STORMSCHADE BLEEF BEPERKT Middenstand Groede moet zijn service verbeteren Technische school in Hulst viert jubileum FAMILIE BERICHTEN Wissel Zeeuws-Vlaanderen PZC/streek Taalwerkplaats ziekenhuis Vlissingen voor kinderen GEMEENTE HULST MAANDAG 12 OKTOBER 1981 VLISSINGEN - De storm, die het afgelopen weekeinde heeft gewoed, heeft in Zeeland op verschillende plaatsen voor problemen gezorgd. Er werden bomen ontworteld of braken takken en tv-antennes af, maar de schade bleef overal beperkt. De veerdienst Vlissingen-Breskens had ook te kampen met de harde wind en de hoge waterstand (een meter verhoging). De veerboot die zondagmid dag om kwart voor twaalf moest afmeren in de veerhaven van Breskens, kon niet aanleggen, doordat het hoge water problemen bij het inschakelen van het hefme- chanisme van de veerbrug opleverde. De passagiers en automobilisten hebben tot vijf minuten over twee moeten wachten, voordat zij van boord konden. Vanaf dat tijdstip zijn de veerdiensten weer normaal verlopen. Wachttijden deden zich daarna nauwelijks voor. De twee boten, die om twee uur in de vaart waren, konden het aanbod gemakkelijk aan. De wachtende auto's konden om vijf over twee met één boot mee. De storm woedde het hevigst in de nacht van vrijdag op zaterdag. Vanaf twee uur stond er een westzuidwesten wind met een kracht van negen en uit schieters tot elf. Deze situatie duurde tot omstreeks vijf uur 's morgens. Om zeven uur zaterdagmorgen waren er nog steeds uitschieters tot windkracht tien. Tegen elf uur zakte de wind naar windkracht negen, om in de loop van de dag af te nemen tot zes, met uitschie ters naar acht. Zaterdag na het midda guur nam de wind verder af tot wind kracht vijf. Tegen de zondag kromp de wind naar west met een kracht van 7. De verwachting bij het KNMI in Vlis- singen was een verder krimpende wind (vijf zes), maar onder invloed van een naderende storing kans op toenemende wind tot kracht zeven, gepaard met buien. Bij het Waterschap Walcheren had men in afwachting van de aangekondigde verhoogde waterstand en de harde wind uit voorzorg een hijskraan en een lading klei klaargezet achter de Vlis- singse boulevard, waar de zeewering nog niet geheel afgewerkt is. Van een echte gevaarlijke hoge waterstand was echter geen sprake, ook voor de nacht van zondag op maandag zag de weers verwachting er voor wat de Vlissingse kustverdediging betreft, geruststellend uit. Scheepje In de loop van zaterdagnacht zonk - waarschijnlijk door de hevige wind - een werkscheepje van de Gebr. De Jon ge uit 's-Heerenhoek in de Vlissingse Buitenhaven. Er deden zich geen per soonlijke ongevallen voor. Bij kalmer weer zal het scheepje worden gelicht. Zaterdagmiddag pikte het sloopbedrijf Van de Marei uit Vianen inde buurt van de Zeelandbrug een vermoedelijk door de wind losgeslagen steiger uit het wa ter. Waar deze vandaan kwam, was zon dagavond nog niet bekend. Berichten over omgewaaide bomen kwamen er uit Middelburg, waar de brandweermannen voor het verwijde ren zorgden. In het Zanddorp trof een afgebroken tak een personenauto. Een zelfde feit deed zich zondagochtend voor in Terneuzen. Ook in Vlissingen kwamen brandweer en plantsoenen dienst in actie om gevelde bomen en losgebroken takken te verwijderen. In de rest van de provincie bleef het be trekkelijk rustig op het stormfront. WETHOUDER OPENDE BRADERIE GROEDE GROEDE - „Wij gaan het distributie planologisch onderzoek niet voor kennisge ving aannemen maar ons beleid erop afstemmen en dat zal soms hard zijn en voor Groede ingrijpend, maar nodig". Dit zei wethouder J. P. S. A. Thomaes van Oostburg zaterdagmiddag tijdens de opening van de braderie in Groede. De heer Thomaes maakte van de gelegenheid gebruik om de eerste gegevens van het onderzoek naar buiten te brengen voor zover die betrekking hadden op Groede. Over enkele weken wordt het totale resultaat pas in de openbaarheid gebracht, gebracht. Als êén van de belangrijkste punten is naar voren gekomen dat slechts 24 pro cent van de consumenten de service goed vindt. De ondernemer zal dan ook, aldus Thomaes. zijn service moeten verbeteren Andere problemen kunnen worden aangepakt samen met KNOV en de gemeente Oostburg. „Je zult daarbij ongetwijfeld deskundig gehol pen worden door het KNOV en de ge meente kan planologisch meewerken aan het tot stand komen van een meer geconcentreerd winkelcentrum. En dat laatste zullen we zeker doen", aldus de heer Thomaes. „Uit het distributie pla- Werkgroep welzijn in Oostburg verwacht meer spanningen OOSTBURG - De regionale werkgroep welzijn in West-Zeeuwsch-Vlaanderen verwacht groeiende spanningen tus sen bestuurders en burgers op het ge bied van welzijn. Dat vloeit volgens de werkgroep voort uit de verwachte ver dergaande decentralisatie. Daardoor zullen de beide 'partijen' meer met el kaar worden geconfronteerd en de be sluitvorming over welzijnszaken op een 'zichtbaar' gemeentelijk niveau worden gebracht. De werkgroep spreekt die verwachting uit in het eerste hoofdstuk van het vier jarenplan voor sociaal-cultureel werk. Het eerste deel van dat plan wordt dins dag 13 oktober besproken tijdens een vergadering van de werkgroep welzijns planning West-Zeeuwsch-Vlaanderen. Dan wordt ook gepraat over het con cept 'subsidie-verordening' en het tijd schema dat de regionale werkgroep voor haar werkzaamheden heeft opge steld De vergadering begint 13 oktober om 19.30 uur in het Oostburgse ge meentehuis. Lichtgewonde bij botsing bromfiets en autojjij Sluiskil SLUISKIL - Zaterdagmiddag om streeks één uur heeft de bromfietser L. F. van de B. uit Vogelwaarde bij een botsing op de kruising rijksweg 52-Ei- landstraat ter hoogte van Sluiskil schaafwonden opgelopen. De bromfietser verleende geen voor rang aan een personenauto, bestuurd door E. V. R. uit Breskens. De schade aan beide voertuigen viel mee. nologisch onderzoek en uit eigen waar neming mag geconstateerd worden dat de middenstand van Groede op een goudmijn leelt, maar dat het een mijn is die beter ontgonnen moet worden". De saamhorigheid zoals die tijdens het weekeinde bij de eerste, braderie in Groede tussen alle twaalf middenstan ders viel te bespeuren kan volgens de wethouder een eerste aanzet zijn tot vernieuwing van het winkelapparaat in Groede, waar nu volgens het dpo van overbewinkeling gesproken kan wor den. De totale koopkracht van de gemeente Oostburg bedraagt volgens het onder zoek 173 miljoen gulden. Hiervan wordt 93 miljoen gulden in de detailhandel be steed. Dit zijn de eerste gegevens. De Groedenaren besteden 40 procent in Groede zelf voor dagelijkse artikelen. Bijna evenveel wordt door de Groede naren in de kern Oostljurg besteed. Voor semi-duurzame artikelen gaat 45 procent van de bestedingen van de Groedenaren naar de kern Oostburg en in Groede zelf blijven maar enkele pro centen. Hetzelfde beeld geldt voor duurzame artikelen. De helft van de geènqueteerden vindt het feit dat de winkels in Groede dichtbij zijn belang rijk. Auto vernield bij ongeluk in Hulst HULST - Bij een aanrijding op de krïïü sing Van de Maelstedeweg-Koolstraat- Grote Kreekweg te Hulst is zaterdag morgen omstreeks 10.40 uur de perso nenauto van A. S. uit Stekene (B.) ver nield. Het ongeluk gebeurde doordat de auto bestuurder A. M. uit Kwadendamme ggeen voorrang verleende aan de over de Grote Kreekweg rijdende S. De auto van M. werd bij de aanrijding zwaar be schadigd. Automobilist reed door na botsing SCHOONDIJKE - Bestuurder A, G. M. V. uit Aardenburg is vrijdagmiddag aangereden op rijksweg 58 ter hoogte van de Krabbendijk te Schoondijke. V. werd aangereden door een tegenligger die in een slip raakte. Na de aanrijding reed de tegenligger door. Het kenteken van de doorrijder staat op naam van A L. G. uit Schoondijke. Deze is nog niet gehoord. De personenauto van V. liep lichte schade op. Ook de duizenden recreanten die in Groede komen kopen veelal elders: met name in Breskens en Oostburg. De Bel gen blijken vooral in de kernen Oost burg en Breskens te kopen maar zeker niet in overig Oostburg waaronder ook Groede valt. De ondernemers in Groe de zetten jaarlijks ongeveer 2,5 miljoen gulden om. Zware schade BIERVLIET - Zaterdagavond om streeks kwart over elf is de auto van M. K. van E. uit Biervliet zwaar bescha digd bij een verkeersongeluk, op de weg Driewegen-Biervliet. De auto kwam met een voorwiel in de berm terecht en belandde uiteindelijk zwaar beschadigd in de sloot. De auto moest worden weggesleept. Ambulancevervoer iets goedkoper TERNEUZEN - Het ambulancever voer in Zeeuwsch-Vlaanderen wordt volgend jaar iets goedkoper. Uit de be groting van de Centrale Post Ambu lancevervoer Zeeuwsch-Vlaanderen blijkt dat de ambulance-exploita n- ten volgend jaar samen 201.000 gulden moeten opbrengen om de exploitatie kostendekkend te maken. Omdat is uitgegaan van 3350 ritten wordt de prijs per rit 60 gulden. Op dit moment draagt de exploitant 68 gulden per rit af. De negen ambulances in Zeeuwsch-Vlaanderen rukten in 1980, zo blijkt uit het jaarverslag van de Centrale Post, precies 3368 keer uit. De Centrale Post Ambulancevervoer be taalt volgend jaar bijna twee ton ver goeding aan de Regionale Brandweer kring Zeeuwsch-Vlaanderen. Ambulan cevervoer en de brandweer worden door de alarmcentrale in Terneuzen ge dirigeerd. De begroting voor 1982 en het jaarver slag over '80 komen maandag 19 okto ber aan de orde tijdens een vergade ring van het algemeen bestuur. De ver gadering vindt plaats in de burgerzaal van het stadhuis van Terneuzen en be gint 's middags om vier uur. Aangifte diefstal en beschadiging aan auto OSSENISSE - Landbouwer J. J. IV. uit Ossenisse heeft vrijdagmiddag bij de politie te Kloosterzande aangifte ge daan van een diefstal van ongeveer 50 kilo uien. Volgens een woordvoerder van de politie zijn bij landbouwer W. nu al ongeveer duizend kilo uien gesto len. Die vertegenwoordigen een waar de van ongeveer driehonderd gulden. De politie heeft de zaak in onderzoek. De auto-eigenaar W. van de W. uit Kloueterzande deed bij de politie aan gifte wegens vernieling. Van de W. had zijn auto in de Tulpstraat geparkeerd. Toen hij daarbij kwam had iemand met een scherp voorwerp de gehele rechter kant van de auto bekrast. Op het poli tiebureau te Kloosterzande is een blau we bungalowtent binnengebracht die zaterdagmiddag op rijksweg 60 tussen Hulst en Perkpolder werd gevonden. Snelheidscontrole: 17 processen-verbaal VOGELWAARDE - De groep Klooster zande van de rijkspolitie hield vrijdag middag een snelheidscontrole in het buurtschap Rapenburg en in de Bosse- straat te Vogelwaarde. Tegen 17 automobilisten werd proces verbaal opgemaakt wegens het over schrijden van de toegestane snelheid. De snelheden vaneerden van 62 tot en met 82 kilometer per uur. T oneelvoorstelling voor NCVB-vrouwen TERNEUZEN - De NCVB-afdelingen in Zeeuwsch-Vlaanderen komen woens dag 14 oktober in de aula van het Zel- denrustcollege in Terneuzen bijeen op een streekvergadering. Hoofdmoot van de avond: het optreden van solo-actrice Nel Kars met haar programma 'Vrou wen in het spel'. De streekvergadering begint om half acht. Aanhangwagen in Aardenburg gestolen OOSTBURG - De heer A A. van B. uit Aardenburg ontdekte zaterdagmorgen dat zijn aanhangwagen, die op de He- rendreef stond, was ontvreemd. De aan hangwagen vertegenwoordigt een waarde van 1100 gulden. KINDERBOEKENWEEK MUZIEKFESTIVAL HOOGTEPUNT HULST - De rooms-katholieke lagere technische school 'Sïnt-Bernard' te Hulst vierde zaterdagavond en zondag het 75-jarig bestaan in de ontspanningsruimte van de jubilerende school te Hulst. Hoogtepunt was een jubileum-muziekfesti val waaraan zes muziekverenigingen uit de naaste omgeving meewerkten. Er werd een concert gegeven in de ontspanningsruimte, maar ook de inwoners uit de binnenstad werden muzikaal onthaald. Het muzikaal gebeuren werd zaterdag VLISSINGEN - Zaterdag werden in het kader van de kinderboekenweek alleen in Vlissingen en Sas van Gent activiteiten georganiseerd. In Vlissin gen was in het ziekenhuis Bethesda/ St.-Joseph een verkleinde taalwerk- plaats ingericht. De kinderen uit het ziekenhuis konden zich met familie, vriendjes en vriendinnetjes uitleven op de verschillende druktechnieken. In het ziekenhuis was ook de schrijfster Miek Dorresteijn aanwezig. Zij vertelde aan de hand van di's over haar werk, dat zich voor een groot deel in Brazilië afspeelt. Van twee tot vier uur verzorg de Radio Walcheren een speciaal pro gramma rond de kinderboekenweek. Vandaag (maandag) wordt op Noord- Beveland aandacht aan de kinderboe kenweek besteed. In Wissenkerke zal de bibliobus door de schoolkinderen worden ingehaald. Op de bus zal wor den voorgelzen, terwijl in de school een diaserie over de bibliobus zal worden vertoond. Op de Julianaschool zal de schrijfster Els de Groen komen vertellen over haar werk. Ook in Kamperland zullen over haar werk. Ook in Kamperland zullen op de Prins Willem Alexanderschool ac tiviteiten worden georganiseerd. Als de bibliobus langskomt zal de schrijfter Miek Dorresteijn komen vertellen over haar werk en op school zullen dia's ver toond worden. In Sas van Gent was het vrijdag in de bibliotheek al erg druk. Ook zaterdag was het hier grote belangstelling voor de poppenvoorstelling in buurthuis 'De Roselaer', waar het theater 'Opgepast' uit Axel optrad. In hetzelfde buurthuis komt vanmidag om 2 uur de schrijfster Thea Dubelaa. De kinderen van de vijf de klas van alle Sasse lagere scholen hebben zich voorbereid op een gesprek met haar. door een groot deel van haar boeken te lezen. Thea Dubelaar zal ko men praten over het waarom van lezen, over het schrijven als vak en over hoe een boek tot stand komt. geopend met een rondgang door Hulst door de muziekvereniging 'Vrijheid Eendracht' uit Lamswaarde Daarna volgde het concert waarbij de fanfare uit Lamswaarde de spits afbeet. De za terdagavond werd besloten met een rondgang en een concert door de fanfa re 'Eendracht Maakt Macht' uit Koe wacht. Naast de muziekvereniging ver leenden de drumband en het majoret- tenpeloton van de muziekvereniging uit Koewacht hun medewerking aan dit optreden Was de publieke belangstel ling zaterdagavond niet overweldi gend, het muzikale gebeuren zondag middag maakte dat helemaal goed. Als eerste trad de fanfare 'Weldoen door Vermaak' uit Clinge op. Daarna volgde de muziekvereniging 'Heikant' uit Hei kant, die gevolgd werd door 'Excelsior' uit Terhole. Het jubileumfestival werd besloten met een optreden van de Ko ninklijke Stedelijke Harmonie uit Hulst. Tot slot sprak directeur J. van Maasakker van de jubilerende school ült Hulst een dankwoord. Het muziek festival werd verder omlijst met een spelen-circuit waarbij vooral de home trainers bij de jeugd een grote belang stelling genoten. Daarnaast was er door de leerlingen in samenwerking met de leerkrachten en het jeugd Rode Kruis Hulst een informatiestand over het der de wereldproject Peru ingericht. AFSLUITEN BEESTENMARKT In verband met sloopwerkzaamheden zal vanaf maandag 12 oktober 1981 gedurende een periode van 6 weken, or zoveel langer als noodzakelijk of zoveel korter als mogelijk zal blijken de Beesten markt worden afgesloten voor alle verkeer. Het verkeer zal worden omgeleid, hetgeen ter plaatse door borden wordt aangeduid Hulst, 9 oktober 1981. Burgemeester en wethouders van Hulst. De burgemeester, P. J. G. Molthoff, De secretaris. J. F. v. Denderen. Gemeente Hontenisse Art. 19 wet op de ruimtelijke ordening. Burgemeester en wethouders van Hontenisse ma ken bekend dat met ingang van 13 oktober 1981 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ligt een bouwaanvraag van de heer L. C. R. Lossie, Notendijk 54, Terhole, voor het bouwen van een garage aan de Notendijk 54 te Terhole. Dit bouw plan is in strijd met het bestemmingsplan lande lijke bebouwingsconcentraties. Gedurende bovengenoemde termijn is er voor een ieder gelegenheid om bezwaren tegen dit bouw plan in te dienen. Hontenisse, 2 oktober 1981. Burgemeester en wethouders van Hontenisse. de burgemeester. Mr M. Somers. De secretaris. B. A. de Schepper. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan, delen wij u mede dat na een langdurig ziek-zijn is overleden voorzien van de H. Sacramenten der Zieken, mijn lieve man, on ze zorgzame vader, schoonvader, opa. zoon, schoonzoon, broer, schoonbroer en oom HERMAN JOSEPH BARRA op de leeftijd van 49 jaar. Sluis: C. M. Barra-van Houte Oostburg: Marion en Frans Bron-Barra Dennis Sluis: Karin en Guido Mario, Elona Oostburg: P. Barra Sluis: S. van Houte-Provo Familie Barra Familie Van Houte. 4524 BB Sluis, 10 oktober 1981. Gouverneurstraat 9. De plechtige uitvaartdienst gevolgd door de ter aardebestellingwaarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op woensdag 14 oktober om 10.00 uur in de Parochie Kerk van de H. Johannes de Doper te Sluis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelie ven deze aankondiging als zodanig te beschou wen. Tot onze diepe droefheid is nog vrij onverwacht van ons heengegaan min lieve man en onze zorg zame vader en opa en schoonzoon HENDRIK WILLEM BLOK echtgenoot van Pictcrnella Janneke Riemens op de leeftijd van 60 jaar. Zijn strijd voor het leven tijdens zijn ziekte heeft een diepe indnïk op ons gemaakt. Terneuzen: P. J. Blok-Riemens Eindhoven: L. J. Blok Maassluis: A. W. H. Blok G. A. Blok-de Graaf en kleinkinderen Axel: A. A. Riemens S D. Riemens-Rmn 9 oktober 1981. Marijkestraat 24, 4532 BM Terneuzen. De crematie zal plaatshebben op dinsdag 13 ok tober a.s. om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg (Oude Westelijke Havendijk 3). Na een langdurig doch moedig gedragen lijden is voorzien van de Sacramenten der Zieken in het verpleeghuis 'Ter Schorre' overleden onze lieve en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoe der, zuster, tante en nicht WILHELMINA PRUDENTIA DE VOS weduwe van Anthonius Pieters op de leeftijd van 68 jaar Sas van Gent: J. P. F. Pieters F. A. Pieters-Meuleman Annie en Frank Dellaert- Pieters en Eert Sonja Pieters Tony Pieters Familie De Vos Familie Pieters. Sas van Gent, 10 oktober 1981. Correspondentieadres Paul Krügersdreef 22. De Eucharistieviering, waarna begrafenis waar bij u wordt uitgenodigd zal plaatshebben op woensdag 14 oktober a.s. om 10.00 uur m de Pa rochiekerk van H. Antonius van Padua te Sluis kil. Bijeenkomst in bovengenoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Hierbij geven wij kennis van het plotseling over lijden van onze lieve moeder en oma, mevrouw JOHANNA PIETERNELLA DE GARDEYN weduwe van Jacobus Hendrik Haartsen Namens kinderen en kleinkinderen. Breskens, 10 oktober 1981. Correspondentieadres: A. J. Haartsen. Vogelenzang 16. 4511 EM Breskens. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 13 oktober a.s. om 15.00 uur op de algemene be- graafalaats te Breskens. Wij willen je rust gunnen al is vol droefheid ons hart je lijden zien en niet kunnen helpen dat was onze smart. Met dankbaarheid voor wat hij met liefde voor ons gedaan heeft en geweest is, delen wij u met droefheid mede, dat na een langdurig geduldig gedragen lijden, zacht en kalm van ons is heen gegaan. mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa, zwager en oom, de heer FRANCOIS KAREL LIPPENS echtgenoot van Maatje Roose op de leeftijd van 70 jaar. M. Lippens-Roose J. H. van Doeselaar-Lippens •W. P. van Doeselaar Carla Edwin Familie Lippens Familie Roose. 11 oktober 1981. Evertsenlaan 66, 4535 AD Terneuzen. De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 14 oktober a.s. om 14.15 uur op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Samenkomst om 13.40 uur in de Opstandmgs- kerk, Bellamystraat 74, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk na de teraardebestelling. Liever geen bezoek aan huis. Zijdiegeenrouwbnefhebbenontvangengelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een moedig gedragen lijden is zacht en kalm overleden, mijn geliefde man, vader, behuwdva- der, opa, broer en zwager CORNELIS KINDTS echtgenoot van Pieternella Maria Triou op de leeftijd van 79 jaar Breskens: P. M. Kindts-Triou Cadzand: J. E. Pleijte-Kindts J. Pleij te Oost-Souburg: C. Kindts M. Kindts-de Rijke Ronnie en Miranda Breskens: E. J de Ruijsscher-Kindts W. P. L. de Ruijsscher Michel en Serge. 4511 JE Breskens, 10 oktober 1981 Ghistelkerke 230. De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 14 oktober a.s. op de Algemene be graafplaats te Breskens om 10.30 uur vanuit het Dienstencentrum 'Goedertijt'. vertrek om 10.15 uur. Gelegenheidtotcondolerennadeteraardebestel- llng in voornoemd gebouw In de vrede van Christus overleed heden, ge sterkt door de Sacramenten der Kerk, mijn dier bare broer, onze zwager, oom en oudoom ALBERT THEOPHILE JAN YSEBAERT weduwnaar van Augusta Maria Heyens op de leeftijd van 81 jaar. v Alf. Ysebaert '•;'f iFam. Ysebaert -Fam. Heyens Fam. Breijaert. Terneuzen, 10 oktober 1981. Correspondentieadres: Vlooswijkstraat 57. 4531 CD Terneuzen. De plechtige uitvaartdienst zal geschieden op woensdag 14 oktober om 2 uur n.m. in de Trini- teitskerk aan de Axelsestraat te Terneuzen, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de aula van de begraafplaats. Hiermee berichten wij het overlijden van onze commissaris, oud-directeur en mede-oprichter van onze vennootschappen, de heer ALBERT YSEBAERT in de leeftijd van 81 jaar. Wij herinneren ons het enthousiasme waarmee hij zich zijn hele leven voor onze bedrijven heeft ingezet. Commissaris, directie en personeel van E. A. Ysebaert B V., Terneuzen. E. A. Ysebaert N.V. Gent. Terneuzen, Gent, 10 oktober 1981. Wegens sterfgeval is SLAGERIJ YSEBAERT woensdag 14 oktober de gehele dag gesloten. .Jiïijn schapen horen mijn stem ik ken ze, en zij volgen Mij, en ik geef hun het eeuwige leven". Nog onverwacht heeft de Here van ons weggeno men mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader CORNELIS JANNIS BOEYE in de ouderdom van bijna 88 jaar. IJzendijke: J. Boeye-Alewijnse Schoondijke: L. J. Océ-Boeye J. Océ Groede: J. P. Boeye O. Boeye-Men.ué Groede: J. C. Cornelis-Boeye J. P. Cornelis Middelburg: C. J. de Muynk-Boeye a. de Muynk Breskens: W. C. Moerman-Boeye A. J. H. Moerman Breskens: P. J. Boeye C. Boeye-Tellier Breskens: J. C. Boeye M. Boeye-de Poorter Biervliet: F. M. Verstrijnge-Boeye A. A. Verstrijnge IJzendijke' C J Boeye klein- en achterkleinkinderen. IJzendijke, 10 oktober 1981. Nieuwedijk 1. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 14 oktober a.s. om 14.30 urn- op de Algemene begraafplaats te IJzendijke. Gelegenheid tot condoleren na de teraaraeoe- stelling in de Consistoriekamer van de Ned. Her vormde Kerk. GEMEENTE AXEL BENOEMING LID VAN DE GEMEENTERAAD Vanaf heden is ter secretarie der gemeente voor een ieder ter inzage nedergelegd een besluit tot benoeming van een lid van de gemeenteraad, noodzakelijk geworden door het ontslag nemen als zodanig door de heer Th. A. A. van Haelst 9 oktober 1981. De plv voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de raad der gemeente Axel, M. L. M. Ysebaert. gemeente OOSTBURG BEKENDMAKING OPENBARE VERGADERING Vaste commissie van advies en bijstand voor: ge- meentefinanciën en straf- en belastingverorde ningen, vrijdag 16 oktober 1981 om 14.00 uur. Deze vergadering is uitsluitend gewijd aan de be handeling van de gemeentebegroting voor 1982 en het investeringsplan 1982 L'm 1984.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1981 | | pagina 22