SCHIETINGEN Wensen van inspraakgroep voor plannen Tragel en St Jansteen Plan isolatie van centrum Halle Axel w VA lil floff Wissel Zeeuws-Vlaanderen Zeeuwse Honk weer onderuit de gehele dag gesloten Vraag het eerst eens bij Woninginrichting DINSDAG 13 MEI 1980 GROEP MAAKTE RONDRIT DOOR GEBIED HULST - De inspraakgroep voor func tionele wensen en aspecten van de ont- werp-bestemmingsplanncn voor Tra gel en Sint-Jansteen in de gemeente Hulst is met veel moeite na twee bij eenkomsten gekomen tot enkele aan bevelingen voor de plannen. Maandag avond ging aan de tweede bijeenkomst een rondrit door het toekomstige plan gebied vooraf, om de insprekers een beter beeld te geven van de ruimtelijke situatie van het gebied. Zoals bekend worden Hulst en Sint- Jansteen door middel van de bestem mingsplannen Tragel en Sint-Jan- steen-noord veel dichter bij elkaar ge- Dauwtraptocht in Zuidzande ZUIDZANDE - Dauwtrappers kunnen op 15 mei (Hemelvaartsdag) in Zuid zande deelnemen aan een dauwtrap- tocht richting Nieuwvliet. De start is om zes uur vanaf het Dorpsplein te Zuidzande. Het is voor de tweede keer dat een der gelijke tocht wordt gehouden. Halver wege is er in Nieuwvliet een korte pauze met de mogelijkheid om een kopje kof fie te drinken. Bij slecht weer gaat de tocht niet door. 'De Vogel' hield hengehvedstrijd KLOOSTER7.ANDE - De zeehengel- club 'De Vogel' uit Kloosterzande hield zondagmiddag de derde clubwedstrijd in de Westerschalde nabij Ossenisse. In totaal lieten zich voor deze wedstrijd 60 hengelaars inschrijven. De vangst was goed te noemen. Winnaar werd C. van Sikkelerus uit Walsoorden met een to taal van 28 vissen, wat goed was voor een totaal van 1740 punten. Hij bleel hiermee de concurrentie ver voor. Na afloop werden in zaal 'Modern' te Kloosterzande de prijzen uitgereikt De uitslag: 1C. van Sikkelerus uit Walsoor den met 28 vissen, 1740 punten; 2 E Picavet uit Kloosterzande met 10 vis sen, 1105 punten, 3 J. Boedding uit Kloosterzande met 10 vissen, 1002 pun ten; 4 E. van Troost uit Kloosterzande met 17 vissen. 993 punten; 5 A. Souion. Zelzate (B) met 8 vissen, 946 punten; 6 R. Andriessen uit Kloosterzande met 18 vissen, 923 punten; 7 A. Roctus uit Vo gelwaarde met 16 vissen, 900 punten, 8 J. Jansen uit Kloosterzande met 14 vis sen, 898 punten, 9 P. de Waal uit Kloos terzande met 16 vissen, 866 punten, 10 P. Jonkheym uit Kloosterzande met 6 vissen. 854 punten. De traditionele pijp ging naar L. van Denderen uit Kloosterzande. Hij ving in totaal 10 vissen die 569 punten ople verden TERNEUZEN/ANTWERPEN - De eerste wedstrijden in de honkbal competitie zijn bijzonder zwaar voor Het Zeeuwse Honk. De num mers een twee en drie van vorig jaar zijn dit keer de eerste tegen standers in de dubbels. De ope ningswedstrijd tegen Antwerp was al zwaar en General Motors de tegenstander vna Het Zeeuse Honk dit weekeinde legde de zwakke plekken in het Zeeuws Vlaamse team nog duidelijker bloot. Voor de werpers Bram Dooms Hilbert Lamberts en Wim van Walraven was het nu al duide lijk dat het een zwaar seizoen gaat worden. Aan de andere kant ligt er voor trainer Blackman het pro bleem dat hij met een te weinig op elkaar ingespeelde ploeg de com petitie in moet. Zeker tegen een ge renommeerd team als General Mo tors wreekt zich dat. Zaterdag kon pitcher Bram Doorns de druk niet af. Te weinig gesteund door het veld verloor hij de controle en moest gewisseld worden. Wim van Walraven kon bij een 1(M) ach terstand ook weinig meer uit rich ten waardoor coach Blackman de gelegenheid had om jonge spelers wat ervaring op te laten doen. Het gevolg hiervan was wel een 20-0 ne derlaag Die terecht was maar wel zwaar overtrokken. Zondag in het hol van de leeuw vertoonde Het Zweeuwse Honk toch wat voortuit gang. Communicatiestoornissen zijn er echter nog teveel in het veld. De nieuwe spelers uit Curagao heb ben een adnere mentaliteit en een andere speelstijl waardoor er teveel fouten gemaakt worden die norma liter niet gemaakt mogen worden op dit niveau Aan slag functio neert het team niet slecht maar de misverstanden bij het veldwerk kosten veel te veel kostbare pun ten. De eerste innings van de replay ging de wedstrijd nog gelijk op maar naarmate de strijd vorderde en Bram Doorns ook nog een home run tegen kreeg slopen er weer wat onzekerheden in het team gevolgd door fouten waardoor de tweede wedstrijd met 18-6 verloren ging. Volgend weckend staat de dubbel tegen Luchtbal (Belgisch nummer een van vorig jaar i op het program ma. Het softbalteam van Het Zeeuwse Honk doet het in tegen stelling met de prognoses een stuk beter. Tegen Antwerp Falcons was het damesteam op alle fronten ster ker. In de eerste inning werd maar liefst zestien maal gescoord. Fal- coons kon hier maar een run tegen over stellen. Alle speelsters van Het Zeeuwse Honk kregen bij deze stand gelegenheid om ook eens van competitiesoftbal te proeven. Fa- cons kon zodoende nog tot 19-5 te rugkomen maar de zege kwam niet meer in gevaar. bracht Dat is ook de bedoeling van het streekplan voor Oost-Zeeuwsch-Vlaan- deren, dat Hulst en Sintjansteen sa men tot groeikern bestempelt Het ste debouwkundig bureau 8tad en Land schap heeft een ontwerp gemaakt voor de invulling van het plangebied en over dat ontwerp is de inspraakprocedure op gang gekomen. De inspraakgroep voor functionele wensen en aspecten van het plan is één van de in totaal vijf groepen die in het leven zijn geroepen. De aanbevelingen die die groep aan het gemeentebestuur (dat uiteindelijk over de plannen be slist) doet zijn: de woonfunctie staat in het gebied voorop (zoals ook uit het ontwerp van Uitgave speciale envelop bij Gulden Vliesfeesten Sluis SLUIS - De vereneiging voor verzame laars te Sluis geeft een speciale envelop uit ter gelegenheid van de Gulden Vliesfeesten die in Sluis worden gehou den tijdens de jaarlijkse braderiefees ten. Ze worden verkocht per set van 2 stuks, één couvert met de kroningsze gel van koningin Beatrix en één met de onlangs uitgegeven N.V.P.H.-zegel. Volksfeest St Albert in Sas van Gent SAS VAN GENT - Het drie-daags Sint- Albert volksfeest te Sas van Gent is vrijdag afgesloten. Afgelopen vrijdag werd de seriekaar- ting met grote belangstelling en met een prijzenpot van 100 kippen afgeslo ten. De rommelmarkt die geheel nieuw van opzet was, werd een groot succes. Voorzitter W. van Waterschoot van het Sint-Albertbestuur was uiterst tevre den dat het draaiorgel 'Pallieterke' niet voor niets naar het Sint-Albert buurtcentrum gehaald is, want vele oude beentjes gingen van de vloer. Ook de karabijnschieting die werd ge houden in het voormalige winkelpand naast het buurtcentrum van Sint-Al bert. was een succes. Winnaar bij de da mes werd mevrouw Van Waterschoot. Winnaar bij de heren was F. Errens. Er namen 42 schutters aan deel- De gaaibolling was iedere dag een suc ces. De muziek van de Pat Boozeband onder leiding van Johan Geerllngs kreeg een gul applaus. Bowlingkampioenen in Sas van Gent SAS VAN GENT - In het bowllngcen- trum 'De Vlaanderen' te Sas van Gent, werd door de bowlingclub 'Sint-Al bert' uit Sas van Gent een tweedaags bowlingtournooi gehouden. Tijdens dit tournooi werden ook de clubkam pioenschappen en de Sint-Albert-Com petitie bowling gehouden. Als alge meen clubkompioen van de Sint-Al bert bowlingclub seizoen 1979/'80 werd mevrouw Yvonne Smolenaers met niet minder dan 2009 pins. Bij de heren, waar het een nek-aan-nek race was, werd de heer A. Sartain overwinnaar met 1926 pins. Hen Wolff nam de Kampioenstrofee mee bij de jeugd met 1026 pins. Voorzit ter J. Geerllngs van de Sint-Albert bow lingclub reikte na afloop de prijzen uit. De uitslag was als volgt: clubkam pioenschap bowlingclub Sint-Albert: Dames: l.Y. Smolenaers 2009 pins, 2. P. van Winden 1593 pins, 3 W. Andriesen 1592 pins.4. Y. Saey 1570 pins, 5. M. de Decker 1537 pins, 6. A. Schelstraete 1521 pins. 7 G. Pleters 1501 pins, 8. J. Ney t met 1406 pins. Heren1A. Sartain 1926 pins, 2. H. van As 1909 pins, 3. F. Timmerman 1781 pins, 4. E. Neyt 1775 pins, 5. H. Wolff 1764 pins. 6. H. Dijkstra 1716 pins, 7. J. van Wonterghem 1705 pins, 8. A. van Winden met 1662 pins. Jeugd: 1. H. Wolff 1026 pins, 2. A. van Winden 997 pins, 3. I. van Winden 940 pins, 4. D. Holtus met 924 pins. Uitslag competitie bowlingclub 'Sint-Alber' seizoen 1979/'80. Jeugd: 1Inge van Win den gemiddeld 144,6 2. Dick Holtus ge middeld 129,8 3. Anita van Winden 127,5. Heren A Klasse 1 A. Sartain ge middeld 167,6, 2. E. Neyt gemiddeld 164,8, 3. F. Temmerman gemiddeld 159,7. Dames A Klasse 1. W. Andries sen gemiddeld 146,4 2. Y. Saey gemid deld 144,7, 3. A. Delles gemiddeld 14..9. Heren B Klasse: 1. J. van de Vliet ge middeld 140, 2. F. Pleters gemiddeld 135,4, 3. W van de Wel gemiddeld 135. Dames B Klasse: 1. A. Schelstraete ge middeld 136,4, 2. P. van Winden gemid deld 130,8, 3. A. van Aerde gemiddeld 125,2. Stad en Landschap blijkt); er moet gemengde bebouwing ko men. dat wil zeggen zowel in de sociale woningbouw als in de vrije sector Daar mee wijkt men niet af van het plan-ont- werp; wel maakt de werkgroep er enige kanttekeningen bijZo vindt men dat er m het plan een minder scherpe schei ding zou moeten komen tussen de vrije bouw en de sociale bouw. die in het ont werp vrij scherp zijn gescheiden. Verder is men van mening dat sommige delen van het plan te veel stenen massa's be vatten. doordat de huiz^ te dicht op elkaar zouden worden gerealiseerd; volgens de plannen is er ruimte voor dertig procent sociale bouw tegenover zeventig procent vrijp bouw. De inspre- ktrs vinden dat te weinig voor de socia le bouw. mede gezien de toenemende gezinsverdunning; er moet ruimte zijn voor bovenwijkse voorzieningen, in ieder geval een school; de Steensedijk, tot nu toe buiten het plan gehouden, zou integraal moeten worden meegenomen in het plan. Schieting op Hemelvaartsdag 8t.-JANSTEEN - De Steense schutters- soclèteit St.-Jan houdt Hemelsvaart dag een schieting op de twee staande wippen achter café 'Sport te St.-Jan steen. De eerste pijlen vertrekken om half drie. Zaterdag houdt men de ko- ningsschieting. De leden van de socië teit zullen om 1 uur bijeen komen om dan om de koningstitel te schieten. Als de koning bekend is, volgt een surprise- schieting. Daarna worden de horecabe drijven bezocht te SL-Jansteen. 's Avonds is er een diner in restaurant 'Sport', waarbij de echtgenoten aanwe zig zullen zijn. De avond wordt verder gevuld met bingo en dans. Veel voetbal tijdens kermis in St. Kruis SINT-KRUIS - Tijdens de plaatselijke kermis in Sint-Kruis is de FC Peperbus- se actief geweest met het organiseren van verschillende activiteiten. Vooral in sportief opzicht kwam StnGKruis be hoorlijk aan zijn trekken het afgelopen weekend, want met name de voetbal lers verschenen nog al eens in de arena. Daarnaast waren er voor de Jeugd kin derspelen en voor de ouderen een bol ling. Zaterdag speelde eerst het jeugdelftal van FC Peperbusse tegen de jeugd van DSV (Draaibrug) en dat leverde een 3-2 zege op. daarna speelde FC Peperbusse een wedstrijd tegen de veteranen van Sint-Kruis en die werd met 4-3 door het huidige eerste team gewonnen. Zondag werd er een toernooi georganiseerd, waaraan vier dames en zes herenteams deelnamen De eindstanden hiervan luiden: dames: i FC Peperbusse. 2 DSV Draaibrug. 3 FC Nooit Vermoed. Sluis. 4 KPJ Eede. Heren: 1 FC Pe perbusse. 2 FC Nooit Vermoed; 3 DSV; 4 HOC Hetlle: 5 KPJ Eede. 6 SC De Jonge Leeuw. Aardenburg. Maandag werden de Peperbusse-acUviteiten besloten met een bolling en een ringrtjwed- strijd op de flets. RVO Hulst begint met de damesafdeling HULST - Nadat enkele weken geleden een oprichtingsvergadering voldoende belangstelling ontmoette, heeft de re creatie voetbal-organisatie in Hulst be sloten met de damesafdeling te begin nen. Woensdag 14 mei wordt om zeven uur de aftrap gegeven, daarna komt el ke woensdagavond in het teken van dit damesvoetbal te staan Op dit moment hebben zich bij de RVO-organisatie vijf verenigingen aangemeld. Spui I (dat woensdag de serie van vijf wedstrijdda gen opent tegen OAZ), Spui II, RJO DTS en OAZ zijn ploegen uit Temeuzen en Axel. uit Kloosterzande komt een team van Disco Love. Laatstgenoemde ploeg is overigens op de openingsdag vrij Wel komen de teams van Spui. RJO DTS en OAZ in de wei. De wed strijden van woensdagavond; Spui I - OAZ en Spui n - RJO DTS. HEIKANT - Aan de bejaardenschie- ting in gemeenschapscentrum Het Hei- ke te Heikant namen 47 schutters deel. Uitslag: hoge vogel: C. v Damme. Koe wacht: eerste zij vogel: J. Beulaert. Hulst; tweede zijvogel; J. Coceit, Abs- dale De meeste aantal kleine vogels werd afgeschoten door J. de Bakker. Heikant CLINGE - Schutterssocièteit 'Een dracht en Broedermin' te Clinge hield op de staande wip de jaarlij kse konings- schleting. Het gelukte Paul Weemaes in' de tiende ronde de koningsvogel naar beneden te halen, zodat 'hij zich voor dit Jaar koning mag noemen van 'Een dracht en Broedermin'. BOSCHKAPELLE - Aan de bejaarden- schieting in Café J. v. Schenck te Boschkapelle namen 37 schutters deel. Uitslag: hoge vogel: J. v. Dijk, Hengst dijk; eerste zijvogel: M. Sanders. Ra penburg, tweede zijvogel: J. v. Dijk, Hengstdijk. Grootste aantal kleine vo gels (4) werd afgeschoten door A. Burm, Kloosterzande. KOEWACHT - Aan de kermisschieting te Koewacht namen 110 schutters deel in café A. Schipper, op de staande wip pen. M. van Lent nieuwe schutterskoning St. Christelijk onderwijs Sebastiaan Westdorpe WESTDORPE - De schuttersvereni ging 'St.-8cbastian' te Westdorpe hield de jaarlijkse koningsschieting op het schuttersplein aan de Molenstraat. Ei waren dertig leden die hun pijlen loslie ten op de koningsvogel (hoge vogel). Het bleek een zeer zware opgave te zijn want het duurde tot in de tiende ronde eer de nieuwe schutterskoning ge kroond kon worden. De heer M. van Lent schoot toen met een welgemikt schot de zo begeerde ho ge vogel af en werd zo de nieuwe koning. Hiema volgde de kroning van de nieu we schutterskoning met de ambtsketen van het schuttersgilde '8t.-Sebastian'. Na de huldiging was er een rondgang met de nieuwe schutterskoning en zijn gevolg, begeleid door de muziekvereni ging 'Eikels worden Bomen', door het dorp. De uitslag was: hoge vogel en schutters koning M. van Lent, le zijvogel en le minister J. Remery. 2e zijvogel en 2e minister L. van Waes, le kalle A. Goet- hals, 2e kalle J. Bruggeman. DOEL: ENERGIE BESPARING AXEL - De stichting Cultureel cen trum Axel, de beheerder van De Halle. wil het gebouw beter laten isoleren in verband met de energiebesparing die daardoor bereikt kan worden. De iso latie, die zal geschieden door het vol spuiten van de muren met steenwol, gaal 12.500 gulden kosten. Men heeft uitgerekend, dat na de isola tie jaarlijks een hoeveelheid gas be spaard kan worden van 1636 gulden. De kosten van het karwei wil men in 25 jaar afschrijven, wat betekent dat de isola tie inclusief rente jaarlijks 1458 gulden kost. zodat een 'winst' ontstaat van 178 gulden per jaar. Het plan komt als wijzi ging van de begroting van de stichting aan de orde in de vergadering van de financiële commissie van de Axelse ge meenteraad die vanavond, dinsdag, om zeven uur in de raadszaal van het ge meentehuis begint. De commissie bespreekt verder een voorstel om in de Bastionstraat in Axel een speelterreintje voor kinderen aan te leggen. Het terrein, dat is vrijgekomen door de sloop van de oude school aan de Bastionstraat, was oorspronkelijk be stemd voor de aanleg van parkeerplaat sen. maar de bewoners van de Bastion- straat en omgeving gaven te kennen meer te voelen voor een speelterrein. In een gesprek met b en w hebben zij toegezegd zelf voor het onderhoud en toezicht op het terreintje te willen zor gen. De kosten voor de aanleg worden geraamd op 3605 gulden. Morgenavond, woensdag, vergadert de Axelse commissie voor de gemeente bedrijven. In deze vergadering, die om zeven uur begint in de raadszaal van het stadhuis, komen onder meer aan de orde een voorstel tot de sloop van de boerderij Suy in Axel en een voorstel tot herziening van het exploitatieplan Oude Molen. Hengehvedstrijd van 'De Knorhanen' HEIKANT - De zeehangelclub 'De Knorhanen' uit Heikant hield zondag de derde clubwedstrijd van dit seizoen, waaraan 44 hengelaars deelnamen. Er werd gevist ln de Westerschelde nabij het Oude Gemaal te Ossenisse. In to taal werden er 20 bovenmaatse en 24 ondermaatse vissen gevangen. Na af loop werd ln zaal 'Boogaert' te Heikant de uitslag bekendgemaakt. Winnaar werd Robert Obri uit Sas van Gent met een totaal van 590 punten. De uitslag: 1 R. Obri uit Sas van Gent met 500 punten: 2 Fr. Braem uit Hei kant met 460 punten; 3 A. Boon uit St. Jansteen met 445 punten; 4 G. van de Velde uit Borgerhout <B> met 380 pun ten; 5 J. de Block uit Koewacht met 300 punten; 6 John Doesselaer uit Temeu zen met 295 punten; 7 Jan Doesselaer uit Temeuzen met 245 punten; 8 J.. van Houten uit Heikant met 225 punten; 9 R. Pieters uit Heikant met 190 punten; 10 E. van de Broeck uit St. Jansteen met 190 punten. Kinderdisco buurt-' en clubhuis Axel AXEL - Het buurt- en clubhuis Axel houdt woensdag een kinderdisco, voor kinderen in de leeftijd van 6 tot 12 jaar. In de kelder van het cultureel centrum 'De Halle' kunnen zijn terecht van 14.00 tot 16.00 uur Vanaf woensdag 21 mei kunnen kinde ren ln de leeftijd van 10 tot 12 jaar in de kelder van de Halle terecht voor email leren en het maken van poppenkast- poppen. Deze bezichtheid is van 15.00 tot 16.00 uur. CPB W-Z-Vlaanderen houdt jaarvergadering OOSTBURG - De afdeling West- Zeeuwsch-Vlaanderen van de Christe lijke Plattelandsvrouwen Bond (CPB) houdt woensdag 21 mei de jaarverga dering in 'Pro Rege' in Oostburg. Op deze bijeenkomst zal de heer B. Grootjans uit Temeuzen iets vertellen over flora en fauna van de Braakman. In aansluiting op zijn Inleiding is er woensdagmiddag 4 juni een excursie naar het gebied. De jaarvergadering van 21 mei is de laatste voor mevrouw S. Meijers- de RegL Zij bedankt als be stuurslid. maar blijft contactvrouw voor het ziekenbezoek. Kandidaten voor de functie van algemeen-adjunct zijn de dames A de Koeyer-Klaver en H. A van Zwieten-Krijger, beiden uit Schoondljke. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. Jubileumconcert Muziekschool OOSTBURG - In het kader van het 25- jarig bestaan van de Zeeuwse muziek school wordt donderdag 22 mei in Oostburg een concert gegeven. Aan dit concert verlenen medewerking Gisela Bergman (altviool), Claire Clark (pia. no), Paul Hanssens(dwarsfluit), Sylvia van Prooyen (sopraan), Frans van Raad (piano, orgel), Harry Schroevers (accordeon). Erica Szigety (viool), Jos Vaneighen (altfluit), Jos Verpoorten (orgel) en Martin Vliebergh (tuba). Het concert begint in de Oostburgse muziekschool aan de Schouwburg straat om half acht. Er worden werken gespeeld van onder meer Telemann, Heron, Faure, Havlicek, Bartok. Young en Barillez. Avondvierdaagse Aardenburg succes AARDENBURG - De vorige w«|({. de trimclub Aardenburg georganls, de avondfietsvierdaagse is danb mooie weer een succes geworden, fcn taal hebben 82 deelnemers vier hun tocht van ongeveer dertig kto ter volbracht en dat was ten opa- van vorigjaar. toen dit evenement de eerste maal werd gehouden,ecg» te vooruitgang Toen versc^ slechts 60 trimmers aan de start. Elke avond leidde de tocht vanuit, denburg via rustige polderwegen ia de fraaiste plekjes in de buurt va kikkerstad en volgens Albert Gat de organiserende trimclub wan;' meeste deelnemers erg enüioi^ „Van verschillende mensen heb hoord dat ze tijdens die vier dago' plaatsen zijn geweest, waar ze noga» eerder geweest waren", aldus GalG EHBO behoefde niet in actie te ka terwijl de materiaalwagen sleciii. lekke band te verwerken kreeg, hij laatste rit ontvingen alle deelnenx een herinneringsmedaille. Bijeenkomst voor alleenstaanden in Schoondijke SCHOONDIJKE - De soos voorat staanden groep Oostburg houdt as dagavond een bijeenkomst in zaalï. fels in Schoondijke. Vanaf acht uui: alleenstaanden van 25 jaar en i.' welkom om mee te doen aan bir.pt loting of dansen. De muziek worf.: zorgd door 'de Apollo's'. Uitslag wip l: eerste hoge vogel: O. Bo mers. Exaarde, tweede hoge vogel: P. Baert, Koewacht, eerste zijvogel: E. Baas. Koewacht, tweede zijvogel: G. v. Remoortere, Koewacht; derde zijvogel: J. de Jonge, Overslag; vierde zijvogel: E. Ingels, Koewacht; eerste kal: R. v. Damme. Koewacht, tweede kal: E. Baes. Koewacht; derde kal: E Verbiest. Zuiddorpe; vierde kal: E. Rentmeester, Ovezande. Uitslag wip 2: eerste hoge vogel: K Plassaert, Corina; tweede hoge vogel: A. Roels, Axel; eerste zijvogel: E. Ver biest. Zuiddorpe; tweede zijvogel: M. Wisse, Temeuzen; derde zijvogel: idem; vierde zijvogel: E. Vermandel. St- Niklaas; eerste kal: K. Blomme, Wach- tebeke; tweede kal: E. Broekaert, Clin ge; derde kal: M. Wisse, Temeuzen. Grootste aantal kleine vogels (5) werd afgeschoten door L. v. Remoortere. Koewacht. De organisatie was in han den van de schutterssocièteit SL-Se- bastiaan. KOEWACHT - Aan de Kloefkensschie- ting in café G. v. Rumste te Koewacht namen 40 schutters deel. Uitslag hoge vogel: L. Ringoot, St. Pauwels; eerste zij vogel: R. de Smet, Koewacht; tweede zijvogel: L. Rinoot, St.-Pauwels. Groot ste aantal kleine vogels (6): L. v. d. Star re. Hulst. SLUIS - Tijdens een vergadering van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs werd de heer C. van Liere tot bestuurs lid gekozen. Hij komt daarbij in de plaats van de heer J. A. Sinke. De schoolhoofden R. van de Sande (basis school) en mejuffrouw W. Prins (kleu terschool) brachten verslag uit van de onderwijsactiviteiten en verrichtingen en gaven de aanwezige ouders toelich ting op de werkstukken van hun pupil len. Het huishoudelijk gedeelte werd af gewisseld door een inleiding van de heer Langendijk. medewerker aan het Regionaal Pedagogisch Centrum te Temeuzen. Hij sprak over de integratie van het kleuter- en lager onderwijs in de jaren tachtig. Een materie, aldus de heer Lagendijk, die in de toekomst moeilijk zal komen te liggen voor de kleinere scholen. NSM te Sluiskil hield sportdag SLUISKIL - De NSM-sportdag, een eve nement dat dit weekeinde op verschil lende lokaties in Sluiskil werd gehou den, is een enorm succes geworden. Niet minder dan zeshonderd deelne mers waren aanwezig bij de program ma-onderdelen die de organisatie zo danig had opgebouwd, dat zowel de wedstrijdrecreatie als het de elnemen om de deelname alleen aan zijn trek ken kwam. Twee fietstrimtochten van dertig kilo meter, een wandeltocht, kinderspelen op de sportvelden, voetbal, volleybal en tennis in de Jarinohal waren met een biljartwedstrijd in café Dallinga de proeven die genoemde massale op komst kregen. Na een uiterst geslaagde dag kon de wedstrijdleiding de volgen de uitslagen geven: Biljarten 1 De Vlieger, 2 Crombeen, 3 Schee- Ie. tennis dames: 1 mevrouw M. Timmerman iTerneuzeni. 2 mevrouw R Gerardls iBrus- seli. 3 mevrouw L. Walraven iTerneuzeni. Poedelprijs mevrouw A Schipper. Tennis he ren IC van de Wallei Temeuzen i.2 A. Stock man iTerneuzeni: 3 G. van Oppen (temeu zen i. poedelprijs M Timmerman iTerneu zeni. Voetbal. 1 Ammoniak iNSM); 2 Werk plaats iNSMi, 3 Urean (NSMi; 4 Sluiskil 3. 5 HCG Temeuzen. 6 Fabncon Sluiskil 'Win naar 1979i, 7 Aann bedrijf Lensen Axel. 8 NSM Brussel, 9 Atoom Boys. 10 Laadgebouw iNSMi Volleybal A-poule 1 NSM BrussclI2 Team Gijsel. 3 Lab NSM. 4 P. R Bauchez Temeuzen. 5 Dolomiet Boys Sluiskil. 6 NSM Brussel II B-poule 1 Echec NSM. 2 EDPNSM. 3 Sulfaat dames. 4 Amine dames: 5 dames NSM I. 6 dames NSM II. 7 Boekhou ding; 8 MGO Boys Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, is na voorzien van de H. Sacramenten der zieken, zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, groot- en over grootmoeder in de gezegende ouderdom van 90 jaar. Biervliet: A. R. Doens-Gielliet Vogelwaarde. G. N. L. Buijsse-Gielliet M. J. Buijsse Biervliet R. B. Gielliet J. C. Gielliet-Remijn Breskens: O. A. Gielliet Philippine: R. M. L. David-Gielliet A A. C. David klein- en achterkleinkinderen Temeuzen, 11 mei 1980 Corr.adres: Beukelspolder 6, 4521 PR Biervliet De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uit genodigd, zal plaatshebben op woensdag 14 mei a.s. om 10.00 uur in de Parochiekerk O.L. Vrouw Onbevlekte Ontvangenis te Biervliet, waarna de begrafenis op de R.-K. begraafplaats aldaar. Sa menkomst aan de kerk. Gebedsdienst dinsdagavond om 7 uur ln voor noemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie ais zodanig te beschouwen. Tot onze diepe droefheid is, na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis 'Ter Schorre', zacht en kalm van ons heengegaan, na voorzien van de H. Sacramenten der zieken, onze geliefde vader, schoonbroer en oom ALEXANDER JOHANNES ADRIANUS DE MUL weduwnaar van Celina Theresia van Hurck in de gezegende ouderdom van 96 jaar. Ch. L. de Mul E. J. de Mul F. M. de Mul Familie De Mul Familie Van Hurck Temeuzen, 11 mei 1980 Corr.adres: Ch. L. de Mul. Sportparklaan 2, 4553 BL Philippine. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op woensdag, 14 mei a.s., om 10.00 uur in de Parochiekerk van de 'H. Maria Hemelvaart' te Philippine, waarna de begrafenis op de R.-K. begraafplaats aldaar. Samenkomst aan de kerk. Gebedsdienst dinsdagavond om 19.00 uur in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbriefhebben ontvangen, gelle ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wegens sterfgeval TEXTIELZAAK KERCKHAERT Weststraat 3 Axel woensdag 14 mei Hiermede betuigen wij onze oprechte dank voor de vele bewijzen van deelneming en belangstel ling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, moeder en behuwdmoeder. SUZANNA ADRIANA MIELEN echtgenote van Cornells Johannes de Witte Uit aller naam: C. de Witte en kinderen Sluiskil mei 1980 Bosjesweg 47 Voor de vele bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn onze geliefde moeder, groot-, en overgrootmoeder en betovergrootmoeder FIJGTJE ADRIANA DE BREE weduwe van Jacobus Johannes 't Gilde betuigen wij aan allen onze oprechte dank. Fam. 't Gilde Mei 1980 Donzevisserstraat 37. Temeuzen. Gemeente Sluis 1e herziening bestemmingsplan Buitengebied Sluis. De burgemeester van Sluis maakt be kend, dat ter gemeentesecretarie, Groo- te Markt 20 te Sluis, met ingang van 17 mei 1980 gedurende een maand voor een ieder ter inzage ligt het besluit van gedeputeerde staten van Zeeland vanl april 1980, no 1605/257,4e afdeling, buro r.o., waarbij goedkeuring is verleend aan het besluit van de raad der gemeen te Sluis d.d. 12 juli 1979 vastgestelde'le herziening bestemmingsplan Buitenge bied Sluis', met uitzondering van het bepaalde in art. 1, lid i, van de bij dit plan behorende voorschriften. Gedurende bovengenoemde termijn kan beroep worden ingesteld bij de Kroon door hen die zich tijdig met be zwaren zowel tot de gemeenteraad als gedeputeerde staten van Zeeland heb ben gewend. De beroepschriften moeten worden ge richt aan H. M. de Konningin en kunnen worden ingediend bij de afdeling voor geschillen van bestuur van de raad van state, Binnenhof 1, te 's-Gravenhage. Sluis, 7 mei 1980. De burgemeester voornoemd derxij; KCUl iet ge- Scherp Oirjaa feing Neem; *i)son wetens taiwii D ife Een va Bee te TELEFOON C EEN VAN T HOFF CLIENT IS STEEDS CONTENI Zennii tnroc Rtnid bet Us Vooruit fedag Auhot Weersv. deld ov Voor ux Aantal bfiree Beess penode cent; ka •Oproei gemeente OOSTBURG Periode ka «proce BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Ooft burg maken bekend dat zij van plan zijn aan de heer J. de Nooijer, Koninginne straat 45 te IJzendijke vrijstelling te verlenen als bedoeld in artikel 19 vanoe wet op de ruimtelijke ordening, voor hei verbouwen van de op dit adres staande woning, kadastraal bekend gemeente Oostburg sectie EY nummer 118. De stukken, die betrekking hebben op het bouwplan en de te verlenen vrij stelling liggen met ingang van 14 me- 1980 gedurende veertien dagen ter ge- meentesekretarie(Schouwburgstraat2 sectie R.O.) te Oostburg voor een ieder ter inzage. Een ieder is bevoegd gedurende dj# termijn schriftelijk bezwaren tegen he- verlenen van de vrijstelling bij hun col lege in te dienen. Oostburg. 13 mei 1980. Burgemeester en wethouders voornoemd, Mr. C. T. Spijkerboer, burgemees ter. P. J. I. Verhage, sekretaris. «heeft uü met Kr-iep, i ooi J*«ie l ?*tse n fo het foyer. Neinfl; tymtng toert. d: *«'4' v( Ml 001 «Piteao; ten lm ffli roe; fo'WQte ttander trie b** Wer d, llinti te

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 34