Wolphaartsdijk Grijpskerke Brandweerkorps wint wedstrijd in Echtpaar Kort te Vlissingen vierden 65-jarig huwelijksfeest Twee nieuwe kotters Vlissingse vissersvloot 'J Management eist studie Opleidingen l+H Bedrijfstrainingen MAANDAG 15 JUNI 1981 PZC/streek WINNAAR MAG NAAR LANDELIJKE WEDSTRIJD GRIJPSKERKE - Het brandweer korps uit Wolphaartsdijk is winnaar geworden van de gewestelijke brand weerwedstrijden le klas, die zaterdag door de Vereniging van Bevelvoeren den van gemeente- en bedrijfsbrand- weren op Walcheren was uitgeschre ven. Aan deze brandweerwedstrijden, die in Grijpskerke werden gehouden, namen veertien korpsen uit Zeeland. Noord-Brabant en Zuid-Holland deel. Het korps uit Wolphaartsdijk heeft zich hierdoor geplaatst voor de landelijke wedstrijden die op 19 september van dit jaar in Baarn worden gehouden. Ook de korpsen van De Schelde, Oudenbosch en Maassluis, die respectievelijk op de tweede, derde en vierde plaats eindig den. zullen op landelijk niveau mee strijden. Alle deelnemende korpsen kregen zaterdag dezelfde opdracht; het bestrijden van een brand in de timmer fabriek 'De Toekomst' in Grijpskerke. In de brandende timmerloods bevond zich nog één 'slachtoffer', de 12-jarige Johnny van Zweeden. die aan het eind van de wedstrijden door regionaal com mandant mg J M. W. Beenhakker, voor zijn bijdrage m het zonnetje werd gezet. 'Goedstuk werk' De prijzen werden aan het slot uitge reikt door burgemeester mr B. J. van Putten van Mariekerke in het dorps- Marie Minderhoud Westkapelle wint ringrijden Gapinge GAPINGE - Marie Minderhoud uit Westkapelle is zaterdagmiddag kam pioene geworden in de eerste klas van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging. De ringrijderij werd gehouden op de Schotse Hoek in Gapinge. Marie Min derhoud. die alle dertig ringen stak, promoveerde dankzij deze overwin ning naar de ereklas. Het kampioen schap voor drietallen werd behaald door het derde drietal van de afdeling Koudekerke. Joke Reynierse uit Koudekerke werd reserve-kampioene en promoveerde, evenals Marie Minderhoud. naar de ereklas. Jan Jobse uit Koudekerke en Joke Reynierse eindigden na dertig beurten gelijk. Beiden hadden 27 rin gen gestoken. Vervolgens werd er een nakamp tussen de twee ruiters gehou den. Bij de drietallen promoveerden Koudekerke 3 en Westkapelle 1. die re servekampioen werd, naar de ereklas. De twee laatst geéindigden, Grijpsker ke 1 en Domburg 5. degradeerden naar de tweede klas. Burgemeester A. Hack van Veere reikte na afloop de prijzen uit. Koudekerke 3 verdiende met de overwinning tevens de legpenning van de commissaris van de koningin in Zee land. De uitslagen zbn 1 Koudekerke 3 met 74 rin gen, 2 Westkapelle 1173). 3 Koudekerke 5 (68). 4 Gapinge 4 (68), 5 Gapinge 3 (66), 6 Oostka- pelle 1 (66). 7 Koudekerke 4 (65). 8 Gapinge 2 (64). 9 Souburg 2 (63). 10 Domburg 4 (62). 11 Zoutelande l (60), 12 Grijpskerke 1 (58). 13 Domburg 5 (35). Vlisinger stak vrouw met mes VLISSINGEN - De Vlissingse politie heeft in de nacht van zaterdag op zon dag de 26-jarige A. J. B. uit Vlissingen ingesloten, nadat deze ruzie had ge maakt in een bar met mejuffrouw I. B. uit Vlissingen. Die ruzie, waar de politie rond half drie 's nachts werd bijgehaald, was de voort zetting van een eerder op de avond be gonnen twist. Daarbij had A. B - zo bleek - mejuffrouw B. met een mes in de benen gestoken. In de bar raakten zij opnieuw slaags met elkaar, waarna de politie hem meenam naar het bureau (en intussen heeft vrijgelaten) en haar naar de EHBO-afdeling om eerste hulp te krijgen, Sectie Beeldende Kunst Culturele Raad Vlissingen vergadert VLISSINGEN - De sectie Beeldende Kunst van de Culturele Raad Vlissin gen vergadert dinsdag 16 juni in wel- zijnscentrum Bachten Komme in Vlis singen. Tijdens de vergadering, die om 19.30 uur begint, bespreekt men onder meer de programmering van de ten toonstellingen in het Stedelijk Museum in VlissingenVerder komt de begroting voor de op te zetten kunstuitleen aan de orde. Officiële installatie schoolraad Vlissingen VLISSINGEN - De Vlissingse wethou der van onderwijs, de heer G. J. A. M. Adan. verricht donderdag 18 juni de officiële installatie van de gemeen schappelijke schoolraad voor het openbaar kleuter-, lager en voortgezet onderwijs in Vlissingen. Na de openbare installatie, die om 20.00 uur in het stadhuis begint, houdt de schoolraad een, eveneens openbare, vergadenng Hierin komt onder meer de verkiezing van een bestuur aan de orde. Gekneusde voet bij bedrijfsongeval in Vlissingen-Oost VLISSINGEN - Bij een bedrijfsongeval in de containerhaven Vlissingen-Oost heeft de 19-jarige M. B. uit het zeevaar tinternaat in Vlissingen zondag een ge kneusde voet opgelopen. Hij stond op het t terrein in een loods met een colle ga te praten, toen een achteruitrijdende vorkheftruck over zijn voet reed. De be stuurder had de pratende mannen niet opgemerkt. Dokter Mijnlief verleende eerste hulp. B. werd naar het Gasthuis in Middelburg gebracht. Burgemeester mr B J. van Putten van Mariekerke rechtsi overhandigt de com mandant T Klippel van het brandweerkorps Wolphaartsdijk de eerste prijs. huis te Grijpskerke. Hier kregen de deelnemers voorts een uiteenzetting over de gemaakte fouten tijdens de wedstrijden, waarbij overigens een 'goed stuk werk* was geleverd, aldus de heer M. Peekstok uit de regio Zuid- Holland die samen met de heer C. Schout uit Vlissingen voor de wed strijdleiding tekende. De uitslagen van de wedstrijden zun. 1 Wol phaartsdijk. 590 punten. 2 De Schelde 579.5.3 Oudenbosch 573.5: 4 Maassluis 571 5, 5 Hem- kenszand 560; 6 Oud-Beijerland 555. 7 Mid- denschouwen II 551,5, 8 Bergen op Zoom 549,5. 9 Zlerikzee I 549, 10 Chaam 539,5, 11 Alblasserdani 539,5; 12 Zierikzee II 529; 13 Nedstaal BV 526.5; 14 Terheijden 446,5 pun ten. Beraadjewel Vlissingen VLISSINGEN - Het Vlissings jeugd- wclzijnsorgaan, de commissie Beraad jewel, vergadert donderdag 18 juni in het pand Dr Ottestraat 1 in Vlissingen. Behalve enkele subsidieverzoeken ko men tijdens deze vergadering, die om 20.00 uur begint, de rapportages aan de orde van de beheerscommissie, stuur groep welzijnsplanning, werkgroep peuterspeelzalen, stichting Opbouw werk en de stuurgroep werkloosheid. Diploma-uitreiking christelijke mavo MIDDELBURG - Ongeveer honderd leerlingen van de Grifiïoenschool voor christelijk mavo in Middelburg kregen hun diploma uitgereikt. Dal gebeurde donderdagavond tijdens een feestelij ke bijeenkomst in de aula van de Wel- linge in Middelburg. De leerlingen hadden zelf aandeel in het programma met liedjes en een quiz. ter wijl de leraren met voordracht en sa menzang de avond vulden. Namens het schoolbestuur sprak de heer L van der Hiele de scheidende leerlingen toe. Voor iedere leerling was een boekwerk beschikbaar. Ook directeur Maas sprak afscheidswoorden tot de scheidende leerlingen, van wie bijna iedereen zijn ouders had meegebracht Namens de ouders bracht de heer M. Vinke hulde aan de leerkrachten. Na het 'officiële gedeelte bleef men nog geruime tijd bij een met muziek en een drankje. Brand in container en strandcabines in Vlissingen VLISSINGEN - De Vlissingse brand weer heeft zaterdagmiddag twee keer een brandje in een container moeten blussen bij het levensiniddclenbedri.ji de Prijsslag aan de Mercurieweg in Vlissingen. De brandweer rukte omstreeks half drie uit Het vuur in de container werd be streden met twee hoge-drukstralen. De rookontwikkeling was groot. Bijna twee uur later bleek dezelfde container in brand te staan. De container was op nieuw volgestort met dozen en de1 in houd was in brand gestoken. Om te voorkomen dat er voor de derde keer in actie moest worden gekomen, heeft de brandweer de container vol met water laten lopen. Zaterdagavond omstreeks tien uur moest de brandweer in actie komen voor een brand in de strandcabines on der Boulevard Evertsen. Daar woedde het vuur in enkele autobanden. De brand werd met zand geblust. Bejaarden op reis MELISKERKE - De bejaarden van Me- liskerke hebben donderdag tijdens de jaarlijkse rijtoer de Oosterscheldewer- ken en de haven van Rotterdam be zocht. Via Noord-Beveland en de Zeelandbrug voerde de tocht naar Burgh-Haamste- de. waar de koffie werd gebruikt. Van daar reed men naar het ^erkeiland Neeltje Jans, waar onder meer een rif langs de dokken voor de pijlerbouw werd gemaakt. Via de Brouwersdam en het Haringvlietcomplex koerste men aan op Voome Putten en Rotterdam. Daar werd de warme maaltijd gebruikt en maakte men een vaartocht door de havens. Via Noord-Brabant reed men terug. De heer I. Dekker bedankte na mens de bejaarden het comité dat de reis mogelijk maakte. Motorrijder gewond bij aanrijding op kruising Vlissingen VLISSINGEN - De 25-jarige motorfiet ser J. S. M. uit Vlissingen is zaterdag avond gewond geraakt, toen zijn mo tor zich op de kruising van de Zuid- beekseweg en de YVeyevlielstraat in Vlissingen in een personenauto boor de. M. reed over de Zuidbeekseweg, toen over de Weyevlietweg de automobilist J. W. H (33) uit Vlissingen naderde en verzuimde voorrang te geven De mo torfietser moest in het Middelburgse Gasthuis worden opgenomen met ver wondingen. De beide voertuigen liepen ernstige schade op en moesten worden weggpsleept. De Vlissingse brandweer is geruime tijd bezig geweest het weg dek met behulp van sterk oplosmiddel te reinigen. De weg was namelijk be smeurd met olie. afkomstig uit het car ter van de motor. VLISSINGEN - De Vlissingse vissers vloot is zaterdag uitgebreid met twee viskotters de ARM 15 'De vrouwe Jan netje' van J. Meulmeester uit Arnemui- den en de VLI 7 'Eben Haezer' van de heren P. de Ridder en W. Schroevers uit Vlissingen. Bij beide proefvaarten en overdrachten waren het college van b en w van Arnemuiden, oud-burge meester J. de Jonge en hervormd predi kant A. Schaap uit Arnemuiden aan wezig. Na de proefvaarten hielden de vissers voor de vele bezoekers een re ceptie in respcctievlijk hotel Britan nia en het Strandhotel in Vlissingen. De'ARM 15' werd zaterdag overgedra gen door de heer A. Maaskant, eigenaar van de gelijknamige machinefabriek in Stellendam. De heer Maaskant hield daarbij een korte toespraak, waarin hij de familie Meulmeester bedankte voor het in hem gestelde vertrouwen. Dit is reeds het derde schip dat de firma Maaskant overdraagt aan de familie Meulmeester. Gereformeerd predikant A. Schaap van Arnemuiden bood de heer Meulmeester een kompas aan namens de kerkeraad. Met dit kompas zegende de predikant het schip en de opvarenden een goede vaart. Loco-burgemeester J van Belzen van Arnemuiden zei blij te zijn dat deze bedrijfstak zich op een gezonde manier voortzet in de gemeente Arnemuiden. De heer Van Belzen wenste Meulmees ter namens het gemeentebestuur een goede vangst. De 'ARM 15' wordt vanaf volgende week gebruikt voor het vangen van platvis op de Noordzee De nieuwe aan winst is 40 meter lang en 9 meter breed. Het schip beschikt over de modernste faciliteiten, zoals visopsporingsappara- tuur en een vissorteermachine Het vaartuig is verder uitgerust met een 1770 kw dieselmotor en twee hulpmoto- 'Eben Haezer' Het vijfde schip van de heren Schroe vers en De Ridder, de VLI 7 'Eben Hae zer' werd overgedragen door de heer P. Padmos, eigenaar van de gelijknamige machinefabriek in Stellendam. De heer Padmos noemde het schip een mooi geheel en sprak de hoop uit dat het een goede aanwinst is voor de Vlis singse haven. Na de heer Padmos sprak de heer M. Siereveld. oud-voorzitter van de kottersectie van 'Zevibel', de hoopuit dat de Arnemuidense vissers op een goede manier hun brood kunnen blijven verdienen. Predikant Schaap bood beide vissers vervolgens een bijbel aan namens de Arnemuidse kerkeraad omdat de naam van het schip uit de bijbel komt Oud-burgemeester J. de Jonge van Ar nemuiden zei het jammer te vinden dat veel Arnemuidense vissers naar Vlissin gen trekken Verder bewonderde de heer De Jonge de durf van de schippers om zoveel te investeren (deze viskotters kosten rond de vijf miljoen gulden) Hij bood de vissers vervolgens het Zeeuws volkslied aan. „Een volk moet nooit zijn geschiedenis vergeten", besloot De Jonge Tijdens de proefvaart dreigde een ple zierjachtje dat in de sluis bij Vlissingen laag afgemeerd door de 'VLI 7' te wor den overvaren. Door het krachtig af remmen van het schip kon dit worden voorkomen. De 'VLI 7' is 36,5 meter lang en 8 meter breed. Uniek aan dit schip zijn de twee hulpmotoren die even sterk zijn Deze hulpmotoren hoeven door hun kracht nooit tegelijkertijd te draaien. Het schip beschikt verder over een visspoel- machine en een automatischebestu- ring van.de lier vanuit de stuurhut. In Vlissingen gestolen auto bleek vernield VLISSINGEN/'S HEER ARENDSKER- KE - De rijkspolitie heeft op een par keerplaats langs de provinciale weg in de buurt van 's Heer Arendskerke zon dagmorgen een vernielde Duitse per sonenwagen aangetroffen. De auto - zo bleek - was zaterdagavond Iaat gesto len van de parkeerplaatsen voor hotel Britannia in Vlissingen. De eigenaar K. P. M. uit Stuttgart deed zondagmor gen aangifte van de diefstal bij de ge meentepolitie op het moment, dat die een oproep over de gevonden wagen hoorde van de rijkspolitie. Het bleek om dezelfde wagen te gaan. Wel was die intussen zwaar beschadigd en was de voorruit vernield en waren de kop lampen en accu verdwenen. VLISSINGEN - Het echtpaar G. W. Kort-van Beek vierde zondag zijn 65- jarig huwelijk in zijn huis aan het Ra- vesteinplein in Vlissingen. Het paar werd gelukgewenst door Ioco-burge- meester F, G. Smit en zijn echtgenote. Namens het Vlissings gemeentebe stuur ontvingen de echtlieden een fruitmand. Verder stuurden koningin Beatrix en de commissari van de ko ningin dr. C. Boertien een telegram. Gernt Willem Kort. die 88 jaar is, heeft tien jaar bij de Schelde in Vlissingen gewerkt. Daarna is de geborenVlissin- ger in de bouw gaan werken als opper man-stellingmaker Dit werk heeft Kort tot zijn pensioen gedaan door heel Vlissingen Naast zijn werk was hij ook actief voor de toenmalige Algemene Ne derlandse Bouwbond. Nog niet zo lang geleden ontving Kort een aandenken van het NW voor zijn vijftigjarig lid maatschap van de bo Sinds tien jaar sukkelt Kort echter met zijngezond- heid, waardoor hij de deur niet meer uit kan. Een uitzondering was een rond vaart in mei op de Schelde met de Zon- ne bloem. Het echtpaar heeft daar zeer van genoten. Het jubilerende echtpaar dat altijd in Vlissingen heeft gewoond, verblijft al 42 jaar op het Ravesteinplein. Mevrouw Kort ook een geboren en geto gen Vlissingse doet nog bijna alles zelf in huis. Ondanks haar 86 jaar is zij nog goed ter been. Op het ogenblik heeft zij haar handen vol aan haar zieke echtge noot. Daarnaast ziet ze echter nog wel kans haar plantjes binnen en buite te verzorgen. Breien, dat ze vroeger veel heeft gedaan, is er echter niet meer bij door de wat stijf geworden gewrichten. Naast höar huishouden heeft mevrouw Kort vroeger veel buitenshuis gewerkt onder meer in verschillende scholen om schoon te maken. Uit het huwelijk zijn 5 kinderen gebo ren. Verder heeft het echtpaar negen kleinkinderen, twaalf achterkleinkin deren en 2 achter-achterkleinkinderen. Begin avondvierdaagse Middelburg vandaag MIDDELBURG - Vandaag (maandag) gaat in Middelburg de NWB-avondvier- daagse voor de 38e maal van start. Er zijn drie routes uitgezet voor de afstan den van 5. 10 en 15 kilometer. Er kan zowel individueel als in groepsverband worden deelgenomen. Het startbureau is gevestigd in het clubgebouw van de voetbalvereniging Middelburg, waar vandaan iedere avond om 18.30 uur wordt vertrokken Op de laatste avond, donderdag vertrekken de deelnemers aan de 10 kilometer om 18.00 uur en de 15 kilometer gaat al om 17.30 uur van start, dit in verband met een gezamen lijk défilé Kinderdienst in Westkapelle WESTKAPELLE - Zondag 21 jni houdt de zondagsschool 'Kinderen van één vader' te Westkapelle een kinderdienst m de hervormde kerk. Tijdens deze dienst wordt afscheid genomen van de oudste kinderen. De kerkdienst begint om 19 uur. Jongelui aangehouden wegens 'tassenroof in Vlissingen VLISSINGEN - De Vlissingse polit». heeft zaterdagavond twee H-jantt jongelui ingesloten in verband meldt beroving van een Vlissingse mevroim van haar handtas. Mevrouw J. M. P (77) uil Vlissingen werd zaterdag kon na twaalf uur van haar las beroofd op de hoek Rooscveltlaan-Leeghwat«- straat. De beide jongemannen. H A B.enB.A L. uit Vlissingen. werden zaterdag avond aangehouden. B. heeft de bero ving inmiddels bekend. Nagegaan wordt of zij ook de hand hebben in an dere .tasjesberovingen' In het ge\-t van mevrouw P bevond zich geen göd in de tas; er zaten levensmiddelen® Zaterdagmiddag tegen half één weri ook mevrouw C. S. M. (85) op de Vrede hoflaan van haar tas beroofd dooreen jongeman. Er zaten alleen sleutelsin De tas werd afgepakt door een jonge man op een fiets. BEIDE ZATERDAG OVERGEDRAGEN GEMEENTE VALKENISSE HINDERWET Burgemeester en wethouders van Valkenisse brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 31 van de wet algemene bepalingen milieuhygië ne, ter openbare kennis dat hun college op 5 juni 1981 de volgende vergunningen ingevolgde de hinderwet heeft verleend: 1 aan de heer F. P. G Regoort. Kaasboerweg 2 te Biggekerke, een vergimnmg voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een bar'bistro. annex bowling- en tennishal gelegen aan de Kaasboerweg 2 te Biggekerke, kadastraal bekend gemeente Valkemsse, sectie E. nr. 715, 2 aan de heer P. de Smit. Brouwerijstraat 21 te Koudekerke. een vergunning voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een hotel-café-restaurantbedrijf gelegen aan de Brou werijstraat 21 te Koudekerke. kadastraal bekend gemeente Valkenisse. sectie H, nr. 1065. 3. aan de heer B. J C. van Overbeeke, Noorder vroon 13 te Zoutelande. een vergunning voor het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een hotel-café-restaurantbedrijf gelegen aan de Westkapelseweg 1 te Zoutelande, kada straal bekend gemeente Valkenisse. sectie D, nr. 1107; 4 aan de heer C. W. Groothuis. Wielemakersbaan 6 te Koudekerke. een vergunning voor het oprich ten, in werking brengen en in werking houden van een ruiterkamp gelegen aan de Wielemakersbaan 6 te Koudekerke. kadastraal bekend gemeente Valkenisse. sectie K, nr. 1628. De vergunningen zijn overeenkomstig de ter inza ge gelegde ontwerp-beschikkingen verleend waarbij voorwaarden ter voorkoming of beper king van gevaar, schade of hinder voor de omge ving zijn gesteld. De vergunningen en andere ter zake zijnde stuk ken liggen met ingang van 16 juni toten met 15juli 1981 voor een ieder ter inzage ter gemeentesecre tarie. afd algemene zaken, en elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16 00 uur. als mede elke dinsdag van 18.30 tot 21 30 uur. Gedurende deze periode kan tegen de verleende vergunningen beroep worden ingesteld door de aanvrager, de betrokken adviseurs, degenen die tegen de aanvraag en ontwerpbeschikking be zwaren hebben ingediend en enige andere belang hebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om tegen de aanvraag en ont- werp-beschikking bezwaren in te brengen. Het be roepschrift moet aan Hare Majesteit de Koningin worden gerichtdoch worden ingediend bij de raad van state, postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenha- ge Indien beroep wordt ingesteld kan overeenkom stig artikel 60A van de wet op de raad van state aan de voorzitter van de afdeling voor de geschil len van bestuur van de raad van state. Postbus 20019.2500 ES 's-Gravenhage een verzoek worden gedaan tot schorsing van de beschikking of het treffen van een voorlopige voorziening. Indien dit niet plaatsvindt wordt de beschikking na afloop van de beroepstermijn van kracht. Koudekerke. 15 juni 1981 Burgemeester en wethouders voornoemd. S. Francke. burgemeester A. Meijers, secretaris MEDEDELING Wij bedrukken alle soorten sportkleding en bedrijfskleding WESTERTERP fournituren Segeersstraat 30, Middelburg Tel. 01180-27364. NIEUWENDIJK 35 39 VLISSINGEN bij de Vissershaven Het gemeente-archief Middelburg, Lange Noord straat 19, is in verband met een interne verhuizing (van de tweede etage naar de begane grond) voor publiek gesloten van 17-30 juni De gemeente-archivaris van Middelburg, P. W. Sijnke GEMEENTE VALKENISSE HINDERWET Burgemeester en wethouders van Valkenisse brengen overeenkomstig het bepaalde in de arti kelen 12 en 29. eerste lid. van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne, ter openbare kennis dat de volgende aanvragen om een vergunning ingevolge de hinderwet bij hen zijn ingekomen: 1een aanvraag van de heer A. Lampert. Koude- kerkseweg 10 te Biggekerke, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouwbedrijf gelegen aan de Koudekerkse- weg 10 te Biggekerke. kadastraal bekend gemeen te Valkenisse, sectie G. nr. 764: 2 een aanvraag van de heer C. Maijaars, Schuit- vlotstraat 24 te Biggekerke. voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een landbouwbedrijf gelegen aan de Koudekerkse- weg 31 te Biggekerke. kadastraal bekend gemeen te Valkenisse. sectie G, nr. 282. Zij zijn voornemens de vergunningen te verlenen onder het stellen van voorwaarden ter voorko ming van gevaar, schade of hinder voor de omge ving. De aanvragen met de ontwerp-beschikkingen en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van 16 juni toten met 15 juli 1981 voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afd. algemene za ken. en wel elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uuren van 13.30 tot 16.00 uur, alsmede elke dinsdag van 18.30 tot 21.30 uur. Hierna tot het eind van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvragen, liggen de bescheiden bovendien elke werkdag van 09 00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.00 uur ter inzage Desgewenst kan een mondelinge toelichting wor den verkregen. Gedurende genoemde periode kunnen gemoti veerde bezwaren schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene, die een bezwaarschrift indient kan ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Voorts wordt de gelegenheid geboden om monde linge bezwaren in te brengen t ijdens een op 6 juli 1981. voor aanvraag 1. om 10.00 uur en voor aan vraag 2. om 10.30 uur, ten gemeentehuize te Kou dekerke te houden openbare zitting, waarbij te vens de gelegenheid wordt geboden over de aan vraag van gedachten te wisselen met het bevoegd gezag, de aanvrager en eventueel overige aanwe zigen. Tenslotte wordt de aandacht er op gevestigd dat alleen degenen die bezwaren hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en de belangheb benden, die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, naar aanleiding van de te nemen beschikking, bei;oep kunnen instellen bi) de Kroon, Koudekerke. 15 juni 1981 Burgemeester en wethouders voornoemd. S. Francke, burgemeester A. Meijers. secretaris Middle Management Hel ISW in Den Haag verzorgt een avondopleiding waarbij mei moderne methoden van onderwijs en training, zoals 'case-studies' en rollenspel, de technieken van middle management worden behandeld. De onderwerpen zijn discussietechniek, leiden van vergaderingen, rapportenngsicchniek. organisatieschema's, funelie- en laakomschrijvingen. motivatie, klachtenbehandeling, loonsysiomen en lunclieclussificaiie De opleiding in bestemd voor leiders van afdelingen en allen die zich vooi een dergeli jke functie willen voorbereiden. In Middelburg en Antwerpen starten de colleges in september. Vraag vrijblijvend de studiegids aan om u volledig le informeren. Bel (0701 264081, schrijr of zend dt coupon in. Invullen met biokleiters s v p. Will u mij vrijblijvend de studiegids loerenden n middle management. I alle informalie o Postcode plaats. In gesloten enveloppe zonder postzegel sturen naar ISW'. Antwoordnummer40. 2500 XP Den Haag Instituut voor Sociale Wetenschappen. Wassenaarseweg 39-412596 CG Den Haag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1981 | | pagina 4