SUIKER UNIE process-operators en E&I-technicians vul de bon in! amro bank 6) 1 informatiebon oxirane wil met upiatenin Zeeland chef gebouwen en terreinen (m/v) II DE VEREENIGING KINDERZORG GEZINSHUISOUDERS Ag EIMSHIP Ie en 2e stuurlieden 2e machinisten Wie wil werken opDeBuïght? De Burght Chef (m/v) Kas/Balie laboratorium-assistent m/i ZOEKT U PERSONEEL? KIJK IN DE KRANT. a) process operators b) electrical- instrument technicians 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 18 Suiker Unie is in Nederland de grootste producent van suiker, zowel voor huishoudelijk als voor industrieel gebruik. Belangrijke nevenpro- dukten zijn: pulp (veevoeder), melasse (grondstof voor alcohol) en schuimaarde (kalkmeststof). Het personeelsbestand bedraagt ca 2000 personen, in de campagne aangevuld tot 3000. Voor de vestiging Sas van Gent zoeken wij voor spoedige indiensttre ding een: Plaats in de organisatie De functionaris ressorteert onder de chef projecten en bedrijfsburo Functie-inhoud Tot de taken van deze medewerker behoren o.a.. - De verantwoordelijkheid voor onderhoud van wegen en terreinen en gebouwen; - Het inzetten van terreinmachines en voertuigen; - Het leiding geven aan pl.m. 15 medewerkers; - De dagelijkse gang van zaken m.b.t. de waterzuivering. Functie-eisen Voor het vervullen van deze functie zoeken wij een candidaat met een voltooide M.T.S.-opleiding weg- en waterbouwkunde en, zo mogelijk, enkele jaren ervaring. Leeftijdsindicatie: tussen ±25 en 40 jaar Arbeidsvoorwaarden Uit de van toepassing zijnde C.A.O. voor de Beetwortelsuikerindustrie noemen wij enkele belangrijke punten: premievrij pensioen; 8%vakan- tietoeslag; 8'/3%resultatenuitkering en 25 vakantiedagen Sollicitatie Belangstellenden wordt verzocht schriftelijk te solliciteren. Nadere informatie kan worden verkregen bij het Hoofd Personeel Sociale Zaken van de vestiging Sas van Gent, telefoon: 01158-1751Sollicita ties kunnen tot 27 april a.s. gericht worden aan het adres: Coöp. Ver. Suiker Unie U.A., Postbus 5,4550 AA Sas van Gent. Coöperatieve Vereniging Suiker Unie U.A., Breda Fabrieken te Dinteloord, Groningen, Puttershoek, Roosendaal, Sas van Gent, Zevenbergen. te Middelburg vraagt die bereid zijn in hun gezin een viertal kinderen op te Deze kinderen kunnen niet in een pleeggezin wor den opgenomen, terwijl een (langer) verblijf in een kindertehuis of bij de eigen ouders eveneens tot de onmogelijkheden behoort. De verblijfsduur van de op te nemen kinderen in het gezinshuis kan sterk variëren. Gedacht wordt aan een echtpaar, dat - tussen de 30 en 40 jaar is; - zich beschikbaar stelt voor minimaal 3 en maxi maal 5 jaar; - al of niet eigen kinderen heeft; - flexibel weet om te gaan met vaak moeilijke op voedingssituaties; - bereid is tot overleg en samenwerking; - woonachtig is in Zeeland of zich daar wil vestigen. Geboden wordt: - hulp bi) huisvesting (indien nodig), - vergoeding voor verzorging, opvoeding, huisves ting en vervangende hulp; - begeleiding door een team van maatschappelijk werkenden en een psycholoog De begeleiding van de gezinshuisouders geschiedt vanuit samenwerking tussen de Stichting voor Jeugd en Gezin en de Vereeniging Kinderzorg. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot één van de begeleidende maatschappelijk werkers van de Stichting voor Jeugd en Gezin (01180-28555) of de Vereeniging Kinderzorg (01180-25454). Schriftelijke sollicitaties gelieve u bin nen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directie van de Vereeniging Kinderzorg, Nieuw- straat 47, 4331 JK Middelburg. SEPUIHEEL HEOERLnUD n.tr. International Container Lines vraagt voor onmiddellijke indiensttreding medewerker voor balie Bereid om onregelmatige werkuren te verrichten. Kennis van douanezaken strekt lot aanbeveling. Jong en en thousiastteam, mogelijkheden tot pro motie aanwezig. Uw sollicitaties dienen uitsluitend schriftelijk gericht te worden aan Seawheel Nederland N.V., Postbus 1041, 4388 ZG Oost-Souburg, ter attentie van dhr. G. Vleugels. transport com fan y Onze vloot bestaat uit moderne schepen in de Kleine Handelsvaart van ca. 3000 ton DW Wij verschepen zowel droge als zware lading over de gehele wereld Voor directe indiensttreding zoeken wi). met diploma SK-SKA of S III met diploma MM - VD of A. - Promotiekansen zijn aanwezig. - Verlofregeling in overleg. technisch tekenaars die bij voorkeur een opleiding verwarmings techniek hebben, beschikken over materiaal kennis. ervaring hebben met het tekenen van c v -installaties en sanitair, enigszins administratief onderlegd zijn. Het gaat doorgaans om full-time werk in Goes. Terneuzen of omgeving. Belangstellenden verzoeken wij spoedig contact op te nemen met één van onderstaande adressen. Keser Uitzendgroep vindt het vanzelfsprekend dat zowel mannen als vrouwen reageren! Keser Uitzendgroep en Uiteendburo Aktle 68, uw landelijke partners voor tijdelijk werk. - Er is een nieuw evangelisch ontmoetings centrum. In mei gaat dat open. Christenen uit alle mogelijke kerken zullen daar komen. Om te worden opgebouwd in hun geloof. In conferenties, studieweken en vakantieweken. Een geestelijk tankstation. Belangrijk voor heel evangelisch Nederland. Er zijn mensen nodig, die daar willen werken. Behalve een klein team van vaste medewerkers zullen er parttime medewerkers nodig zijn: huishoudelijke assistentes restaurant-assistentes Deze medewerk(st)ers worden gevraagd op uurbasis mee te werken in tijden dat er grotere groepen in het centrum verblijven. Interesse? Neem dan contact op met Stichting "De Burght", Postbus 42,4328 ZG Burgh-Haamstede. Voor telefonische informatie: (01115) 3030/ Evangelisch ontmoetingscentrum Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Nationaal Schoolonder-1 wijs te Kamperland vraagt voor haar 2-klassige kleuter-1 school "Vrolijk en Blij' per 1 augustus I a.s. een kleuterleidster - uit overtuiging het christelijk onder wijs dient - bereid is zich volledig voor de school I in te zetten Inlichtingen en sollicitaties: MEJ. C. M. J. NEL1SSE (hoofdleidster). Veerweg I 49,4493 AM Kamperland, tel. 01107-2167 (privéi en 1224 (school). De afdeling Kas Balie van de Amro Bank in Terneuzen verzorgt de behandeling van kastransacties en geeft advies met betrekking tot diensten aan onze clienten, zoals verzekeringen, persoonlijke leningen, spaarvormen etc Voor deze afdeling zoeken wij een man of vrouw die cliënten adviseert l.a.v. particuliere diensten, acties voorbereidt en uitvoert en op een enthousiaste manier leiding kan geven aan circa 6 medewerk(st)ers. Om deze functie met succes te kunnen vervullen verwachten wij van de kandidaten: - tenminste HAVO-niveau - commerciële instelling met goede contactuele eigenschap pen. Leeftijd 25-40 jaar. Kandidaten met ervaring in een soortgelijke functie genieten de voorkeur. Naast salaris en vakantietoeslag bieden wij uitstekende arbeids voorwaarden. zoals. - een 13e maand - een aandeel in de winst - tenminste 25 dagen vakantie - interne opleidingen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer H P. Fousert. of de heer J.C.H. de Graaf, telefoon 01150-94041 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar de Amro Bank, afdeling Personeelzaken, Herengracht 15, 4531 GM Terneuzen Perfecta Chemie BV is de fabrikant van de bekende Bison Liim» I Een veel gevraagd assortiment lijmen en kitten, waaronder de f overbekende Bison-Kit en Bison-Tix Wij zoeken op korte termijn een jong en bekwaam Hij/zi] zal op het ontwikkelings laboratorium de projektleiders assisteren bij o.a. het uitvoeren van proeven en het testen van bestaande en nieuw te ont wikkelen produkten (lijmen, kitten, coatings en vullers). De funktie vraagt: nauwgezet heid, verantwoordelijkheids gevoel en het vermogen om efficiënt samen te werken Voor deze gevarieerde funktie richten wij ons op een kandidaat (leeftijd tot 25 jaar) met een analistenopleiding op MBO- niveau. Typevaardigheid en een rede lijke kennis van de moderne talen is vereist. ;\A( aan ge-o Ch Belangstellenden voor deze funktie worden uitgenodigd hun hand geschreven brief met volledige informatie te richten aan de direktie van Perfecta Chemie B.V.. Postbus 160, 4460 AD Goes van Doornestraat 10. Telefoon (01100)28210. BISON LIJMEN SBH - jporL 3trg( Wie zijn wij? Oxirane een onafhankelijke dochter van Arco Chemical Company, is een internationaal georiënteerde organisatie met vestigingen inde U.S.A..Engeland, Nederland, Spanje en Japan. Oxirane Chemie Nederland gevestigd in het Rotterdamse Botlekgebied is een onderneming met ca. 180 employés en één van de grootste producenten van Propyleen Oxide in Europa. Daarnaast produceeert het gly colen, tertiaire butyl alcohol (T.B.A.), tertiaire butyl hydroperoxides (T.B.H.P.) en Isobutylene. Oxirane breidt uit Voor de nabije toekomst staan enkele belangrijke uitbreidingen op het programma met een totale investering van ca. 150 miljoen gulden. Dat betekent een toename van de werkzaamheden en goede toekomstmogelijkheden voor geïnteresseerde medewerkers. Met Oxirane gaat het goed. Een petro-chemisch bedrijf dat toekomst heeft. Interne promoties en de toekomstige uit breidingen zijn de oorzaken dat Oxirane behoefte heeft aan: Wat doet een Process-Operator? Met behulp van de modernste meet- en regelapparatuur worden de processen in onze fabrieken gestuurd en gecontroleerd. Signaleert hij maar de geringste afwijking, dan weet hij dat er werk aan de winkel is. Hij heeft vooral te maken met het oplossen van problemen. Het bepalen van de maat regelen die genomen moeten worden om het proces weer normaal voortgang te doen vinden. Wat doet een E I Technician? Hij is zelfstandig bezig met het opheffen van storingen en met de uitvoering van preventief onderhoud aan onze elektrische- installaties en instrumenten. Teamgeest Bij alles wat een process-operator en/of een E I Technician doet pleegt hij overleg met zijn collega's. Je kunt in dit werk niet voorzichtig genoeg zijn, rekening houdend met milieu en veiligheid. Wie zoeken wij? Voor Process-Operators M.T.S.'ers en L.T.S.'ers procestechniek, scheepswerktuigkundigen, chemisch vak lieden. Jonge mensen tussen 20-25 jaar met een technische opleiding en interesse in de petro chemische industrie leiden wij op tot process operator. Operators met opleiding en ervaring kunnen eventueel in een hogere rang geplaatst worden. Voor E I Technicians? Electromonteurs met een Bemetel opleiding meet- en regeltechniek en bij voorkeur met ervaring in de petro-chemische industrie. Salaris Een process-operator werkt in een kontinu- bedrijf. Dat betekent dat hij in een ploegendienst werkt. Daar staan veel vrije dagen tegenover, minimaal 47 dagen per jaar en een salaris dat boven het gemiddelde ligt. Een E I Technician werkt in dagdienst.. Minimaal 24 dagen vakantie per jaar. Ook zijn salaris ligt boven het gemiddelde. Verdere voorzieningen Naast een vakantietoeslag van 8% een 13e maand, een premiespaarregeling, studie kostenvergoeding en een reiskosten vergoeding. Wonen en werken Iedereen kent Rijnmond als een industrie gebied. Rijnmond is echter ook een gebied waar het goed wonen en rekreëren is. Strand, duinen, het Brielse meer, het nieuwe gebied rond de rivier de Bemisse en diverse andere plaatsen bieden ruime mogelijkheden voor sportieve vrije-tijdsbesteding. Aan de andere kant biedt Rotterdam groot-steedse faciliteiten zoals musea en theaters. Huisvesting Oxirane bemiddelt bij huisvesting in de omgeving van de fabriek. Verhuizen Wanneer er verhuisd moet worden krijgt u de kosten daarvan vergoed. Bovendien komt u in aanmerking voor een tegemoetkoming in de herinrichtingskosten van de nieuwe woning. Deze regeling geldt alleen voor gehuwde werknemers die buiten onze regio wonen. Interesse? Vul dan de bon in. U kunt ook bellen of schrijven naai' Oxirane Chemie Nederland t.a.v. de heer W. Neeleman. Postbus 7195, 3000 HD Rotterdam-Botlek. Telefoon: 01819 - 13399. Ik ben geihteresseerd in een funktie als Proces Operator/ E I Technician* bij I Oxirane. Ik ontvang graag een sollicitatie- formulier en een uitnodiging voor ccn I oriënterend gesprek bij mij in de omgeving. Naam Postkode -f Plaats- Deze bon in een open ongefrankeerde enveloppe opsturen aan Oxirane Chemie I Nederland, Antwoordnummer 501, 3190 VD Hoogvliet-Rt pzc-1 oxirane,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1981 | | pagina 10