Eilandcup-toernooi is een volkomen open zaak B en w van Tholen willen nieuwe horecaverordening WHS met invaller-coach naar winst tegen Reimerswaal-elftal Drie marineschepen bezoeken Zierikzee Voordelig varen met Evinrude WISSEL SCHOUWEN -fPZC/: B en w Tholen willen uitbreiding bibliotheek in Sint-Maartensdijk autobedrijf jIuk. w. j. sonke W; PineShop PERSONEEL! KIJK IN DE KRAN HEINKENS- ZANO BESPAAR LESGELD TWEEDE AGENTEN FAMILIE WOENSDAG 14 MEI 1980 streek THOOLS VOETBAL IN BREEDTE STAP TERUG OVERZICHTELIJK PROGRAMMA POORTVLIET Ook dit jaar zullen weer zes Thoolse voetbalploegen strij den oni de Eilandcup. Verdeeld over twee poules spelen Vosmeer, Smer- diek, WHS, SC Stavenisse, SPS en Tho- lense Boys eerst een halve competitie om te komen tot de beide finalisten,die dan weer onderling gaan uitmaken ie de opvolger zal worden van Snier- diek, dat vorig jaar na een uiterst be denkelijke finale winnaar werd. Vos meer moest na verlengingen met 3-1 het onderspit delven, al had Smerdiek wel wat arbitrale vergissingen nodig om dit te bereiken. Aanvankelijk zouden de poule-weds- rijden worden afgewerkt op donderdag 15 mei (Hemelvaartsdag), maar door verplichtingen van Vosmeer elders (be kerwedstrijd tegen RIA Westdorpei, moest er op het laatste moment nog aan het programma gesleuteld worden. In de poule, waarin WHS. Smerdiek en Vosmeer elkaar bekampen (dus een zelfde finale van vorig jaar zit er door deze indeling zeker niet in) moesten twee wedstrijden naar een later datum worden verschoven. Alleen WHS-Smer- diek blijft staan voor 15 mei. Vosmeer- Smerdick wordt nu gespeeld op dins dag 20 mei, terwijl WHS-Vosmeer is ver huisd naar dinsdag 3 juni. Beide dins dagwedstrijden beginnen om 19.00 uur. Overzichtelijk In poule twee liggen de krachtsverhou dingen iets overzichtelijker. Tholense Boys moet SPS en SC Stavenisse van het lijf kunnen houden, waardoor men op 7 juni op eigen veld een greep naar de Thoolse voetbalmacht kan doen. Wie de tegenstander wordt is aanzien lijk lastiger te voorspellen. Als voornaamste gegadigde moet ge zien de geleverde prestaties zeker Vos meer kunnen gelden. De ploeg van trai ner Chris Machielse heeft zich een 'cup- fighter' bij uitstek getoond en heeft daarnaast ook nog sportieve 'wraak-ge- voelens' voor de ontstolen bekerzege van vorig jaar. Een stuk moeilijker ligt het bij Smer diek en WHS Bij Smerdiek was in de afgelopen competitie een ernstig aan vallend tekort te zien. In de achttien competitie-wedstrijden scoorden de blauwzwarte voorwaartsen slechts tien maal, hetgeen dan ook een regelrecht vervolg kreeg met de degradatie naar de vierde klas. Misschien ziet trainer Kees van de Wijngaard toch kans om 'De Zonnebloem' krijgt stacaravan BRUINISSE - De vereniging "De Zon nebloem' krijgt zaterdag 24 mei een stacaravan voorde gehandicapten van de Rotary Club Hillegom-Lisse. Dit in verband met het 25-jang jubi leum dat Rotary-club zaterdag 31 mei viert. De caravan is door de Rotary-Club aan gekocht in het kader van de Avenue Community Service. De overdracht is op de camping 'Onze Hoeve' (Aqua Del ta) om twee uur 's middags. Zeeuwse kampioenen schooldammen speelden in Tilburg THOLEN' - Het damteam van de ens 'De Regenboog' uit Tholen de schooldam- kampioenen van Zeeland, bestaande ujit Michiel Fondse, Peter Luten, Het- tie Gaakeer, Ulrich Bohr en yJane Bohr heeft zaterdag deelgenomen aan de halve finale van het kampioenschap van Nederland voor basisscholen te Tilburg. Zij werden vergezeld door de onderwij zers M. M. de Kok en J. Fondse en W A. Boogerd van damclub 'De Eendracht'. Zu waren ingedeeld in een zeer sterke poule met de kampioenen van Zuid- Holland. Noord-Brabant en Limburg, de nummer twee van Limburg en num mer drie van Zuid-Holland De eerste wedstrijd tegen de grote favoriet, de or ganiserende Don SSartoschool uit Til burg. werd met 6-4 gewonnen. De resul taten in de volgende wedstrijden wer den echter minder. De verschillende scholen ontliepen elkaar in sterkte heel weinig Een foutieve beslissing kon de uitslag bepalen. Tegen de Limburgse kampioen werd verdienstelijk gelijkge speeld (5-5) en bij de laatste wedstrijd tegen de Burgvlietschool uit Gouda ging vermoedelijk de vermoeidheid een rol ging spelen (2-8 verlies). De per- soonljke resultaten zijn: Michel Fonds 6 pnt. Hettie Gaakeer 3 pnlPeter Luten 4 pnt: Ulrich Bohr 3 pnt: Jane NBohr 4 pnt Na afloop werden de prijzen (een boekje over dammen en een vaantje) uitgereikt door de voorzitter van het landelijk schooldammen. de heer Me.ve- rink uit Deventer Raad W.schouwen houdt vergadering HAAMSTEDE - De raad van Wester- schouwen behandelt in de vergadering op maandag 19 mei onder meer een ver zoek van een aantal ondernemers die hun winkels op kampeerterreinen en campings op zondagen langer willen openstellen. Burgemeester en wethouders hebben de raad voorgesteld hierover dit najaar te beslissen als de uitkomsten bekend zijn van het te houden distributie-pla nologisch onderzoek. De eigenaars van de kampwinkels willen hun zaken op zondagen voortaan openstellen van 12 00 tot 22.00 uur. Op grond van de gel dende verordening mag dit komende seizoen echter alleen van 09 00 tot 12.00 uur. De raad van Westerschouwen ver gadert vanaf 19 30 uur in het gemeente huis te Haamstede zijn mannen tot grote daden te oewe- gen in deze vaak tot zeer pittige wed strijden leidende competitie. Tenslotte is daar nog het Sint-Anna- landse WHS. dat tevens optreedt als or ganisator van de poule-wedstrijden op 15 mei (en nu ook 20 mei en 3 juni) De ploeg van Cees van Oers maakt bijzon der moeilijke tijden door in de tweede klas en zal alles in het werk stellen om het vege lijf te redden. Theoretisch en wanneer er wordt gevoetbald naar ge lang er kwaliteiten in de ploeg zitten, moet de formatie zich naar de finale op 7 juni kunnen spelen, maar dan zal er eerst afgerekend moeten worden met 15 mei: poule I' WHS -Smerdiek, poule II Tholense Boys - SC Stavenisse 14 00 uur): SC Stavenisse - SPS (16.00 uuri: SPS- Tholense Boys (18.00 uur). 20 mei poule 1: Vosmeer-Smerdiek. 3 juni pou le I WHS-Vosmeer (alle poulewedstrij den op velden WHS) 7 juni: finales de nummers een van bei de poules spelen om de Eilandcup: de nummers twee om de derde en vierde plaats en de nummers drie om de vijfde en zesde plaats, de finaleronde wordt afgewerkt op de velden van Tholense Boys. BESCHERMING WOONKLIMAAT SINT-MAARTENSDIJK - Het dage lijks bestuur van de gemeente Tholen wil het horeca-gebeuren op het eiland zo veel als mogelijk aan banden leg gen. Burgemeester en wethouders stel len daartoe een pakket van maatrege len voor, Kernpii nten daarvan zijn een wijziging van de drank- en horecaver ordening (die het college in staat stelt regulerend op te treden bij vestiging van dit soort bedrijven), een later slui tingsuur en een begrenzing van het ge luidsvolume. B en w denken met een wijziging van de verordening een sleutel in hand te heb ben waarmee enerzijds een rustig woon- en leefklimaat kan worden beschermd en anderzijds - mede met het oog op een gezonde ontwikkeling m de horecasec- tor - het aantal horecagelegenheden in de hand kan worden gehouden. Op grond van de huidige bepalingen moet aan een ieder die een horecadiploma kan overleggen, een vergunning wor den verstrekt. Dat kan vestiging van horecabedrijven tot gevolg hebben op plaatsen waar dat minder - og in het geheel niet gewenst is. aldus het dage lijks bestuur in een schrijven aan de raad Volgens het college is er wel degelijk behoefte aan een regeling die het moge lijk maakt het horecawereldje op Tho len onder bepaalde controle te houden. Dat blijktuit de vele klachten die b en w ter ore zijn gekomen. Al eerder heeft de gemeente Tholen geprobeerd regelend op te treden om de hinder van kroegen, bars en dergelijke binnen de perken te houden. Zo werd aanvankelijk een slui tingsuur van 23.00 uur gehanteerd; la ter werd dit verruimd tot kwart voor twaalf Het dagelijks bestuur geeft nu grif toe dat deze maatregel 'ondeugde lijk' is. De gewenste bescherming van het woon- en leefklimaat werd ar niet of nauwelijks mee gediend en tevens vormde de maatregel een te grote be lemmering voor de vrjje bedrijfsuitoefe ning van de horeca-gelegenheden. De bars mogen straks - zo luidt althans het voorstel - tot twee uur 's nachts open zijn. Wel moet de muziekinstalla tie van deze gelegenheden dan uitge rust worden met een zogenaamde ge luidsbegrenzer. Dit apparaat, dat nog niet zo lang op de markt is. regelt het volume B en w zullen in de bedreiging van het woon-en leefkli maat ook kan worden bestreden door voorwaarden te stellen en voorzienin gen te treffen die de oorzaken van deze bedreiging in hun aard beperken, zoals bijvoorbeeld geluidsisolcrende- en verkeersmaatregelen. B en w kunnen zich niet met de bezwa ren van-de kamer van koophandel ver enigen omdat volgens hen de verorde ning niet alleen is opgesteld om de rust te waarborgen, maar ook om te grote concentratie van het aantal horeca-in- nchtingen te voorkomen. Wat betreft de reikwijdte van de verordening stelj, het dagelijks bestuur dat 'de recreatie ve ontwikkeli'ng bij diverse kemen weer wel aanleiding kan zijn tot ongewenste vestiging van horecabedrijven'. De raad van de gemeente Tholen komt maandag 19 april bijeen. Op de verga dering. die om 14.00 uur in het ge meentehuis in Sint-Maartensdijk be gint, zullen genoemde voorstellen aan de orde komen. Bromfietser licht gewond in Bruinisse BRUINISSE - Een bromfietser is maan dagmiddag omstreeks half zes licht ge wond geraakt bij een aanrijding op de kruising van de Molenstraat en de Post- straat in Bruinisse. De bromfietser. L. J. H. uit Bruinisse. kwam daar in botsing met een auto. bestuurd door A G. F uit Bruinisse. H verklaarde de auto niet te hebben opgemerkt Voor een verwon ding aan zijn voet moest hij zich onder doktersbehandeling stellen. Auto en brommer werden beschadigd. Nieuwe attractie op Brouwse dag BROUWERSHAVEN In Brouwersha ven wordt zaterdag 12 juli. evenals voorgaande jaren, een zogenaamde 'Brouwse dag' gehouden. Voor de eer ste keer wordt dan een 'Muziek Play In' Dit houdt in dat een aantal willekeurige muzikanten, onder leiding van een diri gent. een orkest zal proberen te forme ren, dat om 16.00 uur een concert geeft in de muziektent te Brouwershaven. Verder wordt er een repetitie om 11 00 uur en één om 14.00 uur gehouden. eveneens in de muziektent. Ook is er gelegenheid dinsdag 1 juli een repetitie bij te wonen in de botenloods van de firma gebroeders Van Ast te Brouwers haven. aanvang 20 00 uur. De 'Muziek Play In' is bestemd voor alle muzikan ten. ook voor degenen die niet in vereni- gingsverband.spelen Verder zal het Marktplein gevuld zijn met marktkramen. Er zijn onder meer demonstraties stoelenmatten. glasbla zen. kopergraveren, spinnen en weven. De kinderen kunnen dan een gratis rondrit per pony maken, of een rondrit met de ouders per rijtuig. Tijdens de 'Brouwse dag' is er verder een optreden van een goochelaar en een clown. Toernooi Kapelle KAPELLE - Voor alle elftallen tot en met de jongste pupillen organiseert de voetbalvereniging Kapelle deze maand toernooien. Donderdag (hemel vaartsdag) is het de beurt aan de eerste ploeg, die met een zestal interessante tegenstanders om de hoofdprijzen gaat duelleren. Het toernooi begint donderdagmorgen om 10 00 uur met de poulewedstrijden. Vanaf 15.00 uur worden de finales ge speeld. De deelnemers, in twee poules verdeeld, zijn Poule A Kapelle. Alliance (Roosendaal), Oranje Wit (Dordrecht) en Steen iSlnt Jan steen i Poule B Goes. Sluiskil en Lyra (De Lien BIBLIOTHEEKSTICHTING MAAKTE PLAN het gebied van geluidsisolatie. Mocht later blijken dat aan een sluitingsuur geen behoefte meer hestaat. dan is het college (en als eerstverantwoordelijke voor de openbare orde. de burgemees ter) bereid daarover een nieuw besluit te nemen. Bezwaren De nu ter tafel liggende voorstellen zijn aan de provinciale raad voor de volksgezondheid en aan de kamer van koophandel voorgelegd. Alleen van de zijde van de kamer van koophandel kwamen bezwaren. Deze richtten zich in het bijzonder op de werking van de verordening (het dagelijks bestuur wil de verordening voor het gehele eiland van kracht laten zijn) en op de strek king van de maatregelen zelf. De ka mer van koophandel is van oordeel dat RUIMTE VOOR UITBREIDING BESCHIKBAAR SINT-MAARTENSDIJK - D, biblio- theek in Sint-Maartensdijk zal aan zienlijk worden uitgebreid. Dat is al thans de opzet van de stichting ge meenschappelijke openbare biblio theek Tholen. Burgemeester en wet houders van de gemeeente Tholen kun nen zich in het door de stichting inge diende plan vinden. Het dagelijks be stuur stelt de raad dan ook voor het met de uitbreiding gemoeide bedrag beschikbaar te stellen. De stichting wil de gehele benedenver dieping en een ruimte op de bovenver dieping van het pand Markt 58 bij het huidige vloeroppervlak trekken. Dat is fnogelijk doordat het pand door de cen- trenng van het gemeentelijk perso- neelsapparaat in het nieuwe gemeente huis vrij is gekomen. De uitbreiding maakt het mogelijk om zowel voor jeug dige als voor oudere lezers een 'eigen' hoek m te richten. Ook komt er ruimte vrü voor een studievertrek. Dit is allemaal noodzakelijk, zo stelt het bestuur van de stichting gemeen schappelijke openbare bibliotheek Tholen. om het publiek een betere ser vice te kunnen verlenen. Door de krap pe behuizing was die service tot nu toe eigenlijk onder de maat. Daarentegen deed het publiek wel steeds meer een beroep op de diensten van de biblio theek Het aantal uitleningen steeg in de periode van 1977 tot 1978 van 33.796 tot 38.089 banden, een stijging van bij na 13 percent. RUIM VERDIENDE 4-2 ZEGE RILLAND-BATH - Een gemotiveerd spelend WHS heeft zich in Rilland- Bath voortreffelijk hersteld van de wanprestatie van afgelopen zaterdag. De competitiewedstrijd tegen Roda Boys ging toen volledig de mist in. Nu, met het Reimerswaal-elftal als tegen stander, wensten de mannen van trai ner Cees van Oers er wel voor de volle honderd procent tegenaan te gaan. Overigens stond de ploeg in Rilland niet onder de leiding van Van Oers. maar fungeerde Adri Scherpenissc als coach. Hij stimuleerde de Thoolse for matie tot grootse daden, die uiteinde lijk resulteerden in een geenszins ge flatteerde 4-2 overwinning. Al in de eerste minuut keek het Rei- merswaalteam tegen een achterstand aan. toen een puike een-twee tussen Ni co Hage en Dick Visser in tweede in stantie door Nico Hage werd afgerond 0-1 Ook in het verdere verloop van de eerste 45 minuten was het hoofdzake lijk WHS. dat de toon aangaf Dp forma tie van Harry Tijssen had bijzonder wei nig in te brengen tegen de veelvuldig richting doel van Yerseke-goalie Leo Westdorp golvende aanvallen Vooral de lange dieptepasses vanuit de achterste lijn zorgden doorlopend voor veel gevaar De snelle spitsen Nico Ha ge. J3n Burgers en Dick Visser kregen ruimte om vrij op te rukken naar de veste van Leo Wesldorp Slechts dank zij een aantal voortreffelijke reddingen van de Yersekedoelman duurde het nog tot de 35ste minuut vooraleer WHS zijn voorsprong kon uitbouwen Nico Hage slalomde door de gehele Reimerswaal- verdediging. waarna hij op het laatste moment Piet Fase bediende, die feil loos. maar beheerst intikte Op slag van rust kon Hans Felius voor de Reimers- waal-formatie tegenscoren. toen de sterk spelende Rien Fase hem even een metertje ruimte verschafte. Het klim mende schot was ook voor doelman Wim Fase niet te keren 1-2 In de tweede periode hetzelfde beeld als in de eerste 45 minuten .Meteen de eer ste de beste aanval verscheen WHS ge vaarlijk voor het doel van de Reimers- waal-ploeg. dat nu werd verdedigd door Gerard Koster van Rillandia. In eerste instantie kon Omi Tramper (Krabben- dijke) nog wel opluchting brengen ten MIJNENBES TRIJDINGSFL OTTIELJE ZIERIKZEE - Drie schepen van het mijnenbestrijdingsflottielije III van de Koninklijke Marine bezoeken van vrijdag 30 mei tot en met zondag 1 juni de haven van Zierikzee. Commandant mr W. F. Harberts. kapitein-luitenant ter zee. officieren, onder-officieren en manschappen worden 30 mei door de burgemeester en wethouders in de Oosterschelde-stad verwelkomd tij dens een officiële ontvangst die vanaf 17.00 uur plaatsvindt in de trouwzaal van het stadhuis. De marine-schepen worden omstreeks 16.00 uur verwacht bij de ligplaats 'Het Luitje'. De bezoekende marine-schepen zijn het duikvaartuig Hr Ms Rhenen en de mij- nepjagers Hr Ms Dokkum en Hr Ms SiU- tard. De commandant van het flottielje ontvdngt 30 mei op zfjn beurt om J9.00 uur genodigden aan boord van de twee mijnenjagers. Tijdens dit gebeuren geeft de Koninklijke Harmonie 'Kunst en Eer' voor de bemanning een concert op 'Het Luitje' Het publiek kan de marine-schepen za terdag 31 mei en zondag 1 juni bezichti gen tussen 14.00 en 16 00 uur. Er worden die zaterdag en zondag van 13.00 tot 14.00 uur in de haven ook duikdemon- straties gegeven. AXEL - Het Rode Kruis, afdeling Axel sloot een EHBO-cursus voor 17 deelne mers af met een examen. Alle kandida ten behaalden hun diploma. De cursus werd gegeven door dokter E. Frank te Axel Dokter E. du Puy uit Sas van Gent nam de examens af. Sportcommisie van Tholen praat over tennisbanen SINT-MAARTENSDIJK - De coniK sie sportzaken van de gemeeium* lenzal zich in de vergadering vand» dag 20 mei buigen over de uitbreidisr van de tenniscomplexen te Sinl-.M^ tensdijk cn Tholen. In Sint-Maaruy. dijk gaat het om de aanleg vanwnk de tennisveld en een oefenkooi. In Tholen zouden de twee bes'i^., banen gerenoveerd moeten worden toplaag van deze banen laat na» erg slecht water door bü nat weer.Oc. dat op die mamer de banen onbespg. baar worden, zullen Ze gerenovfó- moeten worden. Op de agenda van de sportcommi® staat verder nog een herzien plan v«r het aanleggen van een korlbalveldfc het sportcomplex 'Haestinge' te S;' Maartensdijk. De vergaderingvans commissie wordt gehouden dinsda; mei in het gemeentehuis te Sint-MlT- tensdijk en begint om 19 30 uur De raad heeft in het verleden een ge meentelijk plan voor de bibliotheek voorziening voor de jaren 1980.1981 en 1982 vastgesteld Daarin was het plan van de bibliotheek in Sint-Maartens dijk opgenomen, omdat er reeds van uit was gegaan dat het pand Markt 58 na het vertrek van de ambtenaren naar het nieuwe gemeentehuis ter beschikking zou komen van de bibliotheek. ..Wij zijn van mening dat door de uit breiding meer inhoud aan de functie van de bibliotheekvestiging in de kern Sint-Maartensdijk gegeven kan wor den. Daarnaast kan door de uitbreiding een zinvolle bestemming gegeven wor den aan het momenteel voor de helft leegstaande pand Markt 58". schrijven b en w in het voorstel aan de raad. Deze zal zich in haar komende vergadering, maandag 19 mei. over genoemde zaak buigen De raadsvergadering begint om 14.00 uur in het gemeentehuis te Sint- Maartensdijk. Meisje licht gewond bij hotsing Zierikzee ZIERIKZEE - Een 14-jarig meisje, H J v d C. uit Zierikzee. is maandagavond omstreeks acht uur licht gewond ge raakt. toen zij op de kruising van de Hubertstraat en de Moggestraat m haar woonplaats met haar bromfiets in botsing kwam met een auto. bestuurd door J. C. P uit Zierikzee. De verwon dingen van het meisje waren niet ern stig. zodat zij door een huisarts behan deld kon worden. De auto werd bescha digd. de bromfiets niet. koste van een hoekschop. Uit de door Theo Moerland genomen corner was het toch andermaal Piet Fase. die voor treffelijk inkopte 1-3 Binnen twee mi nuten had het team van Harry Tijssen echter weer aansluiting, toen WHS- doelman Wim Fase een inzet van Erik de Keyzer iKruiningeni niet goed onder controle kon krijgen Zijn weggeslagen bal belandde voor de voeten van Jan Minnaard. die van 20 meter keihard uit haalde 2-3. Na een kwartier spelen resulteerden een aantal kort op elkaar volgende ver- dedigingsfouten m het bepaald nog niet op elkaar ingespeelde team van Rel- merswaal in de vierde treffer van de Thoolse ploeg Nadat Nico Hage doel man Gerard Koster had omspeeld, zorgde Johan van de Repe met een kop bal voor de uieindelijke eindstand 2-4 Naar het einde liep de wedstrijd kwali tatief wat terug, al kreeg WHS nog een aantal kansen om de score nog op te voeren Paal en lat voorkwamen voor het Reimerswaal-elftal. dat de strijd zou uitmonden in een catastrofale ne derlaag. elektronische CD-ontsteking thermostatisch en drukgeregelde koeling schokabsorberende schroef Industriestraat 8-10 Goes Tel. 01100-15415-14987 0 Dit prachtige bankstel komt uit Finland, in het massief blank grenen, staat op u te wachten in de PINE SHOP Korendijk 34 té Middelburg, tel. 01180-23632 en WIJNGAARDSTRAAT 32-34 TE GOES, tel 01100-28747. Ook voor matrassen, ledikanten, enz. kunt u hier terecht. Voor al uw tapijten en gordijnen is ook uw juiste adres TAPIJTCENTRUM ZEELAND, Wijngaardstraat 5, GOES, tel. 01100- 13525 Burg. Elenbaasstraat 29, KRUININGEN, tel. 01130-2626 en Korendijk 34, MIDDELBURG, tel. 01180-23632 KARPETTEN, klas siek en modern, NU met 10% MEENEEMKORTING! VOOR UW COMPLETE WONINGINRICHTING UW VERTROUWDE ADRES!! Komt u gerust eens een kijkje nemen! GEMEENTE WISSENKERKE De burgemeester van Wissenkerke brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de wet op de ruimtelij ke ordening ter openbare kennis dat met ingang van 16 mei 1980 gedurende een maand ter gemeente-secretarie (af deling ruimtelijke ordening) voor een ie der ter inzage ligt de 'Herziening van de toelichting en voorschriften, deel uit makende van de bestemmingsplannen 'Bebouwde kom Wissenkerke II', 'Be bouwde kom Kamperland II' en 'Be bouwde kom Geersdijk II'. Gedurende de termijn van terinzageleg- ging kan een ieder schriftelijk bezwaren tegen het ontwerp indienen bij de ge meenteraad. Wissenkerke, 14 mei 1980. De burgemeester voornoemd, P. Wisse Leer eerst uw theorie, vanaf 17 jaar en geheel gratis bi'j autorijschool .^FTIN^. FLIK WEERT-VERWOERD O Staats, Vamor en M l.-gediplomeerd. Spaakstede 35-31, 4463 EL Goes, telefoon 01100-14931 b.g.g. 23202. VERDIENSTE In verband met het steeds stij gende aantal abonnees in Heinkenszand zullen wij dit agentschap met,ingang van 1 juli a.s. gaan splitsen. IN VERBAND HIERMEE ZOE KEN WIJ EEN of iemand die in deze wijk de bezorging op zich Wil nemen. Sollicitaties te richten aan de heer G. Schout, inspecteur buitendienst PZC, Bosdijklaan 19, Goes, telefoon 011QP-15304.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 32