Overschrijden ononderbroken streep op weg beboet met ƒ70,- Ziekenhuis Sluiskil nam afscheid kloosterzuster Mogelijk nog dit jaar aanleg ophaalbruggetje Sas van Gent KANTONGERECHT TERNEUZEN Burgemeester Molthoff Hulst viert 40-jarig ambtsjubileum GEMEENTE HULST EEN PROJEKTLEIDER/STER (PART-TIME) PZC/ streek woensdag 6 januari 1982 Wissel Zeeuws- Vlssnderen voegstrook reden, hadden gezien hoe de auto ter hoogte van de spli tsing Drie kwart de ononderbroken streep over schreed, zo getuigden zij. T. bleef het feit evenwel ontkennen. De officier van justitie, mevrouw mr G. van de Reep, had echter weinig twijfels over het pro- ces-verbaal: „Het is duidelijk en de ver- TERNEUZEN - Het met zijn auto overschrijden van een dubbele ononderbroken streep op het wegdek kwam N. M. T. uit Sas van Gent dinsdag voor het kantongerecht te Terneuzen op een boete van 70,- te staan. De o vetreding had zich voorgedaan op 11 oktober 1979 toen T. over rijksweg 252 van Terneuzen naar Sas van Gent reed. De verbalisanten die juist op de in- dachte heeft er weinig concreets tegen in te brengen". Conform haar eis deed kantonrechter mr C. J. M. van Hees uit spraak. Met een snelheid van 87 km per uur had R. E. A. uit Axel op 20 november door de bebouwde kom van Magrette gereden. De kantonrechter nam hem dit zeer kwalijk, daar A. terplaatse bekend is: „U rijdt daar in een fuik. Als u met zo'n snelheid door Magrette gaat en er steekt iemand uit die huizen z'n teen te ver naar buiten, dan kunnen ze hem er gens anders gaan zoeken". A. werd een boete van 125,- opgelegd, nadat de of ficier 150,- had geëist. Door het rode licht rijden op 22 januari 1980 op de provinciale weg Zaamslag- Sluiskil, ter hoogte van het kruispunt Sint-Anna kwam C. J. L. uit Terneuzen op een boete van honderd gulden te staan. Evenals in het proces-verbaal bleef hij ook dinsdag volhouden dat het licht niet op rood had gestaan maar op oranje, op het moment dat hij met z'n Schietingen KAPPELLEBRUG - In café 'Fabie' te Kapellebrug werd door de schuttersso- ciëteit 'Stuyvenberg' een schieting ge houden waaraan 104 schutters deelna men. Uitslag: eerste hoge vogel M. Schepper De Klinge. tweede hoge vogel G. Cockheijt Abs- dale. eerste en tweede zü vogel R. Neve Kloos terzande. derde zijvogel G. v. Avennaete Sint-Jansteen, grootste aantal kleine vogels (4) Stïnie De Block Kemzeke. HULST - In café 'W. Blommaert' in Hulst werd een schieting gehouden waaraan 25 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel P. v. Gassen Prosperpol- der, eerste zijvogel A. de Maaijer Prosperpol- der, tweede zijvogel A. Nijs Hulst, grootste aantal kleine vogels (6) W. Blommaert Hulst. PHILIPPINE - In café 'Marinet' te Phi lippine werd een schieting gehouden waaraan 27 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel w. Taalman Philippine zijvogels niet afgeschoten, grootste aantal kleine vogels fo) R. van Horenbeke Lembeke LAMSWAARDE - In café 'P. Claesseri in Lamswaarde werd een schieting ge houden op'twee liggende wippen waar aan 51 schutters deelnamen. Uitslag wip 1: hoge vogel A. VerdurmeD Graauw, eerste en tweede zijvogel J. Rottier Hulst, grootste aantal (6) kleine vogels G. de Waal Lamswaarde. Uitslag wip II: hoge vogel R. Hermans Ossenisse. eerste zij vogel J. Rot- Uer Hulst, tweede zij vogel R. Hermans Osse nisse, grootste aantal kleine vogels (3) J Maas Hulst IJZENDIJKE - In café 'De Beurs' te IJzendijke werd een schieting gehou den waaraan 38 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel H. Eikhout Bosssevelde eerste en tweede zijvogel F. Flamijn Bentille, grootste aantal kleine vogels (4) R. van Ackei Waarschoot. ZUIDDORPE - In café 'De Herberg' te Zuiddorpe werd een schieting gehou den waaraan 40 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel A de Waal Koewacht, eerste zijvogel J. de Waal Axel, tweede zij vo gel M. dUonat Westdorpe. grooiste aantal kleine vogels (5) A. de Meij en D. Verhoeven beiden Zuiddorpe. HULST - In café W. Blommaert te Hulst werd een schieting gehouden waaraan 45 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel: Graauw, eerste zijvogel J. Dobbelaer, Vogelwaarde, tweede zijvogel, A. Ver dunnen, Graauw. grootste aantal klei ne vogels (5) J. de Block Heikant en R. Kint Sint-Jansteen. SLUISKIL - In café Dallinga te Sluiskil werd een schieting gehouden waaraan 107 schutters deelnamen. Uitslag eerste hoge vogel: R. de Letter Asse nede, tweede hoge vogel E. de Snap Ertvelde, eerste zijvogel idem. tweede zijvogel A. Geerts Moerbeke, derde zijvogel R. Hussee Zelzate. Vierde zij vogel R Willems Ertvelde grootste aantal kleine vogels (3) P. Scheele, Sluiskil. BOSCHKAPELLE - In cafe 'J. V. Schaick' te Boschkapelle werd een schieting gehouden op twee liggende wippen waaraan 34 schutters deelna- Uitslag- wip l: hoge vogel A Dobbelaer Vo gelwaarde, eerste zij vogel J. Leeraert St-Jan- steen. tweede zijvogel A Dobbelaer Vogel waarde. extra zijvogel R. Guytenaere Vogel waarde, grootste aantal kleine vogels (6) A Verdunnen Graauw. Uitslag Wip II: hoge vogel H. v. Waterschoot Hengstdijk, eerste zijvogel A Verdunnen Graauw. tweede zfj vogel C. Herrewegh Hei kant, extra hoge vogel C. Visser Vogelwaar de, extra hoge vogel C. Herrewegh Heikant. Grootste aantal kleine vogels (8) H. v. Dijk Vogelwaarde. auto de stopstreep passeerde. Op dat moment reed echter wachtmeester J. van R. van de rijkspolitie te Terneuzen achter hem, die dinsdag verklaarde, evenals in het proces-verbaal, dat de verdachte wel degelijk door rood licht was gereden. De eis was honderdtien gulden. Uitlaat Ook in de zaak tegen F. F. B. uit Wille broek, die op 8 december 1979 in Koe wacht had gereden in een auto waar van de uitlaat niet in orde was, moest er een getuige aan te pas komen. B. had namelijk in een brief laten weten dat hij op dat tijdstip en die dag namelijk helemaal niet op die plaats in Koe- Bouw lagere school Terhole aanbesteed TERHOLE - Dinsdag is de bouw van een lagere school in Terhole aanbe steed. De laagste inschrijver is het aan nemingsbedrijf Krieckaert uit Hengst dijk met 488.000 gulden exclusief btw. Er waren in totaal zes aannemers uit genodigd, allen uit de gemeente Honte- nisse, om in te schrijven. Het werk is nog niet gegund, maar dat zal zo spoe dig mogelijk gebeuren aan de laagste inschrijver. Dan wordt zo snel moge lijk met de bouw van de school begon nen. De drieklassige lagere school, die moet verrijzen op de plaats van de oude school aan de Notendfjk in Terhole, is een ontwerp van het architectenbureau Van Driessche en Bolssens bv in Hulst. De nieuwe school krijgt een grote ge meenschappelijke ruimte. Verder wor den de bestaande gymzaal en de bijbe horende lokalen geheel gerenoveerd. De kleuterschool in Terhole. die nu nog in een apart gebouw zit, zal in de nieuwe school worden ondergebracht. De overige inschrijvers zijn: bouwbe drijf Lambert bv Walsoorden met 508.000 gulden, bouwbedrijf Goossen bv Vogelwaarde met 522.000 gulden, ge broeders Herrewegh bv uit Lamswaar de met 586.000 gulden, gebroeders Van Troost uit Kloosterzande met 597.000 gulden en Van Kerckhoven uit Kloos- Verdurmen, terzande met 504.000 gulden. Alle prij- Ttnhh.la.r a,n exduslef btw» Steens carnaval houdt vergadering SINT-JANSTEEN - De stichting Steens Carnaval houdt donderdag 7 ja nuari voor alle inwoners van Sint-Jan steen een bijeenkomst in zaal 'Sport' te Sint-Jansteen. Aan de orde komt de financiële positie van de camavalsstichting en het pro gramma voor de komende camavalsac- tiviteiten. De vergadering begint om 20.00 uur. Lampionoptocht Den Dullaert Hulst HULST- De buurtvereniging 'Den Dul laert' uit Hulst houdt vandaag, woens dag, voor alle kinderen uit die buurt een Drie Koningen-lampionoptocht. Het vertrek is om 18.30 uur aan het gemeen schapscentrum 'Den Dullaert' in Hulst. Na afloop krijgen alle kinderen daar ook een traktatie. Alle kinderen van de Hulster buurtvereniging worden, het liefst, verkleed verwacht. Burgemeester Molthoffbesteeg een carroussel-paard bij de opening van de braderie in Hulst in juni 1981. HULST - Burgemeester P. J. G. Molthoff van Hulst viert zaterdag 9 januari zijn veertigjarig over- heidsjubileum. Dat gebeurt met een bijzondere zitting van de ge meenteraad in het stadhuis van Hulst. Aansluitend wordt de jaar lijkse nieuwjaarsbijeenkomst van het gemeentebestuur gehouden. Tijdens de bijzondere zitting, die om 15.00 uur begint, wordt, de bur gemeester toegesproken door loco burgemeester B. de Keyzer, ge meentesecretaris J. J. van Dende ren en het raadslid P. Stevens, de nestor van de gemeenteraad. De muziekschool uit Hulst zorgt voor een dwarsfluitensemble, dat voor de muzikale omlijsting van de zit ting zorgt. Na de bijzondere raads vergadering is er tot 17.30 uur een receptie, om dc burgemeester te fe liciteren met zijn overheidsjubi- leum. De nieuwjaarsreceptie van de gemeente wordt gehouden in de burgerzaal van 18.00 tot 19.30 uur. wacht was geweest. Verbalisant wachtmeester P. C. van de koninklijke marechaussee te Terneuzen, noemde dat een volstrekte onwaarheid. „Ik blijf er voor honderd procent bij dat ik verdachte op 8 december te Koewacht verbalisecrd heb", aldus de wacht meester. Eis en uitspraak: zestig gul den boete. Op 23 december 1978 was de uit Ant werpen aikomstige L. M. met z'n perso nenauto door rood licht gereden in de Gravenstraat te Clinge. Het verkeers licht was daar geplaatst omdat er een wegopbreking was. Bij monde van z'n raadsman mr P. J. F. M. de Kerf liet M. weten dat het licht niet op rood, maar op groen had gestaan op het moment dat hij er voorbij reed. Ook hier was een getuige opgeroepen, de uit Hulst af komstige Van D., die verklaarde datM. wel degelijk door dat rode licht was ge reden. nadat deze hem daarvoor met grote snelheid had ingehaald. Ook in deze zaak eensgezindheid in eis en uit spraak: honderdtwintig gulden boete. J. G. van de B. moest zich dinsdagmor gen verantwoorden voor de kanton rechter omdat hij op 7 maart 1981 's nachts om kwart voor één de nodige overlast bezorgd zou hebben nabij een pand in de Bemardstraat te Axel. Ver dachte wilde op bezoek gaan bij zijn ex- vrouw om z'n kind te zien. Hij zou, vol gens getuigenverklaringen, eerst als een wildeman door de straat hebben ge reden en daarna hebben geschreeuwd, gescholden en gevloekt. B. kon zich niets meer van het voorval herinneren. Het was overigens niet de eerste maal dat dit gebeurd was. Zowel de officier van justitie als de kantonrechter had den er begrip voor dat de situatie wat emotioneel op B. had ingewerkt. Eis en uitspraak: dertig gulden. PvdA West Zeeuwsch-' Vlaanderen stelde verkiezingsprogram vast GROEDE - De PvdA-afdeling West- Zeeuwsch-Vlaanderen hield dinsdag avond een algemene ledenvergadering in 'De Drie Koningen' in Groede. Het verkiezingsprogramma voor de ge meenteraadsverkiezingen in Oostburg en Aardenburg werd vastgesteld. Een redaktiecommissie zal de definitie ve versie van het programma opstellen. De opmerkingen die door de leden dins dagavond gemaakt zijn zullen daarin zo veel mogelijk verwerkt worden. Als al les volgens plan verloopt zal het defini tieve programma over tweeëneenhalve week gepresenteerd worden. Kaarting KLOOSTERZANDE - In zaal R. van Kruyssen te Kloosterzande werd een kaarting gehouden waaraan 101 perso nen deelnamen. De uitslag: 1W. Sorber 10-56; 2 R. Kint 10-48; 3 C. de Kort 10-40; 4 P. Blommaert 10-35; 5 J. de Bakker 8-44. T rim-prestatieloop 'Wemolin' Heikant HEIKANT - De trimclub 'Wemolin' uit Heikant houdt zaterdag 9 januari zijn tweede trimloop/prestatieloop in het bosrijke gebied bij Heikant en het nabij gelegen Stekene. De deelnemers kun nen daarbij kiezen uit de afstanden 3,5 en 8 kilometer. De start is om 15.00 urn- bij het gemeenschapscentrum 't Heike in Heikant, waar de deelnemers zich vanaf 14.00 uur ook kunnen laten in schrijven. Na afloop van de trimloop krijgen alle deelnemers(sters) een herinnering. Tot slot vlolgt in 't Heike de trekking van de lotery waarbij het startnummer als lot nummer geldt. In de komende maan den houdt de trimclub uit Heikant een conditietraining, waaraan behalve de leden ook andere belangstellenden kunnen deelnemen. De training wordt elke zondag gehouden en duurt van 10.00 tot 11.00 uur. HEIKANT - De afdeling Heikant van de rooms-katholieke bond van ouderen houdt vandaag, woensdag, een bejaar- denschieting in het gemeenschapscen trum 't Heike te Heikant. De schieting begint om 13.30 uur, in schrijven vanaf 13.00 uur. Donderdag 7 januari houdt de afdeling Heikant voor haar leden bingo- en kaartwedstrijden in 't Heike. Die beginnen ook om 13.30 uur. SINT-JANSTEEN - In het gemeen schapscentrum 'De Warande' te Sint- Jansteen hield de Rooms-Katholieke bond van Ouderen een schieting waar aan 26 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel Alb. v. d. Branden Sintr Jansteen, eerste zij vogel idem. tweede zij vo gel E. Verhaegen SinlrJansteen, grootste aantal kleine vogels (5) J, Cockheijt Absdale en G. Poppe St.-Jansteen. KOEWACHT - Schutterssociëteit 'De Blauwe Hoek' uit Koewacht hield een schieting in café 'De Oude Molen' waar aan 42 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel A de Block Koewacht, eerste zijvogel J. de Waal Koewacht, tweede zijvogel H. de Vos Heikant, grootste aantal kleine vogels (4) E. de Gaever en G. Baert beiden Koewacht. KOEWACHT - Schutterssociëteit 'Wil lem Teil' hield een schieting in café R. v. d. Steen te Koewacht waaraan 67 schutters deelnamen, Uitslag: hoge vogel E. van Daele St.-Niklaas, eerste zijvogel Mw. v. d. Steen Koewacht, tweede zijvogel E. van Daele St.-Niklaas, grootste aantal kleine vogels (5) P. v. d. Steen Koewacht. KOEWACHT - In café 'G. v. Rumste' te Koewacht werd een schieting gehou den waaraan 78 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel O. Saman Koewacht, eer ste zijvogel R. de Smet Koewacht, tweede zijvogel W. de Sinet St.-Niklaas, grootste aan tal kleine vogels (4) G. van Rumste Koe wacht KLOOSTERZANDE - In café R. v. Kruyssen te Kloosterzande werd een bejaardenschieting gehouden waaraan 39 schutters deelname. Uitslag: hoge en beide zijvogels P. dUondt Kloosterzande. grootste aantal kleine vogels (5; F. Reunis St.-Jansteen. VOORMALIG HOOFD KRAAMAFDELING SLUISKIL - Het Elisabethziekenhuis in Sluiskil heeft dinsdagmiddag (op nieuw) afscheid genomen van een stuk je 'rijk Roomsch leven'. Dat gebeurde bij het vertrek van de op één na laatste kloosterzuster die er werkt: Micheline, voormalig hoofd van de kraamafde- ling. Ze werd feestelijk uitgezwaaid in de kloosterzaal, waar volop gelegen heid bestond om terug te kijken op haar aandeel in de geboorte van hon derden Zeeuws-Vlaamse baby's. Zuster Micheline. die deel uitmaakt van de Vereniging van Zusters van het Heilig Hart. kwam 3 september 1945 naar Sluiskil om er een verpleegsterop leiding mét aantekening kraamzorg te volgen. Ze was enige tijd hoofd van een vrou wenafdeling in het oude ziekenhuis complex (K6 en K7) en volgde later zus- te Canisia op als hoofd van de kraamaf- deling. Sinds '73-'74, toen haar gezond heid achteruitging, werkte ze nog enke le uren per dag. Haar taak: het verzor gen van de baby's. Na het vertrek van zuster Micheline (die 8 januari 60 wordt) telt het Elisabethzie kenhuis nog één religieuze: zuster Ber- nulfa, hoofd van de kinderafdeling. Zij gaat dit vooijaar met pensioen. In 1965 werkten er in Sluiskil nog veertig non nen. Een beeld van de afscheidsreceptie van zuster Micheline, oud hoofd van de kraamafdeling van het Elisabethzie kenhuis in Sluiskil. HEEMKUNDIGE KRING EN SAS PROMOTIONS SAS VAN GENT - De Sasse groeperin gen Heemkundige Kring en Sas Pro motion kunnen tevreden zijn. Sinds jaar en dag voeren zij actie voor de aanleg van een houten ophaalbrug getje over de eerste kanaalarm ter hoogte van de Stationsstraat. Die ac- Carnavalsstichting Sint-Jansteen houdt ledenvergadering SINT-J ANSTEEN - De Steense Carna valsstichting komt donderdag 7 januari bijeen in café Sport te SinLJansteen voor een algemene ledenvergadering. Op de agenda staan onder anere de fi nanciële toestand en het samenstellen van het programma. De vergadering begint om 20.00 uur. Scouting Sluiskil viert vierde lustrum met veel activiteiten SLUISKIL - Scouting Sluiskil viert het 20-jarig bestaan met een reeks acti viteiten, 'openingstreffer': een scou- tingbal in het Gildehuis, aanstaande vrijdag. Het feest is bestemd voor leden, leiders en ouders. In februari viert scouting carnaval en op 25 maart treden de kin deren aan tijdens een 'bonte avond'. Op 23,24 en 25 april is er een 'Zepakaweek- end' voor gidsen en verkenners en in mei kunnen de inwoners van Sluiskil meedoen aan een wandeltocht. In juni, juli en augustus gaan alle 'speltakken' afzonderlij k op kamp en in september is er een kabouter- en welpenweekend. De leiding van scouting Sluiskil laat in ok tober iets van zijn talenten zien op een toneelavond, waar leden en ouders wor den verwacht. In oktober is er tevens een lus trumweekend gepland en wordt het clubgebouw officieel geopend. In no vember sluit scouting de jubileumfesti viteiten af met een bal. Wat de geschiedenis aangaat: in '62 kreeg Sluiskil een verkenners- en wel pengroep, de Sint-Anthoniusgroep. In '76 kwam de meisjesgroep 'Florence Nightingale' van de grond. Op dit mo ment telt scouting 100 leden. ties hebben nu succes opgeleverd: ver moedelijk nog dit jaar komt de brug er. Wethouder A. C. de Beleir dinsdag:„De tekeningen liggen gereed, zodat in principe direct met de aanleg kan wor den begonnen. Het is alleen nog zaak geld op tafel te krijgen". De kosten van de ophaalbrug worden geraamd op een ton. De gemeenteraad van Sas van Gent krijgt echter het laatste woord over de definitieve doorgang van het plan. De raad moet immers het benodigde geld op tafel leggen. B en w van Sas van Gent bespraken de aanleg van het hou ten ophaalbruggetje, een lang gekoes terde wens in Sas van Gent. dinsdag middag in de b en w vergadering. Het college komt op termijn met een voor stel naar de raad. Wethouder De Beleir: „Ik hoop dat het bruggetje in '82 kan worden gerealiseerd. De financiële mid delen van Sas van Gent zijn dan wel niet erg groot, maar de reserve biedt toch nog wel ruimte". De wethouder wil de bouw van het bruggetje combineren met de aanleg van een terrein voor een onlangs opge richte schut tersvereniging in Sas van Gent. Met de schuttersvereniging is daarover al contact gelegd- De Beleir: „De brug krijgt dan een nog belangrij ker functie. Voor de schutters is het ter rein in elk geval ideaal, zo vlak bij het centrum". Overigens verkeert het plan voor het schuttersterrein nog in een be ginstadium. Actie In Sas van Gent voeren de Heemkundi ge Kring en Sas Promotion al enkele jaren actie voor het bouten ophaal bruggetje. Tot aan het begin van de vo rige eeuw lag er op dezelfde plaats eveneens een brug. De beide groeperin gen ijverden ervoor de brug terug te halen om 'Sas van Gent vanuit zuid herkenbaar te maken'. Vorig jaar was het Sasse raadslid J. J. Biljarten WESTDORPE - In café het oude Raed- huys werd de traditionele prijskamp ge speeld georganiseerd door de plaatselij ke biljartvereniging. 54 biljarters na men aan deze prijs kamp deel. Uitslag: 1. W. Allontlus, 2. S. Pluym. 3. A. Baert. 4- R. Carpentier, 5. M. v. d. Goes. Bockstael (confessionele groeperic die in de raadsvergadering evened een pleidooi voor het bruggetje hielden en w van Sas van Gent stapten daarpjs; naar rijkswaterstaat en het ha\t(L0 schap in Terneuzen. Die laatste insein ling maakte een kostenbegroting qeti een gedetailleerde (houw)tekenlng v%c de ophaalbrug. Geraamde kosten, ejnu cluslef btw: 65.000 gulden. voo Bij de Heemkundige Kring in Sas vjen Gent werd de mogelijke aanleg vanfor brug dinsdagmiddag met gejuich groet. Frank Puylaert: „Een drocget Een stukje van de oude vestingwerfcnjz wordt weer in ere hersteld. Dit is builde gewoon leuk". het zijn get Uitslagen Sas van Gents zaalvoetbal SAS VAN GENT - In de wedstrijdfcul voor de achtste finales van de Sai zaalvoetbalbeker heeft FabriconiL^, voor de grootste verrassing gezorfl Fabricom 2 schakelde door veel wif|i kracht het in de regioklasse speleuM Philippine uit en behaalde een JM overwinning. Com Boys zorgde ook voor een vemHli sing en schakelde het eveneens infuui regioklasse spelende Rac. White u ME Met snel spel wist Com Boys een JiCiv; voorsprong te nemen. Terwijl een CcHa: Boysspeler twee strafininuten uiU.BK benutte Rac. White deze gelegenhijBE om tot 3-2 te naderen. Com Boysiüui hield het hoofd koel en hield deze stsRo: tot het eindsignaal vast. uui In een snelle partij hielden RIA en RBCin elkaar lange tijd in evenwicht. Tefal; RIA vlak voor tijd 4-3 scoorde leekfCin wedstrijd beslist. RIA rekende buitëten de de laatste uitval van RRS, datr-Cin voor tijd kans zag om op 4-4 te komt cl In het nemen van strafschoppen toot G RIA zich de betere. ecu Fabricom 1 wist maar temauwerro Mil te winnen van Scheidsrechters/De Ki me per. De Scheidsrechters verweerde i TE er goed. Fabricom won de wedslr, loei met 3-2. VLi Hierdoor plaatsten zich Fabricom- Jo' Fabricom 2, RIA, Com Boys zich va Alh de halve finales. De loting gaf de volge TE de wedstrijden: Fabricom 1-Fabricc BR 2; Com Boys-RIA. 211 br 13-: Algemeen Ziekenfonds voor West-Brabant en Zeeuwsch-Viaanderen Op vrijdag 8 januari 1982 herdenkt de heer H. Bos - chef de buro van ons kantoor in Terneuzen - de dag, dat hij 40 jaar in dienst is van ons zieken fonds. Ter gelegenheid hiervan wordt de ju bilaris op deze dag een feestelijke receptie aangeboden in het kantoor van het zie kenfonds, Oostelijk Bolwerk 1 te Ter neuzen van 16.00-18.00 uur. In verband met de viering van dit jubileum is ons kantoor te Terneuzen op deze dag voor zïe- kenfondsaangelegenheden gesloten. GEMEENTE SAS VAN GENT KERSTBOOMVERBRANDING Op vrijdag 8 januari 1982, vanaf 19.00 uur zullen onder toezicht van de plaatselijke brandweer korpsen kerstboomverbrandingen gehouden wor den te: Sas van Gent: op het terrein van de Prinsenkade; Westdorpe: op het terrein aan de Alvarezstraat; Philippine: op het terrein achter de volkstuinen aan de Mosselpolder. Vanaf 6 januari 1982 kunnen de bomen gebracht worden op de volgende verzamelpunten: Sas van Gent: terrein bij Valckenburcht in Sint- Albert, terrein aan de Leepstraat, nabij de bejaarden lokaliteiten aan de Paul Kruger- dreef; Westdorpe: terrein aan de Alvarezstraat. Philippine: op de markt, omgeving vanhetkruis- gebouw in het Laureyneplan. Deze verzamelpunten zullen worden gemarkeerd door middel van dranghekken. Burgemeester en wethouders van Sas van Gent W. Dusarduijn, burgemeester. W. Zwartelé, secretaris. De gemeenten Hulst en Hontenisse hebben t.b.v. de werklozen in hun gemeenten een projekt 'Men sen zonder Werk'. Ten behoeve van dit projekt wordt zo spoedig mo gelijk gezocht voor 20 uur per week, voor een periode tot en met 31 december 1982 (de kans op verlenging is aanwe zig) Te zamen met de reeds part-time werkzame pro- jektleidster zal hij/zij o.a. tot taak hebben: - het werven en begeleiden van deelnemers, - het onderhouden van contacten met docenten, - het geven van advies aan (individuele) werklo zen, - het vertegenwoordigen van het projekt naar an dere instellingen en het onderhouden van kon takten, - het deelnemen aan de werk- en stuurgroepver gaderingen. Verwacht worden: - belangstelling voor en kennis van de werkloos- heidsproblematiek, - goede organisatorische capaciteiten, - goede contactuele eigenschappen. - het vermogen om zelfstandig te kunnen werken, - het hebben van enige jaren ervaring in soortge lijk werk strekt daarbij tot aanbeveling. Aanstelling vindt plaats bij de gemeente Hulst. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring in overleg te bepalen. Voor nadere informatie omtrent de inhoud van deze functie kunt u zich richten tot de chef van de afdeling Welzijnszorg ter gemeentesecretarie, tel. 01140-13755. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de burgemeester van Huist.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 18