Middenschouwen mag meer woningwetwoningen bouwen Ff Voorzichtig zijn met inzetten van de ME D '66 DRINGT AAN OP SAMENHANG IN MILIEUBELEID Plan Kleine Suzannapolder gaat voorlopig in de ijskast Arnemuids echtpaar zestig jaar getrouwd autobedrijf «p w. j. sonkeVs®»/ Ervaar de comfortabele distinctie van deVolvozescilinder. WISSEL SCHOUWEN BURGEMEESTER IN RAADSVERGADERING: BESPAAR LESGELD .Automobielbedrijf De Groene BV. WOENSDAG 7 MEI 1980 ow PZC/streek SCHARENDIJKE - De gemeente Middenschouwen heeft wat meer ruimte gekregen voor sociale woningbouw. Voortaan mogen in het kader van de nota bewoningspatroon niet 8 maar 11 woning wetwoningen per jaar gebouwd worden. Burgemeester W. den Boer deelde dit dinsdagavond mee tijdens de in het gemeentehuis te Scharendijke gehouden raadsvergadering. Een restauratie van molen "De Lelie' te Eikerzee lijkt voorlopig echter nog niet aan de orde te kunnen komen. De plan nen staan op een zeer laag pitje, aldus antwoordde burgemeester Den Boer op een vraag van PvdA-raadslid mevrouw J. Kloet-Schellingerhout. Zij had laten weten, de molen gaat zien derogen achteruit. Overigens hebben b en w de eerste contacten voor een res tauratie van 'De Lelie' reeds gelegd. Zo heeft het college onlangs verzoeken voor subsidie van de restauratie gericht aan het provinciaal bestuur en aan mo numentenzorg. Het zogenaamde 'verenpakket' van de nog maar drie jaar oude brandweerwa- de nog vrij nieuwe bluswagen. Wethou der I. C Padmos maakte duidelijk dat ook het college er moeite mee heeft, maar een vernieuwing van de veren is echter, volgens de brandweerinspectie. absoluut noodzakelijk. Burgemeester en wethouders zullen met de organisatoren van evenementen gaan praten over de mogelijkheid voor taan EHBO-ers van het Rode Kruis aanwezig te laten zijn bij feestelijke ge beurtenissen. Burgemeester Den Boer zegde dit de raad toe naar aanleiding van een suggestie van mevrouw Kloet- Schellingerhout 1IU6 Iimm uiicjaai uuuc uimiuwctraa- Tvnn* f 1 1- TM 1 gen van Kerkwerve moet vernieuwd IN V V-afdeling I holen worden. Dat kost de gemeente 3.000.-. Met name raadslid L. C. Hart (WD) be treurde deze onverwachte uitgaaf voor 'Krijt op Tijd' aan de leiding in Vosmeercup biljarten OUD-VOSSEMEER - In de competitie om de "Vosmeercup" biljarten is de afge lopen week de vijfde ronde gespeeld waarmee de competitie op de helft is gekomen. De vijf verenigingen hebben er nu vier wedstrijden opzitten. 'Krijt op Tijd' van café 'Schetters' gaat aan de leiding met 31.5 punten Tweede is "Willen is Kunnen' van hotel 'Hof van Holland' met 24 punten en 'De Poedelaars' van café 't Veer' bezetten de derde plaats met 20 punten. 'De Tref fers' van café 't Veer' staan op de vierde plaats met 18 punten en "Nooit Ge dacht' café 'Saparow' bezet met 16 pun ten de vyfde plaats. In de vijfde ronde speelden de koplopers "Krijt op Tijd' en "Willen is Kunnen' tegen elkaar. De thuisclub won met 9-2. De korste party was van Leo Havermans van "Willen is Kunnen" met 20 beurten en een gemid delde van 2.70. De persoonlijke resulta ten zyn: Teun Schot-Come de Koning 2-0, Rien Goudswaard-Martin Vercam- men 2-0. Kees Wessels-Leo Havermans 0-2. David Polderman-Wim Aamoudse 2-0. Sjaak Schetters-Rien van Poort vliet 2-0. 'Nooit Gedacht' verloor thuis van 'De Treffers' met 4-7. De kortste party was van Treffer-genoot Henk Hommel met 14 caramboles. Hy had te vens het beste gemiddelde, namelijk 2.16. De persoonlyke resultaten zyn. Theo van der Logt-Ko Geuze 2-0, Wim Saparow-Kees Burgers 2-0. Martin van Hees-Henk Hommel 0-2. Piet Steyns- Gabriel Havermans 0-2. Donlad van Dam-Sjaak Etienne 0-2. In de zesde ron de staan op het programma de wedstrij den 'De Treffers'-'De Poedelaars' en 'Nooit Gedacht'-"Willen is Kunnen'. Ellemeet mogelijk aangewezen als kleine-kern-project SCHARENDIJKE - Het dorp Ellemeet in de gemeente Middenschouwen maakt een goede kans aangewezen te worden als kleine kernen-project in het kader van het bijzonder regionaal welzijnsbeleid op Schouwen-Duive- land. De vermoedelijke nieuwe status van het Schouwse dorp hangt voor een belangrijk deel nog af van de mede werking van de plaatselijke bevol king. Eerst moet namelijk duidelijk worden of de bevolking van Ellemeet zich wel met de aanwijzing kan vereni gen. De bevolking moet er achter wil len staan en het project ondersteunen, aldus desgevraagd voorzitter J. Deïst van de commissie bijzonder regionaal welzijnsbeleid. De bevolking van Ellemeet kan zich uit voerig over de strekking van het kleine kernen-project laten informeren. Het gemeentebestuur belegt daartoe op dinsdag 13 mei een hoorzitting in het dorpshuis. Burgemeester W. den Boer van Middenschouwen deelde dit dins dagavond mee tijdens de raadsverga dering te Scharendyke. In het kader van het kleine kernen-project zal de aandacht met name gericht gaan wor den op het behoud van de school, op de sociale woningbouw en op de plannen voor de bouw van een nieuw dorpshuis W Tholense Boys hield oriëntatierit THOLEN - Aan de oriëntatie/ puzzelnt van de voetbalvereniging Tholense Boys namen ongeveer 70 automobilis ten deel. Er werd gereden in een A-klas se en B-klasse. Door de organisatoren was een parcours uitgezet met veel va riatie in de opdrachten. Voor de kinde ren had men 15 tekeningen langs de route aangebracht, waarbij zy spreek woorden moesten zoeken. Halverwege de rit moesten de deelnemers een rebus oplossen. De winnaar by de kinderen was Jacky Hage. A. van Dyke werd met 150 strafpunten winnaar in de A-klasse. T. Suurland won met 270 strafpunten in de B-klasse. Plattelands Jongeren in Scherpenisse bijeen SCHERPENISSE - De afdeling Tholen en Sint-Philipsland van de Plattelands Jongeren Gemeenschap Zuid houdt vrijdag 16 mei een contactavond in ho tel De Gouden Leeuw te Scherpenisse. De heer J. Mabelis houdt tijdens deze bijeenkomst een inleiding over de nu cleaire. biologische en chemische strijdmiddelen. Na de inleiding is er ge legenheid tot het stellen van vragen en discussie. De byeenkomst begint om 20.00 uur houdt jaarvergadering THOLEN - De afdeling Tholen van het NW houdt donderdag haar jaarverga dering in Hof van Holland in Tholen Op de agenda voor de vergadering die om 20.00 uur begint, staan notulen, jaarverslagen en een bestuursverkie zing. Districtsbestuurder W Pel houdt een inleiding over algemene zaken. De raad van Middenschouwen werkte zich in snel tempo heen door een flink aantal agendapunten De fracties handhaafden onder andere hun stand punt dat er geen benzinestation moet komen op de voor die bestemming aan gevraagde plaats aan de provinciale weg. De raad was het volkomen met b en w eens, dat er geen aanleiding was voor een herziening van het eerder ter zake ingenomen standpunt. De betrok ken handelsmaatschappij zal dan ook worden meegedeeld dat aan het ver zoek nu en in de toekomst geen mede werking kan worden verleend. Conform het voorstel van het college verleende de raad wel vergunning voor het inrichten van een verkooppunt voor benzine en gasolie bij de service-steiger aan de haven 'Klooster-nol' te Scharen dijke. Sociale dienst Geen enkele moeite had de raad met het feit dat de gemeente Bruinisse als nog wilde toetreden tot de gemeen schappelijke regeling intergemeente lijke sociale dienst Schouwen-Duive- land en Sint-Philipsland. De raad ver leende een krediet van 250,- voor aan sluiting op het telefoonnet van de gymnastiekzaal te Kerkwerve. Voor de vervanging van machines en werktui gen van gemeentewerken stelde de raad een krediet beschikbaar van 16.107,-. Een bezwaarschrift van een Inwoner van Ellemeet tegen een weigering van het, gemeentebestuur vergunning te verlenen niet 3 maar 5 caravan s op zyn bedryf te mogen plaatsen, werd onge grond verklaard De afwyzing van het verzoek door de raad was overeenkom stig het advies van de commissie re creatie en toerisme Burgemeester Den Boer zei in een toelichting dat er geen sprake was van onwil. Inwilliging van het verzoek is echter in strijd met de door de raad vastgestelde verordening op kampeerplaatsen en kampeermid delen en met algemene politieverorde ning. aldus burgemeester Den Boer. D'66 KAMERLID WESSEL-TU1NSTRA HEINKENSZAND - „Politieke partij en moeten zich gaan bezinnen over de sociaal-culturele factoren die de aan leiding waren tot de rellen van 30 april in Amsterdam". Dit stelde D'66 tweede kamerlid E. Wessel-Tuinstra dinsdag avond tijdens een bijeenkomst van de Borselse D'66 werkgroep in Hcinkens- zand. Het kamerlid meende dat onder meer een gericht jeugdbeleid dergelij ke vechtpartijen tussen jongeren en politie kan voorkomen. Daarnaast zal, volgens mevrouw Wessel. het inzetten van de mobiele eenheid beperkt moe ten blijven tot 'uiterst bedreigde situa ties'. De mobiele eenheid werkt, naar de me ning van het tweede kamerlid, vaak provocerend. Een verdere beveiliging van de potitie, die mevrouw Wessel te recht acht. moet volgens haar die mo biele eenheid niet een nog dreigender aanzien verschaffen. „Zo'n extra bevei liging lost echter in wezen niets op", zei de D'66-ster. De oorzaken zocht het ka merlid veeleer in de cultuur-crisis waar in de Nederlandse samenleving is be land. Mevrouw Wessel zal mogelijkheden in het geven van meer verantwoordelyk- heid aan jongeren. „Met name de groep tussen de dertien en de twintig jaar wordt nog te weinig in het maatschap- peiyk proces ingeschakeld. Ze krijgen daardoor nauwelyks een kans om in de samenleving te functioneren", beweer de zij. In haar betoog liet het kamerlid door schemeren dat zowel de politie als de jeugd geen schuld treft, maar dat het ontbreken van een doeltreffend jeugd beleid de mogelyke hoofdoorzaak van de onrusten vormt. Overigens keurde de D66-ster het "bui ten-gebeuren' in Amsterdam sterk af. Zij noemde de handelingen van de rel- lenschoppers crimineel „Waar moge- lyk zullen zy dan ook vervolgd en be straft moeten worden. De politie heeft juist gehandeld door te voorkomen dat de inhuldiging zou worden verstoord aldus mevrouw Wessel. In haar toespraak benadrukte de par lementariër wel het verschil tussen de kraakacties en de rellen. Zij zei begrip op te kunnen brengen voor hen die op vredelievende wijze uiting willen ge ven aan hun opvattingen over de mo narchie of de woonsituatie in Amster dam. De rellen noemde zij ondemocra tisch en tegen de regels van de rechts staat. In een korte beschouwing over een mo gelijk toekomstig jeugdbeleid merkte mevrouw Wessel op dat gedacht moet; worden aan vrij eenvoudige maatrege len, die weinig geld kosten. Zo zal vol gens haar het schoolverzuim bestre den dienen te worden. Ook het naar school gaan moet volgens het kamerlid aantrekkelijker gemaakt worden. Bijeenkomst in Heinkenszand ontvangen. „Zolang échter een defini tief beleid achterwege bly ft is het moei- lyk om bepaalde bedrijven met nodza- kelijke maatregelen te confronteren." meende mevrouw Boogcrd. De D'66-ster stelde ten aanzien van de kerncentrale Borssele dat deze ook be trokken met worden in de aangekon digde brede maatschapelyke discussie over kernenergie. Zy betitelde de uitla tingen van het CDA-tweedekamerlid drs Eversdyk en gedeputeerde Don (PvdA) over het buiten de discussie la ten van de kerncentrale Borssele dan ook als 'vreemd'. In zyn openingswoord ging de voorlopi ge voorzitter van de D'66 werkgroep Brosele de heer P. Scheele wat nader in op enkele gemeentelyke aangelegenhe den. Hy stelde dat in de toekomst een belangrijke plaats moet worden inge ruimd voor de dorpsraden. De voorzit ter betoogde dat dergelyke dorpsraden de burger een stuk medeverantwoorde- lykheid kunnen geven. „Voorwaarde is wel dat deze raden op democratische wijze gekozen worden. Ze zullen ook bevoegdheden moeten krjgen die nu nog bij de gemeenteraad liggen," aldus de heer Scheele. Blijven de dorpsraden niet meer dan advies colleges aan b en w dan zal dit, naar de mening van Scheele, de besluitvor ming binnen de gemeente alleen maar vertragen. HEINKENSZAND - Van een samen hangend milieubeleid is in de provin cie Zeeland, volgens D'66-statenlid J. Boogerd-Quaak, nog steeds geen spra ke. „Zo'n twee en een halfjaar na het uitkomen van de provinciale beleids puntennota blijkt hiervan nog maar erg weinig rerealiseerd," stelde het statenlid dinsdagavond tijdens een bijeenkomst van D'66 in Heinkens zand. Eén en ander betekent, volgens mevrouw Boogerd, dat de provincie steeds weer achteraf op het overheids beleid kan reageren. Voorts meende zij dat hierdoor de bedrijven min of meer verplicht zijn een eigen milieubeleid te voeren. Het ontbreken van een samenhangend milieubeleid bewerkstelligt naar de me ning van het staten id dat met zoge naamde ad hoe beslissingen moet wor den ingegerepen. „Bovendien zyn de bevoegdheden van de lagere overhe den, zoals provincie en gemeenten, erg beperkt. De veiligheid is hiermee niet voldoende gediend," aldus mevrouw Boogerd. Zij doelde hierby onder meer op het vervoer van gevaarlyke stoffen. Kritiek uitte het D'66-statenlid op de milieugedeputeerde W Don Zy vond dat in ieder geval van zijn kant een aan zet gegeven had moeten worden om de beleidspuntennota gestalte te geven. Zy zei dat die nota in de staten goed was COMMISSIE RO GEMEENTE THOLEN SINT-MAARTENSDIJK - De commis sie ruimtelijke ordening van de ge meente Tholen wil het plan om zomer woningen te bouwen in de 'Kleine Su- zangpolder', nabij de kern Sint-Anna- land, voorlopig in de ijskast zetten. Met dit standpunt sluit de commissie in zekere mate aan bij het oordeel van de provinciale planologische commis sie, (ppc), die vindt dat er vooralsnog onvoldoende aanleiding bestaat om het zomerwoningencomplex - dat de gemeente Tholen heeft opgenomen in de binnenkort vast te stellen nota 'Ver- blijfsrecreatie' - te verwezenlijken De voorzitter van de gemeentelijke commissie voor ruimtelyke ordening, burgemeester E. Baerends, beklem toonde dinsdagavond tijdens een open bare vergadering in SintiMaartensdyk. dat het plan voor de Kleine Suzanna polder niet defïntief geschrapt wordt, maar dat het dagelyks bestuur, mede gelet op de huidige woningmarktsitua tie. eerst andere wensen tot een goed einde wil brengen En wel op het peil brengen van de al bestaande recreatie voorzieningen. Woordvoerders van CDA. WD en SGP verklaarden zich te kunnen verenigen met de zienswyze van het college. Alleen het PvdAfractielid F. van Schet sen had enige bezwaren. Hy stelde de nota 'Verblyfsrecreatie' destijds posi tief te hebben ontvangen en dus ook nu nog kon staan achter een deel daarvan hel plan 'Kleine Suzannapolder'. Vol gens Van Schettsen gaan de argumen ten die spreken voor het realiseren van een zomerwoningencomplex onverkort op. De leefbaarheid van de kernen krijgt erdoor een impuls en ook de mid denstand kan een duwjte in de rug zeer wel gebruiken, aldus hetprogressieve commissielid De nota 'Verblyfsrecreatie' vormde dinsdagavond de hoofdmoot van de vergadering van de commissie ruimte lijke ordening Deze nota is al eerder in de commissie aan de orde geweest. Dit maal werd de reactie van de provinciale planologische commissie erop bespro ken De provinciale commissie stemt in grote ïynen overeen met de ontwikkel de beleidsvisie Alleen wat betreft nieu we ontwikkelingen, zoals het zomerwo ningencomplex in de Kleine Suzanne- polder en de legalisering van de illegale campinguitbreiding van camping 'De Muye' in Sint-Maartensdyk. plaatste de ppc vraagtekens. De meerderheid van de commissieleden deelden overi gens niet de mening van de provinciale planologische commissie, dat er onvol doende aanleiding bestaat de illegale campinguitbreiding te legaliseren. Hoewel de nota "Verblijfsrecreatle' door de gemeenteraadsleden over het algemeen als een bijzonder goed stuk is ontvangen, zijn de fouten ervan - zelfs voor de nota definitief door de ge meenteraad vastgesteld - aan het licht getreden. Althans volgens burgemees ter Baerends. die van oordeel was dat in de veel geprezen nota onvoldoende rekening wordt gehouden met de ver langens en wensen van 'kortkampeer- ders'. De meeste campings op het eiland heb ben niet of nauwelyks voorzieningen voor deze groep recreanten. Vandaar dat de voorzitter van de commissie zich kon scharen achterde plannen van de eigenaar van camping 'Gonshoek om een perceel grond dat momenteel be stemd is voor manegedoelen, in te gana richten als passantenterrein J. L. van Gorsel (wdi en W. L Byi (cda) hadden van hun kant geen bezwaren De SGP- erC.A Rynbergevenals Van Schetsen, echter wel. De socialist verwoordde de gevoelens van de heer Ry nberg. door op te merken dat als aan eéén camping houder vergunning wordt verleend om een passantenterrein in te richten an deren ook weldra zouden kunnen ko men. „Doen we op zo'n manier onze no ta niet tekort", vroeg Van Schetsen zich af Ch. de Poorter t1 Souburg winnaat wedvlucht Com^ (Van een medewerker) MIDDELBURG - Vanuit ci werd zondag een wedvlucht! met een gemiddelde afstandtï lometer De eerste duiven mül omstreeks tien over één enT werden omstreeks twee uurgj waren 815 duiven in concourj A De uitslag: 1 Ch de Poortej b< Vries. 3 A. Hooftman,4-10K di 5 A Braam Zn., 6 C. Vefll R Comb Aerssens-Maas. 8 J pi w M. Hibels. dt ANONIEME BRIEFSCHRIJVER CONTRA BURGEMEESTER In de Schouwen-Duiveland-Extra van de vorige week is in de rubriek Lezers Schrijven een ingezonden brief opgeno men, ivaarin werd gereageerd op de kwestie rond de ambtswoning van bur gemeester Th. H. de Meester van Zierik- zee, en ivaarin tevens kritiek werd geuit op de houding van de burgemeester zelf. De brief was ondertekend door N. Haas, Kerkepad II in Bommenede Achteraf is gebleken, dat de naam en het adres van de inzender volstrekt niet klopten De briefschrijver heeft zich van een valse naam en een gefingeerd adres bediend De brief had derhalve nooit in onze kolommen terecht mogen komen. Het ts immers een goede ge woonte. dat anonieme brieven niet door de redactie m behandeling worden ge nomen Dat dit in dit geval tochgebeurd is, betreuren wij in hoge mate. We bie den hiervoor onze welgemeende excu ses aan ARNEMUIDEN - Dinsdag was het pre cies zestig jaar geleden dat het echt paar J. Murre - M. Murre-Hoogerland in het huwelijk trad in hun geboorte plaats Nieuwdorp. Thans woont het echtpaar ruim zes jaar in het bejaar dencentrum 'Te Mortiore' tc Arnemui- dcn. In hun flatje werd het echtpaar dinsdagmorgen gelukgewenst door burgemeester J. de Jonge en zijn echt genote. Zaterdag wordt dit heugelijke feit in de familiekring gevierd en zater dagavond is er een receptie in de zaal van het bejaardencentrum. Beide echtelieden genieten nog een re delijke gezondheid. De heer Murre (80) is vele jaren in de landbouw werkzaam geweest. Het echtpaar woonde 47 jaar in Nieuwdorp. verhuisde toen naar Nis- se. waar de heer en mevrouw Murre 27 jaar woonden, en nu verbly ven zij in Ar- nemuiden. Mevrouw Murre (83) wordt Rommelmarkt SINT-ANNALAND De koninklyke fan fare 'Accelerando' te Sint-Annaland hield de jaarlijkse rommelmarkt, die. in verband met de ongunstige weersom standigheden. in het dorpshuis werd gehouden. Er waren verschillende at tracties. zoals het rad van avontuur en het kopen van enveloppen Ook was er een verkoping by opbod, die werd ge leid door A van Iwaarden S\ De Kogge Tholen houdt openingstocht THOLEN' - De watersportvereniging 'De Kogge' te Tholen houdt zaterdag 17 mei een openingstocht voor leden. Evenals vorig jaar gaat deze naar Yer- sekc. Aan de tocht is een fotopuzzelwedstrijd verbonden, waarby men aan de hand van foto's die vanaf het water genomen zijn. bepaalde punten moet herkennen en intekenen op een blinde kaart. De aanwezige kinderen kunnen meedoen aan een puzzelopdracht m de haven van Yerseke. Collecte KLOETINGE - De collecte ten bate van de Nederlandse Hartstichting heeft in Kloetin Kloetinge 1.845.55 opge bracht. wat slecht van gezicht en dat is dan ook de reden dat zy zich hebben laten in schrijven voor een verzorgingstehuis in - opnieuw - Zuid-Beveland: 'Rehoboth' te Goes. De heer Murre is 28 jaar ouder ling geweest van de gereformeerde ge meente in Nederland en ook nu nog leest hij preken in de plaatselyke kerk diensten. Mevrouw Murre is de Beve- landse klederdracht altijd trouw geble ven en ter gelegenheid van het 60-jarig huwelyksfeest was zy in 'groot tenue', zoals zy zelf zei. Het echtpaar kreeg 10 kinderen waar van er één is overleden, heeft 23 klein kinderen en 13 achterkleinkinderen 'De Bevelanden' hield bloesenirit gemeente Borsele GOES - De Motor- en Autocloi velanden' te Goes hield dtji bloesemrit. Deze puzzelrit den in de gemeente Borselce lengte van 34 kilometer. Hoewel het weer niet meewerk) er toch 81 deelnemers. Hierva; 27 in de A-klasse en 54 in de! De uitzetters waren de heren» ker te Goes en C. Zegers te K na 40 kinderen namen deel aat hen georganiseerde puzzelrit vingen allen een prijs. De beke best geklasseerde person» C ging ging naar het GAK De Perlaboc eindigden respect* de tweede en derde plaats. Di reiking werd gehouden in d* van de AKF te Goes. De uitij volgt: A-klasse: I A M. West veer .32 C de Bruijne. 68; 3 A Nagelkerit Groote. 92. 5 C de Graaf, 106.6Lr 1117 A. HoUestelle. 1178 A. A K« 9 mevrouw West-veer. 124, 10 P J 130. B-kiasse IJ den Braber. 13! Wilde. 176.3 A van de Vliet. 176:11 1 179: 5 F J. Tilroejr. 210. 8 W van L J Steketee, 227, 8 M. Benru: j Cevaal. 243. 10 O Franse, 246 St. Annaland vierde bevrijdingsdag SINT-ANNALAND Ter gelegenheid van bevrijdingsdag werden er maandag in SintAnnaland verschillende activi teiten gehouden, 's Morgens traden de zangvereniging VZOS en de muziekver eniging 'Accelerando' op aan de Ring. gevolgd door kinderspelen. In de mid daguren was er een kinderoptocht, waaraan medewerking werd verleend door 'Accelerando' De festiviteiten werden besloten met volksspelen aan de Ring. Verkoping 'Tryfosa' SINT-ANNALAND - De hervormde vrouwenvereniging 'Tryfosa' te SintAn naland houdt dinsdag 13 mei een verko ping in het hervormd verenigingsge bouw aan de Kerk ring. De verkoping is 's middags van 15.00 tot 17.00 uur en 's avonds van 19.00 tot 20.30 uur De op brengst is be stemd voor de kerk. Collecte KORTGENE De Sakor-collecte heeft in Kortgene 596.20 opgebracht. Optreden dansgroep j™ 'Kasporgo' Goes GOES - Leden van de voUuda bf 'Kasporgo-Goese Polder' v«j Pr op 5 mei in Zevenbergen etnij c'1 op het marktplein. De danstri sc op na een herdenkingsbijtij "n die werd gehouden in de RKi Voor de talryke aanwezige: w door de jongere leden zes dam} di voerd en de ouderen bratj Ai Zeeuwse klederdracht. vervca ven dansen. ra Verkoop Vrouwen»! eniging Tryfos ra; Goes. ge De vrouwenvereniging hs} Vc op D V. donderdag 8 mf. re! i 'er VERKOOP VAN de HANDWERKEN ku te houden in de zaal vr st; Sionkerk (ingang Gi pli Adolfstraat). 's Avonds^" half zeven tot half tien Alle belangstellenden hl lijk welkom. v SUZUKI Industriestraat 8-10 - Góes Tel. 01100-15415-14987 Leer eerst uw theorie, vanaf 17 jaar en geheel gratis bij autorijschool FLIK WEERT-VERWOERD Staats, Vamor en M.l.-gediplomeerd. Spaakstede 35-31, 4463 EL Goes, telefoon 01100-14931 b.g.g. 23202. Als stijl cn comfort een hoge pnon- teit genieten bi) de eisen, die u aan een auto steltals de betekenis van een auto ver boven die van vervoermiddel uitstijgt, zal de comfortabele distinctie van ae Volvo 264 GLE u zonder enige twijfel aanspreken. Het zitcomfort, de ruimte, de geruis loze lichtmetalen V6 motor, de weldaad aan standaardvoorzieningen. zoals airconditio ning, elektrisch bedienbare ramen cn koplampwissers zullen u als vanzelfsprekend voorkomen. Erv aar de distinctie van de Volvo 26-1 GLE tijdens een comfortabele proefrit. Een telefoontje is voldoende om u daarvoor op te halen' VOLVO Als u dóórdenkt Anjelierstraat 5-7, Goes, tel. 01100-16810 Voor Schouwen Duiveland Autobedrijf Noordhoek, Burghseweg 74, Burgh-Haamstede, tel. 01115-1458.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 26