Asjemenou. 65.- Je hebt mensen, die kopen echte wijn. En echte paté. En echte Leidse kaas. Maar een kuipje waarin géén Echte Boter zit. Asjemenou. Want Echte Boter is lekkerder. En lichter verteerbaar. En er zitten natuurlijke vitaminen in. Echte Boter. Niet te versmaden. Zeeuwse Dag en avondscholengemeenschap vergadering SCHOONMAKEN LEIDINGNET Waarschuwing 24 Het dagelijks bestuur van de Zeeuwse Dag avondscholengemeenschap deelt mede, dat op 12 juni 1980 om 16.30 uur in het stadhuis te Vlissingen een plaatsvindt van het algemeen bestuur van de Zeeuwse Dag-avondscholengemeenschap. In de ze vergadering komt o.a. aan de orde de v.aststel- ling van de ontwerp-begroting voor 1981. Vlissingen, juni 1980 Namens het dagelijks bestuur, de voorzitter. G. J. A. M. Adan. Kütemann industriediensten Ons bedrijf legt zich toe op het ter-beschikking-stsi van technisch personeel. Sektor telecommunicatie en elektrotechniek vra| voor werkzaamheden aan zwakstroominstallatis met spoed enkele jonge LTS-ers E MTS-ers E Het werk omvat soldeer-, rangeer- en bekabelira werk. Een en ander vindt plaats op diverse projecten» Walcheren en Beveland. Inlichtingen: Kütemann Industriediensten Rietland 7, 1948 NE Beverwijk, tel. 02510-26578 of 25743. Aan de bewoners van Sirjansiand, Nieuwerkerk en Dreischor. De NV Watermaatschappij Zuid-West-Nederland (WMZ) gaat voort met het schoonma ken van het buizennet. In principe zal het werk plaatsvinden iedere week van maandag tot en met donderdag. De bewoners van de straten waar op een bepaalde dag de leidingen worden schoonge maakt, zullen door middel van een huisaanhuis bezorgde brief persoonlijk op de hoogte worden gebracht. Gebleken is dat het leidingnet zodanig vervuild is, dat ook omliggende straten last van bruin water kunnen krijgen. Bruin water is niet schadelijk voor de gezondheid, maar kan wel vlekken op het wasgoed achterlaten. WMZ doet al het mogelijke om de bewoners geen last te bezorgen, maar kan incidenteel bruin water niet voorkomen, zolang werken duren. Hiervoor onze verontschuldigingen. In bijzondere gevallen kan overleg worden gepleegd met ons districtskantoor in Zierikzee, telefoon 01110-3841. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 12 JUM 0 i ypiscn c&A om deze prachtige kwaliteitspantalon, samen met riem, aan te bieden voor zo'n prettige prijs. Polyester/viscose. De benen strekken of door de knieën. Zo'n wasbare stretch pantalon van polyester blijft altijd mooi zitten. Met stoffen riem. Wat zit dat fijn, zo'n licht gewicht zomerpantalon van polyester/viscose. Bovendien volledig wasbaar. Met riem. Soepele stretch zomerpantalon van wasbaar polyester. De merknaam KJopman staat borg voor beste kwaliteit. Met riem. Geen wolkje aan de lucht met deze puur zomerse, naturel- kleurige jeans van katoenen twill. Gewoon goeie blue denim jeans met rechte pijp. Door die prijs toch iets heel bijzonders. 100% katoen. De broek die 't nu helemaal maakt. Donkerblauwe worker jeans van Clock House. 100% katoen. Katoenen cord jeans, niet meer weg te denken uit het Neder landse broeken-modebeeld. Bij C&A wel zo voordelig. Staalsterke denim jeans met opvallende, lichtblauwe biezen en stiksels. Jinglers. 100% katoen. Wassen is geen probleem bij deze vlinderlichte zomerpantalon van hoogstaande kwaliteit. Polyester/wol. Met 2-kleurige skai riem.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 24