Centrale stichting Terneuzen hervat peuterspeelzaalwerk Ex-leidsters en ouders penters overwegen een eigen stichting aas wacht aan Sloop in Sas van Gent begonnen Ech tpaarB akkerHokke zestig jaar getrouwd Rijksscholengemeenschap in Oostburg viert feest PZC/streek 11 AFNEUZEN - De Centrale Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk in Terneuzen heropent zo el mogelijk een aantal peuterspeelzalen. Alleen de peuterspeelzaal in het dorp Zaamslag gaat de oude voet door, voor de speelzalen in de andere dorpen én in de stad Terneuzen moeten !ndere oplossingen worden gevonden. Voorlopig staat vast dat de 'Pretflat' en Peuterhor in Terneuzen zo snel mogelijk weer open gaan. Op korte termijn wordt ook een oplossing verwacht voor een derde peuterspeelzaal in Terneuzen: 'De Bolster'. n» Centrale Stichting beschikt over scheen, zet het hoofdbestuur van de- Vóór de zomervakantie telden alle !!L gesubsidieerde beroepskrachten. Centrale Stichting de zaken nogeens op peuterspeelzalen in Groot-Terneuzen rjjjtheropening van in elk geval de een rij. De problemen rond de peuter- voldoende 'vrijwilligsters' (die voor en 'Peuterhof mogelijk ma- speelzalen ontstonden voor de zomer- wl Daarbij wordt wel gerekend op de «wu van een aantal vrijwilligsters. Tcor De Bolster' ligt de zaak iets ge- vjMiiceerder. Er wordt nog gezocht ja: een beroepskracht en naar een ,SB1 vrijwilligsters. jamsiag levert geen problemen op. ïoor de peuterspeelzalen in Biervliet, Hoeken Sluiskil ligt de zaa anders. Het iöoidbestuur van de Centrale Stich- üaeheeft besloten dat die peutespeel- alën moeten worden gerund onder su- pftvisie van de buurthuisleiders, aan gevuld met vrijwilligsters. De dorpen tonnen beroep doen op andere beor- peskrachten, rechtstreeks gericht op ten te staken. Het college vroeg zich hun activiteiten uiteenlopende ver vakantie toen bleek dat de gemeente goedingen ontvingen). Nü. op het rao- het peuterspeelzaalwerk. Dat laatste besluit leidde woensdag avond, toen leidsters, ouders en hoofd bestuur elkaar troffen voor een uitvoe- nge gedachtenwisseling, tot een con- Eictsistuatie. Vertegenwoordigers van Sjaiskil, Hoek en Biervliet stapten boos op toen bleek dat de Centrale Stichting mor hen weinig meer kan doen dan het beschikbaar stellen van een ruimte en jajere voorzienbingen. been persbericht dat donderdag ver- DsVan Ravenswaay Ie Terneuzen 35 jaar predikant TERNEUZEN - Dinsdag 16 september viert ds J. C. van Ravenswaay, predi kant van de gereformeerde gemeente te Ttmeuzen, zijn 35-jarig ambtsjubi- Ieum. Op die datum deed hij namelijk In 1945 rijn intrede als predikant van de Christelijk Gereformeerde Kerk te Zaamslag. In 1951 vertrok hij naar de jtmeente 's-Gravenhage-Schevenin- jen en in 1966 werd hij predikant te Arnhem. Op 21 november 1973 keerde hjj evenwel naar Zeeuwsch-Vlaanderen teragen werd predikant van de gerefor meerde gemeente te Terneuzen. Ter gelegenheid van het jubilaris van (e predikant wordt dinsdagavond in be: kerkgebouw aan de Frans Halslaan •ai extra kerkdienst gehouden. In deze herdenkingsdienst, die om 19.30 uur be- gmt. gaat de jubilaris zelf voor. Veteranen W Clinge spelen tegen Philips CLINGE - De veteranen van W Clinge spelen zaterdag 13 september een voet balwedstrijd tegen Philips uit Temeu- mii Deze wedstrijd telt mee voor het Nederlaagtoernooi dat de Cligse vete ranen dit jaar houden. De wedstrijd wordt gespeeld op het terrein van W Clinge en begint om half vier. Ruilbeurs in Kieldrecht KIELDRECHT - Het wijkcomité Kiel drecht houdt zondag 14 september zijn -landelijkse ruilbeurs in zaal 'Het Centrum' te Kieldrecht, die toeganke lijk is voor verzamelaars van oude mun ten. postzegels, sigarenbandjes, stic kers, speldjes enzovoorts. Ook zijn ver schillende handelaren in oude munten en postzegels aanwezig. Trimclub Biervliet hield toertocht BIERVLIET - De trimclub 'Willem Beu- kelszoon' uit Biervliet hield een toer- tochtover zestig kilometer waaraan 110 trimmers deelnamen. De uit twaalf per sonen bestaande ploeg van 'Free Wheel' werd eerste, de tweede plaats wasvoorde ploeg van Henk Peeters uit Sas van Gent. De trimmers van cam ping "De Wulpen' uit Cadzand werden derde. De ploeg die uit de verst afgele gen plaats kwam. was de drie man ster ke ploeg uit Hulst. De oudste deelne mer was de 67-jarige J. de Letter uit Smt-Jansteen en de jongste de twaalf jarige Mark de Poeter uit Hoek. Tennisclub Clinge in voetballers eens huw clublokaal CLINGE - De tennisvereniging Game '8 uit Clinge cn de voetbalvereniging Clinge hebben overeenstemming be reikt over de bouw van een clublokaal van de tennissers aan de kantine van de voetballers. Tussen de kantine en de nieuw te bouwen ruimte voor de ten nisvereniging wordt een schuifwand aangebracht. De vv Clinge kan bij drukbezochte thuiswedstrijden haar kantine en de ruimte van de tennisver- "uging gebruiken. Op andere momen- jo.bijvoorbeeld bij tennistoernooien, »an Game '78 de voetbalkantine en »a»r eigen clublokaal benutten. De kosten van de uitbreiding zijn voor re kening van Game '78. a* meningsverschillen over de club- "dmte van Game '78 ontstonden onge- vteranderhalf jaar geleden. De voetbal ras hadden bezwaar tegen de wens van Game '78 om een eigen club-en kleedlo kaal te bouwen in de directe omgeving vande voetbalkantine. Het bestuur van de voetbalvereniging was van mening datGame '78 ook de bestaande kantine «dub-en kleedlokaal kon gebruiken. tennisvereniging vreesde echter bij pruik van de voetbalkantine een identiteitsverlies' zou lijden. Het M bereikte compromis is voor beide Parijen aanvaardbaar. Terneuzen niet wenste op te draaien voor het dichten van een 'gat' van zo'n 140.000 gulden per jaar. Dat gat zou ont staan omdat de 'vrijwilligsters' van de peuterspeelzalenin Groot-Terneuzen een degelijke vergoeding zou moeten worden uitbetaald. Toen de gemeente dat gat niet wilde dichten, gooide de stichting het bijltje er bij neer. Na ver schillende inforamtieve gesprekken met de Centrale Stichting kwamen b. en w. van Terneuzen tot de conclusie dat het bestuur van de stichting wel erg snelhad besloten de speelzaalactivitei- afof het bestuur wel de nodige moeite had gedaan om een oplossing te vinden. Suggestie van b. en w. aan het stich tingsbestuur start weer gewoon met vrijwilligers. En daarmee bedoelde het college échte vijwilligers, die nauwe lijks kosten vergen. Die weg is het bestuur van de Centrle Stichting nu inderdaad ingeslagen. Af gelopen maandag hakte het stichtings bestuur de knoop door: er wordt zo snel mogelijk gestart met de peuterspeel zaal in Zaamslag en met 'De Pretflat', 'Peuterhof en 'De Bolster'. In Zaam slag werden de activiteiten zelfs don derdag al hervat. In 'De PretQat' kan op korte termijn gestart worden met 12 peuters, terwijl in 'De Peuterhof met 18 peuters kan worden begonnen. ment dat de Centrale Stichting op aan geven van de gemeente 'echte vrijwil ligsters' zoekt, ontstaan de problemen. Het stichtingsbestuur in het persbe richt van donderdag: „Het merendeel van de vroegere leidsters houdt vast aan de eis betaald te worden volgens de cao-welzijnswerk. Het bestuur stelt nogmaals dat de Centrale Siichting niet over het geld beschikt, dat dit geld ook niet kan worden opgebracht door de ouders cn dat de gemeente Terneu zen ook niet bereid is deze salarissen te subsidiëren. Het bestuur betreurt het Heroprichting VOO in Axel AXEL - De afdeling Axel van de Vereni ging voor Openbaar Onderwijs (VOOi houdt dinsdag in De Halle een hero prichtingsvergadering Tijdens de ver gadering geeft medewerker E. van Veen van het hoofdbureau van de VOO in Amsterdam een lezing met als titel 'Wat is VOO. wat doet VOO?' Daarna zal er gedlscusieerd worden. De agenda van de vergadering, die om 20.00 uur begint, vermeldt verder een bestuursverkie zing. De werkgroep VOO Axel stelt voor vijf bestuursleden te kiezen voor de pe riode van één jaar. zeer dat de vroegere leidsters, met uit zondering van alle dames uit Zaam slag, zelfs niet bereid zijn om te helpen de nieuwe mensen in te werken." Burgemeest Burgemeester C. Ockeloen van Terneu zen toonde zich donderdag erg gelukkig met de besluiten van het Stichtingsbe stuur („wij vinden het peuterspeelzaal werk nu eenmaal erg belangrijk") maar een groot an tal 'oude' leidsters dacht er de avond te voren heel anders over. Een woordvoersters terugblikkend op de vergadering met het bestuur van de Centrale Stichting: „Het overgrote deel van de ouders en leidsters kan zich niet verenigen met de besluiten van het be- stuur.Wij vinden trouwens dat onze op merkingen niet seieus zijn genomen". Een belangrijk deel van de leidsters en een aantal ouders verwijten het stich tingsbestuur dat vooraf nauwelijks of geen overleg is gevoerd. De woordvoer ster: „En daar was wel om gevraagd." De 'teleurgestelden' spelen nu met de gedachte een eigen stichting 'peuter speelzalen' in het leven te roepen. De kosten zouden moeten worden gedekt middels ouderbijdragen. Daarnaast zou men zelf op zoek moeten naar de benodigde ruimte. Van de gemeente hoeeft een dergelijke stichting weinig te verwachten. In eer der stadium al lieten woordvoerders van de gemeente weten dat het geld op is. En burgemeester Ockeloen zei don derdag, geconfronteerd met de beslis sing van de Centrale Stichting de draad weer op te nemen: „Voor ons is de kous nu af. Het zou anders geweest zijn. wanneer de stichting besloten had de peuterspeelzalen voorgoed ge sloten te houden. Op zo'n moment onstaat er een andere sitautie." De restanten van het eerste pand dat in het kader van de stadsvernieuwing Sas van Gent wordt gesloopt SAS VAN GENT - Een slopersbedrijf heeft donderdag het eerste huis in het kader van de stadsvernieuwing te Sas van Gent gesloopt. Het pand in de Poeistraat stond al enkele jaren leeg en heeft in het verleden onder meer dienst gedaan als nachtclub. Het ligt in de bedoeling dat de gehele westzijde van de Poelstraat met de grond gelijk wordt gemaakt. De ge meente is echter nog niet in het bezit van alle huizen. Het pand in de Poelstraat is gesloopt omdat het evenals vele andere huizen ln deze straat ln een slechte staat ver keert. De plannen met betrekking tot de Poelstraat zijn overi gens nog niet helemaal rond. Zoals gemeld heeft de in spectie van milieu en volksgezondheid in Middelburg laten weten woningbouw aan de Poelstraat niet wense lijk te vinden, omdat niet ver achter de huizen een spoor lijn loopt waar regelmatig gevaarlijke stoffen worden vervoerd. Burgemeester en wethouders moeten zich nog over de nieuw ontstane situatie beraden. Burgemeester C. Ockeloen feliciteert het echtpaar Bakker. HOEK - Burgemeester C. Ockeloen i>an Terneuzen heeft donderdag in het gezelschap van zijn vrouw een bezoek gebracht aan het echtpaar Bakker in Hoek, waar de 89-jarige Jan Bakker en de 87-jarige Lena Hokke donderdag hun zestigjarig huwelijksfeest vierden. Er werd in de loop van de dag ook een geluks telegram van de koningin bezorgd. Het eigenlijke feest wordt pas za terdag gehouden. Dan maakt het echtpaar Bakker er met de tien kin deren, 31 kleinkinderen en 28 ach terkleinkinderen een gezellige dag van in het kerkcentrum, met als hoogtepunt een broodmaaltijd. Jan Bakker iverd geboren in Hoek. Hij heeft er zijn hele leven gewoond en gewerkt ials landarbeider). CONCURRENTIESLAG DOOR ONVREDE IN TERNEUZEN TERNEUZEN - De ouders en ex-leidsters van de peuterspeelzalen in Hoek, Biervliet en Sluiskil en van 'De Bolster' in Terneuzen overwegen de oprichting van een stichting 'peuterspeelzalen'. Die nieuwe stichting zou naast de bestaande centrale stichting voor sociaal- en cultureel werk moeten gaan opereren. Donderdagavond bespraken ouders en ex- leidsters de verschillende mogelijkheden. Zij voelen zich door het bestuur van de centrale stichting ln de kou gezet. Het stichtingsbestuur besloot eerder deze week de peuterspeelzaal ln Zaamslag (met vrijwillgsters) en de speelzalen 'De Pretflat' en 'Peuterhof in Terneuzen (met de twee beschikbare beroeps krachten) te heropenen. Voor 'de Bol ster', een derde peuterspeelzaal in Ter neuzen werd, zo liet het stichtingsbe stuur weten, nog naar een oplossing ge zocht. Een ander besluit van het be stuur van de centrale stichting: de be schikbare beroepskrachten worden al leen in de stad Terneuzen ingezet, wat betekent dat de peuterspeelzalen in de buitenkemen louter op vrijwilligers dienen te draaien. De ouders en ex-leid sters van de speelzalen in de dorpen en van peuterspeelzaal 'De Bolster' gingen daarmee woensdag, toen het stich tingsbestuur de besluiten tijdens een speciale bijeenkomst meedeelde, niet akkoord. Men stak de koppen bij elkaar en be sloot te werken aan de oprichting van een eigen stichting. Elly Schoenmaker, woordvoerster van de teleurgestelde ouders en oud-leidsters, donderdag avond: .In de eerste plaats zal moeten worden gezocht naar geschikte alterna tieve ruimten. Komt die nieuwe stich ting er inderdaad dan kan een aantal beroepskrachten worden aangesteld. Die mensen moeten worden betaald met de bijdragen van de ouders. We hebben berekend dat dat een haalbare kaart is". Wanneer de nieuwe stichting uit onvre de geboren) inderdaad van start gaat, kan de situatie ontstaan dat er in één wijk twee concurrende peuterspeelza len gaan opereren. Elly Schoenmaker „Dat zou inderdaad kunnen, al vinden Foto-oriëntatierit vanuit Kloosterzande KLOOSTERZANDE - De 'Zeeuwsch- Vlaamse Automobielsport Club' (ZE- VAC) houdt zondag 14 september van uit Kloosterzande een foto-oriëntatie- rit in Oost-Zceuwsch-Vlaanderen. De rit telt mee voor het clubkampioen schap van de ZEVAC. De foto-rit, die is uitgezet door S. de Poorter en C. Francke, heeft een lengte van ongeveer veertig kilometer Zowel in de A- als in de B-klasse bedraagt de gemiddelde snelheid twintig kilometer per uur. De Inschrijving is geopend van af 13.00 uur en om 14,01 uur gaat de eerste équipe van start. HULST - Huisbaas J. de Bruijn van het pand Van der Maelstedeweg 4 in Hulst, waar 14 kamerbewoners zijn gehuis vest, heeft van de gemeente opdracht gekregen binnen drie weken bij de ge meente een bouwplan in te dienen. Het pand voldoet lang niet aan de eisen op het gebied van de brandpreventie. Ook is de indeling van het pand veranderd door middel van een verbouwing, zon der dat daarvoor een bouwvergunning is aangevraagd. Wethouder G. A. van de Voorde vindt de huidige situatie 'absoluut onhoudbaar'; de kamerbe woners hebben hun huisbaas vorige weck een brief met een groot aantal klachten gestuurd. Huisbaas De Bruijn beoordeelt de brief als 'een ge speeld spelletje', maar stelt daarnaast al langer van plan te zijn bet pand grondig volgens de regels en eisen te verbouwen. Volgens wethouder Van de Voorde zal een zeer aanzienlijke verbouwing nodig zijn wil het pand aan de regels voldoen. Zo lang de heer De Bruijn geen plan heeft ingediend (wat dus binnen drie weken moet gebeuren; de huisbaas heeft toegezegd daaraan te zullen vol doen) mag er in het pand niets ge- of verbouwd worden. Volgens de huisbaas is de situatie zoals die nu is min of meer bij toeval ontstaan. Ruim een jaar gele den begon hij met het verhuren van één kamer, maar alras bleek er een grote vraag te bestaan. Hij heeft toen 'een paar kamers' gemaakt. De bewoners hebben een heel andere mening: zij ver denken de heer De Bruijn er van dat hij door van één grote twee kleinere ka mers te maken domweg meer huur wil vangen. De bewoners zijn allerminst over hun huisbaas te spreken. Zij vinden dat zij hoge huren betalen (die variëren tussen 275 en 450 gulden per kamer) zonder dat zij daarvoor enig wooncomfort krijgen. In de door alle bewoners ondertekende brief aan de huisbaas stellen zij dat het pand absoluut niet brandveilig is. dat reparaties met worden uitgevoerd, dat de kookgelegenheid zeer onvoldoende is (er functioneren twee kookplaatjes in een keukentje van ongeveer vier vier kante meter; de tweede keuken functio neert in het geheel nieti. dat er siedtui één douche is voor veertien bewoners, met een te kleine boiler, dat er een te kort aan wastafels is. dat regelmatig lekkage optreedt, dat de verlichting in de gangen onvoldoende is en dat de ver warming niet goed kan functioneren omdat er in het hele huis slechts één thermostaat is. Overigens zeggen de kamerbewoners dat zij over de hoogte van de huurprijs niet zouden klagen, als de voorzieningen dan ook maar in orde zouden zijn. Verbeterd Huisbaas De Bruijn legt er, gevraagd om zijn visie, voortdurend de nadruk op dat ook hij vindt dat het pand gron dig moet worden verbouwd en verbe terd. Van de 'kleinere' klachten vindt hij dat ze vooral door de huurders zelf zijn veroorzaakt. De lekkage bijvoor beeld zou zijn ontstaan nadat een van de bewoners op het dak een tv-antenne had laten plaatsen, waarbij dakpan nen stuk getrapt zouden zijn. Dat de tweede keuken niet werkt acht hij ook de schuld van de bewoners; vol gens hem was de afspraak gemaakt dat die door de bewoners zelf zou worden geïnstalleerd, als hij het materiaal zou leveren Hij vindt dat de huurders de verwarming voortdurend te hoog op stoken. waardoor enorme olierekenln- gen zouden ontstaan. De gangen zijn met éen lichtpunt voldoende verlicht, meent De Bruijn. Hij stelt verder dat de meeste bewoners lang niet zo ontevre den zijn, maar dat zij worden opgeruid door één van de bewoners. Volgens de huisbaas móeten de huren zo hoog zijn, In de keuken van het pand van huisbaas J. de Bruijn functioneren slechts twee wil hij nog enig rendement van het we die hele situatie natuurlijk helemaal niet zo plezierig". Het zou trouwens beter zijn als de nieu we stichting gebruik zou kunnen gaan maken van de ruimten van de centrale stichting. Er zou dan gewerkt moeten worden met een eigen begroting, ouder participatie en met deskundige leiding. Dat kan toch in de meeste plaatsen in Nederland zonder problemen. Punt is dat de ouders alleen wille betalen voor de peuterspeelzaal en niet voor andere activiteiten". De plannen worden de komende dagen verder uitgewerkt. Elly Schoenmaker besloot zich deze week overigens terug te trekken als kandidaat voor de func tie van beroepskracht in 'De Bolster' in Tsjechische trainer met volleybalploeg in Sas van Gent sas van gent - De herensclectie van de volleybalvereniging Savok uit Sas van Gent zal vandaag een training krijgen van de Tsjechische oefenmeester Ivan Kozesnik. De Tsjech komt met zijn ploeg Textilana naar Sas van Gent om daar drie dagen te gast te zijn van de Sasse vollebalclub. Afgelopen zomer zijn de Sasse dames op bezoek geweest ln Liberec, waar de volleybalsters een trainingsstage heb ben doorlopen van een week. Hierop zijn Tsjechen uitgenodigd een wederbe- zoek aan de Zeeuws-Vlaamse grensge meente te brengen. Het verblijf zal tot maandag duren Vanmiddag worden de Tsjechen om half vijf op het gemeente huis ontvangen, waarna om half negen de training in sporthal De Vlaanderen zal plaatsvinden. Zaterdagmiddag spe len de juniorkampioenen van Tsjecho- Slowakije in Oost-Souburg een wed strijd tegen tweede divisionist Mara thon. terwijl 's avonds tegen een ver sterkt Savok wordt aangetreden. Die wedstrijd vindt 's avonds om negen uur plaats in sporthal De Vlaanderen. Terneuzen. Ze werkte er de afgelopen acht jaar als vrijwillgster. „Dat heb ik gedaan uit solidariteit met de collega's van de peuterspeelzalen in de dorpen, die te horen hebben gekre gen dat ze niet hoeven te rekenen op vaste krachten", verduidelijkt ze. Kampioenschap voor trimploegen GRAAUW - Voor de derde achtereen volgende keer houdt de sportvereni ging Sint Aloysius in Graauw morgen (zaterdag), 13 september de kampioen schappen van Zuid-West-Nederland voor trimploegen. Dit kampioenschap bestaat uit een ploegentijdrit over ruim veertig kilometer. De volgende ploegen hebben voor dit kampioenschap ingeschreven De In stuif; De Post A: De Post B; IJsvereni ging uit Terneuzen met twee ploegen; Paul Aardewerk. Van Kouteren Diele- man; NSM; Van Fraassen Citroen; Sint Aloy; Wiskerke, Van Dixhoorrt Jansen- Cauwel; Dallinga en De Smokkelhoek De formatie van De Smokkelhoek zal zaterdag haar titel verdedigen. De eer ste ploeg gaat om 15 00 uur van start. De prijzen gorden omstreeks half zes uitgereikt in het sportcentrum van Sint Aloy. Postzegelclub Hulst begint het seizoen HULST - De postzegelvereniging 'Het Land van Hulst' houdt zondag 14 sep tember de eerste bijeenkomst van het nieuwe seizoen in het gemeenschaps centrum Den Dullaert te Hulst De aan vang is 10 00 uur. Vanaf half tien is de rueuwtjesdienst actief, waarbij de post zegels van Nederland. Belgie. de Nedef^ landse Antillen en Suriname, die de laatste twee maanden zijn verschenen, verkrijgbaar zuilen zijn. evenals de nieuwe postzegelcatalogus. Om 10.00 uur beginnen de veiling, de verloting en de kwartjesloterij. Er is tevens een muntenveiling. Verder zal worden ge tracht de jeugd veiling verder te stimu leren. kookplaatjes. pand hebben. OOSTBURG - Leerlingen en personeel van de rijksscholengemeenschap 'Ko ningin W'ilhelmina' in Oostburg heb ben donderdag het feest rond het zes tigjarig bestaan van de school ingezet met het houden van een rekreadc. In en rond het schoolgebouw aan de Breedestraat hield men zich bezig met sport en spel. Bovendien was er in een van de lokalen een café ingericht waar een (alcoholvrij) drankje genuttigd kon worden. Bovendien was er de mogelijk heid om te 'dicodansen' Het rad van avontuur draaide diverse keren en evenveel keren werd er iemand eige naar van een taart. Tafeltennis, home trainerrijden, voetbal, basketbal, sjoe len. dammen, schaken en piekborden: de leerlingen wisten alle activiteiten goed te vinden in de feestelijk versierde school. Bovendien was er voor gezorgd dat er koeken en verse warme wafels te koop waren. De rekreade werd geopend met het oplaten van zelfgemaakte vliegers. Hoewel er weinig leerlingen waren die zelf zo'n vliegend voorwerp hadden gebouwd betekende het toch piezier voor iedereen tussen de bomen van het sportveld en de school renden velen zich 'het apezuur' om hun vlieger boven dc bomen en in de wind te krij gen. In de avonduren was er muziek: een discotheek in de aula. de regionale for matie 'Mawkish' in dc gymzaal. Van daag, vrijdag, gaan de activiteiten 's morgens door met een tienkamp op het sportveld en het vertonen van de film 'Joantje'. Vrijdagavond neemt de reü- nistcnvercniging de 'feestpot' over. Er wordt dan een reünie gehouden in de school. De activiteiten hierbij gaan za terdag verder. 12 september 980 Wissel Zeww$'¥iaan deren SLUISKIL, BIERVLIET EN HOEK BOOS OVER BESLUIT

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 33