Axelse raadsleden pleiten voor opheffing van culturele stichting Fractie PvdA in raad Axel op de bres voor hondenbezitters C Wissel Zeeuws-Vlaanderer; Echtpaar in Walsoorden zestig jaar getrouwd Teleurstellende deelname aan rollendriedaagse scholieren in Terneuzen WOENSDAG 29 OKTOBER 1980 VERDER ALS GEMEENTELIJKE INSTELLING AXEL - De Axelse gemeenteraadsle den Th. van Haclst en H. P. Cijsouw, samen de WD-fractie in de raad, heb ben dinsdagavond gepleit voor het op heffen van de stichting cultureel cen trum De Halle. Beide raadsleden voe len er veel meer voor als het cultureel centrum in Axel in de toekomst verder gaat als gemeentelijke instelling on der leiding van een gemeentelijke commissie. De WD-ers kwamen tot die suggestie bij de behandeling van het voorstel van Vogeltentoonstelling in Hulst HULST - De vogelvereniging 'Vogel- vreugd' uit Hulst houdt zaterdag 1 en zondag 2 november haar jaarlijkse clubtentoonstclling in de grote zaal van café 'De Ster' bij Jack Polfliet te Hulst. Voor deze tentoonstelling hebben de le den van de Hulster vogelvereniging, meer dan driehonderd vogels ingezon den. Deze zijn onderverdeeld in: kleur en postuurkanaries, bastaarden, grote en kleine parkieten, kwartels en ver schillende soorten tropische vogels. De vogels worden vrijdagavond gekeurd. Als keurmeesters treden op: de heren Kraak en Bouwman (kanaries), de heer Van Buron (grote- en kleine parkieten) en de heer Van de Watering voor de tro pische vogels. De openingstijden van de tentoonstel ling zijn zowel zaterdag als zondag van 10.00 tot 20.00 uur. Wapenkennis in buurtschap Zeegat in Clinge CLINGE - Het afgelopen weekeinde hield men in Clinge, in het buurtschap Het Zeegat, de traditionele Wapenker- mis bij café De Gouden Kroon. Zater dag en zondag konden de schutters te recht voor een binnenschieting. De lief hebbers van gaaibollen kwamen ook volop aan hun trekken. Hel pieren ken de een grote belangstelling. De wed strijden begonnen zaterdagavond en werden zondagmiddag voortgezet. De kampwedstrijden in dit onderdeel wer den zondagavond gehouden. Voor de kinderen was er gedurende de twee daagse kermis een rad van avontuur en verschillende andere attracties. Ter af sluiting van de Wapenkermis hield men maandagavond een puntenkaarting waar an 56 kaarters deelnamen. De uitslag is als volgt 1 E. Broeckaert, 2 J Ferket. 3 Jvan der Kelen. 4 Jvan den Bran den. 5 P. Velpen. 6 K_ Ivens, 7 mevrouw Jon kers, 8 J. van den Branden, 9 M. Lambrechts. Schieting Koewacht KOEWACHT - Aan de bejaardenschie- ting in café J. de Guehteneire te Koe wacht namen 28 schutters deel. Uitslag: hoge vogel H. Jexairens Koewacht, eerste en tweede zijvogel M. Buljs Koewacht, grootste aantal kleine vogels (61 H de Smet Koewacht. Jaarmarkt Axel op 11 december AXEL - In Axel wordt donderdag 11 december de traditionele jaarmarkt ge houden. Er kunnen ook dit jaar slacht vee, jongvee, fokvee. schapen en paar den worden aangevoerd. Een deskundi ge jury zal de dieren beoordelen. Voorts is er een verloting. Duel Veteranen Clinge tegen Vogelwaarde gelijk HULST - De veteranen van W Clinge speelden zaterdagmiddag een voetbal wedstrijd tegen de veteranen van Vo gelwaarde. De wedstrijd, die meetelde voor het Nederlaag-toernooi, dat de Clingse veteranen dit jaar houden, ein digde in een 3-3 gelijkspel. Radio-opnamen concert harmonie Sas van Gent b en w De Halle een aanvullende subsi die van 41.000 gulden te geven om de begroting over dit jaar alsnog kloppend te maken. Net zoals zijn collega Cijsouw al eerder, tijdens de financiële commis sievergadering. gedaan had. zette ook nu Th. van Haelst vraagtekens bij de grote kostenstijgingen die de exploita tie van De Halle te zien geeft. Met name de stijging van de posten 'Kosten van beheer' met ruim 14 000 gulden en 'Per soneelskosten' met bijna 23.000 gulden verbaasde het raadlis. Hij vroeg zich af of het niet raadzamer zou zijn in dat geval de administratie uit te besteden aan derden of de samenstelling van het personeel zodanig te wijzigen dat 'het verantwoord is'. H. P. Cijsouw bleef bij de mening die hij ook in de vergadering van de financiële commissie al ruim schoots geuit had: het algemeen be stuur van De Halle heeft wel een zeer slechte raming gemaakt van de te ver wachten kosten over 1981. ,.Ik blijf erbij het is gewoon 'verschrijving"', zei het raadslid Cijsouw dinsdagavond Wethouder J. M. van Schaik (tevens voorzitter van het algemeen bestuur van DeHallei betoogde nog eens dat de begroting van De Halle een vertekend beeld geeft van het bedrag dat het cen trum de gemeente jaarlijks kost. ..De Halle is in feite niet zo duur als het lijkt", stelde de wethouder die uitlegde dat ieder uur dat een gemeente-ambte naar aan De Halle besteed, aan met na me de boekhouding bijvoorbeeld, ook aan de stichting in rekening wordt ge bracht. Bij andere instellingen in de ge meente. het streekmuseum, bijvoor beeld. is dat niet hel geval. De wethou der wees er verder op dat in de statuten van De Halle (goedgekeurd door de raad) vastgelegd is dat de boekhouding van De Halle berust bij de centrale boekhouding van de gemeente. Die wordt op zich weer gecontroleerd door het verificatiebureau „Iedere vergelij- BELASTINGVERHOGING GING ECHTER WEL DOOR king met een particulier bedrijf is daar om ook onmogelijk, er worden hier meerdere controles uitgevoerd, dat kost geld", meende Van Schaik. De wethouder stelde overigens hele maal geen tegenstander te zijn van de opheffing van de stichting en vorming van een gemeentelijke commissie die de zaken regelt ..Voorde openbaarheid van bestuur, met het oog op democratie vind ik dat zelfs goed" „Maai-financiële voordelen biedt het niet. De kosten blij ven even hoog alleen gaan ze dan uit 'de grote pot' Burgemeester A. De Kam zegde toe dat over deze mogelijkheid binnen het col lege gepraat zal worden. De raad ging unaniem akkoord met het voorstel. Eerbetoon De vergadering van de gemeenteraad, die juist drie kwartier duurde, was be gonnen met een korl eerbetoon aan het vorige week plotseling overleden GPV-raadslid J. C. Folmer. Burgemeester De Kam noemde de heer Folmer een 'consequent en integer' raadslid die zijn werk altijd met de grootste inzet en toewijding heeft ge daan. „Door zijn godsdienstige overtui ging en levensopvatting kwam hij vaak in conflict met nieuwe ontwikkelingen in deze maatschappij, en dus ook in de ze gemeente. Hij heeft het vaak inner lijk moeilijker gehad dan hij uiterlijk liet blijken", stelde de burgemeester Na zijn toespraakje werd een minuut stilte in acht genomen ter nagedachte nis van het overleden raadslid AXEL - De vrijwel voltallige PvdA- fractie in de Axelse gemeenteraad heeft dinsdagavond een poging onder nomen om de voorgestelde verhoging van de hondenbelasting niet door te laten gaan. Met name raadslid G. van SUCCESSEN LEDEN MOTORCLUB AXEL IN MERELBEKE MERELBEKE - De leden van mc Axel hebben op motorcrosswedstrijden in Merelbeke vele successen behaald. Jacky Lensen slaagde er voor de eerste maal in de overwinning te behalen bij de junioren 250 cc, nadat hij enkele we ken geleden de overstap van de debu tanten 125cc naar deze categorie maak te. Voor Bram van de Velde was er ook een ereplaats weggelegd. Hij eindigde opde tweede plaats bij de nationalén 250cc. Slechts elfjeden van mc Axel stotiden aan het vertrek in Merelbeke. Zondag wordt het BLB-seizoen afgeslo ten in Moerbeke. waar de internationa len strijden om de Markentrofee. De uitslagen van de wedstrijden in Merelbe ke: Debutanten 125cc" 1 Bruno Alletru (Frank rijk): 29 Peter de Moor Junioren 250cc: 1 Jac ky Lensen: 8 Robert Beijer. 20 Tonnie Oppe neer: 24TonnieColljn: 25 Edwin Cortvriendt. Nationalén 250cc: 1 Martin BenootiBelgiei: 2 Bram van de Velde: 4 Rudie Walhout: 7 Evert Leeraert, Nationalén 500cc: 1 Walter Struijl (Belgièi. 2 Edward van de Klooster. 6 Rudie Vink. 7 Eddy Leenknecht Internationalen 500ce- 1 Mark de Winne: 17 Roger Vink. SAS VAN GENT - De harmonie 'De Verenigde Vrienden' uit Sas van Gent geeft zaterdag 8 november een concert in 'Den Dullaert' in Hulst. De KRO maakt hiervan opnamen voor het ra dioprogramma 'Zin in muziek'. De microfoonrepetitie, begint zaterdag om 18.30 uur, waarna de harmonie zal optreden van 20.45 -21.15 uur. Michaël-school Sas van Gent in 'Stuif-es-in' SAS VAN GENT - Een meter-hoge suikerbiet, gemaakt tijdens de handwerklessen van de Michaèl- school uit Sas van Gent werd uit tientallen inzendingen gekozen voor het televisie-programma 'Stuif es in'. Dat betekent dat de Michaèl-school over vier weken te gast zal zijn in dit AVRO-program- ma. De suikerbiet was gemaakt door de kinderen van de hoogste klassen van de school onder lei ding van handwcrklerares Lien Hoste. Het idee voor het vervaardigen van een suikerbiet kwam van de kinde ren zelf. Het programma 'Stuif es in' waarin de Sasse jeugd vertegen woordigd zal zijn, wordt zaterdag middag 29 november uitgezonden en begint om 16.25 uur. Goethem wierp zich tijdens de behan deling van een groot aantal voorstel len tot verhoging van gemeentelijke belastingen, op als voorvechter van de bezitters van viervoeters. Van Goe them noemde het heffen van honden belasting 'een vreemde zaak', en: 'iets dat uit de tijd is zo langzamerhand'. „Ik weet nog wel een aantal zaken die voortaan belast moeten worden", zei hij. Van Goethem wees er verder op dat de opbrengst van de hondenbelasting ruimschoots de gemaakte kosten voor de gemeente overtreft. ..Er vloeit dus een deel naar de algemene middelen". Hondenbezitters betalen dus meer dan anders mee aan bijvoorbeeld de bouw van een sporthal", zei het raadslid. „Dat is niet eerlijk". Van Goethem meende dat het tijd werd voor 'een pas op de plaats' bij de verhogingen van hondenbelasting. Collega-raadslid J. Vink viel hem bij. Ook wethouder J M. van Schaik ging mee met het betoog van zijn partijge noot. „Inderdaad is de hond van alle loslopende dieren nog de enige die be last wordt. Volgens mij is er weinig re den tot verhoging van de belasting, maar ik weet dat ik wat dat betreft een afwijkend standpunt inneem binnen het college". Wethouder M. L. M. IJsebaert verkon digde vervolgens namens de rest van het college de mening dat de verhoging van de hondenbelasting wel ge rechtvaardigd is. „Kijk maar eens naar de overlast en ik vind dat daar iets te genover moet staan. Een beetje respect voor de mensen van de plantsoenen dienst die dagelijks in het plantsoen in de rotzooi trappen is ook wel op zijn plaatsmeende IJsebaert die verder raadslid Van Goethem de suggestie aan de hand deed eens een kijkje te nemen in de plantsoenen. „Als u ziet wat we daar allemaal aantreffen, dan veran dert u wel van mening", zei de wethou der. Met de stemmen van J. M. van Schaik. G. van Goethem en J Vink tegen werd het voorstel, met een aantal andere voorstellen tot belastingverhogingen aangenomen. Cursus feministische theologie Aardenburg AARDENBURG - Vrijdag 21 en zater dag 22 november wordt in het 'Van Eeg- henhuis' in Aardenburg een cursus 'fe ministische theologie' gehouden, geor ganiseerd door de emancipatiewerk groep West Zeeuwsch-Vlaanderen. De cursus is bestemd voor vrouwen, die zich willen verdiepen in de feministi sche theologie. Irmgard Weverink. die vorig jaar november op de emancipatie dag in Oostburg over dat onderwerp sprak, is vrijdagavond in Aardenburg aanwezig om wat uitgebreider te vertel len wat feminisme met theologie te ma ken heeft. De cursus begint om 19 uur en duurt tot zaterdag 19 uur. Gepensieneerden praten in Axel over pensioenen AXEL - De Nederlandse Bond van Ge pensioneerden afdeling Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen houdt woens dag 5 november om 14.30 uur de na jaarsvergadering in 'De Halle' te Axel. De leden moeten twee bestuursleden kiezen en een nieuw afdelingsregle ment vaststellen. Verder wordt er uit voerig gediscussieerd over een rapport van de 'commissie Bosman' over de o verheidspensioenen. De gepensioneerden zijn van mening, dat dit stuk hun rechten 'op de tocht' zet. Zo wordt de volledige inbouw van de AOW in het pensioen als zeer on rechtvaardig ervaren. De bond noemt het 'een sprookje' dat de ajnbtenaren geen premie zouden hebben betaald en is het niet eens met het plan, om de reserves van het algemeen burgerlijk pensioenfonds voor andere doeleinden aan te wenden. Deze reserves zijn dooi de ambtenaren zelf opgebouwd. Op de vergadering in Axel zal de heer N.V. Eekman, hoofdbestuurslid van de Ne derlandse Bond van Gepensioneerden, nader ingaan op de problematiek. Na afloop van het huishoudelijk gedeelte is er bingo. WALSOORDEN - Onder grote belang stelling vierde het echtpaar Meesen- Dc Zeeuw in Walsoorden dinsdag het 60-jarig huwelijksfeest. Hendrik Mee- sen is 87 jaar en zijn echtgenote Levina Meesen-Dc Zeeuw 85 jaar. Na een kof fiemaaltijd in het verenigingsgebouw- te Zaamslag werd een druk bezochte receptie gehouden. Burgemeester mr M. Somers van Hontenisse kon niet aanwezig zijn, maar bood wel telefo nisch zijn gelukwensen aan. Namens het gemeentebestuur ontving het jubi lerende echtpaar een boeket bloemen. Hendrik Meesen heeft tot ongeveer zijn 75ste jaar op zijn eigen landbouwbe drijf, tussen Kuitaart en de Hoefkens- dijk, gewerkt, waarna hij het bedrijf aan zijn zoon overdeed. Hij zegt dit werk altijd met plezier gedaan te hebben. Toen het echtpaar van een welverdien de rust kon gaan genieten, ging het in wonen bij een dochter in Walsoorden. Bij goed weer fietst Hendrik Meesen echter nog regelmatig naar de boerderij om een handje te helpen. Het echtpaar kreeg vijf kinderen, twin tig kleinkinderen en vijf achterklein kinderen. Na afloop van de receptie was er een besloten feestavond voor de kinderen en kleinkinderen. Onder de vele geluk wensen die het echtpaar Meesen ont ving waren ook telegrammen van ko ningin Beatrix en commissaris van de koningin dr C. Boertien. 'De Blide' in Terneuzen bestaat vijftien jaar TERNEUZEN - Het Terneuzense be jaardencentrum 'De Blide' bestaat vijftien jaar. Het derde lustrum wordt donderdag 13 november uitgebreid ge vierd met onder meer een feestavond waaraan Baby den Toonder muzikale medewerking verleend. De viering van het vijftienjarig bestaan wordt geopend met een eucharistievie ring. In de middaguren zijn er demon straties oude ambachten en handvaar digheden door Ine van Akker, mevrouw B. Schaub-Pols, Marike Vocke, pater J. P. Mikkers en G. Altena. De overgang van middag naar avond wordt over brugd met een Brabantse koffietafel. In het kader van het jubileum worden in het bejaardencentrum twee exposi ties opgezet. Marike Vocke exposeert in het restaurant wandkleden en textiel kunst. Daarnaast is vanaf 7 november een fototentoonstelling ingericht over 'Terneuzen, vroeger en nu' Raad Sas van Gent bespreekt plannen bejaardensociëteit SAS VAN GENT - De bejaarden van Sas van Gent kunnen opgelucht adem halen. Hun nooit aflatende gevecht voor een eigen onderkomen in de ge meente lijkt eindelijk vruchten te gaan afwerpen. Slechts het ja-woord van de Sasse gemeenteraad staat ver- bouwing van de voormalige gymnas tiekzaal bij het verenigingsgebouw 'De Roselaer' tot soosruimtc voor de bejaardenbond nog in de weg. De raad kaï^ donderdagavond in de raadsver gadering het licht definitief op groen zetten. De vergadering in het stadhuis begint om half acht. De Bejaardenbond Sas van Gent. het Sociaal Kultureel Werk en de gemeente zijn maandenlang aan het werk ge weest om een onderkomen voor de be jaarden te realiseren. Dat gmg bepaald niet altjjd van een leien dakje: vanuit een hoek uit de bejaardenbond werd nogal wat kritiek op de gemeente ge spuid: de bejaarden ondernamen se rieuze stappen zelf in de politiek te gaan, hoewel dat ambitieuze plan verle den week op de valreep nog naar het rijk der fabels werd verwezen. In het voorstel aan de raad zeggen b en w met het SKW en de Bejaardenbond tot een 'acceptabel compromis' te zijn gekomen. Het plan: het SKW koopt de voormalige gymzaal voor ruim 93.000 gulden van de gemeente en verbouwt het lokaal vervolgens tot soosruimte voor de bejaarden. De bejaardenbond betaalt een jaarlijkse huur van mini maal 5250 gulden. Voor de raad van Sas van Gent rest dan slechts er in toe te stemmen dat de ge meente zich garant stelt voor een lening van 1,5 ton, die het SKW voor aankoop en verbouwing van de gymzaal moet aangaan. Sint-Nicolaas bezoekt Koewacht KOEWACHT - Sint-Nicolaas en zijn zwarte Pieten brengen zondag 23 no vember een bezoek aan Koewacht. De Spaanse kindervriend en zijn gevolg vertrekken om 14.00 uur aan de woning van de oud-burgemeester Dierinck op 't Zand te Koewacht. Na een rondgang door het dorp, die muzikaal wordt opge luisterd door de muziekvereniging Koe wacht, krijgen de kinderen in het patro naat te Koewacht een traktatie aange boden. Van 24 november tot en met 6 december volgt dan in Koewacht de jaarlijkse winkeliers-actie. nee mie ill. i VAN HULLE EN SIJNESAEL WINNAARS TERNEUZEN - Patrick van Hulle en Gerrie Sijnesael hebben de eerste Ter neuzense rollendriedaagse voor scho lieren gewonnen. Vooral Van Hulle was in de wedstrijden een klasse apart; hij maakte bijzonder snelle tij den in dit door de sportvereniging Sint Aloy uit Graau w in samenwerking met de Terneuzense sportleraar Camiel de Rooy georganiseerde evenement. Drie dagen rollenwedstrijden voor de jeugd hebben Camiel de Rooy echter wel enigszins teleurgesteld. Ondanks dat er sportief gestreden werd. was er weinig publiek. Maar dat niet alleen. "want" merkt hij op. "naast de drie daagse waren er ook nog individuele wedstrijden en ik vind dat er daar bij zonder weinig medewerking is geweest van de middelbare scholen. Het aantal deelnemers viel daar voor mij behoor lijk tegen: dat had veel groter kunnen zijn als ik bekijk dat er van onze school wel veertig deelnemers waren op een totaal aantal leerlingen van 600. Als het bij ons kan. moet het bij anderen toch ook kunnen. Nee. als er niet meer mede werking komt van de overige middelba re scholen krijgen deze eerste wedstrij den geen vervolg meer". In ieder geval leverde de driedaagse tot op de laatste dag de nodige strijd op en het duo Van Hulle-Sijnesael bleken uit eindelijk de meeste punten bij elkaar te hebben gereden. Veel tegenstand kre gen zij van het koppel Rob Everts en Roel van Antwerpen, die na de eerste dag zelfs nog de leiding hadden, maar deze succesvolle opening niet tol de laatste dag vol konden houden De kop van het klassement zag er als volgt uit (er waren vijftien deelnemende koppels) 1 Patrick van Hulle en Gerrie Sijnesael; 2 Rob Everts en Roel van Antwerpen: 3 Patrick d'Hondt en Jean- Paul Bogaert; 4 Jan de Fejjter en Ro nald de Bakker. FAMILIEBERICHTEN Heden overleed onze geliefde zuster, schoonzus ter en tante MARGARETHA JANSEN echtgenote van Cornells Jacobus van den Broeke M Jansen F. Jansen K. Jansen-Clauwaert, en kinderen L. Jansen M. A. Jansen-Verhelst en kinderen D. E. Mooy E. G. M, Mooy-van den Broeke en kinderen. Axel, 26 oktober 1980. Het is voor ons onmogelijk een ieder persoonlijk te bedanken, daarom willen wij langs deze weg een ieder bedanken voor de blijken van medele ven en in het bijzonder het personeel van het Julianaziekenhuis, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man en onze zorgzame vader en lieve opa DIMMEN PIJPELINK Dit medeleven heeft ons diep getroffen. P. S, Pijpelïnk-de Pooter kinderen, klein achterkleinkinderen Terneuzen, oktober 1980 Larixstraat 19. In plaats van kaarten •jij Op maandag 3 november a s. hoop ik mijn 40-jarig ambtsjubileum in overheidsdienst te vieren, i-i Gelegenheid tot feliciteren op de receptie in de feestzaal 'De Anjer' te Koewacht van 19.00 tot 20.30 uur. André Mattele Nieuwstraat 11 x; 4576 AH Koewacht beji sr o JV Gelegenheidsadres: feestzaal 'De Anjer' Nieuw- straat 30. In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven ons betoond, voor en na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, groot- en overgrootvader ADOLF VAN ARENTHALS betuigen wij onze hartelijke dank, in het bijzonder directrice en personeel van 'De Molenhof, dokter W. Fraanje en directie en personeel van 'Ter Schorre'. E. van Arenthals-Jansen Zaamslag, oktober 1980. gemeente 7 ly HINDERWET Burgemeester en wethouders van Terneuzen, brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 12 en 29eerste lid, van de wet algemene bepalin gen milieuhygiëne, ter openbare kennis dat op 26 september 1980 bij hen een aanvraag is ingeko men van ae heer P. Hamelink. Plein 19 te Zaam slag, om een vergunning ingevolge de hinderwet tot het oprichten, in werking brengen en in wer king houden van een supermarkt, op het perceel plaatselijk bekend Plein 19. Zaam slag, kadastraal bekend gemeente Zaamslag, sec tie F, nummer (x) 2119. Zij zijn voornemens de vergunning te verlenen, onder het stellen van voorwaarden ter voorko ming van gevaar, schade of hinder voor de omge ving. De aanvraag, de ontweip-beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen met ingang van he den voor een ieder ter inzage ter gemeentesecreta rie, afdeling algemene zaken en wel tot 29 novem ber 1980 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en elke donderdag van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen, die de stukken wen sen in te zien op donderdagavond van 19.00 tot 22.00 uur worden verzocht daarvan vooraf mede deling te doen (tel. 01150-17980, tst 123). Met in gang van laatstgenoemde datum tot het eind van de termijn waarbinnen beroep kan worden inge steld tegen de beschikking op de aanvraag liggen bedoelde bescheiden bovendien elke dag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur ter inzage. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gedurende een maand vanf heden kunnen gemo tiveerde bezwaren schriftelijk bij het College van Burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene, die een bezwaarschnit indient, kan ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom wordt verzocht (tel. 01150-17980, tst. 123) wordt tot 22 november 1980 voorts gele genheid gegeven om mondeling bezwaren in te brengen en over de aanvraag van gedachten te wisselen met het bevoegd gezag, de aanvrager en eventuele overige aanwezigen. De aandacht wordt er tenslotte op gevestigd, dat alleen degenen die bezwaren hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en de belangheb benden, die aantonen dat zij daartoe redelijker wijs niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de beschikking beroep kunnen instellen bij de Kroon. Terneuzen, 29 oktober 1980 Burgemeester en wethouders voor noemd. C. Ockeloen, burgemeester A. J. van Pagee, secretaris Ti b<

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 28