Politie haalt karavaan Nieuwe Scène bij Goes van de rijksweg baufor keukens Familie berichten bedrijfsleider winkelbediende (m/v) Cehave nv Veghel VRIJDAG 17 JULI 1981 Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje CARLIJN FRÉDERIQUE Saskia en Peter-Hans ter Weer-Weddepohl Hillechien en Annefloor Delft. 13 juli 1981 „In het huis mijns Vaders zijn vele woningen" Bedroefd maar dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma CORNELIA VAN ZWEDEN DE SMIDT op de leeftijd van ruim 86 jaar. Wemeldinge: M. Witte N. A. Witte-Jobsen Zoetermeer. A. J. van Zweden J. L. van Zweden-van Wijk Kapelle: J. J. van Zweden M van Zweden-Saaman Bergen op Zoom: J W. van Zweden H J.C. van Zweden-Minderhoud Yerseke: I. C. Oele-van Zweden J. Oele Klem- en achterkleinkinderen Kapelle. 15 juli 1981 Correspondentieadres: Walstraat 3. 4424 GB Wemeldinge De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 18 juli a.s. om 12.00 uur vanuit de aula op de alge mene begraafplaats te Kapelle Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Hierbij vervullen wij de droeve plicht u mede te delen, dat de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen, na een liefdevolle verpleging in verpleeghuis 'Ter Valcke' onze onvergetelijke lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader JAN CORNELIS KALIS sinds 15 maart 1979 weduwnaar van Petronella Vreugdenhil in de gezegende ouderdom van 88 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies Hellevoetsluis: N, J. v d. Band-Kalis H. v. d. Band Henk Goes: C. A. den Dekker-Kalis Jan Kees Scheveningen: J. A. A HoOand-Kalis C. Hofland Gert-Jan Petra. Jaap. Huibje Goes. 15 juli 1981 Verpleeghuis 'Ter Valcke' Correspondentieadres: Dillenburglaan 18. 4461 TL Goes Onze vader ligt opgebaard in het mortuarium van het verpleeghuis 'Ter Valcke' te Goes. Gele genheid tot bezoek aldaar dagelijks van 15 .30 tot 16.00 uur en van 18.30 tot 19.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden D. V. op maandag 20 juli a.s. om 14.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Goes. Vooraf wordt er om 13.00 uur een rouwdienst gehouden in de zaal van de Sionkerk, Louise de Colignylaan. ingang Graaf Adolfstraat. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. „Tot de ouderdom ben Ik dezelfde en tot de grijsheid toe zal Ik u tor sen: Ik heb het gedaan en Ik zal dragen. Ik zal torsen en redden". Jesaja 46:4 Dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons steeds omringde, delen wij u met droefheid mede. dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen, mijn geliefde man, onze lieve en zeer zorgzame vader, groot- en overgrootvader LEUNIS DEKKER echtgenoot van Pieternella Sanderse in de gezegende ouderdom van 92 jaar. Westkapelle: P Dekker-Sanderse Westkapelle: S. Dekker Westkapelle: L. de Witte-Dekker M. de Witte Westkapelle: J. Dekker Oost-Souburg: L. Dekker Westkapelle: T Dekker Westkapelle: C. E. Lous-Dekker P Lous Klein- en achterkleinkinderen De overledene is opgebaard in het rauwcentrum 'De Voorzorg'. Industrieweg 20 te Vlissingen. De begrafenis zal D.V. plaatshebben maandag 20 juli a.s. te Westkapelle. Vertrek vanuit het Herv. Jeugdgebouwom 12.00 uur. Het behaagde de Heere uit onze familiekring weg te nemen, in de leeftijd van ruim 91 jaar. onze geliefde zwager en oom LEENDERT PAUL Arnemuiden- J. van Belzen J. van Belzen-Oreel Kloetinge: M. van Belzen IJmuiden: B. van Belzen P J. van Belzen-Wagenaar Neven en nichten Heden overleed plotseling in 'Huize Avondlicht' onze geliefde zuster, tante en oudtante SUZANNA BOOGAARD op de gezegende leeftijd van 94 jaar. Goes: C Wagenaar-Boogaard A. Wagenaar Neven en nichten Kruinlngen. 16 juli 1981 'Huize Avondlicht' Correspondentieadres A. Boogaard, Jachthoek 1. 4421 PR Kapelle De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis 'Bergzicht' te Goes. Bezoekuur van 15.00 - 15.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben op maandag 20 juli aanstaande om 11 00 uur op de algemene begraafplaats te Kruimngen Vertrek vanuit het verenigingsgebouw van de Geref Gemeente. Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Gelegenheid tot condoleren direct na de begra fenis in bovengenoemd gebouw. Geen bloemen. Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, doch dankbaar voor wat zij zo lang voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder CHARLOTTE JOHANNA ARDEWIJN sinds 16-8-1966 weduwe van A. Bruinoogc Zij werd 91 jaar. Onze dank gaat uit naar allen die haar in 'Het Gasthuis' zo liefdevol hebben begeleid. Uit aller naam: Ch. J. Bruinooge Goes. 13 juli 1981 'Gasthuis', Kievitlaan 64 Correspondentieadres Schimmelpenninckstraat 20. 3813 AJ Amers foort De crematie heeft in alle stilte plaatsgevonden. In de hoge ouderdom van 92 jaar en 8 maanden is na een kortstondige ziekte toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve zorgzame vader, grootr en overgrootvader CORNELIS VAN DER SLUIJS weduwnaar van Maatje Jacoba van den Hamer, en van Johanna van der Werff Serooskerke' N. van de Sluijs-Vermeulen Domburg. W N Bimmel-van der Sluijs H. Bimmel Klein- en achterkleinkinderen Veere. 15 juli 1981 'Nieuw Sandenburgh' Correspondentieadres. Prinsepark 2. 4357 HC Domburg De rouwdienst zal worden gehouden maandag 20 juli a.s. om 13.30 uur in Nieuw Sandenburgh te Veere. waarna de teraardebestelling zal plaats hebben om 14.30 uur op de begraafplaats te Ga- pinge. Gelegenheid de familie te condoleren na de ter aardebestelling in Nieuw Sandenburgh Met droefheid geven wij u kennis dat heden zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder JACOBA KLAZINA GEELHOED weduwe van G. de Fouw in de ouderdom van bijna 93 jaar. Colijnsplaat: A. Th. de Fouw J. de Fouw-van den Hoven Kapelle a/dIJssel: M. S. Kempe-de Fouw J. J. Kempe Colijnsplaat: T. van der Moere-de Fouw J. van der Moere Klein- en achterkleinkinderen Colijnsplaat. 16 juli 1981 Bejaardencentrum 'Rustoord' Corr.adres. Zuidkerkstraat 55. 4486 BP Colijnsplaat De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 20 juli om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Colijnsplaat. vertrek vanuit het Bejaarden centrum 'Rustoord'. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Bejaardencentrum 'Rustoord'. Enige kennisgeving Na vele jaren liefdevol verpleegd te zijn in ver pleeghuis 'Der Boede' te Koudekerke is, op de leeftijd van 81 jaar. overleden onze lieve vader, schoonvader, groot-, overgrootvader en broer AARNOUT WIJKHUISEN weduwnaar van Pieternella Schuit Uit aller naam: J. Wijkhuisen Koudekerke, 16 juli 1981 Correspondentieadres' P Marlissa-Wijkhuisen Schaepmanstraat 45 4384 CT Vlissingen De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen. Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 20 juli 1981 om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Vertrek van voornoemd rouwcentrum om 11.45 uur. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Met droefheid geven wij kermis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom LEUNIS DEKKER echtgenoot van Pieternella Sanderse in de ouderdom van 92 jaar. Ps. 23:1 L. Verhulst- van Sighem T Roelse-Dekker P Roelse Fam. De Witte E. M. van der Welle- Minderhoud P. van der Welle L. Verhulst Neven en nichten Westkapelle. 16 juli 1981 Gevraagd: (gehuwd) in café-bar-petit restau rant op het eiland Tho- len. Mooie woning aanwe- Keukenervaring, hore- capapieren. Brieven onder nr. 4246 aan Eendrachtbode. Postbus 5, Sint-Annaland. Begrafenisverzorging v/h Adr. A. Hillebrand-Goes voortgezet door FA. J. HOEKMAN 8c ZN. Langeweg 1, 4431 CE 's-Gravenpolder tel. 01103-1444, b.g.g. 01103-2408 Voorlopig worden opdrachten b.g.g. ook nog aange nomen door de heer Adr. A. Hfllebrand, Heernisse- weg 9, Goes. tel. 01100-27525 Plaats Uw familie berichten in de PZC TECHNISCHE GEBREKEN WAGENS TONEELGROEP KAPELLE - De verkeersgroep van de rijkspolitie heeft donderdag aan het eind van de middag de karavaan van de Belgische toneelgroep Kollektief Internationale Nieuwe Scène - die vo rige week donderdag, vrijdag en zater dag voorstellingen gaf in een circus tent op het Bellamypark te Vlissingen - op rijksweg 58 ter hoogte van Goes lot stilstand gebracht en vervolgens voor nader onderzoek verwezen naar het opslagterrein van rijkswaterstaat ach ter de post van de Wegenwacht bij Vierwegen te Kapelle. De technische gebreken aan de voertuigen die bij het onderzoek aan het licht kwamen, leid den ertoe, dat in ieder geval vier aan hangwagens niet meer de weg op mochten. De technici van de toneel groep waren donderdag van Vlissin gen - waar het materiaal na het optre den van vorige week enkele dagen op geslagen was geweest - onderweg naar Essen (even over de grens in Belgiè, ten zuiden van Roosendaal), vanwaar men vervolgens naar Gent zou gaan, waar de Nieuwe Scène optreedt in het kader van de Gentse Spelen. Daar hoe dan ook zaterdag in Gent moet worden op getreden, is is het plan gerezen om een dieplader te huren voor het vervoer van de afgekeurde aanhangwagens. De karavaan trok donderdag om streeks vijf uur de aandacht van de rijkspolitie doordat met een snelheid van zo n 50 km per uur over de rijksweg werd gereden De drie vrachtwagens met aanhangwagen, twee bestelwagens en een personenauto met aanhanger werden tot stilstand gebracht. Een vluchtig onderzoek deed het vermoe den bij de politie rijzen, dat er de nodige technische gebreken waren. Op het ter- rem bij Vierwegen werd het onderzoek voortgezet. Daarbij bleek, dat alle vier -K. Nijverheidsstraat 6, 's Heer Arendskerke (Industrieterrein), tel. 01106-1762. Geopend: ma. t/m za. 9.00-17,30 uur, za. 9.00-16.00, keukens zijn in maat aan te passen. REPRO EIKEN lengte 260 cm, compleet met af zuigkap, kookplaat, spoelbak, kraan van 5.920,00 voor 3.950,-. KUNSTSTOF lengte 270 cm, compleet met geïn tegreerde koelkast, afzuigkap, kookplaat, spoelbak, kraan, van 4.466,- voor 2.925,-. c NIEUW!!! Nieuw in ons programma dit schit terende, stijlvolle model. Dit front is in wit-laké met naar keus uitge voerd met bruine of blauwe bies, gecompleteerd met een handge schilderde porseleinen knop. Een sieraad voor iedere keuken. ZWAAR MASSIEF EIKEN Landhuiskeuken, lengte 270 cm, compleet met geïntegr. koelkast, kook plaat, afzuigkap, spoelbak, kraan, van 2.895,- voor 1.895. ZWAAR MASSIEF EIKEN Hoekkeuken, afm. 280x160 cm, com pleet met geïntegreer. koelkast, afzuig kap, gas/elektro combinatie, spoelbak, kraan. van 7.041,- voor 4.660,-. Nog interessanter geprijsd zijn enige van onze showroomkeukens De Cehave nv te Veghel, Europa's grootste Meng- voederbedrijf met een jaaromzet van ruim f Vh miljard, vraagt voor haar nieuw te openen Boerenbondwinkel te Terneuzen een Zijn/haar voornaamste werkzaamheden, in deze deels op zelfbediening ingerichte winkel, bestaan voornamelijk uit het bedienen van de kassa, het geven van toelichting over het gebruik en de mogelijkheden van de artikelen en het bijvullen van de voorraden. Tevens zal hij/zij belast worden met de voorkomende administratieve werkzaamheden. Om deze functie goed te kunnen venrullen, dient men: in het bezit te zijn van een HAVO-diploma; liefst ervaring te hebben in een soortgelijke functie; woonachtig te zijn in Terneuzen of directe om geving (binnen een straal van 15 km), of genegen te zijn hier te gaan wonen. Leeftijd van 18 tot 25 jaar. Afhankelijk van leeftijd en ervaring zal het aanvangssalaris liggen tussen de 1.507,— en f 2.153,bruto per maand, tevens bieden wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties onder no. PZ 2502 te richten aan de afdeling Personeelszaken, Hoofdkantoor Cehave nv. Pater Van den Elsenlaan 4, 5462 GG Veghel. de aanhangwagens onberemd warea Voorts constateerde men gebroken wielbouten en slechte banden en ble ken de koppelingen veelal te bestaan uit niet meer dan twee boutjes. Een vrachtwagen had bovendien een ver keerd kenteken: de wagen was wel in België ingevoerd, maar droeg nog een Nederlands kenteken. De douane-re cherche stelde daar een onderzoek naar in. Alleen de personenauto vertoonde geen gebreken. Met name het ontbreken van remmen aan de vier aanhangwagens was voor de politie aanleiding om te verbieden met deze wagens verder te rijden. De techni ci van de toneelgroep haastten zich om andere omvolkomenheden zo goed en zo kwaad als het ging te herstellen. De Nieuwe Scène geeft namelijk zaterdag avond de eerste voorstelling - van 'De Herkuis' - in Gent. Het lag in de bedoe ling om vanmorgen (vrijdagi om negen uur met opbouwen te beginnen. Daar kan nu niets van komen. Charles Cornette, acteur en regisseur van de Nieuwe Scène, hoopt dat de ka ravaan in de loop van vandaag toch nog naar Gent zal kunnen komen. „Dan zullen we desnoods 'snachts door moe ten werken om de tent op te bouwen", zegt hij gelaten. Hij is overigens zeer verwonderd over de actie van de Zeeuwse politie: „De wagens worden elke keer als we de grens passeren ge keurd en er zijn nooit problemen ge weest. Bij ons in België geldt zelfs een staatscontrole, om de zes maanden. We hebben heel Nederland doorgereden, van Groningen in het hoge noorden tot het zuiden en nooit problemen. Dat er geen remmen op de aanhangwagens zitten Die hebben nooit op dit soort aanhangwagens gezeten. E11 tja, wij zijn maar een arme groep, wij kunnen het ons niet veroorloven mooie nieuwe vrachtwagens te kopen". Op het feit dat de aandacht van de poli tie was getrokken doordat maar met 50 km per uur over de snelweg werd gere den. reageert Charles Cornette: ..Het is een uitzonderlijk transport, zoals ook het vervoer van betonnen bruggen een uitzonderlijk transport is. En wat doet de politie dan Dan gaan ze er voor rijden. Omdat dat ten dienste is van het kapitaal", besluit hij. De Internationale Nieuwe Scene treedt een aantal dagen in Gent op. Maandag en dinsdag maakt de Vara opnamen van 'De Herkuis' voor een tv- programma van zondag 26 juli. Zoekactie naar jacht in problemen op Oosterschelde VLISSINGEN - Donderdagavond laat is een zoekactie op ganggekomen 11 een jacht dat voor de Oosterschelde- monding in moeilijkheden was ge raakt. Het jacht, de 'Tango' van schip per D. uit Oisterwi jk. met een zieke aan boord, was van het Engelse Ramsgate op weg naar Breskens. Onderweg viel de motor stil. De schipper was in de veronderstelling ergens voor Vlissin gen te dobberen en zocht radiografisch contact met de sleepboot 'Zwitser land'. Die ging op zoek maar kon geen spoor van het jacht ontdekken. Con tact met de rijkspolitie te water wees uit dat de 'Tango' niet voor de Wester- schelde maar voor de Oosterschelde moest liggen. Vaartuigen die daar in de buurt rondvoeren werden gewaar schuwd en startten een zoekactie. Na dat de positie kon worden bepaald, boei Roompot 14, konden de vaartui gen koerszetten naar de 'Tango'. Het leek afgelopen nacht aannemelijk dat het jacht snel naar een veilige haven kon worden gesleept. OPGAVE VAKANTIEADRES Wij verzoeken onze abonnees dringend hun vakantieadres TIEN DAGEN VAN TEVOREN UITSLUITEND SCHRIFTELIJK via onderstaand bon, aan onze afdeling abonnementen in te zenden. Ter voorkoming van onjuiste adressering kunnen opdrachten per telefoon niet in behandeling worden genomen. Aan de afd. Abonnementen Prov. Zeeuwse Courant Postbus 5017, 4330 KA Middelburg Naam; Huidig adres: Plaats: Abonneenr.: VAKANTIEADRES Adres: Postcode: Plaats: Land: per luchtpost/niet per luchtpost eerste verzenddag laatste verzenddagI Voor vakantieadressen buiten Europa verdient toezending per luchtpost aanbeveling. Toezending buitenland voor eigen risico. Portokosten buitenland 2,- per dag. Portokosten buiten Europa en luchtpost volgens PTT-tarief. Doorhalen wat niet van toepassing is.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1981 | | pagina 8