Leider AA Gent staat voor serie moeilijke duels C NOVEMBER PRIJZEN FEEST! van Dixhoorn VERKOC Wissel Zeeuws-Vlaanderen VERS VLEES 10 KILO VLEES DINSDAG 10 NOVEMBER 1981 WOENSDAG VOLLEDIGE RONDE TERNEUZEN - Het begint er in het Belgische voetbal op te lijken dat Ro bert Goethals op weg is naar een vol gende stunt. De trainer van AA Gent heeft Beveren Waas nog niet zo lang geleden naar een titel gevoerd. Zo ver is hij met AA Gent nog lang niet, maar Goethals levert met deze bescheiden club toch weer uitstekend werk. De Gentse ploeg gaat nog steeds aan de kop en houdt Standard Luik en Lierse voorlopig op twee punten afstand. Met Aad Köudijzer als uitblinker hadden de leiders zondag weinig moeite om Cercle Brugge opzij te zetten (3-1). In België wordt woensdag een volle ron de afgewerkt en daarbij staat onder meer Waterschei - AA Gent op het pro gramma In de weken daarna moet AA Gent aantreden tegen Anderlecht en Standard en dan zal pas de werkelijke klasse moeeen blijken. Tot nu toe heeft Zeehengelwedstrijd HEIKANT - De zeehengelvereniging 'De Knorhanen' uit Heikant hield zon dag de laatste clubwedstrijd van het seizoen '81 in de Westerschelde nabij het Oude Gemaal te Ossenissc waar aan 33 hengelaars deelnamen. Bij de heren ging de titel van clubkampioen naar J. van Hooye uit Zandberg met een totaal van 3090 punten. Kampioen bij de dames werd mevrouw A. Boon uit Heikant met 2565 punten. Bij de jeugd werd de titel in de wacht ge sleept door R. van Hooye uit Zandberg met 1655 punten. Eindstand clubkampioenschap: 1 J. van Hooye uit Zandberg 3090 punten, 2 E. Strobbe uit Heikant met 2885 pun ten, 3 mevrouw A. Boon uit Heikant met 2565 punten, 4 J. van Houte uit Hei kant met 2310 punten, 5 R. de Wilde uit Stekene (B.) met 2250 punten, 6 Fr. Braem uit Heikant met 2160 punten, 7 A. de Wilde uit Stekene (B.) met 2040 punten, 8 R. van Hooye uit Zandberg met 1655 punten, 9 Th. van Broeck uit Clinge met 1585 punten, 10 L. de Vos uit Hulst met 1525 punten. Zaterdag 21 no vember houden 'De Knorhanen' de jaarlijkse feestavond in zaal Bogaert te Heikant. Tienjarig bestaan van dorpscentrum Vogelwaarde VOGELWAARDE - Het optreden van de bekende Belgische liedjeszanger Willem Vermandere was zaterdag avond het sluitstuk van de viering van het tienjarig bestaan van het dorps centrum te Vogelwaarde. Ruim drie honderd aanwezigen beleefden daar bij een geslaagde muziekavond. Voor het welslagen van de avond zorg den niet alleen artiesten als Corrie Ko- nings, Sandy, Borah en Dorus maar ook de plaatselijke verenigingen zoals de toneelvereniging 'ODI', het gemengd zangkoor, de judo- en volleybalvereni ging maar zeker ook verschillende an dere verenigingen die gedurende deze week uitkwamen in een onderlinge zes kamp. Winnaar van die zeskamp werd na een langdurige strijd de volleybal vereniging met 54 punten. Op de twee de plaats eindigde de carnavalsvereni ging 'Vogelpiek' met 44 punten en de plaatselijke trimclub met 39 punten. AA Gent echter verbaasd met een knappe reeks. De formatie van Goet hals begint steeds beter te spelen en had tegen Cercle eigenlijk al na een kwartier de winst op zak. Vooral daarna groeide Aad Köudijzer uit tot de beste man op het veld. Het heeft de Neder land inmiddels op de bovenste plaats gebracht in de rangschikking van de beste spelers van België. En dat terwijl Aad Köudijzer zondag niet eens fit aan de aftrap kwa. „Ik heb al een hele tijd last van een blessure aan de lies", vertelde hij„Omdat Gent toch al twee spelers aan de kant moest laten, heb ik Goethals gezegd dat ik wou pro beren. Het is me meegevallen, want ik heb er bijna geen last van gehad. Ik hoop dat ik er nu vanaf ben". Tegen Waterschei zal Köudijzer dus beslist weer van de partij zijn. Van de Belgische club die vorige week Europees hebben gespeeld, kwam al leen Standard tot winst. De Luikenaar wonne de derby tegen FC Luik (9-2). Anderlecht speelde gelijk (9-9) bij Club Brugge, maar Lokeren (tegen Lierse) en Winterslag (tegen Kortrijk) leverde de punten in. Overtuigend was zeker ook het resultaat van Beveren niet. De Waaslanders kwamen thuis te gen Antwerp niet verder dan 1-L Het herstel van Club Brugee diende zich min of meer aan. Trainer Rik Cop- pens was tevreden na de 9-0 tegen An derlecht. „Wij hebben de beste kansen gehad en dat is al heel wat. Na de afgang in Brussel had ik niet meer kunnen ho pen". In het Brugse team speelde de jonge Amsterdammer Teuben. Hfj was door Coppens ingezet als de bewaker van Lozano en had een belangrijk aan deel in de gedeelde winst. Na elf wedstrijden is de stand in de hoogste AA Gent Lierse Standard Luik Anderlecht KV Kortrijk RWD Molenbeek Antwerp FC Luik Lokeren Beringen Beveren W. 11 6 1 4 Cercle Br. SK Tongeren Winterslag Club Brugge KV Mechelen 11 2 3 6 11 2 2 7 11 0 4 7 18 19- 7 16 18-12 16 19- 8 15 21-11 14 16-14 13 18-16 12 14-10 11 14-11 10 11-13 10 10-13 10 6-7 9 9-9 9 12-19 8 19-24 8 12-17 7 8-19 6 13-19 8-18 Het programma voor woensdag: Standard Luik. - RWD Molenbeek. Anderlecht - FC Luik, Tongeren-Club Brugge, Lokeren- Be ringen, Kortrijk -Lierse, KV Mechelen - Win terslag, Antwerp - Waregem, Cercle Brugge - Beveren en Waterschei - AA Gent. Tijdelijke verkeersmaatregel Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter openbare kennis, dat in verband met de uitvoering van bouwwerkzaamheden een par keerverbod zal gelden aan: - de oostzijde van de Nieuwediepstraat, alhier, voor het gedeelte gelegen tussen de le Verbin dingsstraat en de grensscheiding van de percelen 67/69; - de westzijde van de Nieuwediepstraat, alhier, voor het gedeelte gelegen tussen de le Verbin dingsstraat en de grensscheiding van de percelen 76/78. Deze maatregel geldt met Ingang van woensdag 11 november a.s. tot en met woensdag 20 januari 1982 of zoveel korter als mogelijk of zoveel langer als noodzakelijk zal zijn. Temeuzen, 10 november 1981. C. Ockeloen, burgemeester. Th. J. de Brauwer, loco-secretaris. GEXS gemeente 7U Openbare commissievergaderingen De burgemeester van Terneuzen brengt ter alge mene kennis, dat op woensdag 11 november 1981 te 19.30 uur in het stadhuis van Terneuzen een openbare vergadering zal worden gehouden van de commissie voor onderwijs, sport, cultuur, re creatie en jeugdzaken. Op donderdag 12 november 1981 te 19.30 uur zal de commissie voor de gemeentefinanciên en toe risme vergaderen. De agenda's en voorzover van toepassing de daar- od betrekking hebbende concept-raadsvoorstel- le'n zijn voor de aanvang en tijdens de vergaderin gen voor een ieder ter plaatse verkrijgbaar. Temeuzen. 9 november 1981. De burgemeester voornoemd, FAMILIE BERICHTEN Dubbel feest bij muziekvereniging Vooruit Waarde WAARDE - Op het nationaal muziek concours te Sliedrecht behaalde de mu ziekvereniging 'Vooruit' uit Waarde en tweede prijs met 267 punten. Bij thuis komst bracht Vooruit een serenade aan het 55-jarig bruidspaar. Westveer van Houte oud-lid van de vereniging naast het aanbieden van een bloemstuk werd de heer Westveer ook het erelid maat schap van de vereniging aangeboden. Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. Woensdag 11 novem- ber hoopt onze moe- der en oma IRMA VAN SCHOOTE- GOETHALS haar 90-ste verjaardag te vieren. Wie haar wil felicite ren is welkom op Var- kensmarkt 8 te IJzen- dijke lot 's middags 5 uur. Kinderen, klein- en achterkleinkinde ren. Tot onze diepe droefheid, is onverwacht van ons heengegaan, mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa ANDRIES VAN DOESSELAAR echtgenoot van Maria de Feijter in de ouderdom van 87 jaar. Temeuzen: M. van Doesselaar-de Feijter Hoek: H. J. J. van Doesselaar J. S. vanDoesselaar-Verhage Marleen Miranda 8 november 1981. Scheldekade 62, 4531 EJ Temeuzen. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 11 november a.s., om 14.30 uur op de'Algemene be- graafplaats te Hoek, na voorafgaande rouw dienst in het Ned. Hery. Kerkcentrum, aanvan gende om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemd gebouw. God heeft tot Zich genomen, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder ANTJE KOSTER weduwe van Jan Riemens in de gezegende ouderdom van ruim 91 jaar. Psalm 68:10 berijmd. Middelburg: K. Riemens C. A. Ricmens-Hoebé Zaamslag: C. van Doorn-Riemens Frankrijk: P. Schenk-Riemens Jac. Schenk Klein- en achterkleinkinderen 9 november 1981. Axelsestraat 37, 4543 CD Zaamslag. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op vrijdag 13 november a.s., om 14.00 uur op de Algemene begraafplaats te Zaamslag. na voorafgaande rouwdienst in 'De Rank', Zaagstraat 2, welke aanvangt om 13,30 uur Gelegenheid tot condoleren in 'De Rank' na de begrafenis. Groothandelsslagerij nu.ook voor particu lieren. pakket voor uw diepvries: 2 kg magere runderlappen; 2 kg hamlappen; 2 kg magere karbonade; 1 kg gehakt half om; 1 kg saucijsjes; 1 kip; 1 kg magere speklap 1/2 kookworst 800 gr. ruim samen 100 gulden V.O.Z. Speciaalslagerij voor horeca- en grootver bruik, Zonnebloemstradr 45, Goes, tel. 01100-14384. Thuis bezorging door heel Zeeland. BEKENDMAKING HINDERWET Burgemeester en wethouders van Temeuzen brengen, overeenkomstig het bepaalde in de arti kelen 12 en 29, eerste lid. van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne, ter openbare kennis dat in de periode van 30 september 1981 tot en met 12 oktober 1981 bij hen aanvragen om vergunnin gen ingevolge de hinderwet zijn ingekomen van: a. de heer D. Chr. van der Gouwe, Zevenaardijk 5 te Hoek, voor het oprichten, in werking bren gen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk be kend Zevenaardiik 5. Hoek: b. Maatschap Haak, Groeneweg 6 te Zaamslag, voor het oprichten, in werking brengen en m werking hóuden van een veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Groeneweg 6, Zaamslag; c. de heer J. de Jonge, Altenastraat 9 te Hoek, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- en vee teeltbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Altenastraat 9, Hoek; d. de heer R. van Rattingen, Koninginnepolder 20 te Biervliet, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een ge mengd landbouwbedrijf op het perceel plaat selijk bekend Koninginnepolder 20, Biervliet; e. de heer W Vervaet, Paulinapolder 12 te Bier vliet, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk be kend Paulinapolder 12. Biervliet; f. de gebr. J. en P. Deurwaarder, Polderstraat 68 te Zaamslag, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een land bouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaat selijk bekend Polderstraat 68, Zaamslag; g. Maatschap W. J. Dieleman. Terneuzensestraat 64 te Zaamslag, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een land bouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaat selijk bekend Terneuzensestraat 64, Zaam slag; h. de heer A. H. E. Gielleit, Paulinapolder 13 te Biervliet, voor het oprichten, in werking bren gen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk be kend Paulinapolder 13, Biervliet; i. de heer D. Haak-Tollenaar, Binnendijk 4 te Hoek, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouwbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Binnendijk 4, Hoek; j. de heer J. A. Riemens, Koudepolderstraat 21 te Hoek, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk be kend Koudepolderstraat 21, Hoek; k. de heer F. B. M. de Clerck, Graaf Jansdijk 27 te Temeuzen, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een land bouwbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Graaf Jansdijk 27, Terneuzen: 1. de heer J. Wolfert, Van Wuijckhuiseweg 5 te Hoek, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk be kend Van Wuijckhuiseweg 5, Hoek; m. de heer J. van de Ree, Schenkeldijk 4 te Zaamslag, voor het oprichten, in werking bren gen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op dë percelen plaatselijk bekend Schenkeldijk 4 en Kamperseweg 1, Zaamslag; n. de heer M. L. de Meijer, Kraagdijk 2 te Zaam slag, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouwbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Kraagdijk 2, Zaamslag; o. mevrouw L. A. P. van Cadsand-Dekker, Mau- ritsfort 38 te Hoek, voor het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een landbouw- en veeteeltbedrijf op het perceel plaatselijk bekend Maurritshof 38, Hoek. Zij zijn voornemens de gevraagde vergunningen te verlenen, onder het stellen van voorwaarden ter voorkoming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving De aanvragen, de ontwerp-beschikkingen en an dere terzake zijnde stukken liggen met ingang van heden voor een ieder ter inzage ter gemeente secretarie. afdeling algemene zaken en wel tot 10 december 1981, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en elke donderdag van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen die de stukken wensen in te zien op don derdagavond van 19.00 tot 22.00 uur worden ver zocht daarvan vooraf mededeling te doen (tel. 01150-17980, toestel 123). Desgewenst kan tijdens de kantooruren een mon delinge toelichting op de stukken worden verkre gen. Gedurende één maand vanaf heden kunnen ge motiveerde bezwaren schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders worden inge diend. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom wordt verzocht (tel. 01150-17980, toestel 123), wordt tot 3 december 1981 voorts ge legenheid gegeven om mondeling bezwaren in te brengen en over de aanvragen van gedachten te wisselen met het bevoegd gezag, de aanvragers en eventuele overige aanwezigen. De aandacht wordt er tenslotte op gevestigd, dat alleen degenen die bezwaren hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en de belangheb benden, die aantonen dat zij daartoe redelijker wijs niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de beschikkingen beroep kunnen instellen bij de kroon. Terneuzen. 10 november 1981. Burgemeester en wethouders van Ter neuzen, C. Ockeloen. burgemeester Th. J. de Brauwer. loco-secretaris Heel veilige grijze nerts mantel voor f 7300,— in maat 38. Met 5 jaar garantie en lx gratis zomerbewaring. Dit is één van de ruim 200 lange bontmanLels (v.a. f 449, Lot maat 54. ^k- V/N' van dér meer bont mode :KS®1§&I In onze cloffy-afdeling jongens jacks v.a. 29,- meisjes jacksv.a. 39,- jongens- en meisjestruien en shirtsv.a. 10,- Levi's broeken maten 152-176 in rib, twill en spijkerbroeken van 69,95 nu 59,- Promenade Noordstraat 23 Terneuzen gemeente" De burgemeester van de gemeente Terneuzen maakt bekend, dat de raad van deze gemeente in zijn vergadering van 29 oktober 1981 heeft beslo ten te verklaren dat worden voorbereid: 1. een partiële herziening van het bestemmings plan 'Plan in hoofdzaak van de voormalige ge meente Terneuzen'; 2. een partiële herziening van het bestemmings plan 'Buitengebied'; 3. een partiele herziening van het bestemmings plan 'Hof Zeldenrust'. De raad heeft daarbij tevens besloten te bepalen: - dat het verboden is binnen de sub 1. 2 en 3 bedoelde gebieden zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) over te gaan tot het doen van afgravingen, het verwijderen c.q. aanleggen van wegen, rijwiel- en voetpa den, parkeerplaatsen en andere oppervlakte verhardingen, een en ander met uitzondering van normale onderhoudswerkzaamheden; - dat voor de hiervoor vermelde werken en/of werkzaamheden een aanlegvergunning wordt verleend, tenzij door de uitvoering van die werken en/of werkzaamheden het terrein min der geschikt zou worden voor de verwerkelij king van een daaraan bij het bestemmingsplan te geven bestemming en daaraan door het stel len van voorwaarden onvoldoende tegemoet kan worden gekomen. Het voorbereidingsbesluit met de daarbij beho rende tekeningen ligt vanaf heden op het stad huis. afdeling algemene zaken (planologie), kamer 504 voor een ieder ter inzage. Terneuzen, 10 november 1981 De burgemeester voornoemd, (J. Ockeloen De burgemeester van de gemeente Temeuzen maakt bekend, dat de raad van deze gemeente in zijn vergadering van 29 oktober 1981 heeft beslo ten te verklaren dat worden voorbereid: 1. een partiële herziening van het bestemmings plan'Hof Zeldenrust'; 2. een partiële herziening van het bestemming plan 'Zuid'; De raad heeft daarbij tevens besloten te bepalen: - dat het verboden is binnen het gebied, waar voor de onder 2. vermelde partiële wijziging» voorbereiding is verklaard, zonder of in afwij king van een schriftelijke vergunning van bur gemeester en wethouders (aanlegvergunning over te gaan tot het aanbrengen van speelwerk tuigen, zandbakken, afrasteringen en aameg gen van paden en andere oppervlaktevernar- dingen, een en ander met uitzondering van nor-1 male onderhoudswerkzaamheden; - dat voor de hiervoor vermelde werken end werkzaamheden een aanlegvergunning won* verleend, tenzij door de uitvoering van werken en/of werkzaamheden het terrein mu-'j der geschikt zou worden voor de verwerW- king van de daaraan bij het bestemmingsp te geven bestemming en daaraan door hetsifr; len van voorwaarden onvoldoende tegenw'j kan worden gekomen. De voorbereidingsbesluiten met de daarbij bet», rende tekeningen liggen vanaf heden op het sta huis, afdeling algemene zaken (planologie), kam» 504, voor een ieder ter inzage. Temeuzen. 10 november 1981 De burgemeester voornoemd. C. Ockeloen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1981 | | pagina 24