Ghali: zonder groen licht PLO geen vredesregeling Halve prijs 20.' Braks niet bang voor EG-onderzoek naai aardgasprijs tuinders Terlouw tussentijds 5Andrea Smitsnaar de dumpplaats vertrokken WOENSDAG 18 JUNI 1980 PZC/binnen -buitenland OEN! EGYPTISCHE MINISTER IN NEDERLAND (Van onze redactie buitenland ÖEN HAAG (ANP) - Egypte streeft naar een „alomvattende en rechtvaardige vredesregeling" voor het Midden-Oosten waarin ook de Palestijnen en de gehele Arabische gemeenschap zijn opgenomen. Zonder het „groene licht" van de Pale stijnse bevrijdingsorganisatie PLO zullen de Palestijnen op de westelijke Jor- daanoever en in de Gazastrook nooit deelnemen aan onderhandelingen. Dit zei de Egyptische minister van buitenlandse zaken, Boutros Ghali, dinsdag tijdens een persconferentie in Den Haag na afloop van besprekingen met minister Van der Klaauw. Boutros Ghali brengt een officieel be zoek van drie dagen aan ons land om zich door Van der Klaauw te laten voor lichten over de Europese politiek ten aanzien van het Midden-Oosten en met name over de verklaring die de EG vori ge week hebben uitgegeven na hun top in Venetië. Uit „indirecte contacten met gematig de Arabieren blijkt dat zodra er in het huidige vredesproces iets voor de Pale stijnen is bereikt, ze hun afwijzende houding zullen laten varen", Ghali, vanmorgen tijdens een persconferentie in Den Haag. Maér voorlopig is het de belangrijkste doelstelling van Egypte om het proces van onderhandelingen met Israël en de Verenigde Staten gaande te houden, „want er is op dit moment geen alternatief'. Als reden voor zijn bezoek aan Neder land noemde Butros Ghali behalve het verbeteren van de wederzijdse betrek kingen het Nederlandse voorzitter schap van de Europese ministerraad in de komende maanden. Het belang van West-Europa voor het vredesproces in het Midden-Oosten is volgens de Egyptische minister vooral het beinvloeden van Israël en de VS op alle mogelijke niveaus. „De Europese kritiek op het nederzettingenbeleid in de bezette gebieden zal zeker zijn weg vinden naar de publieke opinie in Is raël. En ook de toekomstige status van Jeruzalem zou de christenen na aan het hart moeten liggen", aldus Butros Ghali. In de gesprekken met zijn Nederlandse collega overheerste volgens Butros Ghali een gematigd optimisme over de vredeskansen in het Midden-Oosten, alhoewel hij toegaf dat er met de huidi- //V HOGER BEROEP VOOR WAARDELIJKE STRAFFEN VOOR HA VENSLEPERS DEN HAAG (ANP)- Het gerechtshof),. Den Haag heeft dinsdag zes 'kapende' havenslepers, die vorig jaar tijdens de sleepbootstaking in Rotterdam een sleepboot met werkwilligen enterden, veroordeeld tot twee weken voorwaar delijke gevangenisstraf. De rechtbank in Rotterdam veroor deelde hen in februari van dit jaar tot veertien dagen onvoorwaardelijk. Eén havensleper, die tijdens de 'kaping' een ___o Molotov-cocktail bij zich had. kreeg ge regering-Begin in Israël niet veel re- drie weken, waarvan twee voorwaarde lijk, Hij was door de Rotterdamse recht- bank veroordeeld tot drie weken on voorwaardelijk. Alle zeven werd een proeftijd van één jaar opgelegd. De zeven waren tijdens de bijna drie maanden durende sleepbootstaking in Rotterdam betrokken bij de actie met de 'Smlt-Duitsland'. Ongeveer 20 sta kers kaapten in de nacht van 3 op 4 oktober de sleepboot 'Neptunus 2' en voeren daarmee naar de 'Duitsland', die op dat moment - bemand met werk willigen - bezig was een zeeschip naar de Waalhaven te brengen. Toen de 'Duitsland' door de 'Neptunus' was geënterd en de stakers waren overge stapt ontstonden aan boord van de 'Duitsland' vechtpartijen tussen sta kers en werkwilligen. den voor optimisme aanwezig is. „Maar zolang er maar 5 of 10 procent kans op succes is, moeten we ermee doorgaan". De Egyptische minister noemde zijn besprekingen met Van der Klaauw, 'constructief en positief. Dinsdagmid dag werd hij ontvangen door koningin Beatrix en vandaag brengt hij een be zoek aan Philips in Eindhoven. 'Jeugdwelzijn' doet niet mee aan onderzoek prof. Buikhuisen UTRECHT (ANP) - Het Werkverband Integratie Jeugdwelzijnswerk Neder land (Wijn) heeft dinsdag besloten geen enkele medewerking te verlenen aan het voorgenomen onderzoek van de Leidse hoogleraar W. Buikhuisen dat nogal wat stof heeft doen opwaai en. Prof. Buikhuisen wil onder kinderen van tien tot achttien jaar met een a- gressief of crimineel gedrag in inrichtin gen van de kinderbescherming een bio- sociaal onderzoek doen. Het WIJN zal zijn aangesloten instellin gen en Inrichtingen voor kinder- en jeugdbescherming derhalve adviseren, niet in te gaan op het plan van prof. Buikhuisen. Volgens een woordvoerder van het WIJN vormen de kinderen, die vallen onder de Jeugd- en kinderbescherming, toch al een kwetsbare groep. Die kinde ren komen nogal eens negatief in de pu bliciteit. (Van onze correspondent) LUXEMBURG - Nederland is dinsdag tijdens een Europese landbouw», nieuw onder vuur genomen over het goedkope aardgas dat aan de tuinJ! tor wordt geleverd. Ditmaal was het de Deense landbouwminister Dal»! zijn beklag deed over de concurrentieverstorende werking van de aardt! ling, waardoor Nederlandse tuinbouwprodukten een onverdiend voordell sitie konden blijven innemen op de exportmarkten. I G OES DEN HAAG - Dinsdagmiddag is in het Haagse perscentrum Nieuwspoort het boek 'Tussentijds' gepresenteerd: de in boekvorm vastgelegde radioge sprekken uit de Vara-serie 'Tonny van Verre ontmoet Jan Terlouw'. De vraaggesprekken zijn aangevuld met veel foto's en een hoofdstuk uit het dagelijks leven van een fractievoorzitter." D'66-leider Terlouw signeerde het eerste exemplaar voor zijn echtgenote Alexandra. RADIO-ACTIEF GIPSAFVAL OP STORTPLAATS IN BELGIE Zuid-Afrika (Slot van pagina 1) van Zimbabwe hem hiervan in kennis had gesteld. Daarnaast wees hij erop dat bok de zwarte grenslanden met Zuid-Afrika op dit moment niet meer aandringen op sancties. Ook in de Vei ligheidsraad is de roep om sancties wat verstomd. Deze uitspraken kwamen hem op felle interrupties te staan van de kant van Scholten en de socialist Ter Beek. Bei den wezen erop dat ook andere gelui den in de afgelopen dagen te horen wa ren geweest. Zij toonden zich niet onder de indruk van de verklaring van Van der Klaauw dat een boycot „haaks" zou staan op de doelstellingen van het Ne derlandse beleid. Tijdens het debat kwamen voorts wei nig nieuwe aspecten naar voren. Zoals verwacht verzette de gehele linkerzijde van de Kamer zich tegen het besluit van de regering op dit moment geen boycot door te voeren. De VVD en de kleine rechtse partijen daarentegen stelden zich achter minister Van der Klaauw De CDA-Woordvoerder, die zelf het de bat had aangespannen, liet weten dat een minderheid van zijn fractie even eens weinig zag in een boycot. Volgens Scholten zou een boycot door Nederland „materieel" slechts geringe betekenis hebben. Maar het is ook een daad van solidariteit en het kan een waarschuwing zijn voor de Zuidafri- kaanse regering, zei hij. Voor dat land betekent het dat het eerste land het westerse bondgenootschap zou veria ten, waar het nu nog vooral op steunt. Ook de PvdA'er Ter Beek wees op de noodzaak door middel van een boycot druk uit te oefenen op Zuid-Afrika, niet alleen vanwege de apartheid maar ook vanwege Namibië. Ook hij wees op de politieke betekenis indien Nederland zich aan zou sluiten bij het vrijwillige embargo dat de OPEC-landen al hante ren. Bolkestein (WD) wees de boycot-ge dachte af. Volgens hem zou dat leiden tot een isolement, dat verstarrend op de interne verhoudingen zou werken. Voorjaarsnota (Slot van pagina 1) Gemeenschap. Vanaf volgend jaar komt daar nog eens een EG-afdracht van 300 miljoen by. Daarnaast heeft de Staat ook 550 mil joen méér ontvangen door o.a. de hoge re winst van De Nederlandsche Bank (205 miljoen), de verkoop van speciale inhuldigingsmunten (105 miljoen) en een verbetering in het wao-systeem 88 miljoen). Samen met de hogere belas tingopbrengsten dekt dat vrijwel vol ledig het extra miljard aan uitgaven- Naast het begrotingstekort kampt de regering ook met een geldtekort. In to taal heeft de Staat 17 miljard gulden tekort. Bijna 12 miljard kon worden ge leend, 1,7 miljard werd verkregen door het uitzetten van schatkistpapier. Ook werd voor 700 miljoen aan kortlopende leningen via de kas van de banken ont vangen. Maar voor de resterende 2,7 miljard heeft de regering geen bron. CRM bezuinigt aldus op de Bijstand, Justitie op personeelsuitgaven, Volks huisvesting op uitgaven voor warmte- isolatie en Verkeer en Waterstaat op de Oosterscheldewerken en de maatrege len tegen waterverontreiniging. VLISSINGEN - Het met radio-actief afval geladen Nederlandse schip Andrea Smits is op weg naar de dumpingplaats 1700 km ten zuidwesten van de Engelse plaats Land's End. Dit heeft de Belgische kustwacht dinsdag meegedeeld. De eigenaar van de Andrea Smits, General Charging and Shipping service in Rotterdam, verwacht dat het afvalschip in de loop van donderdag zal aankomen op de dumpingplaats. Aan boord van de Andrea Smits bevinden zich drie vertegenwoordigers van het Nederlandse ministerie van volksgezondheid en milieuhygiëne en een Belgische overheidsfunctionaris. Deze moeten erop toezien dat het radio-actief afval - af komstig uit Nederlandse, Belgische en Zwitserse ziekenhuizen en kerncentrales - wordt gestort op de van te voren overeengekomen plaats. De Andrea Smits wordt op haar weg naar de dumpingplaats begeleid door een fregat van de Nederlandse marine. Dit bevestigde de marine dinsdag in Den Haag. De politie van Brugge houdt vijf mensen vast die ervan worden beschuldigd de vernielingen in de stuurhut van het dumpingsschip te hebben aangericht. Hun wordt onder meer verboden wapenbezit en vernieling-ten laste gelegd. De socialistische fractie in het Europees parlement heeft zich vierkant achter dc acties van milieugroepen tegen het dumpen van radio-actief afval in de Noord zee en de Atlantische Oceaan gesteld. In een dinsdag in Straatsburg gepubliceerde verklaring waarin 'Green Peace' niet met name wordt genoemd en die is gedateerd 12 juni - dus vóór de actie in Zeebrugge - zegt de fractie de actie van milieuorganisaties te steunen. Zij doet tevens een beroep op de Nederlandse en Belgische autoriteiten, „in sa menwerking met degenen die zich bezighouden met milieubescherming,' het pro bleem van het dumpen van radio-actief afval in zee te bestuderen, „en er voor te zorgen dat schepen met dergelijk afval niet langer uit havens in de Europese Gemeenschap kunnen uitvaren," De dumping, vanuit IJmuiden en Zeebrugge. is 'bijzonder zorgwekkend'. TESSENDERLO (ANP/AP/AFP) - In het Belgische Tessenderlo is een hoe veelheid gipsafval aangetroffen, waar uit een overdosis radio-activiteit vrij komt. Bij onderzoek bleek het afval ra dium 226 te bevatten. Dit werd dinsdag gemeld door de actiegroep Belt (Bond Leefmilieu Tessenderlo). De stortplaats waarop de ontdekking werd gedaan is eigendom van het be drijf Tessenderlo Chemie en is onbe waakt. De twee toegangswegen tot Chooz in de Ardennen, waarover sinds 6 mei dage lijks door de politie de documenten over uitbreiding van de kerncentrale worden vervoerd naar het raadhuis, zijn dinsdag met wegversperringen geblok keerd door actiegroepen die tegen kern centrales zijn. Het onderzoek, dat al tot enkele incidenten tussen Franse en Belgische betogers met de politie aan leiding heeft gegeven, is dinsdagavond beëindigd Door besmetting van het drinkwater bij de nucleaire fabriek in het Engelse Windscale hebben 150 werknemers zich met maag- en darmstoornissen ziek ge meld. Volgens de autoriteiten is er echter geen sprake geweest van een radioac tief lek. Het probleem zou veroorzaakt zijn door water uit de Ehen-rivier, waar van het water gebruikt wordt om de reactor van Calder Hall te koelen Het mankement is verholpen, aldus een woordvoerder, maar de werknemers hebben de raad gekregen al het drink water eerst te koken. „De rivier stroomt door industrie- en landbouwgebied en is tamelyk vervuild en wij kunnen het water eigenlijk alleen voor koeling gebruiken", aldus woord voerder Jake Kelly „Door een fout in het systeem kon het vuile water door een ventiel in ons drinkvyater terecht komen". Zuid-Holland heeft 464 stortplaatsen DEN HAAG (ANP) - De provincie Zuid- Holland heeft in totaal 464 huisvuil- en containervuilstortplaatsen. Dat blijkt uit de inventarisatielijst, die GS van Zuid-Holland hebben laten opstellen. Dinsdag is deze lijst verstuurd naar alle gemeenten en waterschappen in deze provincie met het verzoek eventuele aanvullingen te verstrekken Volgens gedeputeerde J. Hoek van Dij- ke is de verontreiniging van deze stort plaatsen 'vooralsnog niet verontrus tend te noemen. Wel zijn maatregelen in voorbereiding om het eventuele gif in Krimpen aan de Lek op te sporen. Be gin volgende week vinden in de wijk Neptunushof in deze plaats proefont- gravingen plaats. De verontreiniging kwam hier aan het licht via het Goudse waterleidingbedrijf, dat metaal in de grond ontdekte. Ook hebben de bewo ners geklaagd over stank. Deze wij k telt 89 woningen. Vooruitlopend op de te verlenen hinderwetvergunning en de wet op de luchtverontreiniging hebben GS van Zuid-Holland dinsdag reeds be sloten een vergunning te verlenen voor de tijdelijke opslag van verontreinigde grond uit Lekkerkerk. Gedeputeerde Hoek van Dljke merkte op, dat het de bedoeling is dat de thans geëvacueerde bewoners uit Lekkerkerk nog voor de winter weer in hun oorspronkelijke be huizing kunnen terugkeren. De Deense klacht komt na de aankon diging door de Europese Commissie, het dagelijks bestuur van de Gemeen schap, van vorige week dat zij een offi ciële onderzoeksprocedure zal gaan in stellen naar de energiesituatie in de Ne derlandse tuinbouwsector. Mocht dit onderzoek, dat minstens een jaar in be slag zal nemen, leiden tot voor Neder land ongunstige resultaten, dan kan dit uiteindelijk een procedure voor het Eu ropese hof van justitie opleveren. Ir. Braks, minister voor landbouw en visserij, denkt echter dat het niet zo'n vaartzal lopen. Hij wees zijn EG-colle- ga's op het feit dat de gasprijzen nog in april zijn opgetrokken. Het gaat hier om een particulier contract tussen de Gasunie en het Landbouwschap en het gaat niet aan dat de Nederlandse rege ring dit om de haverklap probeert open te breken, zo betoogde hij. Oorzaak van de recente regen van klachten is de plotselinge stijging van de internationale olieprijzen verleden jaar. waardoor een einde kwam aan de pariteit tussen de olie- en gasprijzen. Het zou volgens ir. Braks echter niet eerlijk zijn de Nederlandse tuinders hiervoor volledig te laten opdraaien Kamer akkoord met verschuiving deel verhoging minimum DEN HAAG (ANP) - De tweede kamer heeft dinsdag het wetsontwerp tot her ziening van het wettelijk minimum loon en enkele sociale verzekeringsuit keringen aangenomen. Het betreft de zogenoemde uitschuifoperatie, waar door 0,9 procent van de verhoging van het minimumloon per 1 juli met 2,9 procent wordt verschoven naar 1 ja nuari 1981. Dit uitschuiven was nodig omdat de regelingslonen per 1 juli met 26,- per maand omhoog gaan en mini mumloon en de laagste sociale uitke ringen met 55,- als niet zou worden ingegrepen. De fracties van PvdA, D'66, PPR, PSP en CPN stemden tegen het wetsont werp. Over een aantal moties, inge diend tfjdens het debat, zal vandaag worden gestemd. ing(' l0«<« ,1de door nu in één klap de pariteit d stellen. - Waarnemers wijzen er wel opd andere EG-landen geuite onto™ heid niet zomaar in de wind m rielfc moet worden. Tachtig procent» ze land- en tuinbouwprodukten. van het jaarlijkse exportvolim, miljard gulden beloopt, wordtu, 0|di niv« [gaai iger lijk afgezet binnen de Europe meenschap. GEVAARLIJKE SLANG OP DUITS SCHIP DELFZIJL (ANP) - Personeel n pjde Eemshaven B.V. Terminal gao|) üeen der dag op zoek naar een gemi, Ktto slang, die volgens geruchten aank ij zou zijn van het Westduitse scltij guste S'. Het schip komt vanrngi(t iwh' de Eemshaven binnen. Die dagui\ torsln worden gelost uit twee ruimen m isfoef schip. Wanneer de slaNg, een «1 st uit Afrika, die over dodelijk ft (ts'.ali schikt, werkelijk aan boord Is, tuit het derde ruim aanwezig zijn. Dali blijft vandaag hermetisch geslolnl na het lossen van het hout u eerste ruimen, zal het derde den geopend. Vrijwilligers van de Eemshamlè nal, uitgerust met beschermenitH Qtol en schoeisel, gaan dan opzoekncn ïöide vermeende dier. Een arts zal oj schip aanwezig zijn met een (Cfs wanneer iemand gebeten zou wi( Volgens de terminal-manager Aft K. Matroos uit Delfzijl, is er ol al dagen een Duitse dierenoppaswi boord, die ervaring met heeft. HU verklaarde verder dalk deelte van de kade, waaraan kiti zal zijn afgemeerd, wordt afgif voor onbevoegden. Overigens a vraagtekens .bij de aanwezigheii\ de slang op het schip. „We kunnem wel niet om de geruchten heen 1f« len voldoende voorzorgsmaalrqi ut i treffen om ook maar elk risico tem aken den." De verschillende voorzorgsi len zullen worden getroffen in overleg met de inspectie voordei gezondheid, terwijl ook diererhi jVen zijn geraadpleegd. j^die Geboren op 17 juni 1980: SASKIA dochter van Hans Everaars Jeanette Everaars- VerheiJ 4336 AB Middelburg Oude Vlissingseweg 73. PLAATS UW FAMILIE BERICHTEN IN DE PZC Hierdoor vervullen wij de droeve plicht kennis te geven dat op 56-jarige leeftijd plotseling is overleden onze medewerker en collega W. C. M. HOPMANS In dankbare herinnering zal zijn persoon bij ons blijven voortleven. Inspecteur en collega's van de Inspectie der directe belastingen Goes, 18 juni 1980 Na een liefdevolle verpleging in huize 'Der Boe- de' is heden zacht en kalm ingeslapen onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader op de leeftijd van 77 jaar. Middelburg: P, Goedegebure J. E. Goedegebure-Buijs Amemulden: M. J. Bliek-Goedegebure B. Bliek E. Meulmeester-Goedegebure W. Meulmeester Goes: A. Goedegebure J. Goedegebure-Slereveld Kleinkinderen en achterkleinkinderen Koudekerke, 17 Juni 1980 Verpleeghuis 'Der Boede" Correspondentieadres Fam. Bliek-Goedegebure, Schorerstraat 13, 4341 GM Arnemuiden. Gelegenheid tot afscheid nemen van 16.30 -17.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op vrijdag 20 juni 1980 om 12.00 uur op de begraafplaats te Arnemuiden. Hieraan voorafgaande zal voor de familie ln het Verenigingsgebouw van de Nederlands Her vormde kerk te Arnemuiden een rouwdienst worden gehouden, welke zal aanvangen om 11.15 uur en zal worden geleid door de weleer waarde heer ds. D. Coppoolse. Geen bloemen. Tot onze diepe droefheid is nog vrij onverwachts van ons heengegaan onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oudtante MAATJE MARIA JACOBUSSE op de leeftijd van 72 jaar Utrecht: E. J. C. Jacobusse-Dleleman Krabbendijke: A. M. Jacobusse A. M. Jacobusse-van Houte M. M. Bakker-Jacobusse J. Bakker Waarde: L, J. Jacobusse C. Jacobusse-Kootstra André en Janine Goes: J. L. Jacobusse J. Jacobusse-de Visser Martin en Petra 4413 AC Krabbendijke, 17 juni 1980 Noordweg 26 Condoléanceadres: Noordweg 22,4413 AC Krab bendijke De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 20 ju ni a.s. om 14.00 uur vanuit 'De Rancke'. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van ziekenhuis 'De Bevelanden', geb, Reiger straat te Goes. Bezoekuur van 15.00 - 15.30 uur. Heden overleed zacht en kalm onze lieve moedei en oma ELISABETH MAATJE SMIT weduwe van Johan Adolph Tielkcmcijer in de gezegende leeftijd van 87 jaar. 's-H. Arendskerke: W. J. Tielkemeyer C. Tielkemeijer-Schot Maassluis: J. Tielkemeijer N. H. Tielkemeyer-Fokkens Wageningen: J. A. Tielkemeijer C. M. Tielkemeijer-Vlsscher Ermelo: E. Mlddeldorp-Tielkemeijer H. Middeldorp Klein- en ach terkleinkinderen Bergen op Zoom, 17 juni 1980 Correspondentieadres: W. J. Tielkemeijer, Arendstraat 4, 4458 AS 's- Heer Arendskerke De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 20 Juni om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Vertrek vanuit 'Het Trefpunt', Raadhuisstraat, om 13.45 uur, Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in 'Het Trefpunt'. De krant is er voor u A. WW. ROOSE Onroerend goed bv Koddelaan 46 Zoutelande Telefoon 01186 1675 SEROOSKERKE Eengezinswoning met berging a/d Luyksberg- laan 10. Ind.: hal, L-vormige woonkamer, moder ne uitgebouwde keuken, 1e verd.: 3 sl.k., grote badkamer met 2e toilet, 2e verd.: 4e sl.k. Het geheel is goed onderhouden. BIGGEKERKE Nieuwbouwwoning. Royale 2/1-kapwoning met vrijstaande garage a/d L. Simonsestraat 2. Ind.: hal, L-klamer met open haard, keuken, sl.k. Ie verd.: 4 sl.k., badk. 2e verd.: 6e sl.k., berging. Gelegen op 300 m2 grond. Het geheel moet nog afgewerkt worden. Kwalitatief zeer goed ge bouwd. ZOUTELANDE SChakalbungalow a/d Strand 42. Prijs: 123.000,- k.k. VRAAG VOOR VERDERE AANBIEDINGEN ONZE WONINGLIJST wwnwm a A j» gr miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiji I STICHTING iSINT LIDUINA ZIEKENHUIS, HULST 71/2 obl. lening ad 1.400.000,-, Ao 1966 pro-resto 952.000,- E Uitgeloot 13-6-'80 56.000,- per 1-8- '80 GETROKKEN IS NUMMER 13" 1 Met de obligatie welke dit nummer draagt zijn eveneens uitgeloot alle obligaties welke een nummer dragen dat telkens 25 hoger is dan het getrok- ken nummer. Volledige lijst van uitlo- ting is verkrijgbaar bij ondergetekende en de betaalkantoren. Van de eerder aflosbaar gestelde obli- I E gaties welke uitlotingsnummer2, 3, 8, 9, 12, 16, 17 dragen zijn nog niet alle obligaties ter verzilvering aangebo- den. E BETAALKANTOREN: Nederlandse Crediet- |j E bank N.V., Amsterdam, 's-Gravenhage, Rotter- e E dam, Hulst; E Lentjes Drossaerts N.V., 's-Hertogenbosch. |j MAATSCHAPPIJ VOOR TRUST- EN ADMINISTRATIEZAKEN B.V., AMSTERDAM. llllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll .1 ïürdei aider jsteld 'en bij W ii well KNH/ (tbrrid Levis corduroy en twill jeans. 100% katoen, makkelijk wasbaar. Diverse kleuren mt 116-176 alle maten van 59.- voor Goed wasbare poloshirts. Polyester/ katoen in diverse streepdesslns. mt 116-176 alle maten Alleen deze week Lange Zelke 5, Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 10