Nieuwe kaartjes NS op lijn Vlissingen-Roosendaal Uitgifte nieuwe oesterpercelen zal nog aantal jaren uitblijven DOEK DEFINITIEF GEVALLEN VOOR 'DIEPVRIES BRESKENS' Weer steekpartij in Vlissingse binnenstad Berging onbekend wrak bij Vlissingen begonnen MEER INFORMATIE VOOR REIZIGER Ruim 180 personeelsleden op straat DINSDAG 2 FEBRUARI 1982 GOES - De Nederlandse Spoorwegen gaat op de Zeeuwse lijn (Roosendaal-Vlissingen) een nieuw plaatskaarten-systeem invoeren. Dat betekent dat de oude rechthoekige kartonnen kaartjes en de witte bonnetjes gaan verdwijnen. Daarv.oor in de plaats komen wat grotere kaarten die als belangrijkste voordeel hebben dat ze de reiziger meer informatie bieden. Vooral op de witte bonnetjes staan allerlei cijfers en codes, waar de reiziger nauwelijks iets van begrijpt. Alleen de prijs is duidelijk leesbaar. trekstation en de bestemming op de kaartjes intikt. Wat er op de kaartjes komt te staan controleert de kaartver koper met behulp van een televisie scherm dat aan de computer gekoppeld is. Door deze werkwijze zullen de wacht tijden bij de loketten van middelgrote Een ander voordeel voor de nieuwe plaatskaarten is het feit dat ze op de NS-kantoren minder plaats innemen dan de kartonnetjes. Van die karton netjes moeten altijd verschillende kaar ten in een grote bak in voorraad zijn, met steeds een andere bestemming. Dat neemt in de kantoren erg veel plaatsin. Het nieuwe systeem loopt via de com puter, die zelf steeds het ver- Polen-actie in Goes bracht 30 mille op GdES- In de gemeente Goes is de aige- lopen weken ruim 30.000 gulden bij eengebracht ten bate van Polen. Een huis-aan-huis collecte vorige week le verde 27.064,64 op. Daarnaast is op de bankrekening van het comité 'Goes helpt Polen' nog eens ongeveer 3500 gulden binnengekomen. Van de opbrengst van de actie zullen voedsel en medicijnen worden gekocht. Daarvoor zal het comité contact opne men met het Rode Kruis, omdat daar bekend is aan welke levensmiddelen en medicijnen in Polen momenteel de grootste behoefte bestaat. Het resul taat van de inzameling in Goes gaat naar de Poolse stad Plock. Het staat nog niet vast wanneer de pakketten met voedsel en geneesmiddelen zullen worden vervoerd. Kleine kernenproject Schouwen-Duiveland mag jaar doorgaan DREISCHOR - Het kleine-kernen-pro- jcct op Schouwen-Duiveland mag van minister A. A. van der Louw van cul tuur, recreatie en maatschappelijk werk (crm) met een jaar worden ver lengd. Dit bleek maandagavond tij dens een algemene bestuursvergade ring van de Stichting Samenlevings opbouw Schouwen-Duiveland uit de woorden van mevrouw E. Klever, be roepskracht van het Schouwse pro ject. Zij stelde dat de regionale werk groep van het kleine-kernen-experi ment nu moet beslissen of de voortzet ting gewenst is. De toezegging van minister Van der Louw kwam in een onlangs gehouden gesprek met vertegenwoordigers van de drie landelijke experimenten op het gebied van de kleine kernen. Eerder was bepaald dat de projecten eind 1982 stopgezet zouden worden. Het afbou wen van de activiteiten op Schouwen- Duiveland was daarom al wat voorbe reid. De Stichting Samenlevingsop bouw zou daarbij een aantal van de ta ken overnemen. De regionale werkgroep op Schouwen- Duiveland van het kleine-kernen-pro ject moet nu beslissen of ook in 1983 het experiment wordt voortgezet. Volgens beroepskracht Kleber zal vooral onder zocht moeten worden of er op het Zeeuwse eiland behoefte bestaat aan zo'n voortzetting van het project Examen WALSOORDEN - Aan de rijksuniversi teit te Leiden slaagde voor het docto raal examen klinische- en orthopedago giek de heer J. Hiel uit Walsoorden. stations korter worden. Ook lange rijen met wachtende reizigers, die een kaar tje willen hebben, zullen dan minder snel voorkomen. Naast de gewone kaartjes 'verkoopt' de computer ook kaarten voor buitenland se reizen en abonnementen. De invoe- Opmerking Soms zeggen moeders wel eens dis ze anecdotes over hun kleine sprui ten vertellen: ,,'t Is alsof je jezelf hoort praten". Volwassen opmer kingen uit de kindermond kunnen vaak de laatste weerstand wegne men die de ouders hadden opge worpen, omdat zelfs het liefste kind zich zal moeten aanpassen aan de maatschappelijke realiteit dat men niet in alle gevallen zijn zin kan krijgen. Dan komt die overrompe lende opmerking en het kind heeft weer gewonnen... Het 4-jarige Vlissingse meisje zou voor het eerst in haar leven een nachtje bij een vriendinnetje gaan slapen In het begin van de middag zou z\j naar haar logeeradres gaan. maar om elf uur 's morgens stond het vriendinnetje al voor de deur: Jk kom Marije halen". „Maar het is nog veel te vroeg", remde Marije's moeder dit verzoek af. Marije zelf keek veel positiever te gen de wens van haar vriendin netje aan en begon dan ook te jen gelen dat ze op staande voet wilde vertrekken. Moeder bleef bij haar mening dat ze nog maar even moest wachten om thuis de middagboter ham te eten. Er volgde enig ge stamp van kleine voetjes en het ge jengel werd op vleierige toon voort gezet. Meer uit eigenbelang om van het gezeur af te zijn leek de weerstand van de moeder af te nemen. Ze slaakte een diepe zucht. Marije rende al in de richting van de deur. Daar draaide zij zich nog even om en legde haar moeder de woorden in de mond: ,£)an moetje zeggen: vooruit dan DADER MAANDAG AANGEHOUDEN VLISSINGEN - Opnieuw heeft zich het afgelopen weekeinde een steekpartij voorgedaan bij een ruzie in een bar aan de Nieuwendijk in Vlissingen. De 30- jarige M. D. D. uit Vlissingen werd daarbij getroffen in de rechterborst en hartstreek. De dader M. J. W. (36) uit Vlissingen kon pas maandagochtend worden aangehouden op het station van Vlissingen. Hij heeft inmiddels be kend. Het slachtoffer is opgenomen in het Bethesda-St. Josephziekenhuis van Vlissingen, maar verkeert niet di rect in levensgevaar. Het slachtoffer was in de nacht van zon dag op maandag om 2.00 uur met een vriendin de bar binnen gekomen, waar hij vo ens de politie de jalouzie opwekte van W., die ook 'kennis had' aan het meisje. Zij zou echter de voorkeur heb ben gegeven aan D, wat de ander niet had kunnen verwerken. Deze bracht D. twee messteken toe, waarna hij met het meisje vertrok. Het slachtoffer is waar schijnlijk op eigengelegenheid naar het Vlissingse ziekenhuis gegaan, maar ze kerheid daarover kon de politie niet ge ven. De Vlissingse gemeentepolitie kreeg de melding van de steekpartij vanuit het ziekenhuis, waar het slachtoffer kon worden gehoord. Hij verklaarde te zijn gestoken door een jongen in een bar aan de Nieuwendijk, maar toen de politie daar aankwam bleek de toen nog ver moedelijke dader al verdwenen. Hij slaagde er de gehele nacht in zichzelf en het meisje verborgen te houden voor de politie en was maandagochtend met haar naar het station van Vlissingen ge gaan. Twee broers van het slachtoffer bleken inmiddels ook op de hoogte van de steekpartij en waren op zoek gegaan naar de dader, die zij met het meisje aantroffen op het station. Een van de Prof. Heertje spreker op ZLM-vergadering in De Halle Axel AXEL - Prof. dr. A. Heertje spreekt dinsdag 16 februari voor de ZLM-kring over het onderwerp 'De toekomst van de ondernemingsgewijze produktie en de landbouw in het bijzonder'. Deze inleiding vormt een onderdeel van de algemene ledenvergadering, die om 13.30 uur wordt gehouden in 'De Halle' te Axel. Secretaris A. de Feijter is aan de beurt van aftreden en kan worden herkozen. twee broers ontfermde zich over het meisje, dat met hem meeging. De ande re bleef achter bij W. De politie ver moedt, dat hij even de rekening met W. wilde vereffenen. Voor het zover kon ko men was de politie echter ter plaatse, om W. in te rekenen. Hij is in verzekerde bewaring gesteld en wordt vandaag (dinsdag) voorgeleid voor de officier van justitie. rmg van het meuwe systeem kost bij de verschillende stations geen arbeids plaatsen, zo wordt van de zijde van de NS verzekerd. Het is de bedoeling dat het station Kruiningen het eerste op de Zeeuwse lijn de nieuwe apparatuur krijgt. Dat gebeurt donderdag 4 februa ri. De invoering van het nieuwe systeem in het station te Goes zal pas een feit worden als de nieuwbouw van dat sta tion gereed is. Dat wordt eind van dit jaar verwacht. In de loop van de zomer komen de stations Middelburg en Vlis singen aan de beurt. De kleinste sta tions krijgen niet de beschikking over het nieuwe systeem. Dat betekent dat de nieuwe kaarten in Zeeland alleen in Kruiningen, Goes, Middelburg en Vlis singen beschikbaar zijn. In grotere sta tions ln Nederland zijn al geruime tijd de nieuwe kaarten beschikbaar. Met het gereedkomen van het nieuwe station in Goes zal ook op andere ma nieren de dienstverlening aan de reizi ger verbeteren. Zo komt in de nieuw bouw een zogenaamde boekhoek, waar reizigers een reis kunnen bespreken zonder de rij voor de loketten te staan. Tevens wordt er een informatiebalie ingericht zodat reizigers ook daarvoor niet op de loketten aangewezen zijn. In Middelburg is al een dergelijke aparte hoek ingericht. Het bergingsvaartuig 'Bruinvisch' van Van den Akker in Vlissingen. ANWB bepleit meer kampeerterreinen en ligplaatsen Veerse Meergebied VLISSINGEN - De Koninklijke Ne derlandse toeristenbond ANWB vindt, dat er rondom het Veerse Meer meer mogelijkheden ge- creeerd moeten worden voor de verblijfsrecreatie. De ANWB denkt dan met name aan een uit breiding van het aantal kampeer terreinen. Ook is de ANWB van mening dat het aantal ligplaatsen in het Veerse Meer uitgebreid kan worden. Een vergroting van het aantal dagrecreatie-terreinen is naar de mening van de ANWB niet direct noodzakelijk. Wèl vraagt de ANWB zich af of er rond het Veerse Meer genoeg slecht-weeraccom- modaties zijn. De bond schrijft dat in een reactie op het beleids- en beheersplan voor het Veerse Meer gebied. In grote lijnen kan de ANWB in stemmen met de strekking van het plan. De bond benadrukt echter nog eens, dat het Veerse Meer be schouwd moet worden als een in tensief watersportgebied. En in dat licht bezien vindt de ANWB het niet juist, dat in het beleids- en be heersplan een wat terughoudende houding wordt aangenomen ten aanzien van een uitbreiding van de ligplaatsaccommodaties. Gezien de vlucht die de waterrecreatie neemt (vooral in de hoek van de kleine watersport en het plankzei- len) bestaat er naar de mening van de ANWB een duidelijke behoefte aan een uitbreiding van de ver- blijfsrecreatiemogelijkheden. FAILLISSEMENT WESTSTRATE IN KATTENDIJKE MIDDELBURG - Het aannemersbe drijf Weststrate BV in Kattendijke is maandagmiddag door de rechtbank in Middelburg failliet verklaard. De 36 personeelsleden komen op straat te staan. Het bedrijf, dat zelf zijn faillis sement heeft aangevraagd had geen werk meer in portefeuille. Weststrate BV heeft een schuldenlast van 1,7 mil joen gulden. VLISSINGEN - In opdracht van rijkswaterstaat heeft het bergings- en transportbedrijf Van den Akker bv te Vlissingen een begin gemaakt met de opruiming van het wrak van een onbekend zeeschip dat ongeveer dui zend meter ten zuiden van de Vlissingse buitenhaven op de Westerscheldebodem ligt. Al in '53 zijn oprui mingswerkzaamheden uitgevoerd aan het wrak van het ongeveer vierduizend brt. metende schip. Door de werking van de zeebodem, de behoefte aan meer anker plaatsen op de rede van Vlissingen en het feit dat de Westerschelde steeds diepere schepen kan ontvangen, is onlangs de verwijdering van dit wrak ter hand geno men. Vorig jaar heeft Van den Akker de werkzaamheden aan de scheepswrakken 'Songa' (bij de PSD-veerhaven te Breskens) en de 'Whimbrell' (ten zuiden van de boule vard van Vlissingen) afgerond. Bij de werkzaamheden aan het scheepswrak worden duikers ingeschakeld en wordt gebruik gemaakt van springstoffen. De geborgen stukken schroot worden opgeslagen bij de sluizen van Vlissingen. Het schroot wordt - krachtens de wrakken- wet - door de gemeente Vlissingen verkocht. PLAN: MOSSEL VISSERS 'BUITENOM'NAAR WADDEN (Van onze Haagse redacteur DEN HAAG - Het zal nog lange tijd gaan duren voordat mensen die met de oesterkwéek willen beginnen of doorgaan nieuwe oesterpercelen in de Ooster- schelde zullen krijgen. Minister De Koning van landbouw en visserij staat op dit moment erg huiverig tegenover de verdeling van nieuwe percelen op korte termijn. In ieder geval zal eerst de nu heersende ziekte uitgeroeid moeten zijn, en zal er méér gezegd moeten kunnen worden over de situatie die optreedt wanneer de Oosterschelde in '86 gedeeltelijk zal zijn afgesloten. Dat zei de bewindsman maandag in de Tweede Kamer waar de visserij-com missie debatteerde over De Koning's beleid op juist dat visserij gebied. De ka merleden Broekhuis (PvdA) en Braks (CDA) hadden daarbij aangedrongen op een soepeler uitgiftebeleid voor wat de oesterpercelen betreft. Broekhuis: „Waarom krijgen anderen geen kans terwijl Vervoex ruime mogelijkheden zijn gegeven? De huidige situatie wordt als zeer onrechtvaardig ervaren". \ervoex is de Yersekse vereniging van oesterkwekers die op dit gebied een mo nopoliepositie inneemt. Verschillende kamerleden, zoals Broekhuis en ex-mi nister Braks nu, doen al vele jaren po gingen om dat monopolie te doorbre ken door om uitgifte van nieuwe perce len aan andere geïnteresseerden te vra gen. De verschillende ministers -ook het huidige kamerlid Braks- zijn echter steeds erg afhoudend geweest, daarbij met voortduring wijzend naar de veran deringen die zich in de Oosterschelde gaan voltrekken nu de zeearm met een doorlaatbare stormvloedkering wordt afgesloten en er onzekerheden zijn over wat er daarna gaat gebeuren. Opzegging Het enige wat minister De Koning maandag kon doen is het op termijn ruimte scheppen voor oesterkwekers buiten Vervoex om. „Uitgifte zal", al dus de bewindsman, „plaatsvinden .aan bestaande oesterkwekers ter com pensatie van de schade die zij hebben geleden, en aan nieuwkomers, voor zover deze althans over vakkennis in die schelpdierensector beschikken en voorzover zij kunnen aantonen dat de percelen rendabel kunnen worden geexploiteerd". Eerst moet echter de oesterziekte zijn bestreden en moeten de percelen zijn schoongevist, aldus de Koning. Dat dat nu gebeurt is van belang om de moge lijkheden die de Oosterschelde na '86 in zich heeft te waarborgen. De Koning wil overigens niet iedere kweker z'n perceel laten houden. Vanaf het moment dat de percelen weer nor maal zullen kunnen worden gebruikt, zal hij de inspecteur van de domeinen adviseren om de huurovereenkomsten te verbreken met mensen die de huur voorwaarden niet nakomen. De vrijko mende percelen zullen dan alsnog wor den uitgegeven. Dat deed Braks opmerken meteen de kanttekening plaatsen dat dit beleid weieens onrechtvaardig zou kunnen werken: kleine kwekers worden volgens hem plotseling geconfronteerd met op zegging van de huur, iets dat alleen maar tot versterking van de monopolie positie van anderen zal kunnen leiden. BRESKENS - Het doek is definitief ge vallen over het visverwerkingsbedrijf •Diepvries Breskens'. De arrondisse mentsrechtbank in Middelburg sprak maandagmiddag het faillissement uit over het visfileerbedrijf. Ruim 180 per soneelsleden staan op straat. Onder hen zijn 140 Turkse vrouwen, van wie 60 uit de Zeeuws-Vlaamse kanaalzone en 80 uit Gent. Het visverwerkingsbe drijf vroeg het faillissement zelf aan. De rechtbank benoemde mr H. A. R. de Mul tot curator. Of er mogelijkheden zijn het visfileerbe drijf in een andere vorm voort te zetten, is vooralsnog onduidelijk. Directeur H. A. van Hanegem maandagavond: „Tot vorige week woensdag waren er volop mogelijkheden. De horizon viel echter plotseling weg met het besluit van de visproducentenorganisaties geen fi nanciële steun meer te verlenen. Een eventuele voortzetting van het bedrijf is nu nog moeilijk te overzienhet faillis sement is nog vers. Maar ik veronder stel dat de curator dat zeker zal onder zoeken". Mr De Mul zal vandaag (dins dag) met zijn werk beginnen. Het faillissement van 'Diepvries Bres kens' komt bepaald niet als een verras sing. In '79 en '80 maakte het bedrijf nog een jaarlijkse winst van een half miljoen gulden, maar in '81 werd plotseling een verlies geleden van één mihoen. In de cember vorig jaar draaide de Neder landse Credietbank. de huisbankier van 'Diepvries', de geldkraan dicht en liet beslag leggen op de voorraden. Ge lijk daarop sprongen instanties als het visserijschap, de gemeente Oostburg, het ETI-Zeeland en de Nationale Inves teringsbank in de bres, waardoor het bestaan van het visfileerbedrijf nog en kele weken werd gerekt. Het besluit van de visserij-producenten vorige week woensdag om. in tegenstelling tot eer dere toezeggingen, geen financiële steun te geven, betekende tegelijkertijd het einde van 'Diepvries Breskens'. Het ging daarbij om een financiële injectie van één miljoen gulden. Na de weige ring van de producenten trokken de ook de banken zich terug. Schuldenlast Het is onduidelijk hoe hoog de schul denlast van het visfileerbedrijf is. „Maar", zegt districtsbestuurder Peter de Koning van de Industriebond FNV, "de schuld schijnt rond de 11 miljoen gulden te liggen". Directeur Van Hane gem ontkent dat: „Er is een balansto taal van 13 miljoen gulden, zowel aan debet als aan creditzijde, maar tegen over de passiva staan ook activa, zoals gebouwen en machines". Koning spreekt overigens het vermoe den uit, dat 'Diepvries Breskens' in een andere vorm zal worden voortgezet. ..Het faillissement is door het bedrijf zelf aangevraagd, zodat ik het vermoe den heb dat het bedrijf op een andere wijze verdergaat' De FNV-districtsbe- stuurder wijst daarbij op de groot- en kleinhandel in visprodukten Noordzee in Breskens. „Het is koffiedik kijken, maar dat bedrijf zou Diepvries best eens kunnen overnemen. Vanuit de BV- situatie is dat mogelijk". De FNV zal de werknemerskant van het faillissement via de curator afhandelen. De bond heeft nog een claim op achter stallige salarissen van een aantal perso neelsleden. Koning: „Gezien de schul denlast zullen we de achterstallige lo nen nu wel moeten claimen bij de ww". Overigens dreigen de uit België afkom stige Turkse werknemers van 'Diep vries' niet in aanmerking te komen voor een ww-uitkering. Koning „Dat is een moeilijke situatie. Werknemers van buiten de EEG moeten in Belgie min stens een dag hebben gewerkt om een uitkering te krijgen". De FNV-bestuur- der reist vanavond af naar Gent voor overleg met de Turkse werknemers. Ramp In visserijkringen wordt het faillisse ment van het visverwerkingsbedrijf als een ramp ervaren. J. M. Walhout van de visproducenteiiorgaiiisatie- west: „Diepvries was toch een bedrijf dat jaarlijks 6000 ton vis afnam. Het faillissement zal prijsmatig gezien lan delijk zeker gevolgen hebben. De ver wachting is, dat de gemiddelde prijs per kilo toch wel een dubbeltje minder zal kunnen uitvallen. Het is te hopen dat het bedrijf in een of andere vorm kan worden voortgezet". Namens de visserijvereniging 'Ons Be lang' laat P. de Baare zich ongeveer het zelfde uit. „Voor de visserij is een be langrijke afzetmogelijkheid verloren gegaan, hoewel wij gelukkig niet voor honderd procent van Diepvries afhan kelijk zijn. Er wordt nu toch wel reke ning mee gehouden, dat de prijzen en kele centen zullen gaan zakken". Wethouder J. J. Vergouwe van Oost burg noemt het faillissement 'een strop voorde visserij'. Hij stelt vast: „Maar de verwachtingen waren toch al niet van dien aard dat het bedrijf in stand kon worden gehouden. Voor de werkgele genheid betekent het een hele klap. Ik hoop echter dat het visfileerbedrij kan worden overgenomen, dat is van le vensbelang voor de visserij. En dat geldt niet alleen voor Breskens, maar voor het gehele land". Directeur L. M. Uilenbroek van het ge westelijk arbeidsbureau in Terneuzen zegt: „Het einde van Diepvries is duide lijk een slag voor de werkgelegenheid in Zeeuwsch-Vlaanderen. Er is de laatste jaren al veel afgebrokkeld en elk bedrijf van enige omvang dat er nu nog bij komt verschraalt de zaak alleen nog maar meer". Bij 'Diepvries Breskens' werkten 180 personeelsleden: 20 man nen en 160 vrouwen, van wie 140 van Turkse nationaliteit. Minister De Koning wil met zijn colle ga Zeevalking van Verkeer en Water staat bespreken, of het mogelijk is om mosselvaartuigen buitenom, dus over de Noordzee, naar de Waddenzee teia- ten varen. Gistermiddag hield het CDA-Kamer- lid Braks een pleidooi voor het buiten om varen van de Zeeuwse vissers naar de Waddenzee. De schepen hebben te genwoordig radio, radar en waterdich te schotten en ze voldoen aan de voor waarden zoals luxe-jachten die ken nen. Maar de vissers mogen niet bui tengaats varen om de Waddenzee te be reiken terwijl die jachten dat wel kun nen. Braks bepleitte een ontheffingen beleid om ruimte te gunnen aan de Zeeuwse vissers, zodat ze via de Noordzee naar de Waddenzee kunnen varen. Het zal, net als dat met de oesters het geval is, nog lang duren voordat er nieu we mosselpercelen zullen worden uitge geven. Dat zal, zei de Koning maandag, pas gebeuren als de stormvloedkering is voltooid en er een nieuw evenwicht zal zijn opgetreden. Volgens hem is er wel een grote behoef te aan nieuwe mosselpercelen, zowel in de Waddenzee als in de Oosterschelde. Die percelen moeten dienen ter com pensatie van de percelen die door de Deltawerken verloren gaan en die ver zanden, ter compensatie voor schade claims als gevolg van de deltawet en om de positie van zwakkere bedrijven te verbeteren. Het is in alle gevallen niet de bedoeling om de productiecapaci teit te vergroten, maar slechts om ver vanging voor geleden schade te bieden. Het is wel De Koning's bedoeling om nieuwe percelen beter te spreiden over Waddenzee en de Zeeuwse wateren. Er is een begin gemaakt met de inventari satie van de meest geschikte plaatsen in de Oosterschelde. Het PvdA-kamerlid Broekhuis tot slot waarschuwde maandag voor de ma nier waarop in de Grevelingen op oes ters wordt gevist. Hij sprak van over- bevissing en onvoldoende toezicht, die het Grevelingemilieu weieens zou kunnen aantasten. Een deel van de bedrijfsgebouwen van 'Diepvries Breskens'. Drie Hulstenaren aangehouden na inbraken in scholen HULST - De groep Hulst van de rijks politie heeft met de aanhouding van drie zeer jeugdige Hulstenaren het af gelopen weekeinde een flink aantal in braken in drie scholen in de gemeete Hulst opgelost. De politie hield de ll-jarige T. B. de 12- jarige A. E. en de 13-jarige F. L. aan. De kinderen braken één keer in in de lagere school 'De Brug', de 'Sint Willibrod- school' en drie keer in 'Sint Martha Daarbij werden een microscoop, potlo den. pennen, een elektrische puntens lijper en pennen ontvreemd. Nagenoeg alle spullen werden teruggevonden in de ouderlijke woning vanB. Alle drie de jongens werden thuis aangehouden. Na verhoor in het politiebureau werden zij naar huis gestuurd. Er is proces-verbaal opgemaakt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 2