg de gemeente al een half miljoen van de Provinciale Zeeuwse Energie Maat- .Bijeenkomst over kindertheater in Axelse school AXEL - Boekhandergalerij Robby Bel lemans in Axel houdt donderdag 18 fe bruari een middag over kinder- en jeugdtheater in het handenarbeidlo- kaal van de openbare lagere Prinses Marijkeschool. Deze bijeenkomst is bedoeld voor on derwijskrachten en andere belangstel lenden. die met kindertheater bezig zijn. De middag begint met een poppen kastvoorstelling van Joop van Putten, een praktijkvoorbeeld van hoe theater voor kinderen kan worden aangepakt. Na afloop kunnen de bezoekers hem vragen stellen. Tevens ligt er lectuur over het onderwerp ter inzage. De mid dag begint om 16.15 uur. Goedkope cursus zweefvliegen voor scholieren in Axel AXEL - De Eerste Zeeuws-Vlaamse Ae- roclub (EZAC) in Axel heeft subsidie gekregen om voor een beperkt aantal scholieren en studenten een zweef- vliegopleiding te organiseren tegen een verlaagd tarief. De eigen bijdrage van de leerlingen zal ongeveer 200 gul den bedragen. Het aantal inschrijvingen is beperkt. Een voorwaarde is wel, dat de cursisten een voldoende op hun schoolrapport hebben voor wiskunde en Engels. De subsidie is verkregen van het rijk, met tussenkomst van de Koninklijke Ne derlandse Vereniging voor Luchtvaart. De goedkope cursus is toegankelijk voor leerlingen aan een middelbare school of bij een hogere beroepsoplei ding. Deelnemers kunnen zich aanmel den bij het secretariaat van de vereni ging in Axel. Jeugd-songfestival carnaval Nieuw-Namen NIEUW-NAMEN - De carnavalsstich- ting 'De Mollen' uit Nieuw-Namen houdt zaterdag 13 februari in samen werking met het onderwijzend perso neel van de kleuter- en lagere school uit Nieuw-Namen een carnavals jeugd- songfestival in het gemeenschapscen trum 'De Kauter' in Nieuw-Namen. Aan dit muzikale festijn kan door alle kinde ren uit Nieuw-Namen van vijf tot twaalf Jaar worden deelgenomen. Alle liedjes worden begeleid door een carnavalsor kest terwijl het songfestival ook wordt opgeluisterd d-or de plaatselijke boe- renkapel 'De Mollen' onder leiding van Eric van de Branden. Van de partij zijn verder ook Prins Mol V met zijn hofda mes en de raad van elf. Het winnende liedje wordt het carnavalsliedje voor dit jaar. De jeugdige deelnemers(sters) kunnen zich laten inschrijven bij het onderwijzend personeel op hun school of bij een bestuurslid van de stichting carnaval 'De Mollen'. Het songfestival begint om 14.00 uur. Informatieavond over uitbreiding camping De Vogel Hengstdijk HENGSTDIJK - De eigenaar van cam ping 'De Vogel' in Hengstdijk houdt vandaag (donderdag) een informatie-, avond in café de Waal. De eigenaar van de camping heeft toestemming van het gemeentebestuur gekregen voor een uitbreiding. Dit ondanks protesten van omwonenden. Nu de uitbreiding toch onvermijdelijk is geworden wil de eige naar de omwonenden in de gelegenheid stellen hun wensen en eventuele grie ven kenbaar te maken. De bijeenkomst begint om 19.00 uur schappij (PZEM) als afkoopsom om de vestiging in Axel over te plaatsen naar Temeuzen- B en w wilden dat geld ge bruiken voor versterkte afschrijvingen, waardoor er jaarlijks een extra investe ringsruimte van zo'n 165.000 gulden zou vrijkomen. Het Axelse college dacht ruim een ton daarvan te besteden aan de aanleg van riolering in Koewacht en Nieuwe Mo len. Dat geld kan nu dus in eigen zak worden gehouden. Overigens leggen b en w nog deze maand eer. voorstel aan de gemeenteraad voor om de extra in- Film 'Café Centraal' in Uzendijke IJZENDIJKE - De film 'Café Centraal', gebaseerd op het gelijknamige toneel stuk dat met overdonderend succes in West-Zeeuwsch-Vlaanderen is ver toond, draait zaterdag 13 februari in het jeugdgebouw aan de Koninginnestraat in Uzendijke. De filmvertoning is georganiseerd door de stichtings streekmuseum "West- Zeeuwsch-Vlaanderen presenteert', in samenwerking met de stichting 'Café Centraal'. Bram Heijboer, een van de auteurs en acteurs van het stuk, zal een woordje spreken. In het voorprogram ma zit verder een vertoning van jour naalbeelden uit de periode 1945-1963. De film begint om 20 uur. Carnavalsbal 'Jeugdige Speler' KLOOSTERZANDE - De ontspan ningsvereniging 'De jeugdige Speler' uit Kloosterzande houdt op zondag avond 14 februari wederom de jaarlijk se carnavalsavond voor kinderen in de leeftijd van 11 tot 16 jaar in café 'De Hoogaars' te Kloosterzande. De aan vang van deze avond is om 18.30 uur en duurt tot ongeveer 22.30 uur. De muzi kale noot wordt verzorgd door Wind kracht 9 uit Kloosterzande terwijl ook de raad van elf der Klorianen aanwezig is. Deze mannen hebben de zware taak om de best uitgedoste carnavalsvier ders te kiezen, waarvoor enkele leuke prijzen beschikbaar worden gesteld. Kaartcompetitie Hulst HULST - De kaartclub 'Harten Aas' uit Hulst speelde in het kader van een com petitie een wedstrijd in zaal De Vilder in Hulst waaraan door 22 personen werd deelgenomen. De uitslag: 1 J. Asselman; 2 A. de Bock; 3 mevrouw Roelands; 4 A Taalman; 5 Fr. Pies- sens:6R.Leeraert; 7 mevrouw GJjsel; 8 P. van Kerkhoven. Wandelttocht in Terneuzen TERNEUZEN - Zaterdag 13 februari organiseert de Temeuzense Wandel sportvereniging 'De Vrijbuiters' de der de van de vier winterwandeltochten met start en finish aan het CJV gebouw aan de Oudelandseweg te Driewegen. Er kan worden deelgenomen aan 5,10 en 15 kilometer en men kan starten van af twaalf uur. Dé winterwandeltochten staan open voor induviduelen en groe pen. Deelnemers die drie van de vier tochten uitlopen ontvangen hiervoor een medaille. Carnavalsavond in Heikant HEIKANT - De muziekvereniging 'Hei kant' houdt zaterdag een carnavals avond in het gemeenschapscentrum 't Heike' in Heikant. Buiten de leden van de Heikantse muziekvereniging is de carnavalsavond ook toegankelijk voor belangstellenden. Het muzikale gedeel te is die avond in handen van het carna valsorkest 'The Silvers Stars'. De car navalsavond begint om 21.00 uur. Carnavalsmiddag voor bejaarden in Hulst SINT-JANSTEEN - Dc stichting Steens carnaval houdt dinsdag 23 fe bruari in samenwerking met de afde ling Sint-Jansteen van de roomskatho- lieke bond van ouderen een bejaarden- carnavalsmiddag in het gemeen schapscentrum 'De Warande' in Sint- Jansteen. Het bejaardenbal wordt opgeluisterd door de aanwezigheid van Prins Henri- cus I van de Verrekijker met zijn hofda mes Fabiola van Boven en Greet Smet, de raad van elf en zijn verder gevolg. Het muzikale gedeelte is die middag in handen van een camavalsorkest en de boerenkapel 'De Rattenband' uit Sint- Jansteen. De carnavalsmiddag begint om 13.30 uur. Vrijdag 12 februari start de afdeling Sint-Jansteen van de bond van ouderen met haar dansavonden in 'De Warande' in Sint-Jansteen. De dansavonden wor den gehouden elke tweede vrijdag avond van de maand en beginnen om 19.30 uur. vesteringsruimte, inmiddels aange groeid tot 175.000 gulden te besteden. Meer subsidie B en w willen het buurt- en clubhuis werk in Axel meer subsidie geven. Aanvankelijk was die subsidie voor dit jaar geraamd op 14.000 gulden, het college wil dat bedrag nu verhogen tot 26.000 gulden, vijftig procent van de uitgaven van het buurt- en clubhuis werk. Ook de maatschappelijke dienstverle ning wordt, als de raad daar tenminste mee akkoord gaat, met een extra centje bedacht: 15.000 gulden. Axel neemt daarmee de korting die het ministerie van CRM op de subsidies heeft toege past voor haar rekening. Tenslotte wordt het bedrag per leerling bij het la ger onderwijs verhoogd (extra subsidie 12.000 gulden), krijgt het Gereformeerd Pedagogisch Centrum in '83 ruim 10.000 gulden subsidie en wordt de stichting "Uit in Zeeland' bedacht met een extra bedrag van 5000 gulden in '82. Daarmee blijft er dan nog ongeveer een ton over. B en w hebben ook voor dat bedrag al een plannetje ontwikkeld. Schreven zij in de begrotingsbrief voor dit jaar dat er drastisch moest worden bezuinigd op personeel en dat er zelfs een vacaturestop moest worden inge voerd, dat alles is nu van de baan. Met het extra geld wordt de vacaturestop definitief opgeheven. Wethouder J. M. van Schaik van financiën; „En daarbij spelen we financieel gezien tot 1985 quitte". Soos 'Altern' in Zuidlandtheater TERNEUZEN - De soos voor alleen staanden 'altem' in Terneuzen houdt zaterdag 13 februari in het Temeuzense Zuidlandtheater een amusements avondje met bingo, een loterij en dan sen. De muziek wordt verzorgd door or kest 'Old Fashion'. De avond begint om 20 uur. Dansavonden voor ouderen St.-Jansteen SINT-JANSTEEN - De r-k bond voor ouderen zal vanaf heden iedere maand een dansavond voor bejaarden op touw zetten. Bij voldoende belangstelling hoopt men dit uit te breiden. De start zal zijn vrijdag 12 februari in het ge meenschapscentrum om half acht. Bij handhaving zal er voortaan elke tweede vrijdagaond van de maand gedanst kunnen worden. Wagenbouwers van de carnavalsvereniging 'Pijke Zot' werken hard aan e bonte jubileumwagen. SAS VAN GENT - Dit jaar beleven twee carnavalsverenigingen uit Sas van Gent hun 11- en 22-jarig bestaan. Het zijn de wagenbouwersverenigin gen De Deurdouwers, die sinds 1971 hun rondje meedraaien in de Sasse car navalsoptocht, en de oudste carnavals vereniging Pijke Zot, die al sedert 1960 deelneemt. Tussen beide verenigingen is er dan ook een sportieve strijd ont staan in het bouwen van hun jubileum wagen. De wagenbouwers zijn sinds september bezig een wagen te brengen die goed moet zijn voor de eerste prijs. De Deurdouwers doen dat dit jaar volle dig met polyester, een makkelijk han teerbaar materiaal, waarmee verras sende structuren op de poppen kunnen worden aangebracht. Pijke Zot ge bruikt naast polyester ook hout en plakwerk, waarmee de grotere stukken worden afgewerkt. Om hun jubilea enige luister bij te zet ten, houden beide verenigingen tijdens de carnavalsdagen recepties. Voor Pij ke Zot wordt die receptie gehouden vrij dagavond 19 februari van 21.30 tot23.00 uur in clublokaal 'Royal'. De Deurdou wers houden hun receptie maandag- TERNEUZEN - De directie van het Al gemeen Ziekenfonds voor West-Bra bant en Zeeuwsch-Vlaanderen (AZWZ) onderhandelt met de directie van sleepdienst Willem Muller over ver koop van het ziekenfondsgebouw aan het Oostelijk Bolwerk in Terneuzen. Volgens adjunct-directeur drs F. L. E. Schrijver wordt het bedrijf be schouwd als 'meest serieuze gegadig de'. Hij verwacht omstreeks maart een beslissing. Muller zit op dit moment in twee ver bouwde woonhuizen aan de Scheldeka- de. Omdat het bedrijf daar 'uit zijn jas je' dreigt te groeien, is de directie al ge ruime tyd op zoek naar een nieuw kan toor. Daarbij wordt ook gedacht aan het vroegere Schuttershofgebouw van de failliete Rouw Holding. Het AZWZ studeert op de toekomstmogelijkheden van het kantoor aan het Oostelijk Bol werk, dat te krap is voor de 45 mensen die cr werken. Het ziekenfonds heeft de keus tussen een (wellicht kostbare) ver bouwing en verkoop, waarna in Terneu zen nieuwe huisvesting zou moeten worden gezocht. Volgens adjunct-directeur Schrijver be staat er vrij veel belangstelling voor het complex. Alleen met Muller wordt op dit moment serieus gepraat. Het bena drukt. dat de besluitvorming niet in een definitief stadium is. „Wat er ook ge beurt, het is niet de bedoeling om ons kantoor in Terneuzen op te heffen", al dus Schrijver. „Wanneer het tot ver koop komt, zoeken we naar een be staand pand elders of gaan over tot nieuwbouw". middag 22 februari 16.11 uur in clublo kaal 'De Rijnvaart'. Daar is tegelijker tijd een prijs te verdienen voor degenen die het 'zotste' cadeau aanbiedt. Pijke Zot bouwt dit jaar een wagen on der het thema: '22 jaar Pijke Zot', ter wijl de Deurdouwers het thema: 'Bij een leutig muziekje gaan de beentjes van de vloer* heeft gekozen. In de optocht krij gen beide wagenbouwersverenigingen hevige concurrentie van onder meer 'De Ventjes', 'de Zuipcilinders', 'de Ve teranen' en de 'Laatbouwers', die dit jaar allemaal al maanden bezig zijn met het bouwen van him wagen. Bejaardenbond KLOOSTERZANDE - Maandag 15 fe bruari vindt in café de Hoogaars te Kloosterzande de jaarvergadering plaats van de bejaardenbond afdeling Kloosterzande. De aanvang van de ver gadering is om 14.00 uur. Voor de aan vang van de vergadering wordt om 13.30 uur in de r-k kerk te Kloosterzan de een mis opgedragen. Filmavond voor KVO-vrouwen KLOOSTERZANDE - Dinsdag 17 fe bruari wordt er voor de KVO vrouwen uit Kloosterzande een filmvoorstelling gehouden in hotel Van Leuven. De film heeft als titel: 'Tanny' en gaat over het onderwerp kindermishandeling. Me vrouw Davidse, regie-medewerkster van de vereniging tegen kindermishan deling, uit Terneuzen zal de film, door middel van een lezing nader toelichten. De aanvang van de avond is om 19.30 uur. AARDENBURG - Het handbooggilde St. -Sebastiaan in Aardenburg hield een prijsschieting met 14 schutters. Hoogvogels: 2 x D v Hermon- H. de Rijcke. Zij vogels: J. Houg, H. de Rijcke en Th. Lam- paert Kallen: G. Blondeel, Th. Lampaert. H Ginneberge. Meeste kleine vogels: Joh. de Clerck (5). Prijsvogels. l.D. v. Hermon. 2. H de Rijcke. 3. J. Cattoor, 4 R Lippens. 5. L v Haneghem, 6. H v Iwaarden. 7 Th Lampaert, 8 Joh. de Clerck. 9. J Houg, 10. P v. d Walle, 11. W. Scheele, 12. G. Blondeel, 13. H. Ginneberge, 14. H. Geemaert KLOOSTERZANDE - In café De Reizende Man werd een schieting gehouden waaraan 32 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel, J. Verschoten, eerste zy- vogel R. Verschoten, tweede zij vogel F. v. Kruyssen allen uit Kloosterzande, grootste aantal keline vogels (9) E. Plcavet Klooster zande. HEIKANT - In het 'Heike' werd een be- jaardenschieting gehouden waaraan 53 schutters deelnamen. Uitslag, hoge vogel C. Herrewegh, Heikant, eerste zijvogel J. Olieslager Heikant, tweede zijvogel C. Mahu Hulst, grootste aantal klei ne vogels (4) W. v. Waesberghe Heikant. LAMSWAARDE - In café de Vier Jaar getijden werd een schieting gehouden Leden ijsvereniging Terneuzen naar kunstijsbaan Wilrijk TERNEUZEN - Zaterdag 13 februari gaat de ijsvereniging Terneuzen naar de kunstijsbaan in het Belgische Wil rijk. Voor alle belangstellenden bestaat de gelegenheid om een uurtje te schaat sen. Om kwart voor elf vertrekt men vanaf sporthal 't Zwaantje'. Na afloop is er voor de deelnemers een herinnerings vaantje. Kaartingen KLOOSTERZANDE - De kaartclub 'De Stoere Spelers' uit Kloosterzande speelde een competitiewedstrijd in zaal 'De Reizende Man' te Kloosterzande waaraan door 28 personen werd deelge nomen. De uitslag: 1 T. Peeters uit Kloosterzande, 2 J. Verechueren uit Kloosterzande, 3 mevrouw Van der Ha uit Kloosterzande. De poedelprijs :n c} '3 'Si M 1» V waaraan 66 schutters deelnamen» twee wippen. Uitslag: wip één eerste hoge vogel A. Verd» men, Graauw, tweede hoge vogel en et» zij vogel J Leeraert Hulst, tweede zijvogtij Neve, Groenendijk, grootste aantal kleine» gels (4i J Dutree Lamswaarde, wip twee h» ge vogel P. Boeter, Boschkapelle. eerste» vogel A. Verhoeven Kloosterzande. tw«* zijvogel G. Herwergh Hulst, grootste aar* kleine vogels (4) J. Rottier Hulst. PHILIPPINE - In café Marinet wen een schieting gehouden waaraan j schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel en grootste aantal kta vogels (7) E. Mamix Eekioo. Beide zHvom .p-rf "ïoten. niet afgeschoten. KLOOSTERZANDE - In café R jKruyssen werd een bejaardenschietj» gehouden waaraan 58 schutters deelnt men. Uitslag, hoge vogel G. Blommaert Heikj»; eerste zijvogel A v Gassen Ossenlsse. ta» de zij vogel A Impens St.-Jansteen, groou* aantal kleine vogels (6) J Vermeire Hul* vliegende vogel P. d'Hondt Kloosterzandt KLOOSTERZANDE - In café de Reizen* Man werd een schieting gehouden 29 schuttere deelnamen. Uitslag hoge en eerste zijvogel vogel D, Ha- mans Ossenlsse. tweede zljvogel J. Parti Kloosterzande. grootste aantal kleine voe& (6) L. Baart Kloosterzande. HULST - In café W. Blommaert werd een schieting gehouden waaraan i schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel J de Waal Koewacht.e» ste zij vogel R. Sterkx Zelzate, tweede ajvojs A Verdunnen Graauw, grootste aantal kl» ne vogels (6) A. de Nijs Hulst. HULST - Op de OZO velden organi seerde de Stadsherberg een schietinj waaraan 35 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel J de Bruin Hulst, t zljvogel, F. Sterkx Zel2ate, tweede zij vogelt VersUggel Hulst, grootste aantal kleine i» gels (7) W. Brand en P. Veretiggel Hulst BOSKAPELLE - In café J. v. Schaicl werd een bejaardenschieting gehoudo waaraan 30 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel J. Lauwere Terhole.e» ste zij vogel A. Beulaert Hulst, tweede zij vogé R. v. Gassen Kloosterzande, grootste aanti kleine vogels (4) F. Kouijzer Kloosterzande. In zaal 'De Reizende Man' werd een kaarting gehouden waaraan door 44 personen werd deelgenomen. De uitslag: 1 mevrouw Verbunt uit Hulst, 2 K Boeykens uit Kloosterzande, 3 J. Veretraeten uit Kloosterzande. Sluiskil Het 'Kaartkomite Atlanta' hield een kaarting in het gelijknamige clublokaal in Sluiskil. Er waren 48 deelnemers. De uitslag luidde: 1 mevr. Plraer, 2 mevr. De Maayer, 3 L. Boom- ere, 4 M. Neyt, 5 mevr. Vermaat. De volgende kaarting van 'Kaartkomi- tee Atlanta' vind plaats op vrijdag 5 maart eveneens in Atlanta in Sluiskil vanaf 19.30 uur. Seriekaarting CLINGE - Zondagmiddag werd er café De Landbouw te Clinge een seriekaar ting gehouden. In totaal hadden 120 deelnemers voor deze kaarting inge schreven. Voor de dertig winnaars wa ren er hanen en duikerprljzen te win nen. Ouderen Heikant kwamen bijeen HEIKANT - De afdeling Heikant vande rooms-katholieke bond van ouderen hield woensdagmiddag voor haar leden een bijeenkomst in het gemeenschaps centrum 't Heike te Heikant. Notaris L R. van Dam uit Hulst gaf die middag met enkele personeelsleden een uiteen zetting over erfenis en erfrecht. Voorde bijeenkomst bestond veel belangstel ling. Na afloop kregen de aanwezigende gelegenheid om vragen te stellen en daar werd veelvuldig gebruik van gé maakt. Volksdansgroep trad op voor ouderen KOEWACHT - De volksdansgroep uit AXel onder leiding van mevrouw Moor- thamer gaf voor de afdeling Koewacht van de rooms-katholieke bond van ou deren een demonstra tie-volksdansenln het gemeenschapscentrum 'De Vla schaard' te Koewacht. Voor de van de afdeling Koewacht werd het een geslaagde middag waarbij velen van hen ook op de dansvloer kwamen. pteet h iffie cntui ix va lijd isdoi Het ziekenfondsgebouw in Terneuzen Omdat warme lucht stijgt dalen uw stookkosten Meteen Dovre open haard MET 10 JAAR SCHRIFTELIJKE GARANTIE: W*nn«' tucht tot t5D C* De warmte die een open haard ontwikkelt, verdwijnt voor het grootste deel, onge veer 85 ongebruikt door de schoorsteen. Maar niet bij een Dovre open haard. Warme lucht stijgt en van die natuurwet maakt Dovre dankbaar gebruik. Ook hebben wij open haarden voor aansluiting op uw c.v.-installaties. Wilt u meer weten? Dan even naar Tel. 01140-12455 Absdaalseweg 19-Hulst Geopend: maandag t/m vrijdag 8-17 uur Zaterdag en zondag 14-17 uur. <«nertucht 20 C Enige kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Ter Schorre is zacht en kalm van ons heengegaan MARIA C. S. KEUTGENS in de ouderdom van 86 jaar. De familie Temeuzen, 9 februari 1982 De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 12 fe bruari a.s. om 14.00 uur op de Zuiderbegraaf plaats te Temeuzen, na voorafgaande samen komst in de aula van de begraafplaats om 13.30 uur. Statutaire vergadering industriebond AFDELING TERNEUZEN op 16 februari om 19.30 uur in zaal Dallinga te Sluiskil. J Bij beschikking der arrondissementsrechtbank te Mid delburg van 3 februari 1982 is onder curatele gesteld Jacoba Janna Michielsen, wonende te Clinge, gemeente Hulst in Huize De Sterre aan de Sterredreef no. 50, met benoeming van M. C. van Driel wonende te Temeuzen, Dennenstraat 14 tot curator en van J. J. L. Michielsen wonende te Dieren, Valeriuslaan 29 tot toeziend curator. Mr E. N. J. H. de Rechter, procureur. Grote Markt 7, Hulst In de Stichting School - Infra Scaldem - tot oplei dingen in de gezondheidszorg voor Zeeuwsch- Vlaanderen te Temeuzen, slaagden op 8 februari jl. de volgende kandidaten voor het diploma zie kenverzorgende. Er werden geen kandidaten af gewezen. De praktische opleiding hebben zij ge noten in het verpleegtehuis Ter Schorre, te Ter neuzen en verpleeghuis De Stelle te Oostburg. De dames: P. M. Buyze G. M. E. de Doelder L. Meesen M. J. Vink N. J. Bakker M. de Boevere V. van Hoecke D. L. R. du Puy C. Steurrijs A. M. V. Steijaert De heren: P. A. Huyzers A. C. Teunissen W. L. Fraanje huisarts, is afwezig van 19 t/m 28 februari Dr. C. Verboom neemt waar. Tel. 01153-1377. POSTBUS 124. 4330 AC MIDDEL8URG, TEL. (011801 15256 De burgemeester van Hontenisse maakt bekend dat de raad in zijn vergadering van 3 februari 1982 heeft verklaard dat een herziening wordt voorbe reid voor een gedeelte van het bestemmingsplan Buitengebied. Het betreffende raadsbesluit en de daarbij beho rende tekening liggen met ingang van 12 februari 1982 voor een ieder ter inzage. Hontenisse, 4 februari 1982. vrijdag 12 februari 20.30 uur j' Zuidlandtheater Temeuzen DOCTORANDUS P nederlandse kabaretier Kaarten f 7.50 van 13-16 uur te reserveren op het Uit buro. De Blokken 12-13. Temeuzen. tel. (01150) 95555 donderdag 18 februari 20.00 uur filmliga Luxor Terneuzen PREPAREZ VOS MOUCHOIRS - film van Bertrand Blier Kaarten f 6,00 a/d zaal V H S - en Beta-systeem f 10,- per 3 dagen Philips VCC 2020 f 15.- per 3 dagen Keuze uit honderden speelfilms o a thrillers, misdaad, horror, westerns, teken films, karate en sex 's Maandags hele dag gesloten GENTSESTRAAT 4 - SAS VAN GENT T f banden if akku 's "k balanceren k schokdempers ik uitlijnen if uitlaten

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 26