Middelburgse wil pension in huis 'De Griffioen' vestigen K. Pleijte Vlissingen wint vitessevlucht 5'Amerikaans-Axelse duizendste bezoeker streekmuseum in Axel K.van Belzen Arnemuiden wint fondvlucht Ruffec AVRO-radio rechtstreeks vanuit Goes Nu uw auto snel schoon met onze nieuwe borstelmachine! BENZINESTATION ARNESTEIN VRIJDAG 18 JULI 1980 MAANDAG KORT GEDING OVER BANKGARANTIE MIDDELBURG - Het statige buitenbuis 'De Griffioen' aan de Seissingel 100 in Middelburg is in eigendom overgegaan van de diakonie van de hervormde gemeente naar Vliedberge Vastgoed BV in Middelburg. Deze pro jee ton tu ikkelaar heeft het pand met bijbehorende gronden inmiddels verhuurd aan mevrouw J. A. de Jonge-Louwerse uit Middelburg die er een horecabestemming aan wil geven. Over de uitvoering van deze plannen is tussen Vliedberg Vastgoed en mevrouw De Jonge onenigheid ontstaan die heeft geresulteerd in een kort geding, dat maandag dient voor de president van de Middelburgse rechtbank. Daarin eist de projectontwikkelaar van de huurster dat de contractueel overeengekomen bankgarantie van ongeveer 100.000 gulden wordt afgegeven. Op het voorstel van Vliedberg Vastgoed om dc mogelijkheid van ontbinding van de huurovereenko ..Ik wil er een hotel-restaurant In vesti gen. De Kamer van Koophandel wei gert momenteel echter nog een vesti gingsvergunning af te geven. Daarvoor moet ik eerst een cursus volgen", aldus mevrouw De Jonge. Directeur J Lievense van Vliedberg Vastgoed zegt 'De Griffioen' als beleg ging gekocht te hebben: ..Mevrouw De Jonge wil er een pension in vestigen. Voordat de exploitatie begint zullen de brandveiligheidsvoorzieningen verbe terd worden" De oorspronkelijke brandpreventieplannen bleken een be drag van 400.000 gulden te vergen. De kosten zijn in de huidige voornemens tot 180.000 gulden teruggebracht en zullen bovendien via een speciale ver deelsleutel in de huurprijs verwerkt worden. 'De Griffioen' is voor vijf jaar Activiteiten voor Domburgse badgasten DOMBURG - Komende weck worden /.n Domburg, in het bijzonder ten be hoeve van de badgasten, een reeks, hoofdzakelijk sportieve, evenementen gehouden. Dit gebeurt mede onder aus piciën van het plaatselijke VW en de sociëteit 'Luctor et Emergo'. Maandag bijt Circus Holiday met twee voorstellingen (om 16.00 en 20.00 uur) de spits af. De tent is te vinden op het parkeerterrein aan de Schelpweg. Daar kunnen overigens de gehele dag gratis de stallen en het circus-museum wor den bezichtigd. Dinsdag begint op de tennisbanen bij het VW-kantoor het 'A'-tennistoemooi. Deelnemers hieraan zullen tot en met zondag steeds de ge hele dag op de banen te vinden zijn. Eveneens op dinsdag begint in het Bad paviljoen het tafeltennistoemooi van "Luctor et Emergo', dat tot en met don derdag zal duren en iedere dag om tien uur 's morgens begint. In hetzelfde gebouw wordt woensdag avond (aanvang 19.00 uur) hetkinder- bal gehouden. Even daarna, om 20.30 uur. begint in de hervormde kerk de 'zo meravondstilte' met meditatie en sa menzang. Donderdag wordt de wielerronde van Domburg verreden, die om 19.00 uur van start gaat. Op vrijdag wordt, bij het invallen van de duisternis rond tien uur. op het vierde Oosterstrand voor de kinderen een kampvuur ontstoken. Zaterdag is er in het Badpaviljoen we derom een kinderbal, beginnend om ze ven uur 's avonds. Tenslotte worden za terdag in hetzelfde gebouw bij slecht weer 's middags kinderfilms vertoond. Deze voorstelling begint dan om 15.30 uur. 'Star-Fire' treedt op in Schuttershof te Middelburg MIDDELBURG - De popgroep Star Fi re'treedt vanavond op in zaal 't Podium van het Schuttershof te Middelburg. De groep bestaat uit Kenneth drums en zang, Roy bas, Charlie slaggitaar. Frits sologitaar en Christine zang. 'Star Flre' speelt soul, reggae en latin rock van ei gen repertoire. Tot voor drie weken speelde de Zeeuwse groep uitsluitend reggae. Het optreden begint om 23.30 uur. Rij geeft vereniging demonstratie >t te bespreken, heeft mevrouw De Jonge afwijzend gereageerd, aan mevrouw De Jonge verhuurd met een jaarlijkse huursom van 180.000 gul den. exclusief het bedrag voor de ver richte brandpreventiemaatregelen De raadsman van Vliedberg Vastgoed, mr M A. Terwoert uit Middelburg zegt niet te weten waarom de huurplannen van mevrouw De Jonge momenteel dreigen te stagneren ..Die bankgaran tie vormt financieel geen probleem De vereiste vergunning kan snelverkregen worden en bovendien kan iemand die wel over de vereiste papieren bezit in dienst genomen worden Als mevrouw De Jonge spijt over de aangegane ver plichtingen heeft, dan moet de zaak niet op deze manier op scherp gezet worden", aldus de heer Terwoert. Overigens heeft de huurster van 'De Griffioen' ook nog medewerking van ge meentewege nodig omdat het ter plaat- se geldende bestemmingsplan voor het pand debestemming 'openbare bijzon dere doeleinden' aangeeft in plaats van de vereiste 'hotel-restaurantaccommo- datie'. Een aanvraag om de bestem ming te wijzigen is bij de gemeente in gediend. maar een beslissingzal zeker niet voor september genomen worden. Wel hebben burgemeester en wethou ders al schriftelijk laten weten dat ..de nodige zorgvuldigheid in acht genomen moet worden bij de aanpassing van de buitenkant van het gebouw" en dat „gezorgd moet worden voor voldoende parkeerruimte op eigen terrein Bejaarden 'De Griffioen' heeft de laatste maanden leeg gestaan. In 1912 kocht de hervorm de diakonie het pand aan om er de be stemming bejaardentehuis aan te ge ven. In 1977 vertrokken de bejaarden echter naar het nieuwe tehuis Rusten burg in Dauwendaele. Een gedeelte van 1978 en 1979 werd 'De Griffioen' bewoond door de bejaarden van het (katholieke) tehuis 'Sint-Willibrord'. Deze weken tijdelijk naar het leeg staande gebouw aan de Seissingel uit in verband met dc sloop van het oude tehuis en nieuwbouw aan de Bachten- steene in de binnenstad. Het totale grondoppervlak van 'De Griffioen' beslaat.3 425 vierkante meter waarvan 865 vierkante meter bebouwd is Het pand telt 65 kamers. De geschie denis van 'De Griffioen' gaat terug tot ongeveer 1650 De buitenplaats bood in de loop der eeuwen onderdak aan be kende Middelburgse regentenfamilies als Schorer en Van der Perre en diende in de negentiende eeuw als zomerhuis voor de commissaris der koning in Zee land jonkheer E. van Vredenburch. Be halve de voorgevel is ook het theetuin tje (ook wel paviljoen of koepel ge noemd) aan de Domburgse watergang een beschermd monument De opper vlakte van dit vrijstaande, verdie- pingloze. vierzijdige en met ronde hoe ken gebouwde monument bedraagt 50 vierkante meter. Het huis 'De Griffioen' wordt in de monumentenlijst omschre ven als een „fraai gebouw van algemeen belang wegens oudheidkundige en kunsthistorische waarde". De gemeen te Middelburg kocht het huis (dat toen nog geen tussen- en achtergebouw ken de) in 1932 en benutte het na de ver woesting van het stadhuis op 17 mei 1940 enige tijd als ruimte voor de ge meentelijke administratie. In 1942 volg de de overdracht van de eigendom aan de hervormde diakonie. Gevonden voorwerpen politie lissingen VLISSINGEN - In der période van 9 tot 16 juli werden bij de gemeentepolitie te Vlissingen de volgende voorwerpen aangegeven: bankbiljet: strandstoel; rechter zwarte herenhandschoen; gou den dameshorloge; beide kinderjack: donkerblauwe muts: zwarte portemon- snelheid van 1230 meter per minuut be ne; rechter roodgroene kinderschoen; reikte. COLIJNSPLAAT - Met Sint-Quentin hebben we de laatste vitessevlucht van dit seizoen achter de rug. Het werd een concours niet een regelmatig en snel verloop, zodat de prijzen vlug ver diend waren. Een goede kans om het provinciaal con cours te winnen maakt J. Feijtel uit We- meldinge. Zijn duif behaalde een snel heid van 1231 meter per minuut en was daarmee net iets sneller dan de duif van W. van Hoeve uit Terneuzen die een gouden oorring; paar zilveren langwer pige oorbellen; losse sleutel, 5 sleutels in geel etui; bruine koffer met inhoud. Aangegeven dieren, in asiel- rood met Van dc postduivenvereniging 'De Schelde- vllegers' uit Vlissingen namen 157 duiven deel aan het concours over een afstand van 181 kilometer De eerste kwam aan om 14.23 uur en had een snelheid van 1186 witte kater Openin^den: maandag „Tnu^t. De ÏÏUÏSSuïteS,S tnt pn mot nnHttoftd nn.io no imr iann_ - toten metvnjdag 09.00-12.00 uur. 14.00- 16.00 uur In dezelfde periode werden te Oost-Souburg bij de gemeentepolitie aangegeven lederen voetbal; rood sleu teletui met opschrift; verzekerings plaatsje bromfiets. snelheid van 1061 meter per minuut. Dc eer ste Uen aankomende duiven waren van 1 K Pleijte. 2,3 en 7 W. Daane en zonpn4.5 en 6 D Huiszoon en zonen. 8 M Karman. 9 L. Lieven- se. 10 J Daane Een goede prestatie leverde D Huiszoon en zonen die met 4 duiven 3 prij zen won te Domburg DOMBURG - Zaterdag houdt de lande lijke rij vereniging 'Oranjezon' uit Vrou wenpolder aan de Babelweg in Dom burg een demonstratie, aanvang 19.30 uur. Dit gebeurt in samenwerking met de plaatselijke VW. De ruiters en amazones van 'Orai\jezon' zullen een gevarieerd programma uit voeren. Dat bestaat onder meer uit car rousel aangespannen, voltige, springen (pony's en paarden), vossejacht (po- r.y'si en carrousel (paarden). Een twee de demonstratie wordt op 29 juli in Vrouwenpolder gegeven. Gevonden voorwerpen politie Middelburg MIDDELBURG - In de periode van 9 tot en met 15 juli werden de volgende gevonden voorwerpen aangegeven Diverse sleutels; portemonnee met 2 sleutels; europasje; gouden broche; 2 bankbiljetten; 3 boeken, portemonnee met geld en identiteitskaart: mapje met girobetaalkaarten; portemonnee met inhoud. Nadere inlichtingen omtrent deze ge vonden voorwerpen kunnen worden in gewonnen bij de gemeentepolitie. Ach ter de Houttuinen 10 te Middelburg. Openingstijden; woensdagmiddagen van 15.00 - 17.00 uur en zaterdagavon den van 19.00 - 20.00 uur. Telefoon: 01180 -27251. Oproepen ANWB alarmcentrale VLISSINGEN - De ANWB verzoekt de volgende personen zich met alarmcen trale ln Den Haag in verbinding te stel len via het telefoonnummer 070-264426. Die personen zijn de heer J. van Roem- burg uit Valkenswaard. eigenaar van de groene zeiljacht Twighhght'. te West- kapelle'Zoutelande en de heer Mattfjs Jorissen uit Weert, eigenaar van een grijze Mazda 323. kenteken 01-RT-40. Burgemeester Ade Kam van Axel ilinks) en vice-voorzitter W. Dieleman van het Axelse streekmuseum 'Het land van Axel' in gesprek met de dui zendste bezoeker van dit museum, mevrouw A Keyzer-Dieleman AXEL- Het Axelse streekmuseum 'Hel Land van Axel' registreerde donderdagmiddag de duizendste betalende bezoeker sinds het mu seum op 4 juli werd geopend. Het ging om een bijzondere gast. Me vrouw A. Keyzer-Dieleman woont - hoewel ze geboren en getogen Axelse is namelijk in Los Angelos in de Amerikaanse staat Califor- niè. Ze was bij haar zus in Axel op vakantie. Toen ze donderdagmid dag legen half vier het museum aan de Noordstraat binnen stapte, kon ze onmogelijk vermoeden dat haar een wat warmere ontvangst te beurt zou vallen dan andere be zoekers. Dat werd haar snel duide lijk. Vice-voorzitterW. Dieleman van de commissie die hel streekmuseum beheert, zette haar in de bloemen en bood haar daarna een broche met een echte gouden Zeeuwse boerenknop aan. Vervolgens werd mevrouw Keyzer-Dieleman verwel komd door waarnemend gemeen tesecretaris C. Smies, Axels ere- uurgiT en 'nestor' van de Axelse hoerenkamer D. J. Oggel en burge meester A. de Kam. De burgerva der stelde in zijn korte toespraakje dat 'Axel trots kon zijn' op zijn mu seum Volgens de heer De Kam 'loopt' het museum onverwacht goed. Dat nu alruim een maand na de opening- de duizendste bezoe ker te verwelkomen viel had de bur gemeester niet verwacht Vice- voorzitter w Dieleman meende dat de voorstelling van zaken nog zon niger is dan de burgemeester stel de. Hij wees op het feit dat er eigen lijk al meer dan duizend bezoekers in het museum zijn geweest. Bij de telling zijn namelijk met de bezoe kers tijdens de officiële opening en de 'open dag' meegerekend. „Het gaat zo goed, we moeten oppassen dat we niet naast onze schoenen gaan lopen", zei hij. De verraste duizendste bezoekster zei in haar dankwoord dat ze blij was dat ze haar terugreis naar Amerika nog even uitgesteld had „Eigenlijk was ik een goede week geleden al van plan naar huis te gaan'. Van de postduivenvereniging "Voorwaarts' uit Arnemuiden namen 236 duiven deel aan het concours. De eerste aankomende duif be haalde een snelheid van 1180.82 meier per minuut De eerste Uen aankomende duiven waren van 1 en 2 M. de Nooijer. 3 Ko Schroe vers 4 Joh van Belzen. 5 G. v d Voorde. 6 JsL Dingemanse; 7 Gebroeders Grootjans: 8 Ko bus Meulmeester: 9 M Schroevers. 10 K vd Gruiiers. Een goede prestatie leverden de gebr. Groot lans die met 6 duiven 4 prijzen won Van de postduivenvereniging 'De Zwaluw' uit WestkapeUe namen 189 duiven deel aan het concours. De eerste duif kwam aan om 14 28 uur en had een snelheid van 1169 meter per minuutde laatste prijsdutf bereikte nog een snelheid van 1056 meter per minuut De eerste Uen aankomende duiven waren van 1 2.5 en 7 Kees en Ko. 3 en 6 J. Melis en zonen. 4 J. Brasser. 8 F. Dingemanse. 9 J. P. Hengst 10 P. Hengst Een goede prestaUe leverden Kees en Ko met 6 prijzen van de 9 duiven mee en J Mells& Zn. met 9 prijzen en 11 duiven mee Van de postduivenvereniging 'De Telegraaf uit Middelburg deden 284 duiven mee aan een concours over een afstand van 187 kilo meter. De eerste kwam aan om 14 31 uur en had een snlheid van 1156 meter per minuut De laatste prysauii bereikte nog een snelheid van 1055 meter per minuut De eerste tien aankomende duiven waren van-1 en 8 A Da- vidse. 2 Ch. Beeke. 3 gebroeders Sturm: 4 C. Hoek en zonen. 5 A Abee. 6 M van Ginkel. 7 W de Vries. 9 A Coppolse; 10 F. Kopman. Een goede prestatie leverde het. jeugdlid A Davidse met 4 prijzen van de 5 duiven mee. waarvan twee bij de eerste tien gereformeerde kor VROUWENPOLDER - Maandag geeft de organist Qharles de Wolff een con cert op het orgel van de gereformeerde kerk aan de Schoolstraat in Vrouwen polder. aanvang 20 00 uur Op het pro gramma staan onder meer werken van J S. Bach Het is dit seizoen twintig jaar geleden dat begonnen werd met het houden van orgelconcerten in de gereformeerde kerk. Van het begin af aan heeft Charles de Wolff hieraan zijn muzikale mede werking verleend. Zodoende is het ook de twintigste keer dat hij achter het kla vier van het kleine orgel plaatsneemt Inbrekers actief in Goese Polder II GOES - Op drie plaatsen in de wijk Goese Polder II hebben onbekenden dc afgelopen dagen ingebroken. Hun buit bestond uit onder meer portemonnees, een aansteker, een draagbare radio, een kist met kleingeld, een camera en enkele sierraden. De daders verschaf ten zich toegang tot de drie woningen aan de Schumannstcde en de Bechste- de door gebruikmaking van een haak, die via de brievenbus in de voordeur om het slot werd gestoken. De recherchegroep van de Goese ge meentepolitie raadt bewoners aan ra- .men en deuren dicht te houden Ook adviseert de recherche de bewoners de voordeur met het nachtslot te vergren delen. KRUININGEN - In de Wing Ding- schuur te Krulningen draait vanavond (vrijdag), de film The Poseidon Adven ture'. De organisatie is in handen van de Open Deurcommissie in samenwer king met Youth for Christ. De film be gint om 20.30 uur. (Van een medewerken COLIJNSPLAAT - Ondanks het slech te weer hebben de zaterdagvliegers het goed getroffen met de vrijdaglossing vanaf Ruffec. Het werd een vlucht met een regelmatig verloop. In de meeste verenigingen sloot het concours dan ook op vrijdagavond, maar sommige verenigingen moesten wachten tót za terdagmorgen eer alle prijzen ver diend waren. Van de postduivenvereniging "Voor waarts' uit Arnemuiden pakte Kees van Belzen de eerste prijs. Zijn duif haalde een snelheid van 1146.89 meter per minuut en zal provinciaal zeker hoog eindigen. De uitslagen van de verschillende verenigin gen zijn te beginnen met de postduivenver eniging "Voorwaarts'uit Arnemuiden 1 Kees van Belzen; 2 Jan Dingemanse. 3 M. de Rijke. 4 Joh van Belzen5 Jvan de Graaff. 6 en 9 Ko Meulmeester; 8 Jos Schroevers; 10 L. van de Ketterij- Een goede prestatie leverden Jan Dingemanse met drie prijzen van de 6 duiven mee. Joh. van Belzen mei twee prijzen van de 3 duiven mee; Jos en P. Schroevers elk vier prijzen van de 8 duiven mee. Van de postduivenvereniging 'De Zwaluw' uit Westkapelle namen 153 duiven deel aan het concours, de eerste kwam aan om 18 38 uur en had een snelheid van 1105 meter per minuut- De laatste prfjsduif had nog een snel held van 949 meter per minuut: de eerste t ien aankomende duiven waren van. 15.6 en 9 J Melis Zn.; 2 P Hengst 3 en 4 F. Dingeman se. 7 W. Provoost;8 J. Westerbeke, lOMinder- houd-Van Schaik. Uitblinkers op de fond- vlucht Ruffec waren F Dingemanse. drie prij zen van de 5 en P Hengst, vier prijzen van de 6 duiven mee Van de postduivenvereniging 'De Telegraaf uit Middelburg namen 101 duiven deel aan het concours over een afstand van 659 kilo meter De eerste kwam aan om 19 08 uur en had een snelheid van 1059 meter per minuut. De laatste pnisduif bereikte nog een snelheid van 928 meterper minuut De uitslag was-1,3 en 9 Daane; 2 Gebroeders Sturm; 4 A David se; 5 G. Baan. 6en 7 W. Walraven8 J, 't.Gilde: 10 C. Hoek Zn. Van de postduivenvereniging 'De Schelde- vliegers' uil, Vlissingen namen 96 duiven deel aan het concours over een afstand van 653 kilometer Dc eerste kwam aan om 18 43 uur en had een snelheid van 1093 meter per mi nuut. De uitslag was 1 K. Pleyte. 2. 3 en 7 L. Lievense. 4 W van Nieulande. 5 en 10 W. Daane Zn 6 F Borremans. 8 G. van Bo- ven:9D Huiszoon Zn .Een goede prestatie leverde Lievense die drie prijzen won met 5 duiven WEEKENDDIENSTEN WALCHEREN 19 EN 20 JULI Centraal alarmnummer; 01100-14444 Ambulance bij ongevallen; 01184-14444 Hulpposten Rode Kruis bij Veerse Gat- dam en recreatiegebied 'De Piet' zat. en zon. van 10-18 uur. Artsen: Vlissingen: za. 0.00-24.00 uur: J. A. B. Cramer, Gerbrandystr. 6. tel. 65498; zo. 0.00-24.00 uur: F. A. v. d. Berg. Giessen- burg 12 (Bossenburg) tel. 65253. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreek uur voor dringende gevallen: 12.30- 13 00 en 17.30-18.00 uur. Middelburg: vry. 19.00 -za. 24.00 uur: G. J. H. Meijjer. De Krammen 14. tel. 14664. zo. 00-24.00 uur A. W. Boerwin kel. Noordweg214. tel. 12460. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreek uur voor dringende gevallen: 12.30- 13.00 en 17.30-18.00 uur. Middelburg-Zuid: Patiënten van dr. Jansen, dr. Perquin en dr. Kodde, zie dienst onder Souburg, Nleuwland en Arnemuiden. Souburg, Nicuwland en Arnemuiden: za. 0,00 uur: J. Bergen, Kanaalstr. 89, SOUBURG. TEL. 01184-61500; zo. 0.00- 24.00 uur. B. Bouwmeester. Dr. v. d. Moerstraat 15. Arnemuiden. tel. 01182- 1308. Spreekuur voor dringende gevallen: 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. Gapingc. Grijpskerke. Oostkapelle. Serooskerke. Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: J. P. Bekker. Dorpsstraat 2. Oostkapelle. tel. 01188-1276. Westkapelle. Domburg, Aagtekerke: za. 12.00 uur t/m zo. 24.00 uur: F. N. van Eede. Casembrootstr. 24. Westkapelle. tel. 01187-1234. Zoutelande, Meliskerke, Biggekerkc, Koudekerke: za. 12.00 uur t/m zo. 24 uur: H. Frlma. Duinweg 59, Zoutelande, te!. 01186-1282. West- en Midden Walcheren: vrij-18.00 - ma 8.00 uur: A. Stutterheim. Beukel- manstraat. 8. Meliskerke. tel. 01186- 1760. Tandarts: Spreekuur: za. en zo. van 11.00 - 12.00 uur: A. H Oort. Tabogaiaan 6. Vlissin gen. tel. 01184-68290. Dierenarts Consult alleen na telefonische af spraak; visites aanvragen van 8.00-9.00 uur: Mevr. Th. Driehuis en L. A. van Dfik. Middelburg, tel. 01180-13118. Apotheken: De dienst van elke apotheek vangt aan te Middelburg om 17.30 uur en te Vlis singen om 17.30 uur en eindigt vrijdag morgen daaropvolgend. Middelburg: A. Ringeling. Lange Delft 133. tel. 12538. Vlissingen: C. P. Lastdrager. C. van Pe renstraat 1. Souburg. teL 61593. Wijkverpleegkundigen Walcheren-Oost. Middelburg-Stad W. Steenbergen. Domb. Schuitvlo-j a!( tel. 37238'12228. «s Zuid, Nieuwland. Arnemuiden: St A Voogd. Weelweg 1. Gapinge. tel 0111 2536. b.g.g. 01180-14366. Aagtekerke. Domburg. Oostkapel^ Grijpskerke. Serooskerke, SL-bi reus, Veere, Gapinge en Vrouwen^ der: E. Vogelaar, Markt 36, Veere 01181-339. Vlissingen: A. M. van Sabben, Si gemstraat 22. tel. 12914. Souburg en Ritthcm: W. Verhage Zuiderbaan 53. Souburg, tel. 0115 61541. Koudekerke. Meliskerke. Biggektri Zoutelande en Westkapelle: vr. 19J ma. 8.00 uur: R. Scheele. Weststraair Koudekerke. tel. 01185-2494. GOES - In de week van 21 tot en mtil juli worden in Goes de tradition Goese kadefeesten gehouden. Si aanleiding hiervan worden de AVH radioprogramma's op maandagHji G rechtstreeks vanuit deze str*1 zonden. Bovendien schenkt via het programma 'Een middig AVRO' uitgebreid aandacht aan heil ven in Goes. In In deze uitzending komen oaij SpO( meer een groot aantal resultaten ami orde van een opinie-onderzoek dat tó bureau Lagendijk vorig jaar Ln dracht van de AVRO in Goes heeft» l(y( houden. Dit is een vrij uniek onderad naar het wonen, werken en ontspan»! Rflïï in deze stad. Er komen tevens diva inwoners van Goes en leden van hetri lege van b en w aan het woord overt meest uiteenlopende zaken in de Ga lag gemeenschap. 'Een middagje AVE IBril wordt donderdag 24 juli van 14001 16.30 via Hilversum 2 uitgezonden. Waterspelenmiddag in het 'Scheldebad' te Terneuzen TERNEUZEN - De corrussie Sportief ^pt Recreatie Temeuzen houdt zaterdag |pC'j het openluchtzwembad 'Scheldebid gï( een waterspelenmiddag, voordejeté De middag begint om 13 30 uur 3 slecht weer worden de spelen plaatst naar zaterdag 2 augustus. U kunt nu ook mee doen aan SUPER TRIO Haal op zaterdag 18 juli een speelformulier voor de volgende speeldatum 27 juli. For mulieren inleveren dinsdag 22 juli. Inleveringsadres alleen bij: JO MALGO. Hobeinstraat 24, Vlissingen. Gemachtigd door de Sporttotalisator draf- en ren sport Den Haag. Uw auto wordt tevens in de was gezet. Herculesweg 10, Middelburg. Expl. De Muynck's Autohuis, tel. 01180-11882. Tevens geven wij u 6 cent korting per liter benzine en 2 cent korting per liter dieselolie. -he lijve ''.illl' vo Gesloten wegens vakantie maandag 21 juli 1980 t/m zaterdag 2 augustus 1980 B.V. v/h Firma G. M. Prins en Zn. Spuistraat 104 Vlissingen. t»li -:rr rian Wer' *ti] Maa 4tti -'aa

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 6