Wellicht nog dit jaar bouw van 20 woningwetwoningen in Veere 1 Rabobank Jan Dingemanse, Arnemuuiden, snelste op vlucht Chateauroux JISSE MIDDELBURG B.V. m Bekendmaking prijswinnaars „Weet je weertje" IN BESTEMMINGSPLAN ZANDDIJK-OOST ZATERDAGVLIEGERS WALCHEREN weekend diensten UITSLAGEN ZAALVOETBAL TE VLISSINGEN SLAGERIJ H. VAN DER HOUT, Nu uw auto snel schoon met onze nieuwe borstelmachine! BENZINESTATION ARNESTEIN W 0' Ste aki Hoofdprijs •TUINAMEUBLEMENT D S Goedegebutire-Wondergem Middelburg; 48 Prijs winnaars worden door de Rabobank in't zonnetje gezet. VRIJDAG 12 SEPTEMBER 1980 PZC/streek 6 VEERE - Mogelijk wordt nog dit iaar hf^onnen Hp hnnu/ van lurlnttv ii'Anlh«iK«(ii</>n!nK*n in Wé 1 nn i- ii. i VEERE - Mogelijk wordt nog dit jaar begonnen met de bouw van twintig woningwetwoningen in het bestemmingsplan Zanddijk-Oost bij Veere. De gemeente is eind augustus namelijk door de Adviescommissie verdeling rijkssteun woning bouw in Zeeland alsnog rijkssteun toegezegd voor de bouw van dit aantal eensgezinswoningen. Aanvankelijk was Veere naast de achttien woningen voor een- en tweepersoonshuishoudens voor 1980 een zo gering aantal huizen toegewezen dat dit volgens b en w in feite een bouwstop had ingehouden. Dit mede gezien de wachtlijst van honderd woningzoekenden. Inmiddels heeft de gemeente de Woningstichting Walcheren bereid gevonden de woningen te laten bouwen en vervolgens te verhuren. 6 Dit blijkt uit een voorstel van burge meester en wethouders aan de raad om de benodigde grond aan de Woning stichting te verkopen (voor in totaal 262.389 gulden) en voor deze instelling te bemiddelen bij de aanvraag van een rijkslening. De raad zal zich hierover uitspreken in zijn vergadering op woensdag 17 september, die om 19.30 uur begint. Voor de woningwetwoningen komen overigens alleen inwoners van de ge meente. economisch gebondenen en mensen met een belangrijke sociale verbinding met de gemeente in aan merking. Het ontwerp is van het archi tectenbureau Klap uit Waarde, die een dergelijk type ook al in enkele plaatsen op Zuid-Beveland heeft gebouwd. De huurprijs komt op 450 tot 500 gulden. B en w hebben met name voor de bouw in Zanddijk-Oost gekozen omdat daar reeds voldoende bouwrijpe grond be schikbaar is. Om het straatbeeld geen al te eentonig karakter te geven zullen de woningen worden gebouwd in een blok van vijf. drie blokken van vier en een blok van drie woningen, deels aan de Van Bourgonièlaan en deels aan de Van Borselelaan. De gemeenteraad wordt tevens ge vraagd de eerste wijziging in het be stemmingsplan Zanddijk-Oost vast te stellen. Deze heeft geen betrekking op de bouw van de twintig woningwetwo ningen. Doorde wijziging wordt het mo gelijk op de hoek van de Zanddijkseweg en de Sandenburghlaan zeven bunga lows en een blok van twee woningen onder één kap te bouwen. Deze grond is overigens eigendom van de gemeente. Volgens b en w zal door een vrijstaande en ruime bebouwing die hiermee wordt bereikt een verantwoorde overgang worden verkregen tussen de landschap pelijk waardevolle schapenweiden om geven door populieren, langs de Veerse- weg en de vrij geconcentreerde bebou wing aan de andere zijde van de San denburghlaan. De andere bungalowka vels in het bestemmingsplan zijn reeds verkocht en de bouw van dergelijke wo ningen is. menen b en w. elders in de kem Veere. gezien het historisch karak ter. niet mogelijk. Het college staat afwijzend tegenover SKW Vlissingen houdt cursussen VLISSINGEN - Het Sociaal-Kultureel Werk Vlissingen begint donderdag 18 september in het buurt- en clubhuis 'Het Woltershuis' een cursus Engels voor beginners. De cursus staat onder leiding van Hans Verheul, omvat tien lessen en wordt steeds op donderdag avond gehouden van 19.30 tot21.00uur. In 'Het Woltershuis' wordt ook een cur sus zelf sieraden maken gegeven. Met behulp van allerlei materialen zullen onder leiding van Anneke Gerestein oorbellen, ringen, broches en dergelijke worden gemaakt De cursus, die tien lessen omvat, wordt gehouden op de dinsdagmiddag van 14.00 tot 15.30 uur. De eerste middag, dinsdag 23 septem ber, is bedoeld als kennismakingsmid dag. Woensdag 1 oktober begint in het SKW- clubhuis 'Het Buut' aan de Beatrixlaan een cursus bloemschikken voor volwas senen. onder leiding van de heer Van der Waard. De cursus wordt acht woensdagavonden gegeven van 19.30 tot 21.30 uur. het beschikbaar stellen van een extra- krediet van 27 cent per inwoner (voor Veere bij elkaar 1.230 gulden) aan het Hulpcentrum Noorden Midden Zee land. Dit centrum wordt binnenkort ondergebracht in de commandobun ker van de BB-kring in Goes. Daarbij wordt het alarmnummer gecombi neerd met dat van de Centrale Post Ambulancevervoer. In verband met de extra-personeels kosten die dit met zich meebrengt is door de 'beheerder' van het centrum, de Beraadjewel Vlissingen houdt vergadering VLISSINGEN - De commissie Beraad jewel, het orgaan voor het jeugdwel zijn in Vlissingen. houdt donderdag 18 september de eerste vergadering van algemeen bestuur in het nieuwe sei zoen. De vergadering begint om 20.00 uur en wordt gehouden in hel pand Dr Ottestraat 1 in Vlissingen. Tijdens die vergadering komt onder meer de bespreking van de structuur van de commissie aan de orde en de vraag of deze structuur wel voldoet. Verder zal een aanbeveling van de Stichting Nationale Commissie Inter nationaal Jaar van het Kind om kinde ren meer bij beleidsvorming te betrek ken aan de orde komen. BB-kring A, gevraagd om het extra kre diet. B en w stellen voor dit niet te verle nen omdat, zo menen zij. de toeRomst van de BB aan een zijden draadje hangt. Daarbij is dit bedrag voor de ge meente moeilijk op te brengen. Verder stelt het college zich op het standpunt dat het centrum beter bij de alarmcen trale van de regionale brandweer kan worden ondergebracht. De benodigde apparatuur is hier reeds aanwezig en bovendien zullen de kosten aanzienlijk lager zijn dan bij vestiging in de BB- bunker. De gemeenteraad wordt verder ge vraagd een bouwregistratieverorde- ning voor de gemeente Veere vast te stellen, voor 1980 aan de Veerse Vrou wenraad een subsidie te verlenen van 241 gulden ten behoeve van een bejaar denkoor en enkele erfpachtscanons voor percelen op het zomerwoningen terrein Breezand te herzien. In de keuken van het pand van huisbaas J. de Bruijn functioneren slechts twee kookplaatjes. Zeskamp bewoners van instituten te Middelburg MIDDELBURG - Zaterdag 20 septej. ber wordt in het sportpark 'Voorborch1 te Middelburg een zeskamp gehouden voor bewoners van instituten in de re. gio 5 van het Landelijk Overleg en R. creatie. De zeskamp is met name b. doeld als ontmoetingspunt voor bè^ ners, begeleiders, ouders en vrijwjjji gers. Aan de zeskamp wordt deelgea> men door teams van Huize August®, te Gennep. Huize Assisiè te Udenboo Huize De Binckhof te Grave. Huize Vfc. centius te Udenhout, Huize De Hond* berg te Oisterwijk. Huize Haarendaelu Haaven. Huize De Binckhorst te R# malen. Huize Piusoord te Tilburg, Hu ze 't Cruytveld te Terheyden, Huize ft Donksbergen te Eersel/Duizel, Huaj Vijvervreugd te Middelburg, Huize Dt Sterre te Clinge en Huize Het Rljtvente Deume. De teams worden 's morgens om elf uur ontvangen, na een openingswoord e een warme maaltijd beginnen de bui- tenwedstrijden om 13.30 uur en de bia- nenwedstrijden om 14.00 uur. Om 17# uur is de prijsuitreiking. De algehele la- ding is in handen van Kees de Vries van Vijvervreugd. HULST Huisbaas J. de Bruijn van het pand Van der Maelstedeweg 4 in Hulst, waar 14 kamerbewoners zijn gehuis vest. heeft van de gemeente opdracht gekregen binnen drie weken bij de ge meente een bouwplan in te dienen. Het pand voldoet lang niet aan de eisen op het gebied van de brandpreventie. Ook is de indeling van het pand veranderd door middel van een verbouwing, zon der dat daarvoor een bouwvergunning WEEKENDDIENSTEN WALCHEREN 13 EN 14 SEPTEMBER 1980 Centraal alarmnummer; 01100-14444 Ambulance bij ongevallen: 01184-14444 ARTSEN VLISSINGEN: Za. 0.00-24.00 uur: A. van der Griek, Badhuisstraat 46, tel. 12950. Zo. 0.00-24.00 uur: J. A. B. Cra mer, Gerbrandystraat 6, tel. 65498. Visi tes aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen: 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. MIDDELBURG: Vrij. 19.00-za. 24.00 uur: J. K. Dominlcus. Dam 30, tel 12830. Zo. 0.00-24.00 uur: Fl. Berfhauser Pont. Bellinkplein 1, tel. 37393. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen: 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. MIDDELBURG-ZUID: Patiënten van dr. Jansen, dr. Perquin en dr. Kodde, zre dienst onder Souburg. Nieuwland en Amemuiden Souburg. Nieuwland en Amemuiden: Za. 0.00-24.00 uur: H. Kapteijn-Sntjders. Zo. 0.00-24.00 uur: N. Kapteijn. Lek straat 6, Oost-Souburg, tel. 01184- 61630. Spreekuur voor dringende geval len: 12.30-13 00 en 17.30-18.00 uur. Gapinge, Grijpskerke, Oostkapelle, Serooskerke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: J. W. Oosterhoff, Markt 10. Veere. tel. 01181-271. Westkapelle, Zoutclande, Koudeker- ke, Domburg, Aagtekerke, Biggekerke, Koudekerke: Vrij. 18.00-zo. 24.00 uur: B. Vaandrager, Weststraat 7, Domburg, tel. 01188-1271. West- en Midden Walcheren: vrij. 18.00- ma. 8.00 uur: A. Stutterheim, Beukei- manstraat 8, Meliskerke, tel. 01186- 1760. TANDARTS Spreekuur: za. en zo. van 11.00-12.00 uur: C. Westveer, Loskade 21, Middel burg, tel. 01180-26694. DIERENARTS Consult alleen na telefonische af spraak; visites aanvragen van 8.00-9,00 uur: L. A. van Dijk, Middelburg en mevT. Th. Driehuis. Vlissingen, tel. 01180-13118. APOTHEKEN De dienst van elke apotheek vangt aan te Middelburg om 18.00 uur en te Vlis singen om 17.30 uur en eindigt vrijdag morgen daaropvolgend. Middelburg: L. v. d Boogert. Vrijland straat 79. tel. 27471. Vlissingen: C. P. Lastdrager. C. van Pe restraat 1. Souburg, tel 61593. WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Walcheren-Oost: Middelburg-Stad: zr. A Verhage. Gre- velingenstraat 21. Middelburg, teL 01180-15385 b.g.g. 01180-12228. Zuid, Nieuwland, Amemuiden: zr. J de Vries, J. P. Boreelstraat 8. Middel burg. tel. 01180-24924. b.g.g. 01180- 14366. Aagtekerke, Domburg,I Oostkapelle, Grijpskerke, Serooskerke, St.-Lau- rens, Veere, Gapinge en Vrouwenpol der: E. Vogelaar, Markt 36. Veere, tel. 01181-339. Vlissingen: G. Burgers. Vromoldsland 10, Middelburg, tel. 01180-29264. Souburg en Ritthcm: M. Dekker, Spaarnestraat 110, Souburg, tel. 01184- 61736. Koudekerke, Meliskerke, Biggekerke, Zoutelande en Westkapelle: vr. 19.00- ma. 8.00 uur: L. Maas. Zuidstraat 14, Zoutelande, tel 01186-1325. Van een medewerken COLIJNSPLAAT - Voor de jonge dui ven is de wedvlucht vanuit Chateau roux vrij gemakkelijk geworden, want er werden snelheden van rond de 1200 meter per minuut bereikt. In vereni gingen waar men met deze vlucht kam- pioenspunten kon verdienen, was de deelname goed, maar in andere vereni gingen was de animo voor deze fond- vlucht maar gering. De hoogste snel heid werd behaald door een duif van Jaan Dingemanse uit Amemuiden, k Anti-rook-actie Trefpunt voor jongeren Vlissingen VLISSINGEN - De stichting Trefpunt voor Jongeren te Vlissingen is deze maand een landelijke anti-rook-actie begonnen. De actie is met name gericht op jongeren tot 16 jaar die nog niet met roken zijn begonnen of nog maar pas roken. Aan verschillende instanties, zo als de Stichting oncsgezondheid en Roken en het ministerie van Volksge zondheid is medewerking gevraag- d.Ook radio en televisie is om medewer king verzocht Eind van deze maand wil men een folder uitgeven, die aan roken de jongens en meisjes onder de 16 jaar zal worden uitgereikt. Aan alle meisjes en jongens in Nederland is een brief ge schreven. waarin de nadelen van het ro ken uiteen worden gezet. Het Trefpunt voor Jongeren hoopt de actie te kunnen bekostigen door de verkoop van stic kers. VLISSINGEN - De ploeg van l'ZEM 1 kon het woensdag in de zaalvoetbal- competitie Vlissingen niet verhinde ren dat de overwinning naar Middel burg ging. Door een technisch beter en sneller spelende ploeg van Brammetje Dump werd PZEM met 5-1 verslagen. In gelijkopgaande strijd eindigde de wedstrijd VAW 1-Prov. Zeeland 1 ineen gelijkspel 2-2. BW 1 behaalde zijn tweede overwinning door Schinkel As surantie 1 met 5-0 te verslaan. KEM Eu ropa kon zonder te spelen een 5-0 over winning noteren, door het niet opko men van zijn tegenstander NAPM 1. Een directer spelend PVS 1 verraste PGV 1, waarvan enkele leden te veel met de bal pingelden, door dit team met 4-1 te verslaan. PGV 2 moest zijn tweede nederlaag (3- 2) incasseren, nu tegen HW '76 1 Het pas gepromoveerde Meulenberg 1 moest zijn meerdere erkennen in SS VW 1 en verloor met 4-0. Inter Scaldis haalde de volle winst bin nen door van Uiterton 2 met 4-2 te win nen. PZEM 3 kwam weer goed te voor schijn in het duel tegen Roovers Sport 2, het versloeg deze ploeg met 3-1. PVS 3 bereikte een monsterzege tegen een slecht spelend Pechiney 2. De Vriendschap blijft door zijn grote over winning op zijn plaats. Eerste op de ranglijst behouden, het versloeg RCS 2 met maar liefst 7-1. Stand 4e klasse: De Vriendschap 3-6, PVS 3 2-4, PZEM 3 2-4. Roovers Sport 2 2-2, Inter Scaldis 2-2, RCS 2 3-2. FC Hertel 2 1-0, Uiter ton 2 2-0, Pechiney 2 3-0 Wedstrijdprogramma 17 september sporthal Vlissingen. Vlissingen 2 - FC Hertel 1PZEM 2 - Markt Boys 1, Sport Styl Sinke 1 - Roovers Sport 1, FC Torna 1 - Uiterton 1, RCS 1 - Pechiney 1, PVS 1 - Vlissingen 1. 8porthal Souburg" HW "76 1 - Meulenberg 1Dijkwel 1 - PGV 2, Walcheren 2 - PVS 2. BW 2 VAW 2, Roovers Sport 2 - PVS 3. FC Hertel 2 - PZEM die 1244 meter per minuut liet aanteke nen. Een hoge snelheid noteerde men ook voor een duif van D. Deurwaarder uit Terneuzen: 1231,82 meter per mi nuut. In deze vereniging kwamen ove rigens zes duiven boven de 1200 meter per minuut. Van de postduivenvereniging 'Voorwaarts' uit Amemuiden namen 286 duiven deel aan het concours over een afstand van plm. 541 kilometer. De eerstaankomende duif behaal de een snelheid van 1244 meter per minuut. De eerste tien aankomende duiven waren van 1 Jan Dingemanse, 2 G Siereveld. 3 M. de Nooijer, 4 Jac Siereveld. 5 T M Schroe- vers, 6 en 10 Gebrs Grootjans, 7 en 8 Jos Schroevers, 9 C. J. J. v.d. Graad. Van de postduivenvereniging 'De Zwaluw' uit Westkapelle namen 244 jonge duiven deel aan het concours. De eerste kwam aan om 15.31 uur en had een snelheid van 1192 meter per riunuut. de laatste pry sduif arriveerde om 16.29 uur en bereikte een snelheid van 1055 meter per minuut. De eerste üen aankomen de duiven waren van: 1 en 7 Kees en Ko. 2 S Maas: 3. 4 en 6 J. Melis Zoon; 5 Minder- houd-Van Schalk, 8 P. Hengst. 9 Th van Al phen. 10 E. Melchior Van de postduivenvereniging 'De Telegraaf uit Middelburg namen 66 jonge duiven deel aan het concours, over een afstand van plm 541 kilometer. De eerste duif kwam aan om 15.44 uur en had een snelheid van 1181 meter per minuut, de laatste prij sduif arriveerde om 16 33 uur en bereikte nog een snelheid van 1053 meter per minuut De eerste tien aanko mende duiven waren van 1.2 en 7 A. Abee. 3. 6 en 8 C. Daane. 4 en 5 M. Walraven, 9 en 10 J Matthljsse. Van de postduivenvereniging 'De Schelde- vliegers' uit Vlissingen namen 43 jonge dui ven deel aan het concours, de afstand be droeg plm., 535 kilometer De eerste duif kwam aan óm 15.34 uur en had een snelehied van 1176 meter per minuut, de laatste prijs- duif arriveerde om 16.29 uur en bereikte nog een snelheid van 1049 meter per minuut. Dc erste tien aankomende duiven waren van. 1 mevr. Weering, 2,'6 en it) W. Daane Zn., 3 eri 8 R. Koets. 4 L. van Schouwen, 5 en 9 P. Ale- bregtse, 7 J. Daane Bijeenkomsten 'Politiek Kaffee' Vlissingen VLISSINGEN - De werkgroep 'Politiek Kaffee' in Vlissingen houdt vrijdag 19 september en vrijdag 31 oktober bijeen komsten in het club- en buurthuis 'Scheldebuurt' in Vlissingen. Tijdens deze bijeenkomsten, die om 20.00 uur beginnen, wil men het onderdeel 'wel zijn' op de gemeentebegroting bespre ken. is aangevraagd. Wethouder G. A. van de Voorde vindt de huidige situatie 'absoluut onhoudbaar'; de kamerbe woners hebben bun huisbaas vorige week een brief met een groot aantal klachten gestuurd. Huisbaas De Bruijn beoordeelt de brief als 'een ge speeld spelletje', maar stelt daarnaast al langer van plan te zijn het pand grondig volgens de regels en eisen te verbouwen. Volgens wethouder Van de Voorde zal een zeer aanzienlijke verbouwing nodig zijn wil het pand aan de regels voldoen. Zo lang de heer De Bruijn geen plan heeft ingediend (wat dus binnen drie weken moet gebeuren; de huisbaas heeft toegezegd daaraan te zullen vol doen) mag er in het pand niets ge- of verbouwd worden Volgens de huisbaas is de situatie zoals die nu is min of meer bij toeval ontstaan. Ruim een jaar gele den begon hij met het verhuren van één kamer, maar alras bleek er een grote vraag te bestaan. Hij heeft toen 'een paar kamers' gemaakt. De bewoners hebben een heel andere mening: zij ver denken de heer De Bruijn er van dat hij door van één grote twee kleinere ka mers te maken domweg meer huur wil vangen. De bewoners zijn allerminst over hun huisbaas te spreken, Zy vinden dat zij Modelautowedstrijd in Vlissingen VLISSINGEN - Op zondag 14 septem ber houdt de Walcherse modelautoclub 'Wamac' een wedstrijd met radiogra fisch bestuurde modelauto's op het par keerterrein van de Miro te Vlissingen. De wedstrijd begint om tien uur en gaat over een afstand van tien kilometer. hoge huren betalen (die variëren tussen 275 en 450 gulden per kamer) zonder dat zij daarvoor enig wooncomfort krijgen In de door alle bewoners ondertekende brief aan de huisbaas stellen zij dat het pand absoluut niet brandveilig is. dat reparaties niet worden uitgevoerd, dat de kookgelegenheid zeer onvoldoende is (er functioneren twee kookplaatjes in een keukentje van ongeveer vier vier kante meter; de tweede keuken functio neert in het geheel niet), dat er slechts één douche is voor veertien bewoners, met een te kleine boiler, dat er een te kort aan wastafels is. dat regelmatig lekkage optreedt, dat de verlichting in de gangen onvoldoende is en dat de ver warming niet goed kan functioneren omdat er in het hele huis slechts één thermostaat is. Overigens zeggen de Optreden gospelgroep Youth for Christ-bar in Middelburg MIDDELBURG - Vanavond, vrijdag, 12 september, treedt in de Middelburgse Youth for Christ-koffiebar 'H-52' (aan de Heerengracht) de groep 'Pillar of Fi re' op. Deze formatie speelt eigentijdse gospelmuziek. Het optreden begint om acht uur. kamerbewoners dat zij over de hoep» van de huurprijs met zouden klagen, jj de voorzieningen dan ook maar m orde zouden zijn. Verbeterd Huisbaas De Bruijn legt er, gevraajd om zijn visie, voortdurend de nadruk op dat ook hij vindt dat het pand gron dig moet worden verbouwd en verbe terd. Van de 'kleinere' klachten vind! hij dat ze vooral door de huurders zelf zijn veroorzaakt. De lekkage bijvoor beeld zou zijn ontstaan nadat een vu de bewoners op het dak een tv-antennr had laten plaatsen, waarbij dakpan nen stuk getrapt zouden zijn. Dat de tweede keuken niet werkt acht hij ook de schuld van de bewoners; vol gens hem was de afspraak gemaakt da- die door de bewoners zelf zou worden geïnstalleerd, als hij het materiaal sou leveren. Hij vindt dat de huurders dr verwarming voortdurend te hoog op stoken, waardoor enorme olierekenin gen zouden ontstaan. De gangen zijn met één lichtpunt voldoende verlicht meent De Bruijn. Hij stelt verder datde meeste bewoners lang niet zo ontevre den zijn, maar dat zij worden opgeruid door één van de bewoners. Volgens dt huisbaas móeten de huren zo hoog zijn, wil hij nog enig rendement van het pand hebben. LEES DE PZC CHEVROLET PONTIAC OlDSMOBILE BUICK CADtlAC by General Motors GflflAC HNANCIfPING OK INRUILWAGENS: prijzen volgens ANWB koerslijst, 3 maanden of 10.000 km garantie. Recht van inruil binnen 14 dagen. Opel Kadetl Special 1977 Opel Ascona 16N4-drs1978 Opel Ascona 16S4-drs1978 Opel Mama 16 S luxe aut1975 Chevrolet Molibu1979 Citroen G Special1978 Toyota Corona MKII 4 drs1976 Ford Fiesta '78 8 600.- Citroên 2 CV6'75 2.750.- Opel KadettCity'78 10.000,- Opel Kaden Special '79 1.500,- Opel Manta Luxe 20S '78 16.250,- CitroènCXGTI '78 22.750,- Audi80L'78 11.250,- BMW525 '78 25.750,- Fiat 131 1300'77 4.750,- Opel Manta luxe 1.9 S '76 8.000,- Chrysler Horizon 1.1 GL5-drs. '78 10.250,- Middelburg, Kalverstraat 1, tel. (011801-25851 Wij gaan met vakantie van 15 sept. t/m 20 sept. Dorpsdijk 29. Vrouwenpolder. Uw auto wordt tevens in de was gezet. Herculesweg 10, Middelburg. Expl. De Muynck's Autohuis, tel. 01180-11882. Tevens geven wij u 6 cent korting per liter benzine en 2 cent korting per liter dieselolie. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat door gedeputeerde staten van Zeeland op 14 augustus 1980 is goedgekeurd het besluit van de ge meenteraad van 21 april 1980 tot vast stelling van de taxi-verordening. Deze verordening ligt gedurende drie maan den op de gemeentesecretarie (kamer 15) voor een ieder ter inzage. Middelburg, 12 september 1980. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, P. A. Wolters. De secretaris, A. Kerkhove. VRUDA jiidd: Fernai Baard tan LI niet k Benin Bjetn: leeft, taart thee: gir.J Khe fjnnc Sïlis ff KJ cgmc rJM eheei .".•vr ptriv turen jjaopi Ssadju tótter ietërtni towci nlde tckti st K toe! i»:di di'.dit «tttr «ra en ra he «4 te mve: iffenii Kiwi) lui 1 BESTEMMINGSPLAN Papegaaienburg I en II, 1e herziening De burgemeester van Vlissingen maakt ingevolge het bepaalde in artikel 31 van de wet op de ruimte lijke ordening bekend, dat het besluit van gedepu teerde staten van Zeeland d.d. 10 juni 1980, nr. 417/444, 4e afd. r.o., tot goedkeuring van de le herziening van de bestemmingsplannen Pape- 'gaaienburg I en II, onherroepelijk is geworden. Het bestemmingsplan ligt ter gemeentesecreta rie, afdeling ruimtelijke ordening, voor een ieder ter inzage. Vlissingen. 2 september 1979 Overige prijswinnaars: STRANDSTOEL: Goes - 'and - C. Goudswaard. BADLAKEN: Colijns- H.J.G. Boer; Heinkenszand J. Bosman; Middel- plaat - Annelies Jansc; Hcinkcnszand - G. Peet burg - C-A v. Straten-v.d. Lee, Aukje de Dreu; Oostkapelle - Marten Karclse; Oost-Souburg - N. Kamphuis. Rilland - J. v.d. Akker. BARBE CUE: Arnemuiden - J. v. Belzen. Biggekerke - J. Dekker; Goes - H H. Hanevcer, Mevr. A. Goud zwaard; Grijpskerke - Dora Willcmse, E.C. Louws; Hansweert - Ruben Bogcrs; 's-Heerenhoek - Mevr Jac. Janse-v. 't Westcinde; Kapelle - H. Louisse; Nisse - Pia Molendijk; oom; Oost-Souburg - P. Joosse; Rilland-Bath - A. Gijzel; Vrouwenpolder - J.L. Meulenberg; Wemeldinge - P.E. Ledder; West-Kapelle - J.W. Grootenboer; Wissenkerke - G. v. Hekken; Yerseke - C Steketec; Zoutelande - J. Melis- Francke. KOELBOX: Baarland - W.M. Schipper: Kapelle - J. Havenaar; Koudekerke - J. Poppe; Oostdijk-Krabbendijke - M. Komejan; Wemel dinge - Mevr. G. Dckkcr-Ruissen; Westkapelle - Oudelande - Ilona Dieleman; Vlissingen - A. v.d. R. Brasser. PARASOL: Goes - S.J. Berrevoets; Made; Vrouwenpolder -J.P. Walraven; Westka- Middelburg - Mevr. Salarony; Waarde - Mej. M.J. pelle - H. Lievense; Zoutelande - K. Francke, Allewijn. WEERSTATION: 's-Gravenpolder - Mevr. C. Adriaanse-Faasse. TUINVERLICH- J.J. Anthonise; Wilhelminadotp - A.C. Boo- T1NG: Domburg - J.K. van Elsacker, Kamper- gaard; Wolphaartsdijk - André v.d. Schraaf.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 6