ORANJE IMPONEERT MET WONDERMOOIE TREFFERS Felius blijft in slijtageslag overeind r 1 Schansspringer Ruud leidt in klassement PZC/sport Concurrent India opzij gezet (4-3) BH Snelschaken in Middelburg Van der Wiel Coe en Ovett POLEN MOGEN WEER SPORTEN Moeizame winst voor Duitsers JEUGDTENNIS IN GOES VOLLEYRALZEGE HULSTERS TEAM Tennisjeugd goed op dreef in Dordrecht i --WJ i *f~ J:'èifïSSï':::.- r ZATERDAG 2 JANUARI 1982 BOMBAY - Bebalve Nederland-India (4-3) speelde in groep B Australië tegen Maleisië. Dat duel eindigde in een 3-0 (2-0) zege voor de Australiërs. De stand in groep B is: 1 Nederland 2 2 0 0 4 10-5 2 Australië 2 2 0 0 4 6-2 3 India 2 10 12 9-6 4 Sowjet-Unie 1 0 0 1 0 2-3 5 Engeland 1 0 0 1 0 2-6 6 Maleisië 2 0 0 2 0 2-9 19 Nederland speelt zaterdag tegen Malei sië (16.00) en in dezelfde groep ontmoet Engeland de Sowjet-Unie (14.30). Zon dag 3 janauri heeft het Nederlands elf tal vrij. Uitslagen groep A: West-Duitsland-Nieuw-Zeeland 2-1 (1- 1); Pakistan-Sparye 4-1 (2-0). De stand groep A: 1 Pakistan 2 2 0 0 4 10-2 2 West-Duitsland 2 2 0 0 4 7-4 3 Nieuw-Zeeland 2 10 12 3-2 4 Polen 1 0 0 1 0 3-5 5 Argentinië 10 0 10 1-6 6 Spanje 2 0 0 2 0 1-6 x De Nederlandse uitblinker Roderik Bouwman rechtsheeft gescoord en laat de doelman van India kansloos achter. BOMBAY - De wraak was mierzoet. Theodoor Doyer gaf het best uiting aan de gevoelens van de Nederlandse hockeyers na de historische overwinning van 4-3 op India. Hij stond met de armen over elkaar, het gezicht uitdrukkingloos als altijd, en murmelde: „Een prachtig gezicht om te zien hoe ze afdruipen". De Bloemendaler vertolke daarmee de algehele gevoelens, die op zondag 2 september waren opgeroepen toen de Indiërs uit protest tegen de arbitrage niet in Amstelveen aantraden voor de derde testwedstrijd tegen Nederland. Angst om weer te verliezen, heette dat toen. Gisteren kregen ze op het wereldkampioenschap het eerste pak slaag op eigen bodem te slikken, en dat deed de 20.000 toeschouwers ontzettend pijn. Ruim drie jaar geleden in Madras was Oranje voor het laatst geinviteerd. Het was de tiende wedstrijd op Indiase bo dem die Nederland niet kon winnen. Uit historische overwegingen kon Oranje in Bombay dus niet op een overwinning rekenen. Maar de tijden zijn veranderd. Pakistan nam de hegemonie over, Ne derland knabbelde er via het winnen van de Champions Trophy stukjes van af en Australië deed dat via een zege in het vierlandentoernooL Gisteren ver volgde Nederland zyn coupe. Amstel veen werd gewroken, maar wat belang rijker was, er is een grote concurrent even opzij gezet. En dat in het hol van de leeuw, een unicum. Het was voor bondscoach Wim van Heumen echter allerminst een reden om al aan een plaats in de halve-finales te denken. „Na een 2-0 achterstand te rugkomen is mooi, vier werkelijk fan tastische velddoelpunten scoren des noods nog mooier, maar zaterdag wacht Maleisië. Een wedstrijd die zo mogelijk nog belangrijker is. want te gen teams die op papier zwakker zyn mag je op een wereldtoernooi geen pun ten verspelen". De Bossche hockeyprofessor, die zijn taktiek om het moordende tempo on der de brandende zon in te dammen pas na een kwartier zag slagen, wilde er overigens niet onderuit dat hij met zeer groot genoegen had gekeken naar de waarlijk unieke goals van zijn ploeg. De manier waarop Tom van 't Hek Nederland acht minuten na rust op voorsprong zette is nog nooit ver toond. De Utrechter is een bewonde raar van Johan CruijfF, en op zijn pols bandje waarmee hij het zweet van zijn voorhoofd veegt prijkt de naam van Ajax. Cruijffs goal tegen Haarlem imi teerde de 23-jarige Kampong-speler op een manier die de twintigduizend deed verstommen. Op de rand van de cirkel zette hij doelman Negi met een schijn beweging op het verkeerde been en lobde de bal vervolgens met een loep zuivere boog in de kruising. MIDDELBURG - Zoals ieder jaar houdt de schaakvereniging Middel burg op 8 januari het open snelschaak kampioenschap van Middelburg. Het kampioenschap is toegankelijk voor iedere schaker Gespeeld wordt in het clubgebouw De Schakel in Middel burg en begint om 20.00 uur. KEULEN - De Nederlandse schaak meester John van der Wiel heeft in het internationale toernooi van Keulen oud-wereldkampioen Michail Tal een remise afgedwongen. Het was voor de ranglijstaanvoerder uit de Sowjet-Unie het eerste puntverlies. De eerste vier ronden had Tal steeds winnend afgeslo ten. Tal blijft leider met 4,5 punten De uitslagen van de vijfde ronde: Miles (GBri- Reefslager (WD1) 1-0; Tröger (WDl)-Ooster- meyer <WD1) remise; Schmidt (WDl)-Geor- gadse (Sow) 0-1Van der Wiel (Ned)-Tal (Sow) remise; Hort (Tsj)-Dankert (WD1) remise; Knezevic (Joe)-Gerusel (WD1) afg. LONDEN - Steve Ovett, wereldrecord houder op de 1500 meter met 3 minuten 31,36 seconden en Sebastian Coe. we reldrecordhouder op de mijl in 3.47.33, zijn voor de Engelse koningin Eliza beth gelijk. Ovett en Coe werden beiden benoemd tot leden in de Order of the Britisch Em pire, tijdens de traditionele 'lintjesre gen' in Engeland ter gelegenheid van de jaarwisseling. Van 't Hek: „Ik probeer het op elke trai- de malen stoomde de HGC'er op volle ning. In de oefenwedstrijd tegen Argen- snelheid langs de hardste verdedigers tinië lukte het bijna en ik heb altijd ge zegd dat ik met hockey stop als het me een keer lukt. Ik heb nü echter besloten nog vijf wedstrijden door te gaan", grapte de medisch student, die onmid dellijk overging op de humoristische toer. „Zoals je weet wordt Negi getraind door Jan Jongbloed. Die keept ook voor zijn doel, zodat je met een lob succes kan hebben". In hockeyland wordt Van 't Hek Inderdaad vaak vergeleken met Cruijff, vanwege zijn minutenlange af wezigheid in het veld en zijn plotselin ge, volstrekt onnavolgbare oprispin gen, die hem al drie goals opleverden. India, dat na vier minuten de eerste cor ner via Rajender Singh langs Claushuis had gemokerd, dacht op rozen te zitten toen Kaushik de score opvoerde. Met stomheid werden ze echter geslagen toen Roderik Bouwman zich van zijn specialiteit ging bedienen: de solotoer. Eerst na aangeven van Litjens, daarna via een combinatie Doyer-Kruize. Bei ter wereld en beide malen werd doel man Negi tot een figurant gedegra deerd. In schrille tegenstelling tot de moeilijk heidsfactor was Bouwmans verklaring: „Als ik de bal goed krijg aangespeeld en wij even de ruimte hebben, kan zoiets gebeuren. Ik geef toe, het is een heerlijk gevoel". Opgezweept door het eigen publiek trotseerden de Indiërs nog eenmaal de verzengende hitte. Ze schakelden over op hun beulstempo, dat Van Heumen zo vreesde. Tim Steens:„Dan is het net een stoomwals die op je afkomt". Theo Doyer: „Ze creëren twee-tegen-een si tuaties en doen dat in zo'n hoog tempo dat het lijkt of je stilstaat". Om vervol gens de schouderklopjes van zijn team genoten gelaten te accepteren. „Het is mijn taak op de lijn strafcorners tegen te houden. Nou dat heb ik gedaan". Dat hij daarmee Nederland in de slotfase - nadat Sodhi en de net twee minuten voor Van Asbeck ingevallen Maarten van Grimbergen de score naar 3-3 en 3-4 hadden geschoten - redde, deed hij af als de normaalste zaak ter wereld. En Ties Kruize, de middenveldstrateeg die tegen Engeland onzichtbear was en nu de een na de andere sublieme pass lanceerde. „Ach, tegen Europeanen krijg ik mandekking, de Aziaten geven iets meer ruimte. Dan ben ik op mijn best. Maar het heeft wel verschrikkelijk veel kracht gekost om me van Kumar te ontdoen, waardoor ik ruimte kreeg. Maar als je de beslissende goal van Ja- pie van Grimbergen op zo'n manier in leidt, kan je alleen maar tevreden zijn". En libero Litjens, niet altijd even safe en zonder succes bij drie corners: „Ik heb even gedacht aan 2 september 1973, toen we op het wereldkampioenschap te Amstelveen ook met 2-0 achter kwa men tegen India. Ook toen kwamen we terug en werden kampioen, maar win nen in het hol van de leeuw is natuurlijk nog veel mooier". BOMBAY - De Nederlandse hockeyers Paul Litjens, Wouter Leefers, Ties Kruize, Tim Steens en Roderik Bouwman, met vier doelpunten uit twee wedstrijden topscorer op het we reldkampioenschap in Bombay, zijn uitgenodigd om 14 ja nuari in Karachi te komen spelen in het wereldteam, dat tegen Pakistan uitkomt. De invitatie komt van de beroemde Pakistaanse speler Isla- huddin, die twee jaar geleden al probeerde een alscheidswed- strijd te organiseren. Toen werden Ron Steens en Maarten Sikking uitgenodigd, maar het duel dat aanvankelijk in Du bai zou worden gespeeld, ging niet door. De Nederlanders hébben onder voorbehoud toegezegd te ko men. maar laten hun deelname liever afhangen van het resul taat dat m Bombay wordt gehaald. Roderik Bouwman: „Als we hier een medaille halen, ga ik liever met de ploeg naar huis". De anderen hebben zich daarbij aangesloten. GARMISCH-PARTENKIRCHEN - De Noor Birger Ruud heeft het traditione le schansspringen (90 meter) op Nieuw jaarsdag in Garmisch-Partenkirchen gewonnen. Door deze zege versterkte hij zijn positie in het klassement om de wereldbeker. Met sprongen van 105 en 99 meter domi neerde hij met 237 meter voor de Oost duitser Manfred Deckert (236,6 meter) en de Westduitser Andreas Bauer (232,4 meter). In het klassement voor het vier- schansentoernee leidt Deckert met 475,9 punten voor de Fin Matti Nykae- nen (488,1). De uitslagen van het schansspringen in Gar- WARSCHAU-Het militaire bewind in Warschau heeft bekendgemaakt dat met ingang van 3 januari in Polen weer sportevenementen mogen plaatsvin den. Op 13 december, werden in het ka der van de noodtoestand, alle sportac tiviteiten verboden. Voor de Poolse nationale voetbalelftal, dat zicht geplaatst voor de eindronde van het toernooi om het wereldkam pioenschap houdt het besluit in dat de voorbereidingscampagne kan worden hervat. Enige dagen geleden, toen die zekerheid nog niet bestond, zegden de Polen een trainingsstage af in de buurt van het Westduitse Paderbom, met on der andere wedstrijden tegen Bochum en Arminia Bielefeld, BOMBAY - De favorieten uit groep A van het wereldkampioenschap, Pakis tan en West-Duitsland, hebben geen fout gemaakt in hun tweede poule wedstrijd. Pakistan versloeg Spanje met 4-1 na een ruststand van 2-0, West- Duitsland had erg veel moeite met Nieuw-Zeeland, de olympisch kam pioen van 1976, maar won met 2-1 door doelpunten van Bloecher en Peter. In groep B. waarin Nederland is onder gebracht. won Australië met 3-0 (3-0) van Maleisië, vandaag de tegenstander van Nederland, via twee goals van spits Terry Walsh en een corner van Jim Irvi ne, waardoor India de enige favoriet' is die puntenverlies leed. GOES - In de TSI-hal in Goes wordt vandaag (zaterdag) en morgen een fa- seindoortennistoernooi gehouden. De sterkste Zeeuwse jeugdspelers bomen dan in actie om de officieuze Zeeuwse titel te betwisten. „We willen zien hoe de verhoudingen momenteel liggen", zegt Hans Felius van de commissie jeugdtennis. „We wil len proberen er volgend jaar een offi cieel Zeeuws kampioenschap van te maken. Nu kan dat nog niet omdat niet iedereen in staat is hier mee te doen". Op beide dagen begint het toernooi om half negen. De finales worden zondag middag gespeeld. misch-Partenkirchen is: l Birger Ruud (Nook 2 Manfred Deckert (OD1); 3 Andreas Bauer (WD1); 4 Peer Bergerud (Noo); 5 Matti Nylae- nen (Fin); 6 Christoph Schwartz IWDD. TERNEUZEN - De zestien teams die in Terneuzen op oudejaarsdag het twee de 'Dré Vermeulen' volleybaltoernooi afwerkten, brachten een deel van de Zeeuws-Vlaamse top aan de start. In de zalen van de Terneuzense MTS/MEAO kwamen onder meer Morres Hulst, De Sterre Zuiddorpe, IJVC, Scheldesport en Attack binnen de lijnen. Met ac teurs die normaal in de basisselecties van die Nevobo-ploegen aantreden, stond dit evenement garant voor kwa liteit. De hoofdrol was voor Morres en De Sterre. en dat kwam er tenslotte ook uit: een finale tussen de Hulsterse en Zuiddorpse formatie. Een uitermate spannend sluitstuk, waarin het favorie te Morres de eerste set verrassend ver loor en in de twee acte voluit moest gaan om de ereprijs van dit toernooi in de wacht te slepen. Morres haalde het uiteindelijk met 13-15,15-11. Eindstand: 1 Morres Hulst; 2 De Sterre B: 3 leerlingen MTS/MEAO (een combinatie van Morres. Scheldesport en Attack); 4 IJVC; 5 De Sterre A; 6 leerlingen B7 Sluvoc Sluiskil 8 personeel A: 9 familie De Klerk; 10 Axel rteeriingencombinatie)) 11 Sterbanden Ter- neuzen. 12 'EX' (oud-leerlingen); 13 sport- team familie Van Laere Terneuzen; 14 Elec tro IA; 15 personeel B; 16 VC "Knudde' (schoolteam dat volledig aan die naam beantwoordde). DORDRECHT-Tijdens een lande lijke fase tennistoernooi voor jeugd tot en met elf jaar, deze week in Dordrecht, heeft de Zeeuwse tennisjeugd een goede indruk ach tergelaten. Monique v.d. Borgt (TSI) was de beste Zeeuwse met een derde plaats. De TSI-speelster won drie partijen, maar verloor in de halve finale van Ingeborg v.d. Kerk met 2-6, 0-6. „Geflatteerd", vond begeleider Hans Felius. Annemarie de Block (Hulst) kwam in de verliezersronde terecht, daar in won zij twee keer om vervolgens van Wietske de Ruiter (Rotterdam) te verliezen 0-6,1-6. Bij de jongens drong Dimitri Kayser (Vlissingen) door tot bij de laatste acht. In de kwartfinale verloor hij van Robin Verbeek (R'dam) na eerder dne partijen op rij in winst te hebben omgezet. Peter Jan Man ten (Krui- ningen) drong door tot de halve fi nale van de verliezersronde. Zeeland mocht in Dordrecht met acht spelers uitkomen omdat de commissie geselecteerd jeugdten nis in Zeeland (en niet zoals abusie velijk vermeld TSI) eerder het na tionale fasetoernooi tot en met 13 jaar voor haar rekening had geno men. De overige districten konden slechts de allersterksten naar Rot terdam afvaardigen. GOES - Oudejaarsmiddag. De klok wijst bijna kwart voor vijf aan. Het bezwete gezicht van Hans Felius ver toont diepe sporen van vermoeidheid. Elf dagen is hij al intensief bezig met tennis, vanaf de 21e december geen dag zonder. De onverwachte climax van al die inspanningen was voor Hans Fe lius donderdagmidag de finalepartij van het indoortennistoernooi van TSI. Zonder pretenties en zonder training stapte organisator Felius ook als deel nemer het toernooi in. Zonder oog te hebben voor gevestigde reputaties, versloeg hij onder andere Bart van der Feen en Remco Maandag. In de finale tegen Zeeuws kampioen Joost Thorc- naar uit Middelburg sprak Felius de laatste reserves aan. Via 7-6,6-3 won de 26-jarige tennisleraar verrassend 'zijn eigen' toernooi. MARJAN PIETERSZ WINNARES IN DAMESENKELSPEL „Het zijn twee ontzettend vermoeiende weken geweest", sprak Hans Felius na afloop. „Ik ben kapot nu". Als begelei der van de Zeeuwse ploeg naar het na tionale fasetoernooi tot en met dertien jaar in Dordrecht was Felius intensief in touw. Bovendien eiste ook het toer nooi in Goes alle aandacht op. Elke dag van 's ochtends acht tot 's nachts half twee. twee uur. Niet bepaald ideale om standigheden om tussendoor op spor tief gebied prestaties van formaat neer te zetten. „Ik heb getwijfeld of ik mee zou doen. Vorig jaar heb ik hier in de finale verloren van Bart van der Feen. Toen was ik ook gebroken. Maar aan de andere kant vond ik het toch leuk om weer tegen die jongens te spelen", zei Felius. Maar juist die krachtenslopen- de partijen eisten bijna hun tol Woens dag was hij 'vroeg' terug uit Dordrecht. In Goes wachtten hem nog drie partij en. „Ik had verwacht dat ik dne keer af zou gaan en in de mix lagen we er ook vlot uit". De twee daarop volgende en kelspelen verliepen echter boven ver- wachting.Remco Maandag en Bart van der Feen werden echter op slimme wijze bestreden. „Die jongens spelen een be hoorlijk tempo, daarom ben ik rustig begonnen. Tegen Remco kwam ik bij voorbeeld met 2-0 achter, maar daarna win ik tien games op rij. Technisch zijn ze allemaal beter dan ik, maar taktisch en mentaal hebben ze nog wel iets te leren. Je moet kunnen veranderen van speltype tijdens een wedstrijd". De zeer boeiende finalewedstrijd tegen Joost Thorenaar, die deze zomer Zeeuws kampioen werd door een zege op Felius, toonde het gelijk van de (la tere) toernooiwinnaar aan. Felius keek voortdurend tegen een achterstand aan. Zelfs in de tie-break leidde Thore naar met 3-0 en 4-2. Maar Felius bleef gedurfd opereren en schreef zodoende de eerste set op zijn naam. Vervolgens kwam hij in de tweede set opnieuw met 2-1 achter, maar ook die besliste hij - iets gemakkelijker dan de eerste set - in zijn voordeel. Joost Thorenaar maalde er niet om. Dat is iets type rends voor de 17-jarige MLTC-speler. „In die eerste set kwam ik met 5-2 voor. Die had ik moeten pakken. In de twee de set had ik bij 2-1 genoeg kansen om op 3-1 te komen", realiseerde Thore naar zich. Teleurgesteld? „Welnee, ik heb lekker gespeeld", deed hij de ne derlaag af. Toch gaf Thorenaar de par tij te gemakkelijk uit handen. Daar waar Felius zich op beslissende mo menten wel een mentale opkikker kon verschaffen, bleef de Middelburger de rust zelve, wel geconcentreerd maar geen echte vechter. Hoewel de damesfinale, door het vroege tijdstip, enigszins in de schaduw stond van de eindstrijd bij de heren, leverde de ontmoeting tussen Marjan Pietersz en Conny Baarends een heel aardig schouwspel op. Twee oude bekenden derhalve, die elkaar het afgelopen jaar meerdere malen tegenkwamen. De be langrijkste ontmoetingen tussen de beide speelsters vielen tot dusver in het voordeel van Marjan Pietersz uit. De ze ventienjarige TSI-speelster zegevierde ook dit keer, zij het niet zonder moeite. De eerste set leverde een afgetekende zege op voor Conny Baarends De zes tienjarige Oostburgse hiela haar tegen streefster voortdurend op de baseline. „Ze sloeg ontiegelijk harde forehands. Als je daarop oploopt, dan ben je weg", realiseerde Marjan Pietersz zich. Maar in die eerste, vaak lange, slagenwisse lingen toonde de Goese speelster onvol doende vastheid in haar spel. Een set later was die er wel. Conny Baarends viel ineens ver terug onder de druk die Marjan Pietersz tot stand bracht. In de derde set was het evenwicht weer her steld. maar in de beslissende fase toon de Zeeuws kampioene Marjan Pietersz zich door een aantal uitgespeelde sco ringskansen toch de sterkste: 2-6, 6-1. 7-5. „Een vermoeiende finale", vond de Goese atheneumscholiere. „Doordat de puules zo zwak waren, komt je niet goed in je spel. Daarom is het meegeno men dat ik nu zo lekker stond te spelen. School is op dit moment het belang rijkst (na haar examen wil de TSI- speelster naar de sportacademie, red.) en daarom speel ik vrij weinig op dit moment". In de finale van het gemengd dubbel tegen Eric en Marjan Pietersz nam Con ny Baarends met haar clubgenoot Ser ge Carpentier revanche voor de verlo ren finale in het enkelspel: 6-2. 3-6. 6-4. Voor C-speler Serge Carpentier verliep het toernooi in Goes overigens erg suc cesvol. In het B-enkel reikte ae zeven tienjarige Zeeuws-Vlaming tot tot de kwartfinale. „Terwijl ik daar alleen maar voor ingeschreven had om twee leuke potten te spelen: de eerste ronde en de herkansing". Het verliep echter allemaal wat voorspoediger dan ver wacht en pas in de kwartfinale vormde Jimmy Salawane een sta-in-de-weg M g|||\ ii. JÊ-t >JÊÊËÊ Marjan Pietersz haalde de eindzege bij de dames. voor de Oostburger. ..Dat was m'n vier de partij die dag en ik was kapot". In het heren enkel C werkte Carpentier zich wel naar de finale, onder meer door winst op de sterke Jan Willem Baars. In de eindstrijd had Carpentier geen moeite met Theo Gorsse (Kapel- le): 6-3, 6-0. „Het zat ook wel allemaal mee", merkte Carpentier bescheiden op. Toch is de progressie van de Zeeuws-Vlaming opvallend. Volgens Carpentier zijn Han Petiet (zijn trai ner) en Hans Felius daarvoor groten deels verantwoordelijk. „Hans heeft me deze zomer bepaalde dingen gezegd en dat heeft ook veel geholpen", ver klaarde Carpentier. Verrassing Voor een verrassing in het dames enkel C zorgde de MLTC-speelster Sacha Biondina. De Koudekerkse versloeg op weg naar de finale onder andere Joke Ganseman en Maijolein Cijsouw. In de finale toonde Sacha Biondina zich ster ker dan de niet geheel fitte Martme Nij- sten: 6-3.7-6. In de finale vanhetdames- dubbel moest Martine Nijsten (zij dub belde met Martine van Maarleveld) zelfs de strijd staken, liet heren enkel D leverde een zege op voor de als tweede geplaatste Jaap Wolfert (De Stoof). Hij won met 6-3,6-2 van Hans Ganseman. Monique Begijn (Hulst) won bij de dames D door in de finale Janine Moerland (TSI) via 6-7, 6-2, 6-3 de baas te blijven. De uitslagen van de finales luiden: heren en kel B Felius Thorenaar 7-6.6-3: dames enkel B Marjan Pletersz-Conr.y Baarends 2-6, 6-1. 7-5: heren dubbel B Boerhout/Hartings- MaandagThorenaar 7-5. 6-3; dames dubbel B-C Kroese-Kaldenberg winnen door opgave Nijsten-Maarleveld: Gemengd dubbel B 6. 6-4; Heren enkel C Carpentier-Gorsse 6-3, 6-0; Dames enkel C Biondina-Njjsten 6-3.7-6; Heren dubbel C V.d.HoufVerschelling-Breu- re'Kleboom 6-1, 6-2; Gemengd dubbel C De VosVerscheUlng-Maasdarn'Oostlnga 2-6,6-2. 7-6; Heren enkel D Wolfert-Ganseman 6-3. 6- 2: Dames enkel D Begijn- Moerland 6-7, 6-2, 6-3. Heren dubbel E Ambeek/Goetheer-Ge- kok'Gelok 6-3,3-6,7-6; Dames dubbel D Gan- seman1 Gorsse-V. OosteaTraas 6-3. 7-6; Ge mengd dubbel D SchoUervBek-Remrn Breu- re 6-7. 6-3. 6-0; Heren enkel E Theo Gclok- Jeroen Gelok 6-4,6-3; Dames enkel E Stolk- Moes 6-2. 6-0; heren dubbel D Weusting Re- genboog-Nieuwenhuyze-Slabbekoom 6-4. 6- 2; Mixed dubbel E Van HeseGoetheer-Van Brakel'Lopik 64, 5-7, 6-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1982 | | pagina 19