Selectie Oranje fit voor Uruguay Jan Poortvliet speelt tijdens zaalvoetbaltoernooi Vlissingen Nederlaag Luctor moeilijk te verteren 3 P LUCTOR OP WEG NAAR EEN BETERE POSITIE LAMME GOEDZAK NORIT Uitslagen en standen VELDRIT IN AXEL I PZC/sport ORGANISATOREN BOOS OP GEMEENTE VLISSINGEN MET DEELNAME NAC EN ZEEUWSE TOPPLOEGEN Strafschoppen tegen Pfaff IJshockeyzege voor Duitsers DAMTITEL BIJ ADSPIBANTEN VOOR PAAUWE DINSDAG 23 DECEMBER 1980 13 ZEIST - Alle achttien geselecteerden voor hel Nederlands elftal zijn maandagmiddag in Zeist medisch fit bevonden om zaterdag af te reizen naar Uruguay, waar het Oranjeteam zal deelnemen aan het mini-WK. Weliswaar namen de AZ-spclors Hovenkamp en Peters niet deel aan de training, maar de blessures waarmee beide spelers kampen zijn niet van dien aard dat ze de reis naar Zuid-Amerika niet mee kunnen maken. Hugo Hovenkamp zal echter wel een paar dagen rust moeten houden om zim knieblessure helemaal te laten genezen Bondsarts Frits Kessel ..Wan neer Hovenkamp dit weekeinde niet voor AZ had gespeeld, zou die blessure nu al genezen zijn De hechtingen zijn nu verwijderd uit de knie en mei een paar dagen rust is het allemaal wel bekeken De Oranje-selectie bleef overigens maar een paar uur in Zeisl samen Na een korte training en een gezamenlijke maaltijd werd het, mini-trainingskamp afgesloten. Behalve de twee wedstrijden voor het nuni-WK-toernooi, dinsdag 30 decem ber de openingswedstrijd tegen Uruguav en dinsdag 6 januari tegen Italic, zal het Nederlands elftal naar alle waarschijnlijkheid op vnidag 2 januari een oefenwedstrijd spelen tegen een Montevideo-selectie Allo wedstrijden voor het. Copa de Oro-toernooi zullen beginnen om elf uur s avonds Neder landse tijd en worden gespeeld in het Centenario-stadion van Montevideo Hugo Hovenkamp TERNEUZEN - Terwijl TOP in een lachwekkend aandoende competitie teen of twee keer spelen, dan weken lang op non-actief! aan de beurt was om te kijken hoe vier andere ploegen zich uit de slag trokken, leverden die twee duels evenzoveel winnaars op. Animo 2 duwde Swift 3 na de 9-3 neder laag volop in de zorgen. Luctor peurde uit het zelfvertrouwen, na een schitte rende wedstrijd tegen TOP. nu de winst <8-6l op Tjoba 4. dat ook al in de hoek is beland waar doorgaans de klappen vallen. Een troost is de ac teurs in deze eerste klas van de afde ling gegund. Twee keer winst betekent een hoge notering (achter TOP dan /ADVERTENTIE i VLISSINGEN - De organisatoren van het grootse zaalvoetbaltoernooi, dat nu al drie jaar achter een in Vlissingen wordt gehouden ten bate van de stichting Sport Steunt Zonneveld, zijn boos op de gemeente Vlissingen. Veertien dagen voor het evenement, dat tweede kerstdag in de sporthal Baskensburg wordt gehouden, ontving men bericht dat in tegenstelling tot de twee voorgaande jaren nu wel zaalhuur moet worden betaald.„Wij betreuren dat", zegt Gillis Sohier, „want daar door kan er nu minder geld worden overgedragen aan Zonneveld". Wat de organisatoren vooral stoort is het late tijdstip waarop de beslissing bekend is gemaakt. „Wij hebben vorig jaar december de zaal al aangevraagd en veertien dagen vantevoren krijg je OCMA won Kerst volleybaltoernooi van Marechaussee VLISSINGEN - Hel team van hel Op- leidings Centrum Militaire Admini stratie uit Middelburg is winnaar ge worden van het negende kerst volley baltoernooi van de koninklijke mare chaussee. Het toerjiooi werd gehouden in de sporthal Baskensburg te Vlissin- jen en er namen 17 teams uit Zeeland en Noord-Brabant aan deel. De wed strijdleider, de lovsportinstructeur Jan Poortvliet, was er in geslaagd alle deelnemende teams door te laten spe len om een plaats in de eindrangschik king. Het team van de gemeentepolitie Goes, dat door dienstomstandigheden op het laatste moment moest afzeggen, werd vervangen door het team van De Ruy- terschool uit Vlissingen. Door de deel name van dit sterke team kregen vooral de wedstrijden in poule A een spannend karakter, aangezien van de vijf teams slechts twee door konden gaan naar de finalewedstrijden. Hierdoor moesten de teams van de Kon Marine «eindwin naar 1979i. het team van provincie en kon Marechaussee Zeeland afhaken, waarbij het dit jaar opvallend sterke team van de rijkspolitie 'Luctor' en de De Ruyterschool zich plaatsten voor de krulswedstrijden. In poule B werd ge meentepolitie Etten-Leur eerste, met het team van het OCMA op de tweede plaats Poule C bracht gemeente Mid delburg als eerste, met gemeentepolitie Vlissingen op de tweede plaats en in poule D werd het team vart Rijkswater staat. spelend onder de naam Young Boys eerste, met het team van het oplei- dings Centrum Lichamelijke Oefening ultOssendrechtop de tweede plaats. In de eindronde werd om de eerste en tweede plaats gespeeld tussen OCMA en Young Boys. In een spannende wed- stnjd won OCMA de eerste set met 17- 15. waarna Y'oung Boys de tweede set won met 15-17. Vanwege de tijdslimiet moest de wedstrijd op de stand van 5-1 ui het voordeel van het OCMA worden gestaakt, waardoor OCMA toernooi winnaar werd De strijd om de derde en vierde plaats ging tussen het OCLO en gemeentepolitie Etten-Leur Het OCLO won met 2-0. 15-6.15-10» Deprij- zen werden na afloop uitgereikt door de commandant, van het district kon Ma rechaussee. de kapitein M. G. J. Honde link Tevens was er voor iedere deelne mer een blijvende herinnering in de vorm van een vaantje zoiets te horen. Er is dan geen enkele tijd meer om nog eens te gaan praten", zegt Sohier. De organisatie heeft overigens wel een garantiesubsidie gekregen van de ge meente. Wethouder D.J P. Bruinooge van welzijnszaken ..De zaalhuur is te gen een gereduceerd tarief berekend en kan eventueel van die subsidie worden betaald. We hebben al een uitzondering gemaakt, omdat meestal op deze dagen de accommodaties gesloten zijn. De commissie sportbelangen heeft echter dit keer wel zaalhuur gevraagd. Daar staat de subsidie tegenover, omdat we menen dat de organisatie niet gedu peerd mag worden". Vorig jaar overhandigde de commissie, naast Sohier bestaande uit Ton Ultter- hove en Fred Goossens, 3900 gulden aan Sport Steunt Zonneveld Hoewel de financiële tegenslag van de zaalhuur (ongeveer 3250 gulden! van invloed zal zijn op de hoogte van het bedrag dit jaar. staat het deelnemersveld garant voor een groot aantal toeschouwers. Absolute trekpleister is Jan Poortvliet van PSV, die mee zal spelen met het elftal van De Vriendschap Verder is er nog een kans dat Sparta-speler Danny Blind zyn oude club. RCS. zal verster ken en uit het betaald voetbal komt verder NAC-tralner Jo Jansen met een groot aantal selectiespelers, zoals Edy De Schepper, Ton Lokhof. Koos Was- lander en Tom Smits, naar de Vlis- singse sporthal. De bekritiseerde doel man Ton van Eenennaam is niet van de partij, omdat hij op wintersportvakan tie is. Zeeuwse profploeg „Wij zijn er van overtuigd dat het pu bliek hier wel op af komt", zegt Ton Uitterhoeve. „want net als vorig jaar is het weer een sterk deelnemersveld". Toch hebben de organisatoren nog gro tere plannen voor volgend jaar. „Dan willen we proberen", vertelt Sohier. „om een team van Zeeuwse profspelers naar hier te halen. We hebben nu al aan de reacties gemerkt dat ze graag van de partij zijn. omdat hel voor hen dé kans is om ook eens voor eigen publiek te spelen". Dat zijn echter toekomstdromen Rea liteit vormen de acht teams, die nu op het aanplakbiljet prijken. Naast NAC vorig jaar tweede, heeft het Zeeuws GOES - Jeugdspelers van Kloetinge en Goes mogen vandaag (dinsdag) in de Goese binnenstad een penalty afvuren op de Belgische doelman Jean-Marie Pfaff Voor die attractie zijn twee elftal len met junioren aangewezen. De Belgische doelman arriveert om streeks 14 00 uur in de Korte Vorst- straat Daar worden voor dit schutters- festijn sportmatten uitgelegd De win naar krijgt van de internationale doel man als aandenken een paar keepers handschoenen. zaalvoetbalteam (bekerhouder) inge schreven en komen verder het Oud Zeeuws Elftal. RCS. Roovers Sport. Vlissingen. Groeneweg en De Vriend schap in actie Pogingen om Arnemui- den (met Jan Poortvliet) in de hal te krijgen leden schipbreuk, omdat het bestuur van de zaterdag tweedeklasser liet weten dat de ploeg niet zou deelne men Toen trainer Jaap van Marls later informeerde of er toch nog een plaatsje was. had men inmiddels al een andere ploeg uitgenodigd Het toernooi begint tweede kerstdag om 10.00 uur. Om half drie spelen de damesteams van Vlissingen en VCK een wedstrijd, waarna om 15 00 uur de finale begint De wedstrijden worden geleid door de scheidsrechters Wim Bos. Krijn Wielemaker. Rob Schot en Piet Bernaards. AXEL - Deze week leerste kerstdag! wordt de reeks van de vijf wedstrijden, die meetellen voor de Zeeuwse wielercrosscompctilie. voortgezet met de vierde veldrit in Axel. Op het circuit van dc motorcrossvereniging Axel aan de Langc- weg is een parkoers uitgezet, waar vorig jaar ook twee wedstrijden werden verreden. De organisatie is in handen van het wielercoinile Axel. Trekpleisters in het toernooi van Vlissingen zijn Jan Poortvliet ihnksi en icaar- schijnlijk ook Danny Blind. A LA CARTE ETEN MET KERST IN Reserveer nü 01184-12819. ïf- M Vorig jaar is gebleken dat een dergelij ke competitie in Zeeland best aanslaat bij de coureurs. Vooral bij de amateurs en de profs komen steeds een behoorlijk aantal vertrekkers aan het vertrek. Ook dit jaar was de belangstelling in de eer ste cross groot, al viel het in de twee daaropvolgende wel wat terug, maar desondanks is het best interessant een dergelijk evenement op de kalender te plaatsen. Prof. Heddie Nieuwdorp en amateur Jan Poleij zijn in die eerste wedstrijden wel de opvallendste veld rijders gebleken Nieuwdorp won twee crossen, terwijl Poleij de derde op zijn naam wist te schrijven Belden zullen dan ook van de party zijn in Axel om hun klassering m de crosscompetitie te handhaven. Opvallende rol in die com petitie speelt zeer zeker ook Ben Zaan uit Zuiddorpe. die derde staat geklas seerd. Hij zal het in eigen omgeving trachten Nieuwdorp en Poleij zo moei lijk mogelijk te maken. Verdere deelna me kan worden verwacht van onder an dere Peter Hoondert. Ad Polak. Nout Westerbeke en an Harinck De profs en amateurs rijden gedurende 60 minuten plus een ronde en starten om 14 00 uur Drie minuten later gaan de liefhebbers en veteranen van start voor een wed strijd over dertig minuten plus een ron de en daar zijn Ko Tolhoek. Sjaak de Kok en Kees de Nooijer favoriet. De nieuwelingen imet onder meer Marcel Gunst. Ko Blok. Patrick Tolhoek. Pier re Raas en Conno van de Sande» en de junioren vertrekken om 15 00 uur UNNA - De Weslduitse ij shoe key ploeg heeft maandagavond in Unna voor een grote verrassing gezorgd door Finland in de laatste ontmoeting van het vier- landenloernooi met 4-3 te verslaan De tussenstanden waren 2-0 1-1 1-2 Er waren 4000 toeschouwers De eind stand van het toernooi is geworden Finland Wesi-Duitsland Polen Nederland 3 2 0 14 3 2 0 14 3 10 2 2 19-14 13-13 17-10 10-16 RENTETARIEVEN SPAARDEPOSITO 'S. MIDDELBURG - Na de tweede toernooidag in dc Zeeuwse kringcompetitie waterpolo is duidelijk geworden dat Stormvogel III de revelatie is van dc nieuwe competitie. Als enige heeft dc ploeg tot op heden al zeven wedstrijden afgewerkt (hetgeen inhoudt dat alle concurrenten zijn ont moet» en daarin hoefde slechts een verliespunt te worden geïncasseerd (tegen Onderdaki. Zelfs het favoriet geachte Schelde, dat met twee teams uit komt in deze competitie moest met beide ploegen het onder spit delven. Op deze tweede speeldag in Middelburg haalde het Vlissingse team zelfs de maximale score uit vier wedstrij den. De overwinningen tegen Ganze III 15-11 en Bruinvis i6-4i waren nog logisch te noemen Dat echter Stormvogel II met maarliefst 7-1 zou worden verslagen had niemand verwacht. Als laatste tegenstander moest het Terneuzense Schelde I. dat voor dp eerste maal optrad, fungeren Hel vertoonde spel van de Terneuzenaren had er voor gezorgd dat zij toch wel enigszins als favoriet van start gingen, temeer omdat de o»ei veel meer routine beschikte Spelenderwijs war. Schelde als overwinnaar uit de bus gekomen tegen Stormvo gel II UO-li en Bruinvis (8-1 Dat ook in het waterpolo de bal rond is. leerde wel de confron tatie tussen de tot dat moment ongeslagen ploegen Storm vogel III trok zich niets aan van de reputatie van hel Terneu zense team en pakte in een zeer spannende wedstrijd even verrassend als doeltreffend uit 4 3 In de overige wedstrijden op deze dag redde Stormvogel II de eer door met 2-1 van Bruinvis te winnen, terwijl Ganze III hetzelfde deed 3-0 te gen het reserveteam van Stormvogel. De stand na twee speeldagen: I Stormvogel III7-13.2 Schel de 3-4. 3 Schelde II 3-4.4 Ganze III2-2, 5 Stormvogel II 4-2.6 Bruinvis 5-2. 7 Onderdak 2-1 en 8 Ganze II 2-0 In de aspirantencompetitie werden twee wedstrijden ge speeld Bij de asp. II was Schelde met 6-1 te sterk voor Storm vogel terwijl bij de asp I de ploeg uit Ternciizen ook al uitste kend voor de dag kwam Onderdak moest met 4-14 het ondei - spit delven VLISSINGEN - Het verslag van het Zeeuws kampioenschap sneldammen dat in het afgelopen weekeinde werd ge houden In 's-Gravcnpolder. is niet vol ledig Er ontbreekt een uitslag van de aspiranten In die klasse werd Leon Paauwe iVlissingeni kampioen Zaalvoetbaltoernooi in Oost-Souburg OOST-SOUBURG - De zaalvoelbal- vereniging sc Toma uit Oost-Souburg, spelend in de eerste klasse van de Mid delburgse zaal voetbalcompetitie, houdt zondag 28 december een voet baltoernooi in de sporthal aan de Die- zestraat te Oost-Souburg. Het toernooi begint om 11 00 uur en de prijsuitreiking begint om ongeveer 18 00 uur De deelnemende verenigingen zijn De Hooizolder. Middelburg: Country Club. Zierikzee. Kern Europa. Vlissingen. De Ster. Hulst. Zentra Sport. Goes. Diep vries. Breskens. Kondo Budjang. Zaan dam: Toma. Oost-Souburg. Prestatieloop in Colijnsplaat COLIJNSPLAAT - Zaterdag 27 decem ber houdt de voetbalvereniging 'Co- lijnsplaatse Boys', in samenwerking met AV'56. een prestatieloop Voor he ren bedraagt de afstand ongeveer 7 ki lometer. voor dames en junioren vanaf 11 jaar 4 kilometer De start is om 14 30 uur vanaf het clubgebouw op het sport terrein aan de Havelaarstraat (inschrij ving is mogelijk vanaf 13.30 uuri. Alle deelnemers aan de tocht ontvangen een herinnering. Kleed- en douchegelegen heid is aanwezig. iAdvertentie> t betrouwbare mii 'n plantaardig produkt. Looptijd Vaste Rente 6 jaar10 5 jaar10 4 jaar9%% 3 jaar9 2 jaar8%% ljaar814%. Nadere informatie: 020-5912137 postgiro rijkspostspaarbank TERNEUZEN - Het waterpoloteam van Luctor heeft de laatste wedstrijd voor de winterpauze tegen Aegir niet in winst weten om te zetten. In Hoeven werd mede door een zwak arbitraal duo. dat dc spelregels op een curieuze manier interpreteerde, nipt verloren met 7-8. De eerste competitiehelfl leverde zodoen de zeven punten uit elf wedstrijden op voor de dit seizoen in de derde klas debuterende Middelburgers. In de districtscompetitie maakte Gan ze zijn derde plaats niet waar Tegen Vennen werd verrassend met 7-4 verlo ren Scheldestroom bleef ook na tien wedstrijden nog zonder punten Krab ben bleek met 5-8 te sterk De overige uitslagen in deze klas waren Warande - Daphnia 8-5 en Zuidwesthoek - Breda 2 Luctor-Aegir Een gelijkopgaande wedstrijd, die ei genlijk geen winnaar had mogen ople veren. Dat Aegir uiteindelijk toch won met 7-8 was niet zo zeer een verdienste van deze Brabantse ploeg, maai had meer te maken met het zwakke lelden van het arbitrale duo De nieuwe spelre gel (wanneer de midvoor. als hij langs de midachter is. terug wordt getrokken betekent dat een st ral worp» leek nog niet bekend te zijn bit de beide scheids rechters. Luctor werd zodoende vier maal een strafworp onthouden iedere keer werd een vrije worp toegekend en de Zeeuwse ploeg raakte er danig door geiniteerdi, waardoor de nederlaag moeilijk te verleren was Temeer omdat Luctor 30 seconden voor het einde nog op een verdiende 7-7 stand stond Rob Geervliet (3xi. Peter Geen-liet John de Lange Carl Huis in t Veld en Harry de- Boer scoorden voor het ongelukkige Luctor Scheldestroom-Krabben Duidelijk was. dat in deze wedstrijd de wat mindere ploegen uit het district aan het werk waren Voor Schelde stroom lag hierin echter de kans om van dehatelyke nul at te kopten Die kansen zijn er ook geweest, maar juist in deze confrontatie kwam het grote gebrek aan schotvaardigheid aan het licht. Het team uit Breskens mist een koele afwei - ker Drie maal kon een man-meer situa tie niet doeltreffend worden uitgebuit en lot overmaat van ramp miste Jan Piet den Dekker ook nog eens een stral- worp Krabben, dat echt niet veel beter voor de dag kwam wist de weg naar het doei wel te vinden en alleen daarom was de 8-5 zege verdiend Frans Verplancke (3xi. Hans Vergouwe en Willem de Zeeuw namen uit de vele kansen de vijl doelpunten van Scheldestroom voor hun rekening. Vennea-Ganze Ganze w as bepaald niet erg op dreef m deze wedstrijd Alleen aanvaller Piet Schop (die alle vier de doelpunten scoorde» haalde zyn normale niveau. Bovendien had Ganze pech dal bij een 1-2 stand een glaszuiver doelpunt atge- keurd werd ide scheidsrechter dacht dat de bal naast ging), terwijl Leo Mor ren in plaats van 45 seconden twee volle minuten aan de kant moest blijven, waardoor Vennen kon uitlopen tot 3-6 De irritatie over deze dwalingen haalde de Goese ploeg helemaal uit het ntme waarvan Vennen attent profiteerde De 7-4 zege voor de Brabanders was dan ook geflatteerd maar uiteindelijk toch verdiend, omdat Ganze zijn derde plaats op de ranglijst niet eenmaal kon waarmaken. De stand in het district 1 Zuidwest hoek 11-21. 2 Hteronymus 11-20.3 Gan ze 10-12. 4 Daphnia 11-115 Vennen 10- 10. 6 Breda 2 10-8. 7 Krabben 8-7. 8 Wa rande 10-7. 9 Stormvogel 9-4 en 10 Scheldestroom 10-0. weliswaar), twee verliezende uitsla gen zijn goed voor een bezoek van het degradatiespook. Animo 2-Swift 3 Animo heeft intussen al zo lang leren leven met het gegeven dat uit de ploeg telkens manschappen naar de eerste se lectie worden gehengeld, dat die ver zwakkingen nu gecompenseerd worden door een enorme vechtlust. Deze ver vroegde entree van een aantal junioren kan bovendien wel eens positief door gaan werken. Een beter inzicht in het beschikbare potentieel laat twijfels over inzetbaarheid achterwege. Naast Martin Roelofs mocht nu juniore Lies- beth Dingemanse de show stelen Ze deed het met de rest van de ploeg, uit stekend Voldoende om de tegenstan der na een wat moeizaam begin ineens op forse achterstand te zetten (4-0 door schitterende treffers van Roelofs en Ger de Kraken, na de hervatting schoof Animo door Sjaak Koole en Jan Diele- man helemaal uit beeld. Toen zorgde concentratieverlies ervoor dat Swift nog even iets terug kon doen. en daarna liep Animo via Anneke Koole en Jan Dieleman naar een 9-3 Luctor-Tjoba 4 Meteen erg sterk draaiende Ronny Wis se in een van de hoofdrollen kan Luctor hetcompetitievervolg wat rustiger aan pakken. De - gebruikelijke - bliksem- start van de thuisclub zorgde in een paar minuten tijd voor een kloof die de gasten maar moeilijk dicht konden gooien. Dat dan vooral door Manjke Schat, een aanwinst voor de ploeg van Jaap van der Staal, en Ronny Wisse, die in de lucht de Tjoba-dreiging ontregel de Met Wisse in grote doen kreeg Luc tor aanvallend lucht, voldoende voor een 4-2 ruststand Daar werd nadien wel weer aan geknabbeld, het bleef zonder schade, omndat de thuisclub na elk doelpunt van de bezoekers een pasklaar antwoord klaar had. Nadat Tjoba echter in twee minuten wel erg dicht genaderd was. bewees Marijke Schat haar waarde- het werd geen 6-6. wel 7-5 Toen kon de Terneuzense ploeg het ingestudeerde spelpastroon balbe zit en scoren als de tegenstander hapt' uitvoeren- Het werd bijna perfect ge daan. omdat de conditie het toeliet Luctor liet toen zien dat er nog meer m de ploeg zit. In elk geval voldoende voor handhaving. Nu werd het probleemloos 8-6 Pleun Roggeveen (3). Ronny Wisse (21i. Marijke Schat. Johan Faas en Wer ner de Rooy scoorden BADMINTON Eerste klas Marathon II 11-21 Temeuzen II 12-19 Pluumpje I 11-16 Temeuzen III 10- 9 Avanti III II- 9 Astroidcnl 11- 8 Marathon III 11-3 Sinarl II- 3 Tweede kl afd I Marathon IV 11-20 Wings III 11-14 Avanti IV 11-13 Kolibrie I 11-13 Zierikzee II 11-13 Temeuzen IV 10-10 Astroiden III IO-3 DOK I U-O Afdeling!!: Wings II 10-18 Marathon VI 11-18 Zierikzee I 10-14 Marathon V 9-8 Astroiden II 10-8 Temeuzen V 10-8 Jong Ambon I 10- 5 Pluumpje II 10- 1 Derde kl. afd I Avanti VI 1122 AstroidenV 11-12 Stengel 11-11 Temeuzen IX 11-11 WineslV 11-9 J Ambon II 11- 9 Kortgenel 11-8 Temeuzen X 11- Afdeling II Nteuwland I 10-18 Marathon VII 11 18 Sinarll 10-17 Groot Sas I 10-11 Sjuttul II 10- 9 Temeuzen VII11- 9 Slenge II 11-2 Netwerk II 11- 0 Afdeling III DenOssaertI 11-20 Smash I 11-16 AstroidenlV 10-15 Kolibne n 11-10 WingsV 11-10 Temeuzen VI 10- 9 Rillandia I 11- 4 Zierikzee IV 11-2 Afdeling IV: Avanti V 10-17 Zierikzee III Netwerk I Marat VIII Pluumpje III 10- 8 GrootSasII 11-5 Temeuzen VIII 9- 4 Sinar III 10- 2 Vierde klas: Afdeling I. Temeuzen XI 10-19 Kolibrie III 0-17 Asiroiden VI 9 9 Temeuzen XII 9- 8 Avanti VII 10-7 Zierikzee V 10- 4 Groot Sas III 9- 2 11-17 10-16 11-13 Wings VI Tem XIII Tem. XIV Smash II DOK II Groot Sas IV 9-16 9-16 10-11 10- 9 9- 6 9- 4 BASKETBAL De basketbaluitslagen van het afgelopen weekeinde Hen-n hoofdklas Raak Meubelen-Almonte 104-55 MS Octopus OBC 68-59 Rush-Vol harding 63-60 BV Souburg-Nepomuk 67-70. Titanus-Braggarts 69-58. Dames hoofdklas Eastwood Tlgers-Allacus 66-51 Erp 70-Tantalus 49-42. SVH-VlrUis71- 40 Valkenisse-Marathon 39-44. Hoppere- Condox 50-51. Heien te klas Eastwood Tlgers-ELBC 66-52. Waldnr-BV Huls*. 45-54 SVH-Dynamo'70 67-40 Kruiskainp-Buoyancy 61-75 Dames le klas Valkenisse 2 Smokkelhoek 25-43. Jumping Crabs-BV Souburg 59-52. Blauw Wlt-DynamoTO 241-52. ELBC-Mara- thon 3 73-18. Heren 2r klas: Matador-BV Souburg 2 47 48. Blauw Wit-Valkenisse 44-56. F.LBC 2-Jum- ping Crabs 31-66. Vossenbcrg-Smokkelhoek 73-40. Dames2cklas NoGoods-Smokkelhoek212- 34. Dv.inamo "70 3 Valkenisse 3 52-10 SC Vecrr BV Souburg 2 32 30 Volharding Woo den Shoe 2 ii BV Hulst Marathon 5 21 0 Jumping Crabs 2-Delta C 2-0. Blauw Wit 2- Voorwaarts 28-32. Heren 3e klas Marathon 3-HTS 32-50 BV Hulst 2-Schcldesporl 39-51 Dynamo'70 2- Vossenbeie 2 54-31. Jumping Crabs 2 No Goods 65-32. Heren 4e klas Operatie Tl-Volharding 2 53- 44 Dynamo70 3-Valkenisse 2 42-60 United Siars-Jcveo 44-37 Jongensjumoren Scheldespori- BV Souburg 13-65 Meisjesjunioren Dynamo 70-Volharding 2 16-30. Valkenisse BV Souburg 32-45. Schel- despon-Smokkelhoek 22 47 Jonuenskadetien Marathon 2-Marathon 1 14-44. Dynamo TO 2-SmoKkelhock 30-18. Val kenisse-Volharding 32-18. Ds namo 70 l BV Hulst 54-22 Mcisjcskadetten Mar ailton- Scheldcsport 35-20. DynamoTO-BV Souburg 11-65 Jongensaspiraruen. DynamoTO-Matador t

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 13