KORTING 0 En direct al 'n goed salaris louwerse de priester Van LBO of MAVO naar 'n hoogwaardige vakopleiding op onze bedrijfsschool Veelzijdig vast werk voor (toekomstige) vakmensen. de kledingbokser miltenburg maajct dit betaalbaar Adverteren doet verkopen luchtverontreiniging 40% tot 50% miltenburg 1 KUNSTGEBITTEN EN REPARATIES klaar terwijl u wacht TANDTECHNISCH LABORATORIUM HEDWIG Prinsenweg 1 Kortgene Tel. 01108-1767 (Maandag t/m zaterdag van 8-21 uur) 'n Goede toekomst bij een veelzijdige onderneming. Als je een vak-mct-toekomst wilt leren, kun je bij „De Schelde" heel wat kanten op. Onze bednjfsschool biedt je de keus uit een tiental verschillende metaalvakopleidingen. En werken bij De Schelde is veelzijdiger dan je denkt. Neem bijvoorbeeld de bouw van ultramoderne marineschepen voor de vernieuwing van onze marinevloot. Daar komt zoveel bij kijken, datje cr nooit op uitgekeken raakt. Maar al zijn we dan dé grote marinewerf, De Schelde drijft niet op de marine-orders alléén. We hebben ook volop werk in scheepsreparatie, we maken scheepsdieselmotoren en tandwielkasten, grote stoomketel- installaties, aluminium constructies en apparaten voor de nucleaire en chemische industrie. Hoogwaardig technisch werk dus, waar een goede toekomst in zit. Wie komen er in aanmerking voor onze bedrijfsschool? Jongens en meisjes die dit jaar hun diploma LBO of MAVO behalen, of dit al eerder gedaan hebben, kunnen op aantrekkelijke voorwaarden worden opgeleid voor een vak in de metaal. Als leerling van onze bednjfs school kom je in dienst van het bedrijf, en ontvang je direct al een goed salaris, gebaseerd op de CAO-metaalindustrie. Bovendien profiteerje volledig van alle sociale voorzieningen bij De Schelde. Opleiding voor erkende vakdiploma's. De opleiding gebeurt onder toezicht van het leerlingstelsel Berrie tel en wordt na 2 of 3 jaar alge- sloten met een examen voor een landelijk erkend vakdiploma. Dit zijn de metaalvakken waar je uit kunt kiezen: Argon-arc lasser: Het lassen van hoogwaardige metaalsoorten met toepassing van edelgas. Bank- en plaatwerker lichtmetaal: Het vervaardigen en monteren van lichtmetalen onderdelen voor o.a. schccpsaccomodatics en aluminium constructies. Draaier: Het machinaal vervaardigen van b.v. onderdelen o.a. voor scheeps dieselmotoren en tandwielover- brengingen. Elektrisch lasser: Het onder strenge kwaliteitseisen lassen van scheepsdelen en pijpen van o.a. stoomketelinstallaties en machine delen. Frezer: Het machinaal bewerken van o.a. fundaties en omkastingen voor scheepsvoortstuwingsinstailaties. alsmede van onderdelen voor de apparatenbouw. Constructie bankwerker: Het bouwen en in bcdnjf stellen van motoren, apparaten en hulpwerk tuigen, alsmede het inrichten van scheepsmachinekamers in o.a. scheepsnieuwbouw en reparatie. Machine bankwerker: Het met grote nauwkeurigheid bewerken en monteren van o.a. brandstofpompen, aan- en omzetwerk van dieselmotoren, uitlijnen van schroefassen enz. Metaalbewerker in de Scheepsbouw: Het volgens tekening maken en samenstellen van scheepssecties in de scheeps nieuwbouw, alsmede het repareren en onderhouden van diverse vaartuigen en off-shore materieel. Plaat- en constructiewerker: Het uit plaat- en profielmateriaal vervaardigen en monteren van constructies in stoomketel-, apparaten- en scheepsbouw. Pijpenbewerker: Het maken en aanbrengen van pijpen van verschillende afmetingen en materialen voor o.a. leiding systemen, op nieuwbouw en reparatieschepen, aan scheeps machines, stoomketelinstallaties en ten behoeve van de apparatenbouw. Kom eens praten over je toekomst bij De Schelde Onze afdeling Personeelszaken (tel. 01184-82501) of de mensen van de Bedrijfs school (01184-82345) vertellen je graag méér. Natuurlijk kun je ook schriftelijk solliciteren: afdeling Perso neelszaken, B.V. Koninklijke „De Schelde", Glacisstraat 165, 4381 SE Vlissingen. voordelige mode voor het hele gezin Hulst - Terneuzen - Sluis - Vlissingen - Goes Gedeputeerde staten van Noord-Brabant maken bekend, dat vanaf 2 juni 1980 op de gemeentehuizen van Bergen op Zoom, Halsteren, Nieuw-Vossemeer, Steenbergen, Wouw, Huijbergen, Woensdrecht. Tholen en.Reimerswaal en op de provinciale griffie te 's-Hertogenbosch voor een ieder ter inzage ligt de in artikel 6. eerste lid. van het Vergunningenbesluit inrichtingen luchtverontreiniging bedoelde tekst van de aanvrage d.d. 28 maart 1980 van General Electric Plastics b.v te Bergen op Zoom. om een vergunning mede strekkende tot vervanging van de eerder verleende vergunningen ingevolge de Wet inzake de luchtverontreiniging voor haar chemische en extrusiefabrieken op het industrieterrein Theodorushaven te Bergen op Zoom, kadastraal bekend gemeente Bergen op Zoom sectie I nr. 317,175,176 en 177 en gemeente Halsteren sectie H nr 429; Aan alle belanghebbenden wordt gelegenheid geboden bezwaren tegen verlening van de aangevraagde vergunning kenbaar te maken, hetzij schriftelijk bij bezwaarschrift - te richten aan gedeputeerde staten van Noord-Brabant, doch in te dienen in tweevoud bij burgemeester en wethouders van Bergen op Zoom - uiterlijk op 30 juni 1980, hetzij mondeling in persoon of bij gemachtigde tijdens een hoor zitting ten gemeentehuize van Bergen op Zoom op dinsdag 24 juni 1980 om 19.00 uur N B Gemachtigden die niet als advocaat of procureur zijn ingeschreven, moeten zijn voorzien van een schriftelijke lastgeving. 's-Hertogenbosch, 20 mei 1980. Voor elke ruimte is er een Blefa BSK dakraam in precies de gewenste grootte Inbouwklaar en geschikt voor iedere dakbedekking. Dubbele beglazing. Wind- en waterdicht. dakvenster En met een voortreffelijke ventilatie. Interesse? Schrijf of bel even voor volledige informatie. unnn'bmp: MIDDELBURG Waldammew«l Industrieterrein "Amei Teletoon: 01180-; PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 30 MEI 1980 Nu sneleven komen kijken! op vele artikelen uit onze kollektie Burgpromenade 33-Middelburg Vlees- vis- en grillspecialiteiten unieke gelegenheid voor uw bruiloft, receptie of personeelsavond Jachthaven Wolphaartsdijk Tel. 01198-477. 'n Vlotte zomerjapon uit onze uitgebreide kollektie japonnen. Moderne kleuren- kombinatie. Uitgerekend prijsje ƒ119,— ïraaw/frezt ZOLDERSE PLANNEN? Informeer eens naar Blefa BSK tuimeluitzetramen. Een systeem waarin u altijd een pasklare oplossing vindt. bemiddeling in geldzaken e/ejitriscA, AiUJgr

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 22