(AMPIOENSCHAP SCHOUWEN CHRIS HOEK SchouweüflBuiveland Extra Schouwen Duiveland Extra Clubkampioenschap BC Zierikzee ZOMERAVOND-COMPETITIE '...kampioentje...' 12 JUNI 1980 erdagavond beleefde het vierde toernooi om het Schouwen-Duivelands kampioenschap zijn itende finale. Bruse Boys en ZSC streden om de bij de meeste teams toch wel begeerde trofee, iner genoeg werd deze finale een allerminst denderend sluitstuk van een sportief gezien prima ooi, dat de vele criticasters (ook hier!!) in het ongelijk stelde. Weliswaar waren niet alle strijden van een hoog niveau, vast staat dat er wel degelijk wedstrijden te zien waren, die ij, L, meer voortreffelijk genoemd konden worden. uutklapstuk in propagandistisch ntwas natuurlijk de halve finale- njd tussen Bruse Boys en Duive lde gestaag neerstriemende re- aakten de beide ploegen er toen eweldig schouwspel van, een fina- idig. De formatie van Piet Roks, aland dus, droeg er beslist in hoge tce bij, dat het vierde Schouwen- landse kampioenschap ten volle langstelling van het publiek ld was. Helaas liet dit publiek het y vaak geweldig afweten, lijk werd weer eens, dat 'Jan Pu- Hvandaag de dag veel meer heil toni lui achteruit zittend voor de bitiek te leveren, ongenuanceerde l Genuanceerd kan deze kritiek ijk niet zijn. Een x-aantal weken tnkonmen het weer eens over zijn verkrijgen om naar een veotbal- e trekken en juist toen trof men Klit, dat de ploeg waarvoor men leen slechte dag had. itief (nu wel, dat het weggegooid geld daar anderhalf uur langs de lijn au",wordt er dan al gauw aange- maar men vergeet, dat men de n een team niet aan die {dstrijd mag ophangen. Dat zou jet kunnen. Het zijn namelijk ten male geen elf robotjes, die daar iet veld huppelen en die van te worden geprogrammeerd om itwel en het andere niet te doen. Bjrdthoog tijd, dat men eens wat tr tegenover zijn of haar ploeg aan, Men moet als toeschouwer enminder seizoen willen accepte- ozijnof haar team niet laten val- inneerhet eens wat minder gaat. Ueve belangstelling en bovenal efsupporteren draagt veel meer een positief resultaat, dan men veronderstelt. o het sportieve hoogtepunt, dat Bruse Boys-Duiveland was, waren er wel degelijk nog meer wedstrijden, die het aanzien meer dan waard waren. Vooral de kleintjes deden het meer dan voortreffelijk. DFS en ZSC - halve fina listen tegen elkaar - hadden weliswaar belde twee gemakkelijke opgaven door dat moest worden aangetreden tegen SVOWK en Zonnemaire, maar beide ploegen moesten toch altijd nog een of twee andere slachtoffers vinden om de benodigde zes punten uit de vier wed strijden te behalen. Het Burghse DFS deed goede zaken door in de eerste de beste ronde verras send uit te halen tegen Mevo (4-2), het geen toen eigenlijk al een halve finale plaats betekende, de latere 2-1 neder laag tegen Renesse ten spijt. ZSC hoef de in de voorronden zelfs geen neder laag te Incasseren en kwam tegen WIK en SKNWK met een gelijkspel uit het strijdperk. Het Nieuwerkerkse SKNWK speelde toch wel een bijzonde re /rol in dit Schouwen-Duivelandse kampioenschap. Drie van de vier halve finalisten haalden in feite de uiteindelij ke benodigde punten binnen tegen een uitgebluste formatie van Ad van Dalen. spectaculair De overwinning van Bruse Boys op SKNWK was natuurlijk nog niet zo'n verrassing, maar dag Duiveland met 2-0 de buit binnenhaalde en daardoor de halve finale kan zonder enige twij fel de meest spectaculaire uitslag van het hele toernooi worden genoemd. Eerder had de formatie van trainer Piet Roks een fiks pak slaag moeten incasseren in Kerkwerve. WIK veegde de ploeg met niet minder dan-7-I van het veld. Het ene puntje dat ZSC in Nieuwer kerk weghaalde was eveneens bepalend voor doorstroming naar de halve finale. Naast de vele positieve punten, die er aan de vierde editie van dit kampioen schap zaten, waren er toch ook wel wat tegenvallers. De grote tegenvaller was er natuurlijk eigenlijk al voordat de eer-- ste bal was getrapt; het niet meedoen van Zierikzee. Gebleken is tijdens de wedstrijdenreeks, dat er van de ten ber de gebrachte bezwaren ten aanzien van spelverruwing en scheidsrechterszwak- te nauwelijks wat te merken viel en dat het niveau zeker niet zodanig minder was, dat dat niet-meedoen rechtvaar digt. Als je de afgelopen competitie in de diverse klassen bekijkt, wordt er aar dig wat harder gebikkeld en... de scheidsrechter heeft het bij verlies toch altijd gedaan, hoe dan ook. incidenteel De verzamelde scheidsrechters bliezen hun wedstrijdjes naar beste kunnen gewoon goed en er viel dan ook nauwe lijks enige wanklank te vernemen. Slechts in de openingsronde werd Ri- nus Kloet in Renesse onheus bejegend - dat is een kwalijke zaak - maar het is nu ook weer niet zo, dat een incidenteel geval dan de boventoon mag voeren. Binzonder jammer was, dat veel ploe gen vaak geweldig gehandicapt aan de wedstrijd moesten beginnen, omdat spelers moesten werken of - en dat is spijtig - het eigenlijk niet zo zagen zit ten. Met complete ploegen was het waarschijnlijk allemaal nog spannen der geworden. Al met al kan met een gerust hart wor den gesteld, dat een Schouwen-Duive lands kampioenschap wel degelijk le vensvatbaarheid heeft, al valt er mis schien wat te zeggen voor de opzet. Het is immers de wens van iedere organisa tie, dat er naar een finale tussen de bete re ploegen wordt gewerkt. Het is ver schrikkelijk leuk voor een ploeg als ZSC om in de finale te staan, maar het wordt inderdaad een stuk minder aan trekkelijk wanneer een bij voorbaat ge klopte ploeg er dan met louter verdedi gend voetbal een slechte finale van maakt. Volgend jaar treedt Duiveland op als organisator van het vijfde toernooi - met bovendien een fonkelnieuwe cup - en hopelijk wordt het minstens even goed als het juist besloten vierde kam pioenschap. Peter Wijnen. pzc-sport-pzc-sport-pzc '.finalisten van het Schouwen-Duivelands kampioenschap: Bruse Boys en Uitslagen voorronden: SKNWK-Brouwershaven 5-1WIK- Duiveland 7-1; SVOWK-ZSC 1-12; Renesse-Bruse Boys 1-6; DFS-Me- vo 4-2; Brouwershaven-Zonnemai- re 13-0; ZSC-WIK 3-3; Duiveland- SKNWK 2-0; Mevo-Renesse 3-1; Zonnemaire-Duiveland 0-11; SKNWK-ZSC 2-2; WIK-Bruse Boys 1-4; SVOWK-Mevo 2-6; Renesse- DFS 2-1ZSC-Zonnemaire 6-0; Dui- veland-Brouwershaven 1-0; Bruse Boys-SKNWK 3-2; Mevo-WIK 0-3; DFS-SVOWK 8-2; Zonnemaire- DFS 1-6; Brouwershaven-Renesse 2-3; Bruse Boys-SVOWK 3-0 (regle mentair wegens niet opkomen SVOWK). Eindstand voorronden: Bruse Boys 4 4 0 0 8 16- 4 ZSC 4 2 2 0 6 23- 6 DFS 4 3 0 1 6 19- 7 4 0 1 6 15- 7 4 2 1 1 5 14- 8 4 2 0 2 4 11-10 4 2 0 2 4 7-12 4 1 1 2 3 9-16 4 1 0 3 2 16- 9 4 0 0 4 0 5-29 4 0 0 4 0 1-36 Duiveland WIK Mevo Renesse SKNWK Brouwershaven SVOWK Zonnemaire Uitslagen halve finales: ZSC-DFS 2-0; Bruse Boys-Duive land 5-2 (na verlenging). Uitslag finale: ZSC-Bruse Boys 0-2. In de 25 wedstrijden, die in het ka der van het vierde Schouwen-Dui velandse kampioenschap werden gespeeld, werd in totaal 147 keer gescoord. Dit bijzonder hoge aan tal treffers werd verzorgd door in totaal 67 doelpuntenmakers, ter wijl daarnaast ook nog 7 keer in ei gen doel werd gescoord. Topscorer werd ZSC-speler Olivier Verwest. Met zeven doelpunten voert de ge vaarlijke spits de enorme lijst aan. Bovencfien had hij daar slechts twee wedstrijden voor nodig. Vijf maal trof Verwest doel tegen SVOWK en tweemaal mocht WIK- doelman Peter Noordijke een inzet van de ZSC-er uit de touwen halen. Achter Olivier Verwest eindigden vier spelers op de gedeelde tweede plaats met ieder vijf voltreffers: Adrie Bal (Duiveland), Rinus Rhoon (DFS) en de beide Brou wershaven-spelers Joop Krips en Flip Bookelaar. Op de zesde plaats volgen zes spelers met leder vier doelpunten: Jan-Kees de Oude (Mevo), de ZSC-ers Kees Snoek en Bram Cooman en de Bruse Boys Wim Geluk, Frans de Oude en Adrie de Jonge. Vervolgens troffen nog zes spelers drie maal doel; Oli vier de Vlieger (SKNWK), Keel Louwerse (ZSC), Simon Hart en Marcel van de Berge (beiden DFS), Kees den Boer (WIK), en Kees Lems (Duiveland). Achttien spelers scoorden twee doelpunten: Rolf den Boer en Piet Bookelaar (beiden Brouwersha ven), Toon Rijnberg, Olivier den Boer en Ad den Boer (allen WIK), Jan Tierie en Arie Kristaleyn (bei den SKNWK), René le Conté en Cees Zwager (beiden Duiveland), Martin Quist en Piet Verschure (beiden Mevo), Piet Berrevoets en Ad Wandel (beiden Renesse), Henk Snijders (SVOWK), Jacob van Bo ven (Bruse Boys), Dick Versendaal (ZSC) en Wim Bogaerd en Johny Quaak (beiden DFS). Eenmaal gescoord werd er door 32 spelers: Leen Olree, Kees Willemse, Rinus Labeur, Piet van de Berg en Eddy Schild (allen Bruse Boys), Kees de Jonge, Maarten van de Weele, Rinus Smits en Paul de Graaf (allen ZSC), Tonny Schults, Hans Smits en John Pantekoek (al len Mevo), Theo Stouten, Wim Ber revoets en Simon Berrevoets (allen WIK), Bert van de Bos, Hans van de Werf, Piet van de Maas en Jan-Kees de Jong (allen Duiveland), Rick de Haan, Wim Veerhoek en Sjaak Vas- seur (allen Renesse), Hans van Em- den, Kees den Boer en William Re- meeus (allen SVOWK). Joop Wan del (SKNWK), Ad Minnaar. Jaap Rijnberg, Jan-Piet van Waveren en Jan van de Klooster (allen DFS), Peter Bolkenbaas (Brouwersha ven) en Peter de Munnik (de maker van het enige doelpunt, dat Zonne maire stelde tegenover de 36 tegen treffers, maarvoor ons is het meedoen het belangrijkste, winnen kunnen we toch niet", vertelde een Zonnemaire-bestuurslid. En dat is een voortreffelijke instelling). Afgelopen zaterdag streden jeugd en senioren van de badmin tonclub Zierikzee om de clubtitels in een tropische sporthal Onderdak (temperaturen tot boven de dertig graden). De jeugd streed in twee leeftijdsgroepen (pupillen tot en met 12 jaar en junioren tot en met 16 jaar) en de senioren bekampten elkaar in een sterke groep en een minder sterke groep. In de sterke groep bereikte Frans Vuyk alle finales en wist deze ook nog allemaal in winst om te zetten: in het enkelspel, in het heren-dubbel met Ben Schimmelpennink en in het gemengd dubbel met Riet Hanse. De titel in het dames-enkelspel ging naar Petra Krello, die Riet Hanse wist te kloppen. In de hoofdgroep ging de titel in het dames-dubbel naar Lies Hanse en Con- ny Cashoek. Marione de Leeuw en Riet Hanse konden het hier niet bolwerken. Het verliezende dubbel in het gemengd waren Marion de Leeuw en André Kos ter. Deze laatste had ook in het enkel spel al verloren van een in goede doen zijnde Frans Vuyk. In groep II werd ook deelgenomen door leden, die pas enkele maanden aan het badmintonnen zijn. Een van deze nieu we leden Krijn van Baarle wist verras send de titel te grijpen in het heren-en kel. Adrie de Vos kon het tegen de nieuwkomer niet redden. Drie titels wa ren in groep H gereserveerd voor Corrie Kloet. Naast de enkelspeltitel eiste zij ook de zege op in het dames-dubbel met Elly Bruggeman als partner en in het gemengd-dubbel met opnieuw Krijn van Baarle als compagnon. Het verlie zende dames-dubbel was Astrid den Breejen en Anneke Hage, terwijl Leo Weiss en Aljo Klumper in het gemengd- dubbel aan het kortste eind trokken. De titel in het heren-dubbel ging naar Jan Koster en Aad Meliefste. Adrie de Vos en Leo Weiss werden op afstand ge-' houden. drie titels Bij de junioren tot en met 16 jaar wa ren er drie titels voor zowel Marieke de Meulmeester als Peter Rentier. Vooral de overwinningen van Peter Rentier op René Schimmelpennink kon toch wel als een verrassing worden aange merkt. Met Paul den Boer haalde Ren tier ook de dubbelspeltitel binnen, door van het koppel Erik Wilbrink/ Fred Plette te winnen. Het superieure juniorenduo Rentier/de Meulmeester kende geen pardon voor Paul den Boer en Karin de Vos in het gemend-dubbel. Karin de Vos moest in het enkelspel eveneens buigen voor Marieke de Meulmeester. Samen met de talentvol le BC Zierikzee-speelster won Karin Vos tenslotte van Josette Neyenhuis en Annemieke van Waveren in het dames- dubbel. In de jongste klasse kwam de grote ver rassing bij het 'heren'-dubbel. Jethro van As (9 jaar) en Hanco de Vos (7 jaar!!) pakten de titel ln het duel met Mark Sayers en Jan-Willem Neyenhuis. Mark Sayers trok wel de zege in het enkelspel naar zich toe door Erik de Vos af te troe ven. Het dames-enkel werd gewonnen door Sacha Vuyk. Marjolein Schimmel pennink kon het hier niet redden. De beide enkelspel-finalisten zegevierden samen in het dubbelspel over Mariêt Boot en Claudia Legemaate. Na afloop van tien uur badminton (van 's morgens 9 uur tot 's avonds 7 uur) werden de kampioenen door Marion de Leeuw in de bloemetjes gezet en werden de prijzen in ontvangst genomen, De BC Zierikzee kon terugzien op een bij zonder geslaagd clubkampioenschap. De "e zomeravond-competitie spedt zich met rasse schreden naar het einde. Steeds florissanter wordt hierdoor ook de situatie voor de veteranen van Zie rikzee, die ook hun wedstrijden van de afgelopen week weer in winst wisten om te zetten. De inhaalwedstrijd tegen Stella Boys (op 14 april wegens zaal voetbalverplichtingen van Stella Boys verschoven) leverde de Zierik- zeese veteranen echter wel degelijk problemen op. Pas tien minuten voor het verstrijken van de partij wist Kees Lodewijk met een diagonale schuiver de winst binnen te halen: 0-1. In de slot minuut werd het duel nog ontsiert door het wegsturen van twee spelers, van iedere partij een. ZZ '72 trad afgelopen week aan tegen beide koplopers. Op dinsdagavond werd eerst met 0-3 verloren van Hernes- seroord. ZZ '72 trad hier bij slechts met 9 spelers aan. Drie dagen later fungeer de Zierikzee vet. als tegenstander en ook nu was de blauwe formatie niet compleet. Ditmaal kwamen 10 ZZ '72- spelers naar het veld in Serooskerke. In de eerste minuten was het Henk Ver meulen, die de veteranen aan de leiding bracht, terwijl na 20 minuten Adri Klink met een sierlijke omhaal voor de tweede treffer voor de aanstaande kam pioenen zorgde. In de tweede helft sprongen de vetera nen wel wat nonchalant om met de vele kansen en was een strafschop nodig om de stand een beter aanzien te geven, Henk Vermeulen werd neergelegd, waarna Kees Lodewijk de strafschop benutte. Dezelfde speler tekende na 22 minuten ook voor de vierde veteranen- treffer. Een knappe pass van Adri Klink werd door de snelle vleugelspits kei hard ingeschoten. In de slotfase kreeg ZZ '72 nog wel wat kansjes, maar vooral aanvallend kon de ploeg geen vuist ma ken. Wat met name Ko van Beizen ook probeerde, doelpunten kwamen er niet. Na de 5-0 nederlaag eerder in de compe titie, moest ZZ '72 nu genoegen nemen met een 4-0 nederlaag. Uitslagen afgelopen week: ZZ '72-Her- nesseroord 0-3; Velocitas-Stella Boys 2- 4; DSV-Brogum 2-2; Stella Boys-Zierik- zee vet. 0-1; Toren Boys-Zeelandia 1-1; ZZ '72-Zierikzee vet. 0-4. Programma komende week: Donder dag 12 juni: 19.30 uur: Toren Boys-Her- nesseroord: Vrijdag 13 juni: 19.00 uur: ZZ '72-Stella Boys en 20.15 uur: Velocitas-Zeelandia. Maandag 16 juni: 19.00 uur: ZZ '72-Zee- landia. Dinsdag 17 juni: 19.30 uur: Zierikzee vet.-Hernesseroord (deze wedstrijd le vert vrijwel zeker de kampioen op van deze zomeravond-competitie; het eer ste treffen tussen beide teams eindigde in een 1-1 gelijkspel, hetgeen vooral voor Hemesseroord nogal tegenvallend was; de ploeg had gedurende de hele wedstrijd een sterk overwicht gehad en leek regelrecht op een overwinning af te stevenen, totdat de Hernesseroord- doelman een bal knullig door zijn han den liet glippen. Een overwinning van Zierikzee vet. is zeker beslissend en zelfs bij een kleine nederlaag speelt het doelgemlddelde zeer belangrijk in het voordeel van de veteranen). Is 15 jaar oud, zit in de derde klas atheneum, woont in Haamstede, is al gedurende zes jaar regelmatig met atletiek M werd het afgelopen weekeinde op een schitterende manier open Zeeuws meerkampkampioen bij de C-jongens. kHoek is altijd al wel een opvallend atlectje geweest", vertelt trainer Kees Verkerk. „Al gedurende zijn pupillentijd prestaties af, die er zijn mochten. Hij is nu tweede jaars C-jongen, maar nog steeds staat hij met 1.45 meter hoog tijd van 11,1 seconden over de 80 meter in de clubrecordlijsten als D-jongen". (Hoek is een atleet, die het vooral sjnwilskracht moet hebben. Erg «ainen doet hij niet, zeker niet van hem door trainer Kees Ver wordt opgedragen. „Hij komt vrij- ïond naar de training, maar erg J^rdoet h(j niet. Ik geef hem wel raingen mee naar huis, maar het Bde vraag of hij die doet. Ik denk "at.dat hij die op het ogenblik wel ^Idlg nodig heeft. Hij is een ta- JJa'.ffiet weinig training er ook wel Hat is een nadeel, dat Chris -^--'Haamstede woont en daardoor ^san het nest in Zierikzee. „Dat "^Hsprekend extra opoffering rJMr in Zierikzee te komen trai ls t Kees Verkerk. „Hoek heeft 3soi|deso een fikse training in het K ®r.eerfietsen van huis naar school: ■jF' en winter trappen de jongens haamstede (ook Bart van Haerin- ■rfjagin, dag uit de 20 kilometer van jpdenaar Zierikzee, waai- zij op «aiten. Dat werkt natuurlijk ®saraktervormend". ,nt«pen is het onderdeel van de atletiek waarop Chris Hoek zijn groot ste verdiensten tot nu toe heeft gehad, maar sinds zaterdag is daaar een nieuw onderdeel bijgekomen, waarop Hoek ongekende mogelijkheden heeft. Voor de eerste keer moest de 15-jarïge atleet de 100 meter afleggen met de horden als hindernissen. Voor Hoek kwam er een voortreffelijke 17,1 secon den op de klokken, waarmee hij niet alleen winnaar werd, maar waarmee hij ook zo maar even de beste seizoen prestatie van 1979 en 1980 neerzette. „Dat is geweldig, dat geeft perspectie ven, die voor dit kampioenschap niet te voorzien waren", gelooft Kees Ver kerk. Het is de bedoeling dat de C-jongens van Delta Sport - evenals trouwens ook de meisjes - aan het einde van het sei zoen naar de zogenaamde C-spelen gaan. Naast Chris Hoek heeft Delta Sport daarbij nog een aantal ijzers in het vuur. Dixon van de Sande, Wicher Harmsen, Jan Konijnenburg en last but not least Bart van Haerlngen zouden het daar evenals Chris Hoek wel eens zeer ver kunnen brengen. Vooral Bart van Haerlngen zal daar in de gelegen heid zijn om zijn ietwat tegenvallende prestatie van het afgelopen weekeinde te herstellen. Van Haeringen was als duidelijk favoriet gestart, maar draaide een erg ongelukkig toernooi. De favo- rietenrol van Van Haeringen werd door de Haamsteedse boerenzoon voortref felijk overgenomen. Met het schitteren de puntentotaal van 4775 punten veeg de Hoek de vloer aan met a zijn concur renten. „Het is jammer, dat Chris Hoek pas vrij dag van een vrij vermoeiend school kamp terug is gekomen. Dat heeft zeker op zijn prestaties van vrijdagavond een nagatieve invloed gehad, maar wie zal daar nog om treuren. Nu staat het in ieder geval vast, dat er nog verbetering in zit. Vooral het verspringen was naast de vele positieve kanten een lichte te genvaller Chris Hoek kan gemakkelijk 5.50 meter overbruggen, terwijl hij het nu niet verder bracht dan 5.17 meter". legt een duidelijk tevreden Kees Ver kerk uit. Het is een vaststaand feit, dat Chris Hoek voor het lopende seizoen nog een doel duidelijk voor ogen heeft. „Ik ben er geweldig op uit om het speerwerpre- cord voor C-jongens, dat nog steeds op naam staat van Leo de Pee met 42.22 meter te verbeteren. Onlangs kwam ik in Hulst voor het eerst voorbij de 40 meter en ik geloof zeker dat het er in zit", vertelt Chris Hoek. Met zijn 12,2 seconden over de 100 me ter maakt Chris Hoek vanzelfsprekend deel uit van de zo succesvolle estafette ploeg, die Delta Sport momenteel weer rijk is bij de C-jongens. Met Wicher Harmsen, Dixon van de Sande en Bart van Haeringen (juist hij) maakt Chris Hoek deel uit van deze ploeg, die on langs de geweldige 48,4 seconden liet afdrukken. Met flink wat training (want estafette-lopen is niet zo gemakkelijk als het op het oog wel lijkt) zit er nog wel een betere tijd in en wie weet loopt zelfs het Zeeuws record gevaar. Chris Hoek weet heel goed t» relativeren in de atle- tieksport. Zijn ouders hebben hem in geprent, dat de school en de toekomst primair zijn. De atletiek mag zeker geen aantoonbare verslechtering van de schoolresultaten tot gevolg hebben, an ders....maai- dat komt vooralsnog niet te sprake. Chris Hoek gaat op het athe neum goed en niets staat een sterke at- letiektoekomst in de weg. „Chris Hoek blijft in ieder geval nog een paar jaar in de buurt van Zierikzee hangen, waar door we er nog van alles aan kunnen doen, dat hij komt waar hij hoort", meent Kees Verkerk, „maar het succes van het weekeinde hebben hem in ieder geval al vast weer een injectie gegeven om keihard door te gaan en dat zal hij vast en zeker ook doen. Let op, we zul len nog veel van hem horen". regelmatig Chris Hoek verzamelde zijn 4775 pun ten via een zeer regelmatig afgewerkte achtkamp. waarbij alleen de 1000 me ter licht uit de toon viel. Zijn resulta ten waren de volgende: 100 meter vlak 12,9 seconden (624 punten); versprin gen 5.17 meter (623 punten); kogelsto ten 9.36 meter (470 punten); hoogsprin gen 1.55 meter (618 punten): 100 meter horden 17,1 seconden (654 punten); speerwerpen 39.92 meter (760 punten); discurswerpen 26.00 meter (434 pun ten); 1000 meter 3.32,9 seconden (592 punten). Het rijtje langslopend lijkt de gedachte, dater nog dit jaar bij een nieuwe poging 5000 punten in zouden kunnen zitten alleszins mogelijk; zeker is ook, dat Chris Hoek het zeker niet zal nalaten, wanneer het binnen zijn bereik ligt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 45