CDA-voorzitter: Van Agt is geen wegwerpleider Liever van werk weglopen dan neutronenbom maken VEILIGHEIDSSYSTEEM EIGEN LAND TER DISCUSSIE STELLEN pzcfl Verkeersleiders zwijgen over verdere acties Onderhandelingen met Solidariteit over toegang Poolse media «amsitohjt xhiuxmvm^_ ZEEVALKING: ACHTER KABINET OF WEG het weer Vliegtuig in lucht ontploft ROLSTOELTOCHT NA VERGADERING AMSTERDAM: St.-Servaaskerk Luik afgebrand BISSCHOP IN VS ROEPT OP TOT VERZET DREIGING LANGERE STAKING Oecumenische bijeenkomst over vrede in Dresden: MAANDAG 24 AUGUSTUS 1981 - T*ZC/bïnnen-buitenland (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG - Wanneer CDA-leider Van Agt niet met „hart en ziel" achter een kabinet van CDA-PvdA-D'66 staat, „is het beter dat hij plaats maakt voor een ander". Dat zei D'66-partijvoor- zitter Zeevalking zaterdag voor de TROS-radio. Zondag ontkende echter CDA-voorzitter Bukman dat de positie van Van Agt als politiek leider ter discussie staat. „Hij is geen wegwerpleider", aldus Bukman voor de AVRO. Zeevalking wenste evenmin als D'66- fractievoorzitter Terlouw een veto uit te spreken over het premierschap van Van Agt. maar de CDA-leider moet dan geheel achter een centrum-links kabi net staan. De kansen voor een dergelijk kabinet zijn wel vergroot, meent de de mocraat. nu De Gaay Fortman tot in formateur is benoemd. Hij wees erop dat de opdracht van de koningin aan de informateur de ruimte laat voor het uitwijken naar een extra parlementaire band van de fracties met het kabinet. Hij betreurde het dat De Gaay Fortman niet uitgaat van de tot nu toe bereikte akkoorden, maar „mis schien doet hij nu een stapje achteruit om straks twee ferme stappen vooruit te doen", aldus Zeevalking. Deltagebied Het ziet er naar uit, dat we de komende week een vrij zonnig weerbeeld tege moet kunnen zien. De invloed van het hogedrukgebied breidt zich langzaam verder uit, terwijl ook op wat langere termijn geen storingen van enige bete kenis te verwachten zijn. Vandaag zal het onder invloed van de aanvankelijk vrij krachtige, maar geleidelijk afne mende noordwestelijke wind, nog vrij koel zijn. In de ochtend zijn er nog enke le wolkenvelden aanwezig, welke gelei delijk zullen verdwijnen. Neerslag wordt niet verwacht. De maximum tem peratuur bedraagt 18 graden Celcius, in West-Brabant mogelijk 20 graden Celcius. Nautisch bericht Wind: noordwest-noord, aanvankelijk 3-4, afnemend 2-4; zichtgoed; afwij king waterstanden; geen afwijking van betekenis; temperatuur kustwater: 18 graden; maximum golfhoogte monding Schelde's: tijdens hoogwater om streeks een halve meter. Vooruitzichten voor dinsdag: na een koude nacht opnieuw zonnig en droog, geleidelijk afnemende wind en hogere middagtemperaturen. ZON EN MAAN 24 augustus Zon op 06.38 onder 20.45 Maan op 00.57 onder 17.15 Hoog water NAP Maandag 24 augustus uur uur cm Vlissingen 09.32 165 22.10 173 Terneuzen 09.56 197 22 32 197 Zierlkzee 10.40 129 23.09 140 Hansweert 10.29 201 23.08 211 Wemeldinge 11.02 154 23.36 164 Kreekrak 11.01 180 2335 193 Brulnisse 11.31 154 00.02 166 Dinsdag 25 augustus uur cm uur cm Vlissingen 10.59 162 23.35 174' Terneuzen 11.22 197 23.55 198 Zierlkzee 12.02 127 00.35 142 Hansweert 11.51 199 00.33 213 Wemeldinge 12.26 150 Kreekrak 1223 176 Bruin isse 12.53 152 Laag water NAP Maandag 24 augustus cm uur Vlissingen 03.30 177 16.07 168 Terneuzen 03.54 187 1629 179 Zierlkzee 0415 154 16.49 145 Hansweert 04 18 207 16.49 199 Wemeldinge 04.27 171 16.58 162 Kreekrak 04.44 197 17.16 188 Brulnisse 04.38 172 17.11 163 Dinsdag 25 augustus cm uur cm Vlissingen 04 54 170 17.34 175 Terneuzen 05.14 182 17.57 186 Zierlkzee 05.35 149 18.12 152 Hansweert 05.38 201 18.15 206 Wemeldinge 05.47 166 18.24 169 Kreekrak 06.03 191 18.42 196 Bruinisse 05.57 167 18.34 170 Vakantielanden mateur niet van het eindverslag van de ex-formateurs uit te gaan. Hij hoopt TAIPEH (UPI) - Een vliegramp boven Taiwan heeft zaterdag aan 110 mensen het leven gekost. Tijdens een binnen landse vlucht deed zich een ontplof fing voor in een toestel van de Taiwan- se luchtvaartmaatschappij, waardoor alle inzittenden zijn omgekomen. Tai- wanse functionarissen vermoeden dat de ramp door sabotage is veroorzaakt. De tweemotorige Boeiing 737 van Far Eastern Transport explodeerde tijdens een vlucht van Taipeh naar Kaosiun. Onder de 104 passagiers waren 16 Ja panners en twee Amerikanen. dat De Gaay Fortman hierdoor een aantal punten zal bijbuigen, zodat er ruimte zal zijn voor de beoogde pre mier Van Agt. Het is volgens Bukman volstrekt onmo gelijk om door een extra-parlementaire formule een soort „inbraak" in het CDA te plegen. Wanneer het toch tot een ex- tra-parlementair kabinet komt. kun nen daar zeker ook de kopstukken van de politieke partijen in. meent Buk man. Fijn met VVD Van Agt zelf kwam dit weekeinde ook aan bod. Voor de KRO-televisie erken de hij dat hij het „heel fijn" heeft gehad met de VVD. „Maar de politiek bestaat niet uitsluitend uit emoties Nederland heeft als het enigszins kan een kabinet nodig dat kan rekenen op een meerder heid. Ik wil best met de PvdA en D'66 samen, als het maar redelijkerwijs kan", aldus de demissionaire premier Zijn grote tegenspeler in de politiek. PvdA-onderhandelaar Den Uyl. wees zaterdag voor de VARA-radio opnieuw de CDA-wens af om preciese bezuini gingen voor 1982 tijdens de formatie in te vullen: „Ik ben met bereid mee te werken aan een beleid dat wel roept om ombuigingen en dat geen blinde voor stelling heeft van waar werk geschapen en gehandhaafd moet worden. Daar mee staat of valt de wenselijkheid voor de PvdA om aan een regering deel te hebben". Volgens Den Uyl kan een nieuw kabi net voor een bezuinigingsbeleid alleen steun verwerven in de samenleving wanneer dat hand in hand gaat met een werkgelegenheidsplan. Dan zullen ook de mensen met de laagste inkomens of uitkeringen een matiging aanvaard baar vinden, denkt hij. Wanneer een regering de vakbeweging slechts con fronteert met inkomensmatiging, dan kan de vakbeweging niet anders doen dan looneisen stellen, waarmee het ka binetsbeleid mislukt, aldus Den Uyl. L1LLE - Peter Vermeer is bezig aan een tocht per rolstoel van Spanje naar Kopenhagen. Na 43 dagen is hij inmid dels in Noord-Frankrijk aangekomen. De 41-jange Ver meer, een ex-worstelaar die sinds een operatie in 1978 aan beide benen verlamd is, wil met de toch de aandacht vestigen op de problemen van de gehandicapten. Foto: Peter Vermeer in de straten van Lille, waar hij zondag arriveerde. Weersvooruitzichten van het KNMI voor dinsdag tlm vrijdag: Zonnig en geleidelijk warmer. SCHIPHOL - De verkeersleiders uit 32 landen sluiten nieuwe verstoringen van het luchtverkeer met de VS niet uit, maar een besluit daartoe is een zaak in elk land afzonderlijk. Voorzitter Harry Hcnschler van de internationale federatie van verkeersleiders (Ifatca) heeft zondag gezegd dat elk besluit dat de Ifatca in dit opzicht genomen kan hebben, niet openbaar zal worden gemaakt. Henschler verklaarde dit na afloop van Lewis nep in herinnering, dat de rege- de bijzondere ledenvergadering van de Ifatca die zaterdag en zondag is gehou den in het Ibishotel bij Schiphol, naar aanleiding van het massale ontslag van' verkeersleiders in de VS die op 3 augus tus in staking waren gegaan. Op vragen wat voor besluit dan wel genomen was, antwoordde Henschler dat er „op dit moment geen commentaar" was. Wel deelde hij mee dat de Ifatca zijn aandacht zal richten op heropening van het overleg met de Amerikaanse rege ring. „Wij hebben onszelf als bemiddelaars aangeboden tussen de Amerikaanse re gering en Patco", de vakbond van de ontslagen verkeersleiders. Afwijzing De Amerikaanse minister van verkeer. Drew Lewis, heeft zondag de oproep van de Ifatca tot heropening van het overleg met de 12.000 ontslagen lucht verkeersleiders afgewezen nng voor de staking tevergeefs heeft ge probeerd met de verkeersleidersbond te onderhandelen. In een vraaggesprek voor de televisie sprak de minister nogmaals de overtui ging uit dat het luchtverkeer in de Ver enigde Staten veilig is. Hij baseerde de ze overtuiging op vaststellingen van de Amerikaanse bond van piloten van luchtvaartmaatschappijen. Ifatca kwam in Amsterdam tot de conclusie dat het luchtruim boven de Verenigde Staten gevaarlijk is. De Amerikaanse luchtvaartmaat schappij 'Eastern Airlines' heeft vrij dag het ontslag van 1500 employes en de komende salarisvermindering van 1600 anderen bekendgemaakt. Boven dien is 1000 employes tijdelijk ontslag aangezegd en worden 500 met verlof gestuurd. Deze maatregelen zijn het gevolg van de staking van luchtver keersleiders die op 3 augustus begon, aldus een woordvoerder van de maat schappij. TACHTIG TIPS EN ARRESTATIE NA TV-UITZENDING ZWOLLE (ANP) - Op verzoek van de poliitie in Zwolle heeft de Harlingse politie in de nacht van vrijdag op za terdag een 31-jarige inwoner van Har- lingen aangehouden. De man wordt er van verdacht 13 augustus een 12-jarig meisjes te hebben verkracht. Hij zou het kind bij een zwembad heb ben meegelokt en haar later in de omge ving van Zwolle in zijn auto hebben ver kracht. De politie kwam op het spoor van de man. nadat vrijdagavond na een oproep via de televisie ongeveer tachtig tips waren binnengekomen. LUIK (DPA) - Een grote brand heeft de Sint-Servaaskerk van Luik, die een jaar geleden nog was gerestaureerd naar aanleiding van het 100-jarig be staan van de stad, volledig verwoest. De Belgische brandweer moest ook zondag nog het tot op de fundamenten afgebrande middenschip van de kerk in het centrum van de stad bewaken. De brand was vrijdag al uitgebroken en vlamde zaterdag weer grootscheeps op. Vrijdagavond waren alle bewoners in dc omgeving van de kerk geëvacueerd, omdat zich giftige gassen ontwikkel den. Aan de vlammen zijn veel onhelstelba- re kunstschatten uit de 13e, 14e en 17e eeuw ten offer gevallen. Tot nu toe is de oorzaak van de brand niet bekend AMARILLO (AFP/ANP) - De bisschop van het diocees Amarillo, Texas, mgr L. T. Matthiescn, heeft een beroep ge daan op de 2.400 employes van de as semblagelijn van de kernwapenfa briek 'Pantex'; liever het werk te ver laten dan deel te nemen aan de ver vaardiging van de neutronenbom. Op die wijze wil hij zijn verzet uiten tegen het besluit van president Ronald Rea gan tot het produceren en opslaan van het neutronenwapen. Dit wapen zal in de 'Pantex'-fabriek op 25 km ten noord oosten van Amarillo in elkaar gezet worden. De bisschop deed het beroep uit eigen naam maar hij zei van gevoelen te zijn dat dit „zeker door veel andere bis schoppen zou worden gedeeld". Rond de duizend mensen hebben zaterdag middag in Groningen een demonstra tieve optocht tegen de invoering van de neutronenbom gehouden. De demon stranten trokken door de binnenstad met spandoeken. Ter afsluiting voer den enkele sprekers van het actiecomi té 'Stop de Neutronenbom' het woord. Zij betoogden dat de internationale vredesbeweging in staat zal zijn om de produktie van de neutronenbom en an dere kernwapens te staken. De demon stratie droeg een rustig karakter. Waarom heeft de NAVO de neutronen bom nodig, als ze, volgens Amerikaan se opgaven, in Europa beschikt over 300.000 anti-tankwapens, ruimschoots genoeg om alle tanks ter wereld (145.000) tweemaal te vernietigen, zo vroeg het Russische persbureau Tass zich vrijdag af. Het antwoord is vol gens Tass-commentator Yitali Vas- sioekov dat het neutronenwapen geen defensief, maar een offensief wapen is. De straling van de neutronenbom is vijf tot zes maal intensiever dan die van een normaal kernwapen met een gelijke kracht. Zo dan de agressor na het uit schakelen van de tegenstander be schikken over een onbeschadigde infra- Ombudsman voor Noorse kinderen OSLO (AFP) - Noorwegen is vrijdag het eerste land ter wereld geworden waar een ombudsman de belangen van de kinderen in de maatschappij behar tigt. De regering heeft de 45-jarige psycholo ge Moelfrid Grude Flekkoey benoemd, bij wie de kinderen nu hun klachten kunnen deponeren Openbare en parti culiere organisaties zijn verplicht tot medewerking als de ombudsman hen om inlichtingen verzoekt. structuur om zijn opmarks voort te zettten. En ten tweede, zo vervolgt Tass. is de radio-actieve besmetting na de explosie van een neutronenbom veel lager dan na een normale nucleaire ont ploffing. waardoor eveneens de opmars van de aanvallende mogendheid verge makkelijkt wordt. Produktie en-statio nering van het neutronenwapen bete kent volgens Tass een aanzienlijke ver laging van de atoomdrempel in Europa, omdat het onderscheid tussen conven tionele wapens en nucleaire wapens' vervaagt, waardoor het risico van een kernoorlog groter wordt. Weinberger De Amerikaanse minister van defensie Caspar Wemberger heeft Londen zon dag verlaten na een bezoek van drie da gen aan Groot-Brittanruè. Op de lucht haven Heathrow sprak Wemberger te gen dat hij met zijn gastheren zou heb ben gesproken over de installatie van het neutronenwapen in West-Europa, met name bij het Britse Rijnleger in de Bondsrepubliek. „Er is helemaal geen discussie over de stationering van het neutronenwapen geweest", aldus de minister. Hij wilde wel herhalen dat wanneer de Verenigde Staten tot stationering wilden over gaan. zij toestemming zouden vragen aan hun bondgenoten. Minister Weinberger zei dat er in zijn besprekingen met o.a. de Britse minis ter van defensie John Nott geen me ningsverschillen waren opgetreden. BADHOEVEDORP - Na afloop van de bijeenkomst van de Internationale lucht verkeer sleidersorganisahe. IFATCA. gaf de voorzitter, Harry Henschler imi een persconferentie. Links de Nederlandse vice-voorzitier. Lei Hendriks en rechts de Ierse vice-voorzitter Pat O'Doherty. (Van onze correspondenti WENEN - Polen staat aan het begin van een nieuwe week vol spanningen. Vandaag beginnen de onderhandelin gen tussen de onafhankelijke vakcen trale Solidariteit en de regering over de toegang voor de vakcentrale tot dc door de Poolse overheid gecontroleer de media. De vakcentrale wil het recht op korte, ongecensureerde wekelijkse radio- en televisieprogramma's om de aandacht te vestigen op belangrijke vakbondsaangelegenheden en om te kunnen antwoorden op de kritiek die de regering via de media uit over het doen en laten van de vakcentrale. Ook wil de vakcentrale het recht in kranten en tijdschriften op de kritiek te kun nen reageren. De vakcentrale heeft inmiddels al haar tanden laten zien toen ze afgelopen week het grootste deel van de Poolse pers voor 48 uur heeft lamgelegd. Ze dreigt nu met een langere staking en met het uitschakelen van radio en tele visie als zij haar zm met krijgt. In Katowice broeit een ander conflict. De vakcentrale heeft hier 20 000 arbei ders opgeroepen vandaag of dinsdag te stemmen over het al of niet overplaat- sen van de bedrijfsleider van de metaal- fabrieken in Katowice. Het conflict is vorige week vrijdag ontstaan toen de bedrijfsleiding de drukpers waarop het bedrijfsblad van de fabriek wordt ge drukt, in beslag liet nemen. Aanleiding voor het in beslag nemen was een spot prent waarin de Sowjet-Unie op de kor rel wordt genomen. De toezegging van de mijnwerkers in Silezie zaterdag om gehoor te geven aan de oproep van de vakbondsleiding om 'acht vrije zaterdagen' door te werken, betekent een steuntje in de rug voor Solidariteit. De mijnwerkers wen sen wel dat de extra steenkolen ten goe de komen aan de particuliere land bouw, voedingsmiddelenindustrie, energiecentrales, suikerraffinaderijen en de export om daarmee de import van geneesmiddelen te betalen. Drukkers in Olsztyn in Noord-Polen hebben zaterdag voor de vierde keer ge weigerd het blad van de plaatselijke communistische partij te drukken Zy blijven staken omdat de televisie hen naar hun smaak heeft belasterd. De activisten voor de handhaving van de mensenrechten hebben intussen een uit zeven personen bestaand comité ge vormd om hun activiteiten te coördine ren. Kritiek Het politburo van de Russische com munistische partij verzocht zaterdag de Poolse regering met klem vast te houden aan de beginselen van het Sow- jet-Marxisme en alles te doen om de economie weer nieuw leven in te blazen. Het drong verder aan op een harder op treden tegen oppositionele krachten, en zei dat het noodzaak is om het ver trouwen van de bevolking te herwin nen. De oproep van het politburo kwam zondag uitvoerig ter sprake in het par tijblad 'De Prawda'. Moskou heeft Warschau gezegd te ver wachten dat hard wordt opgetreden te gen stakingen en dat de politieke stabi liteit wordt hersteld. Weersvooruitzichten voor de vakantielan den. medegedeeld door het KNMI, geldig voor dindsdag en woensdag. Weersontwikkeling: hogedrukgebied zuidwest van Ierland trekt langzaam naar west- en centraal-Europa. Britse eilanden. perloden met zon en droog. 17 tot 23 graden. Benelux. Denemarken. Duitsland. Noord- Frankrijk. geleidelijk meer zon en droog, 17 tot 24 gra den. Scandinavië., Finland wisselvallig. 15 tot 20 graden Alpengebied. Oostenrijk. Noord-ltalié veel bewolking en regen- of onweersbuien. 15 tot 20 graden, bij zon enkele graden hoger Landen rond de Middellandse Zee overwegend zonnig en warm. enkele versprei de onweersbuien later. 25 tot 30 graden. In het binnenland meer dan 30 graden. (Van onze correspondent) DRESDEN - De belangrijkste bijdrage die de kerken, zowel in het Oosten als in het Westen, kunnen leveren bij hét zoeken naar vrede is het ter discussie stellen van het eigen veiligheidssys teem. Op die conclusie vonden christe nen uit verschillende landen in Oost- Berlijn elkaar tijdens een discussie avond zaterdag in het Oostduitse Dres den. Tot de drie sprekers op deze avond behoorde de Nederlandse oud-gene raal M. von Meyenfeldt, tot aan zijn pensioen gouverneur van de Konink lijke Militaire Academie in Breda. Von Meyenfeldt, die in de gereformeer de kerken een deeltijdfunctie heeft als toeruster op het gebied van vredes vraagstukken. was in Dresden op uitno diging van enkele kerkelijke organisa ties die hier parallel aan de zitting van het Centrale Comité van de Wereldraad van Kerken een „oecumenisch café" heelt georganiseerd. Zijn gesprekspart ners waren Dwain Epps (VS), stafmede werker van de commissie voor interna tionale zaken van de Wereldraad, en dr. Walter Romberg, een wiskundige uit Oost-Berlyn. actief in zowel de Bond van Evangelische Kerken in de DDR als de Christelijke Vredesconferentie De discussie in het gebouw van de Re- formierte Kirche in Dresden trok veel belangstellenden omdat het In de DDR een uitzondering is dat er over vredes vraagstukken wordt gesproken onaf hankelijk van de landspolitiek. Met al le voorzichtigheid zijn het eigenlijk al leen de kerken die in eigen kring ook het militaire denken in de DDR aan de orde durven stellen. Kernwapens Dr. Romberg opperde zaterdag voor zichtig dat de kerken in de DDR wel licht in navolging van de Nederlandse Hervormde Kerk moeten pleiten voor een kernwapenioze DDR binnen het kader van het Warschau-pact. Omdat het volgens hem een illusie Is dat de totale kernbewapening in korte tijd af geschaft kan worden, drong hij aan op een nieuw veiligheidssysteem in Euro pa. gebaseerd op vertrouwen Hy noem de het in het belang van de grootmach ten, dat de Europese veiligheid wordt verzekerd „De illusie van een Europa buiten de invloedssferen en de gedach te aan een verenigd Duitsland zullen opgegeven moeten worden" Romberg erkende dat het vredeswerk van de Oostduitse kerken risico's met zich meebrengt De heer Von Meyenfeldt is verontrust over de huidige wereldsituatie, omdat de politieke, economische, technologi sche en psychologische krachten ach ter de bewapeningsspiraal niet meer te controleren zijn. De gevolgen zijn niet meer te verant woorden in het licht van de armoede en onderontwikkeling die- de aandacht van de mensheid zouden moeten opei sen De oud-generaal vindt het onac ceptabel. dat de veiligheid in de wereld afhankelijk wordt gemaakt van bedrei ging met totale vernietiging. „De gren zen die aan het gebruik van militaire macht gesteld moeten worden, zijn overschredenzo zei hij. Uitgaven Ook Dwain Epps legde de nadruk op de onaanvaardbaar hoge uitgaven voor bewapening, terwijl er zoveel werk te doen is in de wereld In veel landen is het overleven van de mensen niet be dreigd. maar is het m feite onmogelijk te leven De vrede die het afschrikkmgs- evenwicht gebracht heeft, is bovendien verschrikkelijk, zo zei hy ..Sinds 1945 zyn er tussen de 130 en 140 oorlogen gevoerd, met name In landen van de Derde Wereld. Zevenhonderd miljoen mensen leven in absolute armoede, en uitgerekend nu korten veel landen op hun uitgaven voor ontwikkelingssa menwerking". De drie sprekers vertelden over het vre deswerk in hun landen, dat bij het sti muleren van bewustwording en concre te acties duidelijk voorrang heeft Vol gens het drietal is aan beide kanten van het machtsevenwicht veel energie en creativiteit nodig om vijandsbeelden te doorbreken en de werkelijke cy fers over de militaire kracht op tafel te krijgen De heer Von Meyenfeldt zei dat de ker-, ken zich nederig moeten opstellen, om dat ze in het verleden zelf vaak een kwalijke rol hebben gespeeld. Walter Romberg merkte op dat het in de DDR een hele opgave is de vredespotentie van de kerken politiek te vertalen. Vol gens Dwain Epps is het hoopgevend dat de kerkelijke vredesbeweging in Amerika vooral aan de basis aan het groeien is. Directie: K. Scherphuis, W. F. dp Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman en C. van der Maas. BUREAUS: Vlissingen: Walstraat 56-60,4381 EG Vlissingen, tel. (01184) 15144. Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg. tel. (01180) 27651. Goes: Grote Markt 2, 4461 AT Goes, tel. (01100) 16140. Terneuzen: Nieuwstraat 22, 4531 CW Terneuzen, tel. (01150) 94457. Hulst: Steenstraat 6, 4561 AS Hulst, tel. (01140) 14058. In de avonduren is de centrale redac tie bezet van zondag t m vrijdag van af 19.00 uur: (01184) 15144 Klachten bezorging Plaatselijke kantoren, maandag t/m vrijdag van 08 00-17.00 uur. 's Zaterdags van 09.00 tot 11.30 uur. Telefoonnummers buiten kantooruren: Expeditie: (01184) 63533. Advertentie-afdeling: (01186) 1584. 's-Zaterdags (01184) 15144 van 09 00-11.30 uur. •Redactie (011841-14796. Overlijdens advertenties maandag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22 00 uur (01184) 15144. Zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Abonnementsprijzen: per kwartaal 53,40; franco per post 63,50: per maand 18,25; losse ■nummers 0,75 (alle bedragen in clusief 4 pet. btw). Postrek. nr 3754316, t.n.v. PZC ab.rek. Middelburg. Advertentietarieven 108 cent per mm; minimumprijs per advertentie 16,20; ingezonden mededelingen 2 Vi x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 3,75 meer. Volledige tarieven met contractprij zen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro: 35 93 00. Uitgeverij Provincia le Zeeuwse Courant B.V. Middel burg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1981 | | pagina 19