r Politie van Goes overdag beperkt met auto weg Feestweek ten gehandicapten bate van in Goes 3 WESTERSCHOUWEN VERKOOPT SERIE GEVONDEN VOORWERPEN WISSEL BEVELANDEN PZC/ streek medische diensten autobedrijf w. j. sonkeV®/ Iv. d. Vrede voor alle zadenl en tuin gereedschap VRIJDAG 3 JULI 1981 DIENSTENCOMMISSIE BLIJFT ONTEVREDEN GOES - Burgemeester mr F. G. A. Huber van Goes heeft de korpschef van de gemeentepolitie donderdag opgedragen met ingang van maandag overdag weer - zij het op beperkte schaal - autosurveillances in te voeren. Hij vindt het onjuist dat van 9 tot 20 uur in beginsel geen politieauto door Goes rijdt. Korpschef J. L. de Rave heeft nu bepaald dat de surveillancewagen tijdens de spitsuren ingezet zal worden. De dienstcommissie van het Goese politiekorps vindt dat onvol doende en heeft zich andermaal tot de politiebonden gewend. Nadat de burgmeester woensdag met lijn meegegeven - en hij heeft de dienst- vertegenwoordigers van de bonden en de dienstcommissie had gepraat, heeft hij donderdag een gesprek gehad met de korpschef Mr Huber verklaarde na afloop dat hij waardering heeft voor het streven van de korpschef om meer sur veillances te voet en per fiets te laten uitvoeren. „Da's een goede zaak", vond hij ..Niet alleen omdat daarmee bezui nigd kan worden, maar ook omdat het publiek er duidelijk positief op rea geert Ik ben het ermee eens dat deze manier van surveilleren zoveel moge- lijk wordt bevorderd". De manier waar op de korpschef een en ander had gere geld kon echter de goedkeuring van de burgemeester met wegdragen. Hij meende dat het schadelijk is wanneer er overdag helemaal geen auto meer rondrijdt. De gemeente Goes is immers vrij uitgestrekt, er zijn verscheidene druk bereden wegen en de recreanten die Goes bezoeken vragen ook de aan dacht van de politie. Burgemeester Hu ber heeft korpschef De Rave als richt- Spelletjesmiddag voor jeugd Kortgene KORTGENE - De speeltuinvereniging 'De Spui' te Kortgene hield een spel letjesmiddag voor de jeugd. Door het slechte weer was men genoodzaakt naar het dorpshuis 'De Pompweie' te gaan. Op de verschillende spelonderde- len konden punten worden behaald, wat de volgende uitslag tot gevolg had: 6 en 7 jaar: 1. Jacqueline Deurloo met 805 punten, 2. Hans Huibregtse met 740 punten: 8 en 9 jaar: 1. Shane Sandifort met 947 punten. 2. Roger Hage met 839 punten; 10.11 en 12 jaar: 1. Ronny Ver burg met 939 punten, 2. Paul Huibregt se met 847 punten. De ouders fungeer den als spelleiders. Laatste soos bejaarden Tholen THOLEN - De bejaardensoos te Tholen hield de laatste soosmiddag voor de vakantie. Deze vakantie zal echter, in tegenstelling tot andere jaren, niet zo lang duren, want 3 augustus is iedereen alweer welkom. Mejuffrouw L. Deurloo heette de aanwezigen welkom en vertel de dat 12 augustus een trip naar het zijdemuseum in de Wouwse Plantage. Vandaag (donderdag) hebben deThool- se bejaarden echter eerst nog een feest middag in Scherpenisse. Verschillende attracties gaven deze laatste soosmid dag. die ook werd bijgewoond door de echtgenote van burgemeester Bae- rends. een bijzonder tintje. Er was on der meer een verloting en er werd bingo gespeeld. Dienst voor toeristen in kerk Geersdijk GEERSDIJK - In de gereformeerde kerk van Geersdijk wordt zondag 12 juli een interkerkelijke dienst gehou den voor in de omgeving verblijvende toeristen. Voorganger is ds Lodder uit Neerpelt (België); de gospelgroep 'Good News' zorgt voor de muzikale opvulling. Het thema van de dienst luidt: 'Lijden we schipbreuk'? De interkerkelijke dienst voor recreanten begint om tien uur; voor kleine kinderen is een crèche aan- Enquête gemeente Kapelle onder gebruikers zwembad KAPELLE - Vanaf volgende week gaat de gemeente Kapelle een enquête hou den onder de bezoekers van het nieuwe zwembadcomplex. Op deze manier wil het gemeentebestuur een inzicht krij gen in de wensen en verlangens die on der de gebruikers van het bad leven. De roosterindeling die sinds de ope ning van het Groenewoud-zwembad van kracht is, geldt als proef. Verschil lende jongeren hebben geklaagd dat ze te weinig gelegenheid hebben om vrij te zwemmen op uren dat ze dat graag zouden willen. Hoewel het gemeentebestuur zich er van bewust is dat het onmogelijk zal zijn het iedereen naar de zin te maken, zal toch aan de hand van de enquête worden bekeken of er veranderingen moeten worden aangebracht in het be heer van het zwembad, de roostertijden en dergelijke. Eventuele verbeteringen zullen vooral gezocht moeten worden in verschuivingen. In het kader van de be zuinigingen die ook de gemeente Ka pelle treffen is het namelijk niet moge lijk het aantal openstellingsuren uit te breiden. De periode waarin de enquête zal worden gehouden duurt tot onge veer half september. Enquêteformulie ren liggen bij de kassa van het zwem bad. Geslaagden Goese De Casembroot-mavo goes - Aan de De Casembrootschool voor christelijke Mavo in Goes behaal de de volgende kandidaten het Mavo-4 diploma: Petra FlUus. Goes. Heieen van Hoeve, s-Gra- venpolder, elke Dekker. Kloetlnge. Peter Lamper en Marianne Ooms. Wemeldlngc In totaal slaagden voor het eindexamen Ma vo-4 107 kandidaten, zesüen kandidaten wer den afgewezen. Voor het eindexamen Mavo-3 slaagden Berry Proost, Goes en sllvia de Puit. Kapelle. In totaal slaagden voor het Mavo-3 diploma 18 kandidaten, twee kandidaten werden afge wezen. commissie daarvan per brief in kennis gesteld - dat het aantal kilometers dat met de surveillanceauto wordt gereden de helft tot tweederde dient te bedra gen van de afstand die vroeger dage lijks werd afgelegd. Mr Huber: ,,Dan kom ik tegemoet aan de belangen die ik voor de hele plattelandsgemeente zie. wantje kunt niet overal met de fiets en te voet zijn". Wat korpschef De Rave betreft mag de surveillancewagen nu tijdens de spitsu ren in actie komen. ..We waren trou wens toch al tot die conclusie gekomen dat het aanbeveling zou verdienen om tijdens de spitsuren over een auto te kunnen beschikken", zei hij. De Rave is bij zijn besluit niet uitgegaan van het aantal kilometers, maar van het aantal uren dat de politieauto rijdt. Voordat de wagen overdag voor het politiebu- Eerste kampdienst camping te Baarland BAARLAND - Zondagavond 5 juli wordt op de camping 'Scheldeoórd' te Baarland de eerste kampdienst van dit seizoen gehouden. De dienst begint om 19.00 uur op het terrein bij het zwem bad. Spreker is de heer M. J. Geuze uit 's- Heer Arendskerke. Muzikale medewer king wordt verleend door de plaatselij ke muziekvereniging 'Prinses Juliana" onder leiding van dirigent J. Kruijs Voorberge. Deze zomer zullen geduren de 7 weken kampdiensten worden ge houden. Ze zijn voorbereid door de In terkerkelijke Rekreatiecommissie Baarland-Oudelande, die bestaat uit le den van de hervormde gemeente van Baarland en Oudelande en de gerefor meerde kerk van Baarland B en w Goes willen bouw stadskantoor snel beginnen GOES - Met de stem van wethouder J. H. Roose (cda) tegen, stelt het dagelijks bestuur van de gemeente Goes voor in een snel tempo de bouw van een nieuw onderkomen voor de gemeentelijke medewerkers verwezenlijken. In mei '81 keurde de meerderheid van de raad het ontwerpplan goed en in juni volgde instemming met het financiële dek kingsplan, dat uitgaat van 12 miljoen gulden aan gemeenschapsgeld dat no dig geacht wordt voor het stadskan toor van de Ganzestad. In een raadsvoorstel voor de juliverga dering geven burgemeester en wethou ders aan dat van de 12 miljoen gulden er bijna 600.000 nodig zijn voor architec tenhonorarium (tot aan het aanbeste- dingsgereed maken) en om drie advi seurs te kunnen betalen (op het gebied van constructie, werktuigbouwkunde en electrotechniek). Voorts is er bijna 170.000 gulden extra nodig voor de sloop van het oude gymnastieklokaal aan de Oude Singel. Dat komt omdat er verzuimd was rekening te houden met de zich onder het lokaal bevindende fundamenten van de voormalige Goese gevangenis. Voor de bouw van het kan toor resteert, volgens de huidige beken de gegevens, een bedrag van bijna 11 miljoen guldpn. Daarvoor moet de ge meente onder meer een beroep doen op de kapitaalmarkt en het college van b en w zegt toe dat zulks in nauw overleg met gedeputeerde staten van Zeeland zal gebeuren. Op donderdag 16 juli praat de gemeenteraad over het voor stel in een openbare vergadering in het stadhuis die om 19.00 uur begint. reau bleef geparkeerd, reed hij -de nachtelijke uren buiten beschouwing gelaten - van 7 tot 23 uur. Bij elkaar is dat 16 uur. De korpschef heeft nu toe stemming gegeven de auto van 7 tot 9. van 12 tot 13.a 14. van 17 tot 18 en van 20 tot 23 uur te gebruiken. Dat is in totaal ongeveer 8 uur. Daarmee, zo vond De Rave, is hij aan de verlangens van de burgemeester tegemoet gekomen. ..Het is een wijs compromis", meende hij. „Als je nog verder gaat blijft er van de voetsurveillance niets meer over". Anders De dienstcommissie heeft uit de brief van de burgemeester iets anders begre pen. „Wij hebben erin gelezen", aldus een woordvoerder van de commissie, „dat de autosurveillance weer wordt ingevoerd, maar dat er minder kilome ters mogen worden gereden dan voor heen". De woordvoerder verduidelijkt: „Nou, dat kan wanneer de bemanning van zo'n wagen af en toe eens uitstapt en bijvoorbeeld in een wijk rondloopt. Zo combineer je surveillance te voet en per auto". Hij wees-erop dat de uitleg van de korpschef betekent dat er vergele ken bij de situatie op dit moment slechts drie uren autosurveillance bij komen. En dat achtte de dienstcom missie onvoldoende. De leden van de commissie hebben donderdag even met de gedachte gespeeld om en bloc hun functie beschikbaar te stellen, maar bij nader inzien hebben ze dat voorlopig, in afwachting van nader advies van de bonden, nog maar met gedaan. Herexamens Goese MA VO-school GOES - Aan de Burgemeester Van Dusscldorpschool voor MAVO in Goes slaagden voor de herexamens de vol gende kandidaten: Kathy Stouthamer. Ellewoutsdijk; Pie- ter Floor Kool, Goes; Hans Molhoek, 's-Gravenpolder; Rien Cappon, Hein- kenszand; Astrid Ganseman, Kapelle; Elda Westrate, Kattendijke; Leo Capel- lo. Kloetinge. Alle twaalf kandidaten voor MAVO-3 zijn geslaagd. Bij MAVO-4 slaagden 94 van de 98 kandidaten. In totaal werden door de 110 examen kandidaten 38 verschillende vakken pakketten aangevraagd en gereali seerd. Carillonconcert Goese grote kerk GOES - De Belgische beiaardier Jos D'hollandcr bespeelt donderdag 9 juli het carillon van de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes. D'hollander. leraar van de Koninklijke Beiaardierschool in Mechelen, brengt onder meer verschillende volksliedjes, Avé Maria van Adèle Colson, Musette van Jacques Lannoy en Gavotte Pasto rale van Leon Henry ten gehore. Het klokkenspel kan het beste beluisterd worden op het plem achter Slot Osten- de; de stichting Goese beiaard stelt hier stoelen beschikbaar en tevens zijn daar programma's verkrijgbaar. Het concert duur van 18.30 tot 19.30 uur. Geslaagden aan 'Het Goese Lyceum' GOES - Aan de rijksscholengemeen schap 'Het Goese Lyceum' in Goes slaagden de volgende kandidaten voor het eindexamen: Gymnasium- Ellen van Breemen, Kloetinge. Atheneum- Han van Oeveren, Kortgene. Enck Pietersz en Johnny Poulisse. Goes; Arianne Tegelaar, 's-Heer ArendskerkeJohn Vette. Yerseke. Havo. JolandaEversdijk en Marco Wisse. Ka pelle. Thijs van der Feen, Ina Goedegebure. Jaap Weststrate, Goes, Theo Vogelaar. Krab- bendljke. 4-5 juli De Bevelanden Alarmnummer 01100-1444 Artsen Goes: v.a. vrijdag 19.00 uur tot zondag 23.00 uur: D. P. W. Keizer, Fr. den Hol- landerl. 29, tel. 16405, spreekuur voor spoedgevallen 10.00-10.30 uur en 17.00- 17.30 uur. Heinkenszand, 's-H. Arendskerke, Nieuwdorp. Wolphaartsdijk: de prak tijk van C. A. C. Aamoutse. D. P. van Driel, G R. Albregts en J. G. Weymans wordt waargenomen door A. P. v. d. Vlugt, Wolphaartsdijk, tel. 01198-1231; boodschappen zo mogelijk tussen 9.00- 10.00 uur. Heinkenszand e.o.: v.a. vrijdag 18.00 uur tot ma. 8.30 uur: J. A. Fortrie, Stene- vate 7. Heinkenszand, tel. 01106-3074, b.g.g. 01103-2089. Hansweert, Kruiningen, Yerseke: v.a. vrijdag 19.00 uur tot zo. 22.00 uur: A. J De heer Krijger van openbare werken Westerschouwen. 'etaleert' hier de bromfiet sen voor de verkoping. BURGH-HAAMSTEDE - Toeristen la ten in de Schouwse westhoek naast een niet onbelangrijk deel van hun vakan tiegeld, kennelijk geen voorwerpen van enige waarde achter. Dat blijkt overduidelijk uit de collectie 'gevon den voorwerpen' die de gemeente Wes terschouwen zaterdag 18 juli wil gaan opruimen door middel van een open bare verkoop. De mogelijkheid lijkt uiterst gering, maar toch is het 'naar de mens gespro ken' niet bij voorbaat geheel uitgeslo ten dat die dag zekere Ruud en Marjo weer m het bezit komen van hun respec tievelijk op 1 juli 1973 en 11 februari 1977 gedateerde verlovingsringen. De twee ergens op het strand gevonden gouden symbolen van 'eeuwige trouw' bevinden zich in elk geval voorlopig nog onbereikbaar voor andere gegadig den in de kluis van het gemeentehuis van Westerschouwen te Haamstede. Het ziet er, gelet op de 'waarde' van het overgrote deel van de gevonden voor werpen, bepaald niet naar uit dat er voor gemeentelij k afslager Herman Sla ger veel eer te behalen zal zijn. Maga zijnmeester M. J. van Dongen stelt wij zend op de in een loods van de gemeen te opgeslagen roestige restanten van rijwielen en brommers althans gelaten vast: „Er is deze keer erg veel troep bij; dat is vroeger nog wel eens anders ge weest". Fietswrakken In de collectie van welgeteld twaalf fietswrakken bevindt zich één zo op het eerste gezicht nog vrij gave en zelfs complete herenfiets waarmee een nieuwe eigenaar na het omleggen van nieuwe banden vermoedelijk wel een aantal ritjes naar het strand zal kun nen maken. Het lijkt echter zeer on waarschijnlijk dat dit ook ooit nog Twee mensen gewond door botsing bij 's-Heer-Arendskerke GOES - Twee inwoners van Heinkens zand zijn donderdagmiddag op de kruising Secundaire weg 11 (de voor malige rijksweg 258) en dc Oude Rijks weg bij 's-Heer-Arendskerke gewond geraakt. M. P. L. reed met zijn brommer (achter op zat T. T L.) vanaf de Oude Rijksweg de secundaire weg in de richting Goes op. Hij nam door een onbekende oor zaak de bocht erg ruim en kwam daar door niet op het fietspad maar op de weg terecht. De bromfietsers werden door een achterop komende auto ge schept. De bestuurder liep een hersen schudding op, zijn passagier een been breuk. Beiden zijn naar het ziekenhuis in Goes gebracht. Om meer duidelijk heid te verkrijgen over de toedracht van het ongeluk verzoekt de politie twee jongens die het ongeval zagen ge beuren contact op te willen nemen met het politiebureau in Goes. MANIFESTATIE PERSONEELSVERENIGINGEN GOES - Een groot aantal personeelsverenigingen uit Goes en omstreken heeft de handen weer ineen geslagen om volgende week met een groots feest uit te pak ken. De opbrengst van vijf dagen activiteiten in een grote tent op een voormalig garageterrein aan de Westwal in Goes komt ook dit jaar weer ten goede aan de gehandicapten. Het overkoepelende bcstuur van de gczamenlij'ke personeelsver enigingen organiseert dit jaar voor de vijfde keer een dergelijke manifestatie. Het verschil met andere jaren ligt. in de activiteiten beginnen al op dinsdag- grotere opzet van evenementen die het middag. Gezelschapsspelen met op de geld in het laatje moeten brengenDins dagavond 7 juli om half acht zal de Goe se burgemeester mr F. G. A. Huber de feestweek officieel openen. De zaterdag daarop wordt de manifestatie met een disco-avond afgesloten. De opbrengst gaat dit jaar in eerste in- achtergrond een muziekje en de moge lijkheid om een drankje te nuttigen gaan aan de officiële opening vooraf. De avond wordt gevuld met een wed strijdprogramma voor verenigingen. Daartussen opereert ook een gemeen telijk team met (le Goese burgemeester en wethouders. stantie naar vijfentwintig gehandicap- Een kinderprogramma op woensdag- ten die een vakantieweek krijgen aan- midcIag en een dansmanifestatie in de geboden in Zuid-Limburg. Blijkt dat de avonduren vullen de tweede dag. Ook bezoekers m de grote tent meer dan de op donderdag komen de spelactivitei- hiervoor vereiste tien duizend gulden in ten weer om de hoek kijken. Het orkest de Fenders luistert dan 's avonds de bingo-avond op. De Goese midden stands Centrale (GMCi stelt voor deze avond de prijzen beschikbaar. De ar- kas weten te brengen dan worden ook de tehuizen voor gehandicapten in Goes nog in de verdeling betrokken. Overigens moeten ook de kosten die K.JBÜBBHH met de organisatie van het evenement tiesten komen vrijdag aan de bak. Zo zijn gemoeid terugverdiend worden. Een bedrag dat inmiddels tot zo'n vijf entwintig duizend gulden is opgelopen. Artiesten Een keur van artiesten en spelactivi teiten moeten de belangstellenden vol gende week naar de tent trekken. Die zal Qorrie Konings 's middags optreden tijdens het bejaardenfeest. De dames- groep Babe. André Moss, orkest Les Diaboles en alweer Corrie Konings ver zorgen een programma voor alle leeftij den. De laatste dag van de manifestatie staat in het teken van een viswedstrijd in het kanaal door Zuid-Beveland. eens zal kunnen met een van de elf door onbekenden aan de gemeente nagela ten in verregaande staat van ontbin ding verkerende brommers. Wellicht echter kunnen knutselaars straks op de veiling hun voordeel nog doen met onderdelen, een knalpijp of een benzi netank. want die zaken zullen immers vermoedelijk wel voor een krats mee genomen mogen worden. Afgezien van de verlovingsringen met de inscripties 'Ruud' en 'Marjo' lijken de in de gemeentelijke kluis opgeslagen Welzijnscommissie Wissenkerke bespreekt subsidieverordening WISSENKERKE - De welzijnscommis sie van de gemeente Wissenkerke be spreekt woensdag 8 juli de algemene, subsidieverordening en de inspraak daarop. De vergadering in het ge meentehuis begint om 19.30 uur. Speeltuinvereniging Kortgene vergaderde KORTGENE - De speeltuinvereniging 'De Spui' te Kortgene hield een algeme ne ledenvergadering in het dorpshuis 'De Pompweie'. Voorzitter L. Baren- dregt sprak zijn teleurstelling uit over de slechte opkomst van de leden. Uit het jaarverslag van de secretaresse me vrouw J. C. Weber-Buddïng bleek dat er het afgelopen jaar veel activiteiten wa ren ontwikkeld, maar dat de belang stelling van de leden wel wat beter had kunnen zijn. Bij de verdere besprekin gen kwam aan de orde. dat er nog steeds grote weerstand wordt onder vonden bij de plannen om in de dorps kom speelplaatsen in te richten. Het speelplaatsje aan de Wilhelminastraat wordt wel gedoogd, maar niet van har te. Er werden tijdens de vergadering nieuwe bestuursleden gekozen: me vrouw E. Woltering, mevrouw A. van der Linde-De Regt en de heer J. P. Wil- lemse. Mevrouw Weber-Budding trad af na negen jaar bestuurslid en secretares se te zijn geweest. Er werden haar bloe men aangeboden. Tijdens de rondvraag werd er bezwaar gemaakt tegen het ge bruik van de speeltuin door pony's. Hierover zal met het bestuur van de rij- verenigïng contact worden opgeno men Tenslotte werd gewezen op het ge vaar wanneer kinderen vanuit de speel tuin plotseling de verkeersweg overste ken. gevonden voorwerpen al evenmin hoge ogen te zullen gaan gooien. De veilig gestelde verzameling van in het recrea tiegebeuren zoek geraakte 'waardevol lere' voorwerpen heeft daarvoor te zeer een alledaags gezicht. Dozen De lijst van de in dozen bewaarde voor werpen vermeldt bijvoorbeeld dertien horloges, vierendertig brillen, en der tien zonnebrillen, armbandjes, han gertjes en kettinkjes. Twee walkie-tal kies, een uitklapbaar mes en een elek trische boor trekken in dit geheel mo gelijk wat meer de aandacht. Maar de complete inventaris maakt duidelijk dat de vakantiegangers op Schouwen hoofdzakelijk sporen van htm aanwezigheid achterlaten in de vorm van allerhande sleutels, een pijp. tassen (lege) portemonnees, een tent haring, een naai-gamituur en een lui wagen. Overigens maakt de gemeente Wester schouwen van de komende weiling ge bruik om ook van een aantal tweede hands goederen uit eigen bezit af te ko men. Dat zijn voornamelijk oude schoolbanken, afgedankte kleuter- stoeltjes. een stuk of wat tafels en enig meubilair, afkomstig uit het gemeente huis en het voormalige dorpshuisje te Noordwelle. De openbare verkoop vindt vanaf 10.00 uur plaats op het terrein van gemeen tewerken tc Haamstede. Herexamens Moller Lyceum BERGEN OP ZOOM - Aan de scholen gemeenschap Moller Lyceum in Ber gen op Zoom slaagden voor de herexa mens de volgende kandidaten: Atheneum A: Marja Dekkers. Nieuw Vossemeer; Myrjam Migalski, Bergen op Zoom; Willie Paassen. Ossendrecht; Erwin Schluter, Huybergen; Trees Schrauwen, Bergen op Zoom; Koen de Waal, Putte. Havo: Marielle van Bergen, De Heen; Eugene van den Eijnden, Halsteren, Wim van Gorsel. Rilland-Bath; Riel de Groot, Bergen op Zoom; Margaret Huij- bregts. Halsteren; Maurice Kuijlen, Woensdrecht; Astrid Landa, Hooger- heide; Hans Luijks, Bergen op Zoom: Gayatrie Ramautarsing, Halsteren; Li lian Regeer. Bergen op Zoom; Marleen van Reijen, Bergen op Zoom; Jeroen Snepvangers, Bergen op Zoom. de Wijs. Yerseke. tel 011031-13 00 uur spreekuur voor spoedgevallen 11.00- 1115 uur en 17 00-17.15 uur: boodschap pen zo mogelijk voor 10.00 uur. Krabbendijke, Waarde, Rilland-Bath: v.a. vrijdag 19.00 uur tot zo. 22.00 uur: A. Constandse. Krabbendijke. tel. 01134- 14444; spreekuur voor spoedgevallen 11.00-1115 uur en 17.00-17.15 uur; bood schappen zo mogelijk voor 10.00 uur. Driewegen, Borssele, Hoedekensker- ke, 's-Gravcnpolder. Ovezande, 's-Hee- renhoek: de praktijk van de artsen J. Geldof, E. Th. Klapwijk, J. M A. Kole, A. Korstanje, H. H. M Zwartelé wordt waargenomen door S. E. J Wóstmann, Nieuwstr. 18a, Ovezande. tel. 01195-450. Kloetinge, Kapelle. Wemeldinge: v a. zat. 8 00 uur: A. J. Eckhardt, Wemeldin ge, tel. 01192-1438. Noord-Beveland: Kortgene, Colijns- plaat: J. A Kersseboom. Kortgene. tel. 01108-1319, spreekuur voor spoedgeval len 11.00-11.30 uur. Kamperland, Wissenkerke: J. A. van Arkel, Wissenkerke, tel. 01107-1318, spreekuur voor spoedgevallen 11.00- 11.30 u. Chirurgendienst: Dr. C. M. Dijkhuis, tel. 01194-635. Tandartsdiensten P F. M. Gerritsen. Nassaulaan 151, Goes, tel. 01100-14974, spreekuren zat. en zondag 09.00 uur tot 10.00 uur Apotheek De Zeeuwsche Apotheek, Gr. Markt 10, tel. 15255 Ziekenauto's Streekziekenhuis De Bevelanden. tel. 01100-22000, Krabbendijke. tel, 01134- 1527. b.g.g. 1323. Dierenartsen Goes, Ovezande, Kruiningen: J. C. M. Huige. Rav. de Groene Jager 2a. Goes, tel 01100-28866. visites zo mogelijk voor 9.00 u. aanvragen. Goes, Heinkenszand, Noord-Beveland: Dr. M. P. C. Karelse, 's-H. H. Kinderen- dijk 118, Goes, tel. 01100-20656, visites zo mogelijk voor 9.00 uur aanvragen. Yerseke en omg. (kleine huisdieren): geen dienst. Walcheren: J. van Dijk Oostkapelle. tel. 01188-1443. Consult na telef. afspraak visites aanvragen 8-9 uur. Wijkverpleging Goes, Wilhelminadorp, Kloetinge, Kattendijke: zr. Rosina, tel. 01100- 16158. Borssele, Nieuwdorp, Lewedorp, 's- Heerenhoek. Heinkenszand, Nisse, El lewoutsdijk, Driewegen, Baarland, Oudelande. Kwadendammc, Hoede- kenskerke, Ovezande, 's-H. Arendsker ke, 's-H. II. Kinderen, 's-Gravenpolder, 's-H. Abtskerke:zr. J. de Wayer. Oude- landseweg 1, Heinkenszand. tel. 01106- 2270. Zuid-Beveland-Oost: zr. B. Franse, Van Dusseldorpstraat 84, Goes, tel. 01100- 21463. Noord-Beveland en Wolphaartsdijk: zr. v. d. Plank. Nazareth 4, Wolphaarts dijk, tel. 01198-1815. Monumentenwandeli ng VVV Zuid-Beveland GOES - De VW van Zuid-Beveland houdt zaterdag 4 juli een monumenten wandeling in Goes. De tocht gaat onder meer langs de molen 'Korenbloem', ca fé 'De Blaauwe Steen' en het stadhuis. Er wordt om 10.30 uur gestart vanaf het VW-kantoor in de hal van het stad huis. Het initiatief om met feestelijkheden geld. bijeen te krijgen voor gehandi capten dateert van vijf jaar geleden. De heer P. Versluis, voorzitter van de personeelsvereniging van een machi nefabriek in Goes, zette de eerste actie op touw. Het succes spoorde hem en zijn colle ga's aan om het jaar daarop eveneens een speciale avond te beleggen. Dit jaar nemen al ruim zestien personeelsver enigingen aan de charitatieve manifes tatie deel. De grotere opzet van de festi viteiten heeft het overkoepelend be stuur doen besluiten dit keer met in het najaar, maar in de zomer de activiteiten te houden Toch heeft het bestuur in het najaar nog een extra avond in petto. Het Josti-orkest, bestaande uit 120 ge handicapten, heeft al toegezegd in Goes een concert te willen geven Ook dan gaan de opbrengsten naar tehuizen voor gehandicapten. Automobilisten die gewend zijn hun voertuig op het voormalige garageter rein te parkeren zullen volgende week naar elders moeten uitwijken. Geen eenvoudige opgave, gelet op de andere activiteiten die zich dan binnen de stadsgrenzen afspelen Dinsdag is de gebruikelijke marktdag, en donderdag en zaterdag staan in het teken van de toeristische dagen. Op 7 juli a.s. vergadert de Welzijnscommissie Goes. Het belangrijkste punt dat deze avond aan de orde komt is de behandeling van de ontwerp-subsidieverordening Goes. Daar naast zal ook worden gediscussieerd over de voorstellen t.a.v. voorlichting en de or ganisatie van de inspraak rond deze ontwerp-subsidieverordening. De vergadering is openbaar en zal worden gehouden op de pu blieke tribune van het stadhuis te Goes en begint om 19.30 uur. GEMEENTE GOES SUZUKI Industriestraat 8-10 - Goes Tel. 01100-15415-14987 Voor betrouwbare WIJNEN en GEDISTILLEERD wijnkoperij-slijter Albert Goeman ao£'°q0 Lepelstraat 11 n LvB w Yerseke telefoonOl 131-1689.ao1 De HONDA 4-takt buitenboordmotor: volgens de test, het allerbest. De enige buitenboordmotor met hel kntenum ./eer goed" m een recente, vergelijkende test Gewone benzine Volledige verbran ding Zuinig Geruisarm. Krachtig en soepel Gemakkelijke bediening. Lange levens duur Leverbaar 5.5 kW (7,5 PK) en 7,35 kW (10 PK) Kort-en langstaart. HONDA FLORUSSE r WATERSPORT B.V.j Wemeldinge W. Kanaalweg 47 I Tel. 01192-1253 J SLEUTELS MAKEN klaar terwijl u wacht FAASE sleutelservice magazijn: Schimmelpenninckstraat'43 GOES/KLOETINGE tel. 01100-14027

Provinciale Zeeuwse Courant | 1981 | | pagina 24