Sportvisboot uitgebrand ten gevolge ontploffing Kindervolksdansmiddag 'Scaldis' Hansweert Regionale weefkring hield 'meekrapdag' WISSEL BEVELANDER WISSEL SCHOUWEN Borsele wil isolatie gemeentelijke gebouwen Andels Fanfarekorps wint concours in Middelbrug w. j. sonke WATERSCHAP NOORD- EN ZUID-BEVELAND HOOG EN LAAG WATER MAANDAG 27 OKTOBER 1980 RUIM 300 BELANGSTELLENDEN GOES - Ruim driehonderd belangstel lenden en leden van de twee Zeeuwse leefkringen hebben zich zaterdag in Goes nader verdiept in de Meekrapcul tuur. Tijdens een bijeenkomst in wijk- gebouw 'De Spinne' werd ingegaan op de historie van de plant die jarenlang één van de belangrijkste bronnen van inkomsten vormde voor tal van Zeeuwse boeren, handelslui en voer lieden. Voorzitter Ada de Lange van de weefkring Goes en omstreken behan delde nog eens de toepassing van de plant bij het plantaardig verven van Flinke schade bij botsing Zierikzee ZIERIKZEE - Bij een aanrijding in Zierikzee, zaterdagmorgen omstreeks kwart over tien zijn twee auto's flink beschadigd. Het ongeluk deed zich voor op de hoek Scheldestraat-Keeten- straat. De heer A. van de W. reed over de Schel- destraat, komend vanuit het centrum, en gaf geen voorrang aan de automobi list J. van W. die over de Keetenstraat naderde. Beide auto's werden flink be schadigd, er waren geen gewonden. Aanhouding dronken man in gestolen auto Zierizee ZIERIKZEE - In de nacht van zaterdag op zondag is in Zierikzee een dronken man aangehouden in een gestolen auto. M. D. (21) uit Zierikzee werd aangehou den bij het tunneltje op de Van Veen- laan. Hem werd een bloedproef afgeno men, waaruit bleek dat hij onder in vloed was. Bovendien bleek hij in een gestolen auto te rijden. Tegen de man is proces-verbaal opgemaakt. MINISTER OPENT GOESE KANTOOR WATERSCHAP GOES - Minister ir D. Tuijnman van verkeer en waterstaat opent woensdag 5november het kantoor van het water schap 'Noord- en Zuid-Beveland' in Goes. Het openingsprogramma begint om 14.30 uur met een ontvangst in de Vergaderzaal van de Sionkerk, gelegen naast het kantoor van het waterschap. Om 15.00 uur wordt de officiële ope ningshandeling verricht, waarna men om 16.00 uur vertrekt naar de 'Prins van Oranje', waar achtereenvolgens spre ken: dijkgraaf G. J. de Jager, minister Tuijnman, de commissaris van de ko ningin in Zeeland dr C. Boertien, burge meester mr F. G. A. Huber van Goes en I it vice-voorzitter van de Zeeuwse wa- Srschapsbond. J. B. Bcqu. weefsels. Later op de dag ging gezel schap naar het museum voor Zuid- en Noord-Beveland om daar de tentoon stelling te bekijken die de Zeeuwse weefkring samen met de museumdi rectie heeft ingericht over de meekrap in al haar facetten. Voor het museum een hoogtijdag want het gebeurt niet vaak dat driehonderd mensen ineens een expositie komen be kijken. Ook niet de bijzonder degelijk ingerichte meekraptentoonstelling, waanh een vrij zeldzame collectie in strumenten, maquettes en andere attri buten is samengebracht. De leden van de weefkring zorgden voor stalen met meekrap geverfde stoffen, waaruit blijkt dat de tinten, die met de kleurstof kunnen worden verkregen talrijk zijn. Zo zorgden de leden ook voor een ten toonstelling van 150 weefwerken in wijkgebouw 'De Spinne'. Ook hierbij was veelal de rode meekrapkleur ver werkt. Al het hele jaar zijn de Zeeuwse weef- kringen bezig met het herontdekken van de meekrap. Een aantal werkgroe pen ging op zoek naar de geschiedenis, toepassingen en datgene wat er nog aan gebruiksvoorwerpen is die voor de mee krapcultuur werden gebruikt. Het re sultaat was de tentoonstelling zoals die tot en met 8 november in het streekmu seum te bezichtigen is. Als begeleiding bij de tentoonstelling is er een boekje verschenen, 'De Meekrap, vroeger en nu' van A. van Dijk. Daarin wordt wat meer ingegaan op de historie en her komst van de plant, de verschillende toepassingen en de teloorgang van de meekrapcultuur met de uitvinding van de synthetische kleurstoffen. Ruim driehonderd belangstellenden bekeken tijdens de 'meekrapdag' van de regionale weefkring in Goes stalen met meekrap geverfde stoffen. COLLEGEVOORSTEL AAN RAAD HEINKENSZAND - Het dagelijks bestuur van de gemeente Borsele is van plan een aantal gebouwen die de gemeente in eigendom heeft te isoleren. In eerste instantie wordt gedacht aan het isoleren van de gemeentelijke verenigingsge bouwen en aan één gemeentewoning. De verenigingsgebouwen die het eerste een beurt krijgen zijn, als het aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele ligt. Baarland (kosten 3.568,32), Kwadendamme (kosten 7.323,02), Lewedorp (kosten 9.140,63), Nieuwdorp (kosten 5.989,68) en Oude- lande (kosten 6.491,48). De toezichtskosten en enkele onvoorziene en afronden de werkzaamheden worden op 5.712,01 geschat. Na aftrek van de subsidie die voor dit heidslessen en een ruimte voor een do- Brandweer Kapelle blust schuurbrandje KAPELLE - Zaterdagavond werd de hulp van de vrijwillige brandweer van Kapelle ingeroepen voor een brandje in een kleine schuur aan de Ambachtshee- 'ren Wegeling. Hod de brand is ontstaan is onbekend. Er Iqg alleen wat Ruilma teriaal in opgeslagen, dat een prooi van de vlammen werdj Het schuurtje stond in een boomgaard Van de firma W. D. S. uit Kapelle en brandde geheel af. werk te verkrijgen is blijft een bedrag van 33.400,- voor de gemeente over. De gemeenteraad van Borsele moet in zijn vergadering van dinsdag 4 novem ber over dit voorstel van het college be slissen. Deze vergadering begint om 19.00 uur en woedt gehouden in het ge meentehuis te Heinkenszand. Daar wordt dan ook het voorstel be sproken om een krediet beschikbaar te stellen van 30.000,- voor het verbou wen van het gymnastieklokaal van de lagere school van de vereniging tot het verstrekken van onderwijs op gerefor meerde grondslag te 's-Gravenpolder. Door het gereedkomen van de sporthal te 's-Gravenpolder is dit gymnastieklo kaal niet meer nodig. Wel is er behoefte aan een ruimte voor de handvaardig- cumentatiecentrum. De verbouwing behelst: het plaatsen van scheidings wanden. het plaatsen van vier deurko zijnen, het afhangen van vier opdek deuren en het maken van zeventig me ter boekenplank. Tevens moeten op en kele plaatsen de wanden worden ver stevigd worden betimmerd met print- platen. Met het schilderwerk komen de kosten op zo'n 30.000 gulden. Andere voorstellen die de gemeente raad behandelt zijn de reactie op het voorontwerp-streekplan Midden-Zee land, met daarin opgenomen de plan nen voor een rondweg om Ovezande. Deze plannen zijn al in de commissie voor ruimtelijke ordening en milieu ter sprake geweest. Ook praat de Bor- selse gemeenteraad over verschillende onderwijsvoorstellen. KRUININGEN - Voor de derde keer heeft de kindervolksdansgroep 'Scal dis' uit Hansweert een kindervolks dansmiddag gehouden in 'Het Dorps huis' te Kruiningen. Driehonderd kin deren van zes kindergroepen kwamen op uitnodiging van Scaldis naar Krui ningen om daar onder leiding van Ti neke Wijnen uit Sprundel een staaltje folklore ten beste te geven. Vlak uit de buurt kwamen de groep Ji- bidi uit Kruiningen, de 'Babbelaars' uit Heinkenszand en 'Gistellis' uit Kapelle. Kinderen van 'Havanagila' waren uit Biervliet en Vogelwaarde gekomen en uit Noord-Brabant de groepen 'Car- mencita' en 'Ron dinella' uit Sprundel en Rucphen. Het ligt in de bedoeling van Scaldis, die zelf ook vaak in Noord- Brabant gaat dansen, om nog meer van dit soort dansbijeenkomsten te organi seren. De dansgroep Scaldis houdt vrij dag? en zaterdag 8 november overigens een kinder-dansinstructiecursus voor mensen die in de toekomst kinderen volksdansles willen geven of die er wat nieuwe dansen bij willen leren. De cur sus wordt gehouden in 'De Ouwe Scho- le' in Hansweert. GOES - Ziekenhuis De Bevelanden. 15.30- 16.30 uur: uitzending Nomen Nes- cio. MIDDELBURG - Gasthuis, 20-21.30 uur: uitzending Rawa. VLISSINGEN - Bethesda/St.-Joseph- dekenhuis, 20-21.30 uur: uitzending Rawa. De Piek, 21 uur: film 'Harakiri'. BIOSCOPEN BERGEN OP ZOOM - Roxy. 20 uur: Gejaagd door de wind, a.l. Luxor, 20 uur: Hardly working, a.l. GOES - Grand. 20 uur: Kramer versus Kramer, a.l. HULST - De Koning van Engeland, 14.30 uur: Zweedse meisjes in Parijs, 18 uur: Caligula, 18 jr.; 20 uur: The deer hunter, 12 jr.; 20.15 uur: De links handige uitzendkracht, a.l. MIDDELBURG - City, 20 uur: The mountain men, 12 jr. OOSTBURG - Ledel, 20 uur: Caligula, 18 jr. TERNEUZEN - Luxor. 20 uur: De links handige uitzendkracht, a.l.; 20 uur: Fa al. VLISSINGEN - Alhambra 1,20 uur: Ge- door de wind, 12 jr.; D,20 uur: Als adelaars vielen ze aan, 12 Ir, TENTOONSTELLINGEN BERGEN OP ZOOM - Stichting Etc., Hofstraat. 13.30-17 en 13.30-18 en 19-21 uur: Olieverven, gouaches en tekenin- Sen van Meinte Walta. HEILLE - Landbouwmuseum, 10-12 en 13-17 uur: Oude landbouwwerktuigen. HULST - Galerie Van Gey t, 9-12 en 14- 16 uur: 'Impressies van Hulst' en gravu res van J. F. Marcus. Streekmuseum. 14-17 uur: '800 jaar Hulst'. MIDDELBURG - Artshop six and six, 18-18 uur: Werken Gera Dauvillier en Mm Vader. Koffieshop St.-John: Foto's Bert van L«erdam. Vleeshal, 10-17 uur: 'The 20th Century follies'. SAS VAN GENT - Bejaardenhuis De Kedoute, 9-20 uur: Werken Anny Si mons. TERNEUZEN - Artlkof, 8-18 uur: Werken John Verschuren. UZENDIJKE - Museum. 10-12 en 13.30-17 uur: Werken 'meester' Cornelis to oude prenten en kaarten. HULPCENTRA Noord- en Midden-Zeeland - Goes, tel. HlOO-14444, (ook voor milieuklachten). Bteuwsch-Vlaanderen - Alarmnum mer 01150-12200 (brandweer en ambu lance), Wefonische hulpdienst Zeeland, tel, 11180-15551, dag en nacht bereikbaar, •hr. hulpdienst Zeeland voor mensen anood, tel. 01180-36251, van 10.00-24.00, tor, weekends van 20.00-24.00 uur. «euwsch-Vlaanderen - Hulpgroep bij Wnkprobleem (AA), tel. 01174-345 Slichting; 'Blijf van m'n lijf Zeeland, 01184-14645, dag en nacht bereik bar, PZC/streek Driehonderd kinderen namen deel aan de kindervolksdansmiddag in Hansweert. GRAAUW - Zondagochtend is de boot Zeevlinder van sportvisser Willie Ver beek (38) uit Graauw op de Wester- schelde in brand gevlogen en geheel uitgebrand. Volgens Verbeek is de brand ontstaan in de gasinstallatie, die hij aan boord heeft om garnalen te kunnen koken. Ilij is van boord ge sprongen en naar de recht voor de ha ven van Paal gelegen plaat gewaad. Daar werd hij door een andere visser opgepikt en vervolgens aan de wal ge zet. Het relaas van Verbeek: „Ik stond voor op m'n boot garnalen te zeven toen ik een grote knal hoorde. Ik keek op en zag dat de boot aan de achterkant helemaal in brand stond. Ik kon niet meer naar het roer komen want het brandde daar als een fakkel, door die gasinstallatie natuurlijk. Door de wind en misschien de stroom ging de boot in de richting van dé plaat. Op een gegeven moment ben ik er afgesprongen. Ik stond zowat tot m'n schouders in het. water en ik ben naar de plaat gelopen. Een poosje latei- ben ik daar opgepikt door Scheerders, die ook aan het vissen was Die heeft me terug naar de kant gebracht". Zondagmiddag is Verbeek nog met een andere boot gaan kijken of er nog iets van de Zeevlinder heel was. Dat bleek niet het geval. Het was niet eens meer de moeite om nog te proberen het schip terug te slepen Verbeek, die aan zijn avontuur alleen een verkoudheid heeft overgehouden. Brandweer Zeeland helpt Rwanda VLISSINGEN /G Onder het motto 'De Zeeuwse brandweer helpt Rwanda', houden verschillende brandweerkorp sen in Zeeland een inzamelingsactie voor Rwanda. Zaterdag 29 november verspreiden de verschillende Zeeuwse brandweerkorpsen enveloppen in hun vestigingsplaatsen die dezelfde dag weer worden opgehaald. De opbrengst van de inzamelingsactie komt ten goe de aan het slaan van waterputten in Rwanda. De enveloppen worden zater dag meteen geteld op een centrale plaats in de verschillende gemeenten. Het resultaat van die telling wordt dan weer via het brandweer-communica tiesysteem doorgeseind naar de regio en vervolgens naar het provinciehuis te Middelburg. Brandweercommandanten kunnen meer informatie over de actie krijgen tijdens de najaarsleden-vergadering van de afdeling Zeeland van de Neder landse vereniging van brandweercom mandanten, die zaterdag 8 november in het Scheldekwartier te Vlissingen wordt gehouden. Op de agenda van die vergadering staat onder meer een inlei ding door de heer A J. Vesseur, dom- mandant van de regionale brandweer kring Zeeuwsch-Vlaanderen, met als onderwerp 'Een jaar ervaring met regio alarmcentrale'. Verder spreekt de voor zitter van de vergadering, H. den Har- tog, over het onderwerp 'De brandweer ln de jaren tachtig' en 'De brandweer kernfunctie van de algemene hulpverle ning bij rampen in vredes- en oorlogs tijd'. De najaarsvergadering begint om 10.00 uur. De inleidingen respectievelijk om 13.50 en 14.30 uur. Overleg gs Zeeland en Noord-Brabant MIDDELBURG - Gedeputeerde staten van Zeeland en Noord-Brabant houden op dinsdag 28 oktober hun periodiek overleg in het Provinciehuis te Middel burg. Er zal onder meer worden gespro ken over waterschaps- en jachthaven zaken, het Markizaatsmeer, de grens wijziging Zeeland-Noord-Brabant, de zoetwatervoorziening van de landbouw en enkele zaken op het gebied van de volksgezondheid. Dreumesland 's-Heerenhoek houdt een ouderavond 'S-HEERENHOEK - Op dinsdag 28 ok- tober houdt de peuterspeelzal 'Dreu mesland' uit 's Heerenhoek een ouder avond. De bijeenkomst vindt plaats in deJeugdhoeve' en begint om 20.00 uur. Op het programma staat onder meer een bestuurlijk gedeelte en de verto ning van een diaserie van de stichting 'kind en ziekenhuis'. Een serie die han delt over kinderen in het ziekenhuis. Na deze diaserie is er gelegenheid tot dis cussie. Naast ouders van peuters, is de bijeenkomst ook toegankelijk voor an dere belangstellenden. Extra kerkdienst Sint-Annaland SINT-ANNALAND - Ds J. van Vliet uit Aagtekerke gaat dinsdag 28 oktober vanaf 19.30 uur voor in een extra kerk dienst van de gereformeerde gemeente in Sint-Annaland. Intrede in Hansweert HANSWEERT - Ds W. B. Harleman uit Willemsoord doet zondag 9 november intrede in de hervormde kerk te Hans weert. De bevestiging en lntrededlenst beginnen om 14.30 uur. Ds Harleman wordt bevestigd door ds A. de Looze. De vacature te Hansweert ontstond door het vertrek van ds C. J. Schorer in augustus naar Mauri k. Uitreiking Zeeuwse prijs 25 november MIDDELBURG - De commisaris der koningin in Zeeland, dr. C. Boertien reikt dinsdag 25 november de Zeeuwse prijs voor kunsten en wetenschappen uit aan mr. J. J. van der Weel. Zoals bekend krijgt mr. Van der Weel de prijs voor zijn bijzondere verdiensten op cul tureel terrein in de provincie Zeeland. De bijeenkomst begint om 16.30 uur in de Statenzaal in het Abdijcomplex te Middelburg. GEORGANISEERD DOOR ZEEUWSE BOND MIDDELBURG - Het Andels Fanfare Korps uit Andel heeft zaterdag de meeste punten behaald op het nationaal federatief muziekconcours van de Zeeuwse bond van de Koninklijke Nederlandse federatie van muziekverenigingen te Mid delburg. Met het behalen van 324,5 punten was het Andels Fanfare Korps goed voor een eerste prijs in de Vaandel afdeling Fanfare. Tevens kreeg het korps een onderscheiding en werd het gerechtigd om naar het nationaal concours te gaan dat in 1981 wordt gehouden. De werken die het korps ten gehore bracht waren Rhapsodle in Bras van D. Goffin en Stromingen van H. van Lijn schoten. De dirigent was H. Klerkx In zij n slotwoord van het concours wees de voorzitter van de Zeeuwse bond KNF. de heer C J. Schout op de goede kwali teit die zaterdag te beluisteren was. DUIVENRUBRIEK A. Braam en zoon winnen PZC-bokaal Parkestone-vluchten Van een medewerker) BIERVLIET - De PZC-bokaal, die te winnen was met de eerstgetekende duif op de beide Parkestone-concour- sen werd gewonnen door A. Braam en Zn. uit Middelburg,die hiermee op nieuw de aandacht op zich vestigden. Eerder wonnen zij reeds een Kring-con cours van de Kring West en Walcheren vanuit Orléans en voor de zoveelste maal werden zij bovendien Generaal kampioen van de hoofdstedelijke ver eniging Zeelandia. Een hok duiven, dat van alle markten thuis is en reeds ver schillendejaren vooral ook op de Enge- landvluchten zeer sterk voor de dag komt, vooral dankzij de prestaties van hun duivinnen. De Stern-trofee, een competitie over vier eendagfondvluchten werd gewon nen door J. Bauer uit Kruiningen. De prijzen verbonden aan het asduifkam- pioenschap oude zowel als jonge duiden geschonken dqor de familie Vermeirsen uit Philippine werden respectievelijk gewonnen door M. de Smet uit Eede en M. Willaert uit Clinge Ed. Verschuren uit Sint-Jansteen, dit jaar ook buitengewoon succesvol won de Ereprijs Ouweneel Oostburg Axel op de provinciale vlucht vanuit Orleans van 5 juli. Opnieuw inbraak in Goese stadskantoor GOES - Voor de tweede keer binnen enkele dagen is er ingebroken in het Goese stadskantoor aan de Oostwai. Dit keer moest het kantoor van de so ciale dienst het ontgelden, nadat eer der de portiersloge met een bezoek was 'vereerd'. Medewerkers van de sociale dienst konden echter geen vermissin gen constateren. Verder heeft J. V. uit Yerseke zaterdag bij de Goese gemeentepolitie aangitte gedaan van de diefstal van een porte monnee met ƒ115,-. De portemonnee zat ln een handtas die tijdelijk was op gehangen in een paskamer van een win kel aan de Oude Vismarkt te Goes. T'oen de eigenaar terug kwam om de tas op te halen bleek de portemonnee ver dwenen. Verder vertelde hij dat door de deelna me van gezelschappen van buiten de provincie bleek dat de concert- en ge hoorzaal te Middelburg - waar het con cours werd gehouden -vanwege zijn klank hoog aangeschreven staat. Er namen ln totaal 13 gezelschappen aan het concours deel. De uitslag luidt: Introductie- afdeling: 'Uit het volk. door het volk'/EMM uit Breskens/Groede een tweede prijs met 280 punten. Dit gezelschap is gerechtigd om in de tweede afdeling uit te komen: derde afdeling fanfare: 'De Echo' uit Wllhelminadorp met 264 punten een tweede prijs, derde afdeling harmonie: 'Eendracht maakt macht' uit Ber gen op Zoom met 242,5 punten een derde prijs; tweede afdeling fanfare: 'Mozart' uit Yerseke een tweede prijs met 262,5 punten, en 'Cresendo' uit Dreischor een eerste prijs met 288 punten; tweede afdeling fanfare 'Jeugdkorps Vlijt en Volharding' uit Oost- Souburg een eerste prijs met 289 punten, tweede afdeling harmonie 'Ons Genoegen' uit Vlissingen een tweede prijs met 283 pun ten; eerste afdeling fanfare- 'Veere's Genoe gen' uit Veere met 289.5 punten een eerste prijs; ere-afdellng 'Oefening na arbeid' uit Nieuw- en SlntrJoosland een eerste prijs met promotiemogelijkheid met 289 punten en 'Con Aflezzione' uit Kwadendamme een tweede prijs met 282 punten, vaandel afde ling fanfare: 'Wilhelmina' uit Eindhoven een eerste prijs met 292,5 punten, hel. 'Andels Fanfare Korps' uit Andel een eerste prijs met onderscheiding en 'Euterpe' uit Heinkens zand een eerste prijs met 297,5 punten. De jury bestond uit J P. Laro (voorzitter, E. van Yperen en J. H. Claessens. Bejaarden Zierikzee te gast bij CJV RENESSE - De CJV 'Samen Verder' uit Zierikzee hield zaterdag voor de acht ste keer een bejaardendag is het kamp aan de Randweg te Renesse. Zestig Zierikzeese bejaarden waren in het kamp de gast van dertig CJV'ers. In zijn openingswoord hield voorzitter B. D. Schot een terugblik op de activitei ten van de vereniging. Dit seizoen is het aantal groepen met drie uitgebreid tot dertien. Dit brengt wat problemen mee op het punt van huisvesting maar er is een bouwcommissie gevormd om de zaken op een rijtje te zetten. De boottocht voor bejaarden is dit voorjaar een groot succes geworden en volgend jaar zal dit gebeuren zeker wor den succes bleken, herhaald, aldus de voorzitter. Na het welkomstwoord volgde een quiz waarvan vooral de geluidsvragen met liedjes van vroeger een succes bleken. Tussen de middag werd na een borre luurtje een koffiemaaltijd gereserveerd. Het middagprogramma werd groten deels gevuld met een film die de heer D. Dool ter gelegenheid van het negentig jarig jubileum dit voorjaar had ge maakt over de activiteiten van de Zie rikzeese CJV Namens de bejaarden sprak de heer Hanse uit het bajaardentehuis Borrel- damme in Zierikzee een dankwoord in dichtvorm. if QJ "O 'ZZ vindt het vooral jammer dat hij niet meer kan gaan vissen: „Het garnalen- seizoen begint nog maar net", zei hij teleurgesteld. SUZUKI Industriestraat 8-10 - Goes Tel. 01100-15415-14987 18 jaar geworden Neem rijles v-e ;SY t 3* fcO- Vamor - Ml-gediplomeerd J. Reyns tel. 01100-15386 J.Jansen tel. 01100-13547 Nassaulaan 8, 4461 SX Goes Het dagelijks bestuur van het water schap Noord- en Zuid-Beveland brengt, ter voldoening aan het bepaalde in arti kel 9 van de verordening verontreini ging oppervlaktewateren Zeeland, ter openbare kennis dat met ingang van 28 oktober 1980 gedurende dertig dagen op de afdeling algemene zaken van het waterschap, Nassaulaan 8 te Goes en op de secretarieën van de gemeenten: - Wissenkerke, Voorstraat 31 te Wis- senkerke - Kortgene, Hoofdplaat 79 te Kortge-- ne - Goes, Oostwai 31 te Goes - Kapelle, Kerkplein 1 te Kapelle - Borsele, Stenevate 10 te Heinkens zand - Reimerswaal, Oude Plein 1 te Krui ningen ter inzage ligt het ontwerp voor het 2e plan tot bestrijding van de waterveront reiniging. Belanghebbenden worden in de gele genheid gesteld tijdens de aangeduide termijn bezwaren tegen het ontwerp plan in te dienen bij de algemene verga dering van het waterschap, p/a Nassau laan 8 te Goes. Goes, 27 oktober 1980. Het daeeliiks bestuur voornoemd, C. J. de Jager, dijkgraaf. J. C. M. Glerum, griffier. Willie Verbeek J. A. van Hiele neemt afscheid van Rijkswaterstaat MIDDELBURG - Ing. J. A. van Hiele hoofd van de Hoofdafdeling Bestuurs- en Bedrijfseconomische Zaken en Re gionale Ontwikkeling in de directie Zeeland van Rijkswaterstaat gaat per 1 december, met gebruikmaking van de Vutregeling, met pensioen. Ter gele genheid hiervan wordt er op vrijdag 21 november een receptie gehouden in de Schouwburg te Middelburg, van 15 tot 17 uur. Na een ambstperiode van 41 jaar wordt de heer Van Hiele eervol ontslag verleend. NAP NAP Maandag 27 oktober Vlissingen uur 347 cm 256 uur 16.07 cm 255 uur 10.21 cm 208 uur 22.41 cm 204 215 153 231 176 Terneuzen 4.12 276 16.33 276 10.53 218 23.13 Zierikzee 5.24 181 17.30 182 10.55 153 23.17 Hansweert 5.09 280 1728 282 11.23 236 23.44 Wemeldinge 543 214 1801 214 11.20 173 202 23.46 NAP Kreekrak 5.41 249 18.00 NAP 248 11.37 Dinsdag 28 oktober uur cm uur cm uur vm cm Vlissingen 4.32 236 16.52 233 11.08 199 23.21 184 Terneuzen 457 259 17.19 256 11 38 211 23,54 195 Zierikzee 5.54 170 18.16 173 11.42 153 Hansweert 5 49 264 18.10 264 12,08 229 Wemeldinge 6.27 200 18.42 201 12.04 174 Kreekrak 6.26 233 18.42 233 0.01 208 12.21 204

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 17