IYNAMO-DAMES TILLEN ZEEUWS IASKETBAL NAAR HOGER PLAN Tirreno-Adriatico een farce voor Nederlanders Toppers vooraf Omloop van het Waasland vrijwel zonder vedetten Twijfels over meespelen Cruijff door shirt-affaire iddelburgse team op drempel landelijke eerste divisie Real Madrid Volharding kan degradatie theoretisch nog ontlopen Opslag van belang in duel Zuidzande-EVVC lörésën xhiet twente aar winst vrouwelijke heren-coach triml00p moser eindwinnaar: schuiten wint sl0ttijdrit lotto/toto Oranje B ÏÏL (JAG 20 MAART 1981 RINGEN/MIDDELBURG- Waar sporten als voetbal en handbal in Zeeland met een ernstige jjval te kampen hebben, ontwikkelt het Zeeuwse basketbal zich in opwaartse richting. Illu- iliefvoorbeeld hiervan is het damesteam van de Middelburgse basketbalvereniging Dynamo, uitkomend in de rayon hoofdklas (Brabant, Limburg en Zeeland), maar volgend seizoen ,alie waarschijnlijkheid spelend in de landelijke eerste divisie. Met deze prestatie gaan de jdelburgse dames geschiedenis schrijven, want nog nimmer kon een andere Zeeuwse basket ing naar een dergelijk niveau reiken. ogenblik voert de ploeg van de vaak hun jeugdige talenten zien weg- uige trainer-coach Kees Rijnberg :- trekken vanwege in de rayon hoofdklas met het land. 'njfwedstrijden te gaan aan met „Toevalligerwijs is er niemand vanwe- i ge studie vertrokken en we hebben ook veel werkende dames in onze ploeg", oordeelt Mieke Meulmeester. Maar trai ner Rijnberg voegt daar aan toe: „Ze willen ook graag bij elkaar blijven. Ons team is één grote vriendenkring. Wij zijn geen ploeg, die een kwartier na de wedsstrijd uiteen valt. En buiten het basketbal om komen we ook nog vaak punten voorsprong op de 'die ook nog eens één wedstrijd jheeft gespeeld.Kees Rijnberg ge lwei in de promotie, omdat de res- dje tegenstanders volgens hem jl te veel problemen opleveren. de«edstrijden is er één lastige te- ander, maar door onze riante Bfiong mogen we die wel verlieze- Maar de 24-jarige aanvoerdster wil toch ook niet voorbij gaan aan de kwalitei ten van de trainer. „Kees is optimaal bezig met de basketbalsport. Hij zit constant met zijn neus in boeken te speuren om nieuwe systemen te vinden. Daardoor zijn de trainingen erg geva rieerd. Het is dus meer dan alleen schie ten en lopen meteen balletje". Rijnberg hierover: „De verstandhouding tussen de speelsters onderling is belangrijk, maar een goede verstandhouding tus sen trainer en speelster evenzeer Ik sta set al mijn speelsters een been bij elkaar Dat beïnvloedt de prestaties tussen de dames in. maar op de beslis- nnrRooii Mi „„1, nndti»,» Tim nn H» mo. sende momenten bepaal ik hoe of wat". Lange afstanden promoveren we", oordeelt hij aanvoerdster Mieke Meul- sisdurft nog geen enkele speelster ürdop uit te laten over de even- i promotie. „Iedereen is voorzich- laidachet vorig seizoen op het laat- 'flppertje ook net mis ging". Vorig wn werden de Dynamo-dames ook «noen, maar moesten nog eens pro- Itwedstrijden spelen (dit jaar pro- fjert de nummer een automatisch) Bisten op een haar na de overgang M ede landelijke divisie. Een klap. die ijloeg in het begin van de competitie ifslgszins parten speelde. „De ani- ns minder", vertelt de 24-jarige it Meulmeester. Een geringere in- se. die overigens geen puntenver- «Severde, „Omdat", zo zegt Mieke >»e aantal tegenstanders ontmoet- na: je van tevoren al wist dat je zpng winnen" Maar na een team- nehng nam de animo weer toe en de dames niet alleen uit tot beste, maar ook tot de sterk- [jceg in de rayon hoofdklas. iccessen Hessen die te wijten zijn aan de aaide trainingsarbeid. De dames inen twee keer in de week en heb- itijdens de zomer maar drie weken iöok hel feit dat trainer Rijnberg toor het derde jaar achtereen over u betzelfde team met een gemid- it leeftijd van 23 jaar kan beschik- lisbelangrijk. Een unieke situatie feeland. omdat veel andere sporten SCHEDE - FC Twente maakt er een roonte van zijn toeschouwers de ze- nnte bezorgen, wanneer een tegen- p «ader op verlies lijkt te zijn gezet. n ledagontsnapte NAC met 2-2 uit het öa kckmanstadion, nadat de Ensche- iwsmet 2-0 hadden geleid. Donder- (tnrond liet de formatie van Hennie j Mink Rode JC van 2-0 naar 2-1 en Bielsens van 3-1 naar J-2 terugko- k om daarna nog in de grootste lelijkheden te geraken. F ss teen was met drie doelpunten de Kte man bij FC Twente, dat na 29 mi- Kade leiding nam. Jol waagde een stuk! schot, maar Thoresen was ter lPï jökeom toch voor succes te zorgen iminuten na de pauze tekende de for vanaf de elfmeterstip ook voor 2-0 BiitMarijnissen op domme wijze de (OEd doorzettende Otto binnen de lij- n had gevloerd, in de matige partij Wtbalkwam Roda met medewerking pa Overweg dichterbij. Nu bediende inisen op maat en deze maakte geen to 2-1 Een briljante aanval, elf minu- Bvoor tijd leek de beslissing te bete- fcffl. Kila. Sanches Torres en Jol c?«n voor de inleiding, Thoresen ko- fehaai raak: 3-1. Twente maakte ie ce fout massaal naar het front te t* Sren rennen om verder uit te lopen. keen strafte die fout af en bepaalde landstand op 3-2. ook In positieve zin. We zijn op die ma nier niet alleen maar met sport bezig". En Mieke Meulmeester zegt over die ihechte band „Een dergelijke vrienden kring is een goede basis om met elkaar er keihard tegenaan te gaan en volgens mij ook de enige manier om werkelijk iets te bereiken". VLISSINGEN- Naast speelster Van het damesteam van de basket balvereniging Dynamo is Mieke Meulmeester ook nog actief als trainer-coach van het herenteam van diezelfde club uit Middelburg. Zij is daarmee de enige vrouwelij ke trainer-coach in Zeeland, die een herenteam onder haar hoede heeft. „Althans ik ben nog nooit een andere vrouwelijke trainer- coach bij het heren-basketbal te genkomen", zegt Mieke Meulmees ter met enige trots in haar stem. Een unieke situatie, die zich echter nog volledig in de taboesfeer be vindt. „Ik heb het idee. dat ik niet als volwaardig wordt geaccep teerd. Als bijvoorbeeld een instan tie een voor ons team belangrijke besüssing neemt, ben ik nooit dege ne die het eerst op de hoogte wordt gesteld. Alles gaat via onze aan voerder (in dit geval Kees Rijnberg, red), stelt Mieke vast Dit terwijl ze toch in het bezit is van een trainer- A licentie. Als de Dynamo-dames inderdaad pro moveren, komen ze in een divisie te recht, waar lange reizen moeten wor- .den gemaakt (Utrecht. Groningen, Den Helder). Vaak een probleem voor vele (sportbeoefenaars. „Maar", zo zegt Rijnberg, doordat we nu al drie jaar in die rayon hoofdklas spelen, zijn we wel gewend aan die lange reizen. Als de sfeer goed blijft, zijn die uurtjes zo voorbij". Het is een bijna ongeschre ven wet in de sport, dat wanneer je promoveert het in de volgende afde ling 1, klas erg moeilijk krijgt. Rijn berg is echter niet bang dat het verbl i jf in de landelijke eerste divisie slechts voor één jaar zal zijn. „Het is voor ons allemaal nieuw, maar dat is het voor de tegenstanders ook". Hij weet zich het moment waarop Dynamo net in de rayon hoofdklas kwam nog goed te her inneren. „Er kwamen toen erschillen- de ploegen naar Middelburg toe met de gedachte: we zullen die Zeeuwse boe rinnen wel even verslaan. En die heb ben we vaak, figuurlijk bedoeld een poepje laten ruiken", zegt de trainer. Rijnberg durft niet net als drie jaar te rug (hij voorspelde toen bijna feilloos de gang van zijn team naar de uiteinde lijke eerste divisie) een prognose te doen over de verdere toekomst van de Middelburgse basketbal vereniging. „Als je echt wilt streven naar de eredi visie (de hoogste klas in de landelijke basketbalcompetitie), zul je toch meer trainingsarbeid moeten verrichten. Bijvoorbeeld drie keer in de week trai nen. Mieke Meulmeester voegt daar meteen aan toe: „De vraag is of wij dat wel wil len. Is dat wel op te brengen Dan ben je haast elke dag bezig met basketbal. Tijdens deze competie (30 wedstrijden lang) hadden we ook al slechts twee vrije weekeinden Als je persé wilt door stomen naar de eredivisie, moet je als groep misschien wel aan sfeer inleve ren. Het moet wel leuk blijven". En Rijnberg vult aan: „We gaan niet ten koste van alles er twee scheppen boven op gooien. Dat betekent overigens niet. dat we in die landelijke eerste divisie met de instelling van, 'ach. we zien wel waar we uitkomen gaan spelen'. We zul len spelen op behoud en ik hoop dat dat er inzit". Het moet Rijnberg ongetwij feld geruststellend in de oren klinken, dat de 'Dragons' uit Slikkeveer. een team dat vorig jaar met gering verschil van Dynamo won en promoveerde, nu op een vierde plaats staat in die lande lijke divisie. „Dat geeft ons zeker moed", oordeelt hij. Promotie betekent ook dat de zaal van de Stedelijke Scholengemeenschap verlaten moet worden. De afmetingen, althans de uitloopmogelijkheden aan de kanten. Is niet groot genoeg en vol doet dus niet aan de eisen van de Top sport-Liga. Dynamo verhulst dan naar de sporthal aan de Nassaulaan en Rijn berg prijst in dit verband de medewer king van de gemeente Middelburg die men bij het verwezenlijken van dit soort zaken krijgt. ,.Ze doen ontzettend hun best voor ons". Medewerking van de gemeente Middelburg, die afgelopen zaterdag in de PZC door de huidige Middelburg (voetbali-trainer Cas Hu- bregtse ernstig werd bekritiseerd. „Dat is gal spuwen achteraf. Je moet die mensen positief benaderen, dan krijg je er ook wat voor terug", oordeelt Rijn berg. MADRID - Real Madrid heeft donder dag de halve finales bereikt van het Europacup 1-toernooi. Het versloeg Spartak Moskou in Madrid met 2-0. Voor de halve finales plaatsten zich eerder: Bayern München, Liverpool en Inter Milan. SINT-NIKLAAS - De Omloop van het Waasland, een Belgische wielerwed strijd voor beroepsrenners die vlak over de oost-Zeeuws-Vlaamse grens wordt gehouden, moet het zondag vrij wel zonder vedetten stellen. De koers die op de dag na de klassieker Milaan- San Remo wordt gehouden en dikwijls de winnaar van de Primavero mocht ontvangen, heeft besloten dit jaar geen startgelden meer te geven. Die beslis sing is genomen omdat, volgens hen, de ervaring heeft uitgewezen dat een sterk en duur veld geen garantie is voor een goede wedstrijd. Zeker niet wanneer die wedstrijd valt vlak na een zwaar programma. Nu de organisatoren van de Omloop van het Waasland terug zijn gekomen van het uitkeren van startgelden is dat bij de samenstelling van de lijst van deelnemers merkbaar geworden. On- der de 120 deelnemers zijn niet de grote kanonnen, die hun stempel op het voor seizoen plegen te drukken. Wel enkele sterke renners, zoals Nederlands kam pioen Johan van de Velde, wereldkam pioen veldrijden Hennie Stamsnijder en snelle, jonge Belgen als Jan Bogaert (die in de Grand Prix van Bessèges. de eerste internationale wedstrijd. Jan Raas verraste) en Eddy Planckaert, Voorts gaat ook de winnaar van vorig jaar. Willem Peeters van start. Onder de coureurs, die zondagmiddag om half één op de Grote Markt te Sint Niklaas van start gaan, zijn ook enkele Zeeu wen. De belangrijkste is de al jaren in het Belgische Waasland woonachtige Richard Bukacki. Voorts vertrekken Vcstcr Aarts, Peter Gódde en Jan Kole. Omstreeks kwart over vier arriveert de karavaan in Kemzeke, waar zeven plaatselijke ronden worden afgelegd. Om half zes is de finish. ZEIST - Wanneer Johan Cnii jff volgende week woensdag in de interland tegen Frankrijk weigert het Oranje-shirt met de drie strepen te dragen, dan zal het scctiebestuur Cruijff een „speelverbod" opleggen. Met andere woorden: Cruijff zal worden verboden het veld te betreden. Aldus luidde de korte, maar krachtige verklaring van Eric Vilé, voorzitter van het sectiebestuur betaald voetbal, gisteravond na de bijeenkomst met zijn bestuur in Zeist. „De kwestie ligt heel erg simpel", aldus Eric Vilé. „Cruijff speelt alleen in het shirt met de drie strepen, of anders hele maal niet. Hij kent ons standpunt, dus hij zal zelf de beslis sing moeten nemen. Ik verwacht zijn antwoord binnenkort via Kees Rijvers te horen". Johan Cruijff brengt tegenwoordig een eigen merk sportkle- ding op de markt. Om zoveel mogelijk publiciteit voor dit merk te kunnen maken, eiste Cruijff eerder deze week. dat hij alleen in dat merk in het Nederlands elftal wil spelen en niet in het merk kleding van de KNVB-sponsor Eric Vilé liet echter weten niet gediend te zijn van dit soort praktijken „Op het gebied van reclame en geld is het bij het Nederlands elftal al jaren rustig. Nu komt Cruijff terug en begint het weer. Ik ben daar niet van gediend", verklaarde de voorzitter woensdag reeds. Het blijkt nu dat beide partijen lijnrecht tegenover elkaar staan. Met als eventueel en zeer waarschijnlijk gevolg dat Johan Cruijff toch niet aanwzig zal zijn in de voor het Neder lands elftal zo belangrijke interland tegen Frankrijk. Voor bondscoach Kees Rijvers geen gelukkige ontwikkeling, daar hij zijn gehele elftal rond de voetballende miljonair heeft opgebouwd. Ook Rijvers beseft terdege de eventuele gevol gen van de gang van zaken. Vandaar dan ook gisteravond de wat schuchtere reactie van de bondscoach „Cruijff zit bij de laatste zestien spelers, die zijn geselecteerd voor volgende week woensdag Ik ben niet van plan daar nu al enige verandering in aan te brengen. Ik wacht de gebeurtenissen gewoon af. Volgende week dinsdag zal ik weer contact met Johan hebben wanneer de selectie zich in Zeist meldt Dan zal er uitgebreid over gepraat kun nen worden. Tot die tijd laat ik me er verder niet over uit" ZIERIKZEE- De atletiekvereniging 'Delta Sport' houdt morgen (zaterdag) in het fraaie bos-, duin- en strandgebied van westelijk Schouwen voor de negen de maal de 'Pannekoekenloop'. De deelnemers kunnen vijftien of 7.5 kilo meter lopen. De start bij de hoofdin gang van boswachterij Westerschou- wen is om half drie. HAMBURG - Ernst Happel wordt zo goed als zeker trainer bij Hamburger SV. Voor het einde van deze maand zal de Oostenrijker waarschijnlijk een con tract voor twee jaar met de Westduitse kampioenskanaidaaat tekenen. HSV-manager Netzer ..De overeen komst is nog niet voor honderd procent geregeld. De beslissing valt uiterlijk 31 maart Happel zal vrijdag zijn werkge ver Standard Luik over zijn plannen in lichten. SAN BENEDETTO DELTRONTO-De zestiende 'Tirrcno-Adriatico' beloofde een hoogtepunt in het begin van het wielerseizoen te worden. De Nederlan ders en Bernard Hinault gingen de strijd aan met de Italiaanse kampioe nen op eigen terrein. Het werd in zes dagen een farce. Uiteindelijk nam al leen Francesco Moser de 'Tirrcno- Adriatico' serieus. De 29-jarige Ita liaan. die elke wedstrijd het beste van zich zelf geeft, reed in de afsluitende tijdrit in San Benedetto del Tronto zijn landgenoot Marino Amadori uit de leiderstrui. Zo kwam toch een echte vedette op het podium Voor Nederland werd de eerste deelneming aan een Italiaanse etappe- wedstrijd sinds vele jaren een diepe te leurstelling Hei was nota bene Roy Schuiten, een 'afdankertje van Peter Post, die de afgang verzachtte Schul- Roy Schuiten op weg naar de zege m de afsluitende tijdrit van de Tirreno- Adriatico. ten won de tijdrit over achttien kilome ter voor Gradi en Moser De 30-jarige oud-wereldkampioen ach tervolging stond op de 34e en laatste plaats. Hij was nog in de koers, in tegen stelling tot zijn voormalige ploeggeno ten. van wie er woensdag zeven wegens tijdsoverschrijding in de vierde etappe werden gediskwalificeerd. Na een mis lukte aanval m 1975 in Mexico op het werelduurrecord van Eddy Merckx, werd de tijdntspecialist opstandig Hij vertrok naar Frankrijk, waar een perio de van weinig succes en vol omzwervin gen met Franse en Italiaanse ploegen begon. Peter Post was ook uitgekeken op Nederlands elegantste renner, die echter ook naam kreeg als 'slappeling' en 'zeurpiet'. De prestatie van Schuiten kwam onver wachts De man. die in '74 en '75 de gro te tijdritten van het naseizoen won. had immers gekozen voor een. weliswaar goedbetaalde, ondergeschikte rol Zijn laatste overwinningen, in criteriums, dateerden uit 1979. Topprestaties hadden door de leden van de ploeg-Post geleverd moeten worden. Dat is niet gebeurd. De beste ploeg van Europa werd. op Henk Lub- berding (7e) en Leo van Vliet (24e) na, letterlijk naar huis gefietst. Het Ita liaanse systeem, het grote peloton en de moeilijkheidsgraad van het traject, stelden de Nederlanders voor onver wacht grote problemen. Het enige, wat het gros van de ploeg deed. was het aandragen van allerlei excuses. Die waren er ook wel. maar toch liep het optreden in Italië uit op een zware ne derlaag. Afgang De afgang werd enigszins verdoezeld omdat ook andere internationale groot heden als Giuseppe Saronni en Ber nard Hinault dit veronderstelde top- treffen gingen beschouwen als een nut tige oefening voor de klassieker Milaan - 3an Remo. die zaterdag een record aantal deelnemers van 300 telt. Saronni Aanvoerdster Mieke Meulmeester met trainer-coach Kees Rijnberg in actie tijdens de training. GOES- Het herenteam van de Goe- se basketbalvereniging Volhar ding. uitkomend in de rayon hoofdklas van Brabant, Limburg en Zeeland, gaat een zeer bijzon der moeilijk slot van de competi tie tegemoet. De ploeg staat voor de welhaast onmogelijke opgave, om uit de vijf resterende wedstrij den de maximale score te behalen, om de degradatie nog te kunnen ontlopen. Wanneer Volharding inderdaad in staat is om uit die vijf wedstrijden 10 punten te slepen, komt de ploeg van de Belgische trainer Luc Die- rickx derde van onder te staan met veertien punten. Tenminste als de mede-degradanten dan niet teveel punten meer bijeen sprokkelen. Maar dan nog is er kans op degra datie. Zaterdag zal Volharding in het duel tegen streekgenoot Souburg de eerste twee punten van de 10 moe ten pakken. En dat met de gedach te in het achterhoofd, dat in het verleden nog geen enkele keer van Souburg gewonnen kon worden. Toch is Volharding-speler Loek Schuurbiers vrij optimistisch over de kansen van zijn team. „We moe ten nu eindelijk maar eens laten zien dat Volharding toch wel kan basketballen"- Hij gelooft dan ook. dat er een overwinning voor zijn team moet inzitten. In het duel te gen de Souburgers beschikt trainer Luc Dierickx ook weer over Hans Hoogeboom (hersteld van een bles sure) en Sjaak Olivier (hij speelde een tijd bij een Amsterdamse bas ketbal verem ging. maar is nu weer terug op zyn oude nest). Trainer Johan Rijnberg van de bas ketbalclub Souburg vindt het re sultaat van secundair belang. Zijn ploeg staat veilig in de midden moot en kan hooguit nog een plaatsje klimmen op de ranglijst „Volharding zal misschien iets ge motiveerder aan de start komen, doordat ze zich vastklampen aan die minieme theoretische kans". Maar hfj voegt er direct aan toe: „Mijn ploeg wil best wel winnen hoor, maar ik vind het voornaam ste bij deze wedstrijd dat het voor de spelers en het publiek een fijne pot zal worden". VLISSINGEN - Een van de inte ressantste ontmoetingen op bet volleybal-bekerprogramma voor morgen is de damesontmoeting tussen Even Kijken en EWC. Twee teams samen zo'n beetje de subtop van de promotieklas vor mend. Beide ploegen wekten voor af bij veel insiders bepaalde ver wachtingen, maar konden die niet helemaal waarmaken. Twee maal trokken de Zuidzandse dames dit seizoen aan het langste eind tegen EWC in de competitie (3-2.3-0). De laatste keer waren de Vlissingse dames heer en meester (3-1). Hoe kijkt men in Vlissingen en Zuid- zande aan tegen het gebeuren van morgen? Moet het bekervolleybal een teleurstellend seizoen goed maken? „Laat ik vooropstellen dat het sei zoen voor ons helemaal met teleur stellend is verlopen." pareert E WC-trainer Ad Schreurs meteen. „De uiteindelijke resultaten mogen dan misschien wat tegenvallen, met het inpassen van jonge speel sters als Wilma van Boven en Karin Sanderse hebben we pure winst ge boekt. Die twee kan ik momenteel vrijwel risicoloos inzetten". Schreurs vertelt dat daarin ook de doelstelling ligt die hij zich stelde vóór de competitie „Als ik puur presentatief gewerkt had, waren we qua puntentotaal misschien verder gekomen, maar dan had ik minder vaak kunnen wisselen en hadden de nieuwe speelsters er vrijwel niets bij geleerd" En omdat hij via de bereikte inzetbaarheid van de nieuwkomers dit seizoen toch winst geboekt heeft, wil Schreurs nadrukkelijk de bekercompetitie niet als een pleister op de wonde beschouwen. „Het wordt voor mij zaterdag een wedstrijd als alle an dere Winnen we. dan is dat mooi meegenomen, verliezen we. dan is er nog geen ramp gebeurd". In soortgelijke bewoordingen laat ook Arjen Leijten zich uitLcijten is een van de weinige trainers in Zeeland met een B-diploma en oe- fenmeester van Even Kijken. „En kele mensen tipten ons wel voor het kampioenschap, maar daar is bij ons nooit over gepraat. In het begin viel ons spel wat tegen, maar nu draaien we goed, al kan de op slag momenteel wel wal moeilij ker". Waarmee meteen het onderdeel is genoemd dat mogelijk de hele wed strijd gaat beïnvloeden. Even Kij ken speelt immer in een zaal die amper groter is dan het volleybal- veld. met een plafond waar een iets te hard gestopte bal al gauw tegen aan komt. „Dat die service een be langrijke rol kan spelen, dat staat ook voor mij vast. Als EWC zater dag een goede stop heeft, kunnen ze ons oprollen. Maar wanneer wij ze met een harde opslag en aanval onder druk kunnen houden, geef ik' ons zeker een goede kans", zegt Leijten nog. De wedstrijd in Zuid- zande begint om 18.00 uur. stapte af toen het woensdag ging rege nen, ondanks zijn tweede plaats in het algemeen klassement. Hinault fietste op zijn dooie gemak door in het peloton achterblijvers en maakte allerlei grap jes. Ook de winnaar van alle grote ron den werd gediskwalificeerd. Uitslag van de tijdrit over 18 kilometer 1 Roy Schuiten 23 minuten en 24 seconden. 2 Raniero Gradi illa. i. 23.29.3 Francesco Moser ilta i. 23 42 4 Mutter iZwi 23 47. 5 Leguil- loux «Fra'i. 24 04 6 Jonkers (Ned.i. 24 09. 7 LubberdineiNed '.24 13,8Leal!iIia - 24 13.9 Bortolotto ilta.i. 24 14. 10 MaestrelU «Ita i 24 23 Het eindklassement van Tlrreno-Adrlaueo is. 1 Moser (Ita 21 uur en 38 seconden. 2 Gradi 'Ita iop 35seconden 3 Amadori'Ita op0.58. 4 Muller (ZwL i op 1 minuut en 12 seconden. 5 l.eah iIta. i op 2.06 6 Le Guilloux Fra op 2 06, 7 Lubberding iNed i op 2 15, 8 Vandt iIta op 2 18. 9 Bortolotto 'Ita op 2 24, 10 FuchsiZwi i op 2 43 11 Pamzzadta i op 3 57, 12 Van Calster (Bel op 5 07. 24 Van Vliet (Ned i op 15.08. 29 Jonkers (Ned i op 28.56.33 en laatste Schuiten (Ned. i op 39,22. DEN HAAG i ANP i uitslag lotto no. 11. Voor de bijna 32.000 winnaars van deze lotto was er een prijzenbedrag beschik baar van 1 698.120.-. le prijs 2 win naars, die elk bruto 340 852.90 ontvan gen. 2e prijs. 19 winnaars, elk bruto ƒ8.230.-. 3e prys. 241 winnaars, elk 973 20; 4e prijs: 9 859 winnaars, elk 31.70. 5e prijs: 21.852 winnaars, elk 14.30. Uitslag toto no. 11: voor de bij na 400 winnaars van deze toto was er een prijzenbedrag beschikbaar van 238.630.—. le prijs: 1 winnaar, die bruto 78 140.60 ontvangt. 2e prijs 20 win naars. elk bruto 2.292.70. 3e pnjs: 355 winnaars, elk 322,90. Uitslag toto-ge- lijk no. II: voorde bijna 3.000 winnaars van deze toto-gelijk was er een prijzen bedrag beschikbaar van 32.013.-. le prijs geen winnaar van dit prijsbedrag van 9 604 - gaat als jackpot naar toto- gelijk no. 12 een bedrag van ƒ2.401- De resterende ƒ7.203.- gaat naar de overige winnaars van deze week: 2e prijs 4 winnaars, die elk bruto 1.000.30 ontvangen. 3e prijs 95 win naars, elk 109,50, 4e prijs. 2.785 win naars, elk 5,40. ZEIST (ANP) - In de groep van vijftien geselecteerden voor het Nederlandse B-elftal, dat dinsdag in Caen tegen Frankrijk B speelt, staan negen man die al voor de A-ploeg zijn uitgekomen, namelijk: Schoenaker, Dusbaba, Hie- le. Vermeulen, Valke, Jol. Zondervan, Tahamata en Van Mierlo. De groep van vijftien spelers zal nog met een man worden uitgebreid. De vijftien spelers zijn: doel. Hiele iFeye- noordi en Metgod (Haarlem., verdediging: Dusbaba lAnderlechu Van der Meer iZA 67i. Koopman iGo Ahead Eaglesi. Jol en Zonder van (FC Twentei. middenveld Schoenaker lAjax). Hofkens (Anderlechf. Tahamata (Standard Luik i enValke «PSVi. aanval Ver meulen 'Feyenoord». Houtman 'Groningen!. Jans iPEC Zwollei en Van Mierlo iWlllem IH. Dinsdagavond speelt Jong Oranje op hel ter rein van Helmond Sport tegen de Belgische beloften Daarvoor werden de volgende zes tien spelers aangewezen doel Storm (Ajaxi enHanssen(FortunaSi. verdediging Wegge- laar (Ajaxi. Troost (Feyenoordi. DiUing (FC Twentei en Koeman (PSVi; middenveld Kai ser (Antwerp). Carbo en Adelaar (FC Utrecht). Lokhoff iNAC»en Booy (PEC Zwol- lei. aanval Weysters iAZ'67i. De Groot iNECi. Van der Gijp (Spartai. Treling (Den Haagi en Koolhof (Vitesse».

Provinciale Zeeuwse Courant | 1981 | | pagina 15