Brokx: korting op huursubsidie tast koopkracht minima niet aan 1195 Zwart zuidelijk Afrika is tegen boycot van Pretoria LlöEfi Hulpverlening Italië schiet ernstig tekort Allen verantwoordelijk voor kernbewapening PZCfi 3 Hefijzers Paus op kussentje Meerderheid senaat achter order Taiwan PZC/binnen-buitenland STEMMINGEN PAS NA LOONDEBAT TWEEDE KAMER Meeneemprijs NU fier weer CNV-VOORZITTER VAN DER MEULEN: JODIUM VOOR WESTDUITSERS MET HUIS BIJ KERNCENTRALE VOORZITTER CONFERENTIE IN MAPUTO: Zelfmoordpoging Angelika Speitel DONDERDAG 27 NOVEMBER 1980 DEN HAAG - De door het kabinet aangekondigde korting op de individuele huursubsidies zal de koopkracht van de laagstbetaalden niet aantasten. Dit heeft staatssecretaris Brokx (volkshuis vesting) de Tweede Kamer verzekerd tijdens de voortzetting van de begrotingsbehandeling van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening. CDA en PvdA hebben zich steeds ver zet, tegen het voornemen van het kabi net om de woonlasten voor de minima volgend jaar met 0,25 procent te verho gen. Die korting blijft voor 1981 wel ge handhaafd, maar zal volgens Brokx geen extra koopkrachtverlies beteke nen bovenop de 0,75 procent die de mi nima er volgend jaar als gevolg van de loonmaatregel op achteruit gaan. De hele Tweede Kamer is het er over eens dat de mensen meer over dienen te hebben voor het wonen. De huidige subsidieregelingen maken de volks huisvesting onbetaalbaar. Voor 1981 .heeft de regering daarom besloten tot optrekking van de normhuurquote - VERPLICHTING SAMENWERKING STREEKSCHOLEN EN VORMINGSWERK DEN HAAG - Streekscholen voor be roepsbegeleidend onderwijs en vor mingsinstituten voor werkende jonge ren zullen voortaan samen moeten werken bij het verzorgen van tweeda- genprogramma's voor gedeeltelijk leerplichtigen. Dat besloot de vaste commissie voor onderwijs en weten schappen woensdag bij de behande ling van het OVYVJ (onderwijs voor werkende jongeren)-beleid van de re gering. De VVD wil eventuele integratie aan de instituten zelf overlaten. Unaniem heeft de commissie de regering ge vraagd vóór 1 december van dit j aar een beslissing te nemen over een wijziging van de Wet op het Leerlingwezen. In die wetswijziging zou dan de koppeling van leer- en arbeidsovereenkomsten (werk nemers bij een bedrijf die ook een oplei ding binnen dat bedrijf volgen) wette lijk geregeld moeten worden (Advertentie) ^rat 24 "esjes JLJIO 0,3 liter, het deel dat een huurder van zijn inko men aan huur moet besteden voordat de individuele huursubsidie in werking Vooruitzichten voor vrijdag en zater- Vooral eerst enkele sneeuwbuien. Ge leidelijk kouder met meest lichte vorst in de nacht en ochtend. Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland: Voor vrijdag: Aantal uren zon- 1 tot 5. Min. temp.: omsteeeks 3 gr Max. temp.: omstreeks 4 gr.; Kans op een droge periode van min stens 12 uur: 70 procent; Kans op een geheel droog etmaal: 30 procent. Voor zaterdag: Aantal twen zon. 1 tot 6. Min. temp.: omstreeks -1 gr.; Max. temp.: omstreeks 2 gr.; Kans op een droge periode van min stens 12 uur: 90 procent.; Kans op een geheel droog etmaal: 50 procent. Deltagebied Nadat gistei'en. zei het op minder spec- taculaire wijze dan werd venoacht, de koude lucht voor de tweede keer in dit seizoen een aanval op onze omgeving heeft ondernomen, ziel het er voorlopig naar uit dat we de zachte lucht vaarwel moeten zeggen. Was de wind tot van nacht nog noord, overdag zal deze uit Westelijke richting waaien, en overwe gend matig zijn. Naast opklaringen zul len opnieuw buien tot ontwikkeling ko men Vanavond, na passage van een front waarin regen voorkomt, zal de wind runnen naar het noordwesten en toenemen tot krachtig en vrij krachtig. Opnieuio zullen buien binnendringen waaruit mogelijk hagel en ook natte sneeuw kunnen vallen De temperatuur zal overdag oplopen tot circa 7graden, de nachtelijke temperatuur zal schom melen rond de 2 graden Celsius. In onze omgeving wordt nog geen vorst ver wacht. Nautisch bericht: wind: west 3-5. later ruimend naar noordwest 5-6 Bft. zicht ovenoegend goed. temperatuur kustwater plus minus 7 graden, afwij king waterstanden: eerste een geringe, later rond de halve meter verhoging, maximum golfhoogte monding Schei- des: tussen de een en anderhalve meter .vooruitzichten voor vrijdag: uit noord west tot noord waaiende wind 5-6 Bft. aanvoer van tamelijk koude onstabiele lucht waarin zich buien ontwikkelen, mogelijk vergezeld van hagel en natte sneeuw. Geleidelijk kouder. ZON EN MAAN 28 November zon op 08.20 onder 16.32 maan op 23.19 onder 1318 treedt. Door het verhogen van de huur- quotes worden de woonlasten ver zwaard. RUIM 3000 DODEN GEBORGEN De PvdA vindt dat die huurquote voor de minima niet omhoog mag. Het CDA, dat zich aanvankelijk pertinent tegen de plannen van de regering had uitge sproken (ten aanzien van de minima), maakte woensdag bekend eerst het he le loonmatingspakket te willen bestu deren alvorens een beslissing te nemen over de verhoging van de huurquote. Het gevolg van die stellingname is, dat de stemmingen over de begroting van volkshuisvesting pas over drie weken zullen plaatsvinden. Dus na de behan deling van het loondehat in de Tweede Kamer. Om de koopkracht van de minima ook voor de periode na 1981 veilig te stellen, kondigde Brokx aan dat de normhuur quote zal worden verlaagd wanneer de minimum-inkomens er in koopkracht op achteruit zullen gaan. Noodplan voor de stimulering van de werkgele genheid Minister Beelaerts van Blokland ver wacht dat het aantal werkloze bouw vakkers in 1981 zal oplopen tot circa 50.000. Op dit moment telt de bouw 36.000 werklozen Met zijn collega van financien gaat Bee laerts overleggen of de aftrekbaarheid van onderhoudskosten opnieuw kan worden ingevoerd. Het CDA had hier om gevraagd. De regeling voor garantie- en vergelij- kingshuren in stadsvernieuwingsge bieden zal per 1 januari aanstaande verdwijnen. Deze regeling is bedoeld om betaalbare huren te houden voor bewoners van nieuw te bouwen hui zen. PvdA en CDA (in een motie) zijn tegen de afschaffing van de regeling. Minister Beelaerts wees op het tijdelij ke karakter van de regeling. Dat is bij de invoering ervan in 1976 duidelijk gesteld, aldus Beelaerts. ENSCHEDE - Een fabrikant in Enschede produceert op het ogenblik een partij van maar liefst 500.000 kussentjes met de afbeelding van Paus Paulus II. De eerste partij van 70.000 stuks gaat naar Frankrijk. ROME (DPA/UPI) - Paniek,angst, hou- ger, kou en chaos heersen nog steeds in het gebied in Zuid-Italië dat zondag door een zware aardbeving werd ge troffen. Volgens officiële gegevens van woensdag zijn meer dan 3000 doden ge borgen, 5743 gewonden geregistreerd en meer dan 1300 mensen als vermist opgegeven. Van steeds meer kanten wordt kritiek geleverd op de traagheid waarmee het reddingswerk door de Italiaanse autoriteiten is aangepakt. Burgemeesters van de verwoeste dor pen leverden bittere kritiek op het feit dat de hulpploegen en voorraden die waren beloofd door de regering, ontstel lend langzaam aankomen en dat hon derden mensen sterven onder het puin omdat er geen graafwerktuigen zijn. Ook de oppositiepartijen als commu nisten en radicalen beschuldigen de re gering van incompetentie. Volgens de socialisten hadden 'honderden mensen gered kunnen worden'. De speciale re geringscommissaris voor de hulpverle ning. Zamberletti, gaf toe dat er werkelijk 'moeilijkheden zijn geweest bi] het reddingswerk'. Maar volgens hem zijn deze problemen overwonnen en zullen er vanochtend 20.000 soldaten worden ingezet bij de hulpverlening, dat is tweemaal zo veel als woensdag Het trieste zoeken naar slachtoffers door hulpverleners met maskers voor het gezicht tegen het stof en tegen de geur van lijken, werd woensdag een en kele keer beloond wanneer er overle venden uit het puin werden gehaald. De daklozen in het getroffen gebied heb ben naast de zorg over hun nog vermis te verwanten te kampen met kou en vaak ook honger. In de plaats Potenza zijn tenten voor 2000 daklozen aange komen terwijl meer dan 30.000 mensen hun huis hebben verloren. Veldkeukens zijn vrijwel nergens te vinden. De bewindslieden van volkshuisves ting en ruimtelijke ordening voelden niets voor het dinsdag door de PvdA ingediende noodplan voor de volks huisvesting. Brokx liet weten geen be hoefte te hebben aan stunts. Hij wees ei op dat het bouwprogramma voor dit jaar in alle sectoren (behalve de vrije sector) zal worden gehaald. Op 31 de cember zullen we zien wie er gelijk heeft gekregen, voegde hij de socialist Van Dam toe ,.Ik durf te zeggen dat ik dat ben aldus de staatssecretaris, die op timistisch gestemd is over de kansen dat het bouwprogramma voor 1981 (100.000 woningen en 16.000 eenheden voor één- en tweepersoonshuishou dens) wordt gerealiseerd. De regering ziet voorlopig geen enkele aanleiding om volgend jaar meer hui zen te bouw dan in de planning zijn op genomen. De PvdA had om 15.000 extra woningen in de sociale sector gevraagd. Afhankelijk van het gevoerde loonma- tigingsbeleid zal bekeken worden of volgend jaar extra geld kan worden vrij gemaakt voor de bouw, met name ook AMSTERDAM - De zwarte toga's met witte befjes van vier leden van het Am sterdamse Advocatencollectief Noord die woensdag terecht stonden, vorm den woensdag aanleiding tot een uren lang geschil tussen officier van justitie mr. J. Pi eters en de verdedigers van de vier advocaten. Na vele schorsingen besloot de politierechter, mevrouw mr. G. van Erp-Taalman, de zaak voor onbepaalde tijd aan te houden. De vier advocaten, mr. L. Korvinus, mr. A. Pinkster, mr. H. Kers ting en mr. M. Kolfschoten, werden aan de vooravond van de metrorellen gearresteerd omdat er achter een raam van hun kantoor een plakkaat hing dat opriep tot verstoring van de opening van de metro. De zitting in de grote strafzaal was nog nauwelijks begonnen of officier van jus titie, mr. J. Pieters. viel over het feit dat het viertal in toga in de beklaagden bank zat, Volgens verdachte nu-. H. Kersting verscheen het viertal in ambtsgewaad ..omdat het proces ge' richt is tegen de duidelijk politieke wij ze waarop wij de advocatuur bedrij ven". De politierechter, die zei geen bezwaar te hebben tegen het dragen van de to ga's. verzocht de vier „in het belang van het onderzoek" hun toga's uit te doeri. De officier had verklaard te vertrekken als de advocaten hun ambtsgewaad zouden blijven dragen. Toen zij hierop niet verzoek, ingingen gelastte mr. Van Erp hen de toga uit te trekken. Na een schorsing van vijftien minuten kwamen de vier advocaten niet meer opdagen. De politierechter was toen niet meer be reid de zaak voort te zetten. Volgens de verdedigers zou de officier door zijn dreigement om op te stappen de rechts orde verstoren en daarom niet-ontvan- kelijk zijn. De zaak tegen een 25-jarige man die eveneens was gearresteerd wegens ver spreiding van het beruchte affiche, is inmiddels geseponeerd door officier van justitie, mr. R. W. Asser De motie ven van de officier hiertoe zijn niet be kend. Foto: de vier advocaten in de verdach- tenbank. Op de voorgrond links mr. Pinkster en rechts mr. Kolfschoten. Daarachter mr. Kerstng (links) en mr. Korvinius. AMERSFOORT - „Voorkomen moet worden dat de mensen binnen de krijgsmacht die bezig zijn met kernwa pens tot getekenden worden ver klaard". Dat zei CNV-voorzitter Harm van der Meulen woensdag tijdens de opening van een nieuwe huisvesting voor de FACOM, de bij het CNV aange sloten vakorganisatie van beroepsmi litairen. Van der Meulen haakte in op de pasto rale brief van de Nederlandse Hervorm de Kerk en noemde het ..neen" tegen kernwapens keihard. „Maar", zo voeg de hij eraan toe. „we zouden het evange lie slecht verstaan als we het niet met de kerk eens zouden zijn". „De verantwoordelijkheid voor kernbe wapening draagt iedereen. Het leger, de krijgsmacht, is een verantwoordelijk heid voor alle mensen. Het CNV draagt volgens Van der Meulen de zorg ervoor te waken „dat groepen mensen of indi viduen alléén de volle verantwoorde lijkheid op de schouders gelegd krij gen". „Voorkomen moet worden dat mensen Advertentie die vanwege de kernbewapening het besluit nemen de krijgsmacht te verla ten. worden bejubeld en dat mensen die erin blijven worden afgeschilderd als WIESBADEN (APA) - Het ministerie van binnenlandse zaken van de West- duitse deelstaat Hessen heeft opdracht gegeven tot de onmiddellijke versprei ding van jodiumtabletten onder de mensen die in de buurt van een kern centrale wonen. Het gaat om een 'voorzorgsmaatregel in geval, van een storing in de kern tech nische installaties' zo deelde staatsse cretaris Otto Dockhorn woensdag in Wiesbaden mee. Het medicijn zal volgens hem aan de inwoners van vier districten worden uitgereikt, die binnen een straal van 10 kilometer van een kerncentrale wonen. Als reden voor de maatregel gaf het mi nisterie van binnenlandse zaken dat het 'problematisch' is het medicijn pas wanneer het nodig is uit te reiken. mensen die het kennelijk met hun ge weten niet zo nauw nemen", aldus Van der Meulen. „Het CNV en de FACOM zullen zich verzetten tegen een ontwikkeling die FACOM-leden en leden in de industrie met de schuldvraag opzadelt. Wie de brief van de kerk verstaat, zal met ver dubbelde inspanning pogen om het kernwapenprobleem inderdaad uit de wereld te helpen. Desnoods op ter mijn", zei Van der Meulen, die verder in zijn toespraak wees op het groeiend aantal rooms-katholieken binnen het CNV. Hans de Boer De vroegere AR-partijvoorzitter, het CDA-kamerlid Hand de Boer, heeft zich gemend in de discussie over de vraag, of de zaak van de kernbewape ning reeds bij de komende kabinetsfor matie aan de orde moet komen. Het be trekken van dit onderwerp, inclusief het al dan niet in ons land plaatsen van middellange afstandswapens, bij de komende formatie noemde hij woens dag - op een spreekbeurt in Boxmeer - vanzelfsprekend. De Boer schaarde zich achter de uitspraak van de synode van de Hervormde Kerk over het ge bruik en bezit van kernwapens. Het CDA-kamerlid toonde zich verder voorstander van een eenzijdige olie boycot jegens Zuid-Afrika. VOOR ZONDAG BESLUIT KABINET (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG - Een meerderheid van de Eerste Kamer heeft de regering opge roepen een exportvergunning te verle nen voor de verkoop van twee onder zeeboten aan Taiwan. Deze motie werd woensdag ingediend door de beide re geringsfracties CDA en WD. Ook de kleine rechtse partijen hebben al hun steun voor de motie uitgesproken. De Senaat zal volgende week dinsdag (Van onze speciale verslaggever) MAPUTO - De negen zwarte landen in zuidelijk Afrika zijn tegen een econo mische boycot van Zuid-Afrika. Dit zei P. S. Mmusi, voorzitter van de SADCC, op het tweede vervolg van deze confe rentie voor economische samenwer- HdVeilS king in Zuidelijk-Afrika tijdens een vraaggesprek met Nederlandse jour nalisten in de Mozambiquaanse hoofd stad Maputo. Gambia. Malawi. Lesoto, Swaziland en Tanzania. Voornaamste prioriteit is de verbetering van het transportsysteem in deze regio. President Machel van Mo zambique zal de conferentie openen. „Eerst moeten we de economieën van onze landen ontwikkelen. Daar is finan ciële steun van het Westen voor nodig. Pas daarna zouden sancties tegen Pre toria kunnen worden overwogen. Nu zijn we voor vrijwel honderd procent van onze in- en export nog afhankelijk van Zuid-Afrika. Als we voldoende hulp krijgen, zijn sancties overbodig", aldus Mmusi. minister van financiën van Botswana. Hij zei uitdrukkelijk te spre ken namens de zwarte landen in zuidelijk Afrika. Vandaag begint in Maputo de SADCC II. waar de zwarte „Negen" met hun westerse „donorlanden" in overleg tre den over invulling van deze strijd. Dit met het doel zwart zuidelijk Afrika min der afhankelijk te maken van Zuid-Afri ka Aan de conferentie nemen van Afri kaanse kant deel: Botswana (voorzit ter). Mozambique. Zimbabwe. Angola. Nederland is vertegenwoordigd door minister Van der Klaauw (buitenlandse zaken). Naar verwachting zal hij de „Ne gen" een groot bedrag aanbieden voor de ontwikkeling en uitbreiding van de Mozambiquaansé havens Beira en Ma puto. Deze zijn belangrijk voor de in- en uitvoer (vooral olie. kolen en container- vrachten) van Zimbabwe, Botswana, Malawi en Zambia. Ook Lesoto en Swa ziland zouden ervan gebruik kunnen maken Geen van deze staten heeft zee havens. Voor Maputo wordt een bedrag van bijna 400 miljoen gulden gevraagd, voor Beira ruim 300 miljoen Mmusi liet weten dat het wel belangrijk is te discussiëren over maatregelen die tegen het apartheidsregime in Zuid- Afrika moeten worden genomen. Maar deze moeten pas op de lange termijn worden verwezenlijkt. „Hoe kunnen sancties immers succesvol zijn?" vroeg hij zich af. Over het feit dat de Organisa tie voor Afrikaanse Eenheid OAEi zich vór een boycot heeft uitgesproken, zei hij fel:Er zijn landen in sommige delen jie niet weten waarover ze paten". De voorzitter van de conferentie sluit metzijn uitlatingen aan bij premier Mu gabe van Zimbabwe. Deze liet afgelo pen vrijdag in een interview met de in Salisbury aanwezige Nederlandse pers weten, dat sancties tegen Zuid-Afrika in wezen „sancties tegen onszelf' (zuidelijk Afrikai zouden zijn. Nederland Deze stellingname speelt overigens het Nederlandse kabinet aardig in de kaart Minister Van der Klaauw, die vanoch tend als een van de eersten de conferen tie toespreekt, heeft zich steeds op het standpunt gesteld dat een boycot van Zuid-Afrika niet realistisch is. Ook de Eerste Kamer heeft zich woens dag voorlopig tegen een olieboycot van Zuid-Afrika uitgesproken. De EG-lan- den en de noordse landen, die weinig van een boycot moeten hebben, zijn eveneens in Maputo vertegenwoordigd. Overigens is het de vraag of alle negen zuidelijke Afrikaanse landen - bijvoor beeld Mozambique - wel zo gelukkig zullen zijn met de uitlatingen van Mmu si. Mozambique bijvoorbeeld is een warm pleitbezorger van het zwarte ver zet in Zuid-Afrika. In deze kringen wordt over het algemeen positief ge dacht over effectieve sanctiemaatrege len. Steun aan de frontlljn-staten in Zuidelijk Afrika is dringend noodzake lijk. maar deze steun mag niet in de plaats komen van directe ondersteu ning van de strijd tegen de apartheid in Zuid-Afrika Met deze boodschap heeft Oliver Tambo. voorzitter van het Afri can National Congress (ANC - de groot ste verzetsbeweging van Zuid-Afrikaai deze week geprobeerd Nederlandse po- lititci ervan te overtuigen dat nu het geschikte ogenblik is aangebroken voor het afkondigen van een olieboy cot. In een onderhoud met minister Van der Klaauw van buitenlandse zaken heeft hij de indruk gekregen dat Nederland een olie-embargo nog steeds serieus overweegt, zo verklaarde Tambo woensdag op een persconferentie aan het eind van zijn vijfdaags bezoek aan Nederland. Tijdens een onderhoud met de Deense minister van buitenlandse zaken, Ole- sen, heeft Tambo de indruk gekregen dat Denemarken zal overwegen zich bij een olieboycot aan te sluiten, als Nederland het initiatief neemt. Ook in Zweden zag hij daarvoor goede moge lijkheden. over de motie stemmen. Zowel PPR als D'66 lieten weten tegen te zijn. Beide partijen wijzen levering van de onderze- boten af. PvdA-senator Vermeer ver klaarde dat zijn fractie nog geen stand punt bepaald had. Overigens zal het ka binet zelf uiterlijk zondag een stand punt bepalen. De levering van de onderzeeboten, waaraan de bestelling van onderdelen voor kerncentrales gekoppeld is. heeft grote meningsverschillen veroor zaakt, zowel binnen het kabinet als binnen de fracties van PvdA en CDA in de Tweede Kamer. Pas na een speciale vergadering van de fractie besloot de PvdA de levering van de onderzeebo ten af te wijzen. Ook D'66 is tegen. Het CDA is het intern nog steeds niet eens. De WD is voor. Motie De motie werd door de liberale senator Zoutendijk ingediend tijdens de alge mene politieke beschouwingen in de Eerste Kamer Hij is mede-onderte kend door CDA-fractieleider Van Hulst en verwijst naar het gevaar voor de werkgelegenheid bij het RSV-concem bij niet-doorgaan van de order- Premier Van Agt, die liet doorscheme ren dat ook het kabinet intern nog sterk verdeeld is, wilde slechts weinig over de zaak-Taiwan zeggen. Ook hij stelde echter de belangen van RSV en toeleveranciers tegenover de handels belangen met China. Zoals bekend is vooral minister Van der Klaauw (bui tenlandse zaken) een fel tegenstander van de levering. KEULEN (APA) - De tot levenslang veroordeelde Westduitse terroriste Angelika Speitel heeft woensdag in de gevangenis Keulen-Ossendorf tever geefs een poging gedaan zich van het leven te beroven. Volgens functionarissen van de gevan genis heeft de jonge vrouw geprobeerd zich aan een laken op te hangen. De poging mislukte omdat het laken scheurde. Bovendien heeft Angelika haar polsen doorgesneden. De wonden waren echter niet erg diep, aldus de functionarissen. De zelfmoordpoging werd ontdekt door een bewaker op zijn ronde Directie: K. Scherphuis, W. F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman en C. van der Maas. BUREAUS: Vllssingen: Walstraat 56-60,4381 EG Vlissingen, tel. (011841 15144. Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg, tel. (01180) 27651. Goes: Grote Markt 2, 4461 AT Goes, tel. (01100) 16140. Terneuzen: Nieuwstraat 22, 4531 CW Terneuzen, tel. (01150) 94457. Hulst: Steenstraat 6, 4561 AS Hulst, tel. (01140) 14058. In de avonduren is de centrale redac tie bezet van zondag t/m vrijdag van af 19.00 uur: (01184) 15144. Klachten bezorging Plaatselijke kantoren, maandag t/m vrijdag van 08.00-17.00 uur, 's Zaterdags van 09.00 tot 11.30 uur. Telefoonnummers buiten kantooruren: Expeditie: (01184) 63533. Advertentie-afdeling. (01186) 1584. 's-Zaterdags (01184) 15144 van 09.00-11.30 uur. Redactie (01184)-14796. Overlijdens advertenties maandag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur (01184) 15144. Zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Abonnementsprijzen: per kwartaal 46,25; franco per post I 54,25: per maand f 15,65; losse nummers 0,65 (alle bedragen in clusief 4 pet. btw.). Postrek. nr.: 3754316, t.n.v. PZC ab.rek. Middelburg. Advertentietarieven 108 cent per mm; minimumprijs per advertentie 16,20; ingezonden mededelingen 2 '/z x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 3,75 meer. Volledige tarieven met contractprij- zen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provincia le Zeeuwse Courant B.V. Middel burg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 41