Scholten houdt regering aan boycot Zuid-Afrika Poolse regering: land aan rand van afgrond Natuurbescherming baken Zeeuwse invloedssferen af Bouwwerkgevers voor nieuwe loonstructuur Delegatie Griekse marine bij Schelde Qud-D'66-er blijft in raad Vlissingen Korting vakantiegeld en prijscompensatie Gewonden en vermisten bij brand aan boord Drente DONDERDAG 13N0VEMBER 1980 PZC/provincie/binnen-buitenland doi ZIMBABWE VOLGENS KAMERLID VOORSTANDER (Van onze redactie buitenlandi DEN HAAG - Tweede-Kamerlid voor het CDA, Jan Nico Scholten, zal bij de behandeling van de begroting van buitenlandse zaken in januari terugkomen op de door hem ingediende motie die een olieboycot tegen Zuid-Afrika bepleit. Bij de presentatie van zijn verslag over een bezoek aan onder meer Zimbabwe, woensdag in de Tweede Kamer, zei Scholten gesterkt te zijn in de mening dat ook een land als Zimbabwe voorstander is van een dergelijke olieboycot, hetgeen minister van buitenlandse zaken Van der Klaauw bestrijdt. De motie-Scholten die op 26 juni door medewerking van enkele CDA-kamer- leden het kabinet byna liet struikelen, leverde niettemin de toezegging van minister Van der Klaauw op dat con tact zou worden opgenomen met be vriende landen om een gezamenlijke aanpak van Zuid-Afrika te formuleren. De minister heeft zich sindsdien inge spannen om met name met de Noordse (Scandinavische) landen tot overeen stemming te komen Ook is de regering ervan overtuigd dat, wil een boycot van Zuid-Afrika niet de omringende onaf hankelijke zwarte landen benadelen, een actieve hulpverlening op gang moet komen om deze landen, met name Zimbabwe (voorheen Rhodesie), econo misch onafhankelijk te maken van Zuid-Afrika. Jan Nico Scholten heeft zich op de hoogte gesteld van de situatie in Zim babwe en Mozambique, waar de be langrijkste doorvoerhaven. Beira. ligt. Eind deze maand vindt in de Mozambi- kaanse hoofdstad Maputo een confe rentie plaats van de frontlijnstaten waar naast westerse ook socialistische en OPEC-landen zijn uitgenodigd om over hulpverlening te praten. Minister Van der Klaauw zal daar door zijn per soonlijke aanwezigheid het belang dat Nederland hecht aan deze onafhanke lijkheid van zuidelijk Afrika tonen, maar kamerlid Scholten heeft voorals nog niet de indruk dat er opzienbarend veel extra geld beschikbaar zal komen. Bij de voorbereiding van de begrotings behandeling van ontwikkelingssamen werking. komende week door de vaste commissies voor buitenlandse zaken en ontwikkelingssamenwerking, zal het CDA daarover vragen stellen aan de mi nister. Na zijn bezoek aan Zimbabwe bestrijdt Scholten nog altijd de opvatting van minister Van der Klaauw dat Zimbab we geen voorstander van een olie-boy cot tegen Zuid-Afrika zou zijn. Zowel premier Mugabe als de minister van buitenlandse zaken hebben op de con ferentie van de OAE in Sierra Leone, eerder dit jaar, de unanieme oproep tot een dergelijke boycot onderschreven en verder vindt Scholten het jonge Zim babwe niet het meest aangewezen land om hierin voorop te lopen Ook' in ge sprekken met politieke leiders van het land is deze mening naar voren geko men. maar Scholten wil ze niet als kroongetuigen presenteren in zijn strijd met de regering De CDA-fractie wil de regering ten slotte vragen om een aparte notitie over het beleid ten opzichte van heel zuidelijk Afrika, waarin alle aspecten, waaronder ook Namibië, met elkaar in balans worden gebracht. De universiteit van Amsterdam zal de meerjarenafspraak 1981-1985. die onder meer de financiële middelen van de universiteit omvat, met minister Pais van onderivijs niet ondertekenen Dit heeft de universiteitsraad van de UVA besloten Ondertekening van de af spraak zou volgens de universiteits raad betekenen een buiging voor het beleid van Pais ten aanzien van de stu dentenstop numerus fixus en de bezui nigingen. Slot van pag. 1 praten over een matiging op de loon som. de werkgelegenheid en de arbeids duur". zei CNV-voorzitter Harm van der Meulen. Werkgeversvoorzitter Van Veen zei dat in het grootste deel van de cao's bepa lingen waren opgenomen die het moge lijk maken op het punt van de prijscom pensatie de cao open te breken. Zowel vakbeweging als werkgeversorganisa ties vonden het juridisch moeilijk de cao open te breken ten aanzien van de vakantiegelden. Minister Albeda zei dat deze problemen opgelost zouden worden via een eenvoudig noodwetje ..In ons land is het nog altijd zo. dat een wet boven een contract staat", zei hij. Kok was van mening dat in de bedrij ven de werknemers de werkgevers nu moeten aanspreken op het scheppen van meer banen, omdat de bedrijven nu met een lagere kostenstijging uitko men. „We zullen geen massale acties or ganiseren. maar wel een steeds sterkere druk uitoefenen op de werkgevers in de bedrijven. Dit wordt voor het komend jaar voor de FNV een belangrijk actie punt". zei hij. Reacties De regeringsfracties in de Tweede Ka mer hebben instemmend gereageerd op de door minister Albeda aangekon digde inkomensmaatregelen, al is het CDA teleurgesteld. De WD zegt blij te zijn dat nu „de kogel door de kerk is". De PvdA daarentegen wijst ze zonder meer van de hand en geeft het kabinet de schuld van het mislukken van het overleg. Volgens de PvdA-Tweede-Kamerfrac- tie is het kabinet de hoofdschuldige aan het mislukken van het loonoverleg in DEN HAAG (ANP) - Aan boord van de Nederlandse onderzeebootjager hms Drenthe is woensdagmiddag om streeks vier uur Nederlandse tijd brand uitgebroken, zo heeft de maine- voorlichtingsdienst woensdagavond verklaard. Bij de brand, die in het voorketelruim ontstond, zijn twee be manningsleden ernstig gewond ge raakt. Twee anderen worden vermist. De brand is inmiddels onder controle. De twee vermisten zijn korporaal Min nes uit Andijk en matroos Ruiten uit Urk, aldus de marinevoorlichtings dienst rond middernacht. De Drenthe bevindt zich ten noorden van Venezuela, halverwege Barbados en Curacao en stoomt op naar dit laat ste eiland Het schip krijgt assistentie van de hsm Rotterdam en in de buurt varende schepen. Een Neptune van de koninklijke marine is eveneens ter plaatse. De Drenthe was van Nederland op weg naar Curasao om daar de Rot terdam als stationsschip te vervangen Over de oorzaak van de brand en de omvang van de schade valt. aldus de marinevoorlichting, nog niets te zeg gen. Oud-papierhandel wil opschorting prijsgarantie DEN HAAG (ANP) - De handelaren tn oudpapier willen dat gemeenten de minimumprijsgarantie voor oudpa pier. dat wordt ingezameld door scho len en verenigingen, opschort en be staande garanties stopt. Door deze garantie van gemiddeld zes cent per kilo reageren deze groepen, die te zamen goed zijn voor de helft van het totale aanbod, niet op de dalende oud- papierprijs. ,.En die is de laatste tijd enorm gedaald omdat er tegenover een vrijwel gelijk blijvend aanbod een sterke daling van de vraag bij de industrie is. Het aanbod moet omlaag anders gebeuren er onge lukken in de oudpapierbranche". aldus de voorzitter Van der Weerden van de Vereniging van Fabrieksleveranciers van Oudpapier de Stichting van de Arbeid door hals starrig vast te houden aan eerder inge nomen standpunten, waarvan bekend was dat op die basis nooit overeenstem ming viel te bereiken. In een verklaring stelt de PvdA dat het kabinet de bereidheid van de vakbewe ging tot loonmatiging boven het mini mum-inkomen heeft genegeerd. Het ka binet zou doelbewust hebben aange koerst op een loonmaatregel en door breking van het in zware onderhande lingen bevochten systeem van de prijs compensatie Hetzelfde resultaat zou bereikt zijn ge weest door de vakantietoeslag aan een maximum te binden in plaats van een algehele verlaging met 0.5 procent en de prijscompensatie boven een bepaal de grens te bevriezen. Op die manier zouden in de visie van de PvdA met na me de midden- en hogere inkomens meer inleveren en kunnen de mini- mum-inkomens worden ontzien Bovendien ontbreken van werkgele genheids-afspraken en vergroten de be lastingvoorstellen die het kabinet heeft gedaan het financieringstekort zonder dat daar geld voor een gericht werkge legenheidsbeleid tegenover staat, al dus de PvdA. CDA-woordvoerder Weijers wilde woensdagavond niet meer kwijt dan dat hij teleurgesteld is over de afloop van het overleg. Het CDA heeft steeds gehoopt op een breed gesteund ak- koord. Weijers zei met een uitgebreide reactie te willen wachten op mededelin gen van minister Albeda. vandaag in de Tweede Kamer, bij de voortzetting van het debat over zijn begroting D'66 zet vraagtekens achter de inhoud van de loonmaatregel. De Democraten vinden dat de verdeling van de mati ging over de diverse inkomensgroepen ter discussie gesteld moet worden. De laagste inkomens moeten worden ont zien en de hoge zwaarder aangepakt, vindt D'66. Evenals de PvdA wil D 66 ook een aftopping van de prijscompen satie en scherpere maatregelen voor matiging van de inkomens van de beoe fenaars van vrije beroepen Mogelijk zal minister Albeda vandaag of morgen de Tweede Kamer een brief sturen over het verloop van het over leg donderdag en de door hem voorge stelde maatregelen. Het lijkt waar schijnlijk dat de Kamer dan volgende week een debat aan die brief zal wij den. LONDEN - In Regent Street in Londen is woensdagavond de kerstverlich ting ontstoken In verband met de economische situatie doet men het met dezelfde verlichting als vorig jaar, een nieuw ontwerp kon er niet af. VAST GARANTIE-INKOMEN UTRECHT (ANP) - De werkgevers in de bouw hebben de vakbonden voor stellen gedaan voor een nieuw loon- en functiestructuur in de 300.000 werkne mer tellende bouwnijverheid. De werkgevers beogen met hun voorstel len de inkomenszekerheid van de bouwvakkers te vergroten. Ze willen alle mogelijke min of meer willekeuri ge toeslagen vervangen door een vast en gegarandeerd inkomen en ook wil len ze af van het omstreden vakantie- bonnensysteem, aldus de werkgevers organisatie. het Algemeen Verbond Bouwbedrijf (AVBBi. Voorzitter D van Commenee van de Bouwbond CNV zei in een eerste per soonlijke reactie dat de werkgevers- voorstellen zijns inziens geen basis kun nen bieden voor het afsluiten van een nieuwe cao. „We kunnen hier absoluut niet mee uit de voeten. De voorstellen zijn veel te vaag en bovendien wordt de willekeur in de belonging niet uitgeban nen maar via een acmexaeunje weer binnengelaten" Wat Van Commenee betreft wordt de loonstructuur losgekoppeld van de cao- Onderhandelingen en komt er nu zo gauw mogelijk een soort 'tussen-cao' tot stand waarin zaken als prijscom pensatie en extra vakantie worden vastgelegd. „Dan kunnen we los van dit soort zaken dat gauw geregeld moet w orden later over de loonstructuur met. de werkgevers verder in de clinchal dus Van Comenee Bij de Bouwbonden FNV had men nog geen commentaar De w erkgevers willen in plaats van al le mogelijke toeslagen waarmee af hankelijk van tic arbeidsmarktsitua tie vaak maar wat werd aangerom meld een basisloon geven. Daarnaast wordt een individueel loon voorge steld dal niet lager mag uitvallen dan het basisloon en dat werkgevers en werknemers in een individuele ar beidsovereenkomst kunnen vastleg gen. ECONOMISCHE TOESTAND CATASTROFAAL iVan onze speciale verslaggever Koe- WARSCHAU-De Poolse regering lijkt vastbesloten te zijn het Poolse volk de volle waarheid te vertellen over de voedsel- en brandstoftekorten, w aar mee Polen deze winter geconfronteerd zai worden. Zowel minister-president Josef Pinkowski als het vooraanstaan de lid van het Politburo. Andrej YVer- blan. hebben in zeer klare taal gespro ken over de catastrofale economische situatie van het land. Beiden hebben gezegd dal als de Polen hun schouders niet onder het werk zetten, er eind deze winter in de winkels niets meer te krij gen is. Tijdens een persconferentie na afloop van een vergadering van het Politburo en dinsdag in een voor radio en tv uitge zonden redevoering van minister-presi dent Pinkowski werd toegegeven dat er niet voldoende brood zal kunnen wor den geleverd Er is genoeg graan, zo ver klaarde Politburolid Werblan tegen over Poolse journalisten, maar er zijn niet genoeg molens en bakkerijen om het koren te verwerken De buurlanden Tsjechoslowakije en Oost-Duitsland. die met enige afstand notitie nemen van de recente gebeurte nissen in Polen, is om aanvullende voedselhulp gevraagd Verwacht wordt dat vlees op korte termijn gerantsoe neerd wordt Het Politburo lanceerde woensdag een vernietigende aanval op de Poolse bureaucratie die volgens dit hoogste orgaan van de communistische partij niet snel genoeg reageert op de verder verslechterde economische si tuatie en op de voedseltekorten. De arbpiders werd verweten dat zij hun werk ongeïnteresseerd verrichten De salarissen zijn volgens de regering in oktober met 18 procent gestegen, ter wijl de produktiviteit in dezelfde maand met 5 procent is gezakt Er zijn m Polen op het ogenblik niet alleen voedseltekorten, maar er is ook gebrek aan staal, koper, mest en ce ment. Solidariteit De onafhankelijke Poolse vakbond 'So lidariteit' is begonnen zich bezig te hou den met zaken die verband houden met een hervorming van de censuur en de ïueuwe wet daarover In een rubriek die haar ter beschikking staat in een plaatselijke krant in Gdansk, kondigde de bond de vorming aan van een uit negen landen bestaan de vakbondscommissie, die deze zaak gaat bestuderen. Enquête Als in Polen democratisch verkiezingne gehouden zouden worden en als dan op meer dan een partij gestemd kon wor den zou men althans kunnen trekken uit een geheime opiniepeiling, die eind september en begin november in Polen is gehouden door het Franse instituut Public S A In verscheidene delen van het land on dervroegen acht door het instituut geintrueerde Polen hun landgenoten in treinen, op straat, in winkels of thuis De maatschappelijke posities van de 510 ondervraagden varieren van fa brieksarbeiders. boeren, directeuren en winkeliers tot wetenschappers en vis ser. Volgens de uitslag van het onderzoek, woensdag gepubliceerd in het Franse blad Pans Match, verklaarde 34 pro cent dat zij voor een Christen-democra - tische partij zouden kiezen; 27 procent gaf de voorkeur aan een socialistische partij; negentien procent, aan een libe rale partij en vier procent zou op een boerenpartij stemmen. Slechts drie procent zou de communistische partij steunen. Op een vraag of men een Russische in vasie mogelijk acht nu de Poolse arbei ders het recht op vrije vakbonden heb ben veroverd antwoordde 66 procent bevestigend. Van hen was 2a procent 'zeker' van de komst van de Russen, terwijl 41 procent dat 'mogelijk' acht- VLISSINGEN - Op de werf van de Koninklijke Maatschappij De Schelde in Vlissingen is woesdag- middag een Griekse marinedele gatie gearriveerd, die de stand van zaken bekijkt bij de bouc van het standaardfregat dat bij de Griekse marine in gebruik zal woreen ge nomen. De Grieken arriveerden woensdagmiddag - overigens een uur te laat - op Schiphol, waar ze door tal van Nederlandse marine- autoriteiten en functionarissen van het RSV-concern werden op gewacht. Bij RSV hecht men veel belang aan het bezoek van de Grieken omdat men hoopt dat de Griekse marine zeker nog een standaardfregat zal bestellen. Zoals gemeld is er smds twee weken een uit tien ma.i be staande Griekse marineploeg op de KMS in Vlissingen. die de verdere afbouw van het standaardfregat mede gaat begeleiden. De hoge Griekse marine-officieren stelden zich woensdagmiddag kort na hun aankomst bij de KMS al op de hoogte van de gang van zaken bij het in aanbouw zijnde fregat en maakten kennis met hun tijdelijk in Vlissingen bivakkerende landge noten. Vice-admiraal Konafaos en rear- admiral (schout bij nacht) Andrit- sopoulos werden woensdagmiddag ook door de directie van de KMS ontvangen- Dat gebeurde tijdens een ontvangst in de commissaris- senkamer van de Vlissingse werf Vanmorgen, donderdag, blijven de Grieken nog even in Vlissingen, waarna ze per helicopter zullen worden vervoerd naar het stan daardfregat Banckert. dat vorige maand bij de Koninklijke Marine in gebruik kwam en dat nu voor proefvaarten op de Noordzee is. Za terdag maken de Griekse marine officieren de doop mee van het standaardfregat Blois van Tres long, dat bij de werf Wilton-Feij- enoord in Schiedam in aanbouw is. Zeeuwse meisjes de prijzen op huishoudscholenét in Alphen a/d Rijn KRUININGEN Twee leerlinge, de Prinses Bealrixschool in Kin gen zijn woensdag in de prijzenp len tijdens de huishoudscholen^ het vogelpark 'Avifauna' in Al aan de Rijn. Deze dag w ordt jay gehouden op initiatief van het schap Slagersbedrijf. De gehélen klas van de Prinses Bealrixschool enige huishoudschool uit ZeelaJ dit jaar uitgenodigd was - was dag per bus naar Alphen gereisd, waar vier meisjes het leerlingen van vijftien anderr houdscholcn uit het gehele land ten opnemen in het bereiden vin) schillende schotels. Eline Weststrate uit Krabben werd voor haar hors d'heuvre-x) een tweede prijs toegekend en Ani Iwaarden uit Krabbendyke wert haar vleeswarenschotel beloond een derde prijs. De andere twee Ze se deelneemsters, Harriet Rijks, Yerseke met een warme schotels lemien Tramper uit Krabbendijb een courmet-schotel, kwamen ni« een pnjs m aanmerking. Ook wa deze huishoudscholendag een soc t.ifal gehouden, maar daarin wu Prinses Beatrixschool geen boeken. De klas stond onder leiding va vrouw A. M. Wartena uit Kattend Recherche houdt 4 Vlissingers aan in verband met inbral VLISSINGEN - De Vlissingse che heeft drie Vlissingers aangeta in verband met enkele onlangs gejS de inbraken Het zijn J P. W i2U (19'enP C. vanO. i26i Dednehd bekend ingebroken te hebben a aan de Gerbrandystraat gepad staande melkwagen, in een eethui^ het Nollebos en in het clubhuis\i Vlissingse hockeyclub aan de Oh: weg. Van het gestolene. voorna drank en rookwaren, is niets mee Een uit het eethuisje gestolen caa recorder werd door het drietal in terdam verkocht. VANWEGE DOELMATIGE WERKWIJZE GOES - De drie belangrijkste instel lingen die zich in Zeeland actief bezig houden met bescherming en beheer van natuurgebieden, hebben de w erk terreinen afgebakend. Het gaat om de Vereniging tot Behoud van Natuurmo numenten (district Zeeland), dc stich ting Het Zeeuwse Landschap en het Staatsbosbeheer. Er zijn afspraken ge maakt over gebiedsverdelingen. met als belangrijkste oogmerk: een zo doel matig mogelijke werkwijze en voorko men dat de instellingen elkaar voor de voeten lopen. Eén en ander blijkt uit een mededeling van de stichting Het Zeeuwse Land schap. Overigens werken de drie instel lingen in de praktijk al geruime tijd met bepaalde invloedssferen' De nadere af- bakenir.g^was mede nodig omdat er wel eens misverstanden opdoken Volgens Het Zeeuwse Landschap zijn de afspra ken niet te beschouwen als een wet van Meden en Perzen Op de eerste plaats staat steeds: veiligstelling van natuur- wetenschappelijken landschappelijk belangrijke gebieden „Zo kan er bijvoorbeeld een overwegen de voorkeur van de verkoper zijn of kan het aankoopgeld van een der organisa ties ontoereikend zijn. In dergelijke ge vallen zal van de afspraken kunnen worden afgeweken' aldus de stichting Het Zeeuwse Landschap Opgemerkt wordt dat de drie instellingen als ge meenschappelijk doel voor ogen heb ben: door aankoop en een gericht be heer de blijvende veiligstelling van de nog resterende natuurgebieden nastre ven. Verschillen Er zijn uiteraard wel verschillen in be leid tussen de drie instanties. Zo geeft het Zeeuwse Landschap wel eens w at meer aandacht aan de veiligstelling van gebieden die van cultuurhisto risch belang zijn en richt het Staats bosbeheer zich weer meer op bijvoor beeld de bosbouw en speelweiden. De Vereniging tot Behoud van Natuurmo numenten houdt zich in het bijzonder bezig met typische Zeeuw se elementen als dijken en schorren. Ook uit de aanpak van het beheer blijken ver schillen in benadering. tal k oplo Het Staatsbosbeheer is als overhe stantie in beginsel overal in de pi cie actief en in het bijzonder op W'i ren. Oost- en West-Zeeuwsch-Vlï ren en Thoien De Vereniging to houd van Natuurmonumenten- bijzondere aandacht voor Schcn wh' Duiveland. Noord- en Zuid- een deel van de Oosterscheldt Zeeuwse Landschap rekent dele de Bevelanden en Walcheren, Sin; cari= lipsland. het Land van Saeftingea geving tot de eigen invloedssfera OP PERSOONLIJKE TITEL een a Jeeig confr Samenwerking Goes telde 27 MGantennes op haar woningen GOES - De stichting samenwerking Got-s. het overkoepelend orgaan van de drie w oningbouwcorporaties die in Goes. KapelIc en op Noord-Beveland actief zijn. heeft onderzocht hoeveel 27 ML'-anlennes er op haar woningen ge plaatst zijn. t an tic ongeveer VMM) wo ningen die onder het beheer van dc stichting vallen, zijn er ongeveer 150 voorzien van zo n 'tokkclspriet'. Voor slechts 30 antennes is echter een ver gunning hij de stichting samenwer king aangevraagd De stichting heeft inmiddels de eige naais van de 120 zonder toestemming geplaatste antennes aangeschreven met het verzoek alsnog een vergunning aan te vragen. De eerste reacties daar op zijn al binnengekomen. De 27 MC-ers die ook na herhaalde aansporingen wei geren hun antenne te legaliseren, zullen dit voor het tokkelen zo onmisbare at tribuut op den duur moeten verwijde ren De stichting samenwerking ver strekt een vergunning wanneer een an tenne volgens de voorschriften wordt geplaatst Die voorschriften zijn ovei- genomen van de nationale woningraad De antennes moeten zodanig worden geplaatst dat ze niet naai beneden kun nen vallen of schade kunnen veroorza ken aan de woningen Bovendien mo- wordl h«ri toegestaan dat de 27 MC sprieten 2 50 meter boven de nokhoogu- van het dak uitkomen VLISSINGEN - De heer C. A. M. M. van den Elshout heeft nog slechts op per soonlijke titel zitting in de gemeente raad van Vlissingen. Het bestuur van de afdeling Walcheren van D*66, van welke partij de heer Van den Elshout tot voor kort lid was, heeft dit de raad schriftelijk laten weten. In de brief wordt gewezen op de afdelingsverga dering die D'66 1 oktober hield en waarin met algemene stemmen een motie werd aangenomen, die ver woordde, dat de heer Van den Elshout niet langer kon worden gehandhaafd als vertegenwoordiger van deze partij in de Vlissingse gemeenteraad. Aanleiding tot deze motie was. aldus de brief, dat er tegen de heer Van den Els hout een strafrechtelijk onderzoek was ingesteld, waarvan hij bovendien het afdelingsbestuur niet in kennis had ge steld. Voorts hadden de leden van D'66 moeite met de 'niet waardige wijze' waarop het raadslid contact had gelegd met de pers De heer Van den Elshout heeft inmid dels zijn lidmaatschap van D'66 opge zegd, maar weigerde zijn zetel in de )El raad beschikbaar te stellen. In eet aan het afdelingsbestuur beschul hij D 66 van een 'ondemocrat; werkwijze' en noemde hij de gaa zaken binnen de partij 'onge Voorts sprak hij als zijn mening ui er binnen de afdeling 'teveel baant gers' zijn. Afdelingsvoorzitter P E. L. Pel D'66 verklaarde, dat door de b: van de heer Van den Elshout 'f heel nieuwe situatie is ontstaan' brief schrijft men, dat de Walchen trendc deling thans een werkgroep h« ierwij vormd, die zich 'nog meer dar heen' met de gemeentepolitiek a zighouden en ook. hoewei niel cd nl b vertegenwoordigd, commissieva phoo ringen zal bijwonen. De heer Pett desgevraagd 'het besluit van df Van den Elshout te betreuren .^besta zijds erkende hij diens recht omi tel te behouden, zij het dan op p4«tn d lijke titel, totdat de kiezers wee» keftijc spreken. De afdelingsvoorzitter wees er tffis nog wel op, dat volgens de statute D'66 een raadslid in een situatie^ ze dient af te treden "-3Ï0Z bel a: Mt r iin (iroi si BiTAAif.HUjt r kx de Groene BetaalfB Gegarandeerd tot t" KX),- per cheque. Zonder kosten verkrijgbaar bij alle banken en spaarbanken van Nederland

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 10