B en w Oostburg oneens over subsidie hulpdienst Rechtsongelijkheid welzijnswerk Hulst Vlucht uit Compiegne geteisterd door slechte weersomstandigheden Werk van Margarethe Rudolph te zien in het Hulster stadhuis CURSUSSEN Wfuut Zeeuws- Vlaanderen PZC/streek Begin september vier dagen braderie Axel ondememersopleiding autobedrijf MAANDAG 21 AUGUSTUS 1981 MEERDERHEID: ELF CENT PER INWONER OOSTBURG - De leden van het college van burgemeester en wethouders van Oostburg verschillen onderling van mening over de hoogte van de subsidie aan de Telefonische Hulpdienst Zeeland (THD). Een meerderheid wil voor '82 uitgaan van een bedrag van 11 cent per inwoner, aanzienlijk minder dan de 0.40 per Oostburger, waarop de THD volgens de nieuwe bijdrageregeling recht zou heb ben. Wethouder J. Vergouwe kiest als enige voor het 'volle pond' Hij is bang, dat de hulpdienst anders niet kan blijven be staan. Het meerderheidsvoorstel komt vrijdagmiddag 28 augustus aan de orde in de raadscommissie voor financiën Dat de THD zijn nut heeft bewezen staat voor b en w van Oostburg vast. In '80 en '81 subsidieerde de raad het werk. samen met rijk en provincie, door res pectievelijk 11 en 8 cent per inwoner beschikbaar te stellen. Volgend weekeinde festiviteiten Paal PAAL- Onder auspiciën van de water sportvereniging Saeftinghe Paal wor den van 28 toten met 30 augustus in het dorp Paal de traditionele festiviteiten gehouden. Vrijdag 28 augustus begint het feest om 20.00 uur, waarna een drive-inshow de verdere avond zal vullen. Zaterdag 29 augustus vangt om 15.00 uur het admiraal-zeilen aan. Het be stuur bevindt zich dan op het admiraal schip. De andere schepen komen vanaf de Schelde in groepen van vier en pas seren op één lijn het admiraalschip. Tij dens het passeren wordt de fok omlaag gedaan en klinken kanonschoten. Na dit maritiem spektakel treedt het mu ziekgezelschap 'Nooitgedacht.' uit Graauw op. Het avondprogramma wordt verzorgd door het showorkest van Johnny Contra Zeer waarschijnlijk krijgt Paal bezoek van een Belgisch manneschip van ruim 25 meter lang. een patrouilleboot. Het bestuur van de vereniging hoopt dat be zoekers een kijkje aan boord mogen ne- Zondag 30 augustus begint om elf uur als het weer het toestaat, een open luchtmis Pastoor Ruyloft van Graauw zal in de mis voorgaan Vanaf 13.00 uur is er een grote modelbootshow in de Spuikom Om half drie wordt de harmo nie St. Bavo uit Wilrijk verwacht Ook dit jaar bestaat weer de mogelijkheid gratis mee de Schelde op te varen. De bezoekers moeten wel zelf het initiatief nemen en naar een schipper van een met vlaggen versierde boot toe stap pen. Als zich een voldoende aantal mensen gemeld heeft, wordt er uitgeva ren Om 16.00 uurbegint een optreden van het orkest "The New Angels' Zowel za terdag. zondag als maandag zijn er schiet ingen. Met ingang van 1 januari 1982 zijn de telefonische hulpdiensten 'overgehe veld' naar de gemeenten. De provincie Zeeland stopt dan ook met, subsidiëren Het deel. dat Oostburg volgens de nei- wue regeling zou moeten opbrengen, is ruim 7364,- ofwel 40 cent per inwoner Meerderheid Toch houdt een meerderheid in b en w het liever op 11 cent in afwachting van gegevens over de financiële gevolgen van een plan voor het sociaal-cultureel werk cn dc maatschappelijke dienst verlening. Is daarover duidelijkheid geschapen, dan willen deze collegele den de bijdrage opnieuw bekijken. Wethouder Vergouwe neemt dat risico wél Hij vreest dat de Telefonische Hulpdienst door de houding van zijn 'collega's' in b en w grote kans loopt niet meer te kunnen werken en wil dal onder geen beding op zijn geweten heb ben. Bij de voorstellen, die vrijdag op tafel komen, is er ook eén om de Stichting Recreatiewerk Zeeland, die recreatie- activiteiten op campings en dergelijke stimuleert en begeleidt, geen bijdrage te geven B en w voelen er niets voor om de 2700.- die Oostburg zou moeten op brengen te betalen, omdat subsidiëring niet tot de taken van de gemeente zou moeten worden gerekend. Dc VIDO-groep Oostburg. die vrouwen in de overgang begeleidt, kan wel op een financieel ruggesteuntje van het college rekenen. Dc commissievergadering begint om 15.30 uur en wordt gehouden in het ge meentehuis. Sluis wil geen motorboten meer op kanaal naar Brugge SLUIS - B en w van Sluis willen in de toekomst motorboten weren in het ka naal van Sluis naar Brugge, dat binnen hun grondgebied ligt. Volgens het college is de afgelopen maanden gebleken dat deze 'snelle wa tersporters" zwemmers, vissers en wa terfietsen hinderen en schade toebren gen aan de oeverbescherming. Rijkswa terstaat liet al eerder merken, niet erg ingenomen te zijn met de motorboten B en w stellen de raaddie donderdag 27 augustus vergadert, voor om de alge mene politieverordening zo te wijzigen, dat het verboden wordt om zich nog langer met dergelijke vaartuigen in het openbare water van Sluis op te houden. Avond over keukenkruiden in Terneuzen TERNEUZEN - De afdeling Zeeuwsch- Vlaanderen van de Koninklijke Maat schappij Tuinbouw en Plantkunde houdt dinsdag 8 september bij de 'Vij verhof m Terneuzen een avond over keukenkruiden. De heer Gerlo uit het Belgische Temse. die meewerkt aan het televisieprogramma 'Ja. natuurlijk' van de BRT. vertelt aan de hand van dia's iets over het kweken en het ge bruik van krulden. Hij doet de bezoe kers verder een aantal gezonde recep ten aan de hand. De avond begint om 19.30 uur. Informatiemiddagen over de sport- en spel-o-théek in Axel AXEL - In het gemeentehuis te Axel is sinds apnl 1980 een uitleencentrum voor sport- en spel-materiaal gevestigd Dit materiaal kan. tegen betaling van een borgsom, worden gebruikt voor ac-' tiviteiten als speldagen. schoolsportda- gen. kampeerweken. buurt- en wijkactp viteiten. enzovoorts. Om zoveel moge lijk mensen in de gelegenheid te stellen kennis te maken met het materiaal houdt de Zeeuwse Sportraad op drie plaatsen in de gemeente Axel kennis makingsmiddagen. De eerste informa tiemiddag is zaterdag 29 augustus in de gymzaal te Zuiddorpe vervolgens za terdag 12 september in de gymzaal te Koewacht en tenslotte zaterdag 3 okto ber in het Buurthuis te Spui In alle ge vallen kan men terecht van 14.00 tot 16 00 uur. Corn Boys te Sas van Gent hield enkele jeugdtoernooien SAS VAN GENT - De voetbalvereni ging Corn Boys uit Sas van Gent hield in het weekeinde voor haar pupillen en junioren verschillende jeugdtoernooi- GEMEENSCHAPSWERK KRITISEERT GEMEENTE Na afloop van de gespeelde wedstrijden kon de toernooileidmg terug zien op een geslaagd toernooi, waarin na span nende wedstrnden de volgende eind standen werden bereikt E-pupillen: 1 Axel. 2 Hontenisse. 3 Steen. 4 Corn Boys. 5 Sluiskil. DII-pu- Pillen: 1 Com Boys. 2 Hontenisse. 3 Steen. DI-pupillen: 1 Hontenisse. 2 Sluiskil, 3 Sluis, 4 Terneuzense Boys. 5 Hoek. 6 Corn Boys. C-junioren: 1 Ter neuzense Boys. 2 Sluis. 3 Hoek, 4 Honte nisse; 5 HVV'24.6 Sluiskil. 7 Corn Bovs. 8 Biervliet. B-junioren: 1 Geleen. 2 Hon tenisse. 3 Clinge. 4 Steen. 5 Axel. 6 Sluis. 7 Ria. 8 Corn Boys. Auto's beschadigd HULST - Twee personenauto's werden zondagmiddag omstreeks drie uur flink beschadigd bij een aanrijding in de Sta tionsstraat te Hulst. Het ongeluk ont stond. doordat bestuurder R. de P. uit Merksem (Bi zijn auto tot stilstand bracht, wat door de bestuurder van de achterop komende auto. M. B. uit Hulst, te laat werd opgemerkt. Hij bot ste tegen de auto van De P. Er deden zich geen persoonlijke ongevallen voor. HULST - Het bestuur van de Stichting Gemeenschapswerk Hulst heeft scher pe kritiek op het concept-voorontwerp van een algemene subsidieverorde ning en een aantal andere onderdelen van het welzijnsbeleid. Volgens voor zitter .1. Vergouwen is de reikwijdte van de subsidieverordening onduide lijk en dreigt met name de zelfstandig heid van het particulier initiatief in de knel te komen. In een brief aan b en w en de commissie welzijnsplanning schrijft hij verder dat het college door een 'overdaad aan ont snappingsclausules' onvoldoende rechtszekerheid geeft aan instellingen, activiteitengroepen en organisaties en zo de rechtsonaeli'kheid in de hand werkt. Het ontwerp zou bovendien geen basis bieden voor nieuwe activiteiten en een 'onbruikbare structuur' verto nen Weinig waardering kan de stich ting ook opbrengen voor het welzijns- programma '82 en het welzijnsplan voor de periode 1982 tot 1985. Volgens Ver gouwen geeft het stuk geen antwoord op duidelijk gebleken behoeften bij het jeugdwerk, de volwasseneneducatie en het alfabetiseringsprogramma, waar voor geen bedragen worden vermeld Instellingen, die niet reageerden op de inventarisatie van geplande welziinsac- tiviteiten voor '82. werden wél opgeno men in het welzijnsprogramma De Stichting ergert zich verder aan het ontbreken van een samenhang tussen plan en programma en de ontoeganke lijkheid van dat laatste stuk In een derde brief aan het Hulster colle ge en de welzijnscommissie 'kraakt' het bestuur van het Gemeenschapswerk het concept-voorontwerp evaluatierap port, dat op veel onderdelen geen eva luatie maar uitsluitend een beschrij ving zou bevatten. Evenmin maakt het duidelijk uit welke elementen een een- soortig welzijnsbeleid van Hulst en Hontenisse moet bestaan. Flinke schade bij botsing in Hulst HULST - Twee personenauto's werden zaterdagavond omstreeks kwart voor acht flink beschadigd bij een aanrijding op de kruising van de Lange Nieuw- straat en de Houtmarkt te Hulst. Het ongeluk gebeurde doordat de twee be stuurders. J. P. en P. Bbeiden uit Hulst, elkaar geen voorrang verleen den. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor ZEEUWS-VLAAMSE D UI VENR UB RIEK Kaartmiddag voor ouderen Breskens BRESKENS - In het dienstencentrum 'Goedertijt' in Breskens wordt woens dag 26 augustus een kaartmiddag ge houden voor ouderen ter afsluiting van de reeks zomeractiviteiten. De Stichting Welzijn voor Ouderen in West-Zeeuwsch-Vlaanderen en de afde ling Breskens van de Algemene Neder landse Bond van Ouderen tekenen voor de organisatie Ook kaarters, die nog geen 65 zijn, worden verwacht. De mid dag begint om 14 uur. Tot half twee kan er voor de wedstrijden worden inge schreven. AXEL - Axel gaat in de eerste week van september weer vier dagen feest tegemoet. Van woensdag 2 tot en met zaterdag 5 september wordt dc jaar lijkse braderie, middenstandsgebeu- ren bij uitstek, gehouden. Burgemees ter A. de Kam en de Nederlandse mo- torwegracer Jack Middelburg openen de braderie woensdag 2 september om 14.00 uur. Middelburg, afkomstig uit Honselersdijk, zal dan met zijn motor enkele stunts uilhalen. Voor de activiteiten rond de zesde bra derie in Axel zijn vooral de plaatselijke (sportverenigingen ingeschakeld De handboogschuttersvereniging Ons Vermaak' verzorgt een surprise-schie- ling. de fotoclub 'Axel' exposeert in het streekmuseum 'Het Land van Axelde Axelse karateschool verzorgt demon straties en de poppenkast van het Vest zaktheater geeft voorstellingen op het braderieterrein Voor de muzikale om lijsting van de kraampjesmarkt teke nen de Axelse drumband 'Thalia'. de Sasse harmonie 'De Verenigde Vrien den' en de muziekvereniging 'Excelsior' iot Terhole Uit Sas van Gent komt ten slotte de volksdansgroep 'De Grut- moole' De officiële opening van de braderie vindt plaats in Lunchroom Schouwaert aan de Noordstraatpromenade. Aan sluitend volgt een rondgang over het braderieterrein: Noordstraat, Passage, Weststraat en een klein stukje van de Kerkdreef. Zoals gebruikelijk zal de braderie weer het beeld vertonen van versierde winkels en op straat uitge stalde waren Ook zijn er enkele kermi sattracties vertegenwoordigd. Vrijdag 4 september wordt een grote bradenewandeltocht gehouden, waar bij start en finish op de Markt liggen Er kan worden gekozen uit de afstanden 5 en 10 kilometer Axelse sportverenigin gen zijn voor deelname aangeschreven. Voor de Jeugd tenslotte biedt de Axelse braderie een vlaggenspel: iedereen kan zich vermaken met het herkennen van oude gebruiksvoorwerpen, die in de etalages van de Axelse winkeliers lig gen uitgestald. Aan de braderie nemen veertig winkeliers deel 'Van een medewerker BIERVLIET - Het weer zit de duiven- liefhebbers dit seizoen niet mee. Kende de zaterdagvlucht vanuit Parkestone eindelijk eens een normaal verloop, de voor zondag geplande vlucht vanuit Compiègne, voor velen een aanloop naar de nationale Orléans, moest weer uitgesteld worden tot na de middag. Het verloop van de vlucht stemde de liefhebbers weinig optimistisch voor het nog resterende programma. Want bij bijna geen enkele vereniging bereik te de eerste duif een snelheid van 1000 meter per minuut. De eerste prijs werd bij vele verenigingen zelfs gewonnen door een duif die een snelheid had van beneden de 900 meter per minuut Bo vendien gingen ook nog heel wat jonge duiven verloren, ondanks dc toch gerin ge afstand. Philippine mei 65 duiven. 1ste 856 meter per minuut 1 en 10 F Roegiest, 2 gebr Plat- teeuw. 3 E. Breepoel. 4 Th de Bruyn en Zn.. 5 en 8 E en H. van Vooren. 6 Hofland Haers. 7 H de Clercq. 9 J Cornells Sas van Gent Sluiskil met 105 jonge duiven lste 857 meter per minuut len4M Pielaet. 2 R Gernaert, 3 J. Pijcke. 5-6-9 P. Goossen. 7 Alf. Bouchout en Zn 8 R. Cappaert. 10 R. v d Berghe Met 22 oude duiven lste 793 meter per "mi nuut 1 en 4 P Goossen, 2 en 3 R de Guchte- nelre. 5 R. Cappaert Westdorpe met 30 oude duiven, lste 874 me ter per minuut 1 en 2 gebr Audenaarde. 3 F Speussens. 4 Ed de Smet. 5. H. van de Vee ken Met 51 jonge duiven, lste 825 meter per mi nuut. 1 en 5 Alf. Verhagen. 2 en 4 Ph van Acker. 3 E Baecke en Zoon Sluis met 86 duiven, lste 841 meter per mi nuut 1 M Baert, 2 en 6 F Baas, 3-7-10 A le Clercq, 4 A. v, d. Bussche, 5 Herm van Dam me 8 M. van Weijnsbergen. 9 J. Coppens Foc- ke. Breskens met 177 duiven, lste 844 meter per minuut 1 W Daansen. 2 A Vinje. 3 en 4 H Mookhoek en Zn, 5 L. Ras. 6 J Nootebaerl. 7 J van Oostenbrugge 8 A. Merelaar. 9 gebr Van Grol, 10 J Pleijte Met 50 oude duiven, lste 850 meter per mi nuut 1 en 3 gebr Pijcke. 2 B. Neve 3 A. de Comnck. 4 J Maas Biervlietmet lOljongeduiven. Iste804 meter per minuut 1 A Provoost. 2 en 5 A Simonse. 3 P Pladdet. 4 en 7 Herm. de Dobbelaere 6 Neve de Smit. 8 v. d Linde de Regt, 9 Dinge- manse en Zn., 10 C. van Belols. Met 67 duiven, lste 844 meter per minuut. 1 en 10 Sj Versluys, 2-3-9 M Deveneijns. 4 J Lecluvze. 5 Har de Dobbelaere. 6 A Pro voost, 7 A de Puy en Zn.. 8 A Simonse Kloosterzande met 200 duiven, lste 884 me ter per minuut 1 Th. Voet. 2 A E0sacker 3en 5 W Bogaert. 4 B van Waes. 6 R Mahu. 7 A de Rooy. 8 en 10 R. Heijman. 9 J. Verhoeven Oostburg met 145 jonge duiven, lste 850 me- terpermmuut IJ Bakker 2A Rabbaut,3P Boekhout. 4 A Risseeuwsr 5 M Bu.vsse, 6T de Poorter 7 R van Hee. 8 J. Rieteco jr 9-10- 11-12 Dathijn Cauwels Met 41 oude duiven, lste 852 meter per mi nuut: 1-2-3-5-9 M. Buysse, 4 T. de Poorter. 6 W. Prenen, 7 en 8 J Rieteco jr Ill J. de Smet. Axel met 81 jonge duiven, lste 879 meter per minuut: l P. de Poorter. 2 en 8 F Verschelden. 3-6-10 J van Belle. 4 M. Dieleman. 5 R. Her man. 7 J Giele. 9 K. Verbunt Stoppeldijk met 31 Jonge duiven, lste 780 me ter per minuut 1 en 4 G Serrarens, 2 R Deu- nnck 3 en 5 F Serrarens. IJzendijke met 160 jonge duiven, lste 892 me ter per minuut. 1 en 5 F. Dieleman. 2 H. Del- laert. 3 en91. de Cocq. 4 B Provoost6 en 10 P Neve, 7 P Zegers. 8 M. Rodts St.-Jansteen met 219 jonge duiven, lste" 871 meter per minuut: 1 Ch. van Helsland. 2 R van Essen. 3 A. Ongenae. 4 L van Dorselaer, 5 A Sturm. 6 P. Verstraeten. 7 J. Verheijden. 8 Ed. van Goethem. 9 R van Hove. 10 Ch van Dorselaer Hulst met 31 oude duiven, Isle 876 meter per minuut 1 Alf Nijs. 2 F Janssen en Zn., 3 Ed van de Walle. 4 R van Landeghem. 5 Pieters Janssen. 6 W Kuvper, 7 A. d'Olieslager. 8 Ch Voet. 9 Ed. Willaert, 10 L. de Wilde Groede met 124 jbnge duiven, lste 847 meter per minuut: 1 G. Schautteet. 2 G. de Roeck, 3 en 8 G. Dusarduyn, 4 A. Schaap. 5 Zutter en Zn 6 L. van de Wege. 7 en 9 H. Elfrink. 10 mevr Buysse Met. 37 oude duiven, lste 833 meter per mi nuut 11 Maas, 2 J. Stokkerman. 3 Ch Ras. 4 Zutter en Zn 5 mevr. Buysse Aardenburg Eede met 126 jonge duiven, lste 856 meter per minuut 1 en 5 Ph. Rammelae- re. 2 A Breijaert. 3 Rich, de Clercq 4 H. Coe quit, 6 O Devnendt. 7 E Rijckaert. 8 M de Smet. 9 J van Ommen. 10 G Slandaert Cadzand met 126 duiven, lste 847 meter per minuut 1 en 6 Joh. v. d. PLasse, 2 W van Akker. 3-4-7-9 A. Duininck en Zn 5 W. de Grjote. 8 en 10 G Schrier. Met 23 oude duiven, lste 779 meter per mi nuut' 1-3-5 A Mabelis, 2 A, van Houte. 4 W Goossen Schoondijke met 190 duiven, lste 863 meter per mmuut 1-3-9 P Cornells. 2-12-13-14 C. Boogaard.4C Jansen.5P Boogaard.6-10-11 Cl. de Wever, 7 en 8 J. Temmerman. 15 J Buyze Hoofdplaat met 259 duiven, lste 862 meter per minuut 1-8-11 E Scherbeijn en Zn.. 2 H Riemens. 3J den Hamer. 4 T Martens en Zn., 5-6-12-13 E. Temmerman, 7 en 15 Waebeke en Zn 9 en 10 I. van Grol. 14 A Temmerman Driewegen met 38 oude duiven, ste 17.52 uur len5 A Engels. 2 en 3 E.v d Hemel,4B.v d Slikke. Met 21 jonge duiven, lste 17.44 uur: 1 en 3 P den Hamer, 2-4-5 P Kornelis. Parkestone uitslagen Centrum Hulst met 109 duiven, lste 1174 me ter per minuut 1 gebr Thijs SinGJansteen. 2 H van Poorten Nieuw-Namen, 3-5-8 J. de Schepper Koewacht, 6 G Werrebrouck Clin ge. 6 W. de Kind Clinge. 7 J Verheijden Steen, 9 G. van Daele Graauw, 10 Jo van Eijk Hulst. Centrum Terneuzen met 156 duiven, lste 1205 meter per minuut: 1 Jos Elegeert Koe wacht. 2 P Pladdet Terneuzen. 3 J Wegman Terneuzen. 4 en 8 D Deurwaarder Terneuzen. 5 M Dieleman Axel. 6 A de Bruyne en Zn. Philippine. 7 A. de Caluwe Sluiskil. 9 A Peersman Axel. 10 M A de Roo Terneuzen. Breskens met 60 duiven, lste 1165 meter per, minuut 1 E Simpelaar. 2-4-51. den Dekker. 3 M Versprille Biervliet met 14 duiven, lste 1145 meter per minuut 1 en 2 A Provoost, 3 J Moens KLoosterzande met 85 duiven, lste 1176 me ter per minuut. 1 A. Hemelaer. 2 en 6 W. Bo gaert, 3 G Pauwels. 4 R. Heijman. 5 F. Roc- tus, 7 R. van Goethem, 8 C. Bisschop. 9 J. Bu.vsse. 10 R Serrarens Hoofdplaat met. 10 duiven, lste 10 25 uur 1-2- 3 B Thomas. Schoondijke met 15 duiven, lste 1140 meter per minuut len3J Temmerman. 2 C Pijcke Burgemeester P J. G. Molthoff van Hulst bekijkt samen met de kunstenares Margarethe Rudolph haar werk BURGEMEESTER OPENDE EXPOSITIE HULST - Burgemeester I'. J. G. Molthoff van Hulst heeft zaterdagmiddag in de burgerzaal van het stad huis een tentoonstelling geopend van schilderijen en grafisch werk van Margarethe Rudolph. Hij stond in liet kort stil bij haar bewogen levensloop, die haar van Polen (waar ze werd geborenl naar Oost- en tenslotte West-Duitsland bracht. Burgemeester Molthoff roemde de kwaliteit van Marga rethe Rudolph s werk un hoofdzaak landschappen) en was getroffen door de rust die het uitstraalt. De opening werd begeleid door muziek van een combo onder leiding van gitarist Ruud van Duyse. schoonzoon van de schilderes De tentoonstelling duurt tot 15 sep tember. Margarethe Rudolph exposeerde eerder in gale rie Des Beaux Arts in Terneuzen kunt kiezen uit de navolgende cursussen: a. Vakbekwaamheid Autobedrijf (patroonsdiploma) b. Handelskennis Motorvoertuig en Fietsbedrijf (middenstand) c. Detailhandel (Ondernemer voor het Motorvoertuig- en Fietsbedrijf) Alkmaar. Arnhem. Assen. Eindhoven. Goes. Inlichtingen Stichting VAM. opleidingsinstituut voor het motorvoertuig tweewieler en aanverwant bedrijf Postbus 399.2260 AJ Voorscholen. Telefoon 01717-4141. toest. 132. Heden behaagde het de Heere. na een langdurig geduldig gedragen lijden zacht en kalm uit ons midden weg te nemen, mijn lieve man. onze zorg zame vader, behuwdvader en opa PIETER MARINUS VERSLUIS echtgenoot van Ivonne Esther Helena Bantc op de leeftijd van 65 jaar. Terneuzen: I. E. H. Versluis-Bante Nijmegen: A. Brendel-Versluis E. Brendel Carolien Sluiskil: R. A Versluis Terneuzen: A. W. Versluis J. M. Versluis-van de Velde Maarten-Willem Bastiaan-Pieter Terneuzen: J. J. Versluis W. J. Versluis-Bal 4537 PE Terneuzen, 22 augustus 1981 Van Cantfortstraat 30 De begrafenis waarbij u wordt uitgenodigd zal D.V plaatsvinden op woensdag 26 augustus a.s. om 14.00 uur op de Zuiderbegraafplaats te Ter neuzen. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74, Terneu zen, welke aanvangt om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk na de begrafenis. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Na een liefdevolle verzorging in het verpleeghuis Ter Schorre is zacht en kalm van ons heenge gaan mijn geliefde man en onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader WILLEM FREDERIK VAN TATENHOVE echtgenoot van Alphonsina de Rijcke op de leeftijd van 77 jaar. A. van Tatenhove-de Rijcke Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 21 augustus 1981 Drestlaan 46. 4541 ES Sluiskil De crematie zal plaatshebben op 26 augustus a.s in het crematorium. Westelijke Oude Haven- dijk te Middelburg om 11.00 uur. Zij die de plech tigheid willen bijwonen worden verzocht om 10.45 uur aanwezig te zjjn in het crematorium. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze diepe droefheid is van ons heengegaan onze allerliefste opa WILLEM FREDERIK VAN TATENHOVE We zullen hem erg missen. Cees en Conny Bernadette en Arnold 21 augustus 1981 Vrijdag 21 augustus is op 77-jarige leeftijd overleden mijn vader en opa WILLEM FREDERIK VAN TATENHOVE na een langdurige, maar liefdevolle verpleging in het verpleeghuis 'Ter Schorre'. Terneuzen. L. van Tatenhove en Bernadette Terneuzen. Narcisstraat 51 Heden behaagde het de Heere. zacht en kalm uit ons midden weg te nemen, onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader AART DEN DIKKEN in de gezegende ouderdom van 94 jaar. Dordrecht: A. S. M. Stam-den Dikken P. H. J. Stam Dordrecht: F. den Dikken-Brouws Dordrecht (m.s. 'Ariena'i: H. den Dikken H. den Dikken-van Os Terneuzen: N. N E. denDikken-Schilperoort Bruinisse: H. den Dikken C. H. den Dikken-Labeur Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 22 augustus 1981 Nieuwediepstraat 19 Correspondentieadres Frans Halslaan 8. 4532 HB Terneuzen De begrafenis zal D.V. plaatshebben op dinsdag 25 augustus a.s.. om 15.15 uur op de Zuiderbe graafplaats te Terneuzen. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74, Terneuzen. welke aanvangt om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk na de begrafenis. gemeente OOSTBURG BEKENDMAKING OPENBARE VERGADERING Vaste commissie van advies en bijstand voor: ge- meentefinanciën en straf- en belastingverorde ningen. vrijdag. 28 augustus om 15.30 uur De stukken, die op de agenda van deze vergade ring betrekking hebben, liggen gedurende de kan tooruren ter inzage op de gemeentesecretarie, Raadhuisplein 1 te Oostburg. De vergadering wordt gehouden in het gemeente huis en is voor een ieder toegankelijk. Dc curator in het faillissement van P. Mahu. Kruisdorp- sedijk no. 2 te Kloosterzande. gemeente Hontenisse heeft heden ter griffie van de arrondissementsrechtbank te Middelburg en van het kantongerecht te Terneuzen nedergelegd. de enige uitdelingslijst. welke aldaar voor de schuldeisers gedurende 10 dagen kosteloos ter inzage zal liggen. Hulst. 24 augustus 1981 Mr A. H. Rijkse. curator. Grote Markt 7. 4561 EA Hulst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1981 | | pagina 18