Plan De Vliet in Oostdijk moet erdoor Ff Half-time kracht voor buurtwerk Goes-Zuid Spannende duels in topachtkampen WHS met invaller-coach naar winst tegen Reimerswaal-elftal Voordelig varen met Evinrude WISSELBEVELANDÉN Judodag in Heinkenszand PfneShop PERSONEEL! KIJK IN DE KRANl autobedrijf w. j. sonkeYsf BESPAAR LESGELD WOENSDAG 14 MEI 1980 -fPZC/: streek BURGEMEESTER VAN REIMERSWAAL: OOSTDIJK - „Uitstel kunnen we nu niet meer hebben. Dat plan moet er door", aldus burgemeester H. Boer van Rcimerswaal dinsdagavond tijdens een hoorzitting in Oostdijk. De burge meester doelde hierbij op het bestem mingsplan 'De Vliet', dat verleden jaar door de gemeenteraad is vastgesteld. Mocht er geen beroep meer tegen het plan worden aangetekend, dan kan be gin volgend jaar met de bouw van wo ningen worden begonnen. En woningen zijn in Oostdijk broodno dig. De op één na kleinste kern van de gemeente Reimersniaal staat wat dat betreft al jaren 'droog'. Pas getrouwde stelletjes moesten daardoor tegen hun wil uitwijken naar Kruiningen en Krab- bendijke. Het bestemmingsplan De Vliet is geprojecteerd aan de noordzijde van het dorp. Er zullen 21 huizen wor den gebouwd, waarvan 9 in de sociale sector Wethouder I N Lindenberg van volkshuisvesting i tevens voorzitter van de woningbouwvereniging Reimers- waali vertelde dat de woningwetwonin gen in één bouwstroom zullen worden gerealiseerd. Dat om de kosten, die vol gens de wethouder tegenwoordig toch al de pan uitrijzen, zoveel mogelijk te drukken De wethouder hoopte dat er van de kant van de Oostdijkse bevol king belangstelling bestaat voor de wo ningwetwoningen De helft moet name lijk bewoond gaan worden door autoch tonen. Het plan voorziet voorts in de bouw van 5 bungalows en 7 vrijstaande of dubbele woningen Bovendien is er in het bestemmingsplan rekening gehou den met de aanleg van een speelterrein- tje, een wens die al lang leeft bij de jeugd van Oostdijk. De definitieve vaststelling van het be stemmingsplan De Vliet is een moeiza- ke zaak. Verschillende belanghebben den hebben tegen het plan bezwaar aangetekend Ook in tweede instantie. 'De Zandkreek' hield viswedstrijd bij Kats KATS - In de Oosterschelde bij Kats is de derde competitiewedstrijd van de Hasava 'De Zandkreek' te Wolphaarts- dijk gehouden. De 52 deelnemers vingen 126 onder maatse en 52 bovenmaatse vissen, met een totaalgewicht van 18260 gram. De eerste vis werd gevangen door W. van de Ende De uitslag is als volgt 1 Rudy Blommaert met 1060 punten: 2 J Goedheer 735 pi. 3 J Sinke 680 pt. 4 C Koens 585 pt: 6 K van Hoorn 540 pt. 7 G Remunse530pt;8A Kats- man 498 pt: 9 C. Janse 490 pt. 10 mevr Janse 485 pt De volgende wedstrijd wordt zondag 21 juni om 10 00 uur gehouden Commissie Kapelle eens met overdracht woningen op termijn KAPELLE - Dc commissie voor ge meentewerken en ruimtelijke orde ning van de gemeente Kapelle is het eens met het college van b en w dat het in beginsel aanbeveling verdiensl het gemeentelijk woningbezit over te dra gen aan de christelijke woningbouw corporatie op de Bevclanden. Die over dracht zal eohter pas een feit worden als een deel van het gemccnteperso- neel. dat thans de ruim 300 woningen en de andere eigendommen van de ge meente onderhoudt, is afgevloeid. Het onderhoud van de gemeentelijke wo ningen levert momenteel zeker twee man werk op. Op het eerste gezicht is het financieel aantrekkelijker de woningen niet over te dragen. Maar op de langere termijn, als zaken zoals isolatie en groot onder houd gaan spelen, is het voor de ge meente Kapelle zinvoller de woningen wel over te dragen Overigens bena drukte wethouder C. M Dagevos <cda. ruimtelijke ordening en volkshuisves ting) dat het financiële aspect voor het dagelijks bestuur van de gemeente van ondergeschikt belang is ..De belangen van onze medewerkers staan voorop verzekerde hij dinsdagavond de leden van de commissie B en w hebben zich op het standpunt gesteld dat er wat de huidige personeelssituatie betreft niets geforceerd dient te worden. Gestreefd wordt naar een natuurlijke afvloeiing Dat betekent niet. zo zei de heer Dage vos. dat het nog een lange tijd zal duren voordat de overdracht va n de woningen een feit zal zijn. Het is wellicht mogelijk om een van de medewerkers van de ge meentelijke onderhoudsploeg aan het werk te zetten in het nieuwe zwembad Hij beklemtoonde dat het onderhoud van de gemeentelijke woningen op den duur bij de woningbouwvereniging in betere handen is. omdat deze over een apparaat beschikt dat daar speciaal voor toegerust is. CDA-raadslid A. M. Dek vroeg of het niet mogelijk is de woningen van de ge meente geleidelijk over te dragen Zo zou de gemeente een aantal complexen aan de woningbouwvereniging kunnen over doen zodra een van de medewer kers van gemeentewerken is afgevloeid Hij stelde dat de bewoners van de hui zen niet mogen lijden onder het feit dal de overdracht pas op termijn zal plaats vinden. Het noodzakelijke onderhoud dient steeds te worden uitgevoerd. Toernooi Kapelle KAPELLE - Voor alle elftallen tot en met de jongste pupillen organiseert de voetbalvereniging Kapelle deze maand toernooien. Donderdag (hemel vaartsdag) is het de beurt aan dc eerste ploeg, die met een zestal interessante tegenstanders om de hoofdprijzen gaat duelleren. Het toernooi begint donderdagmorgen om 10.00 uur met de.poulewedstrijden. Vanaf 15.00 uur worden de finales ge speeld. De deelnemers, in twee poules verdeeld zijn Poule A Kapelle. Alliance (Roosendaal). Oranje Wit iDordrechti en Steen iSint Jan steen) Poule B: Goes. Sluiskil en Lyra (De Lieri bij gedeputeerde staten, werden deze bezwaren ongegrond verklaard De re clamanten staat nu nog één weg open een beroep bij de kroon. Burgemeester Boer wenste vurig dat het zover met zal komen, omdat een dergelijk beroep ze ker een vertraging van om en nabij twee jaar zou inhouden Boer beklemtoonde voorts dat nog tot overeenstemming moet worden gekomen met twee grond eigenaren. Er moet nog ongeveer twee- enhalve hectare worden aangekocht Een eventuele onteigeningsprocedure zou ook nog roet in het eten kunnen gooien. De aanwezigen op de hoorzitting had den weinig op te merken over bestem mingsplan De Vliet Zij hadden hun wensen al eerder op tafel gelegd. Het voltallige college wist hoe de zaken er voorstonden: Oostdijk wil woningen en wel zo snel mogelijk Mei» stond geruime tijd stil bij de pro blemen die het zware vrachtverkeer veroorzaakt. Wethouder H. Cornelisse (openbare werkenI maakte bekend dat de gemeente verschillende oplossin gen aan het bestuderen is. Als tijdelij ke oplossing zag de wethouder wel wat in het plaatsen van een bord dat de snelheid bindt aan een maximum van 30 kilometer per uur. Tevens verklaar de Cornelisse zich bereid om een waar schuwingsbord met het opschrift 'Denk aan onze kinderen' te laten plaatsen. RAAD VOOR OPBOUWWERK: GOES - De raad voor het opbouwwerk Goes vindt dat er voor de stichting buurtwerk Goes-Zuid een half-time administratieve kracht kan worden aangesteld zolang in de andere wijken zelfs nog geen beroepskracht werk zaam is. Inzake een subsidieverzoek van de stichting buurtwerk Goes-Zuid voor het aantrekken van zo'n functio naris moest de raad negatief advise ren. Tijdens een vergadering van de raad voor het opbouwwerk, dinsdag, in het Goese stadhuis, bleek dat men over het algemeen vond dat dc priori teit lag bij het aanstellen van een so ciaal cultureel werker in bijvoorbeeld de Goese Polder. Ook gingen stemmen op voor een ver breding van de taak van de beroeps kracht in Goes-Zuid naar de hele ge meente. Een centrale administratie voor Goes-Zuid, de Goese Polder en de stichting jeugd en jongerenwerk Goes (SJJG) vond bij de meeste leden ook wel gehoor De raad vindt m ieder geval dat er naar een bredere oplossing ge zocht moet worden. Men acht het aan-, stellen van een administratieve kracht een overbedeling voor Goes-Zuid Een ander negatief advies gold een sub sidieverzoek van de stichting Rudolf Steinersehool voor Goes en omstreken. De stichting, die in augustus dit jaar een kleuterschool op antroposofische grondslag wil gaan starten, wil een te gemoetkoming van het gemeentebe stuur voor antroposofisch vormings werk voor volwassenen. Volgens die stichting kan zo'n school alleen maar draaien wanneer de ouders ondersteu ning kunnen geven in het onderwijs. Daarvoor is vorming nodig omdat de antroposofie uitgaat van een ander mensbeeld en het onderwijs vanuit een meer kunstzinnige hoek benadert. De raad voor het opbouwwerk sprak zich in principe wel uit voor het geven van dit soort vorming aan volwassenen maar dacht met een subsidie ernstige precedenten te scheppen. Voorts werd in de raad de maatschappelijke dienst verlening in de ziekenhuizen bespro ken. Naar aanleiding van een betoog van de heer S. M. van Iwaarden. maat schappelijk werkemde bij de stichting protestantse maatschappelijke dienst verlening (PMD) kwam mén tot de con clusie dat men bij de gemeenteraad moet aandringen op een snelle oplos sing van de problemen. Nadat de stichting PMD en het Goese s'ciaal centrum samen drie jaar lang de maatschappelijke dienstverlening in de Goese ziekenhuizen verzorgden, V erkeersmaatregelen ronde M-Zeeland GOES - In verband met de Ronde van Midden-Zeeland, die op vrijdag 16 mei zowel voor amateurs als voor beroeps renners wordt verreden, zal het die dag tot ongeveer 14.50 uur niet mogelijk zijn om op de Grote Markt in Goes te parke ren. Voor de Van Dusseldorpstraat ihet ge deelte tussen Bergweg en De Graaff- straat). de De Graaffstraat. de 's-Heer Elsdorpweg en de Schimmelpenninck- straat zal tussen 12 en 20 uur een par keerverbod worden ingesteld Het rij- verkeer van en naar Goes-oost kan ge bruik maken van een doorlaatpost aan de Kamperfoeliestraat kwam per 1 april een eind aan de voor ziening in 'De Bevelanden-Noord'. Om dat kortelings een haemondialysecen- trum in 'De Bevelanden-Zuid' werd ge vestigd. mag het ziekenhuis een eigen full-time maatschappelijk werker aan stellen. Een trage afwikkeling van de sollicitatieprocedure heeft erin geresul teerd dat er nog steeds geen functiona ris is aangesteld. Volgens de heer Van Iwaarden kan. door het gebrek aan mankracht, niet meer worden voldaan aan de behoeften die er in het zieke huis bestaan. De raad voor het opbouwwerk wil dat het gemeentebestuur by het zie kenhuisbestuur gaat aandringen op een snelle afwikkeling Geschil Bevelands waterschapen Kapelle aan kroon voorgelegd KAPELLE - Gedeputeerde staten heb ben dc kroon om een uitspraak ge vraagd over het verschil van mening tussen de gemeente Kapelle en het wa terschap Noord- en Zuid-Beveland. In zet van deze onenigheid is, zoals be kend. het verlangen van het gemeente bestuur dat het waterschap voor de bouw van de rioolwaterzuiveringsin stallatie in de Willem Annapolder on der Biezelinge een bedrag van 3,50 per vierkante meter voor bovenwijkse voorzieningen betaalt en de weigering van het waterschapsbestuur om dat te doen. Daarop heeft de gemeente beslo ten geen medewerking te verlenen aan de bestemmingsplanwijzigingen die voor de bouw van de zuiveringsinstal latie noodzakelijk zijn. „Dat gaat dus wel een paar jaar duren zei wethouder C. M. Dagevos dinsdag avond nadat hij de leden van de Kapel- se commissie voor gemeentewerken en ruimtelijke ordening op de hoogte had gesteld van het verzoek van gs aan de kroon om een uitspraak te doen. Hij vertelde dat de gemeente nog een laat ste poging heeft gedaan om met het wa terschap tot overeenstemming te ko men. maar dat ook deze gefaald heeft „We begrijpen wel dat het waterschap bang is voor de voorbeeldwerking als onze verlangens ingewilligd zouden worden", aldus de heer Dagevos. „Ook voor dergelijke installaties elders zou dan zo'n bijdrage betaald moeten wor den. Daarom hebben we nog eens ge zocht naar een compromis". Het voor gestelde vergelijk ging ervan uit dat de gemeente Kapelle niet meer zou praten ovel een bijdrage voor bovenwijkse voorzieningen. De door het waterschap te vergoeden procedurekosten, die de gemeente voor de bestemmingsplan wijziging moet maken zouden dan on geacht de werkelijk hoogte, op twee gulden per vierkante meter worden be paald. Ook tegen deze afkoopsom heeft het waterschap nee gezegd TAFELTENNIS MIDDELBURG MIDDELBURG - Uitermate spai nend was deze week in de meeste klassen van de zevende uitgave van de Zeeuw se topachtkampen het slot van de meerkampwedstrijden, die in de Mid delburgse Slaghvaert werden gehou den. Aan de hand van de behaalde competi- tieresultaten waren ook ditmaal weer de beste spelers in de tien competi- tieklassen uitgenodigd, maar door di verse omstandigheden moesten in en kele klassen de reservespelers nog Wor den opgeroepen. Dat. was ook het geval in de le klas senioren, maar de strijd was er niet minder spannend om. De drie Arnemuiden-spelers Jan de Smit. Caspar van Belzen en Leo Goormachtig speelden een rol in de uiteindelijke overwinning van de jonge Jan de Smit. Geen afzeggingen waren er in de 2e klas en de uiterst geringe krachtsverschillen die al in de competitie tot uitdrukking kwamen, zetten zich hier vooral voort in een duel om de eerste plaats tussen •Roel Sperna Weiland (Goesi, Arnold Slootmans (Zand) en Dick Henderikse (Westerzicht). In deze volgorde werd tenslotte ook ge finisht. maar dat gebeurde dan ook pas nadat de als eerste geplaatste Sperna Weiand zich fraai had hersteld van een nederlaag in de allereerste ronde tegen MZ-comingman Ronnie Verboon. In de 3e klas ging de eindzege naar Jo Maas van het Kloosterzandse SAR en Brassband 'Excelsior' geeft concerten GOES - De brassband 'Excelsior' Kloe- tinge. dirigent Mo den Toonder zal de komende dagen een tweetal concerten geven. Donderdag. Hemelvaartsdag, treedt de band op in het Dorpshuis te Kruiningen. 's Avonds half acht wordt daar geconcerteerd voor de deelnemers aan dc wandeltochten Zondag 18 mei geeft 'Excelsior' een concert in de Geer- teskerk te Kloetinge Dit concert be gint 10.00 uur en zal omstreeks 20.00 uur zijn geëindigd deze speler-trainer van dc momenteel vooral bij de jeugd goed draaiende ver eniging. won na een spannend duel te gen Remco Deijkers (MZi. die met ook een verliespartij tweede werd Winnaar in de 4e Idas werd Hans Hen- drikx (St. Laurens), die vijf van de zes parijen won en in de viifde ronde na een eerdere nederlaag tegen Ria van Malde- gem (B.Smash) haar clubgenote Ri chard Simonse bedwong en daardoor de overwinning veilig stelde. In de laag ste seniorenklas was tenslotte de eind zege voor de jeugdige John van Nek (MZ)dle kans zag ongeslagen te blijven, waardoor hij zijn teamgenoot Wim Ruijs naar de 2e plaats wist te verwij zen. Littel vam het Oudelandse TTVO werd goede derde met slechts tweemaal verlies. In de zes jeugdmeerkampen overheer sten vooral de SAR-spelcrs. In de le klas ging de eerste plaats naar Pascal N'eve, die in de sterk bezette klas onge slagen wist te blijven en daarmee Ro nald Vreeke (ONA) en Jacco de Ridder (Arnemuiden) achter zich liet in deze volgorde. Rudie Kolijn (Wilnoi was de sterkste in de 2e klas. al hing meermalen een over winning aan een zijden draadje. Vooral de jonge Anton Steijn (MZ) legde hem het vuur na aan de schenen De beker in de 3e klas werd weer een prooi voor SAR in de persoon van Rene Jonkheijm. die de schade beperkt hield tot éénmaal verlies tegen de latere nummer twee Gerard Cosljn (Wilnoi. Op ondubbelzinnige wijze scoorde Re- né van de Hoven (Westerzicht) al zijn partijen winnend bij elkaar, waardoor hij een verdiend winnaar werd in de 4e klas met Chnsta de Boeij (SARi en Eric Didden (MZ) direct achter hem. De pu- pilleawelpen le klas leverde weer een overwinning op voor een SAR-verte- genwoordiger. want Hans de Block ver loor slechts eenmaal in de laatste partij tegen clubgenoot Marc van Water schoot die uiteindelijk tweede zou wor den In de 2e klas van de allerjongsten bleek Paul Minnaar (MZ) een sterk winnaar, want hij liet zich in zijn zeskamp niet verschalken RUIM VERDIENDE 4-2 ZEGE RILLAND-BATH - Een gemotiveerd spelend WHS heeft zich in Rilland- Bath voortreffelijk hersteld van de wanprestatie van afgelopen zaterdag. De competitiewedstrijd tegen Roda Boys ging toen volledig de mist in. Nu. met het Reimerswaal-elftal als tegen stander. wensten de mannen van trai ner Cees van Oers er wel voor de volle honderd procent tegenaan te gaan. Overigens stond de ploeg in Rilland niet onder de leiding van Van Oers. maar fungeerde Adri Seherpenisse als coach. Hij stimuleerde de Thoolse for matie tot grootse daden, die uiteinde lijk resulteerden in een geenszins ge flatteerde 4-2 overwinning. Al in de eerste minuut keek het Rei- merswaalteam tegen een achterstand aan. toen een puike een-twee tussen Ni co Hage en Dick Visser In tweede in stantie door Nico Hage werd afgerond 0-1 Ook in het verdere verloop van de eerste 45 minuten was het hoofdzake lijk WHS. dat de toon aangaf De forma tie van Harry Tijssen had bijzonder wei nig in te brengen tegen de veelvuldig richting doel van Yerseke-goalie Leo Westdorp golvende aanvallen Vooral de lange dieptepasses vanuit de achterste lijn zorgden doorlopend voor veel gevaar De Snelle spitsen Nico Ha ge Jan Burgers en Dick Visser kregen ruimte om vnj op te rukken naar de veste van Leo Westdorp Slechts dank? zij een aantal voortreffelijke reddingen van de Yersekedoelman duurde het nog tot de 35ste minuut vooraleer WHS zijn voorsprong kon uitbouwen Nico Hage slalomde door de gehele Reimerswaal- verdediging. waarna hij op het laatste moment Piet Fase bediende, die feil loos. maar beheerst intikte. Op slag van rust kon Hans Felius voor de Reimers- waal-formatie tegenscoren. toen de sterk spelende Rien Fase hem even een metertje ruimte verschafte. Het klim mende schot was ook voor doelman Wim Fase niet te keren: 1-2. In de tweede periode hetzelfde beeld als in de eerste 45 minuten Meteen de eer ste de beste aanval verscheen WHS ge vaarlijk voor het doel van de Reimers- waal-ploeg.dat nu werd verdedigd door Gerard Koster van Rillandia In eerste instantie kon Omi Tramper (Krabben- dijkei nog wel opluchting brengen ten Kortgeense welzijnscommissie voor eerste maal bijeen KORTGENE - De welzijnscommissie van de gemeente Kortgene vergadert dinsdag 20 mei voor de eerste maal. In die vergadering komen onder meer de beleidsuitgangspunten voor het vier jarenplan voor het welzijn in Kortgene aan de orde. Verder spreekt de commissie over de concept-verordening op de procedure voor de planning van het specifiek welzijn in Kortgene. Ook komt het schema waarin het welzijnsbeleid moet worden uitgevoerd aan de orde. De vergadering van dc welzijnscom missie wordt gehouden in het ge meentehuis van Kortgene en begint om 20.00 uur. De bijeenkomst is open baar. HEINKENSZAND - Zaterdag organi seerde sportschool Hara in Heinkens zand een trainingsmiddag judo in sporthal De Stenge. Onder leiding van de deskundige judoleraar Scnsei Gé Koning uit Amsterdam genoten onge veer 100 judoka's vanaf 8 jaar uit Zee land en West-Brabant van zijn demon- straticlesscn. De training begon om kwart over één met de jeugd van 8 tot 14 jaar die zich. in het begin wat onwennig maar al spoe dig gegrepen door de vlotte en leuke oefeningen, vol overgave aan het werk zette Na een vlotte inleiding werd de tailtraining van een worp behandeld en beoefent Hierna werd getoond hoe men met deze voorbereidende techniek een aantal worpen kan uitvoeren. Ds Duitemeier predikant ELLEWOUTSDIJK - Ds R. Duitemeier heeft het beroep aangenomen, dat de hervormde gemeenten Ellewoutsdijk en Oudelande op hem hebben uitge bracht. Hij doet zondag 8 juni intrede. Het laatste gedeelte van de nmuj. werd besteed aan jiu-jitsu, waarbij mng duidelijk het zien hoe meneenfc. genstander op deskundige uitschakelen Belg gewond bij tolhuisje COLIJNSPLAAT - De Belgische^ mobilist E. J. V. is maandagavond streeks 20.00 uur gewond geraaktb een ongeval bij de tolhuisjes Zeelandbrug. Dit ongeval gebeurde toen V niet in gaten had dat hij tol moest belalejg gebruik te kunnen maken van de er; Toen hij zijn auto aan de kant vasi weg had gezeten was uttgestaptomü nog tol te betalen, werd hij gesci^ door een achterop komende auto moest voor behandeling worden on. gebracht naar het Goese ziekenhuis j Bevelanden-Noord' koste van een hoekscnop. Uit de door Theo Moerland genomen corner was het toch andermaal Piet Fase. die voor treffelijk inkopte: 1-3. Binnen twee mi nuten had het team van Harry Tijssen echter weer aansluiting, toen WHS- doelman Wim Fase een inzet van Erik de Keyzer Kruiningen i met goed onder controle kon krijgen. Zijn weggeslagen ba) belandde voor de voeten van Jan Minnaard. die van 20 meter keihard uit haalde 2-3 Na een kwartier spelen resulteerden een aantal kort op elkaar volgende ver- dedigingsfouten m het bepaald nog niet op elkaar ingespeelde team van Rei- merswaal in de vierde treffer van de Thoolse ploeg Nadat Nico Hage doel man Gerard Koster had omspeeld, zorgde Johan van de Repe met een kop bal voor de uieindehjke eindstand 2-4 Naar het einde liep de wedstrijd kwali tatief wat terug, al kreeg WHS nog een aantal kansen om de score nog op te voeren Paal en lat voorkwamen voor het Reimerswaal-elftal. dat de strijd zou uitmonden in een catastrofale ne derlaag. EJ Dit prachtige bankstel komt uit Finland, in het massief blank grenen, staat op u te wachten in de PINE SHOP Korendijk 34 te Middelburg, tel. 01180-23632 en WIJNGAARDSTRAAT 32-34 TE GOES, tel. 01100-28747. Ook voor matrassen, ledikanten, enz. kunt u hier terecht. Voor al uw tapijten en gordijnen is ook uw juiste adres TAPIJTCENTRUM ZEELAND, Wijngaardstraat 5, GOES, tel. 01100- 13525 Burg. Elenbaasstraat 29, KRUININGEN, tel. 01130-2626 an Korendijk 34, MIDDELBURG, tel. 01180-23632 KARPETTEN, klas siek en modern, NU met 10% MEENEEMKORTING! VOOR UW COMPLETE WONINGINRICHTING UW VERTROUWDE ADRES!! Komt u gerust eens een kijkje nemen! ZAND RUIME BIJ VERDIENSTE In verband met het steeds stij gende aantal abonnees in Heinkenszand zullen wij dit agentschap met ingang van 1 juli a.s. gaan splitsen. IN VERBAND HIERMEE ZOE KEN WIJ EEN TWEEDE AGENTEN FAMILIE of iemand die in deze wijk de bezorging op zich wil nemen. Sollicitaties te richten aan de heer G. Schout, inspecteur buitendienst PZC, Bosdijklaan 19. Goes, telefoon 01100-15304. GEMEENTE WISSENKERKE De burgemeester van Wissenkerke brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de wet op de ruimtelij ke ordening ter openbare kennis dat mtt ingang van 16 mei 1980 gedurende een maand ter gemeente-secretarie (af delingruimtelijke ordening) vooreen ie der ter inzage ligt de 'Herziening van de toelichting en voorschriften, deel uit makende van de bestemmingsplannen 'Bebouwde kom Wissenkerke II', 'Be bouwde kom Kamperland II' en 'Be bouwde kom Geersdijk II'. Gedurende de tormijn van terinzageleg- ging kan een ieder schriftelijk bezwaren tegen het ontwerp indienen bij de ge meenteraad. Wissenkerke. 14 mei 1980. De burgemeester voornoemd. P. Wisse elektronische CD-ontsteking thermostatisch en drukgeregelde koeling schokabsorberende schroef SUZUKI Industriestraat 8-10 Goes Tel. 01100-15415-14987 Leer eerst uw theorie, vanaf 17 jaar en geheel gratis bij autorijschool FLIKWEERT - VERWOERD Staats, Vamor en M.l.-gediplomeerd. Spaakstede 35-31, 4463 EL Goes, telefoon 01100-14931 b.g.g. 23202. VEE 1330 log", VIJS uur WAT bloei cherr IJZE 17uu dept Galei Roije Noot 011(K Zeeu mer i lince Telel 0118C Chr. innen uur.i Zeen1 dtanl Stich

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 30