Felle kritiek van Aardenburgse raadsleden op medelid Van Rie Raad Axel inkrimping verwerpt plan busdiensten Wissel Zeeuws-Vlaenderen PZC/, Lege klaslokalen kosten Aardenburg veel geld GEMEENTE HULST GEMEENTE HULST GEMEENTE HULST WOENSDAG 26 AUGUSTUS 1981 NA BRIEF O VER ONDERHOUD SPORTPARK AARDENBURG - De gemeenteraad en het college van Aardenburg hebben dinsdag felle kritiek geuit op de handelswijze van collega-raadslid H. van Rie (arbeidersbelangen). Die stelde twee weken geleden in een open brief aan het college het onderhoud van het Aardenburgs sportpark aan de kaak. Dat leverde hem gisteren tijdens de vergadering de ongezouten kritiek op van zijn collega's. Enkelen, zoals W. F. van Helden, waren het tot op zekere hoogte wel met hem eens. Maar iedereen viel over het feit, dat Van Rie zijn kritiek op de toestand in het Aardenburgse sportpark in de openbaarheid had gebracht, wat tot publikaties in de regionale kranten leidde. aantal punten beslist gelijk geven. Maar dat het park er zo bijligt, is niet onzeschuld. Het is geen onwil van het college, maar overmacht", zei hij op 13 augustus in deze reactie. Hij bevestigde toen dat het zwembad lekte, het on kruid problemen gaf en de wandelpa den in slechte staat zijn. Dinsdagavond, tijdens de raadsverga dering. wilde de wethouder daar niets meer van weten. Hij vond dat zijn op merkingen In de -conflictsfeer' waren getrokken en dat zijn woorden waren vervormd Desondanks werd uit zijn reactie duidelijk, dat hij de aangehaal de opmerkingen wel degelijk had ge maakt. Burgemeester W Lockefeer beëindigde de woordenwisseling van de raadsleden met de woorden ..Ik kan me voorstel len dat de raad er zo langzamerhand buikpijn van krijgt Ik ook". Toen de burgemeester tenslotte de raad vroeg wie het met het standpunt van Van Rie eens was. en niemand zijn hand opstak zei hij: ..Dan staat u zoals gebruikelijk weer alleen". Van Rie re pliceerde: ..Ik had niet anders ver wacht". In de voorafgaande discussie hadden de raad en het college de handelswijze Trim- en toertocht over 130 kilometer Sint-Aloy Graauw GRAAUW - De trim- en toerclub 'Sint- Aloy- uit Graauw houdt zaterdag 29 au gustus de ronde van Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen voor vrijetijdfietsers en trimmers over een totale afstand van ongeveer 130 kilometer. De start is om 9 00 uur aan de MTS in Terneuzen. Na zo n 65 kilometer volgt in het sportcen trum van Sint-Aloy" een rustpauze, waarna het tweede gedeelte van de tocht volgt. Belangstellenden voor deze rit kunnen zich vanaf 8.00 uur in de kan tine van de MTS laten inschrijven. Nieuwe competitie zaalvoetbal in Terneuzen van start TERNEUZEN - Vandaag (woensdag) gaat de Zeeuws-Vlaamse regio-klas zaalvoetbal officieel van start. Om tien uur vanavond treffen in de Hulster sporthal 'Den Dullaert' het plaatselijke Smickel en het uit Sas van Gent afkom stige Racing White elkaar als eersten in de nieuwe competitie. De eerstvolgen de wedstrijden worden pas volgende week woensdag gespeeld. 'Smokkelroute' van trimclub Aardenburg trok veel deelnemers AARDENBURG - De trimclub Aarden burg hield een 'Smokkelroute', een toertocht langs de toeristische ANWB- route. In totaal lieten 89 deelnemers zich inschrijven voor deze tocht en dat bleek een recordaantal te zijn. Voor de organiserende vereniging in ieder geval reden om deze tocht ook voor volgend jaar op het programma te plaatsen. Bridge-uitslag 'Emergo' Terneuzen TERNEUZEN - De bridgeclub Emergo in Terneuzen speelde maandag een wedstrijd in het kader van de zomer competitie. De uitslag: 1 Verdijk-Kramer, 2 echt paar Den Haan. 3 echtpaar Visser. 4 me vrouw Van Dijk-B. IJsebaert, 5 me vrouw Verdijk-Burm. Levendige discussie tijdens hoorzitting over welzijn Hulst CLINGE - De betrekkelijk geringe be langstelling voor de hoorzitting in Clinge in het kader van de welzijns planning van de gemeente Hulst ver hinderde dinsdagavond toch niet een levendige discussie over tal van onder werpen. Wethouder E. de Rechter, te vens voorzitter van de welzijnscom- missie van de gemeente Hulst en als wethouder verantwoordelijk voor de uitvoering van de welzijnsplanning wierp zich op om op vele vragen van de aanwezigen een antwoord te geven. Een belangrijk onderdeel in de discus sie vormde de matige betrokkenheid van de bevolking in het gehele welzij ns- gebeuren. Vanuit de aanwezigen kwa men de opmerkingen naar voren dat de materie te moeilijk is geworden voor de 'gewone man', Voorzitter E. de Rechter trachtte dit te ontzenuwen door te stel len dat de bestuurders, in dit geval de Hulsterse gemeenteraad, er vanuit gaat dat er zodanige beslissingen worden ge nomen, dat de betrokken partijen niet door onwetendheid worden benadeeld. In het nemen van zulke beslissingen worden ze dan gesteund door de wel zij nscommissie De opmerkingen van de diverse hoorzittingen in de Hulster kenen, zullen in een nota worden ver werkt. die uiteindelijk moeten leiden tot een voorstel aan de gemeenteraad met betrekking tot de welzijnsplanning voor de komende jaren met het daaraan gekoppelde financiële beleidsplan. Opening seizoen katholieke ouderen in Sint-Jansteen SINT-JANSTEEN - De afdeling Sint- Jansteen van de rooms-katholieke bond van ouderen houdt woensdag 2 september haar algemene ledenverga dering in het gemeenschapscentrum 'De Warande' te Sint-Jansteen. Op de agenda staat onder andere een bestuursverkie zing De vacature, ont staan door het overlijden van de heer F. d'Olieslager. moet worden opgevuld. Na de vergadering geeft pater Weemaes een uiteenzetting over zijn werk in de missie. Dat gebeurt aan de hand van een diaserie De ledenvergadering be gint om 13.30 uur. van raadslid Van Rie uitgebreid be sproken. Twee weken geleden stuurde het raadslid een brief, waann hij een aantal klachten over het onderhoud van het park opsomde. Hij noemde on der meer het welig tierende onkruid, de speeltuigen in het park die er verveloos en verwaarloosd bijstaan, een lek in het zwembad, wandelpaden die nauwelijks begaanbaar zijn voor invaliden en be jaarden. en vuile, vaak verstopte bui tentoiletten Het college reageerde ruim een week later furieus en veegde een groot deel van de klachten onder tafel. De kritiek spitste zich echter toe op het feit dat het raadslid zijn grieven in de openbaar heid had gebracht. Wethouder A Paridaen (openbare werken) had het raadslid in eerste in stantie op onderdelen van de kritiek ge lijk gegeven. Hij erkende in een reactie in de PZC, dat het park er bepaald niet ideaal bijligt. ..Ik moet Van Rie op een Kermis-trimkoers rond Hengstdijk HENGSTDIJK - Zaterdag 29 augustus houdt het Hengstdijkse wielercomite in het kader van de jaarlijkse kermis een trimwielerkoers. Alle categorieën, die de Zeeuws-Vlaamse Trimfederatie kent. komen aan bod. Alle wedstrijden tellen eveneens mee voor het klasse ment van de federatie. Reeds vrij vroeg in de middag zal er met de eerste categorie worden gestart. Om 12.30 uur komen de C-trimmers aan bod voor een wedstrijd over dertig kilome ter. Nadat deze categorie de wedstrijd heeft beëindigd komt de B-afdeling aan de vertreklijn en voor deze mannen lig gen er zo'n veertig kilometer voor de wielen Om 15.00 uur zal dan het start schot vallen voor de hoofdmoot van dit programma. De A-categone vertrekt dan voor een wedstrijd over zestig kilo meter; in deze categorie zal de totale Zeeuws-Vlaamse top acte de presence geven om nog punten bij elkaar te sprokkelen voor het klassement van de Zeeuws-Vlaamse Trimfederatie. Voor de wedstrijden in Hengstdijk kan er vanaf 11.45 uur worden ingeschreven in café De Waal te Hengstdijk. PvdA-raadslid L. J. de Clerck verklaar de 'geschrokken' te zijn van de publi katies. die hij 'tegen het belang van de gemeente' vond. Raadslid Van Helden reageerde iets genuanceerder. ..De kri tiek van Van Rie is wei iets te negatief, maar van de andere kant is het ant woord van het college weer te positief. We kunnen toch ook wel eens toegeven als er iets fout zit". PvdA-raadslid. mevrouw A. S Keymel- Cambier drong aan op een grondige op knapbeurt in het najaar, om de lekkage aan het zwembad te verhelpen. CDA-er E. Ferket had vanuit financieel oogpunt kritiek op Van Rie. Diens han delwijze kost de gemeente volgens hem veel geld. Raadslid Van Rie merkte op: ..Het was niet mijn bedoeling om een ëonfiictsi- tuatie te scheppen, maar juist om de problemen op te lossen" Hij consta teerde dat het college wel fel had gerea geerd maar zijn kritiek op het park niet had kunnen ontkennen. Hij signaleerde dat hjj het college altijd een dag of vijf de kans geeft om op zijn brieven te rea geren. alvorens die in de openbaarheid komen. Lockefeer reageerde met de woorden: 'dat lijkt op chantage'. Van Rie antwoordde: „Nee. dat is een vorm van beleefdheid Lockefeer: „Daar heeft het niets me te maken. We hebben onze twijfels over uw handelen. We la ten ons zeker niet chanteren". Gingse vissers op de forel in Brussel CLINGE - Afgelopen zaterdag hebben 42 leden van de Clingse Hengelaarsver eniging een reis gemaakt naar Elewijt bij Brussel in België. Het doel van deze reis was een dagje op forel vissen. De vangst was bijzonder goed. Visser R. Ferket wist zelfs achttien vissen uit het water te halen. AARDENBURG - De raad van Aardenburg had veel eerder betrokken moeten worden bij pogingen om het hertenkamp voor dc gemeente te behouden Dat was de teneur van de opmerkingen die verscheidene raadsleden in Aardenburg dins dag maakten. Dc raad is nu voor het blok gezet. De eigenaar van het dierenpark- je, de oud-industrieel F. van Turenhout. is al 'rond' met Sluis, waar de gemeente raad donderdag (morgen) al beslist over aankoop van materialen en dc levende have. De raadsleden waren nauwelijks te spreken over de gang van zaken. In de rondvraag kwamen ze terug op het onderwerp. Raadslid G F. Bonte zei: „Het verwondert me dat het college dit zo eenzijdig van de hand heeft gewe zen". Hij doelde op de financiële bereke ningen van het college waaruit bleek dat aankoop door Aardenburg een on haalbare kaart was „De financiële commissie is ïer nauwelijks in tel", Ver volgde Bonte zijn kritiek. „Dit is niet besproken Via de financiële commissie hadden de fracties zich hierover een mening kunnen vormen". Zijn fractiegenoot W. F. van Helden merkte op „Ik had het een beter beleid gevonden als dit eerst in de raad was besproken. Het dierenpark is een be langrijke welzijnsvoorziening voor de gemeente". Raadslid M. L. Rijckaert- Blomme vroeg zich af of het college wel voldoende had gezocht naar mogelijk heden om het parkje in Aardenburg te houden. Burgemeester Lockefeer betoogde dat aankoop, verplaatsing en onderhoud van het parkje door de gemeente finan cieel een onmogelijke zaak zou zijn. Hij schatte de totale kosten per jaar op vele tienduizenden guldens voor onder houd, beheer en investeringen. Van Helden zette vraagtekens bij de bereke ningen van het college, evenals CDA-er E. Ferket. „De loonkosten zijn veel te hoog geschat", meende Van Helden, en Ferket vulde aan: .Als je op die toer gaat kan er helemaal niets meer. Iedereen was het erover eens dat de ver huizing van het hertenkamp naar Sluis een verlies voor Aardenburg betekent. Werk Hercules Segers tentoongesteld in stadhuis Terneuzen TERNEUZEN - Vanaf donderdag hangt in de hal van het stadhuis in Ter neuzen werk van de Vlaamse kunste naar Hercules Segers. De tentoonstel ling 'Hij drukte schilderij' is te bezich tigen tot en met 29 september. Over het leven van Segers, een etser van Vlaam se afkomst die leefde van 1590 tot 1638. is weinig bekend. De waardering voor zijn werk kwam pas na zijn dood. Van Segers' grafiek is niet meer dan een honderdtal afdrukken bekend. Het me rendeel bestaat uit landschappen Ze getuigen van een grote oorspronkelijk heid. kenmerkend zijn de links en rechts oprijzende rotspartijen, met vreemd geboomte begroeid en in het midden een doorkijkje. De belichting heeft iets mysteijeus. Z n oeuvre staat in het teken van het experiment. Bijna geen prent is gelijk, zelfs niet als het gaat om afdrukken van eenzelfde plaat. De tentoonstelling om va t enkele series: ze tonen heel precies het werkproces van de kunstenaar Segers bezat een hoogst persoonlijke etstechniek, een soort aquatint-proce- de. waarbu meestentijds gekleurd pa pier of linnen werd gebruikt Hij dnikte z'n platen zelf Door het ontbreken van gedateerde werken is een chronologische presenta tie niet mogelijk. De prenten zijn. ook in Tcmeuzen. daarom thematisch gerang schikt Aan bod komen de onderwer pen: de zee. de stad. het landschap, het bosgezicht en ruines. De stadhuishal is op werkdagen ge opend van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur Oogstfeest van rk agrarische bond te Ossenisse OSSENISSE - De katholieke agrari sche bond, bestaande uit de NCB, KVO en de KPJ Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen. houdt zondag 30 augustus het traditio neel 'Oogstfeest", deze keer in Ossenis se. Als de weersomstandigheden het toelaten gebeurt dat op een speelweide achter de kerk, bij slecht weer in de kerk te Ossenisse. Als thema staat centraal 'Kent onze werkelijkheid ook nog een zonnekant'. De eucharistieviering wordt opgeluis terd door het gemengd koor van de pa rochie Stoppeldijk en de Koninklijke harmonie 'Sint-Cecilia' uit Klooster- zande. De harmonie begint om 10.15 uur te spe len. Het oogstfeest begint om 10.30 uur. 'PLANNENFUNEST VOOR ZEEUWSCH- VLAANDEREN' AXEL - De gemeenteraad van Axel vindt, dat de busonderneming Zuid-West Nederland (ZWN) de busdiensten in Zeeuwsch-Vlaanderen absoluut niet mag inkrimpen. De raad vindt dat onaanvaardbaar, gezien de toename van het reizi gersaantal in de afgelopen twee jaar en de steeds toenemende autokosten. De Axelse raad nam dinsdagavond een motie met die strekking van de PvdA'er J. Vink met algemene stemmen aan. Burgemeester A. de Kam zal de dreigende inkrimping van de busdiensten ook in de vergadering van de acht Zeeuws- Vlaamse b en w's gaan bespreken. De ZWN-leiding stuurde de gemeente Axel half vorige maand een brief inzake inkrimping per 23 mei '82 van de dienst regeling m Zeeuwsch-Vlaanderen. Dat m het kader van het nieuwe norme ringssysteem Voorzieningenniveau Streekvervoer De PvdA'er Vink kaartte dat dinsdag avond in de raadsvergadering aan. Hij sprak van te weinig busdiensten, een slechte onderlinge communicatie en gedupeerde gebruikers van het open baar vervoer. Vink kwam met een mo tie. waann het toekomstige norme ringssysteem 'funest voor relatief dun bevolkte gebieden als Zeeuwsch-Vlaan deren' wordt genoemd. De raad schaar de zich unaniem achter dat standpunt en sprak het 'onaanvaardbaar' uit over de dreigende inkrimping. De motie wordt verstuurd naar de directie van de ZWN en het mimstene van verkeer en waterstaat Wethouder J. van Schalk: „Het is zinvol instanties erop te wijzen dat deze streek een bijzondere behan deling vereist gezien de lage bevol kingsdichtheid" De GPV'er D J Oggel keerde zich als enige tegen het voorstel van b en w om de schorsing van drie marktkooplieden uil Vlissingen. Bergen op Zoom en 's- Heer Arendskerke definitief ongedaan te maken, Oggel vond dat 'het volgen van de gemakkelijkste weg'. Hij stelde vast: „We moeten juist de rechtvaardi ge weg volgen: de marktverordening consequent uitvoeren. Intrekking van de schorsing houdt tevens wantrouwen in tegenover de marktmeester". Wet houder Van Schaik ontzenuwde die uit spraak evenwel: „Het geloven of niet geloven van de marktmeester staat to taal niet ter discussie. Het is zuiver een zaak van een verkeerde procedure". De fracties van VVD en GPV keerden zich tegen het voorstel van b en w om 3.000 gulden uit te trekken voor perso neel en oudercommissie van de openba re Prinses Marijkeschool voor de vie ring van het 25-jang jubileum Een kre diet van drie mille voor een leerlingen feestje leverde geen moeilijkheden op De raad ging tenslotte akkoord met de aankoop van een perceel grond in Koe wacht voor ruim 40.000 gulden. Een deel van het perceel wordt verhuurd aan de schuttersvereniging 'Sint Se- bastiaan' Voor het resterende deel is nog geen bestemming gevonden. streek AARDENBURG-De financiële positie van de gemeente Aardenburg zal in 1982 aanzienlijk verslechteren. Burge meester W. Lockefeer maakte dinsdag tijdens de raadsvergadering bekend dat er door een terugloop in hel aantal leerlingen drie klaslokalen komen leeg te staan. Dat scheelt de gemeente vol gend jaar vele tienduizenden guldens aan onderwijsuitkeringen. Dit is volgens de burgemeester één van de 'ongunstige factoren' die de begro ting voor het komende jaar negatief zul len beïnvloeden. De gemeentefinanciën wamen dinsdagavond nog twee keer aan bod. Eerst bij de bespreking van subsidies voor de stichting Ons Zee land. de projectgroep Werklozen, de stichting Gehandicapten Adviesbu reau Zeeland en de stichting Telefoni sche Hulpdienst Raadslid E. Ferket <cda> riep op tot voorzichtigheid bij het doorschuiven van provinciale subsidies naar de gmeenten. in het kader van het decen tralisatiebeleid. Ferket wilde meer dui dehjkheid over de financiële conse quenties van de subsidieringen en pleit te voor bespreking van ditonderwerp in de financiële commissie. De ingebruikname van het carillon van de stichting Ons Vredesmonument. dat al meer dan een jaar in de kelders van de gemeente ligt opgeslagen, komt bij de behandeling van de komende begro ting aan de orde. „Technisch kan het. Er moet dan wel een keuze worden ge maakt: ineens, of in fasen financieren In het college wordt daar genuanceerd over gedacht. Principieel vinden we dat er iets moet gebeuren. Bij de behande ling van de begroting hopen we iets po sitiefs over de realisering van te kunnen zeggen". Er zijn nu drie offertes binnen. Het carillon is al ettelijke malen in de financiële commissie aan de orde ge steld. Burgemeeste Lockefeer bena drukte dat het nog steeds de bedoeling is dat het carillon in gebruik zal worden genomen. HerfstbalS.E.H. in Hoek HOEK - De Stichting Evenementen Hoek houdt zaterdag 5 september een herfstbal in het buurthuis 'De Hoekse Rakkers'. Aan de avond wordt meege werkt door de zangeres Connie, die ook bekendmaakt wie de boennnepop van de verloting van de S E H. heeft gewon nen. de Hot Beaverband en de zanger Jimmy Lawton. Het bal duurt van 20 tot 1 uur Diploma-uitreiking LSOB-cursisten Hulst HULST - Dinsdagavond 1 september worden in het restaurant van het be jaarden- en verzorgingstehuis 'De Blau we Hoeve' te Hulst diploma's uitgereikt aan cursisten die in de afgelopen twee jaar de LSOB-opleiding tot een goed einde hebben gebracht. Aan de oplei ding voor bejaardenverzorgerister) werd ook door een aantal personeelsle den van 'De Blauwe Hoeve' deelgeno men. Met de voltooiing van de oplei ding is tevens een einde gekomen aan de opleidingen hejaardenwerk, zoals die door de LSOB vele jaren voor be jaardenhelpenden en bejaardenverzor genden in Zeeuwsch-Vlaanderen heb ben bestaan. Na afloop van de diploma uitreiking wordt afscheid genomen van mevrouw M. W van Meeuwen-van Gee- len die vele jaren als cursusleidster fun geerde bij de LSOB-opleidingen. De di ploma-uitreiking begint om 18.30 uur. Sportieve recreatie houdt trimloop in en om Axelse bos AXEL - Zaterdag 29 augustus organi seert sportieve recreatie afdeling Axel een trimloop in het Axelse bos. Er zal worden gestart vanaf de kantine van de voetbalvereniging Axel. waar ook gele genheid tot inschrijving en verkleden bestaat. Iedere deelnemer ontvangt na afloop een medaille als herinnering aan deze trimloop. Men kan een keuze ma ken uit de afstanden 3200 of6400 meter. Het startsein is bepaald op 13.00 uur. Men kan tijdens deze loop zelf zijn tem po bepalen. Het gaat om het sportief bezig zijn en het wedstrijdelement is hierbij dan ook uitgesloten. Informatie over kinderboerderij op braderie Hulst CLINGE - Tijdens de komende brade rie in Hulst zal er naast de gebruikelij ke kramen en aanbiedingen van de Hulster middenstand een kraampje staan van de stichting Kinderboerde rij De Sterre-Clinge. Tijdens de braderie zullen leden van het stichtingsbestuur nadere informatie verstrekken aan belangstellenden, die iets willen weten over de realisering van de kinderboerderij in Clinge. Er zal in formatiemateriaal worden uitgereikt en te koop worden aangeboden. Vrouwengilde Hulst houdt jaarvergadering en openingsavond HULST - Het katholiek vrouwengilde Hulst houdt maandag 7 september haar openingsavond in het gemeen schapscentrum 'Den Dullaert' te Hulst met een algemene jaarvergadering en een bestuursverkiezing. Definitief aftredend is mevrouw M. van Maasakker. Het bestuur heeft voor die vacature mevrouw L. Dalmijn-Cam- been voorgesteld. Na de bestuursver kiezing komt het nieuwe programma aan de orde. De bijeenkomst wordt be sloten met een feestavond in het kader van het dertigjarig bestaan. Met het stuk 'Geachte lieve mensen' zal de Ne derlandse actrice Wieke Muiier deze openingsavond een feestelijk tintje ge ven. De openingsavond begint om 19.00 Diaserie over missie bij jaarvergadering ouderen Sint-Jansteen SINT-JANSTEEN - Vandaag, woens dag, start de afdeling Sint-Jansteen van de bond van ouderen haar activi teiten in de ontspanningsruimte van het gemeenschapscentrum 'De Waran de' te Sint-Jansteen. De reeks van acti viteiten wordt geopend met een be- jaardenschieting die om 13.30 uur be gint. Op donderdag 27 augustus beginnen de wekelijkse zanglessen en op dinsdag 2 september de wekelijkse lessen gymnastiek en het volksdansen. Op 8 september wordt begonnen met een cursus zwemmen in het overdekte bad te Hulst. Bij voldoende belangstelling staat er ook nog een cursus bloemschik ken op het programma. Voettocht van vogelwacht 'De Steltkluut' HULST - De vogelwacht Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen 'De Steltkluut' houdt zaterdag 29 augustus een grote Saeftinghe- voettocht door het ver dronken land van Saeftinghe nabij De Paal. Naast leden van 'De Steltkluut' kunnen ook belangstellenden aan de tocht deelnemen. De tocht duurt onge veer vier uur. De deelnemers wordt ver zocht aangepaste oude kleding met laarzen of gymschoenen aan te trekken. De tocht staat onder leiding van de heer J. Neve. Het vertrek is om 9.00 uur aan de Emmahaven. Bejaarden Aardenburg op reis naar België AARDENBURG - De algemene bejaar- densoos van Aardenburg heeft een uit stapje naar Belgiè gemaakt. Eerste reis doel was Gent. waar de groep koffie met gebak werd geserveerd. Daarna ging de bus naar Oudenaarde. Een gids vertel de er iets voor de bezienswaardigheden. De Aardenburgse bejaarden besloten hun jaarlijkse trip met bezoeken aan Brussel en Kortrijk. Heden is tot onze diepe droefheid, plotseling van ons heengegaan, op de leeftijd van 69 jaar, mijn geliefde man en onze zorgzame vader en opa MARINUS ADRIAAN SCHIPPERS Terneuzen: C. Schippers-Koekkoek Terneuzen: J. M. Wisse-Schippers Z. Wisse. Ilona. Richard en Carola De familie Schippers De familie Koekkoek 4537 RC Terneuzen. 25 augustus 1981 Azaleastraat 96 De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrij dag 28 augustus a.s. om 14.00 uur in de Opstan- dingskerk, Bellamystraat. waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de Zuiderbegraaf plaats te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in de Opstandingskerk. Wilt u indien u geen aankondiging heeft ontvan gen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen Dankbetuiging Voor uw blijken van belangstelling en medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze lieve vader en opa FLORENT ALPHONS DE BOEIJE zeggen wij u hartelijk dank. Speciaal danken wij de directie en personeel van het bejaardencentrum 't Verlaet'. Mevr. Elsa M. de Boeije-v. Acker haar kinderen en kleinkinderen. Bouwplan voor de bouw van een fysiotherapie- praktijkruimte bij en uitbreiden van de woning Clausstraat 32 v.r.v. de heer E. J. Wilson. Burgemeester en wethouders van de gemeente Hulst brengen ter openbare kennis dat zij voorne mens zijn in afwijking van het ter plaatse gelden de bestemmingsplan 'Dullaertpolder' met toepas sing van artikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening bouwvergunning te verlenen voor de bouw van een fysiotherapie-pra k tij kruim te bij de woning Clausstraat 32 te Hulst, kadastraal be kend Hulst, sectie F no. 2741. De bouw van de fysiotherapie-praktijkruimte is gedeeltelijk geprojecteerd op grond met de be stemming 'tuin', waarop niet gebouwd mag wor den. Het bouwplan ligt met ingang van 27 augustus 1981 gedurende veertien dagen op de afdeling al gemene zaken voor een ieder ter inzage. Een ieder die bezwaar heeft tegen het bouwplan kan gedurende voornoemde termijn bezwaren in dienen bij burgemeester en wethouders De burgemeester P. Molthoff. de secretaris J. F. van Denderen Hulst. 26 augustus 1981. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Hulst brengen ter openbare kennis dat zij voorne mens zijn, in afwijking van het ter plaatse gelden de bestemmingsplan 'Nieuw-Namen' met toepas sing van artikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening bouwvergunning te verlenen voor het bouwen van een woning aan de Kauterstraat, op het perceel kadastrdal bekend Hulst, sectie I no. 570 ged. De woning wordt gebouwd vóór de voorgevelrooi- lijn en op een gedeelte met de bestemming groen voorzieningen, waarop niet gebouwd mag wor den. Het bouwplan ligt met ingang van 27 augustus 1981 gedurende veertien dagen op de afdeling al gemene zaken ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Een ieder die. bezwaar heeft tegen het bouwplan kan gedurende voornoemde termijn bezwaren in dienen bij burgemeester en wethouders. .Burgemeester en wethouders van Hulst. De burgemeester, de sekretaris. Hulst. 26 augustus 1981. Bouwplan voor de bouw van een woning en win kel aan de Hulsterloostraat v.r.v. R. van Damme. Burgemeester en wethouders van Hulst brengen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn in afwijking van het ter plaatse geldende bestem mingsplan 'Nieuw-Namen' met toepassing van ar tikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening bouwvergunning te verlenen voor de bouw van een woning en winkel aan de Hulsterloostraat op het perceel kadastraal bekend Hulst, sectie I no. 534 ged. De grond, waarop de woning en winkel is gepro jecteerd heeft de bestemming 'tuin', waarop niet gebouwd mag worden. Het bouwplan ligt met ingang van 27 augustus 1981 gedurende veertien dagen op de afdeling al gemene zaken ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Een ïederdie bezwaren tegen het bouwplan heeft, kan deze gedurende voornoemde termijn schrifte lijk bij burgemeester en wethouders indienen Burgemeester en wethouders van Hulst, de burgemeester P. Molthof, de secretaris J. F. van Denderen. Hulst. 26 augustus 1981

Provinciale Zeeuwse Courant | 1981 | | pagina 22